Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Καλησπερα!!

Κατερινακι.. :cry::cry::cry:

Γιατι "ΠΡΕΠΕΙ" να κανει 5 γευματα με το ζορι , και να μην κανει 4 και να τα λαχρταραει? :oops:

Ο υπνος τρεφει τα παιδια.. Ετσι δε λενε?

Η Αναστ. εκανε 7 γευματα των 40ml. Αντε και στο τσακιρ κεφι να επινε 60...!! :lol:

Μη καθεσαι και μαυριζεις τις μερες σου.. Θα ξυπνησει να φαει οταν πεινασει..

Το βαρος της ειναι μια χαρα...

Αντε... Ανεβα λιγο....!!! :D

Στελλιτσα μου γλυκιαααααααα....

Διαφωνω καθετα μαζι σου..... :P:P:P

Λατρευω χειμωνα-βροχες-κρυο.. καλο φαγητο.. με καλη παρεα εννοειτε.. :D

Αν ειχαμε και λιιιιγο καλυτερη οικονομικη κατασταση, και μπορουσαμε να πηγαινουμε κανα Σ/Κ λιγο να ξελαμπικαρουμε , εεεεε τοτε θα παρακαλουσα ο χειμωνας να μη τελειωσει ποτε.... :D:D

Αχ! Το πρωι σιδερωσαμε την προικα της πρωτης μου ξαδερφης..!! :D

Εχουμε γαμο καλε σε 1,5 μηνα!!

Φαγαμε ολο το σοι μαζι, χορεψαμε.. Πολυυυυ ωραια!!! :D

Λεω σε καμια 10ρια μερες να βγω να ψωνισω φορεμα-παπουτσια κτλ.

Ο Β εχει κουστουμι. :lol: Η Αναστ. θα γινει παρανυφακι... Αραααα.. μια χαρα μου εφεξε. :mrgreen:

Παω να απλωσω ρουχα......!! Φιλια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλσηπερα τι μου κανετε?εγω τρεχω εχω δουλειες σιδερο φοπυλ και 2 μικρα αρρωστα ο μεγαλος βηχα κ μυξουλα πριν μερες μου εκανε κ δεκατα κ η μικρη μπουκωμα ασχημο αφηστε αλλ ευτυχως ευδιαθετα γιατι αν ειχα κ γκρινια δεν αντεχεται..

κατερινα μου μην ζοριζεις το παιδι 4 4 οσο θελει μετα θα μεγαλωσει θα κανει 5 εμεις καναμε κ κ πιο πολλα ο κων/νος θυμαμαι απο ενα σημειο μου εκανε 4 κ λιγη ποσοτητα μετα τα εκανε 5 αλλα εβαζε κανονικο βαρος κ ο παναγιωτης λιγο δεν επινε για ενα διαστημα?

δωρα μεγαλωνει το μικρακι τελεια ολα καλα κοπελα μου.

φανη περαστικα σας...αχ εμενα ξερετε τι μου εκανε το μεσημερι πριν κοιμηθει παιζαμε οτι χτυπουσε το ξυπνητηρι κεπρπε να σηκωθει να ντυθει να βαλει παπουτσια να παει σχολειο κα μου ελεγε βιαζομαι πρεπει να παω με τη μηχανη μην αργησω και αλλα τετοια μετα εκανε πως γυρνουσε κ τον ρωτουσα πως περασε πολυ πλακα...

στελλα αλλο η αφροδιτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ξερω χαθηκα λιγακι..

τι μου κανετε κοριτσαρες μου?

εγω καλα..συνεχιζω την αναρρωτικη πουχω παρει λογω μεσης και την παρασκευη θα παμε να δουμε τον ποντικουλη μας..μπεμπουλη μας..ανυπομονωωωωωωω :D:D:D το σαββατο μπαινω αισιως και στον 7 μηνα... ;) και λογικα θα πω του πιπολόγου :lol::lol: να μου ανανεωσει την αναρρωτικη ;);)

εχει πρηστει και ο ενδοκολπικος κιρσος..εχω και βαρυνει πηρα τουλαχιστον 11 μεχρι τωρα..

σας φιλω ολες,...

το παπακι ειναι μαλλον λιγο αδιαθετουλι..ξυπνησε απο τον μεσημεριανο υπνο και την εχει λιγο ο αντωνης και δεν βλεπω να ξυπναει ...παλι κοιμηθηκε πανω του..παω να την δω...απλα εγραψα εδω στο μαμυ και ξεχαστηκα λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι βρε κοριτσια μου κ ο Παναγιωτης 4 τα ειχε κανει μεσα στον 3μηνα αλλα εκεινος δεν εβγαζε γουλιες....αυτη κ δεν πινει πολυ κ συνεχεια βγαζει ακομη κ 2 ωρες που θα εχει φαει τι να πω ειμαι να σκασω..να σταμαρησουν αυτες οι γουλιες θελω.... :| σημερα το ενα μπουκαλι το εφαγε κανοντας βολτες μες το σπιτι........

Καρολινακι μπενεις στον 7;αχ ποτε περασεο καιρος μακαρι να μην εχει τιποτε η μικρη σου κοριτσια ελεγε πριν λιγο στης ειδησεις οτι τωρα το μαρτιο οι ιωσεις ειναι στα φορτε τους......αχ υπομονη :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια......βλεπω ηρθατε ολες στην παρεουλα...μπραβο!!!!

Καρολ μου, περασε ο καιρος...τελεια κοντευεις..αληθεια τι ειναι ο ενδοκολπικος κιρσος;

κατερινα, κ γω δεν καταλαβα τι πειραζει να κανει 4 γευματα η μικρη αν οντως με αυτα χορταινει;οσο για τις γουλιτσες κ ο δικος μου εβγαζε μεχει τον 5 μηνα αλλα ετρωγε κ αυπερβολικα νομιζω, δλδ ανα 2 ωρο 250μλ....λογικο να βγαζει...

Στελλιτσα, κ μενα καταθλιψη θα μου φερει αυτος ο καιρος ελπιζω οντως αυριο οπως λεν να ειναι η τελευταια ημερα του κρυου...δεν παλευεται..

Φανη, με το καλο ο γαμος.....

ποια με ρωτησε για το μικρο δενθυμαμαι, ναι το ειδαμε το φυλο ξανα ΑΓΟΡΙ........

Σημερα ρε κοριτσια τι εκανε ο σκατουλης μου....ηταν στο δωματιο του για αρκετη ωρα αλλα με αυνηθιστη ησυχια, ανακατευε το καλαθακι του με τις κρεμες κ τα σχετικα,σε καποια φαση πηγαινω κ βλεπω πανω στη συρταριερα τριχες,λεω θα μαδησε καμια χτενα.Τις πιανω κ μου φανηκαν μαλακες...του λεω τι εκανες κουρευτηκες;;;;; κ μου λεει "ναι κουλευτηκα οπωε κομμωτρια, απο ντο κ απο ντο κ απο ντο....." :roll::roll::roll::roll::roll:

Ακομη κ η μπλουζα του ηταν με στην τριχα....αν ειναι δυνατον.....(α με το ψαλιδακι των νυχιων...)

Τι αλλο ηθελα να γραψω δεν θυμαμαι...καλο βραδυ σε οοοοοολες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαροοοοοολ...... που εισαι μαρη τοσες μερες?

Τι ειναι ο ενδοκολπικος κιρσος??? :oops::oops::oops::?:?:?:?:?

Κιρσος στο κολπο?? :oops: Εμποδιζει κατι? Ροη του αιματος στη μητρα?

Κοτσανες λεω το ξερω.. αλλα πρωτη φορα το ακουω... :?:?:?:?

Να ξεκουραζεις το ατελειωτο κορμι σου οοοσο μπορεις!!

Ερχεται ο Κ. Τσουτσουνιδης σε λιγο καιρο!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:lol:

Δωρα.... Ααααααααααααα :o:o:o:o:o:o:o

Μπαρμπερης εγινε ο Σταυρος??? Μπραβοοο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κοιτα τι κανουν τα ατιμα σε χρονο ντε-τε....!

Προσοχη.. τα ματια μας 14..

Κατερινακι... :( Ξερω οτι σε πιανει στεναχωρια με την μικρη, και εμεις απ' εξω απ τον χορο πολλα τραγουδια λεμε.. αλλα δες το λιγο πιο "χαλαρα" το θεμα..

Πολλα παιδακια βγαζουν γουλιες, θα στρωσει το στομαχακι της.. Που θα παει..

Ιφιγενεια ειδα την καρακουκλαρα σου στο φ/β..!!

Μα ποοοοοοοοοσο ομορφη εισια.. Πραγματικα!!!! :D

Περαστικα και στα δυο μπουκωμενα αδερφακια και καλη υπομονη!!

Ποια ξεχασα σημερα?

Ας με συχγωρεσει!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δυο ποτηρακια κρασι το μεσημερι..με εκαναν να εχω τρελο πονοκεφαλο...με πολλα κενα μνημης.. :lol::lol::lol:

Καλο βρασυ σε ολες!!!

Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai παλι ειδες η μικρη εχει κ τουπε λεμε..παινρει ποζες η σκατιαρα....ετσι μπηκα να σας διαβασω...εγω εδω εχει μια ωρα κ που κοιμηθηκαν τα μικρα κ θα μπω για μπανακι κ ειπα να σας διαβασω..τετοια ωρα?τετοια ωρα μπορω αφηστε...καρολινα μου 7?εκοντευιες πως νιωθεις?το πρωτο φυσιολογικα το ειχες γεννησει ε?

αυτα αυριο παλι καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεεεερα!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω περιμενω να γινει το φαγητο και να βγω με την μικρη καμια βολτα στον ηλιο!! :D

Πολυυυυυ ωραια μερα!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες..........αχ αχ κ βαχ..........μονο αυτο εχω να πω.....γιατι ααραγε;;;;

απο το πρωι παλι τα ιδια συναχι,πονοκεφαλος κ μπουκωμα...βοηθεια πια δεν αντεχω αλλο την Πεμπτη τελειωσε η αντιβιωση..τι σκ...α παλι μου λετε;;;;πανω που ειχα παρει τα πανω μου λιγακι ξανα τα ιδια κ ακουσα οτι εχχει εξαρση της γριπης αυτες τις ημερες....

Τον μικρο δεν τον εστειλα σχολειο κ εννοειται οτι δεν θα τον στειλω,ειναι καλα αλλα τρεμω μην τον κολλησω.......

Αυτα τα χαλια μου σας φιλω...Καληνυχτααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ?

ΕΓΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ :cry: ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ...

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΤΟΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΜΟΥ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Ή ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΤΗ ΒΙΔΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΕΙΡΩΝΙΚΑ, ΦΩΝΑΖΕΙ, ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΑΓΡΟΙΚΟΣ. :evil: ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ, ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΤΡΕΛΑΝΩ :cry::cry::cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΜΑΛΑΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΘΥΜΗ ΓΕΝΙΚΑ :shock: ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ. :evil:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.... :cry:

ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ, ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες......πως ειστε;;;;εξαφανιστηκατε..........

Εγω τα ιδια χαλια οπως σας τα γραψα κ χθες...

Στεφανια μου, ειναι μεγαλο ζορι αυτο που τραβας, ο ηλιθιος σε ταραζει καθημερινα κ δεν μπορεις να μιλησεις...δεν ξερω τι ναπω εκτος απο υπομονη...φανταζομαι πως κ να του μιλησεις δεν θα βγει κ τπτ....πόσο καιρο ακομη θα δουλευεις;εννοω πριν την γεννα θα παρεις αδεια;;;;

Εσεις τα αλλα κοριτσακια που ειστε;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο βραδυ εδω ειμαστε σταθερα....Δωρα ελπιζω να εισαι καλυτερα κοπελα μου....υπομονη :)

Στεφανια αληθεια γιατι δε περνεις καμια αναρωτικη......να ηρεμησεις? :| κ μη στεναχωριεσε ειπαμε εδω η καθεμια λεμε τον πονο μας ;)

εμεις τωρα ειμαστε καλα η μικρη τρωει οσο κ οταν αυτη θελει,την αφησα στην ησυχια της,αλλα αυτες οι γουλιες δε λενε να σταματησουν....ο καιρος εδω εχει φτιαξει αρκετα κ λεω να ξεκινησω δουλιες για το πασχα,κουρτινες,χαλια,καταλαβενετε......αλλα δεν εχω κ πολυ ορεξη να πω την αληθεια,περναει ο καιρος κ δεν καταλαβενω τιποτε κοριτσια......σημερα εφτιαξα ελιοψωμο,κ αρχισα να πεζω με τα ζυμαρια παλι.....Φανουλα γραψε συνταγες οταν εχεις χρονο......στον υπολογιστη δεν μπενω πολυ ολη μερα γιατι ο μικρος βρισκει ευκαιρια κ κανει το γραφειο πανυγηρι...... ;)

δε σας ξεχναω ομως....κ μολις βρω ευκαιρια μαθενω τα νεα σας καληνυχτα σας :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερατι μου κανετε?ειχα μερες να γραψω μιας κ δεν προλαβαινα με τα μικρα κατι λιγες δουλειες να προλαβω τρωει κ συχνα η μικρη καθε3-4 ωρες δραμα...δεν καθεται κ πολυ μονη της ειχα κ χθες τραπεζι τους γονεις της νυφης μου κ ολη μερα στη κουζινα 2 το βραδυ κοιμνθηκα μεχρι να συμμαζεψω..

κ εχω ενα σιδερο αλλο πραγμα ποτε θα το βαλω σειρα απο το απογετμα θα καθεται ο αντρας μου για 9 μερες κ ετσι θα τα φερω στα ισια του...

στεφανια μου εκει που εισαι δεν ειναι το καινουργιο γραφειο που πηγες?κ εμενα το αφεντικο μου οταν ημουνα εγκυος σχεδον καθε μερα μαλωναμε ετσι για ασχετα αλλοι του εφταιγαν σε εμενα εσκαγε...αλλα κ εγω του τα εχωνα τον επιασαν κ κανα 2 πελατες κ του τα παν δεν ντρεπεσε μαλωνεις την ιφιγενεια κ εγκυο κ ετσι το βουλωσε...εκει που δουλευα ημουνα ολη μερα με κοσμο...

η χαρουλα μας που ειναι?

δωρα μου παλι σε επιασε ε?αμαν ο παλιοκαιρος ομως απο εδω κ περα θα φτιαξει....

φανη μου τι κανετε?βολτουλες?

κατερινα μου στο λεω εγω ξανα κ ξανα κ ακουσεμε ειναι καθαρα απο το στομαχακι της... θα στρωσει γυρω στο χρονο με 10 μηνες ετσι ειχα τον κωνσ/νο....εδω η μικρη που δεν εχει θεμα κ τρωει μοσχαρακι κ της καθεται βαρυ μου κανει καθε φορα που τρωει το απογευμα λιγο εμετακι εχουν ευαισθητα στομαχακια...διαβασε παλι το προηγουμενο ποστ μου που σου εξηγουσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...

Τι κανετε βρε κοριτσια?

Εμεις χαλια... :(

Η μικρη ξυπνησε το πρωι και με το καλημερα.. πεταξε ρουκετες εμμετο..

Και ξανα, και ξανα, και ξανα.. :(

Μπηκαμε στο αυτοκινητο να παμε παιδιατρο, και στα 200μ. εγινε το αμαξι λιμνη των κυκνων..

Να εχει γουρλωσει τα ματια.. να προσπαθω να βαλω το χερι μου στη πλατουλα της, αλλα να μη τα καταφερνω... ηταν δεμενη στο καρεκλακι..

Γυριζουμε να παρουμε το αλλο αμαξι, γιατι ηταν αδυνατον να κανουμε μια διαδρομη 15χιλ. μουσκεμα.. και κανει στα μισα του δρομου παλι εμμετο.. :cry::cry:

Την εξετασε η παιδιατρος, ειπε οτι ειναι ιωση που κραταει ενα 24ωρο, βρηκε στο ενα πνευμονακι λιγα ακροαστικα, και μας ειπε να δινουμε πολλα υγρα μην αφιδατωθει..

Εδωσε 2 σιροπια για 10 μερες που θα τα ξεκινησουμε απο αυριο, και μια σκονη να την διαλυουμε σε νερο και να την πινει με το κουταλακι καθε 10 λεπτα..

Εκανε συνολο 9 φορες εμμετο... και στο τελος εκλαιγε και μου ελεγε "φοβαμαι μαμα".. :(:(

Δε θα βρουμε ησυχια οχι... :(

Τωρα κοιμαται το καημενο...

Σας ζαλισα ε? sorry....

Παω να απλωσω... εχω βαρεθει φετος να πλενω απ' τα εμμετουλια... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερ κοριτσια...πως ειστε;;;εγω καπως καλυτερα θα ελεγα,εχω ακομη αρκετο μπουκωμα αλλα υποφερεται..τι πραγμα φετος;;;

Φανη, δεν γλιτωσε κ η μικρη σου;υπομονη κ πολλα περαστικα σας,δυσκολος ο εμετος κ κυριως στο αυτοκινητο....εγω εχω κ στα 2 τουλαχιστον απ 2 -3 πετσετες δεν κανει συχνα αλλα κανει σε ανυποπτη στιγμη.....

Κατερινακι, ειδες αρχισε να στρωνει η μπεμπα,μη στενοχωριεσαι για τις γουλιες κ μενα εβγαζε αρκετα μεχρι τον 5ο νομιζω...Για το σπιτι οντως κ γω το σκεφτομαι οτι σιγα σιγα πρεπει να κανω κατι,τωρα καλυτερευει κ ο καιρος επιτλους...

Ιφι, στο τρεξιμο κ συ;

πολλα φιλιΑ σε οοοοολες κ καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο σ/κ κοριτσια ....Φανη περαστικα κ υπομονη σου χω ξαναπει πως ο εμετος ειναι ο εφιαλτης μου... :? κ τη σκονη που λες την ξερω ειναι για να μην παθουν αφυδατωση......υπομονη..... :|

εμεις χθες το απογευμα ηρθε μια φιλη μου πηρε τη μικρη στο καροτσι,κ εγω τον αλλο απο το χερι κ πηγαμε εκκλησια..τι το θελα....αυτος μπροστα κ εγω απο πισω να κανουμε βολτες στην εκκλησια,να θελει σωνει κ καλα να κανει εισοδο απο την ωραια πυλη....εγω να τον περνω απο εκει,κ αυτος ξανα το δικο του...να τον περνω αγκαλια κ να ουρλιαζει στο τελος βγηκε ο παπασ κ μου λεει παρτο εξω να ηρεμησει...ντραπηκα αφηστε.....παει λεω για τα επομενα 5 χρονια δεν ειμαστε για πουθενα....ηρθα σπιτι μ'εναν πονοκεφαλο..κ μια μεση σαν σειγμα τελικο.μπορεις να κρατησεις 13 κιλα αγκαλια τη στιγμη που βαζει τοσο ζορι; κ ολα αυτα γιατι δεν τον αφηνα να κανει το δικο του...... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://users.auth.gr/~diakou/LLL9e.Gast ... agiki.html

κατερινα σου εχω αυτο το αρθρο λλλει καποια πργαμτα παρακατω εκτος απο τον θηλασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Κατερινακι μου.. αχ.. σαν να σε βλεπω μεσα στην εκκλησια.. :(

Ειδες πως βραζει το αιμα..? Λες και το κανουν επιτηδες..

Εμενα μ' αρεσει πολυ να πηγαινω..

Ηρεμω... αλλα με την μικρη θελω να βαλω τα κλαμματα ωρες ωρες..

Εκει που ειναι καλη, εκει βρισκει κατι να κανει και να φουντωσω..

Η μικρη ακομη ετσι ειναι με τις γουλιες? :(

Δωρουλα μου, αμαν βρε κοριτσι μου... περασες τη μιση εγκυμοσυνη αρρωστη... :(

Ελπιζω να σε ανταμειψει ο τοκετος!!να ειναι ευκολος και συντομος! :D:D:D

Ιφιγενεια που εισαι ρε κοριτσι??

Εχω παθει πλακα με την κορη σου! ΠΑΝΕΜΟΡΦΗΗΗΗ!!!! :D:D:D

Πως ειναι ο μεγαλος?

Εμεις σημερα δοξα το θεο πολυ καλα ειμαστε!

Ουτε εμμετο ουτε τιποτα..

Τα ξημεωματα ανεβασε 38 πυρετο και κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα...

Οι υπολοιπες τσουπρες που ειναι?

ΚΑΡΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ...... Στεεεεεελλα!!!!! Στεφανια! Μαρακι, Χρυσα, Ζαιρα...??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα κοριτσια τι κανετε? εμεις καλα χθες λειπαμε ολη μερα ειχε γενεθλια η μικρη της αδερφης μου,μας κανανε το τραπεζι καλο βραδυ γυρισαμε....ο μικρος ευχαριστηθηκε αγκαλιες κ παιχνιδια βλεπετε ηταν διαφορετικα απο τα δικα του κ ασχοληθηκε.... ;) αλλα μου εκανε εντυπωση κοριτσια για τον τροπο που προσεχει τα δικα του.......του πηρε η αδερφη μου κατι αυτοκινητακια για ενθυμιο,να θυμαται τα γενεθλια της ξαδερφης του,κ ενω τα παρατησε κ δεν εδινε σημασια μολις τα επερνε η ξαδερφη του πηγενε της τα επερνε απο τα χερια κ τα εβαζε παλι στην ακρη....αυτο εγινε πολλες φορες κ σε καποια στιγμη τον βλεπουμε να τα εχει στο τραπεζι κ τα χερια ανοιχτα απο γυρω τους να μη τα παρει η μικρη.... :lol: καλα μιλαμε επρεπε να τον φωτογραφισω δεν το περιμενα να κανει ετσι με τα πραγματα του,ξερω πως δε δινει ευκολα αλλα χθες ηταν το κατι αλλο... :)

αυτα χθες σημερα ωραια μερα ανοιγω τις πορτες να μπει καθαρος αερας....βγενει στο μπαλκονι,περνει μια μπαλα πεζει ωραια κ καλα...ξαναβγενει βρισκει ενα αδειο κουτι απο γαλα της μικρης,μπενει τον ακουω τσιριζει.... :?: πεταει κατω το κουτι η τσιριδα συνεχιζεται παραταω το φαγητο τον περνω αγκαλια τα ιδια.....ααα λεω κατι γινεται εδω κατεβαζω το παντελονι..κ βρισκω μια μελλισα,σφηκα ουτε κ εγω καταλαβα τι ακριβως ηταν.....τον βουταω τσιμπημενος σε 4 σημεια κοριτσια.....ευτηχως εχω φενιστιλ του βαζω αμεσως,περνω τηλ κ στο κεντρο υγειας....δεν ξερω αν ειναι αλεργικος.....τους τα λεω κ μου λενε προσεχε τον ως τις 4 κ αν δεις κατι περιεργο φερτον εδω....πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη....ευτηχως ολα καλα ως τωρα.....αλλα η σκεψη οτι μπορει να ειναι αλεργικος κοριτσια με τρομαξε πιο πολυ απ'ολα.....

σας κουρασα λιγο ετσι? αλλα σας αγαπω πολυ... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααααααααααααααααααα

τι κάνετε?

σας διάβασα στα γρήγορα....σκατά και σεις βλέπω..

και μεις άρρωστοι αρρωστοι άρρωστοι...

ο άντρας μου το φερε το κακό, :evil::evil::evil::evil::evil::evil: εκίνος το πέρασε πολύ ανώδυνα και μας κόλλησε και χάλια....τα παιδιάμε αντιβίωση και μάσκα. εγώ με τίποτα, βαριέμαι ν απάιρνω φάρμακα το αφήνω να περνάει μόνο του....και σήμερα πέταξα ένα έρπη σε όλο το επάνω μου χείλος...και τώρα είμαι σαν πορνοσταρ με τέτοια χείλια :lol::lol::lol::lol::lol: ..τελευταί οθύμα ημάνα μου κρεβατώθηκε.....και το κακό έιναι ότι αύριο πρέπει να ναι εδώ γιατί δεν μπορώ να λείψω ακόμα από τη δουλειά.

και μιας και ανφέρθηκα: στη δουλειά γίνεται της ίντρικας....δεν ξέρω αν θα επιβιώσουμε και πόσοι από αυτό που γίνεται εκεί μέσα!!!!!

ο αδερφό μου έφυγε για Κύπρο την Παρασκεύη :(:(:(:(:( ....πήγε να βρει την τύχη του εκεί γιατί εδώ.......βρήκε δουλέιά εκεί!!!!και προχτές μου λεγε μια συνάδελφος ότι ο δικός της πήγε Νορβηγία...... :o:o:o:o:o που θα καταλήξουμε.....???

τα καμάρια μου τώρα

ο Στρατής μου είπε η δασκάλα του ότι είναι πάρα πολύ καλό παιδί :o:o:o:o:o:o δεεν την κουράζει καθόλου :o:o:o:o όλη μέρα χορεύει γελάει παίζει και ΤΡΩΕΙ :lol::lol::lol::lol: ...έχει γίνει τρελός ατακαδόρος ....πάντα έλεγα ότι ταιριάζει πολύ με την Αναστασία αλλά η μαμά Φανή την έχει τάξει αλλού.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...

ο Γιωργάκης εκεί που ήταν έτοιμος να περπατήσει ακόμα και μόνος του έφαγε δυό τρεις τούμπες και έκλασε μέντες....πήγαινε ο Σ εκεί που στηριζόταν και το υέβγαζε ένα ένα τα δακτυλάκια και πάρτον κάτω :o:o:o:o:o:o:o .....πάντως αφήνει τα χέρια του για ν απάει από ένα έπιπλο σε άλλο και κάνει ένα άντε δύο βηματάκια μόνος του...αλλά κάποιες φορές φοβάται και θέλει να μαι εκεί να του κρατάω το ένα χέρι......από λεξούλες μαμά, γιαγιά, άτα ,παππού, μάκια (παλαμάκια )......

σας φιλώ γλυκά περαστικά σε όλα τα παιδάκια.....τώρα ποιός ξέρει πότε θα τα ξαναπούμε....?????

ευχομαι πριν το πάσχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πάντως σας σκέφτομαι συνέχεια....αλλά δεν προλαβάινω μόνο λίγο city ville παίζω στα όρθια πλένοντας πιάτα....και παρεπιπτόντως Κατερίνα και Ιφιγένεια για τί σταματήσατε να παίζετε και τώρα δεν έχω βοηθούς?????? :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w για επιστρέψτε γρήγορα στην συνήθεια....έχει γίνει πολύ ενδιαφέρον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες...τελεια μερα επιτεεεελους εκανε σημερα κ σουρτουκεψαμε για τα καλα...7:30 ξεραθηκε ο μικρος αυριο σχολειο μετα απ αρκετες μερες.......

Ζαϊρα μου,περαστικα σας για αλλη μια φορα τι να πω, φετος τα χουμε δει ολα με τις αρρωστιες...

Κατερινα, μα τι επαθε ο καλημενουλης ρε,παλι καλα το πηρες ειδηση κ ευτυχως δεν ηταν αλλεργικος ασε κ γω το φοβαμαι αυτο γιατι εχουμε κ κληρονομικοτητα αλλεργιων στις μελλισσες αν κ δεν ξερω κατα πόσο παιζει ρόλο.Αυτο που ξερω σιγουρα ειναι πως ενας ανθρωπος μπορει να μην ειναι αλλεργικος εκ γενετης κ ν αποκτησει αργοτερα την αλλεργια.

Φανη, ευτυχως ειναι καλυτερα η μικρη σου..Ασε σωστα το ειπες την μιση εγκυμοσυνη αρρωστη την περασα,οσο για τον τοκετό αν κ θα ηθελα να γεννησω φυσιολ. αλλα μετα την 1η καισαρικη σίγουρα θα ρθει κ 2η.....τεσπα αρχισα απο τωρα ν αγχωνομαι....

Πολλα φιλια σε ολες κ καλη εβδομαδα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooo!!!!!

Τι κανετε βρε κοριτσια?

Εμεις καλα..

Το πρωι πηγαμε εκκλησια με την κουνιαδα και τα παιδια, και σαν θαυμα εκατσαν ΑΡΝΙΑ...! :shock:

Μετα ηπιαμε καφε στο σπιτι, ηρθε και η ξαδερφη μου με τα παιδια .. ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

Μαζευα μια ωρα σιγουρα... Πλαστελινες θελετε.. μαρκαδορους..χαρτακια χιλια κομματια..

Ενας πανικος..Αλλα χαλαλι, το καταχαρηκαν!! :D:D:D

Μετα λεμε..δεν παμε μια βολτα στο χωραφι του παππου να δουμε τι κανει?

Ε! Λοιπον φτανουμε... και σε 10 λεπτα δεν αργησε να γινει το κακο... :(

Ειναι ετοιμος να ανεβει πανω στην ελια... γλυστραει, παει να πιαστει.. και γινεται η παλαμη του λιμνη αιματος.. :(:(:(

Τον πηγε ο Β κεντρο υγειας, του εκαναν 15 ραμματα, αντιτετανικο ορο, αντιβιωση.. και ολα καλα!

Κοντεψα να χασω τη μιση ζωη μου... :(

Δωρουλα μου... Δεν ηξερα οτι γεννησες με καισαρικη... sorry..... :oops::oops::oops::oops::oops:

Αλλα αν ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να γεννησεις φυσιολογικα αυτη τη φορα..Τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο να το ξερεις! ;)

Κατερινα... :o:o Τρομαξα με ολη την περιγραφη του "μπουμπουριού"... :P

Τελος καλο ολα καλα.... Κοιτα τι μπορει να παθει κανεις στα καλα καθουμενα.. Ουφ!

Καλεεεε.... η μικρη πως μεγαλωσε ετσι!!

Κοριτσαρος ολοκληρος εγινε...!

Αλλα και ποοοοοσο τεραστιος φαινεται διπλα της ο Παναγιωτης...!! :D:D

Ζαιρα μου....

Τι να πω για τις δουλειες.. ειλικρινα... :(:(:(

Κι΄εμας φευγει την Παρασκευη ο αντρας απο φιλικο μας ζευγαρι για Γερμανια..

Η οικογενεια θα μεινει προς το παρον εδω... :cry::cry:

Τι μας περιμενει ενας θεος το ξερει....

Μαρηηηηηηηη........

Σιγα μη σε κανω συμπεθερα.. Να μαλωνουμε ολη μερα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλια πολλα στ΄αγορια σου και υπομονη στη δουλεια...

Μιλησα με την κολλητη μου σημερα.

Ειναι νηπιαγωγος στην Κρητη.. και πηρε μισθο αυτον τον μηνα 560 ευρω!!! :o:o

Ντροπη... Εβγαλε τα ματια της τοσα χρονια στα βιβλια, την εστειλαν μεταθεση στου διαολου το κερατο και της δινουν αυτο το εξεφτελιστικο ποσο... :twisted::twisted::twisted:

Που θα φτασει η βαλιτσα?

Εχουμε χασει τη μπαλα........... :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου και καλη εβδομαδα να χουμε...

εγω ειμαι παλι αρρωστουλα για 4 φορα με βροχιτιδα .. :(:(:( πρωτοτυπο :lol::lol: με πονολαιμο..μπουκωμα...βηχα και πριν μερες ειχα ολη τη μερα κατι ημικρανιες...α εκανα και πυρετο 38 οποτε πηρα και αντιβιωση για 4 μερες...αχ αυτος ο μπεμπης αμοξιλατος θα βγει ο καημενουλης :lol::lol:

να σας πω ομως και τα ευχαριστα του ποντικουλη μας.. :D:D

πηγαμε την παρασκευη και τον ειδαμε..ειμαι στον 7 μηνα και το αγορακι μου ..παροτι τρεφεται αν θυμαστε με δυο αγγεια ..ειναι ηδη :o 1.5 κιλο :lol::lol::lol: αφου ο γιατρος είπε καλέ αυτος όχι μόνο τρωει αλλα παρατρωει :D:D:D εμ του λεω και εγω τι εβαλα 11 κιλα ..τσαμπα :lol::lol::lol: το προσεχω τον αγοραρο μου..μεχρι και αβοκαντο τρωμε..χαχα

αλλα χαρηκαμε πολυ βρε κοριτσια μου που ολα πανε καλα...

η παπενια πωπω πολυ ζωηρη...μαλλον παπενιος ειναι κατα βαθος :lol::lol: γιατι περα απο την τσαχπινια και το ναζι δε λεω...αλλα κατα ταλλα κανει πολυ ριψοκινδυνα πραγματα σαν αγορακι οπως μας ειχε πει η παιδιατρος..ανεβηκε το σκατουλι :shock: αφου πηρε ενα μικρο καρεκλακι ..πανω στο γραφειο του δωματιου της !!!!! :evil::evil: που θα λεγα ότι είναι ψηλο...αχ και να πεφτε κατω δεν ειχε χαλι...λιγη ωρα πριν την βρηκα σε πιο προσβασιμο μερος .. :lol::lol::lol: στοκομοδινο της...και της λεω τι κανεις εκει βρε λυδακι? λεω τα νεα μου μαμα :o:o:o αυτο τοχουν μαθει παο το σχολειο..

αλλα ακουστε ποσο μα ποοοοοοσο πονηρη ειναι!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: και εγω ποσο κουκουβα κουκουβα :D:D

δυστυχως επειδη της βρηκε η γιατρος υγρο στο αυτακι ..και για να μην γινει ωτιτιδα μας εγραψε το ζιναντολ..απαισιο στη γευση μεκοκκους και που οταν της το δωσαμε σκετο ..το εβγαλε με τη μια...και εκανε και εμ..

μετα την επομενη..το βαλαμε στο γαλα ..δεν ξεραμε οτι δεν κανει μαζι με φαι..και βλεπει το μισο μπουκαλι της γαλα και τι λεει χωρις να δοκιμασει :o:o:o μαμα δεν το θελω..εχει φαρμακο μεσα :lol::lol::lol: μειναμε μακακες!!!!!!!!!!!!!!!οποτε παιρνουμε τη γιατρο και μας λεει διαλυστε το μεσα σε χυμο η με νερο αλλα θελει με αδειο στομαχι...και ακομη και μεσα στο χυμο που της το βαζω και βαζω και λιγη ζαχαρη παλι το μυριζει...και πινει λιγο...αχ γενικα δεν την ξεγελας ευκολα και τα παιρνω :evil::evil:

αν στα 3 σχεδον καταλαβαινουν τοσα...αντε καντα καλα...ακους συμπεθερουλα μου??????? :lol::lol::lol:

ειχα να μπω καιρο και απλωσα σεντονι ε? παπαπαπα μονολογο εκανα η παπιομανα...αλλα ξερετε οτι σας αγαπω και ας χανομαι λιγακι...χαιρομαι που ειχα να μπω καιρο και με σκεφτοσασταν :x:x:x:x:x

φανουλι μου γλυκο θα χαρω πολυ πραγματικα αν καταφερετε και ερθετε ποτε αθηνα..η ατατινα με την παπενια θα ναι τρελος συνδιασμος...και οσον αφορα την ομιλια ..δεν θα σχολιασω..όχι μονο και εμας μιλαει αλλα παραμιλαει.. :lol::lol: κριμα για τον παππου... :(:( σιδερενιος και περαστικουλια του...

συμπεθερα μου παλι καλα...που ο γαμπρουλης μας δεν επαθε τιποτα...η μπεμπουλα σου τι γλυκα που ναι!!!!!!!! :x:x

δωρουλα μου πως τα πας κουκλιτσα μου και γεμιστουλα μου? :lol::lol::lol:

στελλουνιιιιιιιιιιιιι...

ζαιρακι μου..

μακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το κοριτσι μας!!!! :D:D:D

Που εισαι βρε παπιομανα??

Μπηκες ρε θηριο στον 7ο......?? Ποτε κι' ολας?? :o

Αντε λιιιιιιιιγο ακομη εμεινε!! Λες να βγει 4κιλος ο ποντικουλης?? :D

Και η παπενια παραμιλαει???

Αχ! Τι θα κανουμε μ΄αυτα τα παιδια?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Αναστ. ξερει πιο πολλα κι απο μενα... :lol:

Τις παρατηρουσα χθες με την ξαδερφη της που ειναι 4,5 χρονων...

και εχουν ελαχιστες διαφορες στο λογο..... :shock::shock::shock:

Μιλαει κανονικα με αρθρα, χρονους κτλ.. Λεει πεντακαθαρα και με καμαρι οποιαδηποτε λεξη εχει μεσα το "ρ" και καμαρωνει κι αυτη κι εγω....

Χθες της μαθαινα γλωσσοδετες, κι επειδη δε τα' πιανε, μου ελεγε

"πες το μου παλι.. να μαθω να το λεω στη γιαγια και να ζηλευει".. :lol:

Αντε σταματαω... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γεμισαμε κουκουβαγιες εδω μεσα..... :lol::lol::lol::lol::lol: :lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΟΜΑΝΕΣ! :lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΚΑΛΑ, ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΟΥ Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ -ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΒΑΡΕΣΕΙ ΠΑΛΙ :evil: - ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ :roll:

ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΑΦΑΣΙΑ, ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ, ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ, ΤΡΕΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΤΑΙΓΕ, ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΗΛ ΙΩΣΗ Η' ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ, ΣΕΡΝΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ :evil: ΤΩΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΟΚ, ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΣΦΗΓΚΑ, ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΕΙΔΗΣΗ :roll:

ΑΧ ΒΡΕ ΦΑΝΗ, ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ, ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΗ ΖΗΣΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ ;) ΚΑΛΑ, ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΟΔΕΤΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ :shock: ???? ΚΑΛΕ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ :roll: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :x `

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...