Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Ir8a :)

Girw stis 9 koimisa tin mikri k ekana liges douleies, ta ipoloipa avrio, eipa na kanw pempti tis douleies mou etsi wste na exw to paraskevosavvatokiriako gia voltes :D

Simera mou eipe mia poli kali mou fili pws mallon 8a tin vgalei pleonazwn to afentiko tis gia auto to mina den tin plirwse akomi k kavgadisane k panw stis fwnes tis to anakoinwse, tis eipe na tou dwsei 2-3 meres na to 3ana skeftei k na tis pei sigoura ti 8a kanei giati i etaireia paei xalia oikonomika..Agxw8ike poli giati exei ena megalo stegastiko daneio.. k egw mporw na pernaw wraia alla den 3erw an 8a mou simferei oikonomika mou fenetai pws 8a trww poli venzini k stin teliki ka8ara den 8a mou menoun k polla, ennoeitai pws para tipota kati einai k auta alla 8a meinw ekei k parallila 8a 4axnw gia pio konta sto spiti mou, 8a 4axnoume me tin fili mou (menoume konta-konta).. Telospantwn den 8elw na sas prizw me tetoia pragmata..

Gwgw mou eutixws ola kiloun omala me tin mikri me tin mama mou ta pernane teleia k tin koimizei mia xara apo tin 1i mera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΝΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙς ΚΑΛΑ;ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΕΜΕΙς ΠΟΛΥ ΑΦΟΔΕΥΣΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 5 ΦΟΡΕς...ΤΙς 2 ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ;ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΤΙ ΕΛΑΦΡΥ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕς ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑ ,ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ..Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ.....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑ ΠΑΡΩ,ΒΕΒΑΙΑ ΒΑΡΟς ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΤΡΩΜΕ ΠΟΛΥ,ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ......

ΔΕΝ ΑΛΕΘΕΤΕ ΠΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ;ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΕΘΩ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ,ΔΗΛ. ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΧΩΡΙς ΝΑ ΤΟ ΑΛΕΣΕΙς; ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΑ.......ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΝΤΩς ΣΕ ΟΣΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ,ΑΞΙΕς......

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ,ΙΣΩς ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙΟΝ.....ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΤΕ ΑΠΡΟΟΠΤΑ ΕΥΤΥΧΩς ,ΟΥΤΕ ΤΟΥΜΠΕς 10 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ....Ο ΜΙΚΡΟς ΘΕΛΕΙ ΚΗΝΥΓΙ...............ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ...ΤΙ ΚΑΝΕΙς ΤΟΝ ΚΑΜΠΟΣΟ ; ΠΕΡΠΑΤΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ.....ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΩΛΟΚΑΘΕΤΑΙ,ΠΕΡΙΧΑΡΗς...ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!

... Α ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ;ΕΜΕΙς ΜΠΟΥΖΟΥΚΛΕΡΙ,ΜΕ ΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.....

ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕς ΚΑΛΗΝΥΧΤΕς ΣΕ ΟΛΕς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Έγραψα το πρωί μετά το μήνυμα της Δανάης αλλά τώρα που ξαναμπήκα δεν το βλέπω το μήνυμά μου..

Δε με θέλει τελικά........ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

που χαθήκατε βρε?

εμείς τρέχουμε με μετακόμιση και δουλειές. έχουν έρθει και οι γονείς μου και βοηθάνε...η μπέμπα έχει ΕΘΙΣΜΟ με την μαμά μου... όταν την αφήνει από την αγκαλιά της κλαίει και ουρλιάζει ...καινούριο αυτό....δεν είχε φωνάξει ποτέ στην ζωή της και τώρα φωνάζει με απίστευτο πείσμα...θα προσπαθήσω να της το σταματήσω....ξαφνικά άρχισε να έχει και νεύρα...μάλλον επειδή βγάζει διάφροα δοντάκια...πάνω κάτω...πιάνει και το κεφαλάκι της πίσω από τα αυτάκια...μάλλον την πιέζουν τα δοντάκια...εσάς πιάνει το κεφαλάκι ή μόνο η δικιά μου το κάνει?

τελικά οι ρίγες που σας έδειχνα την άλλη φορά ΔΕΝ γίνονται στο σπίτι καθώς δεν πέφτουν όπως θα θέλαμε τα έπιλα...δεν πειράζει ...κατέληξα σε άλλες ιδεες και έχει βαφτεί ήδη και έχει γίνει πολύ ομορφούλι :D:D

σας στέλνω τα χρώματα που διαλέξαμε, στο περίπου....η διακόσμηση είναι διαφορετική!

η -1η φωτο είναι από το σαλόνι και η 2η από την τραπεζαρία (μόνο τα χρώματα χωρίς τα σχεδιάκια)

σας φιλώ!!!!

post-11264-13873939042702_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην 1η φωτο το ροζ το έχω παραλείψει (για τη ώρα) γιατί δεν ήθελε ο άντρας μου :lol::lol::lol: όλο κοριτσίστικα χρώματα -λέει βάζω!!!

και η 2η όπου έχω επιλέξει τα 2 πιο ανοιχτόχρωμα από τα 3 χρώματα!

ψάχνω και έναν μεγάλο μαύρο καθρεύτη αλλά ρε γαμώτο είναι πολύ ακριβοί...300 ευρώ έχουν...

post-11264-13873939042914_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

saman8a παρόλο που ειμαι των γηινων χρωματων....μου αρεσουν!

Γλυκερια κ μενα κανει εως κ 5 φορες την ημερα κακακια....δεν ειναι ανυσηχιτικο γτ οπως λες τρωνε....

Εμενα ριν αι λιγο τεμπελουλα ενω μπορει γτ εχει κανει 4 βηματακια,προτιμα το ευκολο τροπο κ παει μπουσουλωντας :D για να δουμε στα γενεθλεια της θα περπατησει???

Το πρωί πηγαμε βόλτα στα μαγαζιά,κοιμηθηκε κ σε λιγο θα ετοιμαστω να φυγω....

Ξυπνησαμε στις 7 ομως κ ειμαι λιγο κουρασμενη....

Τα λεμε βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimaste e3w stin veranta egw ka8omai sto skalopataki me to tablet sto xeri k sas grafw k i mikri einai stin strata k perimenoume na stegnwsei to spiti apo to sfoggarisma :)

Kali dinami Gwgw, k egw sxolasa piga pira tin mikri k ir8a k ekana douleies k eimai k kourasmeni apo tin douleia, simera kaname katagrafi k olo eimoun skifti k metrousa emporeuma akomi den teleiwsame exoume akomi alla vgalame poli douleia...

Elenaki ta xrwmata einai poli glika den einai ka8olou vareta sto mati, ta egkrinw xexe :D

Simera 8a pigena na parw to car seat tis Victorias k otan pira til na dw pote kleinoune nz dw ti wra na paw mou eipane pws akomi to exoun stin apo8iki k Deutera 8a mporw na to parw, tsantistika giati ka8isa k programmatisa tin mera mou adika telika :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες.ουφ μπορω να πω πως εκατσα λιγο να χαζολογησω η μανα.ξεκινησα να γραφω ο μεγαλος ετρωγε 1 τοστ πνιγηκε και αρχισε να κανει εμετο :twisted: .τελος παντων.ΕΛΕΝΑ με το καλο η μετακομιση.μεγαλο ζορι.2 εκανα σε διαστημα 1 ετους.φρικη.πολυ μου αρεσαν τα χρωματα που εχετε επιλεξει.αντε με το καλο να μπηκε και πειμενουμε φωτο.με την εγκυμοσυνη ολα καλα??αντε κοντευεις.αν και συμβουλη μου.απολαυσε αυτ το διαστημα.θα σου λειψει.μην βιαστεις να τελειωσει.ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ολα καλα με την δουλεια.ο διονυσακος?ο αλεξανδρος?ΔΑΝΑΗ τι κανει η μυρτω?παει σφαιρα με το μπουσουλημα?αχ πολυ μου αρεσει να περπαταω κ να τρεχει απο πισω μου.λες να εισαι η τριτη στην παρεα γκαστρουλα??λες ???οτι να ναι παντως καλοδεχουμενο..ΓΩΓΩ πολυ χαρηκα με την δουλεια που βρηκες.τουλαχιστον συνισφερεις στο σπιτι και φευγεις κ λιγο απο το σπιτι.ετοιμαζεσαι για το παρτυ?αχ τελεια.ερχονται τα γενεθλεια μας.ποτε με το καλο η δικη σας βαφτιση?νομιζω ιουνιο?βρηκες τιποτα?ΓΙΟΥΛΙ γιουπι βγαλατε δοντακι?αντε μπραβο.σας εκανε νερα η νταντα.ελεος δηλαδη.andria μπραβο που βρηκες μια δουλεια που να σε ικανοποιει και να σε γεμιζει.μεγαλο θεμα το περιβαλλον της δουλειας να ειναι ηρεμο κ να μπορεις να συνεννοηθεις.τελεια.η βικτωρια ολα καλα?ΓΛΥΚΕΡΙΑ κ εγω ακομα του τα αλεθω ΟΛΑ ακομα.δεν εχουμε κανενα δοντι ακομα βεβαια.αλλα θεωρω μικρα ειναι ακομα να του τα δινω ετσι.και εμενα υπαρχει μερα που μπορει να κανει 4-5 φορες κακα.ελεος δηλαδη.τοσο που τρωνε τι να κανουν κ αυτα.steisy τι κανει η κουκλα γεωργια?αχ κοριτσια διαβασα τα νεα σας χθες βραδυ.ειχα τοσα να σχολιασω.ξεκινησα να γραφω εμεινε απο μπαταρια ο υπολογιστης χαθηκε το μηνυμα(κλασικα δεν το αποθηκευσα) και τωρα δεν θυμαμαι τι ηθελα να γραψω.σορι αν ξεχασα καμια ή ξεχασα να αναφερθω σε κατι βασικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου, καλά είναι η Γεωργία αλλά ξεκίνησε να μην τρώει. Σήμερα ήπιε γάλα το πρωί και μέχρι τις 5μμ δεν κατάφερα να την ταίσω.. Δεν ήθελε τίποτα :? Βασικά, γάλα δεν δοκίμασα να της ξαναδώσω. Εσένα σου έκανε τέτοια ο μεγάλος? Αν δεν έτρωγε, του έδινες γάλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική welcome back!!!πώς είστε;;;

Ελενα,πλησιάζει ο καιρός!!τη μετακόμιση την κάνατε,ε;ωραίο το χρώμα στους τοίχους!

εγώ σήμερα είχα μια γεμάτη μέρα,πήγα το πρωί στη σχολή ΟΑΕΔ και μπήκα σε 3 τμήματα παιδιών σερί,έγινε το κεφάλι μου καζάνι αλλά πιστεύω άξιζε τον κόπο!μετά σπιτάκι νωρίς,έπαιξα με τη μικρή,ακούσαμε πολλή μουσική (τον Οδυσσεβάχ του αγαπημένου μου Σαββόπουλου και την Τενεκεδούπολη του Μαρκόπουλου).Η Μυρτώ δεν πιάνεται!έρχεται πάνω μου ενώ είμαι όρθια,με πιάνει στα μπατζάκια κ προσπαθεί να αναρριχηθεί πάνω μου :lol::lol::lol:

αντε αύριο παρασκευή!!!!θα πάμε το βραδάκι στης κουμπαρας μας,επιτέλους έχουμε να βγούμε πολύ καιρό βράδυ ΜΟΝΟΙ έξω!!!Δυστυχώς Σάββατο πρωί θα πρέπει να παω για ένα 2ωρο στο Ρεθυμνο για ενημέρωση με ομάδα εθελοντών κ γονέων!λέμε να το συνδυάσουμε κ να έρθει αργότερα ο κωστας με τη μικρή για καφέ κ φαγητό να παρηγορηθώ που θα πρέπει να την αφήσω σαββατιάτικα....

παω να την πέσω στον καναπε κ να περιμένω το αντράκι μου!αυριο πρωί θα φτιάξω προφιτερόλ για να το παω το βράδυ,της Γιωτης πρώτη φορά θα το φτιάξω,ελπίζω να βγει ωραίο!

φιλάκια και καλή ξεκούραση!

Αναστασία,ξαναγράψτα!περιμένουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις μέρες που δεν ήμουν στα καλά μου σας διάβαζα κάθε μέρα. Ελπίζω να καταλαβαίνατε γιατί δεν απαντούσα. Ήμουν κάπως. Πάντως τη συμβουλή σας την ακολούθησα. Έκλεισα εισητήρια να ανέβω στη μαμά μου. Θα φύγουμε με τη Γεωργία πριν το Πάσχα και θα καθήσουμε δύο εβδομάδες. Ο μπαμπάς μας δεν θα έχει άδεια αλλά τι να κάνουμε. Τώρα έχω ευκαιρία που δεν δουλεύω ακόμη. Αν τελειώσει το 9μηνο κάηκα :lol:

Άντρια, θα ταξιδέψουμε με Cyprus Airways! Με "τρέχουνε" λιγάκι, γιατί θέλουν βιβλιάριο υγείας με φωτογραφία για να ταξιδέψει η Γεωργία. Στο βιβλ. του δημοσίου όμως, φώτο βάζουν μετά το 4ο έτος. Οπότε μου είπαν να κάνω ταυτοπροσωπία βρεφους στην αστυνομία :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisy καλα εκανες και εβγαλες εισητηρια για να πας στην μανουλα σου.να αλλαξεις λιγο παραστασεις .να εχεις παρεα τους γονεις σου.εγω εδω ειναι το σπιτι μου πλεον αλλα ακομα οταν παω στην μανουλα μου ειναι αλλη φαση.και μονο που εχω παρεα βοηθεια για τα μικρα κουβεντα νοιωθω καλυτερα.και εμενα τα μικρα περασανε τετοιες φασεις δεν θελω να φαω.....ο μικρος για 3 μηνες ηταν κολλημενος 9650...περναγε ομως καθε μηνα και μια ιωση που κολλαγε απο τον μεγαλο.με αποτελεσμα να μην τρωει.τωρα κοντευει να φαει και εμενα και πλεον φτασαμε 10200.τον μεγαλο οταν δεν ετρωγε του συμπληρωνα λιγο γαλα.δεν ηθελα να ειναι νηστικος..μην αγχωνεσαι παντως.φαση ειναι.μπορει δοντι μπορει ιωση(μακαρι οχι) αλλα θα περασει.ΔΑΝΑΗ ολα καλα.περιμενω βεβαια να περασει ο χειμωνας και οι ιωσεις.πλακα εχουν τα ζουζουνια μας....τουλαχιστον το σαββατο ειναι λιγες οι ωρες.απλα ειναι σπασιμο να σου χαλανε το σαββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasiliki mou euxaristw gia tin endiaferon sou, mia xara einai i Victorella :D..

Dwse polla filia sta andrakia sou.. Euxomai k egw na kanw ena gio makari na einai to epomeno min pame k se 3o xexe :P

Anastasia mou den paizontai oi an8rwpoi, eleos diladi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες χαθηκα παλι...θα σας διαβασω τωρα απλως γραφω γιατι παλι κατι θα γινει και δε θα προλαβω να σχολιασω α παντα..

αναστασια καλα εκανες και ανεβαινεις.. πολυ σωστη κινηση... εγω σε κααλαβαινω..ολεςμας λιγο πολθ κατι περασαμε.. να περασεις ομορφα και αν ερθεις θεσ.νικη παρε τηλ ε! Να σε δουμε λιγο.. και εννοειτεκ αι εδω σπιτι αν θελεις σε περιμενω με πολυ πολυ χαρα! Εχουμε ΚΑΙ παιδοτοπο!

Οσο για το γαλα που πινει μονο φαση ειναι.εμεις ενα μηνα μονο βυζι.

σας γραφω εν ταχυ..ειμαστε αρρωσετς ακομα..κ εγω και εκεινη.. σημερα καπως καλυτερα ελπιζω να πεαρσε. εχουμε 3ο δοντι πλεον που φαινετε πολυ και χαιρομαι!!

Παω να διαβασω τα νεα σας.σας σκεφτομαι αλλα δε προλαβαινω :)

Δαναη εκανες το εμβολιο που ρωταγες τις προαλλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ξανα..

νιου μαμα εγω ειμαι η ειρηνη μαμα της Νεκταριας 10 μηνων..

συμφωνω με την Γεωριγαννα για τις συνηθεις του φαγητου.. και μιας που ειμαι και μια κοπελα με παραπανησια κιλα νοιωθω την αναγκη να προστατευσω την κορη μου.. οποτε κι εγω σαν τς αλλες μαμαδες προσεχω ιδιαιταερε...οπως και να εχει καποια πραγματ πρεπει να αποφευγονται και απο εμας τους μεγαλους ποσο μαλλον για τα παιδια.

Δαναη ποτε δεν θα εισαι σιγουρη για το 2ο αλα σε βλεπω ψηνεσαι χαχα

Αντρια ωραια χαιρομαι για τη δουλει ασου μπραβο!!

Ελενα πλυ ομορφα τα χρωματα και η επιλογη!! Με το καλο να τελειωσεται και να γινει πολυ ζεστο το σπιτι..2,5μηνες εμειναν ε? ποπο πως περασε οκαιρος!!

Γωγω ελα σε 2 μηνες θα εοχυμε ολοι γενεθλεια οποτε εχεις ναφας γλυκο !!

Να πω επισης χρονια πολλα σε ολες τις γ υναικες του φορουμ!! χρονια σας πολλα κοριτσιααααααααααα

σμουτς!! Σοορρυ που χανομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημήρα!

καλώς την Ειρήνη!περαστικά σας και χρόνια πολλά για χθες!ο μπαμπάς μου πάντα μας έφερνε ενα τριαντάφυλλο,ο κώστας ούτε πως ήξερε πως γιορτάζουμε!!του το ειπα σήμερα για του χρόνου!Ψηνόμαστε για το 2ο,καλοδεχούμενο είναι :lol: το εμβόλιο δεν το έκανα ακομη,εψαξα στο νοσοκομείο κ έμαθα,μένει να ρωτήσω στο ΙΚΑ αν το καλύπτει.με το θηλασμό δεν υπάρχει πρόβλημα.πολύ ωραία τα σκουφάκια που φτιαχνεις!αυτές οι σακουλίτσες τι ειναι;

Παω να φτιάξω το προφιτερόλ και πουρέ για το μεσημέρι!ο κώστας θα φτιάξει κοτόπουλο με πιπεριές κοκκινιστό στην κατσαρόλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!

Εχθες δεν προλαβα να μπω γτ ετρεχα το απογευμα. Πηγα τον Αλεξανδρο για κουρεμα και βγηκαμε και οι δυο κουρεμενοι!!! :lol::lol::lol: αφησα το μακρος αλλα εκοψα μυτακια μπροστα και φυλαριστο ολο το υπολοιπο. ο ανδρας μου τρελαθηκε του αρεσε πολυ!!

Στην Ρουμανια η γιορτη της γυναικας γιορταζετε παντου. ολοι το ξερουν και παιρνουν κατι της στην γυναικα. ακομη και η κουμπαρα στην αλλη κουμπαρα. οπως και υπαρχει μεγαλος σεβασμος στους κουμπαρους που σε παντρεψανε.

Δαναη μου μια χαρα θα σου βγει το γλυκακι. και εγω που νομιζα οτι θα το φτιαξεις μονη σου!!! εγω εχθες ειπα στον ανδρα μου οτι θελω 3ο! ο Αλεξανδρος ουτε που να ακουσει!!!!!!!

Ανυσηχω βεβαια γτ σημερα εχει ραντεβου με το αφεντικο του για το κοψιμο του μισθου. μου ειπε οτι θα παραιτηθει εαν γινει κατι τετοιο!! Μιλαμε ειμαι σε αναμενα καρβουνα. μου ειπε οτι σκεφτετε να παμε στην Κεφαλλονια!!!!!! δενθελω με τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΜΕΙς ΤΗ ΓΛΕΝΤΗΣΑΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ 30 ΓΥΝΑΙΚΕς ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ....ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΜΑ ΣΤΙς 7,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙς ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗς ΜΙΚΡΗς ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ,ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ.....ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ...

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΤΙΜΟς Ο ΧΕΙΜΩΝΑς ...ΚΙ ΕΜΕΙς ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ.....ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑς!

ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ.....

ΓΩΓΩ WORKING GIRL,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΑΛΛΟΝ!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΟΛΙΤΕς ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ;ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΥΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕς ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς,ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΝ ΠΡΩΙΝΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τι κάνετε;εμείς καλα.βροχερη η μέρα μας σήμερα.ναι ο γιατρός μου επέτρεψε να βάλω λίγο αλάτι στο φαγητο.μαρμελάδα σπιτικια την κάνω εγω.μέλι δεν ρώτησα τον γιατρο αλλα ειναι το πιο καλο πιστευω.κάποια έγραψε ότι δίνει ψαρι.εμάς δεν μας το επιτρέπει ακομα.εχω αλλάξει 4 Παιδιατρος κ αυτο που κατάλαβα ειναι ότι ο κάθενας λέει τα δικα του.Όταν ο μεγάλος μου ήταν 10 μηνών ο τότε Παιδιατρος δεν μας επέτρεπε αυγο.μετα απο καμία εβδομάδα που είχαμε παει Παιδιατρος φύγαμε οριστικά για Καβάλα εκει αρρώστησε κ τον πήγαμε εκει σε έναν παιδιατρο,εκείνος μου επέτρεψε αυγο.κ πολλα αλλα.γιαυτο εγω ποτε δεν αναρωτιέμαι αν μου πει κάποια για το τι την είπε ο Παιδιατρος.oπως κ για το πουλάκι τον αγοριών υπάρχουν γιατροί που απαγορεύουν να το πήρα ζουμε κ άλλοι σου λένε πρέπει στο μπάνιο να το πήραζουμε.έχω ακούσει παρά πολλα κ απο Αυτούς που πήγα κ απο τις φίλες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mama κάνε κορίτσι μου ότι θεωρεις ΕΣΥ καλύτερο για το παιδακι σου,η αληθεια ειναι οτι εχουμε κουραστει με τις διαφορετικες αποψεις των γιατρων,απλά εδω στο φορουμ μετα απο απειρες συζητησεις περι του θεματος,καταλήξαμε σε κάποια κοινη γραμμη που ακολουθούν οι περισσοτεροι γιατροι...οπως π΄χ το μελι κ το αλάτι.

Απο κει κ πέρα τηνξ μονη ευθυνη την εχουμε πάνω απο ολα εμεις οι γονεις κ ο γιατρός μας φυσικά.

Βασιλική μου καλό κουραγιο κ σε σένα...φανταζομαι τρεξιμο με 2 παιδιά...εδω δυσκολα την παλευουμε με 1 ;)

Εχω τελειώσει τις μπομπονιέρες μου,μονο τα κουφετα λειπουν ,προσκλητηρια ελεγα να κανω μονη μου αλλα δεν βλεπω χρονο πλεον οπότε θα ασχοληθω κάποια στιγμή...3 Ιουνιου είναι η βάπτιση.

Πήγα στην Εκθεση πήρα διευθυνσεις για ρουχα κτλ ....

Ανυπομονω τωρα για το πάρτυ Γενεθλεια....

Πως θα κάνω γενική το σπίτι δεν ξέρω.... :(

Γλυκερια βάλσαμο η δουλειά,μου αρεσει που ντυμομαι στολιζομαι κ φευγω,μου ειχε λείψει πολύ αυτο,οι ωρες καλές ...ολα μια χαρα!

Μπραβο που το διασκεδασες εχτές,ετσι πρέπει!

Αναστασία καλή ανταμωση με την μανουλα σου,το φαρμακακι σου!!!

Δανάη ψηνόσαστε για το 2ο?????Ωραια!!!Αντε να ειναι γλυκο σαν το προφιτερολ σου! :D

Τουριστρια....μάλλον θα ερθω κ ευτυχως θα εχουμε πολλά γενεθλεια εδω :lol:

Γεωργιάννα θα του περάσει,τα παμε.......

Σημερα εφτιαξα μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε.Η Χριστινα θα φαει μοσχαρακι-καροτο-κολοκυθι-κρεμμυδι-κριθαρακι κ εφτιαξα κ για αυριο που θα την εχει η μανα μου ολη μερα.

Εχουμε το μνημοσυνο του πεθερου μου για τον 1 χρονο κ ειμαστε πεσμενοι πολυ.

Αυριο στο κοιμητηριο κ μεθαυριο στην εκλησσια....

Ωραιο Σ/Κ...

Με ποναει ο αυχενας μου πάλι με τα σκαλια κ τα βαρη γμτ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες.τι κανετε?εγω ταισα κοιμησα τα μικρα και σιδερωνω.ελεος με αυτα τα ρουχα.παλι καλα που εχουμε το νυχτερινο το μεσημερι γιατι τελος του μηνα αλλαζουν τα ωραρια και θα σιδερωνω 11και θα βαζω πλυντηρια 11 το βραδυ :cry: .εκει να δεις χαρες.ωραια μερα ειχε το πρωι.πηρα κ εγω τον μπεμπη κ την αδερφη μου κ πηγα σε 1 φωτογραφο να δω δουλεια του για την βαφτιση.απορω πως δεν επεσα απο την καρεκλα η γυναικα με την τιμη που ακουσα.1300 ευρω αλμπουμ ψηφιακο -βιντεο και 1000 μονο αλμπουμ. :o:o:o:o:o .ντοινγκ.οριστε??????????????.α και αυτη η τιμη μειωμενη λογω κρισης.αντε γεια.μονη μου θα βγαλω φωτο μου φαινετε με τετοιες τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη,εμείς καναμε πολλά μόνοι μας!εννοείται φωτο/φιες κ βιντεο μονοι μας (ο πατερας μου με επαγγελματικη κ όλοι οι φιλοι κ συγγενεις),μπομπονιερες μονοι μας.προσκλητηρια μονοι μας.τα θεωρω πεταμενα λεφτα.εμεις δωσαμε 100 ευρω για την εκτυπωση των προσκλητηριων και 900 για το τραπεζι 70 ατομα.και για το δωρο της κουμπαρας 200 ευρω.αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Βασω εαν δεν ειχαμε κριση ποσο θα πηγαινε;;; ελεος πια!!!!!!!!! εγω πληρωσα για απλο αλμπουμ 500ε μαζι με το βιντεο. μου αρεσε πολυ η δουλεια του και πηρα και τις φωτο σε dvd.

και εω το ιδιο πλοβλημα με σενα θα εχω με το πλυντηριο και με το θερμοσιφωνα. Αλλα δεν αλλαζει ακομη, στις 30.04. εουμε 2 μηνες ακομη.

Newmama η μαρμελαδα που λες δεν βαζεις ζαχαρη; και εγω φτιαχνω αλλα δεν θα δωσω στο παιδι μου τοσο πολυ ζαχαρη. το μελι απαροευετε μεχρι 12 γτ δημιουργει αλλεργιες. οσο για το βουτηρο δεν μου ειπες πιο ειναι το οφελιμο! οταν το παιδι σου θα παει 10 χρονων θα εχει στα υψη την χολιστερινη, αυτο ειναι το οφελιμο; οκ καθε παιδιατρο τα δικα του αλλα εχουμε κριση να κρινουμε τι ειναι το σωστο και τι οχι!

Γωγω μου περασε ενας χρονος; να ζητε να τον θυμαστε! Να προσεχεις με τον αυχενα σου!

Γλυκερια δεν θελω να παμε. εσυ πως το εννοεις οτι ειναι δυσκολα; του το ειπα και με ρωτησε τι εννοουσες. και μην ακουω για μανουλες!!!!! Αχ ακομη δεν ξερω εαν θα ερθει η δικια μου!!!!!

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...