Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες......σημερα ειμαι λιγο καλυτερα,αλλα ειμαι κ να σκασω....ο Π αναποδογυρισε την τουρτα που του εκανα :o:shock::twisted: την εφερε ο αντρας μου απο το ζαχαροπλαστειο,δεν ξεκολουσε απο το ψυγειο,εεε μια δυο..παρτην κατω.....πηγε κ του πηρε αλλη βεβαια...αλλα εκεινη ηταν παιδικη,καταλαβενετε....αχ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!!!

Καλο μηνα!!!!!

Κατερινα μου........ :o:o:o:o:o:o:o:o

Αχ!! Φανταζομαι κλαμματα και δραματα μετα........ :(

Αμα τους μπει κατι στο μυαλο... πρεπει να το αποτελειωσουν να ησυχασουν...... :twisted:

Τελος παντων.. Χαλαλι του γιατι ηταν δικια του!!

Ειχε δικαιωμα να την κανει οοτι θελει... :D:D:D:lol::lol:

Εγω κανω μ@λ@κιες σημερα.. παιζω με την αχνη.... :lol::lol:

Εφτιαξα και το παντεσπανι...Ευτυχως εγινε αφρατο αφρατο!!! :D

Παω να φαω στην μανουλα μου και παω βουυυυυυυρ περιπτερο!!

Φιλια πολλα σε ολες!! και καλη Κυριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες.....πως ειστε;;;;εγω αυτες τις μερες τρεχωωω κ δε φτανω....

Αυριο παρουσιαζω οπως σας ειπα ειπτλους το ΜΠΤΧ κ εδν με πιανει υπνος απο χθες λογω υπερεντασης....ατελειωτες ωρες στον υπολογιστη αλλα τα καταφερα σημερα την εκτυπωσα εβγαλα τα αντιτυπα που χρειαζονται κ ετοιμασα κ τηνπαρουσιαση κ ο Θεος βοηθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα το απογευμα ειχα κ το ραντεβου για τον μπεμπουλη μου....2500 εφτασε ο σκατουλης.....η πιθανες ημερομην για την γεννα ειναι στις 27 ή 30 του μηνα....αχ εφτασε ο καιρος δεν το πιστευω με τπτ.....

ΦΑνη ετοιμαζεσαι ε;;;καλη συνεχεια να εχεις.....

ΚΑτρινακι, δεν πειραζει τι να κκανεις.....ειδα τις φωτο με την τουρτα σας η πρωτη ή η δευτερη ηταν αυτη;

Πολλα φιλια σε ολες κ καλο βραδυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρονια πολλα στην πολυλογου της παρεουλας μας.....Αναστασια να τα εκατοστισεις κοριτσαρα μου.......κ να τρελενεις τη μαμα κ το μπαμπα με τα κολπα σου :D κ που ξερεις πες,ξαναπες θελω αδερφακι μπορει η μαμα να το παρει αποφαση...... ;)

Δωρα η τουρτα στης φωτο ειναι η δευτερη επιλογη,μιας κ δε γινοταν κατι αλλο....η πρωτη ηταν τελέια.....αχ το ξαναλεω αλλη φορα στο παραπεντε η τουρτα στο σπιτι μια φορα την πατας,......καλη επιτυχια στο μτπ σου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,γεια σας :D:D:D !!!

Μπηκα βιαστικα να πω Χρονια Πολλα στο κοριτσι μας :x !!!!Πολυχρονη Ατατινα μου!!!Να ζησεις γερη κ ευτυχισμενη σα τα ψηλα βουνα!!!!Να τη χαιρεστε Φανουλα μου κ να την καμαρωνετε παντα :):-*:-* !!!

Περιμενουμε με αγωνια τα νεα σας!!!

Α!!Κατι μυρμηγκια που βρισκω καμια φορα στο μπαλκονι τα εξολοθρευω με το Αroxol σπρευ το πρασινο!!!Δεν εχω ποτε μεσα κ ετσι δεν εχω ψαξει καποια πιο εναλλακτικη, φυσικη λυση..

Δωρουλαααααααααα καλη επιτυχια σημερα!!!!!Να σκισεις κοριτσαρα μου :D !!!!!!!

Κατερινακιιιι :o !!!Disaster τρελλη το σκηνικο με την τουρτα :? !!Δειτε την αλλη πλευρα ομως...θα εχετε μια ακομα αξεχαστη ιστορια να διηγηστε στον Παναγιωτη οταν μεγαλωσει :lol:;)

Εμεις πηγαμε κ διαλεξαμε χθες τουρτα!Hello Kitty ηθελα εγω ,φαγωθηκε με τον Tweety η μικρη!!!Ε τελικα εγινε το δικο της :lol::lol: !!Μας τρελλανε ομως κ ξεχασαμενα τους πουμε τι να γραψουν πανω,θα τους παρω τηλ κ ελπιζω να ειναι ολα καλα!

Σας αφηνω γιατι πνιγομαι!!Μολις εχω χρονο θα μπω ξανα,τα φιλια μου σε ολες!!!!Καλο μηνα!!!Αγαπω τον Ιουλιο.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΑΝΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ :D

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ: ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ Α ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΜΗΝΩΝ. ΠΙΑΣΑΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ? ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ Ε?" ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΔΥΟΜΙΣΗ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΕΝΝΑΩ, ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΓΚΕΛΟ :o:lol::lol::lol::lol: Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΩΝ, ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ, Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ, ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΠ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καταρχην να πω χρονια πολλα στην αναστασια μας να τα εκατοστησει κ οτι καλυτερο ακομα φανη μου..

δωρα μου καλη επιτυχια με το μεταπτυχιακο σου αντε να ξεμπερδευειες κ ο μικρουλης μια χαρα ουτε μεγαλος ουτε μικρος τελεια ολα καλα θα πανε..κοντευεις περναει ο καιρος ε?

κατερινα μου κριμα για την τουρτα πεταξες κ αλλα χαρηματα για 2 τουρτα ασε εγω θα ειχα νευρα δεν φανατζεσαι μιας κ αυτη που παρρειγγειλα κανει 45 ευρω...

για τα μυρμηγια που ρωτατε οινοπμευαμ θα ριξετε πανω κ ψοφανε κ μετα υπαρχουν παγιδες με κολλα

στεφανια για την κοιλια εγω ειχα πιο μικρη απο τον κωντσαντινο αλλα παλι ηταν τεραστια τι να λεμε καμια μερα θα σας βαλω φωτο...απλα στα 2 ειναι διαφορετικο το σωμα απο οτι στο πρωτο που ανοιγει για πρωτη φορα υπαρχει μια χαλαροτητα εβγλα και μεγαλουτσικο παιδι οποτε οκ χαχαχα

εμεις εδω δουλεθες παλευω να τις τελειωσω σιδερωματα κ ολα τα υπολοιπα ξεκινησαν εδω κ μια εβδομααδα να κανουν μονωση στη πολυκατοικια το τισα κονη εχω κ βρωμα στα μπαλκονια αφηστε κ δεν ειναι αυτο δεν τελειωνουν θελουν κ να βαψουν κ στα γενεθελεια θα ειμαι μεσα στο χαμο..θα ρεθει κ η πεθερα μου με τα 2 ανηψια μου παρασκευη κ σαββατο η κουμπαρα μου με τη κορη της.οποτε θα ειμαστε για καποιες μερες 4 εμεις κ 3η πεθερα κ 3 η κουμπαρα μου συνολο10 στη τουαλετα με σειρα θα πηγαινουμε χαχαχα αλλα δεν πειραζει θελω να εχω κοσμο στο σπιτι μου ελειψε απλα θα ερθουν μαζεμενοι κ δεν θα του χαρω οσο θελω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....

ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ...ΝΙΩΘΩ 100 ΚΙΛΑ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΗ!!!!!ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΕ ΠΡΗΖΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΑΡΟΣ.....ΤΟ ΜΠΤΧ ΕΝΝΟΩ.....ΕΥΤΥΧΩς ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ...

ΚΑΤΑΡΧΑΣ, ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!

σΤΕΦΑΝΙΑ, Κ ΓΩ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ Κ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ, ΕΝΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ...

εΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΧΘΕς ΕΙΧΑ Κ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, Κ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΙΣ 27 Ή ΣΤΙΣ 30 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ, ΘΑ ΤΟ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΠΙΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ..

ΕΣΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ;

ΙΦΙ, ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ Κ ΣΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΘΑ ΧΕΙΣ Κ ΚΟΣΜΟ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΦΙΛΙΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕς ΚΑΛΟ ΒΡΑΑΔΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Ιφι κ εγω ειχα νευρα κ φυσικα εφαγε κ μερικες,αλλα το κακο ειχε γινει....αχ το πηρα αποφαση αυτο το παιδι θα μας κανει πολλα καψονια...... :lol:

Στεφανια κ εγω οταν πηγα στο γιατρο που θα γενουσα μου ειπε μ'αυτη την κοιλια θες να γεννησεις? ειχα παρει τα ιδια κιλα κ στις 2 απλα στη μπεμπα ξεκινησα με 6 κιλα πιο κατω,κ τωρα ειμα 4 ακομη πιο κατω 58 εδειξε χθες η ζυγαρια με τα ρουχα.....ελευθερη ειχα τετοια κιλα......αλλα αυτη η ιωση που με ταλαιπωρει ακομη,δεν συνηλθα μου εκοψε την ορεξη........αλλα τωρα χθες η μπεμπα ειχε εμβολιο ειναι 7200,κ 67 ποντους μια χαρα,απο σημερα θα τρωει αστρακι,κριθαρακι,τραχανα,.....για να δουμε...απο την ιωση που περασε ολα οκ,αλλα ο Π ο καημενος ακομη δεν συνηρθε απο την ωτιτιδα,κ το βρηκε αλλη κοκκινος λαιμος πυρετος κ το ενα αυτακι χαλια....αλλη αντιβιωση παλι.......πεζει να κολησε κ απο εμενα....δεν ειναι σιγουρο.....αυτα... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΖΗΜΙΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΤΗς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

mummydi (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΟΛΙΝΑ 08/07/2009

little angel(στελλα) ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08/07/2009

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

CECILIA(χρυσα) ΓΙΑΝΝΗΣ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

sousoy(στεφανια)ΑΝΝΑ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια δωρα για το μεταπτυχιακο σου ειπα να μπω να γραψω μπας κ ξεδωσω

καθε μερα φωναζω κ μαλωνω 2 παιδια τα νευρα μου ειναι συνεχεια τεντωμενα κ ποτε δενε χω ηρεμια

συνεχεια η μικρη γκρινιζαει συνεχεια λεμε ειδικα τωρα 3 μερες ολο εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν ενατεχεται η γκρινια δεν τρωει κ φαγητο ολο με παρακαλια δραμα..

ο μεγαλος παλί δεν με βοηθαει με τη τουαλετα καθολου εκανε 3 φορες κακα κ αυτο ηταν δεν κανει κ δεν λεει καθε μερα το πρωι τον εχω συνεχομενα π σημερα πο τις 10 παρα εως τις 11 στο γιο τον σηκωνω κ 11,10 εχει κανει κακα στη παμπρε κ δεν λεει καθε μερα μαλωνω καθε μερα νευριαζω γιατι δεν κανει καμια προσπαθεια οταν του λεμε οχι τις πιο πολλες φορες με γραφει γενικα εχω μια κατασταση δραματικη αφου κ η νυφη μου λεει για 2,5 ωρες οκ για ολη τη μερα πως αντεχω.....στενζχωριεμαι γιατι δεν εχω ηρεμια δεν εχω βοηθεια καθολου τα παιδια μου δεν συνεργαζονται..δεν ξερω τι να πω κ που θα παει αυτη η κατασταση...εχω κουραστει να φωναζω καθεμερα.....

καθε μερα ξυπναω με αλλη διαθεση κ μεχρι το μεσημερι εχω σκασει πως γινεται αυτο μεσα σε 3 ωρες να με φερουν σε ορια να σκασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΑΧ ΙΦΙ ΜΟΥ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ.... :? ΕΔΩ ΕΓΩ ΜΕ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Η Α. :evil: ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΦΑΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ :lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ :cry: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ. ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΙΟΝ ΔΕΚΑ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ Η ΚΟΙΛΙΑ :roll:

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 37Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 25 ΙΟΥΛΗ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ, ΘΑ ΔΟΥΜΕ...

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ Κ ΜΙΑ ΑΝΑΠΟΔΙΑ :cry: ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΧΘΕΣ, ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΜΙΑ ΘΗΚΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ :? ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΙΤΕ ΓΕΦΥΡΑ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ 540 ΕΥΡΩ :? Ή ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ 1500 ΕΥΡΩ :?:?:?:?:?:? ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙς ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ :evil: ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΘΑ ΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΑΡΜΑΚΑ??? ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια αμαν βρε κοπελα μου,τωρα ηταν να σου κατσει αυτο με το δοντι? τρεναρε το οσο μπορεις,αν γινεται βεβαια κ μπορεις να φας,αφου θα θηλασεις κιολας.......... :)

Ιφι ρε συ η μικρη σου μια χαρα στρουμπουλη ειναι......απο ποτε δε σου καλοτρωει?μηπως απο τη ζεστη δεν εχει ορεξη? με το παμπερς που λες κ ο δικος,κατουραει σε ολο το σπιτι τον εχω με τα βρακια που ειπα,κ μια μερα τον ειδαμε που θα τα κανε τον βαλαμε στο γιο.γιο δεν εκατσε με τιποτε κ σε λιγη ωρα μαζευα τα σκ...α απο το πατωμα......δεν το μαλωσα ομως κ γενικα δεν τον μαλωνω να μην το παρει αλιως.....το βραδυ παμπερς κανονικα κ αν φυγουμε εκτος.......ααα ασε που αν ειναι γυμνος πασπατευει το πουλι του,φυσιολογικη αντιδραση λεει η γιατρος........ ;) κ επισης εχω παρατηρησει πως του αρεσει ετσι κ αν βαλω πανα την τραβαει.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεεερα!!!

Κοριτσαρες μου σας ευχαριστω ολες πααααααααααααρα πολυ για τις ευχες σας!!!

Περασαμε πολυ ωραια στο παρτυ μας..!! :D:D:D

Το λουλουδι μου ηταν τοσο μα τοσο χαρουμενο!!

Εγω εφαγα ΤΗΝ κουραση.... Πεταξα αιμοροιδες σημερα... :(:(:(:(

Δε μπορω να κατσω σαν ανθρωπος στην καρεκλα.... η περιοδος 4η μερα τρεχει ποταμι... αρχιζω να ανησυχω... :( ... αλλα ας μη γκρινιαζω!! :oops::oops::oops:

Ηθελα και τα΄παθα... σηκωσα την τσιμεντενια βαση που εχουμε την ομπρελα στην αυλη, και μετα καμια 15 καρεκλες την μια πανω στην αλλη... :roll::roll::roll: Τοοοοοοοοσο χαζη ειμαι.... :twisted::twisted:

Σας καληνυχτω και σς φιλω ολες!!!

Θα τα πουμε αυριο με καθαρο μυαλο!!!!! :D:D:D

Φιλια πολλααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...πηγα να γραψω...και μετα διαβασα τα της Φανης..

ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:evil::evil::evil::evil::evil:

Θα σε δειρω...μα ειναι δυνατων!!!!!!!!!!

πουλακι μου με την υγεια μας δεν παιζουμε!!!!!

Α ρε φανη..δεν υπηρχε αλλος να την κανει αυτη τη δουλεια;;;;...δυο αντρες χρειαζονται...οχι μια γυναικα....

Στεφανια τα περισσοτερα φαρμακα ειναι συμβατα με τον θηλασμο...μην ανισυχεις..ο Γιαννης ηταν ουτε ενος μηνων οταν εκανα απονευρωση και σφραγισμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες......καλα ε η ζεστη ειναι αφορητη....εκανα κ δουλειες στο σπιτι απ το πρωι κ τωρα εκατσα να ξεκουραστω γιατι καταλαβα οτι το παρακανα....

Ρε συ φανη, κ γω τετεοιες βλακειες κανω....μυαλο δεν εχουμε ωρες ωρες...προσεχε κ ξεκουρασου τωρα...

ιφι μου, τι να πω οντως ειναι απελπιστικη η κατασταση οπως την γραφεις κ φανταζομαι κ γω τον εαυτο μου καπως ετσι σε λιγο καιρο....η γεννα το μωρο ο Σταυρος τον Αυγουστο θα ειναι σπιτι , κ αυτα κ πολλα ακομη με αγχωνουν συν το οτι σκεφτομαι πως θα ειναι η αναρρωση μου...

Αυτο ειναι το μεγαλυτερο αγχος μου τωρα, ευχομαι να γυρισω σπιτι κ να συνελθω γρηγορα....

Στεφανια, κ γω μεχχρι τις 30 του μηνα δεν μ αφηνει παραπανω αν κ θα το θελα....κ γω πιστευω οτι υπαρχουν φαρμακα συμβατα με το θηλασμο οσο για το οικονομικο ειναι αρκετα αλλα δεν μπορεις κ ναμην το κανεις...

Κατερινα, περαστικα σας ταλαιπωρηθηκατε παρα πολυ....εισαι καλυτερα τωρα....

Κοριτσια, παω να συμμαζεψω τα τελευταια κ να παρω τον μικρο....φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?δεν μπηκα καθολου μιας κ δεν προλαβαινα εχω επισκεπτες πολλα παιδια στο σπιτι χαμος κ τωρα πινω καφε κ ειπα να μπω..

πρωτα απο ολα να πω χρονια πολλα στην ολινα κ την αφροδιτη να τα εκατοστησουν κ οτι καλυτερο κοριτσια μεγαλωνουν τα παιδακια μας...

εγω οπως ειπα τρεχω βγαινουμε κ καμια βολτα ας πουμε χθες πηγαμε σε εξωτερικο παιδοτοπο με φουσκωτα προχθες ειχαμε τα γενεθλεια κ επιτελους το βραδυ βγηκα με τον αντρα μου εξω για ποτο ποιος ξερει μετα απο ποσο καιρο κοιμησαμε τα παιδια εμεινε η πεθερα μου στο σπιτι 4 μικρα ειναι κιολας κ βγηκαμε αχ το καταχαρηκα.οσο για τα γενεθλεια ηταν ωραια ολα πηγαν οπως τα ετποιμασα βεβαια ειχα αρκετες απωλειες απο κοσμο αλλα δεν πειραζει...η τουρτα που εκανε μου αρεσε παρα πολυ δεν περιμενα να μου βγει τοσο καλη θα σας βαλω κ φωτο ολα τελεια...

δωρα κ στεφανια φτασατε στη τελικη ευθεια ωραιααααααααααααα με το καλο σας πιασανε κ οι τρελλες οι ζεστες εγω τωρα υποφερω απο τη ζεστη οχι εσεις........

φανη μου θα σε μαλωσω ειπαμε να κανουμε δουλειες οχι να γινουμε σουπερμαν..αμαν κοεπλα μου..

κοριτσια εχω την ανηψια μου εδω απο του αδερφου μου τη πλευρα ειναι 9χρ κ τη λεω σευνεχεια θα σε κρατησω εδω ολο το καλοκαιρι εχει ολο το 24ωρο τη γεωργια απο το χερι κ η μικρη με ενοχλει μονο για φαγητο εχω ξενοιασει τοσες μερες αχχχχχχχχχχχχχ..μεγαλη υποθεση να εχει βοηθεια λεμε...............αυτα τα ολιγα σας βαζω φωτο απο τουρτες κ μπουφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΙΦΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!! :D

ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕΣ, ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ Η ΤΟΥΡΤΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ??? :o ΤΕΛΕΙΑ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ, ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΑΛΙ??? :? ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΑ ΛΙΓΟ, ΧΟΡΤΑΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΘΑΛΑΣΣΑ ;) ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΖΕΣΤΗ, ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ :cry::cry::cry: ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΩ ΡΟΥΠΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΦΟΥ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ :lol::lol::lol:

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ, ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα

Στην Γεωργια μας!!!

Να την χαιρεσαι Ιφιγενεια μου...! Να ειναι παντα γερη κι ευτυχισμενη!!

Χρονια πολλα στην Ολινα της Ντινουλας!

Να τα εκατοστησει..! Να ειναι παντα γερη!

Χρονια πολλα στο ομορφοκοριτσο μας... Την αφροδιτουλα..!!

Ευχομαι καθαρο π@πουδινο Στελλιτσα μου απο δω και μπρος..!! :D:D

Να την χαιρεσαι και να την καμαρωσεις οπως ποθεις-ει...! ;)

Εγκυουλες μου τι κανετε..?

Στεφανια μου, και Δωρα..... λιιιιιγο σας εμεινε!!

Κατερινακι μου τα φιλια μας!

Η Μαρια που χαθηκε οεοοοο........?? Μηπως γκαστρωθηκε......?? :roll::roll:

Μαρακι εμφανισου!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::D:D:D

Χαθηκα λιγο αυτες τις μερες... Πηραμε μια λαχταριτσα με τον μπαμπα μου...

Τον επιασε κολικος στο νεφρο.. τα ειδε ολα... :shock: κι εμεις μαζι...

Ευτυχως σημερα δεν εχει ενοχλησεις... εφαγε βεβαια τις ενεσεις του και κατι υποθετακια και ολα καλα..

Αντε να δουμε.. :!:

Τα πρωινα μας τα αφιερωνουμε στην παραλια.... μπλιαξ-μπλιαξ και παλι μπλιαξ.. αλλα τι να κανω.. αφου θελει ΤΟ παιδι... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σας καληνυχτω ολες!!

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες................οντως απαλευτη η ζεστη!!!!!!!!!!!δεν μπορεις να κανεις τπτ απο δουλειες κ σ αυτο το ερμο το κλιματιστικο πόσσες ωρες να καθισεις....

Ιφι, να τα χαιρεσαι τα ζιυζουνακια σου,τελεια κ η τουρτα μπραβο...ειχες αρκετη φασαρια αλλα δεν πειραζει τις χαρες τις μοιραζομαστε...τωρα θα χαλαρωσεις!!!!!!!!!!!!!!

Στεφανια, κ γω τα ιδια με το κλιματιστικο αγκαλια καθε πρωι παω τον μικρο παιδικο κ μου φαινεται πλεον αφορητο...αρχισα να κουραζομαι...θα περιμενω τα νεα απ τον γιατρο σου την Παρασκευη....εγω εχω ραντεβου την Δευτερα...

Κοριτσια, στις 13 ξεκινουν οι αιτησεις των παιδικων σταθμων μεσω ΕΣΠΑ οσες ενδιαφερεστε ετοιμαστε τα δικαιλογητικα γιατι θα διαρκεσει 10 μερες μονο η υποβολη αιτησεων...

Στελλιτσα, να χαιρεσαι την κουκλα σου...πολυχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φαανη, συγχρονως γραφουμε.....κ μεις αππογευμα παμε θαλασσα,αλλα γιατι μπλιαξ δεν καταλαβα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι..μπηκα καναδυο φορες εγραψα,,,πηγα να πατησω υποβολη κ μου πεταξε ενα δεν ειστε συνδεδεμενη...κ τα παρατησα.......

χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσια της παρεας,θα μπω αργα το βραδυ να σχολιασω τωρα ειμαι μουσκεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...