Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

Λένα, και στον δικό μου επανεμφανίστηκε η νινίδα, αλλά λίγα πράγματα ευτυχώς. Νομίζω είναι θέμα χρόνου να φύγει πάλι.

Την πιπίλα γιατί είπε να την κόψει τελείως; Για να θηλάζει περισσότερο; Ο Αντρίκος ούτε να τη βλέπει στα μάτια του, αλλά εδώ και μια-δυο βδομάδες έχει γίνει ο μεγάλος του έρωτας. Πιστεύω ότι τον τρώνε τα ούλα και τον ανακουφίζει η πιπίλα, οπότε, αφού τη θέλει και τον βοηθά, γιατί να του τη στερήσω; Πάντως θηλάζει πέντε-έξι φορές από τα χαράματα μέχρι αργά το βράδι και ίσως και μία-δύο φορές μέσα στο βράδι και τρώει και ένα γεύμα γύρω στα 150-180 μλ δικό μου γάλα, όταν λείπω στο σχολείο.

Καλά, τι πάθατε με το κρεβάτι του Αναστάση; Απ' το ΙΚΕΑ ήταν; Ελπίζω να βρείτε λύση σύντομα!

Λυδία, σας έσωσε η Σόφι ε;

Εμείς σήμερα δεν έχουμε σχολείο! Έχουμε εκκλησιασμό. Θα πάμε στους Χαιρετισμούς, κατευθείαν στην εκκλησία, αφού οι μαθητές μας είναι ενήλικες και δε χρειάζεται να τους πάρουμε εμείς, και μετά σπίτια μας! Τρεις εργάσιμες μέρες αυτή τη βδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα τρωει ανα δυωρο την ημερα κ την νυχτα ξυπναμε 1-2 φοφρες.

εγω στον γιο μου απο ικεα κρεβατι πηρα.κ ολα τα ανηψια μου εχουν το ιδιο...σιδερενιο που μεγαλωνει οσο θες.φοβερο κρεβατι.οταν παει η μπουκιτσα μου 2 ετων θα τους φτιααξω το δωματιο με δυοροφο κ γραφεια για να εχουν χωρο,θα παει τοτε δημοτικο το αγορακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, κι εγώ έχω πολλά έπιπλα απ' το ΙΚΕΑ και δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα. Πολλοί φίλοι μου και ο αδελφός μου, όμως, μου έχουν διηγηθεί διάφορες ιστορίες για έπιπλα από το ΙΚΕΑ που τους έμειναν στα χέρια.

Κι εγώ θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά και να τους φτιάξω το δωμάτιο με διώροφα κρεβάτια και γραφεία! Αχ, τι ωραία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες μου, τι κανετε?

Εγω εχω λιγες ημικρανιες γμτ..ο μικρος λιγο γκρινιτσα..μαλλον ειναι μεταδοτικη η γκρινια γιατι βλεπω κολλησαν ολα τα μωρα ποστακιου μας..

Δεν διαβασα τα ποστ τησ προηγουμενησ σελιδας,συγχωρεστε με..ελπιζω να ειστε ολες καλα..

Βλεπω συζητατε για τα επιπλα του ικεα..εγω εχω παρει κατι βιβλιοθηκες ,ειμαι ικανοποιημενη μεχρι τωρα..πιστευω βεβαια πως πανω κατω ολα ιδια ποιοτητα εχουν,κινεζικα ειναι..σε αυτα παιζει καθοριστικο ρολο η τιμη..

Εγω θηλαζω συνεχεια,δεν εχω μετρησει ποσες φορες την ημερα..αλλα εμεις ετσι ειμασταν απο την αρχη,καθε τρεις ωρες μπορει και νωριτερα..εξαρταται απο τα κεφια του..

Χρυσανθη αυτο το κρεβαρι του ικεα το εχω δει κι εγω στον καταλογο..πολυ ωραιο μου φανηκε!βαφεται αλλο χρωμα αυτο η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια οχι δεν ηταν απο τα ικεα!

απλα τοειχεε ο τολης απο οταν ειχε περασει φοιτητης!

οπως μου ειπαν κ καποιες, ε ποσα πηδηματα να αντεξει το κρεβατι :lol::lol::lol::lol:

ναι για να θηλαζει περισσοτερο μου το ειπε

καλο ειναι το βαρος που πηρε, απλα οι θηλασμοι ειναι πολυ λιγοι για την ηλικια του

ειπε να προσπαθησω να τον βαζω πιο συχνα στο βυζι

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

ελπιζω να μην εχω χασει κατι σημαντικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου φιλενάδες!!

καλό μήνα!!!

τελικά η μικρούλα μου δεν έχει ουρολοίμωξη δόξα το Θεό.βρ'εθηκε

ένα μικρόβιο στην καλλιέργεια το οποίο μου είπε ο παιδίατρος ότι δεν

είναι κάτι, είναι εξωτερικό μικρόβιο και έτσι δεν χρειάζεται να κάνουμε κάτι.

πα πα πα το τι αγωνία πέρασα, δεν σας λέω τίποτα!!

εχθές το ζουζουνάκι μου σηκώθηκε στις 2, στις 5 και μετά στις 9.και όλα αυτά

με γκρίνια...τι είναι πάλι και αυτό;ελπίζω τυχαίο!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου ταλαιπωρήθηκε ο μικρός Χαρούλης με το αεροπλάνο;

όσο για την περιποίηση που σας είχαν τι να πω...άντε να κανονίσουμε να τα πούμε!!

κορίτσια αύριο μάλλον θα έχω μπαμιοεπίσκεψη και μόνο που το σκέφτομαι με πιάνει

τρέλα....

σας φιλώ γιατί ξυπνήσαμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Τι παθατε ρε κοριτσι μου με το κρεβατακι του Ανασταση?με εκανες και γελασα που ειπες για τον αντρα σου και τις αταξιες του!:-

Αννα μαρια εχει μυξουλες ο Αντρικος?κι εμας εχει λιγες!αφου κανει ψιοφοκρυο!

Αγγελικουλα πως ειναι η ελλαδιτσα?καλα περνατε?

Καλε κι εμας λιγη γκρινια εχει,ολα μαζι το παθανε?

Την τριτη παμε και μεις για εμβολιο,το 2ο και αγχωνομαι!ελπιζω να μην την πειραξειΑληθεια εσας σας κανουν πυρετο και γκρινια στα εμβολια?εμενα στο 1ο Δοξα Το Θεο και Την Παναγια,μονο λιγη γκρινια ειχε ευτυχως και περασε!

Δωρακι μου ευτυχως δεν ηταν τιποτα!Δοξα Το Θεο!

Φιλακια σε ολες!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωρα ειχε γκρινια το κοριτσακι σου?

παλι καλα που δεν εχει τιποτα! τελος καλο ολα καλα!

κοριτσακι μ το καλο κ το δευτερο εμβολιο!

εμεις οπως σας εγραψα πιο πριν δε θα τα κανουμε ακομα.. θα γλυτωσω λιγο καιρο γκρινιας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδακι κι εμεις αυτο το μασητικο πειραμε αλλα ακομα δεν μπορει να το πιασει καλα και της ερχεται λιγο μεγαλο για το στομα...εχει την πιπιλα προς το παρον για τσιχλα :lol::lol:

Βασουλα εμεις στο δευτερο ειχε υπνιλια την πρωτη ημερα και μετα γκρινια αλλα περασε..ευτυχως τιποτε αλλο....

Λενακι που εισαι βρε ψυχη?ολα καλα?

Αννα Μαρια να δω εγω ποτε θα το κανω με την μικρη,να την βαζω και να κοιμαται μονη της.

Σημερα το απογευμα ξαπλωσα κι εγω μαζι της για να την ηρεμω να κοιμαται μπας και ειναι ησυχη το βραδυ,για να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα πως περνατε Αθηνα?ξεκουραζεσαι καθολου?

Χρυσανθουλη τι κανετε εσεις?

Σημερα ειχε καλο καιρο,αλλα ειχα κοσμο και δεν μπορεσαμε να βγουμε... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αποφασισαμε να πουλησουμε το δικο μου το αμαξι

ειναι ρενο κλιο του 2004 3θυρο σε κοκκινο χρωμα

το δινουμε 2500

αν ξερετε καποιον που ενδιαφερεται σας παρακαλωωωωωωωωωωωωω προωθηστε με!!

η αγγελικουλα ειναι αθηνα?? καλε ανεβα μια βολτα κ απο εδω!!!!! μα θελω τοσο πολυ να σε γνωρισω!

αναστασακο καλα ειμαστε, ειχαμε τρεχαματα αυτες τις μερες γενικα

ο αδερφος μου ειχε φυγει φανταρος κ πηγαμε να τον δουμε στην ορκομωσια μετα ηταν το τριημερο μετα με πηδηξαν κ τα 2 μαζι.. πω πω σημερα ειδικα τι γκρινια μα τι γκρινια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxxx.......Βασουλα μου και εμείς την Τρίτη το μεσημέρι θα κάνουμε το 2ο εμβολιάκι...ωχχχχχχχχχχ......και εγώ το σκέφτομαι αν θα την πειράξει......μακάρι να την πιάσει μονάχα υπνηλία....χιχι.......σας φιλούμε....:))

Λενάκι μου....πάει το κρεβατάκι.......δεν πειραζει......παμε γι΄αλλο.....πολλα φιλακια,..;)

Αναστασακι...μια χαρα η Σοφλι.....τελικά κανει δουλειά.....:)...να μου φιλησεις την φραουλίτσα..;)

Δωράκι μου μια χαρουλα τελικά με το κοριτσακι σου...ευτυχως δεν ηταν ουρολοιμωξη να ταλαιπωρηθει η μικρουλα σου....σας φιλουμε...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια....κοιμησα τα αστερακια μου κ μπηκα λιγο...αν κ ειμαι κομματια

αγγελικη ασπρο ή μαυρο υπαρχει, αλλα πιστευω οτι μπορει να το βαψεις σιδερο ειναι.εγω εχω κ το ενα κομματι του στρωματος σαν κεφαλαρι για να μην χτυπαει.

αννα μαρια εγω μονο το κρεβατι εχω παρει απο εκει αλλα ειμαι ευχαριστημενη...τωρα καμια πολυθρονα θελω να παρω κ μαλλον απο ικεα θα παρω για οικονομικους λογους.

λενα μου ωραιο αυτο με το κρεβατι...ποσα να αντεξει :lol:

να τον βαζεις συνεχεια στο στηθος κ ας κοιματε...παντως η δικια μου αν πεινασει γινετε ο χαμος κ ποτε δεν ξεπερναμε τις 2,5ωρες :lol: με εχει ρουφηξει...

ξεχασα να σας πω ειμαι χαρουμενη 4κιλα μου μειναν...μπαινω κ στα παλια μου ρουχα.....

αναστασια καλα ειμαστε πηγαμε κ μια βολτιτσα...αντε να κανει επιτελους καλες μερες :)

εμενα οταν καναμε στον γιο μου το πρωτο εμβολιο δεν τον πειραξε...να σημειωσω οτι ο γιος μου απο ημερων κοιμοταν μονο 2 ωρες το μεσημερι κ την νυχτα....τις υπολοιπες ωρες ηταν ξυπνιος...δεν ειδα να τον πιανει καμια υπνηλια(ειχε πει ο παιδιατρος ή γκρινια μπορει να εχει,ή υπνηλια, ή σπανια πυρετο).

εγω εχω βαλει μια αποστειρωση (τα βραζω στην κατσαρολα) πρεπει να της μαθω το μπιμπερο για να τη ταιζει ο μπαμπας οταν παω στη δουλεια με δικο μου γαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω..

Πολυ γκρινια και το δικο μου αστερακι σημερα..δεν κοιμαται με τιποτα αυτο το παιδι..

Τελικα συνειδητοποιω οτι εγω εχω κανει πολλα λαθη μεχρι τωρα με το μωρο..

Εχω κανει το στηθος πιπιλα, αφηνω να τον παρει ο υπνος στο στηθος,θελει να ειναι συνεχεια πανω μου κι ολοι με κατηγορουν οτι εγω φταιω που κακομαθε με την αγκαλια κοιμαται μαζι μου στο ρεβατι...ισως να εχουν δικιο τελικα..δεν μπορουσα ομως να κανω διαφορετικα βρε κοριτσια..δεν μπορω να τον αφηνω να κλαιει..

Λενακι,θεσσαλονικη εχω να ερθω ισαμε 11 χρονια ..αλλα σαν χθες την θυμαμαι..κι εγω θελω να γνωριστουμε αλλα να το κανονισουμε σοβαρα..παντως θα ειναι παραξενο αυτο το συναισθημα..γνωριζομαστε τοσο καιρο χωρις να εχουμε καν βρεθει..

Δωρακι μου, μια χαρα ειναι η κουκλιτσα σου..ειδες που δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι?!θα σε παρω τηλ να κανονισουμε να βρεθουμε πριν φυγω..αλλα που μπορουμε να παμε με τα μικρα μας?εκτος αν τα αφησουμε στις μαμαδες μας και παμε για καφε μονες μας..αν κανει πολυ κρυο ..

Λυδιακι μου γλυκο η σοφη που εχουμε εμεις δεν αποστειρωνεται..αυτο που εχετε εσεις τι υλικο ειναι?καουτσουκ?λογικα πρεπει να το εχει στις οδηγειες..εγω την δικη μας την πλενω με απορρυπαντικο για τα πιατα και την σκουπιζω..

Βασουλα μου,η αθηνα ειναι πολυ κρυα,,μπρρρρ..εκει τι γινεται?

Αννα μαρια φιλια στον αντρικο..

Χρυσανθη μου,μια χαρα επιπλα εχει το ικεα..τώρα θυμηθηκα οτι κι ο καναπες που εχω στην κρεβατικαμαρα μου απο κει ειναι κι ειναι μια χαρα..εμενα μου ατεσει πολυ να πηγαινω εκει..αγοραζω ενα σωρο πραγματα, αχρηστα συνηθως αλλα το ευχαριστιεμαι..

Βρε κοριτσια η νασια μας τι να κανει αραγε?υποψιαζομαι πως μετακομησε..

Τι αλλο???

Αυτα..νυσταζω γμτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!

Τι κανετε?πως ειναι τα μωρακια μας?

Σημερα γιορταζει το δωρακι μας! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

φιλεναδα μου χρονια σου πολλα..να ζησεις,να σε χαιρομαστε και να χαιρεσαι κι εσυ την οικογενεια σου!!!

Τυχερουλα ,σημερα θα εχεις μπαμιοεπισκεψη και μπαμιοδωρο..

Επιστρεφω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορτσούδια!

Εγώ χτες και σήμερα έκανα δουλειές, καθάρισα χτες τα δύο υπνοδωμάτια και σήμερα το γραφείο, το σαλόνι και την κουζίνα. Το γραφείο από μόνο του ήθελε δυο ώρες καθάρισμα.

Αφήστε το άλλο. Πριν λίγο τελείωσα, έκανα το μπανάκι μου, ο Αντρίκος κοιμόταν, και είπαμε με τον άντρα μου να αλευρώσουμε κανένα κεφτέ, που έχουμε ξεχάσει και πώς αλευρώνεται. Ε, μόλις το είπαμε, ΞΥΠΝΗΣΕ!!!!!!!!! Τώρα τον αλλάζει ο άντρας μου και θα μου τον φέρει να τον ταΐσω...

Αυτά τα συνταρακτικά μου νέα!

Δωράκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Αγγελική, δεν πιστεύω ότι έχεις κάνει λάθη. Είναι στο παιδί. Ο δικός μου ήθελε όλα όσα λες, αλλά από κάποια φάση και μετά, τα έκοψε από μόνος του! Δεν έκανα κάτι για να του τα κόψω, ούτε και τον άφηνα να κλαίει.

Χρυσάνθη, κι εμένα ο δικός μου όποτε πεινάει χαλάει τον κόσμο. Δεν ξεγελιέται με πιπίλα. Τα μωρά δεν είναι χαζά. Νομίζω μπορούν να ξεχωρίσουν την πιπίλα από το γάλα!

Οι πολυθρόνες και οι καναπέδες του ΙΚΕΑ δε μου αρέσουν καθόλου. Μου φαίνονται όχι και τόσο καλής ποιότητας και οι τιμές τους δεν είναι και τόσο χαμηλές. Πάντως, κι εμένα μ' αρέσει το ΙΚΕΑ, έχω πάρει πάρα πολλά πράγματα από εκεί, και τώρα δεν βλέπω την ώρα ν' ανοίξει ο καιρός για να πάμε βολτίτσα να πάρω πραγματάκια για το δωμάτιο του Αντρίκου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια νομιζα οτι ειχατε ανοιξει αλλο ποστ και γραφατε αλλου..

Αννα μαρια, κι εγω λατρευω αυτες τις μερες που κανω ξεκαθαρισματα και πεταω πραγματα..γιατι αποκλειεται να καθαρισω γραφειο και βιβλιοθηκη και να μην πεταξω χαρτουρα..ο αντρας μου μαζευει εγω πεταω..

Κι εμεις περιμενουμε να ανοιξει λιγο ο καιρος να παμε καμια βολτα στο ικεα..και στο αλλο το leroy merlin δεν εχω παει και δεν ξερω τι παιζει εκει..

Κι εγω σημερα εκανα κατι ανασκαφες στο παταρι και βρηκα κουτια με μαθητικες αναμνησεις..εμεις γραφαμε και λευκωματα τοτε..ε ρε τι γραφαμε εκει μεσα..τα κερατα μας..μου φαινονται τοσο μακρινα ολα αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...τι κανετε?

εμεις καλα μεγαλωνουμε κ αφρατευουμε...πηγαμε κ βολτιτσα στο παρκο μας κ κοιμοταν.... :lol: της αρεσε η βολτα πολυ..επαιξε κ ο ομορφαντρας μου με τον μπαμπακα μπαλα,περασαμε πολυ ωραια.

αγγελικη μου που να δεις τον γιο μου...οχι απλο κολλημα με το στηθος..ερωτας.το βραδυ μαλλιστα που προσπαθουσα να τον κοιμησω περπατουσα κ τον θηλαζα με τις ωρες, επρεπε να κοιμηθει βαθια για να τον ξαπλωσω διπλα μου (ελειπε ο μπαμπας μας εξωτερικο κ τον ειχα διπλα μου γιατι φοβομουν για 1,5χρονο)....ωραιες στιγμες βεβαια....παντως κ μενα μια χαρα κοιματε στο δωματιο του δεν ειχε κανενα θεμα επειδη κοιμοταν στο δωματιο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, το γραφείο το είχα φτιάξει με μεράκι και αγάπη για να κάθομαι να μελετάω και να γράφω, και έκανε κατάληψη ο άντρας μου για να παίζει παιχνίδια στον υπολογιστή. Είναι το βασίλειό του. Δεν ξεκολλάει από εκεί μέσα, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να καθαρίσω... Λέει και καλά ότι καθαρίζει αυτός, αλλά δεν ξέρω αν είναι ο δικός μου ή έτσι είναι όλοι οι άντρες: σκουπίζει, και το πάτωμα είναι βρώμικο. Ξεσκονίζει και οι βιβλιοθήκες είναι γεμάτες σκόνη. Οπότε, καθάριζα με τις ώρες. Το τι σκόνη είχε μαζέψει εκεί μέσα, δε λέγεται. Αποφάσισα κάθε βδομάδα να κατεβάζω τα βιβλία από μία βιβλιοθήκη, γιατί δεν μπορώ να τα κατεβάζω κάθε βδομάδα κι απ' τις έξι... Και τις υπόλοιπες, απλό ξεσκόνισμα... Πολλή δουλειά μιλάμε, αλλά μόλις μπήκε ο άντρας μου, νόμιζε ότι μπήκε σ' άλλο σπίτι!

Χρυσάνθη, ο δικός μου προς το παρόν τα έχει κόψει αυτά, κι αποκοιμιέται μόνος του. Για να δούμε πώς θα εξελιχθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους κοιμηθηκε μετα απο μαραθωνιο γκρινιας..αφου καναμε το μπανακι μας και φαγαμε ξεκινησε κατι μπα μπα μα μα ..αλλα με παραπονο και τα σαλια να τρεχουν ..προσπαθησα να τον κοιμήσώ με πιπιλα αλλα τιποτα..τον εβαλα στο στηθος και ξεκινησε να με δαγκωνει..καποια στιγμη μετα απο πολυ ωρα αποκοιμηθηκε..

Χρυσανθη κι ο δικος μου πρεπει να κοιμηθει βαθια για να τον αφησω απο την αγκαλια μου..αν και καποιες φορες παλι ξυπναει..πηγατε βολτιτσα οικογενειακως ε?ο δικος μου οταν παμε βολτα με το καροτσι δεν κοιμαται..

Αννα μαρια,εξι βιβλιοθηκες,ε?βλεπω σιχαινεσαι το διαβασμα..κι εγω καποτε διαβαζα μανιωδως..τωρα δεν παιζει με τιποτα να βρω ελευθερο χρονο και ηθελα να διαβασω μερικα βιβλια που εχουν κυκλοφορησει..εσυ τι διαβαζεις συνηθως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις κοιμηθηκε...

σημερα πηγαμε με το αυτοκινητο στο παρκο γιατι ειναι γυρω στα 10λεπτα κ πηρα το μαρσιπο να το δοκιμασουμε...αυριο θαπαμε εδω γυρω με το καροτσι αν εχει καλα καιρο...

αννα μαρια ο δικος μου στο να τακτοποιει πραγματα ειναι αψογος...για να φανταστεις στην ντουλαπα του ειναι ολα ευθυγραμμισμενακ δεν την φτιαχνω εγω :oops: κ στην αποθηκη που εχουμε εχει φτιαξει ενα γραφειακι για να διαβαζει εχουμε κ βιβλιοθηκη...αν την δεις θαμεινεις....ειμαι τυχερη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...