Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

γεωργιάννα,μήπως μπορεί να φέρει ο άντρας σου καμιά μπαταρία από αυτά τα μαρκετ που μενουν μέχρι αργά ανοικτά,πχ ok market?μήπως να του τραγουδήσεις εσύ;εμένα η μυρτώ ηρεμεί με το "στείλε μήνυμα" από τα στρουμφάκια!ευχομαι να κοιμηθεί γρήγορα!

καλή ξεκούραση σε όλες!

Άννα,που χάθηκες;;σε βλέπω στο fb,έλα κ από εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σορι που πεταγομαι σαν την τσουτσου αλλα ο τραχανας η φτιαχνετε απο γιαουρτι (οχι αγελαδινο) η κλασικα απο ξυνισμενο γαλα (δεν εχει λακτοζη)η γιατρος μου και ο Παπαβενσης λενε αφοβα απο τον 7 μηνα .

σας διαβαζω καθε μερα ,φιλακια στα μωρακια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη new δεν πετάγεσαι σαν τσουτσου καλε,εδώ όλοι χωράμε...σε ευχαριστούμε για την γνωμη σου κ εγώ της δίνω τραχανά αρκετά σπάνια αλλά της δίνω.

Αφροδίτη το μπροντερί ειναι απο τα αγαπημένα μου υφάσματα...μου αρεσει γτ ειναι πολυ ρομαντικό κ ρετρό υφος!

Ειχα σκεφτεί λοιπόν να ράψω φάκελο κ να ρίξω μέσα την προσκληση,είδα στην Αθήνα εμπρίμε με λουλουδακια μικρά ρετρό υφος,απο υφασμα που χρησιμ για τεντα η κουρτινα χοντρή για να σταθεί....το μπροντερί δεν ειναι ακριβο???

Αν βρείς κάπου πές μου μια τιμούλα για το μισό μέτρο....

Αντε με το καλο!!!

Γεωργιάννα να μας ζήσει ο Διονυσάκος....σε φανταζομαι συγκινηση κ με τον Αλεξανδρο...ετσι θα ειμαστε κ εμεις σε λιγο....

Δανάη είναι φανταστικο που επικοινωνουμε με τα παιδιά μας!Σημερα κ εγώ επαιξα πάρα πολύ μαζί της κ την παρότρυνα με ενα μπουκαλι μικρό νερό να το κυνηγαει ετσι ωστε να κάνει βήματα....ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ !!!!

Μου δίνει στο χέρι όταν κραταει κατι κ της το ζητάω,χαιρετάει τον κόσμο.....κανει με το χερι της στο στόμα α α α α α α.....σε χαμηλους κ ψηλους τόνους!

Γενικότερα μερα με την μερα ακόμα πιο πολλα΄κ με τρελαίνει!!!!

Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ !!!

Πολύ χαίρομαι που ηρθε το γουρι στην ζωη μου....

μια φορα εκανα αιτηση για δουλεια με την Χριστινα αγκαλια να παλευω για να γράψω κ με πήρανρ....τυχαιο???? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη new δεν πετάγεσαι σαν τσουτσου καλε,εδώ όλοι χωράμε...σε ευχαριστούμε για την γνωμη σου κ εγώ της δίνω τραχανά αρκετά σπάνια αλλά της δίνω.

Αφροδίτη το μπροντερί ειναι απο τα αγαπημένα μου υφάσματα...μου αρεσει γτ ειναι πολυ ρομαντικό κ ρετρό υφος!

Ειχα σκεφτεί λοιπόν να ράψω φάκελο κ να ρίξω μέσα την προσκληση,είδα στην Αθήνα εμπρίμε με λουλουδακια μικρά ρετρό υφος,απο υφασμα που χρησιμ για τεντα η κουρτινα χοντρή για να σταθεί....το μπροντερί δεν ειναι ακριβο???

Αν βρείς κάπου πές μου μια τιμούλα για το μισό μέτρο....

Αντε με το καλο!!!

γωγω, δεν εχω ρωτησει ακομα για τιμη,αλλα η μαμα μου που ρωτησε στο αγρινιο βρηκε ενα με μικρο λουλουδακι-δηλ.οχι πολυ κεντημενο- της ειπαν 15 ε το μετρο, που ειναι καλη τιμη...αν εγω βρω ακριβοτερο, ισως δεν κανω μπομπονιερα-φακελακι που απαιτει περισσοτερο υφασμα, αλλα παρω κουτακια και ντυσω το πανω μερος καπως ετσιhttp://www.eimaimama.gr/wp-content/uploads/2011/08/vafti73.jpg και κατι παρομοιο θελω να κανω για προσκλητηριο

γενικα, θελω να ειναι το υφος ρετρο και ρομαντικο ;)

φιλια στο γουρλιδικο μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορι που πεταγομαι σαν την τσουτσου αλλα ο τραχανας η φτιαχνετε απο γιαουρτι (οχι αγελαδινο) η κλασικα απο ξυνισμενο γαλα (δεν εχει λακτοζη)η γιατρος μου και ο Παπαβενσης λενε αφοβα απο τον 7 μηνα .

σας διαβαζω καθε μερα ,φιλακια στα μωρακια .

ακου σαν τη τσουτσου!!! :lol: ο δικος μου τραχανας ειναι "γλυκος" , αν καταλαβα καλα, οχι απο ξινογαλα....να της δωσω;;; :?::?:

και να πεταγεσαι οποτε θες!!!

ασχετο,ειχε ο ακης στο μεγκα χτες,μια συνταγη με τραχανα σαν ριζοτο,"τραχανοτο" το ειπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη εχεις δικαιο για την παιδιατρο που την εμπιστευεσε. Εμενα δεν μου διευκρινησε ποιο ειδος γιαουρτι να δωσω, μονο να μην του δινω παιδικο (αλλο που και που πιστευω).

Αφροδιτη σε ποια περιοχη βρηκατε το κεντρο; Αυτο που ειναι στην Λ. Ειρηνης. πηγαινε πρωτα εκει. ειδα το φυλλαδιο τους και εχουν απιστευτες στολες. εαν επαιρνα θα πηγαινα εκει!!

Επαθα ζημια. τελειωσαν οι μπαταριες απο το μομπιλο και ο μικρος δεν μπορει να κοιμηθει!!!!!!!!

γεωργιαννα, ειναι μια μπυραρια στην αγια παρασκευη που εχει ενα αιθριο στο πισω μερος του κηπου και θα ειναι ωραια για αρχες ιουνιου,αλλα η πεθερα μου δεν μπορουσε να κρατησει τη μικρη και δεν πηγαμε .... ελπιζω να μπορεσουμε αυριο!

εχεις δικιο,βρηκα που ειναι το ΜΑΧ αλλα τελικα δεν θα παρω στολη, γιατι μου ειπε η θεια μου οτι μας αγορασε μια !!!ωωωωχ!και η αθηνα με το μομπιλο κοιμαται, σε καταλαβαινω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααααα!

Γωγώ,πολύ μου αρέσει η ιδέα για ρετρό κ ρομαντικό στυλ!ελππίζω να βρεις αυτά που ψάχνεις σε καλή τιμή!

εγώ ειμαι σήμερα απο τις 8 στη δουλειά.φιλιά σε όλες κ όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

ειμαστε καλύτερα,ευχομαι να ειναι και η αννούλα.

Αυτός ο χειμωνας δεν εχει σκοπό να μας αφησει ησυχους. Οι αλκυονιδες μετατραπηκαν σε βροχονιδες.......

Αρης φοβερος πειρατης...τρεμε τζακ σπαροου...αν το λεω καλα.

Γωγω απιθανη η κουκλιτσα σου,Γεωργιαννα ,εμεις ,γιαουρτι καθόλου μεχρι ενος ετους....

Αφροδιτη καλα κανετε που ετοιμαζεστε....εμεις λεμε για 2 Ιουνιου βαπτιση,για να δουμε...το προβλημα ειναι οτι εχουμε γεροντα παπα πως θα τον σηκωσει....πραγματικα ,εγω καθε πρωι ειμαι μουδιασμενη απο τους ωμους μεχρι τα δαχτυλα....εχω και μια κοιλη στη μεση και αυχενικο....μη πειτε καλα αμα τα εχει η γυμναστρια ...τι να πουν , οι αλλοι,απο τα 20 μεχρι τα 30 δουλευα σε γυμναστηρια απο 3 μεχρι 5 ωρες καθε μερα,η καταχρηση οπως σε ολα τα πραγματα ....πληρωνεται!!!!!

παω για μαγειρεμα εγω και ο λευτερης κοτα αλλανιαρα και οι υπολοιποι χοιρινο του παππου αλλα στο μαγαζακι της καλης μας της γιαγιας!!!!!

Να εχετε μια ευχαριστη μερα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

έχω να μπω άπειρες ημέρες....ήμουν στο γραφείο (εταιρεία) και από εκεί δεν μπορώ να μπαίνω στο μάμμυ, είχα και την μικρή αρρωστούλα στο σπίτι...

ΜΑ ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ!:!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ακόμα και αρρωστούλι ήταν αρκετά βολικό... :lol::lol::lol::lol: εντάξει την έπιασε ελαφριά η γρίπη και έκανε μόνο 1 μέρα πυρετό μάξιμουμ 38.5 από την μασχάλη....δεν μπορω να πάρω θερμοκρασία από τον ποπό...όσο και αν επιμένει ο γιατρός....και με λίγο ντεπονάκι (1/3 της δόσης) έπεφτε αμέσως...

και σήμερα είναι η 4η μέρα...την Δευτέρα είχε ξεκινήσει με λίγες μυξούλες αλλά ο πυρετός ανέβηκε την Τρίτη για 24 ώρες...σήμερα και αύριο θα την κρατήσω μέσα...

Η μαμά μου λέει (λολ :lol::lol::lol: ) να μη την βγάλω καθόλου για 7-10 μέρες ...εγώ νομίζω ότι υπερβάλει ..

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ??

Λοιπόν ήθελα εδώ και καιρό να γράψω στην Αφροδίτη για το εστιατόριο που αναζητούσε για την βάφτιση. Λοιπόν εγώ προτείνω το ΜΠΙΦΤΕΚΑΑΑΑΑΤΣΙ στον Χολαργό. Επί της Περικλέους. Μου φαίνεται καθαρό μαγαζί και ωραία κουζίνα και σχετικά καλές τιμές. Πχ για φαγητό 2 άτομα με ποτά κλπ κλπ 40 ευρώ....Βέβαια γίνεται και πιο οικονομικά...α και έχει κρητική κουζίνα

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι η Άνδρια ξεκινάει δουλειά?? Με το καλό κοριτσάκι μου καλή αρχή!!!!!!!!!!!!!!!! Θα αφήσεις την μικρή με την μαμά σου? Εαν ναι είσαι πολυ΄τυχερη.....δεν θα έχεις άγχος για τίποτα...εγώ ΜΟΝΟ με την μαμά μου νιώθω ότι είναι σαν να είμαι εγώ με την μικρή....

τώρα θα έρθει (η μαμά μου) για 1 μήνα για την μετακόμιση και νιώθω πολύ ωραία. Μένει σε δικό της σπίτι αλλά αν θέλουμε όλη μέρα είναι εδώ με την μικρή!

μμμ τι άλλα νέα................. το νινι στην κοιλιά κλωτσάει πάρα πάρα πολύ! Είναι πολύ ζωηρό...από κιλάκια πλησιάζω τα +3...και νιώθω καλά...ΒΕΒΑΙΑ σε κάτι φάσεις φρικάρω που είμαι πάλι έγκυος και καμια φορα μελαγχολώ...έτσι γενικά...κυρίως τα βράδυα...μάλλον λόγω των ορμονών...

πλησιάζουν και τα γεννέθλιά μας!!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ στις 25 και η μπέμπα μου στις 26!!! Θα γιορτάσουμε μαζί!!! :lol::lol::lol::lol:

επίσης μου έχει λείψει πολύ μια νύχτα με έξοδο σε μπαράκια, ποτάκια και....μη με μαλώσετε...κανένα τσιγάρο :?:?:?:?:? με φίλες /ους............και δυνατή μουσική....εσείς βγαίεντε καθόλου βράδυ χωρίς τα μωράκια? Έτσι να θυμηθείτε τα παλιά?

δεν μπορώ να θυμηθώ τι άλλο διάβασα στα γρήγορα.... :?:?:?:?

πιστεύω ότι όλες είστε καλά!

οι εγκυούλες μας τι κάνουν?

εγώ θα πάω αύριο στον γιατρό!!

ααα Δάφνη ήθελα να σε ρωτήσω και πως πάει η μαμά σου. Εχει συνέλθει από την ταλαιπωρία? Είχατε καμία εξέλιξη?

σας φιλώ και θα μπω και μετά!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se olous k oles!!!

Perastika se ola ta arrwstoulika mwrakia..

Nai Elenaki mou 3ekinw 1i martiou k nai 8a mou tin prosexei i mama mou k egw tis exw pliris empsitosini afou palia itan k i kiria douleia tis prosexe mwrakia, me to ena paidaki exoume akomi epafi k einai twra 7-8 xronwn o Dennis, apo 7 minwn mexri k 3 xronwn apo tis 8 to prwi mexri tis 6 to eixame spiti mas alla 8a agxwnome an ta vgazei pera mazi tis 8elei na eisai sinexws dipla tis den kanei moni tis KA8OLOU oute ena lepto na ka8isei sto xalaki na pai3ei k etsi i mama mou den 8a kanei tipota allo apo to na tin exei agkalia tin Victoria, oute na mageire4ei den 8a prolavenei mou fainetai, mono otan tin koimizei k ston ipno tis einai poli diskoli (tin mera) :?:? ax ti exoume na travi3oume..Stous goneis mou tin pernw apo imerwn den klaiei otan feugw k tous tis afinw afou polles fores tis kanw k bye bye k girnaei apo tin alli :lol: alla otan 8elei na koimi8ei 8elei tropo alla siga siga 8a prosarmostei 8a menei aupni? otan 8a koutoulaei apo tin nista 8elei den 8elei 8a koimate..San twra tin evala stin strata k klaiei 8elei na tin exw sinexeia agkalia, efigaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα, περαστικα στην κορουλα σου!!! εγω δεν θα την εβγαζα για 3-4 μερες, αναλογα βεβαια πως θα ηταν και τι καιρο θα εκανε εξω...οι παλιες μπορει να ξερουν περισσοτερα,αλλα εγω ειμαι γενικα υπερ του να βγαινει το μωρο....ευχαριστω πολυ και για την προταση!!! το προβλημα με το εστιατοριο, ειναι να βρουμε ενα χωρο να μπορουμε να χορεψουμε χωρις να ενοχλουμε τους υπολοιπους πελατες,γιατι ειμαστε ολιγον τι του γλεντιου ( για να μην πω και του πανηγυριου!!! :lol: ) ειναι κουραστικο να εισαι παλι εγκυος,αλλα ουτε που θα το καταλαβεις ποτε θα ξεπεταχτουνε!!! τελικα βρηκατε σπιτι;;;εχω χασει επεισοδια...και ποτε μετακομιζετε;;; με το καλο να ερθει η μαμα σου!! κι εγω περιμενω τη δικη μου την αλλη εβδομαδα, και χαιρομαι!!! εμεις πρωτη φορα βγηκαμε ΜΟΝΟΙ μας βραδυ, το σαββατο που μας περασε, και πηγαμε σινεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, μην ανησυχεις, θα μαθει να κοιμαται και με τη μαμα σου, προσαρμοζονται τα μωρα και παιρνουν το καλυτερο απο τον καθενα μας, εμεις δυσκολευομαστε στις αλλαγες!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααααα!

Γωγώ,πολύ μου αρέσει η ιδέα για ρετρό κ ρομαντικό στυλ!ελππίζω να βρεις αυτά που ψάχνεις σε καλή τιμή!

εγώ ειμαι σήμερα απο τις 8 στη δουλειά.φιλιά σε όλες κ όλους!

σ'ευχαριστω κι εγω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια περαστικα και σ'εσας!!!χαλια αυτος ο χειμωνας!!!!αντε να περασει, βαρεθηκα!!!2 ιουνιου ειναι καλη ημερομηνια για βαπτιση!!!σαββατο,εε;;; η γιαγια σας εχει ταβερνα;;; τελεια η αποκριατικη στολη!!!

τελικα στολη για την αθηνα, μας πηρε η θεια μου, και θα παμε το απογευμα για καφε να την παρουμε!! ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη που θα γινει η βαπτιση ? Στην γαμο-βαπτιση μας πριν 2 χρονια ειχαμε κανει το "γλεντι" στην ελαια

http://www.elaia-mesogiaki.gr/ καταπλκτικο μερος και εχει και παρκιν ;) τελειο φαγητο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη που θα γινει η βαπτιση ? Στην γαμο-βαπτιση μας πριν 2 χρονια ειχαμε κανει το "γλεντι" στην ελαια

http://www.elaia-mesogiaki.gr/ καταπλκτικο μερος και εχει και παρκιν ;) τελειο φαγητο .

αφροδιτη, στο νεο ηρακλειο!! το "ελαια"που ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλενα,περαστικά στη διδυμούλα μας!!ούτε την έβγαλα έξω 4-5 μέρες όταν είχε την ίωση.απέφυγα κ κλειστούς χωρους με κοσμο.τωρα όλα οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα,η Μυρτώ σήμερα ξεκινησε να παίρνει δρόμο κ εκτός παιδότοπου!σκαρφάλωσε στα μαξιλάρια μόνη κ βγήκε στα πλακάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, μην ανησυχεις, θα μαθει να κοιμαται και με τη μαμα σου, προσαρμοζονται τα μωρα και παιρνουν το καλυτερο απο τον καθενα μας, εμεις δυσκολευομαστε στις αλλαγες!!! :lol:

Xexe ali8eia les :D..Extes tin afisa me ton george gia na paw interview k stekontan sta porta k me xeretisoun k arxisan na trexoun ta matia mou skefteitai tin Pempi pou 8a einai i 1i mou mera stin douleia k 8a tin apoxwristw gia wres, to 3erw 8a sini8isw den exw k alli epilogi alla i mera 8a einai diskoli, ka8e arxi omws k diskoli..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,αν είσαι ήσυχη ότι την αφήνεις σε καλά χέρια,όπως είμαι πχ εγώ με τον κώστα,θα φεύγεις ήρεμη.σίγουρα θα σου λείπει αλλά θα προσαρμοστείτε και οι δυο!μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sigoura tin afinw se kala xeria i mama mou exei paaaaaaara poli ipomoni, einai poli iremos an8rwpos k tis paizei sinexws aplws 8a mou lepei alla einai logiko, ee nai 8a prosarmostoume sigoura..Euxaristw gia ta en8aruntika sou logia :D..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria τι αγχωνεσε εδω προσαρμοστικε ο Διονυσης που δεν ειχε συνηθησει με κανεναν αλλον εκτος απο μενα!! τωρα κοιματε εκει και το πρωι και το μεσιμερι στο παρκο και ευτυχως βρηκα μομπιλο για παρκο!!

Δαναη μου ο ανδρας μου δεν ειναι στανταρ τι ωρα ερχετε. Τελικα εβγαλα τις μπαταριες που ηταν επαναφορτιζομενες και τις εβαλα 5 λεπτα και μετα δουλεψανε και κοιμηθηκε. Τι θα κανω ομως που δεν μπορει χωρις αυτο; μονο εαν τον παρει ο υπνος οταν πινει γαλα.

Σαμανθα σε δικαιολογω απολυτα να θελει και λιγη "ελευθερια"!!!! Θα περασει και αυτη η φαση και μετα θα εισαι μια χαρα με 2 νινι! λιγη υπομονη θελει ακομη!! ΔΕν ειναι υπερβολικη η μαμα σου. στην αναρωση μπορει να κολησει κατι, καλο ειναι εαν δεν ειναι μεγαλη αναγκη να μην την βγαλεις! εγω π.χ. δεν θα μπορουσα γτ δεν εχω ποιος να μου τον κρατησει ουτε για 5΄λεπτα που παω τον μεγαλο σχολειο.

Η Γιουλη που ειναι;

Αφροδιτη με γεια την στολη!! να μας βαλεις φωτο!

Οταν πηγαινω να παιρνω τον Διονυση απο την συνηφαδα μου τρελενετε απο την χαρα του!!!!! ετσι και δεν τον παρω αγκαλιτσα γινετε χαμος!!!

Γλυκερια στειλε κανενα αβγο αλανιαρο και απο δω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou 8elei den 8elei 8a prosarmostei k 8a ma8ei na koimate..K i mama mou agxwnete gia to 8ema tou ipnou giati twra etrive ta matakia tis k pige na tin parei i mama mou k den dextike k kriftike stin agkalia mou alla tis eipa pws otan 8a koutoulaei apo tin nista tis k den eimai edw anagkastika 8a koimi8ei mazi tis k na min agxwnete k siga siga 8a sini8isoume oloi mas :lol: ..Euxaristw gia tin apantisi sou..

Mana mou ton Dionusako, afou se pe8imaei to koukli :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I mikri edw k ligo kairo mas kanei to gourounaki einai poli asteia molis twra tis efere dwro o aderfos mou k i nimfi mou ena paixnidi tis fisher price pou exei tragoudakia k ena leei gourounaki k molis to akousei mas kanei ta moutrakia tis :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...