Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

ξεχασα να σας πω οτι εκτος απ το οτι σηκωνομαστε ορθιες μονες μας κ πιανομαστε παντου κ επιχειρουμε βηματα πιασμενςς μονο με το ενα χερι, δε μπουσουλαμε αλλα ερπομαστε, ξερετε οπως οι ειδικοδυναμιτες σα κομαντο ρε παιδι μου ναι ερπεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xerete!!!!!!

I douleia mou arese poli, mou edei3an ligo apo ola paralaves, timologia, etoimasia paralaggeiwn, stock ktl k to afentiko k o gios tou me tous opoious 8a sinanstrefw perissotero einai poli iremoi an8rwpoi..Fisika prwti mera itan k ola/oloi stin arxi einai kaloi 8a dei3ei stin poreia..K i mikri me tin mama mou ta pigan perifima, koimi8ike apo tis 11:30-1:10..Axx mou efige ena agxos!!! Axx eimai 3ipnia apo tis 6 :o

Elenaki giati gelouses? den sas arese i photo? xexexe :D skefteitai poso 8elw na dw xionia pou molis eida to "xioni" ekana san trelli :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω οτι εκτος απ το οτι σηκωνομαστε ορθιες μονες μας κ πιανομαστε παντου κ επιχειρουμε βηματα πιασμενςς μονο με το ενα χερι, δε μπουσουλαμε αλλα ερπομαστε, ξερετε οπως οι ειδικοδυναμιτες σα κομαντο ρε παιδι μου ναι ερπεται...

χαχα!!μπράβο!!!!!καλό κυνήγι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,χαίρομαι που πήγε καλά η πρώτη μέρα!'άσε κ εγώ κ χθες κ σήμερα που δούλευα 8,από τις 6.30 ξύπνησα.χθες το βράδυ με πήρε ο ύπνος στον καναπέ γύρω στις 10 και δεν είχα δυνάμεις ούτε τον κώστα να χαιρετίσω όταν επέστρεψε σπίτι.τέτοια κούραση ειχα να νιωσω απο το πρώτο 3μηνο της εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :D

Λοιπόν κ εγώ τα πήγα πολύ καλά στην δουλειά,τα κορίτσια εκει ειναι συζητησιμα,το πρόγραμμα ειναι στανταρτ αλλα αν θελω κατι,το αλλαζουμε κ αυτο με εξυπηρετει πάρα πολύ!!

Βρηκα κ μια παλία συνεδελφο που δουλευει απεναντι μου κ πολύ χαρηκα :D

Το ωραριο θα ειναι συνηθως απογευματινο 17.00-21.00 κ Δευτερα ρεπο.Οπότε θα μπορω το καλοκαιρι να φευγω απο Σαββατο κ να γυρναω Τριτη 3ημερο περιπου στην Ευβοια χιχι.

Τα λεφτά ειναι ψίχουλα βεβαια,αλλά απο το τιποτα κ μεχρι να βρεθει κάτι αλλο απολαμβάνω τον χρόνο μου κ με την Χριστινουλα μου.

Η Χριστινα-τρομερή μας κάνει πολλές χαριτωμενιές κ ναζάκια....κάθε μερα όλο κ πιο πολυ!!!

Γκριμάτσες για να μας τραβαει την προσοχή η για να μην την μαλώνουμε!!!

Μας εχει τρελανει εντελως-μεγάλος ερωτας :D

Αντριά μπραβο που πηγαν ολα καλά κ με σενα!

Δανάη μου καλή ξεκουραση κ σε σενα!

Παντως το πρωινό ξυπνημα δεν μου φανηκε γτ πανω κατω ξυπναω ετσι απο την εγκυμοσυνη λογω διατροφής που εκανα......καλο αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Μολις γυρισα και εγω απο την δουλεια και τις δουλειες εκτος!! πολυ κουραση αλλα τι να κανουμε;;;;

Χαρουμενα μηνογενεθλια στην Ζηνα μας!!!!! Αχ δεν μπορω σαν χθες ηταν που χτυπησε το κινητο μου στις 22.20 στις 1.04 και ηταν η Γωγω και μου ειπε πως γεννησε! δεν μπορω να το ξεχασω και με το παραμικρο το θυμαμαι γτ συγκινηθηκα τοτε και τωρα!

Ανδρια καθε πρωι ξυπναω στις 7 παρα, δεν ειναι τπτ θα το συνιθησεις!! οπως και εγω!!

Τι εκανε η Βικτωρια μολις σε ειδε;

Τελικα η μετακομιση αναβαλετε για αλλη μια φορα, λογο χρηματων!!! μολις γυρισα απο τον οδοντιατρο και του χρωσταω 320ε.

Παω να μαζεψω το σπιτι( και καλα γτ δεν μαζευετε)!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxxxx βρε κορίτσια,με συγκινησατε,σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Βρε Γεωργιάννα.....σνιφ σνιφ,το θυμαμαι εκεινο το τηλ κ εχω κρατησει τα μνμ που εστελνα όταν μπορουσα....δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ αυτη την μέρα....

Στα γενεθλειά της την βλέπω να πηγαινει το δακρυ κορόμηλο(και δεν ειναι εποχής :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Τι κάνετε?

Εγώ είμαι σε περίεργη φάση τις τελευταίες μέρες. Νεύρα, απογοήτευση, αδυναμία να επιβληθώ στον εαυτό μου και πολλά άλλα... γενικά έχω κάνει μεγααααααααλη "κοιλιά".

Το μόνο θετικό είναι ότι έχουμε την υγεία μας. Αυτό έχω μάθει να το εκτιμώ..

Το ότι σας τα γράφω αυτά είναι κάτι.. γιατί συνήθως κλείνομαι στον εαυτό μου και δύσκολα μου παίρνεις κουβέντα. Ενώ εδώ..κρύβομαι πίσω από την οθόνη του υπολογιστή και είναι αλλιώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

την νυχτα ξυπνησε κλαιγοντας δυνατα, τον παιρναμε αγκαλια και ηταν μια χαρα με το που τον βαζαμε κατω παλι τα ιδια. για καμια ωρα ετσι!! μετα του μιλησα λιγο πιο δυνατα και κοιμηθηκε ευτυχως!!!

Εχει ωραια μερα εξω και σας βλεπω να παιρνετε τους δρομους!!!!

Αναστασια δεν ειναι τπτ ολες αυτες οι αλλαγες μπορει να σε εχουν επηρεασει. μολις πας για δουλεια και ξεφυγεις απο το σπιτι θα επανελθεις πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Αναστασία μου,γιατί νιώθεις έτσι;είναι η κλεισούρα όπως λέει κ η Γεωργιάννα;εμείς πάντως είμαστε εδώ...

Γεωργιάννα,τι τα πιάνει τη νύχτα;κανένα όνειρο;;άγχος μήπως δεν είμαστε εκεί;κ η Μυρτώ καμιά φορά μπορεί να κλάψει αλλά ευτυχώς αποκοιμιέται κατευθείαν.τι όνειρα να βλέπουν άραγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλα που χαθηκατε σημερα;

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πολυ μου αρεσε αυτη η εβδομαδα ουτε που καταλαβα ποτε περασε!!!!

Δαναη μεχρι 5 χρονων βλεπουν συχνα εφιαλτες. Δεν ξερω τι εγινε εχθες. ειπα στην συνηφαδα μου να μην τον αφηνει να κοιματε πολυ την ημερα. για να δουμε!! γενικα κοιματε και 2-3 ωρες την ημερα, 1 το πρωι και 1-2 το μεσιμερι. ειναι του υπνου το μωρο μου!!!

Ξεχασα να σας πω οτι λενε για απεργια διαρκειας στα φαρμακεια. εγω πηρα 2 κουτια γαλα για να εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω..σας διαβασα στα κλεφτα παλι..πως τα καταφερνω!

γωγω χαρηκα που σου αρεσε η δουλεια!! Καλη αρχη λοιπον.. και το ωραριο πολυ καλό

Αντρια κι για σενα χαρηκα! Μπραβο!! Ελπιζω να ειναι καλα και στρη σνεχεια!

Δαφνη περαστικα λογικα θα εχεις συνελθει ε?

Αφρο καλα περπατηματα..να προσεχετε τις τουμπες..εμενα σμερα επεσε κατω παλι ... της πηραμε ενα τραπεζακιδραστηριοτητων και πγαινε γυρω γυρω και μπουφ κατω χαχα

Αανστασια μουθ ειναι απο την κλεισουρα και την αδρανεια...9 μηνες ειμαστε αποκλειστικα δικες τους..τρεχχουμε σε ενα προγρεαμμα των μωρων μας και κανουμε κοιλια...κι εγω νοιωθω βαρια... ( ειμαι κιολας :lol::lol::lol::lol::lol: _) Αγκαλιτσα :) Ολα θα φτιαξουν! αν δεν νοιωθεις καλα γιατι δεν πας λιγο στη μαμα σου με τηνΓεωργια;

Γεωργιαννα εσυ πως πας με τη δουλεια?

Κοριτσια εγω ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΑ!! Με ξοφλησε και εφυγα.. νομιζω ηταν η καλυτερη επιλογη..ΔΕυτερα θα απω να με κανουν εικονικη προσληψη και απολυση μετα 1 βδομαδα να μπω ταμειο. Ηρεμισα πολυ! Σας εθχαριστω που με στηριξατε αυθτον τον καιρο !! ρευχομαι κανεις να μην περναει τη φαση της απληρωτης εργασιας!

Καλο Σ/Κ να εχετε..εμεις θα μεινουμε εδω ειμαστε ακομη αρρωστες δεν θα βγουμεγ ια καλό και για κακό..φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ....

ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ ΚΙ ΕΓΩ....ΤΙ ΘΑ ΓΛΥΤΩΝΑ;

Ο ΜΙΚΡΟς ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΜΙΑ ΜΑΣΚΑ....3 ΦΟΡΕς 2 ΨΕΚΑΣΜΟΙ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ

ΕΓΩ ΜΕ ΜΑΣΚΑ,ΜΑΣΚΟΦΟΡΟς Η ΜΑΜΑ...ΓΕΛΑΕΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗς.....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙς ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑς,ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ,ΓΡΑΨΕ ΜΑς ΟΤΙ ΘΕς ΕΜΕΙς ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!

ΓΩΓΩ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ,ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΕς ΜΕΙΩΣΕΙς......

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!

ΕΙΡΗΝΗ ΑΦΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ....ΜΠΡΑΒΟ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕς...

ΑΥΡΙΟ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια ετσι φτηνα να το περασετε!!!Μασκοφορος μαμα χαχχα κ περασαν κ οι απόκριες :D

Ειρήνη πήρες την καλυτερη απόφαση κ εφυγες επίσης κ με τον καλύτερο τρόπο...ο κυκλος σου εκει ειχε κλέισει εκ των πραγμάτων,μπήκες κ στο ταμείο ανεργειας σουπερ...

Καθε εμπόδιο σε καλό,πανω απο ολα η ψυχικη σου ηρεμία που δεν αναπλήρωνεται με κανενα :D χρηματικο ποσό......

Αναστασία μου αν δεις τα σκούρα γτ δεν πας στην μαμα σου να σου κανει χαδακια???

Τα ειπαμε κ τα αναλυσαμε κάπως,τα υπολοιπα απο κοντα :D

Γεωργιαννα λιγο πολυ το προγραμμα αλλαζει οταν περναει σε αλλα χερια κ κλιμα ,λογικο.

Καλο Σαββατο κυριακο!!!

Αφροδίτη εκανε βηματακια???ποσα ???Αντε με το καλο να περπατήσει :D

Δαναη τι κανετε εσεις???Τι ομορφη φώτο που εχετεεε!!!

Δαφνη....τελειες οι φωτο στο fb!Ολα τα λεφτα ο Αρουλης!

Εγω σχολασα στις 21.00,πηγα στην πεθερα μου την πήρα κ την εβαλα κατευθειαν για υπνο....τι ωραια τωρα χαλαρωνω!!!

Μου αρεσει πολυ που δουλευω αλλα με χαλαει που ειναι λιγα τα χρηματα,απολυουν κ κοσμο στην δουλεια του αντρα μου κ ειναι αβεβαιο το αμεσο το μελλον....δεν πτοουμαστε ομως ετσι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Επιτέλους μια ηλιόλουστη μέρα με υψηλή θερμοκρασία!!!

Γωγώ,ελπίζω να πάνε όλα καλά κ στη δουλειά του άντρα σου!εμείς καλά είμαστε!αρχίσαμε τα τρεχάματα με τη Μυρτώ!αλωνίζει όλο το σπίτι,εχουμε βάλει στοπ σε όλα τα ντουλάπια,προστατευτικά στις γωνίες,το σαλόνι έχει γίνει ένας τεράστιος παιδότοπος (τον επέκτεινα χθες λίγο),σε λίγο θα τα μαζεψουμε με τον κώστα να φύγουμε για να χωράει η Πριγκήπισσα! :lol::lol::lol: πια πιάνεται και σηκωνεται με απίστευτη ευκολία,κάθεται όρθια κ μετά πέφτει κ γελάει!

Σήμερα το πρόγραμμα έχει πρέσσα,μετά μαγείρεμα (γαριδομακαρονάδα),και μετά βολτίτσα με φίλους για καφέ!!!

Ειρήνη,σωστή απόφαση νομίζω πως πήρες!!αντε να ηρεμήσεις!θα ψάξεις αλλού ή θέλεις να μείνεις στο ταμείο ανεργίας;

Αναστασία,πώς είσαι σήμερα από κέφια;είχατε καλή νύχτα χθες;σε σκέφτομαι και σου στέλνω μια αγκαλιά και τη θετική μου ενέργεια!!!

οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Δάφνη,είσαι καλύτερα;

πάω για σίδερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Γωγω μου δεν φταιει το οτι αλλαξε χερια, ευτυχως δεν την κανει οτι θελει!! ειναι με τις μερες του!!! καποιες μερες θελει να κοιματε πολυ και καποιες λιγες. εχει μοιασει στην μαμα!!!! :lol::lol::lol:

χαιρομαι που σου αρεσει εκει, να ξεφευγεις και λιγακι απο το σπιτι! Εκανα "καθαριοτητα" στο τζακι!! και σε περιμενω!!!!!

Γλυκερια τι ωραιο τραπεζακι δραστηριοτητων ειναι αυτο!!! Περαστικα σου!!!

Δαφνη που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete! Simera mou epiase o andras mou to dwro mou gia ta gene8lia mou pou einai 20 tou minos, to tablet pou i8ela, apo auto sas grafw.. Einai teleio :-)..3etrella8ika!!!!! Twra 8a pame stin nona tis Victorias gia kamia tainioula..Kala na perasete oles sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...