Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

χαχα!!καλημερα!!

πολυ ωραια μερα σημερα!!!ο γιωργος λειπει και περιμενω να γυρισει για να παμε βολτιτσα :D:D

δαναη, επειδη εμενα ειναι υπναρου, τη θηλαζω 9.30-10 το πρωι και φρουτοκρεμα της δινω στις 12, και την τσακιζει!! καλα να περασετε!!

κι εσεις γεωργιαννα, καλες βολτες!!!

βρε, εγω κανω διαιτα, εσεις ονειρευστε μεζεδες;;; :lol::lol::lol: ευτυχως, τα "μεζαδακια" δεν μας λειπουν, αλλιως δεν θα την παλευα με αλλη "πεινα"!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xerete!!!

Molis ka8isa ekana k tin soupa tis mikris, o george molis ir8e me tin mikri eixan paei periptero k gia na feroun nero.."mezedakia" akouw :lol: egw teleiwsa apo ti periodo mou xtes ekana k apotrixwsi podia k full bikini k vlepoume :lol:

Afro mou perastika sou euxomai sintoma na vreis mia lisi me tin mikroula sas k ton ipno tis..

Anastasia mou telika ti eixe i mikri?

Irinaki mou einai k poli m@l@k@s k min tou xariseis tipota..K tou aderfou mou tou xrwstane girw stis 7,000 evro giati ton diw3ane xwris logo apo tin douleia tou, ediw3e an 8imame kala 50 ipallilous tin idia mera xwris kammia proeidopoiisi o aderfos mou 8a pigene nixterini vardia k ton enimerwse ena sinaderfos tou tilefwnikos pws tous apolise..Me tis adeies pou eixe k tin apozimiwsi vgainoun tosa alla mallon 8a pane dikastikws oloi oi ipalliloi mazi, to afentiko tou exei polles tetoies ipo8eseis k simperiferetai etsi skarta..Eidate pou ton Noemvri-Dekemvri sas eipa pws o aderfos mou vrike douleia k 8a ton kalousan na 3ekinisei apo tin arxi tou xronou ekeinos oute ton pire til k telika einai anergos apo ton Semptemvri xwris kanena eisodima, to prwin afentiko tou eipe 4emmata sto IKA pws tou plirwse tis adeies tou k etsi apo auto ton mina 3ekina to epidoma anergeias, diskola ta pragmata koritsia mou :cry:.. Ma8ame apo koino filo pws ekeino pou eixe skopo na diw3ei ton lipi8ike :? k emeine sta kria tou loutrou..I nimfi mou gennaei k ton Ioulio k exoun k megalo stegastiko daneio k den 3erw pws ta vgazoun pera..Sorry gia auta pou anafera alla Irinaki mou 3erw ti pernas giati ta zw me ton aderfo mou k 3erw pws niw8eis...Sou euxomai sintoma na tou ta pareis OLA!!!!!!

Den 8imame ti allo diavasa..

Euxomai mia wraia mera se olous/oles sas!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!κι εμεις βγηκαμε για φωτοσυνθεση, τωρα μαζευτηκαμε!!!! η μπουμπου κοιμαται και μολις ξυπνησει θα την ντυσουμε και θα παμε για καφε σε φιλους !!! ελπιζω να περασατε ολες καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα!!

Λίγο πολύ όλες βόλτες κάναμε σήμερα, μπράβοοοο! Ήταν πραγματικά πολύ ωραία μέρα κι εμείς βγήκαμε στη Καλλιδρομίου με τον Άρη πειρατή και πήγαμε για μεζέδες μετά με φίλους! Γυρίσαμε και παίξαμε πολύ στο δωμάτιό του και πριν μισή ώρα έπεσε ξερός. Και χθες κάναμε καροτσάδα στο Στρέφη και γενικώς απολαμβάνουμε τον ήλιο. Μύρισε άνοιξη, εμένα μου'χει βγει ένα τρελό κέφι αυτή τη βδομάδα, ο Άρης γίνεται όλο και πιο ζωηρός, όλο και πιο εκφραστικός και τρυφερός και γελάω πάρα πολύ και τον αγαπάω ακόμα πιο πολύ! Μ' αρέσει τόσο πολύ να τον παρακολουθώ ν' ανακαλύπτει το κόσμο και να κάνει σκανταλιές και να δοκιμάζει τη φωνή του και όλο μου λέει λογάκια και με χαϊδεύει και με κοιτάει με το πιο γλυκό βλέμμα του κόσμου!!

Γωγώ πως πήγε η δουλειά?

Δανάηηηηηη, 27 Απριλίου θα κατεβούμε Χανιά για 5 μέρες, κλείσαμε σήμερα εισιτήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κορίτσια δεν ξέρω τι συμβαίνει με τη Γεωργία. Προχθές είχαμε το ολονύχτιο ξενύχτι, χτες από τις 5:30 και μετά, και σήμερα έχει ο θεός! Προς το παρόν είναι ντούρασελ :shock: Πάντως δεν βλέπω "σημάδια" δοντιού. Τι να πω..

Εγώ αδιαθέτησα και πονάει πολύ η μέση μου. Γενικά είμαι χάλια με το θέμα μέση. Ελπίζω να μην έχει γίνει τίποτα στο χειρουργημένο σημείο... Άφρο και Γωγώ που ταλαιπωρείστε με τον αυχένα με καταλαβαίνεται έτσι?

Όλη μέρα ήμουν μες στην τρελή χαρά και τώρα....down.. Δεν πάω καθόλου καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!και σήμερα μια ηλιόλουστη μέρα,από αύριο πάλο βροχή!η άνοιξη όμως δεν αργεί!

Αναστασία μου,μη ζητάς συγγνώμη,δεν μας πρήζεις!πώς ήταν η χθεσινή νύχτα;μήπως να πας στο γιατρό για τη μέση σου;

Δάφνη,τέλεια!!!!!!!!!!σας περιμένουμε!!!! :ymparty: για λίγες μέρες ακόμη κ θα προλαβαίνατε κ τα γενέθλια της Μυρτώς στις 5/5!δεν πειράζει!!!!που θα μείνετε;θα σου στείλω σε mail και το τηλ μου.Πολύ χαίρομαι.Σε καταλαβαίνω,κ εγώ κάπως έτσι νιώθω με τη Μυρτώ,μου έχει πάρει τα μυαλά,χθες πάλι αλώνιζε σε όλο το σπίτι!

Να σας ρωτήσω,το σπίτι κάτω έχει γρανίτη,στο σαλόνι εχουμε ενα χαλί εκεί που είναι οι καναπέδες,ενα χαλάκι στο δωμάτιό της κ της έχω στρώσει και στον παιδότοπο.από εκεί κ πέρα είναι γυμνό το πάτωμα.φοβαμαι έτσι που κάθεται μην πέσει πίσω με το κεφάλι (που πέφτει συχνά) κ χτυπήσει.εσείς έχετε στρώσει παντού;σκέφτομαι να πάρω κ άλλα κομμάτια "παζλ"να επεκτείνω τον παιδότοπο,αλλά κ πάλι δεν μπορώ να γεμίσω όλο το σπίτι,να παρω και ένα μακρόστενο χαλί απο το ΙΚΕΑ για το διάδρομο αλλά πάλι μένουν κενά.είμαι υπερβολική που ανησυχώ μην χτυπήσει το κεφάλι της;αν ήταν παρκέ θα ηταν διαφορετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!καλες αποκριες!!!

αναστασια περαστικα σου!!!!να πας σε ενα γιατρο,μην το αφησεις!!!η γιωργια πως κοιμηθηκε αποψε;;;

δαναη, δεν ειναι υπερβολικο που ανησυχεις, κι εγω φοβαμαι τα χτυπηματα στο κεφαλι αλλα νομιζω οτι πολυ γρηγορα θα μαθει η μυρτω να προσεχει!!!πραγματι, δεν μπορεις να ντυσεις ολο το σπιτι, απλα εχε το νου σου και δεν θα γινει τιποτε!!!παντως, φιλοι που ο μικρος τους μπουσουλησε πολυ νωρις δεν ειχαν παντου στρωμενα και αυτο δεν ενοχλησε πουθενα!!!γενικα ,ομως, απο την ωρα που παιρνουν τους δρομους πρεπει να χωνεψουμε οτι θα εχουμε και μικροατυχηματα :shock:

δαφνη, ταξιδακι εεεε;;;επαγγελματικο η αναψυχης;;; μια χαρα θα περασετε!!!!

η μπουμπου μολις ξυπνησε και την αλλαζει ο μπαμπας της, το φαι της μαγειρευεται, εγω πινω το γαλα μου και παω να τη θηλασω γιατι σημερα -παλι!!- ολο εξω θα ειμαστε !!! το πρωι σε παιδικο παρτι και μετα σε οικογενειακο γευμα!!!χτες πηγαμε για μπυρα με φιλους και γυρισαμε κατα τη μια!!!καλα περασαμε, με ψιλοχαλασε η κουβεντα για τα πολιτικα αλλα χρειαζεται τελικα, γιατι ο κοσμος ειναι ακομα κουμπωμενος και σαστισμενος... :(

να εχετε μια ομορφη κυριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I stoli einai gia 12-18 minwn k me xilia zoria tis tin foresa :? skefteitai na tin prospa8ouse na mpei megalitero mwraki :o

ειστε φανταστικεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!τελεια!!!το καροτο ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!

και η δικη μου,απο τα τζαμπο, ειναι για 12-18 και της κανει ακριβως!!!! οοοοο,τι να'ναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,για φάγωμα η Βικτώρια!!!καλά να περάσετε!

εμείς κάναμε επιχείρηση "ασφαλές σπίτι",μαζέψαμε απορρυπαντικά,κλείσαμε ντουλάπια,μαζέψαμε πατάτες-κρεμμύδια έξω στο μπαλκόνι κτλ.πάω για μπανάκι,ο κώστας φτιάχνει τη φρουτόκρεμα κ μετά βολτούλα κ φαγητό στη θεία.

να έχετε μια ομορφη Κυριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Δαναη δεν ανυσηχεις τσαμπα αλλα ειναι υπερβολικο να βαλεις παντου απο κατι γτ και παλι εκει που δεν εχει θα παει!!!!! δεν ξερω πως το καταφερνουν!! Αφησε τα ετσι οπως τα εχεις και απλα προσεχε την σε λιγο δεν θα πεφτει. Εγω εχω χαλι στο σαλονι αλλα στην κουζινα και χωλ δεν εχω και αλλονιζει συνεχεια. το καλο ειναι οτι δεν πεφτει ευκολα. καποια παζλ που ειχα στην κουζινα-χωλ τα εβγαλα γτ δεν καθοταν εκει.

Ανδρια κουκλα η μικρη!!! ετσι ειναι τα νουμερα οτι να'ναι!!!

Σημερα θα παμε στην πεθερα μου για φαι και ο Αλεξανδρος θα παει με την νονα του θεατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑς ΠΑΡΕΛΑΣΗ ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕς ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΕΜΕΙς ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.....ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.....ΤΟ ΜΙΣΟ ΧΩΡΙΟ ΕΧΕΙ 40 ΠΥΡΕΤΟ!!

ΑΠΟ ΑΥΧΕΝΑ, ΠΟΙΕς ΕΙΜΑΣΤΕ ;.....ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ, ΣΤΗ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ,Η ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΗΤΑΝ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ , ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΑ!!

ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΩΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΙΑ ΣΑς ,ΜΠΡΑΒΟ....ΕΜΕΙς ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.....,ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΡΟς ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΕΠΙΔΙΩΚΩ, ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΠΟ, POLLY POCKET,PLAYMOBILE ΚΛΠ ,TOY EXEI EΤΟΙΜΑ ΜΕΖΕΔΑΚΙΑ,ΚΙ ΟΠΩς ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΟς,ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ, ΣΑΝ ΤΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΡΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΣΟΥ...ΕΣΕΙς ΡΟΖ, ΕΜΕΙς ΑΣΠΡΟΙ......ΚΑΛΑ Ο ΠΕΙΡΑΤΗς ΤΗς ΔΑΦΝΗς....,ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ ΜΑς!

ΠΑΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΘΑ ΣΑς ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ,ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Με λυπήθηκε χτες το παιδάκι μου και κοιμήθηκε καλύτερα!

Δανάη μου, ο τόσο έντονος πόνος στη μέση μου υποπτεύομαι ότι είναι από την περίοδο. Η κοιλιά μου δεν πονάει, αλλά πονάει υπερβολικά η μέση.

Εσάς έχει αλλάξει ο πόνος περιόδου μετά τη γέννα?

Για το πάτωμα που ρωτάς θα σου έλεγα να καλύψεις τα κεντρικά σημεία (ε, από άκρη σε άκρη δε γίνεται!) για να μειώσεις τις πιθανότητες. Δεν είσαι υπερβολική που φοβάσαι.

Αχ, Άντρια τέλεια η στολή! Δηλαδή δε θα της την ξαναβάλεις τώρα που τελειώνουν οι απόκριες? Εγώ θα της την έβαζα και λίγο μέσα στο σπίτι για να τη χαζεύω!!! Είναι κούκλα!

Κι εγώ δεν πήρα στολή από το τζάμπο γιατί δε μου άρεσαν οι 6-12 μηνών. Άρα θα της έκαναν οι 12-18 που είχε πιο ωραίες....κλαψ...θα με σκοτώσει ο άντρας μου που μου έλεγε να πάρουμε μεγαλύτερη :shock:

Γλυκερία κι εσύ αυχένα? (εγώ μέση)

Έχω καλό νευροχειρουργό :lol: αχρείαστος να'ναι

Καλή παρέλαση σήμερα!

Αφροδίτη, Δανάη, Άντρια και Γεωργιάννα καλά να περάσετε!!!

Φιλιά στα υπόλοιπα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ Χρόνια πολλά!!!

Σας υπερ ευχαριστω όλες σας για ενδιαφερον!Η δουλεια πήγε μια χαρα στο αεροδρόμιο,τωρα μενει να γνωρισω το καταστημα κ το προσωπικο εκειπου θα ξεκινησω επισημα 1η του μηνος.

Αχχχ πολλάα εξοδα,δεν ξερουμε ποια τρυπα να κλεισουμε πρωτα,θελουμε μεχρι τον Ιουνιο που θα γινει η βαπτιση 3000 ευρω!!!!

3 Ιουνιου θα την κανουμε.

Περνατε ωραια???Χαιρομαι πολυ!!!!ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ!!!!

Εγω σημερα ειμαι στην μητερα μου,αυριο μαλλον θα παμε στην κουνιαδα μου στα Βριλλυσια που θα ειναι ολοι,αλλα....δεν το ειχα υπολογισει αυτο,εμαθα οτι δεν θα εχει καλο καιρο,δουλευει κ ο Χρηστος κ δεν της πήρα στολη .....

Τωρα μου ραβει η αδερφη μου με τουλι να την ντυσουμε κουφετάκι.....θα δείξει......

Φιλια κ υπομονη με μεση κ αυχενα,βρηκαμε τον μπελα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!!!

αναστασια, το 12-18 ηρθε κουτι στη δικη μου!!!μηπως τα νουμερα ειναι για κινεζακια;; :lol::lol: χαιρομαι που κοιμηθηκατε καλυτερα!!!

γλυκερια, καλα να περασετε!!!μολις περασω τις φωτο στον υπολογιστη θα ανεβασω να θαυμασετε τη νεραιδουλα μου!!!κουκουβα... ;)

γωγω,μπραβο, καλη αρχη!!!αστα, τα εξοδα πολλα για τη βαπτιση, τουλαχιστον πιανουν τα χερια σου και θα γλιτωσετε καποια...αν της κανετε μια φουστα tutu οπως ειχε κανει η ελενα, θα ειναι τελεια!!! αν δεν μου επαιρνε η θεια μου, εγω αυτο θα της εκανα :)

κοριτσια, βλεπω ολες σε καποιο τραπεζι πατε, μπραβο!!!ευτυχως, ακομα κραταμε τις βασικες μας παραδοσεις, οπως να τρωμε οικογενειακως, οσο χαλια και να πανε τα πραγματα!!!

εμεις ειχαμε παρτι το πρωι σε παιδοτοπο, και η αθηνουλα τρομαξε στην αρχη απο τη δυνατη μουσικη και τα φωτορυθμικα ( την κρατουσε η πεθερα μου αγκαλια) και με εψαχνε με δακρυα, αλλα μετα προσαρμοστηκε....εεεε, το πρωτο μας αποκριατικο παρτι ηταν!!! αντε, γιατι στη βαπτιση της που θα κανουμε μαζι και γενεθλια, θελω να ριξουμε πολλους χορους!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas euxaristw :)..

I mikri stin parelasi koimotan :evil: ok den meiname k poli kammia writsa giati eixe paaaara poli kosmo skefteitai prin ligo teleiwse i parelasi apo tis 1:15-1:30 to mesimeri pou 3ekinise k epeidi o mikros tis filis mou eklaige poli k den dexotan na perpataei k na ton kratane apo to xeri, oute ton mpampa tou den i8ele, sinexeia i8ele na ton krata panw tis i mama tou MONO kanena allo den i8ele k tin kourase poli (ton iounio ginete 3 xronwn) k etsi figame nwris..Den peirazei toulaxisto 3efigame ligo apo to spiti..

Anastasia mou evgaze polla xnoudia gemisame to spiti, ta rouxa tis pou tis forousa apo mesa, ta xerakia tis k ta evaze sto stoma, tin pipila tis prin tin valei sto spiti tis tin ka8ariza, ta rouxa mou pou tin pira kapoia fasi agkalia k forousa k mavra k to autokinito otan petousan :oops: ..DRAMA i katastasi alla einai poli wraia emfanisiaka apo poiotita asta..Oso gia to size k egw meta apo xilies ske4eis tis tin agorasa giati nomiza pws 8a tis itan terastia den ftais esi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και του χρονου , να'στε καλα, να παρελασετε κι εσεις με μια στολη με λιγοτερα χνουδια!! :lol:

ο μικρουλης 2,5 χρονων και δεν ηθελε να χαρει την παρελαση;;;φοβηθηκε με κατι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tou xronou 8a tis parw kati kalo :)..Eixe 3ipnisei k itan ta matakia tou fouskwmena kati ton enoxlise alla genika etsi einai, sinexeia 8elei tin mama tou..Einai poli diskolo itan aganaktismeni simera i fili mou, mou elege pws den mporei na kanei tipota sinexeia einai kollimenos panw tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...