Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

βενετια εγω σαν Χρυσα θα πηγαινα στον γιατρο....

προσωπικη αποψη και κινηση ειναι αυτη...δεν θα ξοδευα καπου αλλου λευτα αλλα εαν και εφοσων εμπιστευομαι τον/την συγκεκριμενο γιατρο....θα προτιμουσ ανα δοσω σε γιατρο και να καθιστερισω αλλα πραγματα

Αφρο σηγα καλε..μη τρελενεσαι..Οκ εφαγε λιγο αλατι ε και;;;;;...αστο τωρα να φαει το παιδι....

εμας ο Γ εκει που εφτινε τα 3/4 του κουταλιου...φτινει το 1/4...ουαου πολυ προσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνεχίζω όσο προλαβαίνω!

Αναστασία, Χρύσα, Παναγιώτα... περαστικά στα άρρωστα παιδάκια σας!!! Σας νιώθω!!! :roll:

Ελενάκι, η μίνυ σας είναι μια κουκλίτσα ζωγραφιστήηηηηηηηη!!!! :x:x:x

Τι μουτράκι γλυκό και πόσο της πάει η στολή!!! Για ρούφηγμα είναι το φατσάκι της!!! :D:D:D

Βρε συ Αργυρούλα, πήγατε ως το σχολείο μόνο και μόνο γιατί δεν σε πίστευε ότι είναι κλειστό;;; :o:roll:

Μάλλον είμαι πιο αυστηρή σε κάτι τέτοια, δεν θα το έκανα ποτέ!! :roll:

Εκτός αν ήθελες να πάτε βόλτα, ούτως ή άλλως!! :P

Θουλάκι αγαπημένο, περαστικά και σε σας!

Καλά, για τις τούρτες δεν μπορώ να μιλήσω... Μόνο υποκλίνομαι!! ;) Γεια στα χέρια σου!!! :D

'Ασχετο, αλλά τώρα που το θυμήθηκα...

Γωγούλι (και Παναγιώτα που ενδιαφέρεσαι) κι εμένα μου έκανε ψηλάφιση στήθους ο γυναικολόγος μου, πριν λίγες εβδομάδες που πήγα για τεστ Παπ, κι ας του είπα ότι θήλαζα. Προφανώς, κάτι μπορούν να δουν... ;)

Γωγούλι, πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά! Καλά αποτελέσματα και στο Παπ τώρα! Σίγουρα θα είναι καλά! :D

Σισσάκι!!!!!! Καλά αποτελέσματα και σε σένα!!!! :D:D:D

Κανονίζουμε καφεδάκι τώρα που τελείωσες;;;;; Εκτός αν το πιούμε στο Έλενα αύριο μεθαύριο.... ;)

Αναστασί αγαπημένο, συνέβη κάτι και άλλαξε το τοπίο; :? Πες μας στην ομάδα αν θέλεις! :roll:

Καλά, ήθελα να στο πω... Πόοοοοοοοοοοοσο ξεράθηκα με τον "Ταμτάκοοοοοοοοοοοο" που είπες στη Θούλη!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ακόμα γελάω!!!! :lol::lol::lol:

Σας είπα; Πήγα Αλεξίου-Γαλάνη προχθές!!! :D:D:D Τιιιιιιιι ωραία......... Θέλω πάλι! :D

Φωνάζει το μικρόβιο! Πάω! Ώρα για φρούτα! :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ μόλις έφαγα ένα σακουλάκι πατατάκια με κόκκινη πιπεριά :@):@) είναι από τον "θησαυρό"!!! :roll::roll:

Βενη τι να πω δεν ξέρω, δλδ πόσα θα σας πάρει και η ασφάλειά σας δεν το καλύπτει? :?

από την άλλη αν κάτι χρειάζεται τακτική παρακολούθηση?

το ίδιο με τον άντρα μου λέει και ο δικός μου άντρας :evil::evil:

μπορεί, όμως, και να ισχύει....απλά εμείς δεν το ξέρουμε.....

Αναστ. :lol::lol::lol::lol: γέλασα με το "Βασιλικός"!!!! :lol::lol::lol: φαντάσου να έλεγε "που είναι ο αλφαβήτας?"!!! =))=))=))=))=))=))=))

α Γωγώ ήθελα να σου πω ότι η μπέμπα μάλλον κόλλησε λίγο πιο πολύ πάνω σου εξαιτίας του νοσοκομείου....και η Ρ. όταν βγήκε από το νοσοκομείο ήταν όλο μαζί μου, πάνω μου.....τώρα έχει αρχίσει να "φεύγει"......κάνε λίγη υπομονή και πιστεύω ότι και η μπεμπούλα θα αλλάξει :x:x ....μην ξεχνάς ότι είναι μικρούλα και σε χρειάζεται! :x

Μιτσάκη γυρίζοντας σπίτι περνάμε έτσι και αλλιώς από τον παιδικό ;)

έπειτα δεν έχω και πολύ την δύναμη όλο να διαφωνώ με τα παιδιά, πολλές φορές πάω με τα νερά τους, σε λογικά πλαίσια, φυσικά,.....μην ξεχνάς ότι εγώ δεν είμαι συνομήλική σου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μιτσάκηηηηηη Αλεξία-Γαλάνη έχω παέι και εγώ και μου άρεσε πολύυυυυυ :D:D

Γωγώ δεν μου άρεσε καθόλου τοσ χόλιο του γιατρού περί φροντίδας από τον Γ. κ.λπ, το βρίσκω πολύ ανήθικο, εγώ μάλλον θα ντρεπόμουν να ξαναπάω σε αυτόν!!! :?

σε ποιό γιατρό πήγες? στον 1ο ή στον 2ο?

καλά αποτελέσματα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ βαζει μπουγαδα τα αυτοκινητα του και μου ειπαι να παω στον πισι να κατσω :lol::lol::lol::lol:

Βενακι ....δεν ξερω ....και ο Κ πρωτα βαζει τους λογαριασμους και μετα ολα τα αλλα ....

καλα θα σας πριξω με τον πανουλι αλλα δεν εχ και τον Κ να μιλαω :lol::lol::lol: λεει "μαμα"και "μαμ" οχι κανονικα αλλα σαν να βγαινουν απο μεσα του ...καταλαβατε ?οχι απο τις φωνητικες χορδες ακουγετε βαθια και σαν να βγαινουν απο πιγαδι :lol::lol::lol::lol: ουτε αυτο το εχω ξανα ζησει !!!τελικα ζω μεγαλες στιγμες !!!Παει και ο Μκαι του λεει "πες μανωη" :lol::lol::lol::lol:

εγω δεν καταλαβα το σχολιο !!!καλε αυτο εννοουσε !!!!ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, ξέχασα να σχολιάσω και τα δικά σου τα καρναβαλάκια.... :x:x:x:x:x

Μα ΠΟΣΑ κουκλιά μαζεμένα σ' αυτό το τρενάκι;;;; 8-)8-)8-):lol::lol::lol:

Είναι απίστευτα, να μου τα φιλήσεις και τα δύο!

Περί αυστηρότητας... Δεν το αρνούμαι ότι η ηλικία παίζει έναν ρόλο (ύστερα αρνείσαι ότι πλασάρεσαι ως η γιαγιά του τρένου!) :P:P:P αλλά νομίζω ότι τελικά ο καθένας μας είναι σε διαφορετικά θέματα αυστηρός ή ελαστικός.... ;) Ανάλογα με το πως το κρίνει...

Καλά, αν περνάγατε απ' έξω, δεν τίθεται θέμα, κι εγώ θα της το έδειχνα, αλλοίμονο! ;) Απλά δεν το κατάλαβα έτσι πριν! :roll:

Βένι μου, αν και ο δικός μου ο άντρας είναι μάλλον το αντίθετο, σε καταλαβαίνω, γιατί είναι έτσι ο μπαμπάς μου και ο αδερφός μου με τους γιατρούς. :?:?

Ακόμα κι αν έχει δίκιο (όλα είναι πιθανά) δεν μπορείς να το ξέρεις όμως.

Αν εμπιστεύεσαι την συγκεκριμένη γιατρό, μην το συζητάς. Πήγαινέ το το παιδί. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

βικυ ακομα εδω ε?

χρυσα περαστικα.. αμαν αυτος ο χειμωνας φετος.. πρωτηφορα λεω αντε να ερθει το καλοκαιρι

θου το καημενο μου.. περαστικα. ειναι χαλια ο μικρος? δε θα ερθεις σημερα δηλ?

η ωτιτιδα κολλαει?

αναστασι ακομα το πουλακι μου? περαστικα κ σε εσας

παναγιωτα περαστικα!! πω πω ποσες φορες το ειπα :?

αργυρουλα που χαθηκες χτες?

τετοια με γλυκα κ σοκολατες εκαναν κ στην πατρα που ημουν μικρη

μιτσακι δεν ξερω για το ματακι της μικρης

βενετια εγω σου ειπα τη γνωμη μου.. πηγαινετε τον εστω κ για τελευταια φορα

στην τελικη μονο να δεις τι θα σας πει

θα τα πουμε κ το απογευμα

ααααααααααααα αργυρουλα αυτο εννοουσε?? :shock::shock::shock:

αφρο γελασα με την πριγραφη σου με το πηγαδι!! :lol: αλλα δεν καταλαβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξίου-Γαλάνη διαβαζω και ζηλευω.....!

θελω και εγω................

την επομενη θα με παρεις μαζι σου!

Αφρο...σου επιτρεπεται παρασπονδια στον Π. αρκετη υγιεινη διατροφη εκανε ο Μ.

και ειπε και ¨μαμα¨...!

ζει ςμεγαλες στιγμες!

Χρυσα...εγω χτυπουσα ανετα οτιδηποτε βρωμικο....

αλλα θα αρκεστω στο κοφτο μακαρονακι με χταποδι που εφτιαξα!

Συμπεθερα ....στειλε και απο εδω τιποτα!

Λενακη...τελεια η Ε.

της παει παρα πολυ η στολη...

πολυ χαρηκα....

αληθεια εφτασε η στεκα?

μπραβο στα ΕΛΤΑ..δεν τους το ειχα για τσο γρηγορα!

χθες βραδυ η Μ-Ι ηπιες 1/2 λιτρο γαλα και ειχε πιει και 250 στην αδελφη μου...

το βραδυ της εφυγαν τσισα στο κρεβατι...

στεναχωρηθηκε...

συνολο ολη μερα 1250μλ γαλα!

Βενη...και εγω θα το πηγαινα...

ο Π. παλι ειναι ικανος μπροστα στην υγεια να τα αφησει ολα απληρωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βικυ 1250 μλ γαλα?? καλε παρα πολυ!

παντα τοσο πινει?

ο αναστασης απο οταν εκοψε το μπιμπερο ευτυχως πινει πολυ λιγο

ετσι μιλησε το σκατο??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με είδε κιόλας από κάτω :oops::oops::oops: και μου έβαλε χέρι :oops::oops::oops: και μου είπε ότι είμαι άψογη, .... :D:D:D Όλη την ώρα μας έλεγε "Πόσo καλά με διατηρεί ο Γιώργος..."

:?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Αφρο το έκανα ρε και με ρωτάει η Ρ. "μαμά τι είπες?" :lol::lol::lol::lol::lol:

αμάν ρε συμπεθέρα, είναι από τα αγαπημένα μου φαγητά =p~=p~=p~ μπορώ να φάω πολλά πιάτα :D

επίσης δεν είναι δουλειά των ΕΛΤΑ, αλλά των εδώ ταχυδρομείων, το ότι έφτασε τόσο γρήγορα :!: ......έχω στείλει πακέτα εγώ στην Ελλ. και τα πήραν μετά από μήνα!!! :o:o:o:evil::evil::evil: ....έλεγχα μέσω νετ να δω πότε θα φύγουν από εδώ και έφυγαν την ίδια μέρα, έφτασαν Ελλ., αλλά η αδελφή μου το πήρε μετά από μήνα!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη...και εγω θα το πηγαινα...

ο Π. παλι ειναι ικανος μπροστα στην υγεια να τα αφησει ολα απληρωτα!

αυτο ακριβως κανει και ο κωστας, αλλα στην προκειμενη δεν θελει να παμε επειδη δεν πιστευει πως εχε κατι και πως τον ξεψειριζει και τις επισκεψεις... :?:?

οποτε λεει μια χαρα ειναι ο μικρος γιατι αν δωσουεμ εκει τα 60 και να μην τα δωσουμε αλλου που μας καινε??????????αχ δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταστικη κουμπαρουλα..ενα πιατο κατα δω μερια..με τα Γερμανικα ΕΛΤΑ παρακαλω :lol::lol::lol::lol:

καλα μου τρεχουντα σαλια..μνιαμμ..το λευτευω αυτο το φαγητο...

θα το κανω τωρα που θα πεσει νιστεις..

αν και ειπα φετος του Ο να του κανω μια κανονικοτατη νυστια..νιστια θες...αχου και τι τον περιμενει,....

Αχ πεινασααααα!!!!!

λενα ασε...τα νευρα μου..δεν την παλευω αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι κανετε με τη φωνη?

Συμπεθερα κοπιασε γι ακοφτο μακαρονακι με χταποδακι!

οσο για τα ΕΛΤΑ...ΜΕ ΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ που εφυγε εγκαιρα απο εδω!

ποσο μαλλον απο το ν δικο μας ΕΛΤΑ που δουλευουν με υθμους χελωνας...!

πχ αν αποφασισω να στειλω γραμμα στην κουμπαρα Χρυσα θα φτασει σε καμια εβδ. νομιζω!

το φαγητο δεν ξερω....

νηστεια απο ΟΛΑ?

συνηθως πινει 750 την ημερα...με τοζορι γιατι ζητα ακομα 1!

φρεσκο!

αλλα χθες το παρακανε...βεβαια ζηλευε απο τα ανηψια μου!

τα οποια πινουν και αυτα πολυ γαλα!

Βενη...δυσκολο να του αλλαξεις τα πιστευω του!

αλλα μηπως και εσυ νοιωθεις οτι εχει δικιο?

μερικες φορες παργματικα ειναι κερατιατικα λεφτα!

αυτα και εγω αν μπορω τα αποφευγω...!

χθες εμαθα οτι την πρωτη παιδιατρο μας την εβγαλαν σε αργια λογω συνταγογραφησης βρεφικου γαλατος σε παιδακι που θηλαζε και ειχε αλλεγια σε αγελαδινο...

το μωρακι νοοσηλευτικε σε παιδων μετα απο σοκ και ετσι το εμαθαν!

ελπιζ να βαλει μυαλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :D:D:D:D:D

Κορίτσια μου γλυκά η χθεσινή μέρα ήταν και η τελευταία της χειμερινής εξεταστικής! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Τελικά έδωσα έντεκα μαθήματα αντί για δώδεκα που είχα στο πρόγραμμα, γιατί σε ένα μου έδωσαν λάθος ύλη, δεν έφταιγαν βέβαια τα παιδιά, ο καθηγητης είναι ένας απο τους αρκετούς παπαρες της σχολής! :-w

Παρόλα αυτά έντεκα μαθήματα είναι πάρα πολλά για μία εξεταστική. Είμαι πολύ ευχαριστημένη με τον εαυτό μου και πολύ περήφανη για την προσπάθεια μου! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::o)8-}:ymsmug:

Το ίδιο περήφανες πρέπει να είστε και σεις για μένα! :D:D:D:D Σας έβγαλα ασπροπρόσωπες όλες τις σούπερ μαμάδες του τρενακίου! ;;);;);;);;);;)

Θέλω να σας ευχαριστήσω ΟΛΕΣ και ΜΙΑ ΜΙΑ προσωπικά για την στήριξη και την υπομονή σας με τα νεύρα μου και τα λογύδρια αστραπή που έριχνα και έφευγα.

Όλες όσες μου τηλεφωνούσατε και μου στέλνατε μηνύματα συμπαράστασης! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*

Πραγματικά δεν έχω λόγια και μέσα από τέτοιες συμπεριφορές αποδεικνύεται αυτό που λέει και το Μητσάκι για την φιλία που έχει αναπτυχθει αναμεσά μας, έστω και αν δεν βρισκόμαστε και αν δε μένουμε κοντά. Έστω και αν η φιλία μας έχει αναπτυχθει μέσω ενος τόσο απρόσωπου μέσου!

Αναστασί ο απολογισμός έχει ώς εξης: Εξετάστηκα σε 11 μαθήματα, πέτυχα (επιβεβαιωμένα) σε 6, απέτυχα (κατα την γνώμη μου) σε 1 και περιμένω αποτελέσματα για άλλα 4 :ympray::ympray::ympray: (για τα οποία είμαι πολύ αισιόδοξη)

όχι και άσχημα έτσι; \:D/ \:D/ \:D/

Μητσάκι μου θα κανονίσουμε καφέ οπωσδήποτε! :x:x:x

Επίσης όπως είπα και στην Παναγιώτα να κανονίσουμε ποια μέρα σας βολεύει είτε πρωί είτε μεσημέρι είτε απογευμα, καθημερινη ή και Σαββατοκύριακο να μαζευτούμε στο σπίτι μου κοριτσοπαρέα και μωροπαρέα να σας κάνω τα μούτρα (που λένε στο χωριό μου :oops::oops::oops: ) και για την γιορτή της μικρής μου!

Σαυρογιωτίνι χρονια πολλά πολλά και ευτυχισμένα στην καρακουκλάρα σου να την χαίρεσαι την όμορφη και ο,τι επιθυμεί! :x:x:x

Βαπτιστήρα μου- γυμνασμένη γάμπα- Λουκία- Ιουλία σου στέλνω τις ευχές μου, χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Να περάσεις τέλεια σήμερα! :x:x:x

Θουλάρα μου τα τουρτάκια σου ήταν τέλεια! Η κουκουβάγια όλα τα λεφτά! :D Ο δρόμος όντως ήθελε και λίγο πρασινάκι, αλλά ποια είμαι εγώ η ακαμάτα που θα σου κάνω και υποδείξεις;;; L-)L-):D

Να τα χαίρεσαι και πάλι τα παιδάκια σου!

Βικάκιιιιιιι γεννάς μαρή ή είσαι ακόμα εδώ;;; Στο Έλενα θα γεννήσεις;;; Κανόνισε να γεννήσεις το τριήμερο που θα λείπω! X(X(

Ελενα κούκλα η ποντικίνα σου! Η Χ σήμερα ντύθηκε μυστική νεράιδα!

Τόνιααααα η φραουλίτσα τέλεια ρε συ! Και ο Πήτερ Παν το ίδιο! Όντως τα τα τζάμπο είχα κάτι αηδίες ανεπανάληπτες παρόλα αυτά η Χ κόλλησε με μια στολή νεράιδας που την πήραμε 20 € και ήταν απο ποιότητα μια αηδία! Της την σιδέρωσα με προσοχή να μην καεί το πλαστικό "ύφασμα" της και όλα καλά.

Βένη μη στεναχωριεσαι και πηγαινέ τον μόνη σου. Εγω δε θα το διαπραγματευόμουν! Σόρι αν φαίνεται οτι βάζω λάδι στη φωτιά, αλλά με στεναχώρησε που είπες οτι αναλαμβάνει "άλλες" υποχρεώσεις και τσιγγουνεύεται αυτά τα λεφτα. Δειξε και συ οτι προτεραιότητα για σένα έχει μόνο το παιδί. :oops:

Διαβαζω και επανέρχομαι για σχολιασμο! :D

Επέστρεψα για τα καλά ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΡΕΛΆΝΩ!!!! :D;;)8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βικυ το πιστευω και εγω..αυτη θελει τον φιλιππο μηχανη να τρωει να τρωει να τρωει μεχρι να φτασει μεσα στην καμπυλη..ειναι τωρα 12 κιλακ ια δεν τηνς αρεσει..αν θα μπορουσε να του βαλει σωληνακι και να του ριχνει φαγητο θα το εκανε...

ο μικρος δεν μπορει να φαει παραπανω..τρωει πρωινο μια πιαταρα βαθια με4κσ κουακερ 1κσ ταχινι και νερο και γινεται χυλος..μετα 1 αυγο μετα 1 πιατο βαθυ φαγητο μετα κανα κεικ κανα φρουτο παλι φαι..αναλογα.και το βραδυ φαγητο..

εεεε τι αλλο να φαει???????οκ δεν τρωει 400μλ παντα πχ αλλ πιο 3χρονο τρωει????

του καναμε εξετασεις για σιτηρα διαφορες αλλεργιες κοιλιοκακη κτλ δεν εχει τιποτα..τον ξεψειριζουμε πολυ και δεν μου αρεσει..

απο την αλλη ομως...μηπως ξερει καλυτερα?μηπως χρειαζεδται οντως πιο πολλα κιλα και του κανω κακο που δεν πολυπιεζω πλεον??????????? :?:?:?

χιλια συγνωμη δεν σχολιαζω αλλα εχω πολυ δουλειακ αι αυτα που γραφω..παλι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια σε αυτο θα διαφωνισω..μια χαρα τρωει καλε το παιδι..τι να τα κανει καλε τα κιλα..

αχ δεν ξερω κοριτσαρα μου...

ειναι και θεμα ποσο εμπιστευεσε την γιατρο...

οντως το πολυ ξεψειρισμα καπου γινετε ενοχλιτικο..ντε και καλα να βγαλει προβλημα στο παιδι..

αλλα απο την αλλη..δεν ξερω..τι να σου πω...

μακαρη ολα καλα να πανε..

παντως ο Χ δεν τρωει περισσοτερα απο αυτο..και ειναι 14,5 κιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω....τελεια!

συγχαρητηρια....σου αξιζουν πολλα πολλα μπραβο!

θα φυγεις 3μερο?

εχει και Π. σου 3 μερο...?

Βενη...δεν μπορει να κανει κατι αλλο...

τι αλλο θελει να δει?

δεν εχεις παρει γνωμη απο αλλου?

δεν εχουν ολα τα παιδια την ιδα αναπτυξη ...

αν κινητικα ειναι οκ...θα φαει καποια στιγμη!

μια χαρα μου φαινονται ολα αυτα!

μηπως να χαλαρωσεις λιγο και εσυ?

το τικερακι μου δεν ξεκολα με τιποτα...

μα ποτε θα φτασει η κυρια στο μπιμπερο και την πιπιλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη και πολλά τρώει :o:o:o:o η Ρ. ούτε τα μισά και καμμιά φορά και χαζομάρες!!!

να σου πω ότι και ο Λ. σε αυτή την ηλικία ήταν 13 κιλά, όχι παραπάνω.....ο γιατρός δεν μας έιπε ποτέ τίποτα.....τι ύψος έχει?....

απλά όλα τα παιδιά δεν έχουν το ίδιο βάρος!!! :?

τον συγκρίνω με τον Λ και όχι με την Ρ. γιατί πάντα πρέπει να συγκρίνει το ίδιο φύλο!!!

Σισσιώ :ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

μπράβο συγχαρητήρια!!! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τον φιλιππο της βενις κ γω προσωπικα πιστευω πως δεν εχει τιποτα το παιδι

αφου του φυγε το θεμα με τη δυσκοιλιοτητα

απλα νομιζω θα ηταν καλο να πατε εστω για τελευταια φορα, να δεις τι θα σου πει κιολας

κ πραγματικα τρωει πααααααααααααααααααρα πολυ!!

μολις επλυνα ενα μπεμπαρο πασαλειμμενο μεχρι το σβερκο με κακα!!!! :D:D:D:D:D

μα ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! :mrgreen:

σισσιω μπραβο κοριτσαρα!!

οποτε αναμενουμε για αλλα 5!! αυτο το κατα τη γνωμη σου θα το εχεις περασει! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα ζεις και εσυ μεγαλες στιγμες :lol::lol::lol::lol:

Σισσακι μου τα πηγες τελεια!!!! μακαρι να τα εχεις περασει και τα 10 !!

βενη τρωει παρα πολλα :o:o:o:o:o:o ο Μ ουτε τα μισα δεν τρωει και ειναι 15 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...