Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

επισης

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΜΗΤΕΡΑ

ΛΙΘΟΒΟΛΙΣΤΕ ΜΕ

οκ τι ωρα αν ερθω? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-p:-p:-p

σισσυ γιατι με ειπες ετσι?? :(:(:(:( μιλουσα τοσο επιθετικα? ε με πιανει μερικες φορες..αμα εχω και δικιο :-p ειχα φορτωσει και απο την δουλεια..ξεσπασα η γυναικα!!!!!!

παρακαλω μην μιλατε αλλο για νουτελες και βουτυρα κανω διαιτα!! ελεος πια!!!!! :@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κουτουλάωωωω..

κ νυσταζω..

κ σας διαβαζω..

τί ειπατε για τη χαρα της δουλειας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

ξερω,ξερω..μεχρι περσι κ εγω ετσι ελεγα..αλλα φετος..στροφη 180 μοιρων εκανα! :roll::roll::roll:

σιγουρα φταιει το οικονομικο,μειωση σχεδον στο μισο :shock::shock: ,η αποσταση..,ολα...

δεν ειμαι αχαριστη,ευτυχως εχω δουλεια..κ ειναι αυτο που σπουδασα κ αγαπησα..αλλα τη δεδομενη στιγμη αισθανομαι καπως..δεν ειμαι καλη στη δουλεια,δεν ειμαι κ καλη στο σπιτι..

αλλα δε θα πεθανω κιολας..θα καλυτερευσω του χρονου! ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για τους παιδικους..θα τα χωσω απο σεπτεμβρη που παλι δε θα μας παρουν γιατι θα προηγηθουν αλλοι κ θα ψαχνω ιδιωτικο να επενδυσω τον καταπληκτικο μισθο μου! :roll::roll::roll:

ο γιωργος ειναι καλυτερα..

αναστασακι η η1ν 1 απλα εχει πολυ υψηλο πυρετο,40αρια,που δεν υποχωρει ευκολα κ κραταει μερες..κατα τα αλλα ειναι οπως ολες οι αλλες απαισιες ιωσεις..εγω ακομη εχω τον βηχα..

να σας πω να γελασετε;αλλα μη με κοροιδεψετε πολυ :oops::oops: ..

κατι παθαινω κ νομιζω οτι ερωτευομαι τους γιατρους του γιωργου :oops::oops::oops:

ο παιδιατρος μας,νεος ειναι κ αυτος,ηταν τοσο γλυκος μαζι μου εχθες..κ με εξετασε λεπτομερως κ με χαιδευε,εχουμε καλη σχεση κ οικειοτητα γενικα..αλλα ενιωσα μια τρυφεροτητα..

κ στον γυναικολογο μου τις προαλλες..τα ιδια.. :oops::oops:

μαλλον μου λειπει η τρυφεροτητα κ εχω κουραστει.. :oops::oops:

αα..ντρεπομαι πολυ,αλλα δε τα σβηνω τωρα!παραειμαι ονειροπαρμενη τελικα! :oops::oops::oops:

αναστασακι δεν εχετε σωματα καλοριφερ;κ τί εχετε καλε;; :shock::shock::shock:

αλλα τωρα δεν μπορω..σε λιγο θα συμπληρωσω!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ιουλια :lol::lol::lol:

σου αρεσει η στολη? :lol::lol::lol: μπα σε καλο σουυυυ :lol::lol::lol::lol:

εγω 2 μερες ειχα 40..λες να ημουν κ γω γουρουνακι? :roll:

σημερα το απογευμα περιμενω ποια??????????????ΓΕΩΡΓΙΑ :mrgreen::mrgreen:

δε το ξερει ο θοδωρης

χθες το βραδυ στο υπνο μου ιδρωσα 2 φορες..μεχρι κ βρακι..αλλα πυρετο δε ειχα :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλι, κάμερα μου 'χεις βάλει;;; :shock::shock::shock::shock:

Ναι ρε, εμείς εφαρμόζουμε Σπαρτιάτικη διαπαιδαγώγηση και τα βγάζω τσίτσιδα και τα δύο έξω, να σκληραγωγούνται!!! ;)

Ουουουπς...... Λες γι' αυτό να είναι μονίμως άρρωστα;;;; Λεεεεεεεεεες;;;;;;;;;;;;; :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

ΑΪ ΜΑΡΗ!!! :P:P:P:P:P:P:P

Επίσης... αν σου πω ότι κι εγώ έναν μαύρο κοκκάλινο υπέροχο σκελετούλη σκέφτηκα... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Θα μας λιθοβολήσει λες η Argi, ε;;;; b-(b-(

Εντάξει, επειδή πιθανότατα δεν θα της αρέσει, θα συμβιβαστώ και με έναν φούξια, ροζ, κίτρινο, ό,τι διαλέξει! ;) Αρκεί να είναι ιντελεκτουέλ!!! :-B:-B:-B:lol::P

Πραγματικά, κι εγώ βρίσκω ΤΟΣΟ άκυρη την διαφωνία σας περί παιδικών σταθμών. :roll:

Δηλαδή, τι κάνουμε; Μετράμε τον κόπο μας και κάνουμε διαγωνισμό;;;; :?:?:?

Θα συμφωνήσω τόσο πολύ με αυτή που είπε (δεν θυμάμαι ποια ήταν) ότι αν είναι, θα πρέπει να συνυπολογίσουμε και ένα μύριο άλλους παράγοντες... ;) Το πόσες ώρες λείπουν οι άντρες μας απ' το σπίτι, το αν και πόσο βοηθούν ΟΤΑΝ είναι σπίτι, το πόσες ώρες δουλεύει η καθεμιά μας κι αν όντως την ευχαριστεί ή όχι η δουλειά της, το αν έχει βοήθεια με τα παιδιά ή το σπίτι από γιαγιάδες κλπ, το αν έχει μεν βοήθεια, αλλά υφίσταται πχ την 24ωρη παρουσία της πεθεράς στο σπίτι, το αν τα παιδιά της είναι υπναρούδικα και ήσυχα ή 24ωρες κουκουβάγιες και συνέχεια άρρωστα, το αν τρώει το πικρό ψωμί της ξενιτιάς με ό,τι αυτό συνεπάγεται....................................και...και...και...........!!! :!:

Δεν θέλω να πυροδοτήσω περαιτέρω ένταση επί της διαφωνίας, απλά ήθελα πολύ να πω, ότι το νόμισμα έχει ΠΑΝΤΑ δύο όψεις!!! ;) (για να μη πω και περισσότερες!) :roll: Καλό είναι να σεβόμαστε ο ένας τον άλλο και να αγωνιζόμαστε όλοι ΜΑΖΙ για το συλλογικό καλό... ΜΠΑΣ και κάποια στιγμή δούμε προκοπή! ;););)

Ας τις βγάλουμε έξω λοιπόν...... :o:o:o τις κουράσεις μας :P:P:P να τις μετρήσουμε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον για να ληξει το θεμα...μιλουσαμε για παιδικους..

για το αν ειναι καλυτερα να εισαι μανα στο σπιτι ή στην δουλεια η καθεμια εχει την αποψη της..βαση βιωματων βεβαια..

εμεις μιλουσαμε για παιδικους και για βισματα και εσεις θεσατε θεμα μανα στο σπιτι ή στην δουλεια :?

σεβομαι δημητρα τον κοπο της καθεμιας δεν υποβιβαζω κανεναν..π.χ. τιςε προαλλεσ ελεγα στην μαρθα νομιζω πως ειναι ηρωας η αφρο που ειναι μονη με 2 παιδια!!!

δεν μετρησα ποια κουραζεται παραπανω ουτε ειπα πως εχω ειμα ισουπερ μανα που κουραζομαι και οι μανες στο σπιτι τα ξυνουνε...ουτε ειπα πως ειναι κακο που η γωγω εχει βοηθεια..καλα κανει..ισα ισα την φθονω :mrgreen:

με παρεξηγησατε μου φαινεται..οκ απο εδω και περα να συμφωνουμε ολες και ολα καλα... :?

μαρθα να ζησετε! ελπιζω να μην εχεις παρεξηγηθει μαζι μου.. :? η καθεμια απο την θεση της τα βλεπει... :?

καλε ιουλια :lol::lol::lol::lol::lol: στοπ οι γιατρο για εσενα!!! :lol::lol: σε πρακτικες απο εδω και περα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα ελάχιστα...Πνίγομαι.... :evil::evil::evil:

Θα απαντήσω μόνο στη Βένη που είπε ότι έχω την πεθερά εσώκλειστη και ότι πάω σπίτι και κάθομαι..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Βενάκι και κανέναν να μην είχα, πάλι θα ήθελα να δουλεύω....Εγώ θεωρώ τρομερά εκνευριστικο και δε μου αρέσει καθόλου η εικόνα της υστερικής γυναίκας που όλη μέρα θέλει να κάνει δουλειές...

Και να σου πω κάτι;;;Ακούω και από φίλες μου που δουλεύουν πόσο πολύ κουράζονται με τις δουλειές και δεν προλαβαίνουν κλπ κλπ κλπ...Το θεωρώ εντελώς άκυρο και υπερβολικό..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Κάθε μέρα σκουπίζεις;;;Κάθε μέρα ξεσκονίζεις;;;Κάθε μέρα σιδερώνεις;;;Κάθε μέρα πλένεις;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ε, συγγνώμη, αλλά αν κάνεις όλες τις δουλειές κάθε μέρα είσαι "ψυχωτική"....

Γυρνάς σπίτι σου από τη δουλειά....Τι κάνεις;;;Θα ασχοληθείς με το παιδί σου...Θα το κάνεις μπανιο, θα το ταϊσεις, θα το κοιμίσεις.....Μετά θα βάλεις το φαγητάκι σου στην κατσαρόλα η στο φούρνο (υπόθεση 10 λεπτών), θα βάλεις το πλυντήριο σου (υπόθεση 5 λεπτών) ή θα σιδερώσεις βλέποντας τηλεόραση ή ακούγοντας μουσική......Σαββατοκύριακο που δεν δουλεύεις θα σκουπίσεις, θα σφουγγαρίσεις, θα ξεσκονίσεις.....

Μια χαρά λοιπόν τα προλαβαίνεις όλα.....Ασχέτως με το αν κουράζεσαι ή όχι....

Συγγνώμη καλή μου (δεν αναφέρομαι σε σενα συγκεκριμενα) αλλα αν βάζεις το παιδί σου στις 12 το βράδυ για ύπνο, φυσικά και δεν θα προλάβεις να κάνεις τίποτα....Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων και σωστού προγραμματισμού.......

Και πέρα από τα παιδιά, εχω υπάρξει εργαζόμενη και νοικοκυρά.....Πριν κάνω τα παιδιά και με καμία βοήθεια....Και δούλευα και Κυριακές τότε... :roll::roll::roll::roll::roll: Έφτιαχνα τα φαγητά μου, μάζευα, έβαζα τα πλυντηρια μου, έβαζα μια σκούπα αν χρειαζόταν και σίδερο, ξεσκόνισμα, μπάνια κλπ τα έκανα το Σάββατο.....

Γι'αυτό θεωρώ υπερβολικές όλες αυτές τις γυναίκες που παραπονιούνται ότι δεν προλαβαίνουν...Γιατί ή είναι ψυχωτικές ή δεν προγραμματιζουν σωστά τις δουλειές τους.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Και εγώ που γυρίζω το βράδυ σπίτι μου και θηλάζω και κάθομαι και βλέπω ταινίες, σε διαβεβαιώ ότι αν είχα εναλλακτική ούτε μάνα ουτε πεθερά θα είχα σπίτι......Καλώς ή κακώς δεν σχολάω στις 3 το μεσημέρι....Γυρίζω σπίτι μου μετά τις 8 το βράδυ....Παιδικό που να μένει μέχρι τις 8 ανοιχτός δεν έχω βρει....Και ούτε θα ήθελα αν έβρισκα να είχα όλη μέρα το παιδί μου παρατημένο εκεί.....Επίσης, δεν έχω την τύχη που έχετε οι περισσότερες, να έχω μαμά-πεθερά κοντά, νταντά δεν έχω λεφτά να πληρώνω κι επομένως έχω μπαστακωμένη μια γιαγιά μέσα στο σπίτι....... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Θα ήθελες να έχεις την πεθερά σου ή τη μάνα σου για ένα μόνο ΣΚ όλη μέρα μέσα στα πόδια σου;;;;;; :?:?:?:?:? Δοκιμασε το και μετά συζητάμε για το τι είναι τελικά ποιο κουραστικό...Να φθείρεται το σώμα σου ή η ψυχή σου;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αυτά τα ολίγα από μενα....Σας φιλώ και σας χαιρετω!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε γωγω :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

μαλλον αυτα που ειπες δειχνιουνε πως εχεις πειραχτει..εγω οταν σε εφερα για παραδειγμα

με καλο σκοπο σε εφερα..ειπα πως δουλευεις ολη μερα και εισαι τυχερη που εχει βοηθεια..ειπα κατι κακο????

αντε γιατι με εχετε στεναχωρησει και δεν μπορω αλλο..

εχω παρεξηγηθει πολυ μου φαινεται και δεν το αξιζω...

οκ ειμαι ψυχωτικη ακι χωρις οργανωση..δεν ειναι κατι ψεμα το εχω πει και μονη μου πως χρειαζομαι οργανωση...

τα λεμε..δεν ξαναμιλαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν παρεξηγήθηκα, αλλά για να είμαι ειλικρινής ενοχλήθηκα όταν είπες ότι γυρνάω σπίτι, παίζω με τα παιδιά, θηλάζω και βλέπω ταινίες..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Μπορεί να μην έχουμε μιλήσει ποτέ στο τηλ και να μην σε έχω δει από ποτέ, αλλά σε "πάω"......Και στενοχωρήθηκα..... :cry::cry:

Μπορεί όντως να μην το είπες με την κακή έννοια, αλλά κι εγώ όπως σας είπα, δεν σας έχω διαβάσει...Στα πεταχτά ό,τι πήρε το μάτι μου.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Επίσης ρε χαζό, δεν είπα για σενα ανοργάνωτη και ψυχωτική..... :?:?:?:? Γενικά μίλησα....Ψυχωτική π.χ είναι η Σίσσυ..... :lol::lol::lol::lol::o:o:o:o Και νομίζω και λίγο η Χρύσα..... :oops::oops::oops: Χρύσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εσύ δεν ξέρω τί εισαι..... :-?:-?:-?:-?

Και μη λες βλακείες...Σε θέλουμε και σε αγαπάμε..... :o:o:o:o:o

Αλλά σκέψου μωρή να έχεις έναν μπάστακα κάθε μέρα 24 ώρες το 24ωρο....Σκάλες θα πήγαινες να καθαρίζεις παρά να τρως πεθερά-μαμά στην μάπα..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veni μου, εγώ ειλικρινέστατα, δεν αναφερόμουν σε 'σένα, μιας και... και να 'θελα, το μυαλό μου είναι ΤΟΣΟ κουρκούτι σήμερα, που δεν θυμάμαι καθόλου τι είπε η καθεμιά σας!!!! :lol::lol::lol:

Θεώρησα ότι ακούστηκαν και από τις δύο πλευρές, κάποιες υπερβολικές δηλώσεις, γι' αυτό και προσωπικά δεν πήρα θέση. Eίπα βασικά ότι δεν υπάρχει λόγος και μέτρο σύγκρισης. ;)

Η δική μου άποψη, την είπα και την έχω ξαναπεί στο παρελθόν, είναι ότι και οι δύο περιπτώσεις (και το να δουλεύει και το να μη δουλεύει) έχουν τα θετικά και τα αρνητικά τους. ;)

Τα ζυγίζεις και επιλέγεις τι σου ταιριάζει καλύτερα. ;) ΑΝ μπορείς να επιλέξεις, γιατί πλέον δυστυχώς, κανείς μας δεν μπορεί........ :(:(:(

Μ' έχει ΣΤΑΥΡΩΣΕΙ σήμερα το μικρόβιο!!! :?:?:? ΄

ΜΟΝΟ αγκαλιά κι όρθια ησυχάζει!!! Υποφέρει το μωρό μου... :(:(:(

Αλλά και το δικό μου κεφάλι κοντεύει να σπάσει!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαση εχετε!!!!Μου θυμιζετε...εμενα!!!!Πριν μερικους μηνες! :P:P:lol: Αγαπουλες μου ποσο πολυ συμφωνω με...ολες σας!!!!!

Ολες απο τη μερια σας δικιο εχετε μωρε...!Αλλα αυτο που συγκρινετε "κουρασεις" (μητσακι εισαι θεα! :lol: ) δε μ'αρεσει!Οχι τιποτα αλλο αλλα...εγω εχω την μεγαλυτερη κουραση κ καμια σας δεν το βλεπει!Γκαβαδια! :lol::P:P:P

Ιουλια μου ελα τωρα...αφου τελικα εχεις καλους συναδελφους!Που βγαινεις κ μαζι τους κ εμενα με εχεις στο φτυσιμο!Ω ναι!Εγω ειμαι το κεντρο του κοσμου! :lol::lol::lol:

Και σταματα μωρη να ερωτευεσαι τους γιατρους!Δε σου εφτανε ο ενας...εχεις αλλους 2 τωρα!Ρε τι μονοφαγου εισια?????

Σοβαρα ομως..Η ελειψη τρυφεροτητας ή μιας γλυκιας κουβεντας...ειναι σοβαρο!Εγω νομιζα πως ο 1ος που θα μου ελεγε μια ωραια ατακα κ θα με εκανε να νιωσω κουκλα...θα με εριχνε κ τ'ανασκελα! :oops::oops::lol::lol::lol::lol: Ευτυχως δεν εγινε αυτο! :P:oops::oops::oops:

Αργυρω εγω επρεπε να μαγειρευω για την Ρεα!Για να φτιαξω σουπα λυνω εξισωσεις! :lol: μα παντα μου τελειωνει το νερο κ πχ τα γιουβαρλακια καταληγουν σαν μπιφτεκια με ρυζι! :lol::lol::lol: >Αλλα παλι καλα που βρηκες τροπο να τρωει φακες!

Εμεις φαγαμε φασολακια σημερα!!! :D

Καλα ε...κοιμηθηκα απο τοτε που σας εγραψα μεχρι τωρα κ η Α συνεχιζει!Ναρκωθηκαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ φταίω που ξεκίνησα τη συζήτηση... η Βένι με την καμμία δεν αξίζει τέτοια συμπεριφόρά ,εγώ είμαι η κακιά της παρέας...θυμώστε μαζί μου!!!!!! :?:?:?:?

Θου είσαι μακριά και δεν θα φτασουν οι πέτρες ρε!!! :lol::lol::lol::lol:

εντάξει είναι προφανές ότι καλύτερα να κρατάμε τη άποψη μας για τον εαυτό μας , όλοι έχουμε διαφορετικό μπακραουντ ,διαφορετικά βιώματα ,διαφορετικές ιδέες και αντιλήψεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Γιωτα κ Βενετια σορρυ αλλα μηπως παπαπαρεξηγηθηκατε?καλε τι σας ειπαν κ σας αδίκησαν!?Γνωμες λεει η καθεμια...και οπως νιωθετε εσεις πως σας επιτεθηκαν ετσι νιωθουν κ οι αλλες!Δεν βριστήκατε κιολας!Ολα μια χαρα ειναι!Ολες νομιζω συμφωνουμε πως η καθεμια κρινει απο την δικη της ζωη,αναγκη επιθυμια...Ολες συμφωνουμε πως το κρατος ειναι σκατα κ δεν καλυπτει καν τις αναγκες μια οικογενιας,ολες θελουμε το ιδανικοτερο για τα μωρα μας ειτε δουλευουμε ειτε οχι,ολες νιωθουμε την καθημερινοτητα βαρια στην πλατη μας,ολες...σε αυτο ειμαι σχεδον σιγουρη,κοιμομαστε ακριβως μολις ακουμπησει η κεφαλα στο μαξιλαρι! ;):D

Μαλλον ειμαστε πολλες που μας λειπει η τρυφεροτητα...Μια αγκαλια,ενα χτυπημα στην πλατη...να ακουσουμε πως προσφερουμε,πως τα παμε καλα...Ελατε να αγκαλιαστουμε οοοοολες μαζι!!!Πιο κοντα!Μη φοβαστε δε χουφτωνω!!!! :lol::lol::P:P:P:P Ε οκ...ισως λιγο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαααα ....εγω δεν έχω παπαπαρεξηγηθεί...εγώ λέω τη γνώμη μου με την ειλικρίνια που με διακατέχει και την ευθύτητα που με χαρακτηρίζει. μου λείπει διπλωματία ...είναι γεγονός.... με χαρακτηρίζει ο κυνισμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασίαααααα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μα πεθαίνω για σενα....Λιώνω...... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Γιώτα ασε τις μαλακίες μωρή..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Φταίμε κι οι δυοοοοοοο που ζούμε χώριααααααααααα..... :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Τελικά για να καταλάβω...Η Ιουλία είχε Η1Ν1;;;; :o:o:o:o:o:o

Η Βίκυ δε γέννησε;;;;;;;;Η μήπως πήγε τώρα να το...."φτύσει";;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σίσσυ τελικά το Σάββατο τί ωρα;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Επίσης, για την Κυριακή έχω δωρεαν εισιτήρια για μια παιδική παράσταση......Δε θυμάμαι πως λέγεται...Θα ρωτήσω κτο Γ. και θα σου πω....Μου περισσεύουν τρία.... 8-}8-}8-} Θέλετε να πάμε;;;;; ;;);;);;);;)

Εγώ την προηγούμενη Κυριακή πήγα την Ιω στον "Αυτοκράτορα της σοκολάτας" στο Ρεξ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πολύ γέλιο...Παρακολουθούσε προσηλωμένη και εκεί που είχε απόλυτη ησυχία και κανανε τους διαλόγους τους οι ηθοποιοί, σηκωνόταν όρθια η Ιω, άπλωνε το χέρι της και τους μίλαγε....... =))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)) Ολο το θέατρο γέλαγε με το σουργελάκι μου... =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άτιμη ψηλή... Πως το 'παθες και μιλάς τόσο σωστά;;; :shock::shock::shock::P:P:P:P:P

Συμφωνώ 100%.

Έλα αγκαλίτσα, εγώ είμαι μέσα... ΚΑΙ στα χουφτώματα!!! :D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σσσσσςςςς....

Ξεκινάει το Άγγιγμα ψυχής.... 8-)8-)8-)8-)

χαχαχαχαχα!!! ;););)

Εκπαιδεύω τις κόρες μου!!! ;););):P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα το δεχομαι!!!Αλλα μεταξυ φιλων δεν χρειαζεται να εχεις διπλωματια... :roll::roll::roll:

Δεν μ'αρεσει που σε ακουω απογοητευεμενη ουτε την Βενη ουτε καμια σας...Γτ "απ'εξω" οπως ειδα την κουβεντα ηταν σχετικα μια χαρα!Δεν υπαρχει μαλλιοτραβηγμα...Καλο ειναι ο καθενας να κερδιζει απο τους αλλους κατι...πχ εχω εναν φιλο αστυνομικο κ μια φιλη που απεχθανεται τους "μπατσους"!Ε...καλο δεν ειναι πχ για τη φιλη να δει τα πραγματα και απο την πλευρα ενος αστυνομικου?Το πως νιωθει για το επαγγελμα συναδελφους κλπ?

Ελπιζω να καταλαβες τι εννοω!

Γωγουλι μου σου αρεσε το χουφτωματακι που σου εριξα γι'αυτο λιωνεις κ γελας? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Την τραβηξες βιντεο?Αυτα ειναι θεικα!!!Αν ναι βαλτο φεις να ξεκαρδιστουμε με το αγαπακι σου!!! :x:x:x:x

Μητσακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:evil::lol::lol::lol::lol:

Καλεεεεεε ασε τα παιδια ησυχα! :P:P:P:P:P:lol::lol::lol:

Ειδα εεεεναν παπα τις προαλλες!!!ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!Θου κυριε αλλα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oyf..

αναστασακι..καλους συναδελφους εχω..σαμπως τί μου φταινε οι ανθρωποι;μηπως κ εγω ειμαι το ιδανικοτερο;αλλα..ειχα μαθει αλλιως..τεσπα,ας μην κανω σαν κακομαθημενο..

ειναι που εχω μαλωσει κ με τη μαμα μου εδω κ μερες,αλλη ωρα θα σας πω..

ειναι που κουραστηκα με τη γριπη..

ειναι που ο μισθος μου μου εχει σπασει τα νευρα εκει που εφτασε..

ειναι,κυριως,που σημερα στο σχολειο ο διευθυντης μου εκανε για πρωτη φορα παρατηρηση για τη φασαρια την ωρα του μαθηματος..ποτε μα ποτε ως τωρα δεν εχει ξαναγινει αυτο..παραμονευε κ μπηκε μεσα την ωρα της φασαριας..

κ νομιζω πως εχει κ δικιο ο ανθρωπος,αλλα ενιωσα σκατα..μα να μου κανουν εμενα παρατηρηση;;κ μου ειπε διαφορα..οτι καποια παιδια παραπονιουνται οτι λογω φασαριας δεν μπορουν να παρακολουθησουν :shock::shock: ..εκει δε του χαριστηκα κ του ειπα οτι αν ηταν να περνουμε σοβαρα κατι τετοια,τοτε θα επρεπε κ ο ιδιος να παραιτηθει γιατι τα παιδια λενε τα χειροτερα για τον ιδιο κ την αδυναμια επιβολης του ,αλλα φυσικα δε τα πιστευω..κ τα παιδια ηταν εξω απο το γραφειο κ με υπερασπιστηκαν..το ξερω οτι με αγαπανε,κ εγω τα αγαπάω..αλλα κ μονο που φτασαμε ως εκει..ξεφτιλα..

χαλια μερα η σημερινη..

θελω να κλαιω..κ να φυγω..κ να κλειστω στον εαυτο μου κ να θυμηθω στιγμες απο το παρελθον μου..θελω..καποιον να με παραμυθιασει με ψεμματα κ εγω να τα πιστευω..ετσι για μια ημερα μονο..

αυταααααααααααααααα..........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ-ωχ -ωχ!!!!Βλεπω να τσακωνομαστε για γκομενακια φιλη!!!! ;):lol::lol::lol: τωρα μη με φτιαχνεις για παραμυθιασμα γτ...το αποφευγω καιρο!!!Βρε λες να αφεθω στο παραμυθι??? :P:P:P:P

Για την αλλη φαση...οκ...σιτ χαπενς!ΚαΛΑ του τα'πες κ ευτυχως που δεν κολλησες να τις 'ακουσεις" σαν βρεγμενη γατα...σκατα ειναι η κατασταση ολων μας και οι εντασεις καραδοκουν!Ποιος δεν επηρεαζεται ψυχολογικα απο την οικονομικη κατασταση?Ολα απο εκει ξεκινουν(μετα την υγεια)...

Υπομονη!Θα ερθουν καλυτερες μερες για ολους μας...ελπιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ρε Ιουλία έχετε και εσείς τις δικές σας @@@@!! τελικά καλά λεω ο καθένας ξερει τα του οίκου του!!! καλά του τα χωσες του παπαρίγκου!! :lol::lol::lol::lol: βρε Στάσα που με ακουσς απογοητευμένη ? βραχνιασμένη σίγουρα !!! πήρα και κατι κοντρεξακια και έχω στανιάρει!!σα μαστουρωμένο είμαι για αυτό συμπαθάτε με σε αυτά που γράφω!!!! :lol::lol::lol::lol:[smilie=happy6.gif] παρεπιπτόντως η Λένα καλά ειναι την πηρα τηλ ,απλά τρέχει κ με τα 2 !!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ....εδω ειμαι ακομα...

δε φανταζεσαι ποσο θελω να το φτυσω....!

δΙΑΒΑΣΑ χουφτωμα...

πειτε που και ποτε...!

εεεσ την αναβροχια ...καλο και το χαλαζι...!

εγω παντως τωρα δεν χρειαζομαι τρυφεροτητες και παπαγιες...

τωρα θελω να μου ενας...

"σκυψε ευλογημενη....."

...κατι σ επιο αγριο ρε παιδι μου....

κινκι που λεει και η Παναγιωτα...

μπουχτησα απο χαδια και κοκο νο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...