Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

εχω λυθει στο γελιο...με τνην κριση

πχ εγω ειχα ΤΕΡ30/5 40 εβδ. ειναι 5/3

ασχετο ποτε εγινε συλληψη

αυτο ψαχνω αι εγω...το ποτε εγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσάκι μου γλυκό δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα, αισθάνομαι όμως πολύ καλά με τον εαυτό μου! ;)

Τώρα έχω βάλει στόχο την εξεταστική του Ιουνίου. Απο βδομάδα αρχίζω διάβασμα. :roll:

Βίκυ έχω μπερδευτει με αυτό το θέμα. Αν μετραει απο τη στιγμη που έγινε η συλληψη απο την ΤΕΜ μέχρι την ΠΗΤ μεσολαβούν 38 εβδομάδες. Δεν καταλαβαίνω... Αν μετράει απο την 1η μέρα την ΤΕΜ μεχρι την ΠΗΤ τότε ναι είναι 40... γόρδιος δεσμός πια αυτή η ΠΗΤ! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε τα διαβασα τωρα.

ιουλιαααααααααααα :(:(:(:(:(:( περαστικουλια ρε,..ευχομαι να μη ειναι κατι σοβαρο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

ρε παιδια τι να κανω με το φαι?μα ολο τρω..κ τωρα τελευταια πιτογυρα κ αλλες μαλακιες..κ σκεφτομαι ΜΟΝΟ τη σοκολατα..καθε μερα θελω γλυκο :cry::cry: μολις τωρα σχεδον εφαγα ενα ζαχαρουχο με το κουταλι :o:o:o:o:o

τι σκατα..οκ δε παχαινω προς το παρων..αλλα δε θελω να τρωω τετοια..οκ παντα ετρωγα αλλα οοοοοοχι τοοοοσο πολυ απ εξω :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

νατασα να πιουμε καφε αυριο η θα κολλησουμε? :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ η ΠΗΤ αναφέρεται στην ηλικία κύησης που είναι οι 40 εβδομάδες. Η ηλικία όμως του εμβρύου στις 40 βδομάδες είναι περίπου 38 εβδ αν υποθέσουμε οτι η σύλληψη έγινε την 14η-15η μέρα του κύκλου.

Ο νόμος καλύπτει τους γιατρούς μέχρι τις 40 εβδομάδες . Από κει και πέρα θεωρείτε ασφαλές με στενή παρακολούθηση να δωθεί παραταση έως και 2 εβδομάδες παραπάνω για τοκετούς σε κλινικές, νοσοκομεία. Σε τοκετούς στο σπίτι επειδή οι μητέρες έχουν την ευθύνη η παράταση ίσως είναι μεγαλύτερη. Πάντως υπάρχουν δεδομένα και για τοκετούς που ξεκίνησαν την 43η και 44η εβδομάδα κύησης (βάσει της ΠΗΤ).

Εγώ γέννησα στις 41+4. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου ασ' το καλύτερα...

Έχω βήχα ρε συ σήμερα. Χθες ήμουν καλύτερα μάλλον... :?:?:?

Αναστασία τί τη θες τη γλώσσα καλή μου;;; Τόσο έχει το κιλό.Αντε να τη βρεις σε κανένα καπάνι 16-17 ευρά. Τπτ δεν έχει η Α; Άντε μια χαρά! Φιλιά στα μπουτάκια σας!!!(Και στων 2 :lol::lol::lol: )

Ιουλία περαστικά ρε συ! Γιατί δεν κάνεις τεστ; Καλά λέει η Βίκυ. Προκειμένουν να είσαι μές το άγχος...

Λέτε και μεις τον Η1Ν1 να περνάμε;;; :lol::lol:

Να μην αγχώνεσαι πάντως. Ρώτα και την Παναγιώτα που το πέρασε...

Γωγώ ξεκόλλα μαρήηηηηηη!!!!!! Φιλάκια στα κορίτσια σου!!!

Χρύσα περαστικά σας ρε συ...

Νατάσα Πέμπτη βράδυ ξεκίνησε με εμμετούς και Τετάρτη μεσημέρι έκανε τελευταία φορά διάρροια. 1 εβδομάδα περίπου....

Αφρο να πάρεις αυτό!!! Είναι βίβλος!!!http://www.karmanor.gr/index.php?mid=1&lid=1&bid=4

Αrgi οκ για τη διευκρίνηση!

Ασχετο αλλά σχετικό το ξέρατε οτι σε γυναίκες που έκαναν το εμβόλιο για τον ιό παρουσιάστηκε άυξηση 700%!!!!!!! στις αποβολές;;;;;;; :shock::shock::shock:

Οργανωμένο σχέδιο μου ακούγεται......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβασα

ρε σισσυ απο τωρα διαβασμα :roll::o:roll:

μα χαρας το κουραγιο σου

αναστασια μπραβο που εφαγε η αννυ..ειστε καλυτερα?

γωγω μαρη ξεκολααααα

κανε το σταυρο σου κ τιποτε αλλο

βικυ με προβληματισες..αχ μακαρι να περασει με αντιβιωση..ακομα δε τη πηρα

επισης κ γω λεω φετος θα χρεωκοπησουμε επισημως

νατασα :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο πήγαινε στην ιστοσελίδα

www.toparamithimou.gr

ρε συ θέλεις να προσωποποιήσεις και το βιβλίο μαγειρικής? :roll::roll::roll: αν μπορείς ωραία ιδέα!!! :D:D

Νατάσα επίσης είπε για ΕΝΑ σκάφος, φαντάσου για όλα που υπάρχουν στην Ελλάδα και για όλους τους επιχειρηματίες, γιατί κανείς δεν πληρώνει!!! :evil::evil:

επίσης (ξανά :roll: ) πολύ καλή ανάλυση έκανες για τις 40εβδ.!!! :D

ρε Σισσιώ δεν καταλαβαίνω πού μπερδεύεσαι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλέπετε τι σας λέω? σήμερα αυτό!!!! X(X(X(X(X(

η Ρ. στο πεζοδρόμιο, αρνούμενη να περπατήσει στο γυρισμό από τον παιδικό και ο Λ. πήγε να της πει να σηκωθεί!!!! :!:

κατάλαβες Μιτσάκη?....ζυγίζει 16 κιλά για να την πάρω αγκαλιά, το κάνω και κερδίζω λίγα μέτρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοεις να προσωποποιησω ?

εβλεπε αυτους τους σεφ με μεγαλο ενδαφερων .

Νατασα μου ποτε δεν εχω φαει κατι Κρητικο ...μονο ντακο δεν ξερω καν τι φαγτα εχει ... :?

αργυρω με την πρωτη ματια τα ειδα για αστεγους !! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε ρουφιανακια ποσα ειπατε παλι;;;;;!!!!!! :o:o:o:o

Θουληηηηηη σα πολυ χαλαρες δε τις εχεις αφησει;;;;;;;για βαλε λιγη ταξη!!!!!!! [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] :lol::lol::lol::lol:

Ιουλιακι τοσο ασχημα ρε;;;;;πωπω περαστικα ρε πουλακι μου και μακαρι να την εχει γλιτωσει ο μικρος!!! :(:(

Νατασουλα περαστικα και στην Ελενα σου!!!!ευτυχως ελαφρια τη περναει απ'οτι φαινεται!!! #:-s

Αργυ απαπαπαπα υπογλωσσια θελεις καλε καθε φορα;;;;;;;;; το ατιμουτσικο θηλυκο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βικυ ακομη εδω;;;;; αντε ρε να το χωραει το μπεμπε το πυρεξακι στο μαιευτηριο,μη σας κανουν ειδικη παραγγελια!!!! :lol::lol::lol:

Γωγω ρε ο θεος ξερει τι προβλημα ειχε το συγκεκριμενο παιδακι και πεθανε... :(:(:( περισυ πολλα παιδια γνωστων μας τη περασανε και τιποτα δε παθανε!

καλα για το εμβολιο ειμαι σιγουρη!!!!! :twisted::twisted::twisted: βρωμοεμβολια!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Α ρε Θουλακι τελειες οι τουρτες σου!!!!ειδικα η κουκουβαγια ΓΑΜΑΤΗ!!!!!! Να ανοιξετε ζαχαροπλ. με την αδερφη σου να χεστειτε στο ταληρο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο..ρε συ εισαι ηρωιδα ειλικρινα!!!! πολλα ρισπεκτ πραγματικα!!!! καλα για τις μαναδες μας..τι να πουμε πια...ευτυχως η δικια μου τα κραταει αδιαμαρτηρητα τωρα που δουλευω γιατι το θεωρει υποχρεωση της.... :roll:

ελα να σε παω να φας κρητικους μεζεδες!!!!! :P

Μαρακι η Σισσυ ανεβασε το πηχη πολυ ψηλα,αλλα κι εσυ ακομη ψηλοτερα με το μεταπτυχιακο!!!!! ειστε τα καμαρια μας τρελα μας φοιτητονια!!!!!! :lol::lol::lol:

Μαρη Γωγω τωρα που το θυμηθηκα...αυτο το "γαμω τη πουτανα μου,κωλοπαιδα..κτλ" λες και ακουω τον εαυτο μου!!!!!! Μα την ιδια στοιχομυθια ακτιβως!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Δε παιρνεις εσυ το Γιωργη σου και τα κοριτσια να ερθετε αυτη φορα;;;;α παρε και τη πεθερα που τη βλεπω προθυμη να της φορτωνουμε και τα 4 να κανουμε τη ζωη μας!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω πηγα πρωτη μερα δουλεια σημερα...ειναι παρα πολυ καλα απ'οτι φαινεται!!!!! οι συναδελφισσες πολυ καλες,τα κοριτσια πολυ καλα,αν και εχουν τα καημενα τα θεματακια τους...ειναι και στην εφηβεια οι περισσοτερες και ειναι τα νευρα τους κορδονια,αλλα οκ με τοσα που εχει περασει η καθεμια και παλι καλα!!! :roll: εχουμε και 5 κοριτσακια του δημοτικου..ψυχουλες μου...τα 2 αδερφακια πεθανε η μαμα τους πριν 6 μηνες απο καρκινο,τα αλλα τα εχουν παρατησει για να κανουν τη ζωη τους οι σκυλες.... :(:(:(

Θα ειμαι 2 απογευματα και 3 πρωινα και 1 Σ/Κ το μηνα απογευμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω με την πρωτη ματια τα ειδα για αστεγους !! :lol::lol::lol::lol::lol:

:evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά δεν με λυπάστε τώρα? :cry::cry::cry: στην ηλικία μου? :lol::lol::lol:

το πρωί, πηγαίνοντας, ήθελε να είναι πρώτη, αλλά ο Λ. πιο γρήγορος και η Ρ. τα "πήρε" και δεν περπατούσε....της λέω έλα πάμε για να είσαι πρώτη, με το να σταματάς δεν θα είσαι πρώτη :roll::roll: ....αλλά μάταια, αντίθετα ξάπλωσε στο πεζοδρόμιο :o:o:o:o:evil::evil::evil: .....τα νεύρα μου πρωι πρωί!!! :evil::evil: της λέω φεύγουμε....και όντως απομακρυνθήκαμε και εκείνη ατάραχη συνέχισε να είναι ξαπλωμένη κάτω!!!! X(X(X(X(X(X(X(

Τόνια :cry::cry::cry::cry: πολύ κρίμα για τα παιδιάκια, πολύ λυπάμαι!!! :cry::cry::cry:

Αφρο είχα πει να το βάλω όταν το πήρα και ξέχασα, άσε που καμμιά δεν έδωσε σημασία :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα καταλαβει οτι ετυχε το παραμυθι να εχει Λουκα και Ρεα ,τωρα καταλαβα !!! :lol::lol::lol:

θα το κανω αλλα αργοτερα οταν θα μπορει να ακουει παραμυθι χωρις πολλες εικονες και με πολλα γραμματα .

Τονια γεια σου ,για πες κανενα Κρητικο φαι ...εκτς απο κοχλιους (μην ξερασω μεσημεριατικα ) :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ο Λ. ενθουσιάστηκε

εν τω μεταξύ η αδελφή μου στην πρώτη σελίδα έγραψε

για τον¨Λ. από την θειά τάδε θείο τάδε και τα ξαδέλφια και καλή αρχή στο δημοτικό και κάτι τέτοια....και στο τέλος...ελπίζω να σου άρεσε Λ.!!! :roll::roll::roll:

πολύ ωραίο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi σκέφτηκες τη διαδρομή να την κάνετε με το ποδήλατο; ΄Για να μην κατεβαίνει και κουράζεται. Πάντως είναι πίκρα...

Πραγματικά δεν μπορώ να το φανταστώ.... :?:?:?

α... και μερσι!!!!

:lol::lol::lol:

Ρε συ δεν έχει μόνο κρητικές συνταγές. Είναι βίβλος λέμεεεεε!!! Έχει τα πάντα μέσα. Σαν τον τσελεμεντέ ένα πράγμα... Περιγράφει και διατροφική αξία!

Θου πήγες στο γιατρό; Δεν πέρασες... :(

Τόνια πότε ξεκινάς; Κρίμα... :(:(:(

Τα παιδάκια δεν είχαν άλλους συγγενείς; Ο πατέρας;;;;

Έχετε ποτέ σκεφτεί πως αν (χτύπα ξύλο) πάθουμε ποτέ κάτι ποιος θα αναλάβει την ανατροφή των παιδιών μας; :roll::roll:

Μου περασε από το μυαλό τελευταία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οι γονείς μου 8-)

πριν λίγο καιρό με ρωτούσε η Ι για τα παιδάκια που μεγαλώνουν στο ορφανοτροφείο (έβλεπε Κάντυ)

ε και μιλούσαμε και μου λέει αν δεν έχουν γονείς κάποια παιδάκια μένουν με τη γιαγιά και τον παππού?

Λέω ναι μερικές φορές μένουν και λέει "'αααα μια χαρά είναι τότε" :lol: (η Ι είναι κολλημένη με τους γονείς μου και την αδερφή μου, το όνειρο της είναι να μένει μαζί τους :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

μια ερωτηση

ο μικρος δε θηλαζει πολλες φορες μεσα στη μερα

θα σας δωσω το σημερινο μας προγραμμα

κοιμηθηκε οριστικα 1.30 το βραδυ κ ξυπνησε 9.30 το πρωι-1 θηλασμος

ξυπνησε παλι τις 2 κ κατι - 2 θηλασμοι

ξυπνησε παλι κατα τις 8.30 - 3 θηλασμοι

κ παλι εφαγε πριν μιση ωρα

τι ειναι αυτο?

τα βυζια μου πανε να σκασουν! ειναι φυσιολογικο?

οποτε παω να τον ταισω ενδιαμεσα φτυνει το βυζι

γυγκεκριμενα επιδη νυσταζει οταν καταλαβαινει οτι ερχεται το γαλα κανει μια φατσα αηδιας γκρινιαζει το φτυνει κ θελει την πιπιλα :? τι κανω λαθος?

παω να σας διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα τι τρως αυτες της μερες ?φαε καμοια μερεντα να γλυκαθει το μωρο :lol::lol::lol:

αχ δεν ξερω ματια μου ,μηπως ειναι αρρωστουλης και κοιματε τοσο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ποσα παιδακια ειναι αρρωστα καλε!!

νατασουλα περαστικα στη μικρη

ιουλια περαστικα κ σε σενα

πω πω ρε τονια πολυ τα λυπαμαι αυτα τα παιδακια

αργυρουλα γιαυτο κανετε μια ωρα να γυρισετε????

νατασα αυτο το σκεφτομαι πολλες φορες..

α αργυρουλα πολυ ωραια η ιδεα με το παραμυθι

πφφ κουραστηκα

πηγαμε λαικη σημερα, ξοδεψαμε κ τα τελευταια μας 30 ευρω μεχρι την τριτη που θα πληρωθω :roll:

εκανα τα πατζαρια τα μπροκολα τα χορτα τις πιπεριες τα καροτα κ εχουν μεινει τα μανιταρια κ βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πηραμε κ 3 κιλα πως θα τα καθαρισω ολα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο γενικα κοιμαται πολυ (φτου φτου φτουυυυυυυυυυυ) αλλα εκανε κ ενα διαλειμμα για να φαει

τωρα κοιμαται μονοτερμα :? \

αρρωστος δεν ειναι κ τον γλυκαινω τακτικα μην ανησυχεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα κοιμάται πάρα πολύ ρε συ....Μέσα στη μέρα 6.30 ώρες;;;;;

Από πάνες πως τα πάει;

Γενικα η τόση νύστα δεν είναι κάτι το φυσιολογικό.. :?

Μέσα στον ύπνο του αν τον βάλεις στο στήθος θα φάει;

Μαρία τέλεια!!!

Δεν είμαι μόνο εγώ η τρελή λοιπόν!!

:lol::lol::lol:

Εγώ σκέφτομαι πωμια τέτοια αποφαση πρέπει να κατοχυρωθεί και με συμβολαιογραφική πράξη... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...