Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω γλυκερινη στο σπιτι! κατι ειχα κανει στο σχολειο, δε θυμαμαι τι, κ την ειχα παρει

πω πω δεν υπαρχει περιπτωση να το πετυχω :?

θου ετσι ειπε το σκατο?? :shock::lol::lol:

πες τον αντουαν μηπως ξερει κανεναν εκει στη δουλεια για το αμαξι

αργυρουλα ετσ ελπιζωκ εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.....τι κάνετε....;;;;;εμείς περάσαμε τέλεια στη σισσυ....δίναμε πολύ γέλιο....ήμουν εγώ με την Ιωάννα, η παναγιωτα που φορούσε ένα τέλειο μπλουζοφόρεμα και η Βίκυ με μια τεραααααστια μυτερή αγορίστικη κοιλιά..... :D:D:D α ναι! Και η σισσυ με τη χαριλινα...χαχαχαχαχα

Εγώ χάθηκαν καμία 30αρια φορές μέχρι να φτάσω και όταν επιτέλους φτάσαμε μου λέει η Ιωάννα μαμά τα καταφέραμε επιτέλους.....μας έλειπαν βέβαια η αφρό και το το μιτσάκι αλλά τι να κάνουμε....

Τι νέα;;;;;;;;;;;; :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ :mrgreen:

Εμείς πήγαμε για φαγητό έξω σε ένα καινούργιο ελληνικό που άνοιξε στην γειτονιά μας, καλό είναι, νόστιμα τα φαγητά αλλά τόσο μικρές οι μερίδες που μετά πρέπει να πας αλλού να φας για να χορτάσεις!! :lol::lol:

Η Βίκυ ακόμη έγκυος είναι; :mrgreen:

Καμμια διαστολούλα; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro πυρετο δεν εχω,βηχω,ποναει το κορμί μου και τρεχει η μυτη μου,και ο λαιμος με ποναει..

Ιουλία τι συμπτώματα είχες? κόλλησα κ το Γ και μια φίλη /συνάδελφο..

καλές τιμές Αργυρώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

νομιζω οτι υποτροπιαζω παλι.. :(:(

γιωτα περαστικα σου :(:(

κοιτα,ξεκινησα με βηχα,αρχικα νομιζα τσιγαροβηχας ηταν,κ την επομενη εγινε ανυποφορος!ουτε δευτερολεπτο δε σταματουσα..φυσικα πονουσε ολο μου το κορμι κ οποτε εβηχα διπλωνομουν στα 4 απο τους πονους..λιγες ωρες αργοτερα ξεκινησε ο πυρετος,40αρια,που κρατησε πολλες ημερες..δεν μπορουσα να φαω τιποτα φυσικα..αρχισε νασ ποναει κ ο λαιμος..κ μολις υποχωρησε ο πυρετος αρχισε να χειροτερευει ο λαιμος..σα να καθησε σκονη πανω..ακομη βηχω,2 εβδομαδες μετα! :shock::shock: κ σημερα νιωθω κ ριγος.. :roll::roll::roll:

ο μικρος πανω κατω τα ιδια συμπτωματα,αλλα σε γενικες γραμμες πιο ελαφρια απο εμενα νομιζω..ο βηχας παντως κ ο δικος του ειναι ανυποφορος..ευτυχως σιγουρεψαμε οτι δεν εχουμε ακροαστικα..οποτε απλα περιμενουμε..

αν δεν εχεις παντως πυρετο,δεν ειναι η1ν1,μη φοβασαι!

φιλακια κ περαστικα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι ακομα!

σπιτι....

χαχαχχα....

πγα γιατρο....

ΔΕΝ μου εβαλε χερι...ουτε αυτη την απολαυση δεν ειχα γμτ...

μου εκανε υπερυχο...

4410 +/- 600γρ

θελω να πιστευω οτι ειναι στο - 600γρ.....αυτομε συμφερει

αν δεν εχω γεννησει ως την τριτη το πρωι θα μπω με προκληση...

μεα πρα ενα τΑξι με τζι πι ες ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΚΥΛΟ ....και εκανα αρμενικη βιζιτα σΤη Σισσι...

με Παναγιωτα...και Γωγουλα....η Παναγιωτα ανευ τεκνων...ενοειται και εγω ανευ.

περασαμε πολυ ωραια...

μας λειπατε λοιπες ΑΘΗΝΑΙΕς...!

Θουλη μου να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!

να σε κανει παντα χαρουμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσανα χαιρεστε τον θοδωρακο!!!

να ειναι παντα ετσι χαμογελαστός κ ευτυχισμενος..να σε κανει υπερηφανη κ να καμαρωεις συνεχεια ταα ντρακια σου..κ την κορακλα που θα ερθει σε λιγο καιρο! ;):D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε βικυ ποια απολαυση εχει το χερι;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τρελάρα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα ευτυχως οοοταν αποφασισε να το βαλει,ειχε μαλακωσει πολυ ο τραχηλος κ δεν πονεσα καθολου..

αλλιως ολες καλε λενε οτι ποναει..

ωστε μεχρι την τριτη αναμενουμε ε;εγω θα σου ευχηθω να αποφασισει το μπεμπακι να κανει την ηρωικη εξοδο νωριτερα!! :D:D

φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι... χρόνια πολλά λατρεία μου, να χαίρεσαι τον Θοδωράκο σου!!! :D:D:D

Εγώ εδώ, βράζω στο ζουμί μου!!! X(X(X(

Έχω λαλήσει τόσες μέρες μέσα στο σπίτι, έχασα και το σημερινό καφεδάκι... :(:(:(

Μου δίνω συγχαρητήρια για την αυτοκυριαρχία μου σήμερα, πραγματικά!!! :D:D:D:lol::lol::lol:

Το ΠΟΣΟ ζήλευα δεν μπορώ να σας περιγράψω!!! :(:(:( Ήμουν έτοιμη να βουτήξω τις μικρές και να τους κάνω ντου, αλλά συγκρατήθηκα για να μην τις κολλήσουμε!!! Αμαρτία ήταν!! :roll:

Τουλάχιστον το μικρό είναι λίγο καλύτερα σήμερα, μόνο τώρα το απόγευμα έκανε ένα 37,3 κι η μύξα έχει μειωθεί αισθητά!! :D

Απ' την κλεισούρα μου το έχω ρίξει στην μαγειρική!!! 8-):lol: Έφτιαξα ντολμαδάκια γιαλαντζί για 1η φορά και ήταν μούρλια!!! :D:D:D Και τώρα μπισκότα νηστίσιμα σοκολατένια!! :D:D:D

Περαστικά σε όλες τις άρρωστες μανούλες!!! Σας φιλώ, γιατί το μικρό σβαρνιέται στο χαλί της κουζίνας και κουτουλάει το κεφάλι του στο ψυγείο!!! :lol::lol::lol:

Και φωνάζει... "μμμμμμ, κου-κου-κου, μα-μα!!!!!" :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα! Τι κανετε κοριτσακια?

Πολυ ησυχια σημερα :roll:

Θου να χαιρεσαι τον Ντοντο!!!! Γερος να ειναι και παντα τοσο χαμογελαστος!!

Βικακι γεννα σημερα να πεσω μεσα στην προβλεψη! :lol: Εχουμε κανενα πονακι?

Ιουλια παλι σε ριχνει γμτ? :( Πλακωσου στην εχινακεια και στην προπολη μπας και σε βοηθησει. Περαστικα σε μαμα και γιο! :x:YMHUG:

Λενα μακαρι να βρειτε καποιον να αγορασει το αμαξι γρηγορα. Μια χαρα θα την κανεις την ζαχαροπαστα, απλη φαινεται.

Ειχα τοσο κουραστικη εβδομαδα και χαιρομαι που περασε. Σημερα επηξα στο σεμιναριο αλλα εμαθα πολλα πραγματα. Σας αφηνω κλεινουν τα ματακια μου..Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε [πυ εισαστε ολες χαμενες??

κοριτσια σας εχει θερισει φετος.. εμεις σχετικα καλα ημασταν αυτο το χειμωνα

αντε να ερθει το καλοκαιρι (πρωτη φορα που ανυπομονω)

περαστικα σε ολες!

αντγε ρε βικυ!!!!!!!! γεννα ντε! :lol:

γρηγορα κ ευκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα....τι κανετε;;εγώ έχω πεθάνει στο βήχα...χθες κ προχθές μου είχε κλείσει η φωνή....δεν μπορούσα να μιλήσω κ να φωνάξω...χαχαχαχαχα...

Θα πάμε θέατρο με σισσάκι, παιδία και συζύγους.... :mrgreen::mrgreen:

Καλή Κυριακή να έχουμε...

Βίκυ μήπως γεννήσεις μωρή;;;;;σου κατσε ο π.;;;;;;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα....καλημερα

Γωγω καλα να περασετε!

σιροπακι ηπιες? ;););););)

κια οχι δεν μου εκατσε.... :(:(:(:(:(

για να δειτε ποσο ατυχη ειμαι!

Αφρο....καλε κατσε ησυχα που θα βγεις να πλυνεις μπαλκονια...

αν ξεκινησεις για αρχη να τον κοιμηζεις τν μερα στο δωματιο του...θα το συνηθιζε σιγα σιγα...!

εμμμμ και εσυ εχεις κρεβατι για πολλους....

χαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω πως θα τα καταφερω ολα να κοιμηθει ο Μανωλης πανω και να μην με θελει το μωρο διπλα του ....χθες εκλαιγε με λιγμους στις 12 το βραδυ για αν κοιμηθουμε αγκαλιτσα ...δεν ηθελε με τιποτα στην κουνια του ...αν και δεν εχει καγκελο και ημουν εκει διπλα του ,ηθελε να το παρω στο κρεβατι αγκαλια να κοιμηθουμε ...δεν του αρεσε αγκαλια στην κουνια :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...