Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Γενικά μίλησα....Ψυχωτική π.χ είναι η Σίσσυ..... :lol::lol::lol::lol::o:o:o:o Και νομίζω και λίγο η Χρύσα..... :oops::oops::oops: Χρύσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εσύ δεν ξέρω τί εισαι..... :-?:-?:-? l: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιατί ρε εγώ δεν είμαι?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Γιωτα κ Βενετια σορρυ αλλα μηπως παπαπαρεξηγηθηκατε?

κοιμήθηκα ένα 2ωράκι και πριν λίγο ξύπνησα

και τόση ώρα διαβάζω παπαροπαρεξηγηθήκατε :shock::shock::shock:

συνεχιζω διάβασμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: παρα-παρεξηγηθηκατε εννοουσα!

Λυσαρες με τα παπαρι@! :lol::lol::lol:

Βικυ =))=))=))=))=)) μαρη θα σου βγει απ'το στομα το παιδι! :lol::lol::lol:

Δεν τολμω να σκεφτω ποσες ωρες κοιμηθηκε! :o 3,5?!!! :shock::shock::shock::shock: δεν εχει συμβει ΠΟΤΕ μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))

Κάποιος να ελευθερώσει τη γκαστρούλα οεοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::P

Ιουλία μου! :(:(:(

Πόσο καταλαβαίνω την ψυχολογία σου... Όλοι νομίζω περνάμε παρόμοιες κακές στιγμές... :roll::roll::roll:

Να σε πάρω εγώ αγκαλίτσα;;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αναστασούλι... σε νιώθω!!! 8-)8-)8-)

Αν ήταν σα το Ζαλμά...... Κι εγώ θα κολαζόμουν!!!! :P:P:P:P:P

Ρε Μαρία!!! :lol::lol::lol:

Γελάω μόνη μου και με κοιτάνε τα παιδιά περίεργα.... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ηταν πιο ωραιος απο τον ζαλμα!Θεε μου τι γαλαζια ματια...μελαχροινος,ψηλος,γεροδεμενος...θεεεε μου σε φωναζω κ δε μ'ακους!!!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P

Μα με ποσα "πα" να εκανα λαθος!!??παπα παπααααα παπαααααααααα φωναζω!!!(τον ωραιο παπα,οχι την παπια! :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αν δε σας ντρεπομουν...θα εβγαζα μερικες φωτο να δειτε πως ειναι το σπιτι μια ιστερικιας

καλα εγραψες..ακου ΕΓΩ ιστερικια με την καθαριοτητα...απορρω πως μου βγηκε το ονομα...

Λοιπον, κοφτε το ενταξη...

δε μου αρεσει να μαλωνουμε..να διαφωνουμε με τακτ....

Τζουλι παιδιμου...πρεπει να σε δει γιατρος...επειγοντως!!!!

Τι ξεσινεριζεσαι συνταξιουχο ανθρπο....

η κουμπαρα μου που ειναι;;;..λετε να γεννησε;;; Α...εδω εισαι πουλακι μου!!!!

Λοιπον..ας ανοιξουμε ενα αλλο θεμα που κανει τζιζ....

διαβασα σημερα ενα ποστ στις Ολιβ...για το ποσο ελευθερα μεγαλωνουμε τα παιδια μας....

ΠΟΣΟ ελευθερα εχετε σκοπο να μεγαλωσετε τα παιδια σας;;;.εγω ομολογω οτι σε καποια πραγματα καθως μεγαλωσουν, οχι τωρα που ειναι μωρα, ομολογω οτι θα εχω σφηχτα τα γκεμια...και οχι για τα ματια του κοσμου.,....χεστηκα για τα ματια του κοσμου και για το τ

Οκ με εχει πιασει κριση χαζομαρας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Ιουλία

δεν ξες τι σκατά πέρασα-περνάω από την προηγούμενη βδομάδα στη δουλειά

γεγονότα χοντρά που με έχουν ρίξει τόοοοοσο πολύυυυυ :cry: τεσπά αφού δεν μας έγραψαν οι εφημερίδες..

όλες παιδί μου έχουμε κατα καιρούς τέτοια θέματα με τη δουλειά, σάματις η μόνη σου? Κι εγώ θα στενοχωριόμουν κι εγώ το ζώον δε μιλάω όμως και όλα τα κρατάω και μετά κάνω το μπαμ :x

Μα οι γιατροί?? L-) σε καταλαβάινω εν μέρη, αν είναι ακλό το γκομενάκι όμως και γιατρός να μην είναι τι πειράζει? 8-)

Ανοίγω να δω τη φιλενάδα μου στο Άγγιγμα :mrgreen:

ρε παιδιά είδατε που ο Ζαλμάς διδάσκει στο Πανεπιστήμιο και φορά τη στολή των καθολικών με το άσπρο μπροστά? :roll: Γιατί ? Τώρα το πρόσεξα. Βλακεία της παραγωγής ε? Μιτσάκη για πες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλα καλε μονο εγω καταλαβα τί ηθελε να γραψει η αναστασια;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

μητσακι εισαι μια γλυκα! :):):)

αναστασια..τί να σου πω για το παραμυθιασμα..

γενικα..ειναι συνωνυμο της ιδιοσυγκρασιας μου..αλλα τελευταια φορα που το δοκιμασα..πριν παντρευτω..ειχε ολεθριες συνεπειες..ενας ανθρωπος στα πατωματα..κυριολεκτικα..

ο χ. κουρελιασμενος..

εγω σαν χαμενο γιατι δεν μπορουσα να παρω μια ωριμη αποφαση..

εχασα την κολλητη μου..αυτο ποναει ακομη..τη συναντησα τυχαια με τον γιωργο φετος..κ ηταν φανερα αμηχανη..ποιος..η κολλητη μου..ημουν ετοιμη να την παρω αγκαλια κ να ζητησω συγγνωμη..αλλα καποια πραγματα δε σβηνουν οσο ευκολα θα θελαμε..

οι γονεις μου ειχαν γινει ανω κατω..

μια φρικη..

ομως το εζησα το παραμυθι..

κ ηταν υπεροχο..μοναδικο..φανταστικο..

αλλα το τιμημα πολυ βαρυ..πληγωθηκαν 2 ανθρωποι επειδη εγω ηθελα παραμυθια..κ αποδειχτηκε οτι εγω παραμυθιαζα..αθελα μου βεβαια..αλλα το αποτελεσμα μετραει..

ασυναρτησιες λεω.. :roll::roll:

αλλα στο μυαλο μου ταξιδευω συχνα στα παραμυθια μου..ειδικα οταν οδηγω..βαζω κ τη μουσικουλα μου.."φευγω"...ειναι ανωδυνο ετσι..

γιαυτο θα σου ελεγα..προσοχη με τα παραμυθια..αν κ εισαι ωριμη εσυ..δε σε κοβω χαζοονειροπαρμενο σαν κ εμενα ;) ..αλλα πάλι..ποτε δεν ξερεις..

ωραια μιλαμε..ετσι ασυναρτητα πολυ μου αρεσει! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.για το ποσο ελευθερα μεγαλωνουμε τα παιδια μας....

ΠΟΣΟ ελευθερα εχετε σκοπο να μεγαλωσετε τα παιδια σας;;;...

ελεύθερα είπες?

Εγώ εδώ!! :D

χτες το βράδυ πριν κοιμηθούμε έβαλα την Ι να υποσχεθεί πώς αμα παντρευτεί θα με πάρει και μένα στο σπίτι της να μένουμε μαζί για πάντα. Συμφωνήσαμε, σφιχταγκαλιαστήκαμε και κοιμηθήκαμε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τωρα που το σκεφτομαι..

οσο ημουν στην καρπαθο..

ειχαμε ενα ατυπο,το τονιζω,ατυπο,φλερτ με τον αγροτικο γιατρο! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: παλι ενιωθα "καπως"..

ααααααααααααααααα.....δεν παω καλα!!! :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Ζαλμας ηταν εκείνος που έκανε τον παπά σε μια σειρά?

Ιουλία σε τραβάει η ασπρη μπλούζα,όσο γ τα παραμυθιασματα,δν καταλαβαινω τπτ απ' όσα λες!!!! :lol::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα, Τι κάνετε? Δεν σας διάβασα ακόμη θα το κάνω αργότερα, απλά ήθελα να βάλω για την Θούλη ένα link για τα κόλυβα που έλεγε επειδή το Σαββατο ειναι το μεγάλο ΨυχοΣάββατο..

http://marinaslifefamily.blogspot.com/2 ... st_28.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαριγωωωωωωωωωωωω

Αθανατη Ελληνιδα μανααα

καλε παιδια ο μικρος μου μπουσουλαει αναποδα...

καθετε στα 4 κουναει τον κωλο και χαιρετε...μετα σερνετε προς τα πισω

πεθαινωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειμαι κανενος αγαπητη μου! :lol::lol::lol:

"ανήκω σε μενα..κ στα ονειρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ"!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α ρε ζαν! :lol::lol::lol::lol: αναποδο μπουσουλητο το ψυχακι μου!!!

εγω νομιζω οτι αν μεγαλωσω πιο ελευθερα τον γιωργο,θα ερθει κοινωνικη λειτουργος να τον παρει! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:8-)8-)8-)8-)8-)8-)

επανερχομαιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία και σου έκανε παρατήρηση ο δντής μπροστά στους μαθητές? :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil:

καλά του τα είπες!!! :D εμα πια με όλους τους δήθεν....

Χρύσα τιο εννοείς ελευθερία? σε ποιούς τομείς? :?:

οι παιδίατροι εκεί φορούν άσπρη μπλούζα? ο δικός μας όχι, φοράει τα ρούχα του :lol::lol::lol: και σκέφτηκα ότι το κάνει για να μην τρομάζει τα παιδιά και να είναι πιο φιλικός.....και θεωρούσα ότι όλοι το ίδιο κάνουν!!! :roll::roll::roll:

Ιουλία σε τραβάει το επάγγελμα!!! ;):lol::lol:

πήγε η Ρ. στο νοσοκομείο και ο γιατρός-δντής μας είπε ότι πάει πολύ καλά και δεν θα ξαναπάμε, αλλά το καλοκαίρι ούτε έμμεσα ούτε άμεσα να την δει ο ήλιος και αν βγει έξω κάτω από την μπλούζα να της φορέσουμε αντιηλιακή κρέμα γιατί αυτή τη στιγμή έχει το ένα δέκατο της επιδερμίδας ενός νεογέννητου!!! :o:o:o:o , οπότε πολύ πολυ προσοχή για τυχόν άλλες ασθένεις δερματος!!! :(:(

έγραψε και ένα γράμμα στον παιδίατρό μας εξηγώντας το ιστορικό της, έτσι αν πάμε στον γιατρό μας θα ξέρει περί τίνος πρόκειται!!! :!::!:

Χρύσα και εγώ σαν την Γωγώ σε έχω για τις δουλειές το τρίο: Παναγιώτα-Σισσιώ-Χρύσα!!! ;;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι δουλεις του σπιτιου δεν ειναι παντα θεμα υστεριας...αλλα αναγκαιες..!

καθημερονο μαγειρεμα...

μερα παρα μερα σχεδον πλυντηριο με το αντιστοιχο απλωμα- σιδερο-τακτοποιημα

πλυντηριο πιατων...γεμισμα-αδειασμα-τακτοποιηση

σκουπα, σφουγγαρισμα..μπανια....

κλπ

δε νμιζω οτι καποια ειτε εργαζομενη ειτε οχι κανει καθημερινο ξεσκονισμα!

καλε σας εξιταρουν οι στολες?

εμενα παλι οχι...

θελω κατι πιο ...αντρουα...

αλλα ...δεν...

καλα γιατρο με τιποτα...

συμπεθερα...πολυ χαιρομαι γι ατα νεα σας!

ολα καλα...

μαι δυσκολη ταλαιπωρια για ολους σας!

να την κανεις μια μεγαλη αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξύ πριν μπει ο γιατρός μέσα, μπαίνει μία νοσοκόμα καμμιά 50αριά χρονών και διαβάζει την καρτέλα της και λέει "α έγκαυμα", έχετε ξανα έρθει εδώ? :o:o:o:o μα καλά τόσο χαζή? αφού διάβασε την καρτέλα, πού να μην την διάβαζε κιόλας, μετά λέει: χρειαζόμαστε κομπρέσες, λέει ο άντρας μου όχι εκείνη ναι ναι....έρχεται ο γιατρός και του λεέι η νοσοκόμα "θα ετοιμάσω τις κομπρέσες" την κοιτά εκείνος γεμάτος απορία και της λέει "σε όλη την καριέρα σας δεν συναντήσατε ποτέ έγκαυαμα? αυτή την φάση την περάσαμε" ..... μετά πολλά της είπε ότι θέλει να την δει μετά για να συζητήσουν μερικά θέματα!!!! :lol::lol::lol:

σ'ιγουρα δεν ήταν και η καλύτερή της μέρα!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι, έχω ξεραθεί στα γέλια με τις υποσχέσεις που εκμαιεύεις με δημοκρατικότατες διαδικασίες απ' τις κόρες σου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είσαι βαριά άρρωστη λέμε!!! \M/ \M/ \M/ \M/

Εγώ πάλι, εύχομαι να παντρευτούν γρήγορα, να μας αδειάσουν τη γωνιά και να ζήσουμε τον έρωτά μας με τον Α!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::P:P:P

Για τον Ζαλμά, ναι, το πρόσεξα κι εγώ! ;) Μούφες!! Έτσι, για να φαίνεται ΑΚΟΜΑ πιο γοητευτικός ο άτιμος!!! Επίσης, κυκλοφορεί ανετότατα με τις μπλε του φορμίτσες και κάνει τζόκινγκ κλπ!!! ;)

Πω, πω, Ιουλία μου!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Επικίνδυνο σπορ η ονειροβασία!!! ;););)

Κι εγώ είμαι λίγο... :D:D:D Αλλά πως τα καταφέρνω, μπορώ να γίνω και πολύ πεζή στην real life!!! ;);) Άστο, εγώ είμαι περίπτωση!!! :lol::lol::lol::P

Αργυρούλα, πολύ γέλασα με τη νοσοκόμα!!! :lol::lol::lol:

Ποιος ξέρει πόσα θα είχε στο κεφάλι της η γυναίκα... :? Ή πόσο άσχετη θα ήταν!!! :P

Περαστικά κι αγύριστα στη γλυκιά σας φραουλίτσα!!!

Και μιας και μιλούμε για ονειροπολήσεις...

Βίκυ.... δικό σου και μόνο δικό σου!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:;)

Προμηθεύτηκα και το νέο δίσκο, θα στο φέρω δώρο στο μαιευτήριο αν σ' αρέσει!!! :D:D:D

Ειδικά στο σημείο που λέει "... ένα φιλάκι, αααχ, απ' το γλυκό σου το στοματάκι, ααααχ...." κι εγώ ΑΑΑΑΑΧ λέω!!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα σε όλες!!!!!

τι κανετε?

η παπιομανα ειναι ταβλα με counter-gel ευτυχως μου το επετρεψε ο πιπι-λογος :lol::lol::lol::lol::lol:

λεω ουτε αυριο ναμην παω δουλεια..γιατι ωρες ωρες με πιανει ενας πονος :(:(:(

μακιααααααααααααα σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...