Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια....πολυ μεταμεσονυχτια ειμαι σημερα αλλα δεν πειραζει...ειχαμε παρεουλα στο σπιτι συν την ζεστη κ δεν κλεινω ματι....λιγες μερες μου εμειναν για την ακριβεια 4 κ θ αντικρυσω τον μπεμπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η αγωνια μου κ η λαχταρα μου δεν περιγραφεται...

Μονο που στον απολογισμο αυτης της εγκυμοσυνης με πιασαν πολλεεεεεεεεεεες τυψεις....φανταζομαι οτι οσες κανατε δευτερο παιδακι λιγο πολυ το νιωσατε.....

Νιωθω περιεργα γιατι μ αυτο το μωρο δεν ασχοληθηκα οσο θα πρεπε μαζι του σε σχεση με το πρωτο εννοω, δεν το προσεξα οσο επρεπε, ουτε προλαβα να τ ονειρευτω οσο ηθελα.....ακομα κ τη κοιλια μου νομιζω οτι την χαϊδεψα πολυ λιγοτερες φορες σε σχεση με την πρωτη εγκυμοσυνη....

σε κουβεντες που κανουμε με τον αντρα μου περι του θεματος λεει οτι μολις γεννηθει θ αναπληρωσουμε ολα οσα δεν καναμε γι αυτο αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα ειναι πρακτικα αδυνατον.......τελικα τα δευτερα μηπως ειναι αδικημενα γι αυτο γινονται κακομαθημενα στην πορεια;;;;

Σορυ για τη βραδινη ψυχαναλυση αλλα τις τελευταιες μερες ολο τετοια σκεφτομαι....δεν παταω καλα μαλλον!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kαλημερα......Δωρα ναι κ εγω ετσι ενιωθα,οτι τη μπεμπα οταν ηταν στη κοιλια οχι πως δεν ηθελα αλλα δεν προλαβενα να τη χαιδεψω......ασε που ο μεγαλος μεχρι τη μερα που εφυγα για γεννα επεινε το γαλα ξαπλωμενος πανω μου,κ τωρα ετσι το πινει........κ ειναι αυτο που λεγαμε,οτι επειδη υπαρχει κ αλλο παιδι κ θελει την προσοχη σου,ουτε καταθλιψη σε πιανει ουτε τπτ........ ;):)

Ιφι μου να σου πω καλα θα ηταν να κοψει την πανα για τον παιδικο,αλλα κ να γινει κ αργοτερα δε με πολυστεναχωρει......εχω δει σε αλλα θεματα πως οταν ειναι ετοιμος για κατι σε 2 αντε 3 μερες ειναι ετοιμος,πιπιλα,κρεβατι κ καποια αλλα θεματα......παντως με το βρακι που τον εχω στη διαρκεια της μερας δε μου κατουριεται συχνα,οχι πως δεν πινει πολυ νερο,καθε αλλο, κ μετα το ειδα κ αλιως αν δεν παει παιδικο ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος θα ειναι....ορεξη να χει κ μετα απο ενα χρονο,θα ειναι συνεχως στα θρανια.....αποψη μου παντα ετσι? η καθε μιας το βλεπει διαφορετικα...... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νομιζα οτι ειναι σημερα τα γενεθλεια του γιαννη αλλα ειδα οτι ηταν χθες χρονια πολλα σες μου να τα εκατοστησει ο μικρος σου κ οτι καλυτερο.μετα θα μπω να γραψω κι αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Χρονια πολλα στον Γιαννακη της Χρυσας μας!!

Να τον χαιρεσαι κοριτσι μου.! Να ειναι γερος και παντα ευτυχισμενος..

Δωρουλα μου...... Αυριο μπαινεις....????

Οοοοοοοοοοολα μα οοοοοοολα να πανε καλα!!!

Θα περιμενουμε νεα σου..

Εγω ειμαι λιγο σκ@τ@....

Χθες εφαγα ΤΗΝ ζεστη στη δουλεια... ειχα απιστευτο πονοκεφαλο... και τα ξημερωματα στις 5 ξυπνησα με την μυτη να τρεχει τοοοοοσο αιμα που στο τελος ηρεμισα κι΄ολας και κοιμηθηκα...

Το πρωι μου ηρθε και περιοδος... πολυ ωραια...

Απο παντου χανω αιμα..

Παμε για καφεδακι τωρα και μετα για φαι στην πεθερα..

Φιλια πολλα σε οοοοοοολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...πως ειστε εγω ετσι κ ετσι θα λεγα.....μπηκα λιγο βιαστικα να σας ενημερωσω....αυριο πρωι μπαινω για ξετασεις κ αν ειναι ολα οκ θα βγω το μεσημερι κ θα μπω Τριτη πρωι για την καισαρικη,....

Σημερα το πρωι τρεχαμε στο νοσοκομειο για τον μικρο,τον επιανε η κοιλια του πολυ κ πονουσε κ μετα ιδρωνε κ χλωμιαζε σαν το πανι...για να μην σας τα πολυλογω η παιδιατρος ειπε οτι μαλλον ειναι αρχη ιωσης γαστρεντεριτιδας...εφιαλτη ζω νομιζω!!!!!!!!!!!!!!Τωρα ειναι 4 και 30 κ ευτυχως δεν εκανε πυρετο ή κατι άλλο...αυτα προς το παρον παω να ξαπλωσω κ μετα να ετοιμασω τα τελευταια...σας φιλω ολες κ αν δεν ξαναμπω πολλα φιλια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μοου κανετε?καταρχην να ευχηθω στη δωρα μας ολα καλα να πανε καλη μου κ αυριο με το καλο να εχει τον μπεμπουλη αγκαλια η τελευταια εγκυουλα μας ε?περιμενουμε καινουργιες πλεον.................

εμεις ας λεμε καλα η μικρη εχει μια σχετικη βελτιωση δεν εχει πυρετο μετα απο μια εβδομαδα κ εχει ενα ελαφρυ βηχα γιατι της δινω σιροπι κ εκει που λεγαμε οκ απο χθες το βραδυ μου κανει πυρετο παλι ο κων/νος 38 χθες κ σημερα το μεσημερι 37,5 κ δεν μας ελειπε αυτο εβγαλε κ κατι σπυρακια σαν αλλεργια εχω 15 μερες δινω σιροπια κ αντιβιωση κ με ενα θερμομετρο στο χερι δεν αντεχω αλλο λεμε κ ειναι κ καλοκαιρι ελεος...τωρα το απογευμα θ παμε στη παιδιατρο να δουμε τι θα γινει θελω να παμ διακοπες κ εχω αρρωστα παιδια μονο αυτο μου ελειπε να ακυρωσω τις πολυποθητες διακοπες μας εχω στο ψυγειο 6 διαφορετικα μπουκαλια πρωτη φορα τετοιο πραγμα....χωρια που κανω γενικη παλι :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ειχαμε 1,5 μηνα εργατες κανανε μονωση στη πολυκατοικια το τι σκονη εχω μεσα δεν λεγεται :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: παλι απο την αρχη....κ εχω ενα σιδερο βουνο κ μαζευω κ πραγματα κ αρρωστα παιδια..............

τωρα δωρα για τις ανησυχιες ου εινια φυσιολογικες....ολα τα 2 ετσι ειναι εκτος να εχεις βοηθους μιας κ τρεχεις με το πρωτο ειδη αλλα θα δεις ιδια αγαπη δεν αλλαζει....

περιμενω τα αποτελεσματα εσπα με εχει φαει η αγωνια απο το πρωι ψαχνω κ ακομα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα..Δωρα κοπελα μου τις ευχες μου κ ολη τη θετικη μου σκεψη γι'αυριο...να ειστε καλα μαμα κ γιος κ οσο γινεται λιγοτερους πονους.....δεν ξερω αλλα τη δευτερη φορα πονουσα περισσοτερο.... :|

Ιφι περαστικα σας δεν ξερω τι πεζει φετος αλλα νομιζω οτι οι ιωσεις ειναι στα φορτε τους.......αα για βαπτιση ειναι 8 του μηνος σεπτεμβριου αν εισαι αργος να μιλησουμε να ερθεις,αυριο εκτος απροοπτου θα δω για μπομπονιερες.......τα νεα μας η μικρη μου κοκκινησε πολυ απο κατω αλλο πραγμα,ο μεγαλος 3 χρονια τετοιο συγκαμα δεν ειδα,κ μικρα σπυρακια,της βαζω κατι κρεμες την αφηνω κ ανοιχτη μετα που την πλενω για να δω ποσες μερες θα κρατησει......απο ζεστη πως πατε? εμεις χαλια ουτε κλιματιστικο ουτε ανεμηστηρα πορτες ανοιχτες μονο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...μπαινω για λιγο να σας πω οτι σημερα πηγα νοσοκομειο γα εξετεασεις κ τα σχετικα....ολα οκ αυριο στις 7 θα ειμαι εκει....προς το παρον απο ψυχολογια ειμαι πολυ καλα...αυριο δεν ξερω!!!!!!!!!!

Πολλα φιλια σε ολες δεν ξερω πότε θα τα ξαναπουμε...να περασετε οσο καλυτερα μπορειτε για το υπολοιπο καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιφι, κ γω περιμενω να δω τα αποτελεσματα ΕΣΠΑ ειπαν αποψε θ ανακοινωθουν για να δουμε....

Φιλιααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι κατερινα μου εχεις το τηλ μου ε?αν ναι παρε μαι να με πεις λεπτομερειες αργος θα ειμαι αν μπορεσω να ερθω που θα κανεις τη βαφτιση?οσο για το συγακμα 2 φορες παθαμε στο εσωτερικο μονο κοκκινιλα ο μεγαλος ποτε..κοριτσια..βαζε εναλλαξ ταλκ κ ρεμουλα κ σε καθε αλλαγμα μανιο.σε μια μερα μου εφυγε..οσο για το ποσο θα κατσω αν δεν παει ο μεγαλος παιδικο θα κατσω μεχρι αρχες οκτωμβρη...

δωρα μου κ παλι με το καλο ολα καλα κοπελα μου θα περιμενουμε νεα σου...μαλλον αργα αποψε θα βγουν τα αποτελεσμτα...για εσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα για να ευχηθω στη δωρα μας

δωρα μου να σου ζησει ο μπεμπουλης τωρα θα ειστε μαζι αγκαλιτσα οτι καλυτερο κοπελα μου περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνα!!!!!!

Μπηκα στα γρηγορα... (εχω δουλειες με "φουντες"..) να ευχηθω στην Δωρουλα μας!

Δωρα μου.... Να σας ζησει ο μικρος μπομπιρακος!

Να ειναι γερος και παντα ευτυχισμενος.!

Περιμενουμε νεα σου με την πρωτη ευκαιρια.

Καλα σαραντα και καλους θηλασμους!

Περαστικα στα νινια που ειναι αδιαθετα....

Φιλια πολλα σε οοοοολες!!!!!!!!

"Ξεφουσκωσαν" οοολες απο το παρεακι... :D:D:D:D

Αντε να εχουμε νεα φουσκωματα...

Στελλα ακους...? :lol:Μαρακι....?.. Φανηηηηηη.......???? :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Την καλημερα μου σε ολες!!!!

ΥΓ.... Εχει καμια ιδεα τι γινεται με τα μορια στους παιδικους?

Στην κατασταση ειμαι με 32 μορια.. πραγμα που δεν ξερω τι σημαινει.... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?φανη μου βαγινουν τα μορια κ σε 4 μερες θα βγουν τα αποτελεσματα δες στη λιστα ποσα ατομα δηλωσαν τον παιδικο που θελεις κ δες περιπου σε ποια φαση εισαι εγω που τα μετρησα ετσι πως τα υπολογισα ειμαι απο τους τελευταιους..εκεινο που δεν καταλαβαινω ειναι πως εγω που εχω 2 παιδια ταμειο ανεργειας να παιρνω λιγοτερα μορια ας πουμε πχ οπως τη νυφη μου η οπως εσενα φανη...η νυφη μου εχει ενα παιδι κ ειναι ανεργη...πανω κατω ετσι εισαι κ εσυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

Τα μορια βγαινουν αναλογα με εναν τυπο που ειχε βγαλει το εσπα..

τα δικα μου τα υπολογισα ακριβως..

Να ξερετε Σαββατο μαυρα μεσανυχτα παλη θα βγαλουν αποτελεσματα..οποτε Κυριακη πουρνο πουρνο να μπειτε...]

αλλιως να με παρετ ετηλεφωνο που θα εχω κατεβασει τη λιστα...χαχαχαχ

Εχει να κανει με το υψος τουε ισοδηματος καθως και με διαφορους αλλους παραγοντες που παιρνουν επιπλεων μορια..

φυσικα γινετε ο χαμος..με μαναδες που εχιυν συζηγους εμπορους..τους κανουν μια εικονικη προσληψη ορισμενου χρονου μερικης απασχολησης δηλωνουν και πενχηρα εισοδηματα οποτε και μια χαρα τους παιρνουν στοςυ καλυτερους παιδικους ιδιοτηκους..

ενω οι ανρεγες που πραγματικα το εχουν αναγκη τζιφος

οποτε ακομα και εδω εγω βλεπω αδικιες

Δωρουλα μου τι καλα..αντε κοριτσαρες..να παιρνετε σειρα λεμεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μου κανετε?καμια δεν μπηκε εδω κ μερες...

μας πηραν στον παιδικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.....

κ απο σημερα αρχισε παλι η επιχειρηση βρακι.....

απο το πρωι ως το μεσημερι στεγνος 2 ωρα 2 φορες με εχεσε κ με κατουρησε

τωρα το απογευμα θα δουμε το μεσημερι κοιμηθηκε στεγνωτατος....αχ πως θα ξοψουμε τη πανα...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ, ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2770 ΤΕΛΙΚΑ, ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΜΑ!

Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΗΤΑΝ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ, ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΑΝ 5 ΩΡΕΣ :? , ΤΑ ΠΑΙΞΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ, ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ...

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΔΗΛ Η ΜΙΚΡΗ ΘΗΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ... ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΡΕΛΕΣ ΤΥΨΕΙΣ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ... :cry:

ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΑΥΤΑ, Ή ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ?

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ, ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΩΡΑ ΜΑΣ, Ε??

ΔΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΑΜΕΡΟ :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τιο μου κανετε?ο απολογισμος της μερας χθεσινης αν εξαιρεσουμε το ατυχημα το χθεσινο στο μεσημαριανο ολη μερα καθαρος κ το βραδυ που κοιμηθηκε ξυπνησε στεγνος ουτε ενα κατουρημα αντε σημερα να δουμε τι θα γινει..

στεφανια δεν πειραζει που γεννηθηκε μικρουλα θα ξεπεταχτει γρηγορα.ποσο σου λεγανε?οσο για το θηλασμο ειναι νωρις ακομα εγω κατεβασα γαλα μετα τις 15 μερες τις προηγουμενες εδινα 20 με 30 γρ σε καθε γευμα κ σε εΝΑ ΜΗΝΑ ισως κ λιγοτερο κοπηκε το συμπληρωμα κ καταφερα αποκλειστικο θηλασμο για 10μηνες...μετα ξεκινησα να δινω συμπληρωμα καταεπιλογην μηπως αρχισει να κοιμαται οχι οτι με βοηθησε μετα ξεικινησε να κοιμαται απο μονης της...προσπαθησε το οσο μπορις οσο για το κλαμμα ορμονες καλη μου να μενεις αποσχολημενη κ να εχεις παρεα στο 2 δεν το περασα καθολου την επιλοχεια...η κατερινα θυμαμαι μου ειπε ηταν πιο ζορικλη η αναρρωση σε σχεση με την προηγουμενη ας σου πουν κ η σες ας πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ιφη συγχαρητηρια που σας πηραν..αντε τωρα να καθαρισει τελειως και με την πανα..

εμεις παμε καλα..με τα τσισα ΟΚ..ζηταει και κανει στο γιογιο..με τα κακα...ακομα εχουμε ατυχηματα..πιο πολυ στον παιδικο γιατι εκει δεν τον προλαβαινουν....

Στεφανια μου κοριτσακι μου μια χαρα η ειανι μπουμπουκα σου...υποπμονη και θα τα καταφερεις..

σταματα τις βλακιες ...συμπληρωμα συπμληρωμα..ειαι που ειναι αδυνατουλικο και δεν μπορει να θηλαζει πολυ ωρα γιατι κουραζετε...κανε λιγη υπομονη...μολις παρει τα πανω της θα δεις οτι θα θηλαζει ποιο αποτελεσματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...σας πεθυμησα!!!!!!!!!!!!μπαινω για λιγο να σας πω οτι ειμαστε καλα εγω κ ο μπεμπης μου!!!!!!!γενννησα την περασμενη τριτη το πρωι 3300 ο αντρας μου...ειναι πολυ ησυχος κ μεχρι στιγμης εχει τελεια σχεση με τον υπνο...........

την παρασκευη ηρθαμε σπιτι, η καισαρικη πηγε μια χαρα, καλυτερη απο την πρωτη κ η αναρρωση πολυ γρηγορη...

Στεφανια να σου ζησει κ η μπεμπα.....με τον θηλασμο κ γω εχω θεμα μαλλον δεν του φτανει κ δινω κ γω συμπληρωμα πιστευω σε λιγες μερες να χω περισσοτερο...

Σαας αφηνω κ οποτε μπορεσω θα ξαναμπω για περισσοτερα..ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι κ απο εμας.....καλως κ τα κοριτσια με τα μωρακια τους......Στεφανια ναι εγω υπεφερα πολυ στη δευτερη καισαρικη,αλλα κακα τα ψεματα οταν εχεις το μωρο αγκαλια τα ξεχνας ολα,δυστηχως δεν μπορεσα να θυλασω κ εκει δεν μπορω να βοηθησω,οπως ειπε κ η Χρυσα ομως ειναι μικρουλα κ μαλον κουραζεται ελπιζω συντομα να ξεπεραστει κ αυτο,κ οσο για το βαρος ειστε πολυ καλα εχω ανιψια που γεννηθηκε 2650 κ στην πορεια ητα ενα πολυ στρουμπουλο μωρακι...... ;)

Δωρα αχ θα σε μαλωσω ειδες που τελικα ολα ηταν στο μυαλο σου? υπναρας ο μπεμπης? κ εμενα η μπεμπα τον πρωτο καιρο κοιμοταν πολυ τωρα ομως καθεται πολλες ωρες ορθια..αχ...... :lol:

τα νεα μας τωρα ο αντρας μου ειναι σχεδον ολη μερα φευγατος ως το 15 αυγουστο γινεται αυτο,κ εγω προσπαθω να κανω καμια δουλεια,το απογευμα τους βγαζω βολτα να περασει η ωρα μας,η μικρη εχει γκρινια μαλον θα εχουμε συντομα δοντακι,ο μεγαλος σταθερα ολη μερα ορθιος,με την πανα τπτ ακομη......αλλα θελω να ρωτησω λετε πως τα πηραν παιδικο,ενω διαβαζω οτι θα ξαναγινει κληρωση κατι τετοιο..........εμας παντως αν κοψει την πανα θα τον παρουνε σιγουρα...... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεερα!!!!!!

Καλως τις κουκλες μας!!!

Τις νεες δευτερομανουλες μας...!!!

Δωρουλα και Στεφανια..... Να σας ζησουν τα νινακι σας!!

Παλεψτε το με τον θηλασμο ως εκει που δεν παει...

Τι λετε ... δεν αξιζει τον κοπο..? ;);)

Ιφιγενεια, Κατερινα, Μαρια,Στελλιτσα, Χρυσα τι κανετε?

Εχει καμια σας νεα απο την "παπιομανα" ...?

Καρολιναααααα εμφανισου......!!!! :mrgreen::mrgreen:

Εμεις ειμαστε καλα σε γενικες γραμμες....!

Η Αναστασια θεριο ανημερο...

Το εξω ολη μερα και η ζεστη την εχουν κανει πολυυυυ κακο παιδι..!

Οι νυχτες μας .... ΔΡΑΜΑ! Ξυπναει 181672829930 και ζηταει... κακα... τσισα... νερο... γκρινιαζει... κλαιει.... :twisted::twisted::twisted:

Αλλααααααααααααα............. Πλησιαζουν οι μερες της... ταξης!!! :D:D:D:D:D:D

Ελπιζω με τον παιδικο να μπουμε σε ενα προγραμμα....!! :D

Σας φιλω ολες!!!

Καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....επιτελους ησυχια..ο μεγαλος μου πηγε θαλασσα με τον μπαμπα του κ ο μικρος μολις ξυπνησε κ τρωει.....

σας ευχαριστω για τις ευχες σας κ ευχομαι συντομα στην παρεα μας νεεες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!

κ γω τον θηλαζω οσο μπορω αλλα μαλλον δεν χορταινει αν δεν του δωσω συμπληρωμα δεν προκειται να κοιμηθει....ισως ακομη δεν εχω αρκετο γαλα;ή κανω κατι λαθος;;

Κατερινα που ακουσες οτι θα ξαναγινει κληρωση για τους παιδικους;;δλδ εμας που μας πηραν υπαρχει περιπτωση να μεινουμε εκτος;;;

Σας αφγνω προς το παρον φιλιαααααααααα σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα Δωρα διαβασα στις ελληνιδες μαμαδες στο γκρουπ,πως σιγουρα θα ξερουν μετα τις 20 αυγουστου,επισης πως αρχικα λεγανε για περισσοτερες θεσεις,κ μετα πηραν πιο λιγα παιδακια...αν εχεις χρονο μπες κ ρωτα εκει......... ;)

Φανη δεν το πιστευω η Αναστασια γκρινιαρα? μηπως λεμε γι'αλλο παιδι? ο δικος μου δεν μπορω να πω οτι ειναι γκρινιαρης απλα πεισματαρης,αλλα τον τελευταιο καιρο βλεπω διαφορα,ακουει καποια πραγματα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω τι μου κανετε?οπως λενε τα κοριτσια να το παλεψετε με το θηλασμο ειναι το 2 παιδι που θηλαζω πανω απο ενα χρονο κ αξιζει με το παραπανω....

δωρα μου αντρουλης με τα ολα 3300 μια χαρα πολυ καλα κ εφοσον σου κοιμαται τελεια πως εισαι με τα ραμματα?απο τον γιατρο που ειχες εμεινες ευχαροστημενη?ποιον ειχες?

κατερινα μου κ εγω στη προσπαθεια ειμαι με τη πανα αλλα σημερα μονο μια φορα μου κατουρηθηκε το πρωι κατα τις 12 ολη την ημερα καθαρος οπως κ το μεσημερι στον υπνο του ας ελπισουμε να ξεκινησουμε να μου τα λεει κ εκεινος κ να μην εχω καθε μεσαωρο το μυαλο μου...

τωρα για τους παιδικους σε καποιους που δεν πηραν αρκετα ατομα οσα ηταν να προυν θα κανουν ισως καποια κληρωση για να προσθεσουν παιδια αυτα που πηραν δεν βγαινουν αλλα προσθεστονται κ αλλα πχ σε εμας ηταν 66 παδια να παρουν τοσ απηραν κ σε ολους τους υπολοιπους το ιδιο...

τι αλλο τρεχω σαν τη χαζουλα να προλαβω δουλειες στο σπιτι σιδερωματα κατψυηκτη κ βαλιτσες σε 2 μερες φευγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

φιλια σε ολα τα κοριτσια αυριο παλι...

φανη μου υπομονη με τη μικρη εχει κ ζεστη κιολας σιγουρα ο παιδικος θα ωφελησει στα παιδακιας μας κ ανυπομονω να παει εγω το παλευω το θεμα της πανας δεν θα τον χασει σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Κοριτσια.... Δεν ξερω πως να σας το εξηγησω... αλλα η Αναστ. οοοοοοοοοτι θελει να πει ή να ζητησει το ζηταει γκρινιαζοντας.... :evil:

Σημερα πχ. ηθελε να σκαλισει το ντουλαπι... (τιιιιιιιι παραξενο........ :lol: ......) και καθοταν στον καναπε και αρχισε.... (μουτσοκλαιγοντας ΠΑΝΤΑ ε!)...

"Θελω να φτιαξω ενα γλυκακι... ιιιιι.... ιιιιι.... με την κουταλα και το μπολακι μου"...

Δεν προλαβα να ανοιξω καλα καλα το στομα μου να της απαντησω.......

Αρχισε να κοπανιεται πισω-μπρος.... :twisted::twisted::twisted:

Μετα απο ωρα, παω να της κοψω τα νυχια απ' τα ποδια και εχω στο χερι μου το παιδικο ψαλιδακι και μια μυτερη λιμα....

Τα εχω και τα δυο στο χερι και εκει που σκυβω στα ποδαρακια της... μου τα αρπαζει. :o και απο την δυναμη που εβαλε η λιμα καρφωθηκε στο μετωπο της... :shock:

Αρχιζει να κλαιει... εχω χεστει πανω μου... νομιζα της μπηκε στο ματι.. αλλα μολις βλεπω το αιμα στο μετωπακι... κανω ενα "ουυυυυυφ"... και αρχιζω να φωναζω.... Τσιριδες και χαλασμος ολη μερα σημερα...

Μια θεια (ο τονος στο ά).. :lol: την καταματιασε το πρωι στο σουπερ...

"καλε ποσο ειναι αυτο και μιλαει τοσο καθαρα"...?? :evil::evil::twisted::twisted::twisted:

Αλλη φορα θα λεω 5 για να σκανε..

Την ρωταει "πως σε λενε"..? Και η μικρη απανταει "δε σου μιλαω".. :lol:

"γιατι καλε"? "Ειμαι θυμωμενη σου λεω τωρα... η μαμα δε μου αγορασε τυχερη σακουλα"... :lol::lol:

Γελαμε και κλαιμε ολη μερα...

Πανω που της ειχα με τα νερα μου πηγα στο περιπτ. και φτου κι απ΄την αρχη...

Αλλα λιγες μερες εμειναν ακομη κι εκει... σε εναν μηνα στοπ...!

Και ποοοοοοοσο καλα περναω βρε κοριτσια!! :D

Δωρουλα μου....Ολα καλα θα πανε με τον θηλασμο!

Αρκει να εχεις θεληση και υπομονη! Γαλατακι εχεις μπολικο ΣΙΓΟΥΡΑ!

Δεν υπαρχει αμφιβολια! ;););)

Μπορεις να πρηζεις :P και λιγο την Ιφιγενεια και την Χρυσα...! Κατι παραπανω ξερουν!!

Κατερινακι μου, δυσκολα που ο αντρας σου λειπει ολη μερα...

Ειναι τωρα και οι απογευματινες λειτουργιες.. Λιγες μερες εμειναν... Αδεια δε θα παρει?

Ιφιγενεια..Θηλαζει η Γεωργια ακομη?

Μπραβο ρε θηριο!

Μας αφηνεις κι εσυ σε 2 μερες.....????? :o:D:D:D

Να περασεις τελεια σου ευχομαι και να ξεκουραστεις οοοοοσο περισσοτερο μπορεις!

Να γεμισεις μπαταριες για τον χειμωνα! :D

Παω να ξαπλωσω κοριτσαρες... Η μικρη ειναι γλαρωμενη... ειναι θεμα λεπτων να την παρει ο υπνος..

Φιλια σε οοοολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...