Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

Καλημερααα!

Αναστασακι μου σας ειπε ο παιδιατρος να αλλαξετε γαλατακι?αντε ευχομαι να κατσει στη μπεμπουλα!

Αννα μαρια επειδη ηταν πρωτο βραδυ στη κουνια και γι αυτο γκρινιαζε!θα συνηθισει σιγα σιγα!

Χριστιναι γνωριστηκατα κι απο κοντα με τη γιωτουλα?τελειαααα!φιλακια στ μπεμπουλη σου!

Γιωτακι φιλακια και στο δικο σου μπεμπη!

Αγγελικουλα μου,αναρρωσες λιγακι?η ιωαννα δεν πολυενθουσιαστηκε με το γυμναστηριο αλλα φανταζομαι ειναι που ειναι μικρουλα ακομη!ο χαρουλης πως ειναι?5 μηνων ε?αχ καλε να σας ζησει!πως περασε ο καιρος?

Νασιουλα φιλακια στις μπεμπες!

Ωραιο καιρο σημερα εχιει!θα παμε βολτουλα και θα περασουμε κι απ την καρναβαλιστικη παρελαη!

Φιλακια σε ολες!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια

Χθες καλα κοιμηθηκαμε δεν μπορω να πω,αλλα το γαλα μαλλον δεν της καθεται,το εκανε εμετο απο το πρωι που προσθετα στο παλιο....κι ετσι παλι το ιδιο.....Βασουλα ο παιδιατρος μα ς ειπε ολα ιδια ειναι αλλαξτε γαλα!

Καλε Χριστινα γνωρισες την συμπεθερα μου? ;;) τελεια....εμεις ει,αστε λιγο μακρυα για να σας γνωρισουμε.... ισως καποια στιγμη,ποτε δεν ξερεις!!!

Λιγο κρυο σημερα,ελπιζω να φτιαξει αργοτερα να βγουμε βολτουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια μανουλίτσες!!!!!!!

Το βρυκολακάκι μου το μπεμπίδιο με έχει ξυπνήσει σήμερα από τις 6 (φυσικά δεν με άφησε ούτε η Μαρία να κοιμηθώ, όλο το βράδυ στριφογύριζε, με κλώτσαγε, ξύπναγε και έκλαιγε).......το θυμάστε το τραγούδι που λέει "και πίνω μπύρες, πίνω μπύρες, πίνω μπύρες"??????? Εεεεεε εγώ πίνω καφέδες, πίνω καφέδες, πίνω καφέδες............ ~o)~o)~o)

Το μεσημέρι έχει εκδηλώσεις (τί ακριβώς θα σας γελάσω και δεν το θέλω :-?? ), θα ντύσω το Μαρουλάκι πειρατίνα πάλι και θα βγούμε μια βολτίτσα...θα πάρουμε και την μπέμπα φυσικά!!!!!! Ελπίζω :ympray::ympray::ympray: να μην έχουμε καμιά μπαμιοσυνάντηση και μου γυρίσουν τ'άντερα και μου χαλάσει η διάθεση :evil: Περιμένω και περίοδο κι έχω πρηστεί και πονάω κι έχω τα νεύρα μου κρόσσια......(μην την πληρώσει ο άμαχος πληθυσμός :mrgreen: )....και με τόσους καφέδες :lol::lol:

Βασάκι μου πως τα πάει η μικρούλα με το υποαλλεργικό γάλα? Το συνήθισε? Θα βγείτε κι εσείς βολτίτσα στα καρναβάλια με το κοριτσάκι σας ε????? Καλά να περάσετε κουκλίτσα!!!!!!!!

Τιτίνα μην χάνεσαι.......

Γιωτάκι μου μακάρι να έκανε κι ο δικός μας Δήμος τέτοιες κινήσεις και θα τα έδινα όλα μας τα παιχνίδια εκεί....αλλά εδώ δεν κάνουν τέτοια πράγματα, μόνο ρουσφέτια ξέρουν να κάνουν......

Άννα Μαρία ωραίο το προσκλητήριο...απλό και όμορφο....Και το δικό μας κάπως έτσι θα είναι, απλά θα είναι ροζ-φουξ και εκεί που έχετε εσείς το καραβάκι θα έχει μια πριγκιπισσούλα με κορωνίτσα! Πείσε τον άντρα σου να βγείτε βολτίτσα με το ζουζούνι σήμερα που είναι τα καρναβάλια....αν έχετε και καλό καιρό....εδώ εμείς έχουμε λιακάδα, αν και είπαν ότι από το απόγευμα χαλάει :(

Αναστασάκι μου μπορεί να χρειάζεται χρόνος για να το συνηθίσει το γάλα η φραουλίτσα....αν δείς ότι συνεχίζει να το κάνει εμετό ενημέρωσε τον παιδίατρο, δεν είναι όλα τα γάλατα για όλα τα παιδάκια!

Πού είστε τα υπόλοιπα κοριτσάκια??????? Πάω να φτιάξω άλλον έναν καφέ και να αλλάξω πάνα στην μεγάλη που έκανε κακά και βρωμοκοπάει όλο το σπίτι :o:lol: .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!

Βασούλα είναι μικρούλα ακόμα σε λίγο θα δείχνει περισσότερο ενθουσιασμό στο γυμναστήριό της!

Συμπεθέρα μου ναι γνωρισα το Χριστινάκι μας και τον κούκλο της!!!! Η χαρά μας απεριγραπτη....

Πού ξέρεις μπορεί να συναντηθούμε, ο κόσμος είναι μικρός!

Πώς πάει τελικά η νυφούλα μου με το νέο γαλατάκι της;;;

Νάσια μου καλημέρα!!!!

Το έχεις ριξει στους καφέδες!!!!

Καλά θα ήταν να το πίναμε παρεούλα σήμερα!

Και εγώ πίνω καφεδάκι, δεν έφυγα για την έκθεση, έχει ωραίο καιρό για την ώρα και θα τον πάω καμιά βολτούλα και ίσως πάμε το απόγευμα εκθεση...

είχε κόσμο χτες ...τσιγάρα, αλλά χάλια τα πράγματα, πεσμένη αγοραστική κίνηση....

Θα βολτάρετε με την πειρατίνα;;; Μακριά από μπαμιοσυναντήσεις!!!!!!!!!!

Όσο για το δήμο μας....χα χα χα...τι να σου πω;;; ούτε και αυτοι εδώ κάνουν τίποτα εκτός από μασάρε!!!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου δεν της εκατσε τογαλα?αχ!

Νασιουλα μου με το καινουριο γαλα τα παμε καλα!οκ δεν το πινει τοσο καλα οσο το παλιο που επινε, αλλα μας ειπε η παιδιατρος να επιμενουμε κι αυυτο κανουμε!με αυτο επειδη ειναι πιο ευπεμπτο,εχουμε συχνα γουλιες!

Ωραια μερουλα και θα βγουμε ολες βολτουλα ε?

Καλα να περασουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...χαλασε ο καιρος..ηθελα να παμε στο παρκο που εχουμε εδω κοντα μας αλλα δεν θ βγουμε :cry:

αχ τι ωραια βαπτισεις....θυμαμαι του γιου μου που τον βαπτισα 13 μηνων..τον βαπτισε η αδελφη μου κ ενω την ηξερε δεν την ηθελε καθολου...φωναζει συνεχεια ''μαμα μου'' κ ουτε που τον πηρε αγκαλια καθολου η κακομοιρα εγω τον κρατουσα δεν ηθελα να κλαιει το μωρο μου, με αγριοκοιταξε ο παπας λιγο αλλα ευτυχως μας τον βαπτισε ενας νεος παπας που δεν ειχε προβλημα που τον ειχα εγω αγκαλια...μονο στην κολυμπηθρα τον πηρε...

εγω χτες ειχα ημικρανιες...ο συζηγος υπηρεσια κ ημουν μονη...εφτασα σε σημειο να θελω να κανω εμετο...ευτυχως ο γιος μου ηταν ησυχος κ η μικρη κοιμηθηκε 21:00 κ ξαπλωσα κ εγω λιγο κ ηρεμησα.

Αννα Μαρια μου υπομονη να φτιαξει ο καιρος...εχετε υγρασια εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Πάλι δεν κοιμήθηκα καλά. Ο μικρός ξύπνησε όταν τον έβαλα στην κούνια και πήγα να του βγάλω το βελουτέ φορμάκι για να μη σκάσει. Τον αλλάξαμε, τον τάισα, κοιμήθηκε κατά τις δώδεκα και είκοσι. Ξαναξύπνησε τρεις παρά, τον τάισα και κοιμήθηκε κατά τις τρεισήμιση. Ξαναξύπνησε κατά τις έξι και τέταρτο, του έδωσα πιπίλα και κοιμήθηκε μέχρι τις εφτάμιση. Τον τάισα και δεν ξανακοιμόταν. Τον έβαλα στην κούνια και χτυπιόταν, χωρίς να κλαίει. Απλά ήταν πολύ ζωηρός. Κοιμήθηκε ξανά κατά τις εννιά, ξαπλώνω κι εγώ, και δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Τελικά κατά τις δέκα παρά με πήρε ο ύπνος και εκείνη τη στιγμή ξύπνησε κι άρχισε να κλαψουρίζει. Τον πήρε ο άντρας μου, αλλά δεννν κατάφερα να ξανακοιμηθώ και τώρα κουτουλάω και τρέμουν τα χέρια μου...

Ο άντρας ανένδοτος να πάμε βόλτα, ενώ έχει χαρά Θεού. Τώρα του είπα ότι θα πάμε στη μάνα μου το μεσημέρι, και μου λέει "γιατί, δεν μπορούμε να μαγειρέψουμε εμείς;". Εννοείται ότι θα πάμε.

Το βράδι έχει ταβέρνα, αλλά να δούμε πώς θ' αντέξω έτσι χάλια που είμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη και εμάς ο καιρός μια έτσι μια αλλιώς....μου ήρθε στο μυαλό η ελληνική ταινία για ποιον χτυπάει η κουδούνα;;;;;;;; Τωρα μένω ήηηηηηηηηηηη βγαίνωωωωωωωωω;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Άννα Μαρία άστα και εγώ χτες τον πήρα στο κρεβάτι μαζί μου για να κοιμηθεί, διπλα μου κοιμήθηκε αμέσως!!!!!!!

Αλλιως μόλις τον έβαζα στη κούνια το μάτι γαρίδαααααααααααα!!!!!!!!!!!! άστα.....και έτσι τι να κάνω..υπέκυψα και αμέσως κοιμήθηκε!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς έχει χαρά Θεού και τίποτα από βόλτες...

Αφήστε, πήγα να βγάλω γάλα με το θήλαστρο και παιδευόμουν ένα τέταρτο και έβγαλε δυο σταγόνες... Τι γίνεται; Αγχώθηκα πάρα πολύ τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα δεν γινετε αν δεν φτιαξει ο καιρος ολος ο κοσμος αρρωστος θα ειναι συνεχεια.Εντωμεταξυ μας κοβουν συνεχεια πως θα βαλουμε πετρελαιο?Εμενα το σπιτι ειναι καινουργιο κ ειναι ζεστο..αλλα παλι θα αναψουμε δεν γινετε εχω παιδια.Αχ τι θα κανουμε με την κριση.

Αννα Μαρια μην αγχωνεσαι ξαναπροσπαθησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοριτσακια.....κρυωσε ο καιρος παλι γμτ.....δεν προλλαβαινουμε να ξεμυτισουμε...βγηκαμε σημερα βολτιτσα,καλα ηταν αννανεωθηκαμε λιγο...της αρεσε της μικρης,κοιτουσε γυρω γυρω(δεν ξερω αν εβλεπε κατι)και μετα αποκοιμηθηκε για πρωτη φορα στα χρονικα!!! :shock: Τωρα την ταισα και κοιμαται...την πηρα χαμπαρι,ειναι στριγκλα,σπαστικια :lol::lol: αλλα κι εγω το ιδιο οποτε θα την στρωσω τη γραβατα!!! :lol::lol:

Χρυσανθουλη ξεκουρασου βρε μαναρι μου οσο μπορεις!!!

Αννα μαρια μη φοβασαι εχεις γαλα,απλα καμια φορα το θηλαστρο δεν κανει παντα τη δουλεια του!!

Συμπεθερα ολο στη βολτα εισαι,μπραβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμάι κι εγω κοιπον..

Πεσμενη λιγο η κινηση αλλα ..σντε..δεν βαζω απουσιες λογω ημερων..

Αννα μαρια,δεν του αρεσε το κρεβατακι του?εγω τον εβαλα οταν κοντευε να γινει δυο μηνων και για μα μην του φανει πολυ μεγαλη αλλαγη ,πηραμε υπνοσακο και τον βαλαμε με τον υπνοσακο μεσα..βοηθαει κιολας να μην κυλαει..ο δικος μου ειναι λιγο ζωηρουλης..

Τελικα τι κανατε?πηγατε πουθενα?εχει καλο καιρο ρε συ..

Βασουλα μου,τι κανετε?πηγατε στην παρελαση?

Νασιουκο μου,θα πατε βολτιτσα ε?ελπιζω να μην εχετε μπαμιοσυναντηση..

Γιωτακι,τι κανετε?βρηκες το χριστινακι?μικρος που ειναι ο κοσμος!φιλια στον θανουλη!

Χριστινιω,πως απ τα μερη μας?φιλεναδα να μπαινεις πιο συχνα..

Χρυσανθη,προσεχε και να ξεκουραζεσαι γιατι καπως ετσι ξεκινησε κι εμενα η ιωση μου..κι ακομα με ταλαιοωρει..

Αναστασια,πηγατε επιτελους βολτα κι εσεις..τελεια..για τα βιολογικα που λες,ειδικα για παιδακια εγω τα θεωρω λιγο λαμογια..ευκαιρια καποιοι να χρυσοπουλανε..

Βανεσσακι μου που εισαι?

Δωρακι μου γλυκο τι κανετε!

Τι αλλο γραψατε?δεν θυμαμαι..

Εδω θα ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα χθες ολη την ημερα που εβαλα μια μεζουρα αντικατασταση για να κανω σιγα σιγα την αλλαγη,το εκανε εμετο και γουλιες...μαλλον δεν το θελει....δεν ξερω και το αφησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικ εχω μεγαλο θεμα με ημικρανιες...κ στην εγκυμοσυνη υπερφερα,μονο οταν επερνα την αντηπικτικη αγωγη δεν ειχα.Εχω φαρμακο που με πιανει (οχι αυτα τα επικυνδινα μου το εδωσε ο φαρμακοποιος μου) αλλα λογ θηλασμου δεν θελω.ταλαιπωρουμε χρονια εχω κανει ενα σωρο εξετασεις αλλα υπομονη μου λενε....ευτυχως ηταν ησυχα χτες γιατι θα ημουν κ εγω πολυ χειροτερα.

Αναστασια μου τι τραβας κ εσυ με τα γαλατα...

ξεκουραστηκα σημερα κοιμηθηκα λιγο κ εγω...τωρα κανω δουλειες γιατι γινετε ενας πανικος...βοηθεια δεν εχω καθολου γιατι ολοι ειναι αρρωστοι....ή δουλευουν σε σχολεια(φερνουν ιωσεις κ δεν θελω)..ο αντρας μου ακομα στο δωματιο μονος αφου τον ειχε κολλησει ο γιος μου αλλα τωρα τον γυρισε σε βρογχιτιδα....ο καημενος μου δεν εχει παρει αγκαλια το μωρο...μονο τις πρωτες ημερες..την βλεπει απο μακρυα κ λεει αχ ποσο μεγαλωσες.αλλα τι να κανουμε.

χτες που βγηκαμε βολτα συναντησα τις αδελφες μου κ μου δωσαν τα δωρα τις μπεμπας...αχ ποσο ωραια φουστανακια τις πηραν...σημερα θα τα σιδερωσω για να τα βαλουμε οταν θα κανει καλο καιρο :cry: μηπως βγουμε πουθενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανούλες μου γλυκές καλησπέρα...:)

τί κανετε?...πώς είναι τα μωράκια σας?....

καλά ο καιρός έχει τρελαθεί.....χθες είχε υπέροχη ημέρα και φυσικά πήραμε την μικρή μας και πήγαμε βολτίτσα.....ενώ σήμερα....τί μουνταμάρα είναι αυτή...απαπαπαπαπαπα......άντε...πότε θα έρθει η άνοιξη..!!!

Αναστασάκι μου γλυκό πόσο στενοχωριεμαι που ταλαιπωρείται η φραουλίτσα με το γαλα.....αχχ το κοριτσακι μου...να μου την φιλήσεις...;)

Αγγελική μου τί κάνει ο κούκλος γιος σου?.....πήγατε καμια βολτουλα?....πολλά φιλάκια..;)

Άννα Μαρία μουμην στενοχωριεσαι με το θηλαστρο...γάλα έχεις....απλά έτυχε να μην μπορέσεις να αντλησεις......πολύ μου άρεσε το προσκλητήριο.....ειδικά το τυρκουαζ χρωμα...πολυ θαλασσινό...!!!...

Νασιούλα μου αποφάσισα η βάπτιση σαν θέμα να έχει μικρά αρκουδάκια....;)....πάλι σε ουδέτερο το πάμε εμείς....χαχαχα.....ο πάπυρος όντως είναι όμορφος...;)......εσείς πότε βαπτίζεται την μικρή?,,,πολλά φιλια

Βασούλα μου τί κάνει το κοριτσάκι σου?....

Γιωτάκι μου.....:...τί καλά που βρεθηκες με την Χριστίνα μας...μακάρι να μπορούσαμε να βρεθουμε όλες κάποια στιγμή..!!!!...αχχχ....

Καλά να περάσετε απόψε...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τελικά άφησα το στήθος κι έγινε τούμπανο, και πάλι δεν τραβούσε... Παιδευόμουν πόση ώρα, έβγαζε βέβαια, αλλά πολύ μικρή ποσότητα. Πίεζα το στήθος, ούτε γελάδα ν' άρμεγα. Τελικά δεν εφάρμοζε καλά ένα καλώδιο, γι' αυτό δε δούλευε 100%... Ευτυχώς το βρήκα και έβγαλα καμιά 160 μλ. Έχω κι άλλα 160, ε πόσες ώρες θα κάνουμε στην ταβέρνα;

Αγγελική, κι εγώ του πήρα υπνόσακκο, αλλά πρέπει να τον πλύνουμε πρώτα για να τον βάλω, και περιμένουμε να μαζευτούν τα ρούχα του.

Το θέμα με τον ύπνο του είναι ότι έχει αλλάξει τις συνήθειές του. Δηλαδή τον παίρνει ο ύπνος στις έξι-εφτά το απόγευμα και κοιμάται σερί, μπορεί μέχρι τα μεσάνυχτα, αν και το πιο συνηθισμένο είναι να ξυπνήσει κατά τις δέκα και να φάει. Μπορεί πάλι να φάει στις έξι και να κοιμηθεί στις οκτώ μέχρι τα μεσάνυχτα. Οπότε, όταν κατά τα μεσάνυχτα τον ταΐσω και τον βάλω στην κούνια, κάθε τρεις και λίγο ξυπνά... Νέες συνήθειες...

Αναστασία, χι χι, δηλαδή τόσο καιρό το πρόβλημα είναι ότι η φραουλίτσα είναι στρίγγλα; :P :P :P

Χρυσάνθη, άσε, εμείς τι να πούμε που δεν έχουμε καν κεντρική θέρμανση;

Περαστικά με τις ημικρανίες...

Τελικά πήγαμε στη μάνα μου το μεσημέρι και τον έβγαλα λίγο στη βεράντα... Γουάου, φοβερή έξοδος... Στο γυρισμό του είπα να πάμε μια βόλτα στην παραλία, έστω με το αμάξι, πάμε, βλέπει ότι γίνεται χαμός και πάνε σημειωτόν τα αυτοκίνητα, και φύγαμε... Λες και είχαμε τρομερές και φοβερές δουλειές να κάνουμε και βιαζόμασταν...

Λυδία, θέλουμε ΑΝΟΙΞΗ!!!!!!!!!!!!

Άντε, σας κλείνω, γιατί πρέπει να ετοιμαστώ για την ταβέρναααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εζησα 7 χρονια στην ροδο..υγρασια κ ερκοντισιον

εντωμεταξυ επομενη μεταθεση λεει ο αντρας μου θα ειμαστε κυπρο...θα πινουμε καφε μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα το μπανάκι μου, στέγνωσα τα μαλλάκια μου και είμαι σχεδόν έτοιμη!

Άντε βρε!!!!!!!!! Θα έρθεις Κύπρο;;; Σε ποια πόλη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες!

Πεσμενη η κινηση ε?λογω γιορτων δικαιλογειστε:-)

Αναστασουλα μου γιατι λες στριγγλα το μωρακι καλε?λιγο δυστροπα ειναι τα μωρακια μασ!χαχα

Αννα μαρια μου καλα να περασετε στην ταβερνα!

Χρυσανθη ερχεστε κυπρο ε?θα σ αρεσει το νησακι μας:-)

Αγγελικουλα μου,πηγαμε στη γιαγιουλα μου,ειναι κοντα το σπιτι της απ εκει που περνα το καρναβαλι και πηγαμε στην παρελαση και αφησαμε τη μπεμπα στη μαμα μου που ηταν στη γιαγια!ωραια περασαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχε κολικους και νομιζω πλεον περασαν αλλα ειναι σπαστικια,αν δεν γινει το δικο της!!! :lol::lol:

Πειτε μου λιγο βρε κοριτσια,τα ποδαρακια της ιδρωνουν πολυ,της φοραω καλτσουλες....λετε να της βαζω λιγο πουδρα μετα το μπανιο?

Αννα Μαρια καλα να περασετε,φατε και για εμας!!! ;)

Βασουλα εμεις οι γυναικες ειμαστε ιδιοτροπες....ξερεις! ;)

Λυδακι μου θα στρωσει που θα παει...φιλια και στην δικη σου!

Αγγελικουλα μου ολοι το εμποριο σκεφτονται ειναι αληθεια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φετος ηρθαμε αθηνα....την επομενη δεν ξερουμε ποτε...ελπιζω να αργησει... :lol: δεν ξερω σε ποιο μερος εχει μοναδα με την ειδικοτητα του...παντως στην λεμεσο μενει η ξαδελφη μου, παντρευτηκε κυπριο στρατιωτικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...