Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Xerete!!!

Telika i mikri prepei na exei kapou allergia k exei mi3oules, exoume k apisteuti skoni tis teleutaies meres stin Kipro k mporei k gi`auto.. Tin pira sta e3wterika iatreia giati eixame emvolio tin eide k i paidiatros k einai mia xara valame k to emvolio k apo anapti3i ola kala.. Etrexa opws tin trelli na figw apo tin douleia na er8w na tin parw 1 sxolaw k 1:30 kleinoun, mou kanane k paratirisi :twisted:

Vre Anastasia mou sas matia3ane? Btw Triti k 13 simera..

Soula mou teleia k allo koritsaki sto spitaki sas, me to kalo k gero..

Soulaki k Gewrgianna poia rwtage gia to poios\poia 8a antiprwswpeusei tin Ellada stin eurovision? Diale3ane x8es tin Eleu8eria Eleu8eriou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κ χαρά σας!!! θα ξεκινήσω με τα υπέροχα νέα της συμπεθερούλας μου!!!!

Αγαπούλα μου συγχαρητήριααααααααα!!!!!!!! [smilie=wav.gif] Πολύ χαίρομαι που είναι όλα καλά κ φυσικά θα έχουμε ακόμα μια γκομενάρα στη παρέα!!! :D Για να δούμε εμείς τί θα κάνουμε την Πέμπτη..αγχώνομαι,μακάρι να ναι όλα καλά ότι κ άν είναι βεβαία! Για τον θηλασμό μη φοβάσαι,είναι να μην κάνεις την αρχή!θα σε βοηθήσουμε όλες!

Στην άλλη εγκυμονούσα μας και συνονόματη,εύχομαι με κανένα πόνο μιας κ ο καιρός σχεδόν έφτασε!! Η ουρά έμεινε κοριτσάκι μου μην απελπίζεσαι! ;) Καλή ξεκούραση τώρα που προλαβαίνεις,μη τρελαίνεσαι με το σπίτι γιατί αυτές οι δουλειές δν τελειώνουν ποτε.. Καλορίζικο κιόλας!!

Αναστασία μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!! Να ηρεμήσετε επιτέλους γιατί τελευταία μου φαίνεται κάτι δν σας πάει.. κ εσύ υπομονή!! Ότι σε βασανίζει να περάσει!! φιλιά!!

Άφρο μου απο τώρα αγχώνεσαι βρε?? Στα 46 δηλαδή τί θα κάνουμε;θα τρελαθούμε;; :o Μια χαρά μικρή μικρή είσαι κ όσο για το 2ο καθόλου γαϊδούρα δν είσαι! Δέν σε πήραν τα χρόνια για να βιαστείς!Μη κοιτάς εμάς,είμαστε εξαίρεση στον κανόνα! :lol: Η Αννούλα πώς είναι;;

Αντριάκι μη σε ξανακούσω..Εννοείται οτι μια χαρά θα καταφέρεις να κάνεις 2ο μωράκι αρκεί να μην αγχώνεσαι!! Που πήγε βρε η θετικ΄σου ενέργειαααα;; Άσε τα παλιά κ κοίτα μπροστά! Σου εύχομαι με το καλό λοιπόν! ;) Α!Σιγα μη βαζουμε τα φεντικά τροχονόμους στο βρακί μας!!

Γεωργιάννα μου που τι ωραία νέα!!! Μπράβο!! Να μη χαθείτε ξανά! Εδώ Αθήνα μένουν;; Μικρός που είναι ο κόσμος τελικά!

Δανάη μου πόσες μέρες έμειναν για να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα;;;Άντε με το καλό να είσαι η επόμενη γκαστρούλα!!! :x Όσο για τα δυσάρεστα νέα λυπάμαι..κρίμα ρε γαμώτο να χάνονται έτσι άδικα νέοι άνθρωποι..

Δαφνούλα είδα τις φωτό του Άρη κ τρελάθηκα!! Είναι τρελό δίδυμο με τον μαυρούκο σκυλάκο σου!!! Απο διάθεση πώς είσαι τώρα; Αλήθεια,η μανούλα σου πώ πάει;κάνει ακόμα θεραπεία;

Γωγώ τρεχάτε ποδαράκια μουυυυυυυυ τώρα που περπατάει για τα καλά το Χριστινάκι!!! Καλές αντοχές!!!

Ειρηνάκι καλά έκανες κ έφυγες απο τη δουλειά να ηρεμήσεις απο τον ηλίθιο! Φιλάκια στη Νεκταρία!

Γιώργο που είσαι; Τελικά θα ξεκινήσετε πάλι προσπάθειες; Καλή επιτυχία!!!

Γλυκερία μου τί κάνετε;;Πως είστε;Η κουκλίτσα σου κ ο Λευτεράκης είναι καλά;

Γιούλη πώς πάει η δουλειά; Ο Αλεξάκος πώς τα πάει με τη νταντά;

Το Joanaki που είναι; Η Χοανίτα-Ιωάννα;

Εμείς σε γενικές γραμμές είμαστε καλά,η νέα έκδοση του Ντένη του τρομερού με ξαπατώνει καθημερινά κ γενικώς γίνεται της τρελής στο σπίτι απο φασαρία!Δν αφήνει τίποτα όρθιο κ μιλάει ασταμάτητα! Χθές είχαμε παιδίατρο κ προβληματίστηκα γιατί πήρε μόνο 500γρ σε 2 μήνες παρόλο που τρώει τον άμπαγκο.Ευτυχώς ύψος πήρε,φτάσαμε τους 80 πόντους. Αυτά! Με την 1η ευκαιρία θα σας ξαναγράψω γιατί μου λείψατε πολύ!Αρκεί ο τσιγκούνης γείτονας να ανοίγει πιο συχνά το ίντερνετ να κλέβουμε λιγάκι! :lol:

Φιλιά σε όλες κ με συγχωρείτε άν ξέχασα να σχολιάσω κάποια αλλα μετά απο τόσο καιρό η μνήμη μου δν συγκρατεί πολλά! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλενα,χαίρομαι που διαβάζω νέα σου!να πάνε όλα τέλεια στην αυχενική εύχομαι!!!πάνω απο όλα γερό!ένα γερό κοριτσάκι!!! :lol::lol::lol: καλα μην το δένεις κόμπο ότι θα είμαι η επόμενη,είπαμε μόλις χάσω τα κιλά που θέλω (δηλ σε κανενα μήνα ;) ) να ξεκινήσουμε!είδωμεν...εσύ πώς αισθάνεσαι;φαίνεται η κοιλίτσα;ισχύει ότι στο δεύτερο φαίνεται νωρίτερα;Σούλα;

εγώ μόλις εβαλα τη μικρή για ύπνο κ παω να χαλαρώσω.αύριο έχω πρωινό ξύπνημα πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou oso pio nwris 3ekinisoume eleu8era toso pio xalari 8a eimai pistevw k oso to ka8isteroume perissotero 8a agxw8w giati kapoia fasi 8a 8elw edw k twra na meinw egkuos k apo to agxos mou den 8a ta katafernw.. Euxaristw gia to endiaferon sou :)

Me to kalo i auxeniki sas tin Pempti, ola 8a einai teleia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη μου σ'ευχαριστώ πολύ!!Απο το στόμα σου κ στου Θεού τ'αυτί!! :D Πάντως όπως κ να έχει χαίρομαι που σκέφτεστε για 2ο!! Καλέ εξηγησέ μου τί ακριβώς να χάσεις γιατί θα με τρελάνεις! Στις φωτό που σε βλέπω είσαι αδύνατη κ κορμάρα!Δε το λέω για να σε κολακεύσω αλλα γιατί αυτό βλέπω!

Δε ξέρω αλλα κάτι με έχει πιάσει κ θέλω όλες να μείνουν έγκυος!!! :lol: Εμπρός λοιπόν με το καλό να φουσκώνετε όλες!!!χαχα

Η κοιλιά μου φάνηκε αμέσως παρόλο που δν είχα κοιλιά πρίν.Ευτυχώς κιλά δν έχω πάρει ακόμα κ ελπίζω να μην φτάσω πάλι τα 16-17 ! :o

Πάντως καμία σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη.Ούτε αναγούλες,ούτε εμετούς τίποτα. Μόνο που κοιμάμαι τις διπλές ώρες η γουρούνα! :roll: Ανυπομονώ να αρχίσει να κλωτσάει για να "επικοινωνούμε" γιατί τώρα δν αισθάνομαι οτι είμαι έγκυος κ ανησυχώ. Μόνο προσπαθώ να φανταστώ τη ζωή μας με 2 παιδάκια!!

Αντριάκι σ'ευχαριστώ κ σένα!! Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε ρολόϊ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνδρια αυτη κερδισε! αλλα ειναι χαλια το τραγουδι. ζητω η Αδαμου και η Κυπρος!!!!

Ελενακι μενουν Νορβιγια. δεν νομιζω να τις δω ποτε απο κοντα! αλλα βεβαια η ζωη αλλα σχεδια εχει για μας και ετσι ποτε μη λες ποτε!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, χαίρομαι πολύ που ακούω τα νέα σου. Με το καλό η αυχενική. Τι ώρα έχεις ραντεβού? Θα περιμένουμε νέα απ'το σποράκι!

Άντρια, έχεις δίκιο. Το φάρμακο για το άγχος είναι να ξεκινήσεις ελεύθερα πριν το χρονοδιάγραμμα που είχες στο μυαλό σου για το 2ο νινί. Μπορούμε να σκεφτόμαστε ότι το κάνουμε για να χαρούμε το sex :lol: και όχι για νινί!

Δανάη, ήμουν ψύχραιμη με το 40. Αν και έβαλα τα κλάμματα όταν την έκανα μπάνιο και έκλαιγε... δεν ήθελα να το ταλαιπωρώ άλλο το μωρό μου, αλλά έπρεπε...

Σήμερα είμαστε καλύτερα. Έκανε μόνο μία φορά 38,2 και μία φορά εμετό.

Μέσα σε όλα αυτά με τις αρρώστιες ξέχασα να σας πω ότι ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΑΜΕ :ymapplause:

Σχεδόν 10 μηνών :lol: αλλά δεν πειράζει!

Ά! Πήραμε και το άλμουμ της βάφτισης και είναι τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!Χάθηκα αυτες τις μέρες κ διαβάζω τα νεα σας καμιά ωρίτσα τωρα....

Τι να πρωτο σχολιάσω,εχουμε χαρούμενα νέα κ στενάχωρα....

Θα ξεκινησω απο την δυσαρεστη είδηση του 39 χρόνου που χάθηκε εντελως άδικα...΄.

Αυτό το Σ/Κ πέρασα πολύ άσχημα,ηταν τοσο μεγάλη η θλιψη μας με τους ανθρωπους που αγαπήσαμε κ φυγανε κ ερχετε κ αυτο να μας αποτελειώσει.

Δανάη μου λυπάμαι παρα πολύ,τα λόγια είναι εντελώς περιττα.....

Σουλίτσα μου χαιρομαι πολύ που εχεις κοριτσάκι γτ πολύ απλά ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!

Θελω κ εγω κοριτσάκι αν κάνω,αλλά δεν σημαινει πως δεν μας αρεσουν κ τα αγοράκια,απλά θέλουν πιο σκληραγωγικη μεταχειριση,ενω τα κοριτσακια μόνο γούτσου :D

Ευχομαι στο 2ο να καταφερεις να θηλασεις,πιστευω πως ναι θα πάνε όλα καλα΄.

Σε καταλαβαίνω παρομοια φαση με την δική σου πέρασα κ ενω προσπάθησα κ περασα τις δυσκολιες ....γιόκ μετά...anyway.

Αντριά ότι κ να κάνουν τα μωρά μας για πρώτη φορά,εξακολουθεί να είναι μαγική στιγμη για το καθενα,τι νοημα εχει αν κάποια εχουν περπατησει ή οτιδήποτε αλλο νωρίτερα???

Με το καλό κ το 2ο...δικαιωμά σας τι θα κάνετε στο σπίτι σας,απλά οι εργοδότες είναι παρτακιες.

Αναστασία μου...περαστικά στην Γεωργια μας κ απο εδώ,ταλαιπωρηθηκατε το ξέρω...Τωρα θα μπουσουλάνε μαζί με την Χριστινα ???Τι πλάκα????

Γεωργιάννα βαριεσαι να πάς στην δουλεια???Θα σε βαρέσω!Ακου εκει δεν πολυ-θέλω!

Φιλιά στον Διονυσάκο κ στον Αλεξανδρο...όντως η καλύτερη διαφορα ηλικιας,μεγαλη βοηθεια!

Αφρο 26 κλέινεις κ στεναχωριέσαι κακόμοιρο ε?34 εγω τον Σεπτέμβρη...αντε περαστικά μου!

Σαμανθα αντε να πάνε ολα καλα στις καινουργιες αλλαγες στην ζωη σου...2 μηνες μειναν...πωπω!

Ελενάκο αντε να μαθουμε το φύλο κ απο σενα...φιλια στον Γιωργακη.

Δαφνη φανταζομαι τον Αρη να κυνηγαει τον σκύλο κ λιωνω στο γελιο!

ΔΕΝ θυμαμαι κατι αλλο γτ σβηνω....θα σας πώ γρηγορα ΄οτι η Χριστινα εβγαλε στην κοιλια κ την πλάτη όλο κοκκινιλες κ πολυ ψιλα κ μικρα σπιθουρακια...ο γιατρος ειπε οτι δεν ευθυνεται στην διατροφή,κάτι την ενοχλησε σε υφασμα η δεν ξερω....το πρωι θα την δω πάλι,της βάζω συνεχεια αλοιφη της hydrovite ...

Καληνυχτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλημέρα!!!

Μπράβο στη Γεωργία μας και τη Βικτώριά μας για τα νέα κατορθώματα!!!συγκινήθηκαν οι μανούλες ε;;;

Ελενα,μου έχουν μείνει 6 κιλάκια από την εγκυμοσύνη και τραβάω τα μαλλιά μου γιατί δεν τα βλέπει κανείς άλλος κ όλοι με ρωτάνε,μα τι θα χάσεις;;;;;ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 52 απλά κ είχα περιθώριο...βεβαια επειδή θηλάζω βαραίνει κ το στήθος..να μην είναι 5 κιλα το καθένα;;;; :lol::lol::lol: anyway,θα προτιμούσα να μην παρω αθροιστικά και από την επόμενη γιατί μετά πιο δύσκολα φεύγουν...Σαββατο περιμένω περίοδο,προς το παρόν συμπτώματα γιοκ,αλλά χλωμό το βλέπω να υπάρχει σποράκι ήδη!δεν πειράζει,οπως λέει κ Αναστασία το κάνουμε για να χαρούμε το sex και μετά για το νινί :lol::lol:

Ελενα -Samantha,τακτοποιήθηκατε βρε θηρίο ήδη;;;μάλλον εισαι σαν εμενα που τα θέλεις όλα σε τάξη και ...τώρα!!! :lol::lol: προσεχε μην κουράζεσαι όμως!

Γωγώ,περαστικά στη Ζήνα μας!!!μήπως είναι τπτ αλλεργία σε κάνενα από τα άγρια δέντρα της ζούγκλας όπου συχνάζει;;;; :D

ξεχνάω κάτι;;;;;Η Γιούλη που χάθηκε;;;Δαφνη,ζεις;;;;;

Μόλις έμαθα ότι έχω από πέρυσι 3 μέρες ρεπό που δεν είχα πάρει!!!!γιούπι!!!έλεγα να πάρω άδεια 7-9.5 που θα ειναι εδώ η μανούλα μου για τα γενέθλια της Μυρτώς,οπότε θα πάρω τοτε το ρεπό!!!!!!!!!!πολύ θα συγκινηθώ στα γενέθλιά της!!!!!!!Γωγώ,πλησιάζουν τα δικά σας και της Έλενας!!!

καλή μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!ο καιρος εστρωσε εγινε ανοιξιατικος κ η ψυχολογια ειναι ανεβασμενη στα υψη!!!!!

απο το πρωι βγηκαμε καροτσαδα κ λιαστηκαμε μαμα κ κορη!!!!τα δεντρα βγαζουν μπουμπουκακια κ ειναι σουπερ!!!!!ασχετο τεον!!!! :lol::lol::lol:

συμπεθερουλα μου πανεμορφη!!!!!!βρε μπερδευτικα εγω νομιζα σημερα εχεις αυχενικη :oops: σημερα εχει μια φιλη μου απο εδω που γεννησαμε παρεουλα κ περιμενω να με παρει τηλ να μαθω τα νεα τους φουλ αγωνια αυτη την εβδομαδα με τις αυχενικες...

αχ αυτοι οι γειτοννες συμπεθερουλα μου :lol::lol: λαμπαδα θα παω να του αναψω :lol::lol::lol: ο γαμπρουλης μου ο υπεροχος πολυ ψηλο νινι!!!!μας περασατε!!!!λεει κ λογακια???μπραβο!!!!!

βρε δαναη κορμαρα εισαι τι να χασεις?σκετο κουκλι!!!απο κοιλια τι να σου πω...εγω εχω μια μονιμη οποτε δεν καταλαβαινω αν μεγαλωσε κ αλλο(φωναζεμε λαδα απο το αγελαδα) :lol::lol::lol::lol: τα τραγουδια οντως χαλια....το προηγουμενο τραγουδι της ελευθεριου που αποκλειστικε περσυ ηταν πολυ καλυτερο..της κυπρου μου αρεσει πολυ ομως αλλα η ηβη εχει φοβερη ενεργεια!!!

ψωνισαμε ηδη τα κερακια μας κ διαφορα περι γεννεθλειων εχω να δω τουρτες τωρα...θα κανω κ κεφτεδακια κ τοστακια καμμια κρυα σαλατα με μακαρονια...θελω κ τρουφακια να κανω πες τε μου καμμια συνταγη!!!!

μπραβο στην χριστινα την γεωργια κ την βικτωρια για τα καινουρια κατορθωματα τους!!!!!

αναστασια πως δεν θα στεναχωρηθεις,εμενα θα με επιανε πανικοςαν εβλεπα τοσο πυρετο αντε μωρε να περασει να γινει καλα το ζουζουνακι το πανεμορφο που ειναι για ζουληγμα!!!!

αντρια ετσι κοριτσι μου ξεκινα χαλαρα κ ομορφα χωρις σκεψη κ οποτε ερθει...

γωγουλα περαστικα κ σε εσας!!!μηπως αλλαξες απορρυπαντικο???

τωρα που ειπα για απορρυπαντικο αρχισα να πλενω τα ρουχακια της ελενας με το δικο μας κ ολα οκ δεν εβγαλε τιποτα στο σωματακι της!!!

βρε ελενα που τα θυμασε ολα απο εξω εγω δυο σελιδες διαβαζω κ δεν θυμαμαι τιποτα!!!

μυαλο κουκουτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζω, ζω, Δανάη μου, απλώς κάνω διάφορα και παίζω πολύυυυ με τον Άρη!! Ο οποίος κάνει τα πρώτα του βηματάκια ανάμεσα στα έπιπλα (πιασμένος από αυτά). Με το σκύλο τα βρήκαν, δυο μέρες τώρα ισορρόπησαν και παίζουν! Του τραβάει τ' αυτιά, ο Μαμπρούκ τον ψευτοδαγκώνει στο χεράκι, ο Άρης γαργαλιέται και γελάει.

Πολύ βιαστικά θα γράψω περαστικούλια στις αρρωστούλες (αχ Αναστασία μου μεγάλη ταλαιπωρία), συγχαρητήρια για τα νέα κατορθώματα, Σούλα με το καλό ο δεύτερος κορίτσαρος, στα έγραψα και στο φατσοβιβλίο, Έλενα καλορίζικο το σπίτι, Έλενα περιμένουμε νέα από την αυχενική, Γεωργιάννα υπέροχο που βρήκες τις φίλες σου!

Άφρο σου εύχομαι κι από εδώ χρόνια καλά!!! [smilie=occasion13.gif]

Θα σας ξαναγράψω σύντομα, πάω να μαζέψω τον Άρη που προσπαθεί ν'ανέβει στη βιβλιοθήκη! Χθες πήγε να βάλει χέρι στα βινύλια του μπαμπά του κι έπαθα σοκ! :shock: Και ξαναχτύπησε το μάτι του (το άλλο αυτή τη φορά) προσπαθώντας να σκαρφαλώσει στο καλάθι με τα άπλυτα προκειμένου να φτάσει το ρολό χαρτί για να το ξετυλίξει!

Σας φιλώωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!Λιγότερο κρύο και περισσότερος ήλιος!! [smilie=icon_sunny.gif]Πήγαμε στον φούρνο κ μερά στις κούνιες!Είχε ένα κολλημένο χαμόγελο όλη την ώρα,πολύ πλάκα!Λίγο τσουλήθρα(τον κράταγα εγώ),κούνια κ "αλογάκι" κ τώρα είναι κομμάτια! :lol: Άχ μεγαλώνουν τα ζουζουνια μας κορίτσιαααα!!

Μπράβο στη Γεωργίτσα που είναι καλύτερα κ φυσικά συγχαρητήρια για το μπουσούλημα!!! κ στο Βικτωριάκι που στάθηκε μόνη της!!!

Δανάη καλή επιτυχία με τη δίαιτα!αλλα κ να μη προλάβεις να τα χάσεις μετα με τόσο τρέξιμο θα φύγουν θέλουν δε θέλουν! ;) Πάντως σημασία έχει να νιώθεις εσύ καλά με το σώμα σου οπότε πάω πάσο!

Γωγώ μήπως είναι ιδρωτίλα τα σπιθουράκια; Καμιά φορά βγάζει κ ο δικός μου όταν τον ντύνω σαν κρεμμύδι.. :roll: Περαστικά!

Σουλίτσα μου για να γράψω γυρνάω τις σελίδες κ διαβάζω κ ξαναδιαβάζω όταν είναι πολλά τα νέα μη τυχόν ξέχασω κάτι να γράψω γιατί αλλιώς κουκουρούκου κ εγώ!! :lol::lol:

Για το απορρυπαντικό που λές,η κουμπάρα μου στη κόρη της τα έπλενε απο 6μηνών με το δικός τους κ τώρα στον γιό της απο όταν γεννήθηκε κ δν έχουν πάθει τίποτα! Εμείς δεν το έχουμε δοκιμάσει ακόμα γιατί είμαι εγώ πολύ ευαίσθητη με τα απορρυπαντικά(φαγούρα κτλ) κ φοβάμαι μην είναι κ ο Ζοζεδάκος.. Αλήθεια ο μπακαλιάρος της αρέσει της Ελενίτσας μας;; με τί τον συνοδεύεις;A!Kαλή επιτυχία στη φίλη σου!!

Πάω να κλείσω το φαγητό μας!Γιουβαρλάκια εμείς,κοτοπουλάκι ο μικρός!

Δάφνη μου καλή σου μέρα!!!Φιλιά στα μανάρια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία! Του αρέσουν οι κούνιες του Ζοζεδάκου σου? Κι εγώ θέλω επιτέλους να τον πάω παιδική χαρά!! Είχαμε πάει το φθινόπωρο 2-3 φορές και πολύ του άρεσε αλλά ήταν ακόμα μικρός για κούνιες κλπ. Οι υπόλοιπες τα έχετε πάει τα ζουζούνια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν την εχω παει ακομη στις κουνιες γιατι ειναι μεσα στα πευκα κ εχει ψυχρα θα την παω ομως αργοτερα,σκεφτομουν να την πηγαινα στον παιδοτοπο τωρα που περπαταει αλλα φοβαμαι μην ειναι κανενα παιδακι αρρωστουλικο κ αρρωστηση η μικρη μια χαρα τον βγαλαμε τον χειμωνα μην τρεχω τωρα κριμα ειναι...

το επομενο θεμα να το πουμε απιστευτα ταρζανακια γιατι δεν βλεπω κανενα μωρακι εδω να καθετε στα αυγα του :lol::lol::lol::lol:

το ψαρακι το εφαγε το εκανα σουπιτσα με πατατα καροτο κ σελινο..α κ λιγο λεμονακι εστυψα μια χαρα εφαγε εμεινε κ για σημερα ενα πιατακι,εχθες δεν το αλεσα το ελιωσα με το πιρουνι,θελω σιγα σιγα να τρωει κ κομματακια..

πηγα πηρα κ τα αποτελεσματα των εξετασεων το πρωι ολα σουπερ ευτυχως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία! Του αρέσουν οι κούνιες του Ζοζεδάκου σου? Κι εγώ θέλω επιτέλους να τον πάω παιδική χαρά!! Είχαμε πάει το φθινόπωρο 2-3 φορές και πολύ του άρεσε αλλά ήταν ακόμα μικρός για κούνιες κλπ. Οι υπόλοιπες τα έχετε πάει τα ζουζούνια σας?

Άσε ξετρελάθηκε!!Τσίριζε κ έκανε κάπως σαν "αναρρόφηση" απο την χαρά του!!! Τα σκατούλια πόσο χαίρονται με απλά πράγματα!! Να πάτε τώρα θα του αρέσει ακόμα περισσότερο!!!

Να κανονίσουμε βε κορίτσια τώρα που φτιάχνει ο καιρός να βγούμε καμια καροτσάδα! Άν κάθονται ακόμα στα καρότσια.. :

Νόστιμος ο μπακαλάρος Σουλίτσα! Τα αλεσμένα δν βλέπω να τα κόβουμε σύντομα.Όσες φορές τα περνάω λιγότερη ώρα στο μπλέντερ αναγουλιάζει ρε γμτ κ τρομάζω. Εσένα αμέσως το δέχτηκε μεκομματάκια? Οι υπόλοιπες σε τί μορφή τα δίνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,απο το πρωί δουλέυω ΝΟΝ ΣΤΟΠ....πολύ κούραση βρε κορίτσια,δεν την παλεύω,συνεχεια κάτι κάνω κ πρέπει να το κάνω.....ίσα ισα μπήκα,κοιμαται η Χριστίνα κ της φτιάχνω κ εγώ 1η φορά μπακαλιάρο με καροτο-πατατα-κολοκυθι-σελινο-κρεμμυδι κ 2 κουταλίτσες αστεράκι...

Για να δουμε θα της αρεσει?

Βρηκα στην λαικη φρεσκο κ ειπα ευκαιρία ειναι.

Κορίτσια δεν ξερω αν ειναι ιδροτσίλας,απορρυπαντικο δεν αλλαξα ή αν φταινε τα "δεντρα της ζούγκλας" :lol: κάτι ίσως απο ολα αυτα...Βασικά της εβαλα το νουμ 4 φορμάκι που ειχα στην ντουλαπα,τα ειχα πλυνει πριν 3 μηνες περιπου,μπορει να φταιει κ αυτο...

HAPPY ετοιμαζεσαι για τα γενεθλεια....αχ τι τελεια κ εγω ανυπομονω!

Αποφασισαμε εν οψη γενεθλειων να κανουμε το δωματιό της παιδότοπο κ το σαλόνι να μετατραπεί σε ΣΑΛΟΝΙ όπως ηταν ...με ασφαλειες φυσικα...για να δουμε!

Ναι,κουνιες την ειχα παει πιο μικρή κ προχτες την εβαλα που πηγα για ψωμί....της αρεσει πολυ!!!

Μεχρι σε λουνα παρκ την εβαλα για μωρα,τραινακι κτλ αλλα πιο πολυ το ευχαριστηθηκε η μαμα τότε που γελαγε σαν χαζοχαρούμενη κ εκανε κ κουνια!!!Ηταν 6-7 μηνων?Χαμπαρι τότε,μονο να σκαρφαλωσει ηθελε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Είδατε τι ώρα λέω καλημέρα εγώ? Εμ, αν κοιμάται 2 τη νύχτα το ζουζούνι σου τι να κάνεις? 12 η ωρα σηκώθηκε η δεσποινίδα! Ήταν εξαντλημένο το μωράκι μου! Εγώ κοιμήθηκα 7 ώρες μετά από πο.....λές μέρες! Ευτυχώς γτ θα έπεφτα κάτω...

Είμαστε και επίσημα απύρετες και καλά! Ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Σούλα, πρωινή καροτσάδα? Τι ωραία! Κι εγώ σήμερα βγήκα στο μπαλκόνι και ανακάλυψα ότι οι καμέλιες μου άνθισαν!!

Τα ρουχάκια της θα αρχίσω να τα πλένω με κανονικό απορυπαντικό όταν τελειώσουν τα παιδικά που έχω (3 συσκευασίες υγρό έχω καβάτζα) οπότε βλέπω να αργώ!!!

Δάφνη, θέλουμε βιντεάκι στο youtube με τον Άρη και το σκύλο! Θα πέσει πολύ γέλιο!!!

Εγώ την πήγα παιδική χαρά και κάναμε κούνια. Τρελή χαρα σας λέω! Επειδή δεν είχε τα χεράκια της ελεύθερα γτ κρατιόταν να μην πέσει, χτύπαγε τα ποδαράκια της μεταξύ τους σαν αν έκανε παλαμάκια με τα πόδια!

Έλενα, γιουβαρλάκια θέλω κι εγώωωωωωωωωωω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μου σιγα σιγα της δινω διαφορα να μασουλαει ξεκινησαμε με ψωμακι(ψυχα) μπισκοτακι στο χερακι της μιραντα η πτι μπερ που λιωνουν ευκολα κ μετα αρχισα να κοβω μπανανα με το χερι μου κ να της δινω κομματακι εχει φαει μεχρι κ μιση μπανανα ετσι...

το φαγητο που το κανω στο μπλεντερ εννοειτε το τρωει καλυτερα σημερα ας πουμε την εβαλα στο μπλεντερ την σουπα που εμεινε κ την εφαγε ολη ενω χθες εμειναν 3-4 μπουκιες...

σιγα σιγα θα μαθει μην στεναχωριεσε αρκει να επιμενεις καθε μερα εστω μια κουταλια απο το φαγητο του λιωμενη με πιρουνι θα συνηθησει κ δεν θα αναγουλιαζει με την καινουρια υφη ;)

θα πατε για καφεδακι ολες παρεουλα αααχχ ζηλευωωωω τι καλα να μπορουσα να πεταχτω μια βολτα :lol:

βρε γωγω κατσε λιγο ξεκουρασου τι τρεχεις σαν το κατσικη?οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!!!το σαλονι αστο καλυτερα ετσι για τον επομενο χρονο δεν νομιζω να χρειαζετε :lol::lol::lol:

εγω σκεφτομε που το δικο μου κ των ελενακιων :lol: θα μεινει ετσι βομβαρδισμενο για τα επομενα 3 χρονια τουλαχιστον μην πω κ παραπανω :lol::lol::lol::lol:

το εφαγε το ψαρακι τελικα???

νοστιμο το ψαρι κ ειδικα οταν ειναι φρεσκο αλλα με βγηκαν τα ματια εχθες μην πεσει κανενα κοκκαλακι μεσα στην σουπα..

πρωτα εβρασα το ψαρι μονο του μετα εβαλα σε ενα βαθυ πιατο το τρυπητο ξεκοκκαλισα το ψαρι κ περασα τον ζωμο απο το σουρωτηρι προσθεσα ακομη λιγο νερο εβρασα τα λαχανικα κ μολις το εβγαλα απο την φωτια εριξα κ το ψαρι μεσα..πολυ διαδικασια...

αναστασια μου πολυ χαιρομε που ειναι καλυτερα η κουκλιτσα σου βουρ για σκανταλιες τωρα!!!!

αλλη ψυχολογια οταν βλεπεις τα λουλουδια κ τα δεντρα να ανθιζουν ε?

εγω δεν εχω βαλει φυτα στο μπαλκονι γιατι ξεχναω να τα ποτησω ενα κακτακι ειχα που εκανα αμαν κ πως να το μεγαλωσω κ το οργιο ξεχασα τον χειμωνα να το παρω μεσα κ παει...καπουτ!!!!

ενα φυτο μονο καταφερε να ζησει κ αυτο γιατι δεν θελει συχνο ποτισμα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γινόμαστε 10 μηνών! Έχω τρελαθεί η μάνα :lol:

Της έβγαλα μια ωραία φώτο (έτσι νομίζω τουλάχιστον η κουκουβάγια) σήμερα το πρωί και την έβαλα φώτο προφίλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...