Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Tελικα ντυθηκαμε πασχαλίτσα,τα καταφεραμε!

Η Θεια της όμως Φωτεινή,της εραψε μια φούστα τουτού με υφασμα απο μεσα,πολύ όμορφη κ η μαμα εκανε την κορδελα....

Θα σας βαλουμε φωτο!!!

Καλά κούλουμα αυριο κ Χρονια πολλά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα και χρόνια πολλά!!!

Γεωργιάννα,τι έγινε με το μεζεδάκι;;;το έφαγες;;χιχιχιχ!

Αναστασία,εγώ δεν πονούσα ιδιαίτερα στην περίοδο κ πριν γεννήσω,τώραα καθόλου,αλλά πόνο στη μέση έχω λίγο.

Γλυκερία,τέλεια η περιγραφή σου για τα playmobil και τον φαγανό Λευτέρη!!πως περάσατε χθες;

εμείς φάγαμε σκάσαμε κ σήμερα πάλι τα ίδια..

Ειδαμε χθες μια καταπληκτική ταινία το "the Help" (οι Υπηρέτριες),πολύ συγκινητική!!!κλαίγαμε κ οι δύο!σας την συστήνω ανεπιφύλακτα!!

επιστρέφω στο διάβασμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα!!!!! Καλησαρακοστη!

Αχ στο τελος της σαρακοστης θα εχει γενεθλια ο Διονυσης! σαν ψεμμα μου φαινετε!

Δαναη εφαγα λιγακι!!! :lol::lol: ελπιζω σημερα να φαω περισσοτερο, λιγο δυσκολο γτ περιμενουμε την νονα του Διονυση. Δυστηχως ειχα ωορριξια = πολλα υγρα με ταραξε!!

Σημερα ηταν να παμε στα πεθερικα μου αλλα θα μεινουμε σπιτι γτ αρρωστησε και η πεθερα μου. εχθες ηταν ο πεθερος μου, δεν τον ειδαμε ηταν στο κρεββατι.

Γωγω πολυ ωραια η στολη!!

Αφροδιτη μας χρωστας φωτο μετην στολη !!

Παω να ταισω το μικρο μου βατραχο μηπως παμε καμια βολτα μηπωωωωωωςςςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καλή σαρακοστή σε όλους!

Έχω μια ιδέα! Επειδή η Elenakos δεν μπαίνει συχνά και κοντοζυγόνουν τα γενέθλια των ζουζουνιών, να βάλουμε ξανά τη λίστα μας (με τη σειρά που γεννήθηκαν), απλά εγώ δεν ξέρω πως να το κάνω. Κάποια στιγμή που θα βρω χρόνο θα το κοιτάξω αλλά αν προλαβαίνει κάποια να το κάνει πριν από μένα, καλοδεχούμενη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη Γεωργιάννα ευχαριστουμε για τα καλά σας λόγια :D

Αναστασία εχεις δικιο,ναι αν μπορει κάποια που ξερει κ της ειναι ευκολο ας το κάνει!!!

Επισης να σου πώ για την περίοδο,εχω την εντυπωση πως πον'αω λιγότερο απο παλια που διπλωνόμουν απο τον πόνο.....

Κορίτσια ειμαι σπίτι μαγειρεύω 3 φαγητά κ βαριεμαι πολυ να παω Βριλλυσια γτ ξερω πως θα ειμαστε κλεισμενοι κ σε ενα σπιτι πάλι,οποτε δεν μου λεει κάτι.

Ο αντρας μου εχει στραβωσει αλλα εγω τρεχω κ σαν τον Βεγγο να τα προλάβω όλα.....

Δεν ξέρω.......τι θα κανω.

Φιλια σε όλες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη σαρακοστη!!!

εμεινα παλι χωρις συνδεση κλαψ,ηρθαμε στο σπιτι μιας φιλης να περασουμε τα κουλουμα κ βρηκα ευκαιρια λιγο να μπω!!μια χαρα τα καμαρια σας!!!!κουκλια ολα κ οι στολες σουπερ!!!!

ο καιρος μας τα χαλασε σημερα βρεχει απο εχθες το βραδυ...

τα νεα μας ..βγαινει το 5ο δοντακι περπαταμε καλυτερα κ αυτο που λεει κ η δαφνη πλεον επικοινωνουμε καλυτερα μεγαλωσε κ μας εχει ξετρελανει ακομη περισσοτερο με τα καμωματα της!!!

δαναη δεν εισαι υπερβολικη...ξερεις ποσες φορες εχει πεσει ετσι η βελενα ευτυχως πανω στο χαλι βεβαια αλλα τρεμει το φυλλοκαρδι μου καθε φορα...αλλαξαμε τα επιπλα του σαλονιου κ την εχουμε κλεισει τωρα σε εναν χωρο κ ηρεμησα..

καλα να περασετε σημερα!!!!

καλη η ιδεα με την λιστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Emeis ir8ame stous goneis mou alla den kaname k tipota to idiaitero mazeutikame me tis aderfes tis mamas mou e3w sto stagasmeno parking alla fagame sta grigora k mazeutikame sta spitia mas giati arxise na vrexei k na fisa poli!!!!

Tin mikri molis tin koimisa edw sto patriko mou..

Gwgw perimenoume photo :)..

Egw prin gennisw pou perimena periodo eixa mono pollous ponous stin koilia diplwnomouna sta 2 opws tin Gwgw alla twra sxedon ka8olou, ti wraia :) alla twra 1 evdomada prin adia8etisw exw anagoules k zalades :? mou elegan alles kopeles pws eixane etsi simptwmata k elega kala periodo perimenete den eiste egkies :lol: k twra ta exw egw auta, mou fainete poli para3eno!!

Kala na perasete oles oti k an kanete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!

ΕΠΑΝΗΛΘΑΜΕ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ......ΠΟΣΟ ΠΙΑ ΑΚΟΜΗ.2 ΜΕΡΕς ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΑΛΛΑ ΟΠΩς ΟΛΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΛΙΓΟ.....

ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΣΤΗΚΑΜΕ ΧΘΕς ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ...ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟς ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΞΕΔΩΣΕΙ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8000 ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΡΟΥΠ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ....Η ΚΡΙΣΗ ΤΟΥς ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΥς ...ΑΛΛΟΥς ,ΔΕΝ ΣΑς ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΓΗΚΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ...ΜΕ 2 ΩΡΕς ΧΟΡΟ....

ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΜΑ ΜΑς ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ,ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΙΑ....ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΤΡΙΤΗ

ΛΕΩ ΝΑ ΝΗΣΤΕΨΩ....ΕΣΕΙς ;ΤΑ ΚΡΕΑΤΙΚΑ ΚΥΡΙΩς....ΘΑ ΔΟΥΜΕ...

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΡΕΛΛΑ...ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ,Ο ΔΕ ΜΙΣΘΟς ΜΑς ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ KINDER ΕΚΠΛΗΞΗ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ 200 ΕΥΡΩ ΚΑΤΩ ΑΚΟΜΑ ,ΣΥΝΟΛΟ 600 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΑΜΕ,ΤΟΥς ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ 850Ε,ΕΛΕΟς....

ΤΕΛΟς ΠΑΝΤΩΝ,ΤΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΙΛΗ,Ο5-Ι1,ΑΠ ΟΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ....

ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ;ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΑΡΑΚΟΣΤΙΑΝΑ ΠΟΛΥ.

Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗς ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΣΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ,ΑΣ ΕΠΛΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.....

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΠΑΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΠΙΑΤΑ......ΑΝ Ο ΑΕΡΑς ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑς ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ,ΑΚΟΥΩ ΑΓΡΙΕς ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!

Μεταμεσονύχτια εγώ πάλι... Πήγαμε χθες σε φίλους στο Δασκαλιό (Κερατέας) και γυρίσαμε σήμερα το βράδυ. Έγινε γλέντι μεγάλο, τρία μπουζούκια, κιθάρα, μπαγλαμάς, ακορντεόν, μπροστά στο τζάκι κι έξω λυσσομανούσε ο αέρας και βλέπαμε τα κύματα, υπέροχα!

Κουτουλάω από τη νύστα, σας φιλώωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Δάφνη μου ζήλεψα την περιγραφή σου,κάπως ετσι θα ηθελα να πέρναγα κ εγώ...αλλά ποιος κυνηγάει την Χριστινα-τρομερή??

Μπράβο μια χαρά σουπερ περάσατε!!!

Αντριά ησυχα κ οικογενειακά,επιβαλλεται κ αυτό...ο αερας δεν βοηθησε καθολου εχτες.

Γλυκερία εσεις μπήκατε για τα καλά στο αποκριατικο κλιμα,δεν πτοηθηκε ο κόσμος ουτε απο τον καιρό ουτε απο την σκατο ψυχολογία που μας εχουν κάνει!Πολυ χαιρομαι γι αυτο.

Περαστικά στον Λευτεράκη,ορούς βάλε σωζουν μυτούλες.

happy μπήκατε στο σταδιο αλλαγής σαλονιού :lol: καλο κυνηγι!

Εμεις ειμαστε στην φάση μετα την αλλαγη σαλονιού οπου μετατρεπουμε τα επιπλα σε τοίχους κ εμπόδια :lol: δλδ το τραπεζακι του σαλονιού το εχουμε σηκωσει όρθιο κ το εχουμε κολλησει με το πάρκο για να μην περνάει....

Tης Ζηνας φαινεται να την αρεσει το τραγουδι "the wall " των Pink floyd κ μάλλον κάποια στιγμη θα το ρίξει γτ το χτυπάει... :D

Τελικά πηγαμε Βριλυσσια,περασαμε πολυ ωραια με τα πιτσιρίκια 3 χρονων η ανηψιά μου κ 6 το αλλο αγορακι που ειχαμε....η κουνιαδα μου ειχε ενα τρακαρισμα οπως πηγαινανε με το αυτοκινητο,το αμαξι εγινε χαλια αλλα ευτυχως δεν χτυπησε κανεις.

Ηταν μεσα κ το κοριτσακι μου Βασιλικη.....ευτυχως δεν τρομαξε πολυ.

Προσπαθησαμε να πεταξουμε χαρταετο αλλα ηταν απλά ενα ανεκδοτο-πολυ αερας κρυο-συντομα γυρισαν ολοι πίσω....

Σημερα ξεκουραση κ χαλαρωση (ας πουμε)....

Θελω να νηστεψω αλλα με την αναιμια εγω τα βλέπω τριδιαστατα.....

Αντε περιμενουμε νεα κ απο τις υπόλοιπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μπραβο,Αντρια,χαμος και σε εσας και του χρονου!

Γωγώ αν εχεις αναιμια ,αστο....ασθενεις ...αμαρτια ουκ εχουν,κουκλιτσα η κορουλα σου...

Δαφνη,με τα ταξιδια σου...πρεπει να εισαι εξπερ στο φτιαξιμο βαλιτσας!!!!καλα κανεις και ο Αρης ετοιμος ταξιδευτης θα ειναι.

Εμείς δυσκολη νυχτα,η μυτουλα βουλωμενη,ορους συνεχεια και το λουλουδακι μου περιμενει να του βαλουμε....παλι καλα ,η κορη μου δεν θυμαμαι να εκατσε ποτε.......πηρα το γιατρο ,μου ειπε ορους μονο,αν αλλαξει κατι ,βηχα εννοουσε,να τον παμε!!!!!αυτα παω για μαγειρεμα,εγω γιγαντες απο χτες λευτερακης κοτοπουλακι,γιαννης και μαριεττα θα τους ψησω σουβλακια και πιτες....

καλη σας, τουλαχιστον εδω, παγωμενη, μερα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Καλη σαρακοστη!

Ειμαι στο γραφειο..εχθες με πηρε το μπος τηλεφωνο βρηκε τα λεφτα..κατεβηκα τωρα τον περιμενω να παει τραπεζα να μου τα φερει...ειμαι ευτυχιοσμενη που θα πληρωθω ειπτελους αλλα παο την αλλη βρε κοριτσια να σας πω κατι; ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΝΕΚΤΑΡΙΑ... θελω να παω σπιτι να την ξεζουμισω στα φιλια! Μου ρχετε να κλαψω..δε ξερω ακομη τι θα γινει..προσευχηθειτε να πανε ολα καλα!!

Διαβασα τα νεακια σας περασατε ολες ομορφα... γωγω ασε παλι κρυο κ εδω βορεια ελλαδα 3 βαθμους ειχε το πρωι στις 10 !! Ενταξει ΗΜΑΡΤΟΝ.. ελπιζω να τελειωσει γρήγορα ολο αυτό και να εμφανιστει ο ηλιος!

Αχ στειλτε μου θετικη ενεργεια εχω τρομερο αγχος !!!Θα σας ενημερωσω αργοτυερα γιατι μπαινω στη ζουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!!!

χαιρετώ τις όμορφες μαμάδες & μωράκια!

τι κάνετε?

πως περάσατε?

εμείς όμορφα, με βόλτες, δουλειές & πακετάρισμα!!!

σήμερα θα διαλέξω (άντε αύριο το πολύ) τα χρώματα για τους τοίχους του σπιτιού!

σκέφτομαι να κάνω έναν accent wall πίσω από τους καναπέδες & να βάλω και λιιιιιιιγο ρίγα στην ζωή μας ...(στους τοίχους...)

εσείς τι λέτε? να το τολμήσω ή θα το βαρεθούμε?

σας βάζω δείγματα να μου πείτε την γνώμη σας!

κατά τα άλλα είμαι μπουκωμένη και οσο δεν πάει εξαντλημένη σήμερα ήμουν για εξωτερικές δουλειές και γύρισα άρον άρον σπιτι γιατι ζαλιζόμουν!

και τώρα δηλαδή ζαλίζομαι λίγο και νιώθω εξαντλημένη....

την Παρακευή πήγαμε στον γιατρό και είδαμε το μωράκι μας! (το πιστεύετε ότι παραλίγο να γράψω το κοριτσάκι μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ δεν πάω καλα!!) και είναι σχεδόν 1 κιλό! Είναι πολύ καλό με τα χεράκια, ποδαράκι μυτούλα κλπ κλπ και εγώ είμαι στην 28η εβδομαδα!

θα γεννήσω λίγο πριν το τέλος, δηλαδή κάπου κοντά στην γιορτή μου! 21 Μαίου γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!

πολλά φιλάκια & επανέρχομαι!

post-11264-13873938896217_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για accent wall σε αυτό το στυλ αλλά σε αποχρώσεις πάλι του γκρι.

και για τα υπνοδωμάτια κάτι πιο φωτεινό σίγουρα :D:D:D

γενικά είναι φωτεινό το σπίτι & δεν μου αρέσουν τα έντονα χρώματα ειδικά σε χώρους σαλονιού κλπ...

βέβαια το μαύρο είναι πολύ έντονο............

ο άντρας μου, μου έδωσε λευκή επιταγή ...να κάνω λέει ότι θέλω....κοινώς: βαριέμαι να ασχοληθώ! :lol::lol::lol::lol::lol: & βγάλε εσύ το φίδι από την τρύπα...εγώ βέβαια ΨΟΦΑΩ για διακόσμηση & ότι έχει να κάνει με σπίτια κλπ...

post-11264-13873938896606_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!!

Irinaki mou good luck, makari na sta dwsei ola..Den katalava kati omws? 8a sinexiseis konta tou douleia otan 8a sou dwsei ta xrwstoumena? Oso gia tin Nektaria se katalavainw k egw etsi 8a niw8w pou 8a paw douleia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou i 2i photo einai teleia mou arese pooooli stin 1i photo me xalaei to mavro, k emena mou aresei na einai fwteino to spiti..

Poli kalos o andras sou :lol:

Ανδριουλα έτσι πιστεύω και εγώ....ότι είναι too much το μαύρο....αν και γενικά μου αρεσουν τα avant garde σχέδια, έπιπλα κλπ κλπ :D:D:D:D θα δω σήμερα τι θα μου πει και ο μάστορας για το πώς θα βγει σύμφωνα και με τις διαστάσεις του τοίχου και τον χώρο...

Καλά όταν θα αφήσεις στην αρχή την μικρή σου θα νιώσεις τεράστιο ΚΕΝΟ......το ότι θα είναι με την μαμά σου είναι πάρα πολύ σημαντικό...αλλά ώρες ώρες μέσα στην ημέρα θα νιώθεις ότι σου λείπει απίστευτα και θα θέλεις να τρέξεις κοντά της....και τύψεις θα νιώθεις (εγώ τουλάχιστον ένιωθα και νιώθω) ΑΛΛΑ να είσαι σίγουρη μεσα σου ότι είναι για καλό!

σας φιλώ!!!!!!!!!!

ΥΓ: Νεκταρία καλά που σου δίνει τα χρήματα γιατί με την ΕΠΙΣΧΕΣΗ δεν βγάζεις άκρη...έχει κάνει μερικές ο άντρας μου ως δικηγορος και ακοοοοοομα τρεχουνε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Νομίζω ότι κατάφερα να φτιάξω μια λίστα με τη σειρά που έχουμε γεννήσει τα ζουζουνάκια μας, για να βλέπουμε πόσο κοντεύουν τα γενέθλια τους (*)

Πείτε μου αν θέλετε να φαίνεται.

Όπου έχω κάνει λάθος μου λέτε. Και όποια έχω ξεχάσει πάλι μου λέτε να προσθέσω!

Μμμ, ένα μυαλό έχουμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γεια!!!!!!!!!!!!!! την λιστούλα !!!

να είναι όλα τα μωράκια καλα!!

και εγώ ένα μυαλό έχω....Αντί για Ειρήνη είπα Νεκταρία....αχχχχχχχχχχχχ όλο τα μωράκια έχω στο μυαλό μου φαίνεται χιχι

Το δικό μας (τελικό) όνομα ακόοοοομα ...πάνω που είχαμε αποφασίσει ο μπαμπάς μας άλλαξε γνώμη...του φέρνει λέει ταχυπαλμία όταν τον πιέζω .... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

άστο βρε του λεω, θα μεγαλώσει και θα διαλέξει μόνη της χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια κ γιώργο!!!

Ελενα,έσω αδυναμία στα ριγέ!!!!ψηφίζω το 2ο!το Έμμα μου αρέσει πολύ σαν όνομα,το ψηφίζω επίσης! :lol:

Ειρήνη,μπράβο για τα χρήματα!σίγουρα θέλεις να επιστρέψεις μετά από αυτά;πώς θα είναι το κλίμα;θα μου πεις,στην παρούσα κατάσταση...καλή αρχή εύχομαι!!!στην αρχή θα είναι ζόρικα,θα συνηθίσετε όμως κ οι δυο!!!κ εγώ αισθάνομαι τύψεις όπως η έλενα,αλλά η παιδίατρός μας με ανακούφισε λιγο,μου λέει είναι κάτι που πρέπει να γίνει κ η μικρή θα προσαρμοστεί.

Αναστασία,ωραια η λίστα,ευχαριστούμε!!!

Δαφνη,ωραία η εικόνα που περιέγραψες!

Εμείς χθες περάσαμε καλά.φαγητό στης πεθεράς μου κ μετά καφεδάκι έξω με φίλους!κ εδώ χθες ειχε φοβερό αέρα!

Η Μυρτώ σήμερα πρώτη φορά πιάστηκε από τις λαβές στο πάρκο κ σηκώθηκε μόνη της!!!!!περήφανοι χαζογονείς εμείς καταγράψαμε το περιστατικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Εμεις εχθες περασαμε τπτ!!!! χαχα δεν καταλαβα οτι ειναι Καθαρα Δευτερα. Κλασσικα τσακωθηκαμε με τον ανδρα μου και ετσι μειναμε σπιτι. βεβαια ειχε πολυ αερα και φοβηθηκα με τον Διονυση. ειμαι και εγω λιγακι αρρωστη ιωση.

Ειιρηνη περιμενουμε τα νεα!!!μακαρι να τα παρεις ολααααααα!!!!

Σαμανθα πολυ ωραιο ονομα σκφτεστεσε για την μικρη. Αληθεια πως την φωναζετε;

οσο για το σπιτι ολα μου αρεσουν εκτος απο λευκο!!!! και εγω θελω μια αλλαγη στην ζωη μου και σκεφτομαι να πω στον ανδρα μου να μετακομισουμε προς τα ανατολικα!!! θελω λιγο πρασινο και θαλασσα δεν θα με πειραζε!!!

εχθες εμαθα οτι υπαρχει πιθανοτητα να ερθει η μαμα μου τον Ιουνιο και πεταξα απο την χαρα μου. ακομη δεν το ξερει. μου λειπει πολυ και η αδελφη μου( δεν μπορω ομως να της το πω γτ κλαιω οπως και τωρα που το σκεφτηκα).

Ανδρια και Γωγω πλησιαζει η μερα που ξεκινηατε και εσεις την δουλιτσα!!

Δαναη φυσιολογικο ειναι, στο 2ο δεν θα εισαστε τοοοοοοσοοο πολυ. βλεπω διαφορα σε μενα με τον ανδρα μου, εγω θεωρω καποια πραματα φυσιολογικα ενω αυτος επειδη ειναι το 1ο του οχι και χαζευει. βεβαια το καθε παιδι ειναι ξεχωριστο και διαφορετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΕΙΑ,Η ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΣΥΡΕΙ ΤΟ ΧΟΡΟ.......ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΜΑς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ,,,,,,,

ΕΛΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΛΗ Η ΑΛΛΑΓΗ!ΔΑΝΑΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΕΛΑΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ.......

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΕΣΠΡΕΣΣΑΚΙ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...