Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Αιιι..ιιιιιιιιιιιι :lol: ξεχασα να πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στον Γιωργο μας!!!!

Να τον χαιρεσαι Μαρακι μου!

Να ειναι παντα γερος!

Ευχομαι συντομα να του χαρισεις κι ενα αδερφακι...!!!

Ιφιγενεια δωσε νερο σε κανονικο ποτηρι καλε...

Τι το θες τωρα αυτο τζαμπα το 15ρι..? ;)

Η Αναστ. εμαθε να πινει απο φλυτζανακι του καφε πριν καλα καλα χρονισει..

Στην αρχη γινοταν μουσκεμα και πνιγοταν αλλα ειχε τρελο γελιο.... :lol::lol::lol::lol:

Λιγο πριν τα 2 της εδινα το 1,5λιτρο μπουκαλι .. το σηκωνε και γκλουκ-γκλουκ επινε κι απο κει μια χαρα!

Καθενα με τους ρυθμους του οπως εχουμε ξαναπει.. :D

Πηγαμε για μπανιο με τα παιδια και την κουνιαδα... η μικρη ηδη κοιμαται κι εγω θελω να κανω μαλλια να βαψω νυχια-βγαλω φρυδια.. γιατι εχουμε γαμο στις 8........πφφφφφφφ..... :mrgreen:

Καλο μεσημερι σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κουκλες...οντως ανυποφορη η ζεστη ακομη κ σημερα........πηγαμε με τον μικρο λιγο σουπερ μαρκετ κ φουρνο κ ξανα πισω......αιρκοντισιον...θαλασσα σημερα δεν θα παμε γιατι ο μπαμαπς μας λειπει....

Φανη, φακες μες στον καυσωνα ρε..με τπτ εγω τα κοβω τα οσπρια το καλοκαιρι...Γιατι δεν κανεις κ αιτηση μεσω ΕΣΠΑ μηπως την παρουν;θα πηγαινει δωρεαν..

Ιφι, εσυ τα κανεις μεσω ΕΣΠΑ; γιατην πανα που με ρωτησες μαλλον μπερδετυτηες γιατι ο δικος μου στα 2 την εκοψε κ στα 2,5 τον εγραψα στον παιδικο....

Μαρια, να σου ζησει ο Γιωργος σου τυχερος κ γερος να ειναι!!!!!!!

παω να κανω κανενα μακαρονακι να φαμε σημερα ειμαστε μονοι μας.....καλο ΣΚ σε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου.....τι ζεστη ειναι αυτη καλε? μιλαμε 1μιση μερα βεροια τα ειδαμε ολα :shock: εμεις εδω ειμαστε πολυ καλυτερα οσο να πεις το βραδυ κοιμασαι......περασαμε τελεια στο γαμο...φττιαξαμε μαλι βαλαμε τα καλα μας,χορεψαμε σουπερ........ :D τα μικρα αν εξερεσουμε οτι ηταν μουσκεμα στον ιδρωτα,κ εγω δε θυμαμαι ποσες φορες αλαξα τη Λενια το μεγαλο τον ειχα μονο με παμπερς, χορτασανε αγκαλιες κ χαδια..σαν κουκλα την ειχαν τη σουσου μου :lol: κ το μεγαλο δε λεω αλλα ξερετε ο Παναγιωτης καθεται σ'ενα μερος μονο οταν κοιμαται.... ;)

Μαρακι χρονια πολλα για το αγορακι σου να τα εκατοστισει.... :)

για τις υπολοιπες δε σχολιαζω γιατι αν κ τα διαβασα τα νεα σας ακομη το ενα ματι ειναι κλειστο 3 κοιμηθηκα χθες ισως πιο αργα.....οποια παει θαλλασα βουτιες κ για μας..... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα γραφτηκα και δε ξερω που να γραψω το μηνυμα μου συγνωμη θελω να πω οποια κοπελα χρειαζεται ενεσεις puregon εχω 4 κουτια των 600 και ληγουν τον οκτωμβριο ειναι κριμα να πανε χαμενες οποια ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες...........πως ειστε;; πηγαμε πρωι πρωι θαλασσα σημερα κ γυρισαμε πριν λιγο ηταν υπεροχη να κ μεχρι το γονατο μπαινω..ο μικρος μου κανονικο ββαατραχι!!!!!!! κολυμπαει μονος πλεον κ βουτιες σημερα το καταχαρηκρ αλλα φυγαμε με κλαμα το οποιο σταματησε πως αλλιως με παγωτακι.....

Κατερινα, βαλε καμια φωτο να δουμε την μπουμπου σου......με το καινουργιο φορεμα βρε...

Το απογευμα παλι βολτα γι αυτο παω για ξεκουραση, αυριο εχω ραντεβου στον γιατρο θα μπω να σας ππω τα νεοτερα....

Φιλια σε ολες κ καλες βουτιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

τι κανετε;;;

π[ως περασατε;;

Δωρουλα δεν το συζητω ...μια χαρα ειναι τα 50..

εμενα μου βγαινει πανω κατω το ιδιο..και δεν ξερω ακομα τι θυα κανω..

ο παιδικος που ειναι τωρα δενε χει λεοφωρειο..αλλα θα δηλωσω και 2-3 που εχουν..

θα δουμε..ας μας παρουν με το καλο γιατι τα μορια μας δεν αιναι πολλα...και βλεπουμε

Χτες πηγαμε θαλασσα..μα τι τελεια που περασαμε..ο μικρος τωρα που ειναι δευτερη φορα καλοπερασε..ξεθαρρεψε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ :) ?

ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΛΑ-ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΩΜΟΚΑΙΡΟ :evil: ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΖΕΣΤΗ :cry::cry::cry: ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΑΝΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΑΦΗΣΕΙ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ :lol:

ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΠΗΓΑΜΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΘΑΛΛΑΣΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΣΑΒ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΟΥΜΕ :lol: ΑΠ' ΟΛΟΤΕΛΑ....

Κ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΞΩ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΓΑΜΩΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΜΕΣΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ :?:?:?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΤΑΝΕΙ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ, ΕΞΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ;) , ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΚΟΤΗΤΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΣΚΑΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ-ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΕΠΙΛΟΧΕΙΟΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ :( ,

ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΩΓΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ :cry::cry::cry: ΙΦΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΩΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλη εβδομαδα...τι καλα που περνατε οσες πατε θαλασσα.... υπαρχει μια περιπτωση να παμε κ εμεις καπου κοντα μες την εβδομαδα δεν ξερω ακομη μερα ακριβως,εχει η αδερφη μου σπιτι στα σιπωτα κ θα παμε εκει..... :)

Στεφανια κοιτα κοπελα μου επειδη ειναι καισαρικη,εγω ειχα ζορι με το μεγαλο που ηθελε αγκαλια κ δεν μπορουσα,αλλα ηταν ο αντρας μου εδω κ βοηθουσε,τις μερες που δεν ειχα κανενα ο μεγαλος ακουγοταν πιο πολυ απο τη μπεμπα,αλλα εσυ αν εχεις ανθρωπο κ βγενει καμια βολτα,ολα οκ......για την καταθλιψη αυτη τη φορα δεν προλαβε να με πιασει,γιατι μεχρι να ταχτοποιησω τη μπεμπα,αναλαμβανα το μεγαλο ταισμα,αλαγμα,φαγητο για εμας,πλυντηριο...κ.τ.λ........το μονο που ηθελα ηταν υπνος ουτε φαγητο...απο τις 9 ημουν στο κρεβατι....αλλα μην ξεχνας ηταν χειμωνας......μετα εμαθα τη μπεμπα πανω στο μηνα να κοιμαται μονη με το μαξιλαρακι της κ τα πραγματα μπηκαν σε ρυθμο...... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...σημερα ηταν η πιο ζεστη μερα..ανυπποφορη η κατσταση,,,το πρωι πηγα τον μικρο στον παιδικο κ κατευθειαν στο νοσοκομειο που ειχα το ραντεβου, μια χαρα ειναι ο μπεμπης εν ολιγοις κ εκτος απροοπτου στις 30 του μηνα θα κανω εισαγωγη για να γινει η καισαρικη στις 31,δλδ σε 15 μερες...απ τη μια λεω επιτελους φτανει ο καιρος κ απ την αλλη χιλιες σκεψεις κ αγωνιες γυριζουν στο μυαλο μου....

Στεφανια, πρωτα ο Θεος μια εβδομαδα διαφοορα θα χουν τα μωρακια μας,,σε καταλαβαινω αππολυτα κ γω εχω τον εκενευρισμο που λες κ ολες αυτες τις σκεψεις για τον πρωτο καιρο στο σπιτι κ παν απο ολα το μεγαλο μου αγχος, να εχω καλη κ γρηγορη αναρρωση.....κ φυσικα πως θα αποχωριστω τον Σταυρο μου..μου φαινεται μαρτυριο..

κατερινα, εσενα ο γιατρος μετα απο ποσεες μερες σου επετρεψε να σηκωνεις τον μεγαλο;;

Χρυσα, καλα κουκλια τα ανρακια σου ειδα τις φωτο.....να τα χαιρεσαι!!!!

Ναι μια χαρα αειναι τα 50 ευρω αλλα μονο 2 παιδικοι εχουν λεωφορειο που ερχεται κοντα στο σπιτι μου ελπιζω να τον παρουν αλλα δεν εχω κ πολλες πιθανοτητες,οποτε το κοβω καθε πεωι να παιρνω κ το μωρο μαζι μου.....

καλο απογευμα σε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω σορυ για το δωρα εννοουσα τη χρυσα πως παει με την πανα γιατι εγω τιποτα ακομα.κατερινα εσυ?

κοριτσια αχ τι τελεια γεννατε να σκεφτεστε τα μωρακια σας αυτο εχει σημασια εγω οποτε σκεφτομαι τις γεννες μου συγκινουμαι αν κ διαφορετικες πολυ συγκινουμαι..

οσο για την επιλοχεια την περασα στο μεγαλο οπως λεει κ η κατερινα στη μικρη δεν καταλαβα τιποτα ισως γιατι ειχα εμπειρια γιατι ετρεχα γιατι ειχα κουραση δεν ξερω παντως δεν με επιασε κ το φοβομουνα...αλλα κ 2 μηνες ειχα καποιον παρε ποτε τον αντρα μου ποτε τη μαμα μου ποτε τη πεθερα μου κ ολα καλα.ευχομαι τα μωρακια σας να ειναι ησυχα κ να μην σας ταλαιπωρουν στον υπνο γιατι εγω υπφερα με τη μικρη πολυ ξενυχτι λεμεεεεεεεεεεεεεεε...που συνεπαγεται με νευρα κουραση χωρις διαθεση κ ολα τα υπολοιπα σας φιλω αυριο παλι..

αχ ανυπομονω να παω θαλασσα...μεαα αυγουστου επιτελους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααα!!!Καλημερααααα!!!!

Ηρθα κ εγω με τη δροσουλα :D:D:D:D !!!!!Επιτελους!!!!Ελιωσα αυτη τη βδομαδα!!!Νομιζα δε θα τη βγαλω!!Δεν εχουμε κ κλιματιστικο...τα ειδα ολα!!Ευτυχως ηρθε το αερακι απο το βραδυ κ συνηλθαμε!!Δεν ειχα ορεξη να κανω ΤΙΠΟΤΑ κ δυστυχως ειχα πολλα τρεχαματα!Τεσπα!Μακαρι να κρατησει η δροσια!Απο μπανακι τιποτα ακομα :(:( ..αυτη τη βδομαδα ελπιζω!!

Σας ευχαριστω πολυ ολες(αν κ καθυστερημενα :oops: )για τις ευχες σας στα γενεθλια μας :) !!!!

Ηταν τα πιο ωραια γενεθλια μας,μεχρι στιγμης!!!Ηταν τοοοοσο χαρουμενο το κοριτσακι μου!!!Περασαμε τελεια :D:D:D !!!!Ολη μερα τραγουδαγε κ ελεγε "Χρονια πολλα μου!!!!Χρονια πολλα μου!!!!!" κ με ρωταγε συνεχεια "Θα ερθουν ΟΛΟΙ????Γιουπι!!!!" Αχ ηταν καταενθουσιασμενη :):) !!!!!

Και τωρα το πιο σημαντικο................................κοψαμε την πανα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::D:D:D:D:D !!!!!!Αχ κοριτσια δεν υπαρχει αυτο που ζω!!!!!Ζω ενα ονειρο!!!!!

Αν θυμαστε σας ειχα πει οτι θα ξανα-σταματησω την προσπαθεια κ θα περιμενω να περασουν κ τα γενεθλια κ θα ξεκινησουμε αργοτερα παλι..ετσι κ εγινε!Την περασμενη Παρασκευη λοιπον(Παρασκευη κ 13 :lol: ) ξεκιναμε....χαλια μαυρα!!!!Η μερα ηταν αθλια,μια αποτυχια κ μιση!Το πρωι που ξυπνησε(της το ειχα πει απο μερες)εκρυψα ολα τα παμπερ κ τις ειπα τελειωσαν,μονο για τον υπνο εχουμε κ ολη μερα κ παντου θα φοραμε βρακακι!Στην αρχη δεν ηθελα,μετα εβαλε..

Κατουρηθηθκε 100 φορες πανω της,την εβλεπα που ετοιμαζοταν να τα κανει κ την καθιζα στο γιογιο κ εσκουζε,χαλαγε τον κοσμο!!!Εκλαιγε κ με παρακαλαγε να της βαλω πανα!!!!Ειμαι μωρο ελεγε,θελω μπεμπιλινο σε πακαλω!!!!!!!!!Δε φωναζα,δε μαλωνα,αλλα ημουν ανενδωτη!!Την ζορισα παρα πολυ....κ εκλαψε παρα πολυ :?:(

Ηταν τα γενεθλια του ξαδερφου της τις προαλλες κ με πιασε η μαμα της νυφης μου κ μου ειπε οτι πρεπει να τη ζορισω!Θελει εκπαιδευση!Μου ειπε για τις ανιψιες της που ειναι 11 κ 12 κ φορανε στον υπνο πανα :o:o:o κ η μια εχει αδιαθετησει κιολας...κ τρομοκρατηθηκα!!!Ομολογω οτι χαρη σε εκεινη την ζορισα τοσο..δε ξαναημον τοσο αυστηρη...σκεφτομουν αυτο που ειπε για τις ανιψιες της :?:?

Πηγαμε κ πηραμε παλι καινουρια βρακακια(κατουρηθηκε κ μεσα στο μαγαζι...),της ειχα παρει κ κατι παιχνιδια απο το τζαμπο κ της ειπα οτι καθε φορα που θα κανει τσισα θα της δινω 1...τιποτα,τζιφος!!!Μαλλιασε πραγματικα η γλωσσα μου να της μιλαω,να της εξηγω,να της λεω ιστοριες...να την παρακαλω να κατσει να προσπαθησει λιγο τιποτα...η μερα εκλεισε τραγικα...

Το πρωινο του Σαββατου ηταν ιδιο κ χειροτερο..αφου την εβαλα για υπνο κ ημουν εξουθενωμενη(ασχολουμασταν ΜΟΝΟ με αυτο απο την Παρασκευη!)κ απογοητευμενη...ελεγα συνεχεια μα τι κανω λαθος!!!Σκεφτομουν σοβαρα να ξανασταματησω..ελεγα να παρω κ τη γιατρο να τη ρωτησω αν ειναι καλυτερα να την αφησω ,με τετοια αντιδραση που εχει ή πρεπει να τη ζορισω...

Και ξαφνικα το απογευμα......εγινε θαυμα!!!Ξυπναει κ για ακομα μια φορα τη βλεπω ετοιμη να θελει να κατουρησει κ την ξανακαθιζω γρηγορα κ αποτομα στο γιογιο κ αυτη τη φορα δε προλαβε να πολυαντιδρασει κ της φευγουν τα τσισα ΜΕΣΑ στο γιογιο :ymapplause::ymapplause: .....κ μου λεει με ενα υφος..σα τρομαγμενο.."Μαμα κανω τσισα!"..ΜΠΡΑΒΟ λεω εγω κ αρχισαν χοροι κ πανηγυρια!!!!!

Ε απο εκεινη τη στιγμη μεχρι κ τωρα που μιλαμε κανει τσισα κ κακα στο γιογιο κ φοραμε πανα μονο στον υπνο!!!Δεν εχει κατουρηθει πανω της κ δεν εχουμε λερωσει ουτε μισο βρακακι!!Παει μονη της κ παιρνει το γιογιο απο το μπανιο,το φερνει στο σαλονι :lol: ,κατεβαζει το βρακακι της κ τα κανει!!Κ μετα το ξανανεβαζει :D:D !!!Δε το πιστευω αυτο που ζω !!!!!!!!!!!!!!Δε το πιστευα οτι θα συμβει!!Κ δε πιστευω το ποσο ξαφνικα εγινε!!!Δλδ περασε ενας ταλαιπωρος χρονος για να κοψουμε την πανα σε ενα απογευμα :shock: !!

Θαυμα κοριτσια ,θαυμα!!!!Μακαρι να η χαλασει!!!

Εντωμεταξυ το κοριτσακι μου καθει φορα που τα κανει,μου λεει "Τωρα θα παω σχολειο μαμα!!!Ποτε θα παμε σχολειο ???????",θελει τοσο πολυ!!!Πιστευω να την παω στη φιλη μου που σας ελεγα,ειναι ιδιωτικο,να δω ποσο θα μας πουν διδακτρα κ βλεπουμε....στο δημοσιο δε μας παιρνουν κ για ΕΣΠΑ δε ψχτηκα καθολου,θα δουμε!!!

Αχ κοριτσια ειμαι τρισευτιχισμενη σας έω :D:D:D:D

Τα μεσημερια που ξυπναει ειναι στεγνη,σκεφτομαι μηπως τη βγαλουμε σιγα σιγα κ στον μεσημεριανο υπνο κ φοραμε μονο το βραδυ..

Αχ απιστευτο μου φαινεται....!!Να τωρα,εχει ερθει κ κανει τσισα :D:D:D:D:D:D !!!!!!!

Σας ζαλισα για μια ακομα φορα!!!!Αλλα ειμαι τοοοοοσο χαρουμενη!!!!! :D:D:D

Σας διαβασα λιγο κ μου φανηκαν ολα καλα!!Ε?Οι εγκυουλες κοντευουν βλεπω :D !!!

Πρεπει να φυγω τωρα ,μολις βρω χρονο θα μπω να σας διαβασω κ να σχολιασω με ησυχια!!Δε γινοταν να μη σας πω τα νεα μας :D:D:D !!!!

Φιλια πολλαααααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Στελλα τι ωραια νεα μας ειχες... :D μακαρι να εχουμε κ εμεις ενα τετοιο θαυμα.......εμενα παλι παρατηρω οτι αρχιζει κ ακουει οταν του λεμε κατι,γιατι κακα τα ψεματα οσο κ να ουρλιαζα κ να τσιριζα αυτος εκανε το δικο του.....τωρα του λεω οταν παμε οι 3 μας στις κουνιες μη πας εδω η περιμενε εκει κ ακουει.....μακαρι να συνεχιστει γιατι παντου ειμασταν μπροστα αυτος κ πισω εγω...... :|

Δωρα ο γιατρος δε μου ειπε ακριβως ποτε να τον περνω αγκαλια,αλλα οταν εγω γεννουσα ηρθε μια κοπελα που ανοιξε η τομη της κ φοβηθηκα κ ετσι προσεχα πολυ δεν ειμαστε λεω για βλακειες.... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεεεεεερα!!!!!!

Στελλα μουυυυυυυυ......... ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ευχομαι να συνεχισει μ΄αυτους τους ρυθμους...!!

Εεεεεμμμ!! Κι ο.... "αγιος φοβερα θελει"... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πολυ ζορι τραβηξατε βρε αγαπη μου.... Ολα θα ειναι καλα απο δω και μπρος!

Εχω σοκαριστει με τις ανηψιες....... :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Οπως μου ειχε φανει παραξενο περσι με ενα παιδακι 4-5 χρονων με πανα στον π@πο.. και η δικια μου δεν ηταν καλα καλα 2 και δεν την ειχαμε ουτε στον υπνο...

Τι να πω.. Οι γονεις εχουν μεγαλο μερος "ευθυνης" σε πολλα θεματα, αλλα ειναι και δικαιωμα του καθενα να κανει οτι θελει και οτι τον βολευει..! ;)

Πηγα εκανα τα χαρτια μου στον παιδικο..!!

Η διευθυντρια δλδ μου τα εκανε... :lol: ! Εχω βισμα..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Της παρατησα την χαρτουρα και πηγα ηπια καφε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα θα περιμενουμε τον Σεπτεμβρη να μας ειδοποιησουν!! :D

Με ΕΣΠΑ φυσικα... Σιγα μην ξεπερνουμε τις 40.000 ευρω η φορ. δηλωση μας... :lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια σας αφηνω... παω να τηγανισω μελιτζανες.. 8-}8-}8-}8-} μιαμ μιαμ μιαμ και να βαλω και τα κεφτεδακια στο φουρνο....

Φιλια πολλα σε οοοοοολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μα τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ωραια δροσια ειν΄αυτη σημερα!!

Αλλος ανθρωπος νιωθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΣΤΕΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΕΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ !!!!!

ΦΑΝΗ ΠΑΛΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ 8-}8-}8-}8-} ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια οντως σημρα η μερα ηταν πολυ καλυτερη επιτελους αερακι....κ γω σημερα για καφεδες γυρνουσα....ε λιγες μεερες μου μειναν πλεον μετραω αντιστροφα γι αυτο λεω να τις απολαυσω,,,

Στελλα, μπραβο σας τελος τα παμπερς.... ειδες τελικα οταν εκεινη το αποφασισε το εκοψε...

Φανη, τελη του μηνα θα βγουν τα προσωρινα αποτελεσματα του ΕΣΠΑ κ μετα τις 20 αυγουστου τα οριστικα...καλη επιτυχια να εχουμε ολες μπαςς κ γλιτωσουμε καμια δραχμη....

Κατερινα, κ γω ξερω μια κοπελα που γεννησε προσφατα κ επιεδη σηκωνε τον μεγαλο της ανοιξε η τομη για αυτο κ γω φοβηθηκα....

Παω να ξαπλωσω λιγακι ο μικρος βλεπει τον μακουιν οποτε ειναι ευκαιρια....φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI moyκανετε?εγω ας λεμε καλα περασα ενα τρεξιμο χ σημερα δεν συγκεντρωσα ολα τα χαρτια που ηθελα για τους παιδικους κ τωρα μεθαυριο θα τα καταθεσω...ελπιζω βεβαια να εχουμε καθαρισει μεχρι τοτε...\μπραβο στελλα στη μικρη οσο για το ζορισμα εγω πιστευω οτι ηταν ετοιμη η μικρη αυτα που λες τα εχω κανει πολλακις κ δεν εχουν πιασει

οσο γιατι δεν ειμαι καλα ο μικρος απο το πρωι 38,2 ακατεβατα συνεχεια πηγαμε το παογευμα απο καπου (απορω βεβαια)κολλησε ιωση με πρησμενα λαιμα κ πυρετο κ το ασχημο ειναι οτι ιεναι κολλητικη κ μου ειπε η παιδιατρος να παω τη μικρη σε καποια γιαγια(αυτο με πονεσε)μιας κ η πιο κοντινη ειναι 350χιλ.γιατι θα κολλησει κ εκεινη κ μπορει κ εγω αφηστε εγω δεν μπορω να παρω αντιβιωση κιολας...οποτε καταλήξαμε σε αντιπυρετικο κ μια βδομμαδα αντιβιωση..απει αυτο μετα απο 3 ωρες καναμε μαπνιο το μικρο κ οταν τον κανουμε μπανιο τραβαμε το πετσακι να το πλενουμε κ για καποιο λογο δεν εκλεινε..τρελλαθηκαμε ψιλοπρηστηκε 11,30 τρεχαμε σε ουρολογο το μονο καλο ειναι οτι δεν ηταν τιποτα απλα σκαλωνει το πετσακι γιατι ειναι λιγο στενο μπορει να χαλαρωσει κ να ναοιξει με το καιρο μπορει κ οχι(αν οχι μπορει να χρειαστει επεμβαση αλλα σε μακρινο μελλον οποτε δεν ανησηχω κ γι αυτο)μας εδιειξε μια τεχνικη πως να το επαναφερουμε κανονικα αλλα εκλαιγα γιατι δεν ηξερα τι ειχε κ εβαζα ολο ιδεες τι ειναι παλι αυτο κ παει λεγοντας ειμαι να σκασω....ευτχως ομως διορθωθηκαν ολα...μεσα αυγουστου παμε θαλασσα κ μετα στους γονεις μου κ αν δεν παρουν τον μικρο παιδικο η δεν καθαρισουμε θα επιστρεψω αρχες οκτωμβρη θα με χασετε για 1,5 μηνα να παω να ξεσκασω λιγο...

,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια :D !!!!

Τι μου κανετε??Εμεις μιααααααα χαρα :D:D:D !!!!Ολα κυλουν ρολοι \:D/ !!!!

Χθες ειχαμε την 1η μας εξοδο με βρακακι!Ημουν λιγο αγχωμενη αλλα λεω ευκαιρει να εξοικειωνομαστε!Πηγαμε στα μαγαζια να ψωνισουμε κατι πραγματακια!3 ωρες φαγαμε κ ολα οκ!Ειχα παρει κ το γιογιο μαζι μου(ακομα ειμαστε ανενδωτες με την τουαλετα)...τη ρωτησα αν θελει κανα δυο φορες κ μου ειπε οχι κ εκει που ημασταν σε ενα δοκιμαστηριο κ δοκιμαζα μου λεει "Θα κανω τσισα στο γιογιο" :?:lol: ....εδω ,εδω, τι να κανουμε :lol: !Κανει,βαζω το γιογιο προσεκτικα οπως ηταν στη σακουλα ,ρωτησα που ειναι η τουαλετα κ τα αδειασα!Μια χαρα :D:D:D:D

Μετα απο ολα αυτα καταληγω στο οτι ναι ,ηταν ετοιμη πια,αλλα μπορει κ την ανοιξη που προσπαθουσαμε παλι,να ηταν ετοιμη ή τον Ιουνιο...πιστευω πως ηθελε παραπανω ζορισμα η δικια μου(σε συνδιασμο με το οτι ηταν ετοιμη)...αν τη ζοριζα οπως την ζορισα αυτε τις 2 μερες ισως να ειχαμε τα αποτελεσματα αυτα κ λιγο νωριτερα..ημουν πολυ κατηγορηματικη κ εγω αυτη τη φορα κ αυστηρη!

Αχ ευχομαι ολοψυχα ολα τα παιδακια της παρεουλας μας να ξεμπερδεψουν συντομα με την πανα!!!!

Τωρα που την εβαλα για υπνο της ειπα να βαλει βρακακι αλλα δεν ηθελε!Μην το παρακανω ακομα ε?Τι λετε?

Φανουλι ασε κ εγω τρομοκρατηθηκα με τις ανιψιες...Παναγια μου λεω ,μην εχουμε τετοια!!!!

Μελιτζανες ε?Μπλιαχ :-p !!!Μονο στο μουσακα της πεθερας μου τις τρωω κ στα παπουτσακια που φτιαχνω εγω :D

Δωρουλα πως τα πας??Δροσιστικατε κ εσεις λιγο ε?Μακαρι να κρατησει!!!

Καλη επιτυχια με τους παιδικους κοριτσια!!!Εμεις σε ιδιωτικο μαλλον φετος,θα δουμε..ποσο θα μας πουν τελικα!Κ πιο πολυ γιατι η μικρη θελει να παει σα τρελλη,αλλιως θα το σκεφτομουν τελικα.Συνεχεια με ρωταει "Ανοιξαν τα σχολεια??Θα παμε???"

Κατερινακι μου τωρα που συνεννοειστε καλυτερα σιγα σιγα ολα θα βελτιωθουν!!

Το καλοκαιρι μεγαλωνουν πολυ τα παιδια!!Δεν ειναι τρομερο?!Η μπουμπουκα τι κανει :) ??

Στεφανια μου τι νεα???Πως τα πας?

Ιφ περαστικα ρε συ!!Τι ειναι αυτο το ασχημο καλοκαιριατικα??Θα την πατε στη γιαγια τελικα?Μη στεναχωριεσαι,ειναι για καλο!!Ευχομαι πολυ συντομα να ειναι περδικι κ να μην κολλησει κ κανεις αλλος!

Πω πω ρε παιδι μου ομως τι τραβατε εσεις οι αγορομανες!Μου φαινονται πολυ κινεζικα κ ταλαίπωρα ολα αυτα τα θεματακια με τα πουλακια τους!

Κοριτσια σας αφηνω!!!Παω να ετοιμασω τιποτα προχειρο να φαμε!!!Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΙΦΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΛΕΙΨΕΙΣ? ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΠΑΤΕ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ :?:?:?:?:? ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΑ, ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ... :? ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ, ΟΥΤΕ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ, ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΟΛΥ... :cry:

ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΧΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΕΝΝΟΩ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειναι ευχαριστα στεφανια δεν πειραζει θυμαμαι στη μικρη μου ειχα αιμα κ οταν το ειδα αρχισα να κλαιω μου λεει η μαμα μου γιατι κλαις γεννας ειχα αγχωθει κ δεν ηξερα πως να αντιδρασω με ειχε πιασει πανικος αλλο που γεννησα μετα απο 2 μερες ειχα 3 μερες συνολικα αλλα ηταν απο τον τραχηλο μαλακωνε..

οσο για τη μικρη δεν μπορω να την παω πρωτον γιατι ειναι μακρυα ,δευτερον την θηλαζω κ δεν γινεται κ τριτον τη μικρη ακομα δεν την εχω αφησει μονη της σε αλλον για ολοκληρο 24ωρο ποσο μαλλον για μερες..το καλο ειναι οτι ομικρος δεν εχει πυρετο κ η αντιβιωση επιασε κατι ειναι κ αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ σας κουκλιτσες...πως ειστε; εγω οχι κ τοσο καλα για να πω την αληθεια,μαλλον αρχισαν να με πιανουν τα ψυχολογικα μου παλι επειδη φτανουν οι μερες,ολα αρνητικα κ αγχωτικα τα βλεπω συν του οτι κλαιω με το παραμικρο κ μου φταιν ολα.....και οσο σκεφτομαι οτι θ αφησω τον μικρο μουτοσες μερες καταρεωωωωωωωω

Στεφανια, πως εισαι εσυ ψυχολογικα;;;ελπιζω να μην εχεις το δικο μου χαλι, προσωπικα με χαλαει πλυ που θα μπω μια μερα πριν στο νοσοσκομειο αλλα ο γιατρος λεει οτι δεν γινεται διαφορετικα δυστυχως...

Ιφι, περαστικα σας ευχομαι αν κ οπως διαβασα ο μικρος ειναι ηδη καλυτερα, καλα θ ακανεις κ θα φυγεις χρειαζεται η ξεκουραση κ η αλλαγη....

ΣΤελλιτσα, μια χααρα με το βρακακι μπραβο,κ για την τουαλετα μην την πιεζεις αφουν βολευεται στο γιο γιο καλυτερα πιστευω...Οσο για τους σταθμους κ ιδιωτικους μπορεις να δηλωσεις με το ΕΣΠΑ μην χανεις την ευκαιρια θθα πηγαιναι δωρεαν.

Σας αφηνω καλο βραδυ σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ :)

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΕΤΑΠΤΩΣΕΙΣ, ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ, ΠΟΤΕ ΚΑΛΑ, ΠΟΤΕ ΚΛΑΙΩ ΓΙΑ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ, ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ :? ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ;)

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ: ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ-ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΜΕΝΕΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ- ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ? ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΙ ΚΥΡΙΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥΣ, ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΒΕΒΑΙΑ, ΟΥΤΕ ΤΗΛ ΔΕΝ Μ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, Ο,ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΝΩ ΠΟΛΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ... ???:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..

Στεφανια οντως κ γω ετσι ειμαι τη μια καλα την αλλη χαλια...ψυχολογικα σκαμπανεβασματα ατελειωτα...συν το κακο που μ εχει πιασει κ κανω συνεχεια δουλειες μιλαμε για υστερια ποτε δεν ημουν ετσι..

Εσυ θα μπεις μια μερα πριν την καισαρικη; οσο για την συνιφαδα σου οντως δεν το βρισκω σωστο αυτο, οσο τυπικες σχεσεις κ να χετε θα πρεπε να ρθει να σε δει οταν γεννησεις αλλα μην ασχολησε κ ταραζεσαι αδικα κατι τετοιες θελουν αδιαφορια πληρη............

Οι υπολοιπες κοριτσια που εξαφανιστηκατε μηπως βολταρετε;;;

Φιλια κ καλο βραδυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι εχεις δικιο απο την πλευρα σου στεφανια μου αλλα τι ν ακανεις αν δεν το σκεφτονται μονη της τη να το κανεις θυμαμαι κ περισυ ειχες παλι θεμα μαζι της για τις διακοπες....στεφανια φυσιολογικα δεν γεννας?

σημερα πηγα εγραψα τον κων/νο στο παιδικο δηλ εκανα τα χαρτια κ τον πηρα μαζι μου να δει το περιβαλλον μπας κ παρει μπρος με τη πανα..καταενθουσιαστηκε εκεινη την ωρα τρωγαν τα παιδακια πηγαμε κατσαμε σε αλλα τραπεζακια κ χαζευε μας εφεραν φαγητο το εφαγε κ ηθελε να παει στα παιδια αλλα του ειπα δεν μα αφηνει ηδασκαλο γιατυι φοραει πανα κ ετσι φυγανμε..στο σπιτι τον ρωτησα ωραια ηταν στο σχολειο μου λεει ναι..θες να πας ναι θα κανεις κακα στη τουαλετα μου λεει οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..τι να πω δεν ξερω...βεβεβια αρχισε να μου λεει οταν κανει κακα να παμε τουαλετα να τα βγαλουμε κ να κανουμε τσισα κατι ειναι κ αυτο αλλα κατι πρεπει να γινει για να παρει μπρος τι να πω..ηταν τελεια στο παιδικο κ σαν πρωτη εικονα καταευχαριστημενη...καταλλα ειναι καλα ο μικρος μου δεν ειχει πυρετο κ δοξα το θεο δεν κολλησε κανενας...σημερα το απογευμα επαιζαν μαζι τα καμαρια μου κυνηγουσε το ενα το αλλο...αυτα αυριο παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΥΦΑΔΑΣ, ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙ, ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΦΑΓΩΘΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ (4 ΚΑΙ 11 ΧΡΟΝΩΝ) ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.... ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΥΜΩΣΕΙ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΚΟΣΚΙΝΙΖΕΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ??? ΤΕΣΠΑ, ΔΕΝ Θ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ 8-)

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΡΟΟΠΤΟ, ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 6:30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΠΑΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ (ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΛΕ ΙΦΙ :lol: ). ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΩΡΑ, ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΚΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω στην αλεξανδρουπολη κ σε αλλα νοσοκομεια πηγαινουν απο μια μερα πιο πριν κανουν ολες τις εξετασεις κ πρωι πρωι την παιρνουν εκτος απροοπτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...