Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Σήμερα περάσαμε πολύ ωραία,είχε ωραία λιακάδα κ πήγαμε για καφεδάκι!συγκινήθηκα πολύ και χάρηκα γιατί η φίλη μας κ νονά της Μυρτώς είναι έγκυος.έκλεισε τον 3ο μήνα.ήμουν έτοιμη να με πάρουν τα ζουμιά!!

οταν είχα μείνει έγκυος εγώ,η κολλητή μου μου είχε γράψει "ετοιμάσου για το πιο συναρπαστικό ταξίδι της ζωής σου". Και όντως ήταν για 'μενα..Της ευχήθηκα να το απολαύσει και θα ειμαι διπλα της σε ό,τι χρειαστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα!που έχετε εξαφανιστεί όλες;;;;εγώ τελειώνω σίδερο (από χθες σιδέρωσα 5-6 πλυντήρια),περιμένω τον κώστα που εχει πάει βόλτα με τη μικρήνα γυρίσουν,να της δώσω το μεσημεριανό και μετά θα πάμε να φαμε με φίλους στο κινέζικο στην παλιά πόλη.σήμερα εχει μπουφέ!καταλαβαινετε... :lol:

είστε καλά;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

K emeis valame prin ligo to fagito ston fourno.. Exw polles douleies na kanw alla variemai sfoggarisa mono, legame k me mia fili mas, ton andra tis (prwin sinaderfo tou george) k ton 7 minwn gio tous na pame kamia voltitsa simera alla telika einai kalesmenoi se trapezi.. Simera epa8a kati k [smilie=pottytrain5.gif] apo ton fovo mou girw stis 11:30 akousa ena sigano klama anoigw ta matia mou k vlepw tin endoepikoinwnia svistei tin anoigw k akouw tin Victoria na klaiei dinata, den 3erw posi wra eklaige to manari mou :(, e4es epeidi argisame poli na er8oume spiti fisika koimotan sto karotsi apo tis 9:30 to vradi alla sinexws ekane svoures euxomai na koimi8ike perissotero apo alla prwina afou to 3enixtisame k na min eklaige wra, den 3erw pws tin pa8ame :(..

Oi ipoloipes pou eisaste? Volta?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ,ΔΑΝΑΗ..ΜΕ ΚΟΛΑΣΕς ΚΑΙ ΝΗΣΤΕΥΩ......ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟΞΥΝΑ ΣΤΟ GOLDEN PHOENIX.....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς,ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;

ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΟΙΚΟΚΥΡΙΚΑ....................

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΥΡΙΑΚΗ........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χαθηκατε οι περισσοτερες,τουλαχιστον να περνατε καλα :D

Δανάη επεκτείνατε το σαλόνι,αντε καλο κυνηγι κ σε σενα.Καλα εκανες κ πηρες μέτρα γτ χτυπανε πανευκολα πλέον.

Γεωργιαννα μην ανυσηχεις θα σου ερθω!

Εγω ειμαι χαλια απο ψυΞη στον αυχενα κ στις ωμοπλατες,με το ζορι κανω δουλειες κ ενω ειχαμε σχεδια για καροτσαδα σημερα,ολα ακυρωθηκαν.

Βαζω λοιπόν ολη μου την δυναμη κ αρχιζω να κατεβαζω σιγα σιγα κουρτινες για πλυσιμο...γτ???

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΥΡΕΤΩΔΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!!! [smilie=blob6.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σκεφτομαι λοιπόν να κάνω μια ανοιξιατικη διακόσμηση με πολυχρωμες πεταλουδες κτλ...

Μπουφε κτλ...ΑΚΟΥΩ ΙΔΕΕΣ!

Πρεπει με μεχρι τελος του μηνα να εχω κανει γενικη το σπίτι...πφφφ

Επισης ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε αν τα μπαλονια που γεμιζονται με ήλιο σκανε δυνατα κ αν όχι,στο Τζαμπο εχει???

Ανυπομονώ.....εχτές εκανε 4 βήματα κ εβγαλε επιτελους το 2ο δοντακι :D

Μαγειρευω φιλετο κοτοπουλο αλα κρεμ με πιλαφι και φιλετο κοτοπ,καροτο,μπροκολο,πατατα,κρεμμυδι για την Χριστινουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw ma pws perase o kairos? :o ta prwta sas gene8lia? :shock: k egw skeftomai gia tsimpimatakia alla akomi den katali3a.. Perastika k xalara me tis douleies..

Ευχαριστω Αντρια μου!Αστα περασε σαν νερακι ο καιρός....

Τσιμπηματακια εννοεις για μπουφε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Εμεις βγηκαμε εχθες το βραδυ αργα στο mall. ο μικρος κοιμηθηκε κατα τις 23.30. απιστευτος!!! ειχαμε κατσει να φαμε κατι ωραια μπεργερ και ηθελε και αυτος!!!! τρελαθηκε ο πατερας του, που αυτα δεν τα ζει συνεχεια.

σημερα μαγειρεματα και σιδερο!!!

Δαναη μια χαρα σε βρισκω ολο βολτουλες;;!!!!θελω και εγω κινεζικο!!!

Γωγω κατι εχει στα Τζαμπο. ειδα οτι εχει πολλα πραγματα για παρτυ τι ακριβως δεν προσεξα.

Επανερχομαι!!! Δαφνη που εισαι;;; Βασω χαθηκες οπως και η Αννουλα!

Σουλα δεν εχεις ιντερνετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!! Χαθήκαμε με τον Ζοζεδάκο που έχει γίνει ίδιος ο Ντένης ο τρομερός!! Περπατάει εδώ κ μια εβδομάδα κ δν έχει αφήσει τίποτα όρθιο!! Εντελώς ξαφνικά ούτε καν μπουσουλησε,πιάστηκε απο τον καναπέ κ άρχισε τα βήματα εννοείται με πολλές σαβούρες! :lol: Βγάλαμε το 1ο μας δοντάκι χωρίς γκρίνια κ γενικότερα τρελαινόμαστε απο χαρά!! Μόνο που οι δικές μου αντοχές αρχίζουν κ τα "παίζουν" απο την εγκυμοσύνη αλλα οκ! Την επόμενη Πέμπτη έχουμε αυχενική κ ανυπομονούμε.. Αυτά! Ίντερνετ ακόμα δν έχουμε κ δν το κόβω να βάζουμε γιατί θα μετακομίσουμε πάλι. Το σπίτι στάζει απο παντού,μούχλα στο ταβάνι απο την υγρασία,που να μην ήταν καινούριο.Τεσπα. Σας τα είπα όλα μαζεμένα χωρίς ανάσα τώρα που πέτυχα ξεκλείδωτο ίντερνετ. Σας φιλώ γλυκά,ελπίζω να περνάτε τέλεια!!! Πάω να διαβάσω ότι προλάβω! Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα,σε χάσαμε!!!μπράβο για τα βηματάκια!!εσύ πώς νιώθεις;έχεις καθόλου συμπτώματα;υπνηλία;

γωγώ,ωραίες οι ετοιμασίες για τα γενεθλια!!!κ εμείς ήδη σκεφτόμαστε ποιους θα καλέσουμε,τι θα ψήσουμε στον κήπο,θα πάμε jumbo για διακοσμητικά.για φαγητό παιδικό σκεφτόμουν κεφτεδάκια,παιδική pizza,πατατούλες,κτλ θα ψάξω στο ιντερνετ,αν βρω τπτ θα σου στείλω.η νονά της Μυρτώς είπε θα φτιάξει την τούρτα για 22 άτομα (μεγάλοι,τα μικρά γλυκό γιοκ)

Γεωργιάννα,μπέργκερ ο Διονύσης;;;τον φαντάζομαι να το τρώει άνετα!

Γλυκερία,τι μαθήματα κάνεις;μπράβο!!μέσα σε όλα είσαι!

Εμείς περάσαμε όμορφα!για φαί μέχρι τις 5 κ μετά καφέ μέχρι τις 7.30.το κινέζικο πολύ ωραίο,με 10 ευρώ το άτομο σκάσαμε!εγώ γέμισα 2 φορές το πιάτο!τσάκισα το γλυκόξινο κοτόπουλο κ τη σαλάτα!!

παω να αράξω για ταινιούλα!κ ελπίζω να χωνέψω κάποια στιγμή....καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou nai tsimpimatakia mpoufe..Twra na doume omws giati o andras mou trellainetai gia karvouna den 3erw ti 8a tou er8ei na kanei..

Gewrgianna mou perasete wraia ee? K emeis prin ligo ir8ame apo to mall pigame gia kafe me tous filous pou sas elega..

Kali xwne4i Danai :D

Elenaki kalo tre3imo k kali ipomoni :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη και εγω εχω καποιες συνταγες για μπουφε. θα σας τα βαλω σιγα σιγα. Παντα στα παρτυ που εκανα ηταν το φαι που περιμενανε πως και πως!!!!!

Φετος εμεις μαζι με τον Διονυσακη θα γιορτασουμε και τις γιορτες μας, του ανδρα μου και την δικια μου!!! γλυτωνω φασαρια και λεφτα. Εχετε υπολογισει ποσα λεφτα θα μας φυγουν; μονο η τουρτα παει 50ε. Δεν σας τα λεω απο κακια αλλα για να τα μαζεψετε σιγα σιγα οπως μπορειτε. εγω καθε χρονο εκανα στον Αλεξανδρο και τα ξερω. Με την διακοσμηση δεν τα πολυ εχω αλλα με το φαι........

Για τα παιδια υπαρχει και η μπομπα που την γεμιζετε εσεις με τυρι- ζαμπον, την πουλανε στα σουπερ.

Μη με βριζετε αλλα οποια κανει σου ή τα βρισκει ετοιμα εχω συνταγη καλη για γεμιση, ειναι τελεια για αρχη με κρασακι ή ποτακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑτι βρηκα!!!!!

απλα αποθηκευστε τα εαν σας αρεσει!!

http://www.greekmasa.gr/index.php?optio ... &Itemid=49

http://www.greekmasa.gr/index.php?optio ... &Itemid=49

αυτο εδω το εχω κανει με φετα και αλλο ενα με κιμα-τυρι. ολοι τρελαθηκανε και ειναι πανευκολο.

πιροσκι θελετε;;; ειναι λιγο πιο δυσκολο!!

Παω να ξαπλωσω πριν κοιμηθω πανω στο λαπτοπ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ κορίτσια, συγγνώμη που χάθηκα, δεν είμαι στα καλύτερά μου και σωματικά με τριγυρνάνε ακόμα διάφορα αλλά κυρίως είμαι πολύ ζορισμένη με τα οικονομικά και με διάφορα θέματα με το Βαγγέλη, κοιμάμαι άθλια, έχω κι ένα μόνιμο σφίξιμο στο στομάχι... Προσπαθώ να παίζω όσο περισσότερο μπορώ με τον Άρη μου για να ξεχνιέμαι. Σας φιλώ πολύ, θα επανέλθω κάποια στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ κορίτσια, συγγνώμη που χάθηκα, δεν είμαι στα καλύτερά μου και σωματικά με τριγυρνάνε ακόμα διάφορα αλλά κυρίως είμαι πολύ ζορισμένη με τα οικονομικά και με διάφορα θέματα με το Βαγγέλη, κοιμάμαι άθλια, έχω κι ένα μόνιμο σφίξιμο στο στομάχι... Προσπαθώ να παίζω όσο περισσότερο μπορώ με τον Άρη μου για να ξεχνιέμαι. Σας φιλώ πολύ, θα επανέλθω κάποια στιγμή.

Δάφνη μου, σε καταλαβαίνω.... κι εγώ μια απ'τα ίδια....... αν κι έχω αρχίσει να συνέρχομαι απ'τα ψυχολογικά... που θα πάει θα στανιάρουμε κάποια στιγμή!

Σας διαβάζω κοριτσάκια μου αλλά δε μου "βγαίνει" να γράψω... Sorry και από μένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μην ζητάτε συγγνώμη,Δάφνη κ Αναστασία.όταν θελήσετε να γράψετε, εμείς είμαστε εδώ.προς το παρόν καλή δύναμη κ όλα να φτιάξουν...

Γεωργιάννα,ευχαριστώ για τις συνταγές,θα τις αποθηκεύσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

η ανοιξη και το φθινοπωρο ειναι λιγο περιεραγες σαν εποχες. φερνουν σκαμπανεβασματα στην ψυχολογια μας και στο εντερο μας (μου ειχε πει γαστρεντερολογος).

Δαφνη μου ευχομαι συντομα να φτιαξουν τα πραγματα κυριως με τον Βαγγελη γτ τα οικονομικα δεν βλεπω φως στο τουνελ(για μενα τουλαχιστον). Το ταρζανακι σου ειναι παντα το φαρμακο σου!!!

Αναστασια καλο ειναι να αρχιζεις να τα γραφεις ή σε χαρτι ή σε μας τι σε απασχολει μηπως συνελθεις λιγακι γτ ο Ιουνιος αργει λιγακι!! :lol::lol:

Και σταματηστε να ζητατε συγνωμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δαναη μου θα βαλω κι αλλα. αυτο με το μπεικον δεν το εχω κανει αλλα σκεφτομαι να το κανω.

εγω παντα γραφω το μενου μηνα πριν για να ειμαι προετοιμασμενη με τα ψωνια.

Πρωι πρωι τσακωθηκα με τον ανδρα μου. ειναι τι να πω!!!! ειχα και αδικο αλλα βεβαια εγω φταιω για τις δικες του ανευθινοτητες!!!!

Αντε γραψτε πολλλλλλλαααα για να γεμισουμε τις σελιδες γτ τα πρωτα γενεθλια πλησιαζουν!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!

Τι να κάνουμε για να σας φτιάξουμε την διάθεση Αναστασία κ Δάφνη μας???

Σίγουρα αν ειχε καλο καιρό θα βγαίναμε για καροτσο-συζητο θεραπεία...!!!

Ευχομαι μεχρι τότε να ανεβετε λίγο μωλεεε!!!

Προς το παρόν κάνουμε απο εδώ ότι μπορουμε.....all the time :D

Δανάη κ Αντρια ναι,το ψησιμο ειναι μια πολύ καλή ιδέα,αλλά εγώ προτιμώ εναν ετοιμο μπουφέ κ να ασχολουμαι μονο με τα πιτσιρίκια...λογικά θα εχετε ετοιμες σαλατες κτλ κ εναν ανθρωπο να τα σερβιρει...ετσι ναι.

Δαναη κάθε πρόταση δεκτή....σε ευχαριστώ πολυ πολυ!

Γεωργιάννα ωραίες οι συνταγες σου,τις αποθηκευσα ήδη!!!Δεν ηξερα πως οι καλεσμενοι σου ανυπομονουσαν για το φαγητό σου,οποτε θα δωσω προσοχη στο μενου σου :D

Μπράβο κ στον Γιώργο τον περπατητη!!!Νομιζω ειναι ο πρωτος της παρέας που αντιπροσωπευσε τον τίτλο για τα καλά!!!Αντε κ στα δικά μας!

Σημερα εχω σιδερωμα πολύ,μαγείρεμα κ σιγά σιγά να βγάλω απο την ντουλάπα τα νουμερο 4 εσωρουχο φορμάκια της Χριστινας,το 3 της κάνει αλλα θελω να ειναι ανετα ...

Ερχεται κ Ζηνα στα πόδια μου κολιτσίδα κ με δυσκολία κάνω δουλειές.

Όρίστε κ ενα κατόρθωμα καινούργιο....μπήκε στην στράτα χταπόδι μόνη της κ εκανε σβούρες σαν μπαλαρίνα...δυσκολευτηκε ομως να βγεί κ έριξα πολυ γέλιο!!!

Σας φιλώ ,τα λέμε μετα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλα τ κοριτσάκια και μωράκια! καλή εβδομάδα!

Ο Μάρτιος είναι ο αγαπημένος μου μήνας καθώς τοσα χρόνια είχα τα γενέθλιά μου -στις 25 με την παρέλαση χαχα (και ο ένας αδερφός μου στις 28 Οκτωβρίου ...ο άλλος μια μέρα μετά το 15Αύγουστο lol)- και πλέον θα γιορτάζω και την μικρής μου κουκλίτσας... :D:D:D:D:D:D αχ βρε κορίτσια, ασχετο, αναρωτιέστε καμιά φορά πώς είναι δυνατόν να αγαπάτε ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ τα μωράκια σας? Πραγματικά ώρες ώρες νιώθω ότι υπερχειλίζω από την πολλή αγάπη που της έχω & θα εκραγώ ... :lol::lol::lol::lol:

νιώθετε τόση πολλή αγάπη και για τους συντρόφους σας? Εγώ ναι απλώς όχι 24 ώρες το 24ωρο όπως παλιά! υπάρχουν και δυσκολες στιγμές και η κόπωση δεν μας αφήνει να ζούμε σε λιβάδια με ροδοπέταλα.... :?:?:?

εμείς κατά τα άλλα συνεχίζουμε τις ετοιμασίες για την μετακόμιση ΟΜΩΣ λογω του ότι είμαι control freak και δεν κάθομαι στα αυγά μου....με έπιασαν πόνοι χθες και η μέση μου και τώρα κάθομαι αναγκαστικά στα αυγά μου και κάνω μετρημένες κινήσεις...ευτυχώς έρχονται και οι γονείς μου για βοήθεια....

Δάφνη και Αναστασία εύχομαι σύντομα να νιώσετε καλύτερα...Όλες έχουμε τέτοιες μέρες... :roll::roll::roll: Πάρτε αγκαλίτσα τα μωράκια σας! Αναστασία, εσένα σε απασχολεί κάτι συγκεκριμένο?

Γωγώ μπράβο για την καινούρια δουλειά ! Εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα!

Γεωργιάννα ευχαριστούμε για το λινκ! :D:D:D Πολύ μου άρεσε! Θα φτιάξω και εγώ μερικά από εκεί (αν γίνω καλά ....)..

Δανάη μας κολάζεις με τα κινέζικα & τους μπουφέδες...τι θα γίνει?? Στο Far East πήγατε που έχει μπουφέ συνήθως τις Κυριακές? Πήρατε και την μικρή? Της δώσατε να δοκιμάσει?

Άνδρια αν είναι να τα φτιάξει εκείνος, ίσως γλυτώσεις κόπο & κούραση! Θα έχεις και βοήθεια από συγγενείς κλπ και θα είσαι ΣΟΥΠΕΡ!

Ελενάκι μου καλή επιτυχία με την αυχενική! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια (να μάθετε το φυλο & να είναι μπουμπου που θέλεις...αν και αγοράκι να είναι πάλι μην ανησυχεις, θα έχει παρεούλα ο κουκλος σου!)

ΠΟλλά φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!! Θα μπω να γράψω και πιο μετά, σήμερα δουλευω από το σπίτι και εχω εκατό χιλιάδες σχέδια να κάνω και καθόλου όρεξη...ουφ ουφ ουφ...........................

πρέπει και να προσέχω!

αα και η ελαφριά διάρροια της μικρής ενώ φάνηκε να περνάει (και εγώ ξεθάρρεψα και την τάισα κανονικά...) επανήλθε οπότε επανήλθαμε στην ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΗ διατροφή.....

σας φιλώωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και Μάρτιο, Κυριακή των Αποκρειών, πριν από 5 χρόνια γνώρισα το μωρό μου (το μεγάλο μωρό χιχι)....ερωτευτήκαμε με την 1η ματιά (το πιστεύετε?) .......................και από τότε είμαστε συνέχεια μαζί εκτός από 2 χρόνια που ήμουν εξωτερικό αλλά και πάλι σαν να ήμασταν μαζί ήταν......

όσα χρόνια και αν περάσουν και οτι και να γίνει θα τον αγαπώ όσο δεν φτάνει η λέξη να περιγράψει...

τρέμω στην ιδέα να μην είναι δίπλα μου για μια αιωνιότητα...

πω πω πολύ μελό μου άρχισε η εβδομάδα χιχι....αχχχχχχχχχχχχ αυτή η εγκυμοσύνη!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!

Elenaki mou 8a glitwsw mageirema alla 8a exw ka8arisma :lol: opote mageire4ei kanei tin kouzina xalia den prosexei ka8olou alla fisika na min ta 8eloume ola dika mas :).. K mena agapimenoi mou mines einai o Martis (einai ta gene8lia mou) k o Maios (ta gene8lia tis mikris k tou george)

Anastasia mou k Daphne mou sintoma me kali 4ixologia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι έγινε κοριτσάκια;που χαθήκατε;

Έλενα,σας εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και ερωτευμένοι!με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα μηπως την ενοχλει κατι συγκεκριμενο την Εμμα και κανει διαρροια; το εχεις προσεξει;

Να προσεχεις για να εχεις!!!!!!! θυμηθηκα που το ιδιο εκατσα εγω στο κρεβατι, τωρα...............

Και εγω αγαπαω τα μικρα, επειδη ο μικρος ειναι πιο γουτσου γουτσου πιο πολυ, μετα που θα μεγαλωσει θα γινει ισα η αγαπη και για τους δυο. Τον ανδρα μου ομως οχι και τοσο μερικες φορες :lol::lol::lol::lol::lol:

Δαναη μου μαγειρεματα, πλυσιματα και κτλ...... εκει ειμαι εγω!!!! και τρεξιμο μπολικο στην δουλεια!

μια φορα ειχα παει κινεζικο και δεν μου αρεσε. τωρα που εφυγε η αδελφη μου παιε και αυτη η ευκαιρια να παω again. αυτη πηγαινε συχνα γτ του ανδρα μου δεν του αρεσε.

Οσο για το παρτυ λεω να κανω δωρακια κατι με βατραχο. τι λετε εσεις εχετε κατι στο μυαλουδακι σας;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τώρα ξεμπέρδεψα απο την μικρη...κυριολεκτικα σημερα με ξεπάτωσε,ψάχνω επειγόντως 8ωρο με υπερωρίες :D

Την ώρα που άρχισα να θυμώνω κ να ξεφεύγει ο έλεγχος ξύπνησε ο μπαμπάς της κ την ανέλαβε,ευτυχώς κ βρήκα ευκαιρία να φτιάξω την ντουλάπα της,να μαζέψω την κουζίνα κ finally...να βάψω τα νύχια μου επιτέλους!!!

Antria Χρονια πολλά για τα γενεθλειά σου,να χαίρεσαι κ να σε χαίρεται η οικογενειά σου!

Δανάη η ημερομηνία που γεννήθηκε η Μυρτώ είναι η αγαπημένη μου...ξερετε γτ??

Γιατι 5/5/04 ξεκίνησε η σχέση με τον Χρήστο κ 5/5/11 μπήκε το μωράκι μας στο σπίτι.... :x

Σαμάνθα δεν υπάρχει πιο όμορφο συναίσθημα να είσαι ερωτευμένος κ να διημουργείς με τον ανθρωπο που αγαπάς την οικογενειά σου...Χαίρομαι πολύ που το βιώνεις στο έπακρο!!!

Γενικότερα σταναχωριέμαι που εχω φιλους μονους ή κ φίλες που υπάρχει πιθανότητα μεγάλη να μην τον ζήσουν τον πραγματικό έρωτα......ευχομαι να τον βρούν.

Καπου εδώ πιστευω μόνο γι αυτό θα έπρεπε να είμαστε ευτυχισμενες κ να θεωρούμαστε απο τις τυχερές.....φτού μας!!!Ε λιγη πιπερίτσα δεν βλάπτει....κ ας ειναι πικάντικη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...