Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!καλέ ξέχασα χθες να σας γραψω ότι το Ζιζί μας έκλεισε 10 μήνες ζωής,ενώ από χθες της έλεγα χρονια πολλά!!

Γωγώ,εγώ πάντως την κυριακή που εφαγα κινέζικο το μεσημερι μέχρι το βράδυ ρευόμουν :oops::lol: !

εχω ξυπνήσει για να θηλάσω τη μικρή και να ετοιμαστώ να φυγω αλλά κοιμάται και λυπάμαι να την ξυπνήσω...θα της δωσω 5' ακόμα.

καλή δουλειά στις εργαζόμενες,καλό κουράγιο στις υπόλοιπες στο σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. ΣΤΟΠ. Ειμαστε αρρωστες ΣΤΟΠ. Τα νευρα μου ΣΤΟΠ Πυρετο, λαιμο , βηχα και ωτιτιδα ΣΤΟΠ

Εχασα και χθες και σημερα φροντιστηριο ΣΤΟΠ Μονο βυζι τρωμε ΣΤΟΠ θα επανελθω αργοτερα που θα εχω ισως χρονο ΦΙΛΙΑ ΝΟΝ ΣΤΟΠ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw 20 Martiou einai ta gene8lia mou alla se euxaristw poli :)

Afro perastika sas!!

Simera-avrio 8a paralavoun to ka8isma mas to perimenoume edw k meres k edwsa to til mou na me paroun molis to exoun k simera pou tous ekana til mou eipan pws to emporeuma tous einai sto limani k mou eipe pws sto xrwma pou 8eloume 1 kommati exei er8ei k tis eipa na mou to kratisei k pempti na paw,eutixws pou tous pira egw til k den to afisa panw tous giati mallon den 8a vriskame..

Filia se oles :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Καλα πολλες απουσιες βλεπω!!! μας βαρεθηκατε;;;; Αννουλα, Σουλα, Βασω! Αφροδιτη που εισαι; Η Αθηνα καλα; Γιουλη εισαι καλυτερα; τι εγινε με την νταντα;

Εγω τωρα γυρισα. ο Διονυσακης εμεινε με το μπαμπα του στην συνηφαδα μου και θα ερθουν πιο μετα. Αρα ξερετε θα με χασετε λιγακι!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο περαστικα σας!

Δαναη πως πηγε η δουλιτσα; ποτε βλεπεις τον ανδρα σου;

παω να μαγειρεψω και να φτιαξω τα κρεατα που μου πηραν απο την κρεαταγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

Γεωργιάννα,καλά πήγε η δουλειά!τον κώστα τον βλεπω το πρωί λίγο πριν φύγω στη δουλειά (σήμερα μου ετοίμασε κ πρωινό να το φάω στο αυτοκίνητο) και το βράδυ που επιστρέφει στις 9.και τα ΣΚ όλη μέραααα!

Η μικρή κυνηγάει να φάει τα καλώδια!!!δεν σταματάει με τπτ!μόνο αν την σηκωσω από εκεί,και πάλι σε δευτερόλεπτα πάλι εκεί είναι!τώρα την έβαλα λίγο στο πάρκο κ θα ετοιμάσω την κρέμα της.θήλασε και στις 4 έτσι για λίγο σνακ!!

Να σας πω,την Κυριακή κάναμε μια παρασπονδία με το αντράκι μου.....και μετά κοίταξα το ημερολόγιο κ ήταν 13η μέρα με κύκλο 25 ημερών.....Και επειδή πολλά ακούω τελευταία για φίλες που μετά τη γέννα έμειναν έγκυες πολύ πιο εύκολα,και επειδή διαβάζω ότι ο θηλασμός δεν προσφέρει αντισύλληψη ειδικά όταν η περίοδος έχει επανέλθει κανονικά,άρχισαν να μου μπαίνουν ψίλοι στα αυτιά...Ο Κώστας καλού κακού ετοιμάζεται για Βραζιλία :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

Γεωργιάννα,καλά πήγε η δουλειά!τον κώστα τον βλεπω το πρωί λίγο πριν φύγω στη δουλειά (σήμερα μου ετοίμασε κ πρωινό να το φάω στο αυτοκίνητο) και το βράδυ που επιστρέφει στις 9.και τα ΣΚ όλη μέραααα!

Η μικρή κυνηγάει να φάει τα καλώδια!!!δεν σταματάει με τπτ!μόνο αν την σηκωσω από εκεί,και πάλι σε δευτερόλεπτα πάλι εκεί είναι!τώρα την έβαλα λίγο στο πάρκο κ θα ετοιμάσω την κρέμα της.θήλασε και στις 4 έτσι για λίγο σνακ!!

Να σας πω,την Κυριακή κάναμε μια παρασπονδία με το αντράκι μου.....και μετά κοίταξα το ημερολόγιο κ ήταν 13η μέρα με κύκλο 25 ημερών.....Και επειδή πολλά ακούω τελευταία για φίλες που μετά τη γέννα έμειναν έγκυες πολύ πιο εύκολα,και επειδή διαβάζω ότι ο θηλασμός δεν προσφέρει αντισύλληψη ειδικά όταν η περίοδος έχει επανέλθει κανονικά,άρχισαν να μου μπαίνουν ψίλοι στα αυτιά...Ο Κώστας καλού κακού ετοιμάζεται για Βραζιλία :lol::lol::lol:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ,ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΑΥΞΗΣΑ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ Κ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΛΕΚΟ,Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ,ΕΧΩ 3 24ΩΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Τ ΜΗΝΑ....Ο ΑΛΕΞΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΕ 38,7 ΠΥΡΕΤΟ Κ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ....ΤΕΛΙΚΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΙΣ 13 ΜΑΙΟΥ ΛΟΓΩ ΕΚΛΟΓΩΝ...ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΑΚΑΛΑΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ....ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ....ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ....ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΦΙΛΑΑΑΑΑΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα ηρθα και εγω.παρουσα :P .μου λειψατε.εφυγα για μερες στην μανουλα μου.ηταν να καθησουμε 1 βδομαδα αλλα οι αρρωστιες μας κρατησαν παραπανω.γυρισαμε κυριακη βραδυ και απο δευτερα πρωι βαζω πληντυρια,καθαριζω,σιδερωνω.τοσο καλα.δεν εχω διαβασει καθολου τα νεα σας :( .θα το κανω το βραδυ που θα κοιμηθουν τα μικρα και θα εχω την ησυχια μου...κατα τ'αλλα ησυχα.εφυγε η πεθερα-κουνιαδα για σπιτακι τους και επιτελους ησυχασαμε.ηρθαμε στα ισα μας χωρις γκρνιες.αυτο που λενε τελικα μακρια και αγαπημενοι ειναι μεγαλη κουβεντα....περιμενω πως και πως την ανοιξη να βγαλει ηλιο.εχω βαρεθει την βροχη.και τις ιωσεις πια.παλι αρρωστοι ειμαστε.εγω και ο μεγαλος.μπεμπης ο.κ.ακομα δοντι γιοκ.λετε να τον στειλω φανταρο και μετα να βγαλει?????αν και εχω μια υποψια οτι κατι παει να φανει....ειδωμεν.κλεισαμε εκκλησια κ μαγαζι για την βαφτιση.τις αποκριες ντυθηκαμε πειρατης ο μπεμπης και τουιτι ο μεγαλος.....δεν ξερω πως μπαινουν οι φωτο να σας βαλω.....παω να συνεχισω τις δουλειες μου και τα λεμε βραδακι......αχ χαιρομαι που σας ξαναβρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου μην ανυσηχεις τον προηουμενο μηνα την γλιτωσα εγω!!! ακριβως την 15η μερα με κυκλο 30!! Αρα μπορει να την γλιτωσεις και εσυ!!!! βεβαια εαν το θελεις παω πασο!! εγω δεν ηθελα.

πολυ καλος ο ανδρουλη σου!!! και πρωινο!! τι σου εφτιαξε;

Βασω καλως μας γυρισες!!!! Αγαπη μου εγω την ιδια κουβεντα ειπα για την θεια μου που τη αγαπω πολυ!!! Ασε ειμαστε μια οικογενεια αγαπημενη επειδη αλλοι ειναι στην Ρουμανια αλλοι στην Αμερικη και 2 θειοι μου Ιταλια!!!!! καλο;;;;

Γιουλη καλα εκανες! απο Σεπτεμβρη παιδικο και θα ηρεμησεις. καλα 3 24ωρα; δεν ειναι πολλα; τι θα κανεις εαν φυγει ο Νικος ταξιδι;

παω να κοιμηθω γτ δεν βλεπω να ερχετε διπλα μου ο ανδρουλης μου, μαλλον του αρεσει το λαπτοπ παρα εγω!!!! τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

O george exei fovero ponokefalo, zalizete k ekane k 2 fores emeto euxomai na min arrwstise 8elw na pistevw pws einai apo tin poli venzini pou anapneuse simera stin douleia pou xrisimopoiousane gennitria me venzini, einai 3aplwmenos sto krevvati apo to apogeuma..Me evgale nok aout i mikri evlepe k ton mpampa tis k den mporouse na tin piasei k gkriniaze perissotero, tin koimisa i wra 8:30..Egw twra efaga ta corn flakes mou, vlepw to ergo mou k perimenw na teleiwsei i soupa tis mikris..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas diavasa ligo apo tin arxi.gia to fagito pou lete gia bleder,meta to xrono einai poli.o megalos mou einai 2,5 eton k pote den efage alesmena.i8ele na masaei.o mikros mou apo 7 minon troei kanoniko den tou to ale8o.stin arxi anagouliaze alla tora an k exei mono 2 dontia ti kala masaei.den tou magirevo xoria.troei oti mgirevo gia mas.o paidiatros mou eipe navazo ligo alati.ta panta tou dino ektos ospria k jari.ka8e proi meta to gala 8a faei ti fetoula me voutiro k marmelada i meli ito avgoulaki tou.to apogevma meta tin krema 8a faei miso tost.min fovaste na dinete sta mora na trone.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

ευτυχώς δεν βρέχει!όντως τελευταία έχουμε χαθεί με κάποιες...Δάφνη,Αναστασία,μας λείπετε!!!

Νewmama,καλως ήρθες!το όνομά σου!η Μυρτώ μας είναι 10 μηνών και 2 ημερών!τώρα ξεκινήσαμε ψάρι κ την άλλη εβδομάδα αυγό!το γιαούρτι το σιχαίνεται!μου κάνει εντύπωση που ο παιδίατρος σου είπε να του δώσεις μέλι πριν τον χρόνο!από οτι ξέρω είναι αλλεργιογόνο και απαγορεύεται ρητά πριν τον χρόνο,το ιδιο κ το αλάτι,η ζάχαρη (στη Γερμανία οι παιδίατροι συστήνουν ότι όσο πιο αργά φάει το παιδί ζάχαρη τόσο μεγαλύτερη χάρη του κάνουμε).στο θέμα της διατροφής η διάσταση απόψεων των παιδιάτρων είναι τεράστια!τα έχουμε ξαναπεί!

γεωργιάννα,χθες μου έφτιαξε φυσικό χυμό πορτοκάλι και ενα τοστάκι!δεν ξέρω αν θέλω δευτερο ζουζουνάκι τόσο νωρίς,θα ήθελα να απολαύσω αποκλειστικά για λίγο ακόμα τη Μυρτώ.από την άλλη,δεν νομίζω ότι θα φτάσει σε μια ηλικία που θα είμαι έτοιμη να πω,εντάξει τώρα μπορώ να μοιραστώ και σε ενα άλλο μωρό!πάντα θα θέλω να εχει την αποκλειστικότητα....Οπότε αν κάτσει,καλοδεχούμενο θα είναι!!!αν οχι,παλι για καλό!

Η Μυρτώ σήμερα το πρωί με συγκίνησε πολύ!εδώ και καιρό επαναλαμβάνει συλλαβές τύπου μα-μα-μα-μα,μπα-μπα-μπα-μπα,ντα-ντα και λέει πια συνειδητά μαμ όταν θέλει να φάει!σήμερα το πρωί λοιπόν που τη θήλαζα,κάποια στιγμή άφησε το στήθος και είπε μα-μα και μετά χαμογέλασε!έλιωσαααα η μάνα!!!!θα το καταγράψω στο ημερόλογιο γιατί ένιωσα πως ήταν η πρώτη φορά που το είπε πιο συνειδητά χωρίς επανάληψη της συλλαβής.

καλή μέρα σε όλες κ όλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛημέρα και από εμένα!

ΤΙ κάνετε?

Newmama καλωσήρθες :D:D:D:D Εγώ είμαι η Έλενα και έχω μια ζουζούνα σχεδόν 1 έτους και σε 2.5 μήνες περιμένουμε και το 2ο μωράκι μας! Κοντά κοντά για να ...ξεμπερδεύω όπως μου είπαν γύρω στα 200 άτομα :lol::lol::lol::lol: λες και υπέγραψα με κανέναν από αυτούς συμβόλαιο οτι θα κάνω 2 παιδιά :D:D:D:D:D

Δανάη λες να είσαι η επόμενη? ΜΑΚΑΡΙ ΧΙΧΙ!!! Καλό είναι πάντως να 'μοιράζεις' την αγάπη σου στα παιδιά γιατί έτσι δεν γίνονται κακομαθημένα...ένας από τους παιδιάτρους μας (πολυλογάς) έλεγε στην 3-ετία στάνταρ να έχουμε κάνει και δεύτερο παιδάκι γιατί αλλιώς η σχέση με το 1 παιδί είναι ομηρική....και εγώ προέρχομαι από πολυμελή οικογένεια και με πολλά ξαδέρφια και μας άρεσε πολύ...βέβαια εγώ ήμουν μοναχοκόρη και από το 1 σόι μόνο εγώ κορίτσι ενώ από το άλλο 1 ακόμα, οπότε ένιωθα συχνά πυκνά σαν μοναχοπαίδι....

Α και σχετικά με τον θηλασμό, από την στιγμή που έχει σταθεροποιηθεί και ο κύκλος σου φυσικά και ΔΕΝ προσφέρει αντισύλληψη :lol::lol::lol: τα καλύτερα έρχονται πολλέ φορές όταν είμαστε αυθόρμητοι και ακολουθούμε το ...πάθος της στιγμής :lol::lol::lol::lol::lol: δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις :D:D:D:D:D

Άνδρια, Γεωργιάννα, Βασιλική, Αναστασία, Γιούλη, Δάφνη, Έλενα, Γωγώ, Ειρήνη, Sweety και σε οοοοοολα τα κορίτσια, πολλά φιλάκια :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Prin ligo ir8a stin mama mou, molis 3ipnise k i kori mou..

Newmama k egw pistevw me to blender meta ton xrono para paei..

Koritsia mou to afentiko mou exei 2 gious, o enas einai autos pou mou ma8ei tin douleia k o allos einai me eidikes anagkes-ikanotites erxetai mou kanei erwtisi tou apantaw k trexei xamogelwntas,ntrepetai meta apo liga leptakia 3ana erxetai k me rwta pali, k.o.k..Oloi katw apo ton 8eo eimaste..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια!!

Εχτές πήγα στον παθολόγο τις εξετάσεις,αυτά τα ενζυμα ALP ταα οποία με στειλαν για καισαρικη προωρα,δεν εχουν φτασει ακόμα στα φυσιολογικά επιπεδα...5 παραπάνω ειναι.

Μου ειπε να μην τρωω γλυκά-μόνο στις γιορτές!- οπότε καταλαβαίνεται πως κυνηγαω τις γιορτες κ τα γενεθλεια :lol::lol::lol:

Σημερα ξεπατωθηκα πάλι στις δουλειες,πήγα λαική με την Χριστινα,μαγειρεψα,καθαρισα τον φουρνο κ μόλις τωρα κάθησα.....η Χριστίνα χαιρεταγε τον κόσμο στην λαική κ ολοι γελαγαν :D

sweetmama καλως ηρθες!!!

Δανάη αν είναι να ερθει ας ερθει με το καλό,αν όχι...so what?

Σαμάνθα,2,5 μήνες μειναν?Ουαοοοο!!!Αντε με το καλό βρε κοριτσακι!

Ο αντρας μου με εχει φαει για 2ο σε κανα 1-2 χρονια να ξεκινησουμε....του λεω ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ απλά,ειμαι μεγαλη για τετοια δεν εχω αντοχες,πραγματικά.....τοτε λεει θα κανει με αλλη....ότι ναναι....οκ θα βρω κ εγω ενα πιτσιρικα να περνάω καλά,Εγινεε εξαλλος ,μονο ξυλο δεν εφαγα :lol:

Παω να κοιμησω την μικρη κ να ετοιμαστω για δουλεια....σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Γυρισα και εγω και εχω τον ανδρα μου διπλα μου να ροχαλιζει!!!!! και εγω θελω υπνο!!!!!!

Newmama θα διαφωνησω με σενα. βουτηρο και μαρμελαδα;;;; τοστ με τι μεσα; ειναι λιγο παρατραβηγμενο για διατροφη σε παιδι 10 μηνων. Γτ το παιδι να τρωει απο τωρα αλατι τι χρησιμευει σε κατι; τα φαγητα μας τα φτιαχνουμε με τσιγαρισμενο κρεμμυδι θα δωσω απο τωρα στο παιδι τηγανητο; ειμαι η Γεωργιαννα και εχω και ενα γιο 8 χρονων. ποτε δεν ακολουθουσα κατα γραμμα αυτο που μου ελεγε ο παιδιατρος αλλα καποια πραγματα σε θεματα διατροφης προσεχω για να εχουν τα παιδια μου την γεια τους, οσο μπορω.

Δεν σας ειπα τωρα και 2 μερες λεμε γιαγια!! Πανες αγορασαμε για τις γιαγιαδες!!! :lol::lol::lol:

Δαναη μου το ιδο σκεφτομουνα και εγω με σενα, δεν το ειχα γραψει γτ ειχα φρικαρει στην αρχη. εμενα θα ηταν το 3ο!! δεν σου κρυβω οτι οταν μου ηρθανε στεναχωρηθηκα!! δεν του ειπα τπτ του ανδρα μου γτ ξερω οτι δεν θελει τωρα.

Γωγω ασε αυτα και βαλτε μπρος για 2ο!! δεν ειναι καλο να εχεις μονο 1, θελουν παρεα οταν μεγαλωσουν, ετσω και αν τσακωνονται!!!

Ανδρια πως παει η δουλεια σου αρεσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou aresei poli, einai oikogeneiaki epixeirisi k einai poli iremoi an8rwpoi k me kalous tropous, girw stis 12:45-12:50 mou leei na sxolasw, fisika paw 7:40-7:45 to prwi (i wra 8:00 pernw kanonika douleia) gia auto mallon mou leei na figw ligo pio nwris..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κ εγω....γυριζω σπιτι γυρω στις 21.30,η Χριστινα κοιμαται εκεινη την ωρα κ εγω χαλαρωωωωνωωω!!!Αχ τι ωραια!!!

Αντρια ευτυχως που ειναι ευχαριστο το περιβαλλον,χαιεομαι που σου πάνε όλα ρολόι!Ειδες που αγχωνόσουν???

και μενα μου αρεσει εκει που ειμαι αλλα επηρεαζομαι με τις γυρω γυναικειες εταιρειες κ τα θελω ΟΛΑ!

Βασικα χαιρομαι που ξεφευγω απο το σπιτι κ αλλαζω παραστασεις οι 4 ωρες ειναι οτι πρεπει για να μπορω να ανταπεξελθω κ στις αναγκες του σπιτιου κ πανω απολα να μεγαλωνω την κορη μου όπως θελω.....

Σας αφηνω να κανω σερφαρισμα....φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...