Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

καλησπερα

μια ερωτηση αρχικα

ο μικρος δε θηλαζει πολλες φορες μεσα στη μερα

θα σας δωσω το σημερινο μας προγραμμα

κοιμηθηκε οριστικα 1.30 το βραδυ κ ξυπνησε 9.30 το πρωι-1 θηλασμος

ξυπνησε παλι τις 2 κ κατι - 2 θηλασμοι

ξυπνησε παλι κατα τις 8.30 - 3 θηλασμοι

κ παλι εφαγε πριν μιση ωρα

τι ειναι αυτο?

τα βυζια μου πανε να σκασουν! ειναι φυσιολογικο?

οποτε παω να τον ταισω ενδιαμεσα φτυνει το βυζι

γυγκεκριμενα επιδη νυσταζει οταν καταλαβαινει οτι ερχεται το γαλα κανει μια φατσα αηδιας γκρινιαζει το φτυνει κ θελει την πιπιλα :? τι κανω λαθος?

αννα μαρια πρεπει να ειναι πολυ ζορι που δεν εχετε θερμανση, εγω ειλικρινα ειμαι πολυ κρυουλιαρα κ δεν θα το αντεχα, θα γκρινιαζα ΟΛΗ μερα

για τον αφρο που λες εγω απο οταν γεννησα τον ανασταση πρωτη φορα αφρο εβαλα οταν ηταν 1 ετους -στα γενεθλια του- βαφτηκα οταν ηταν 2 μηνων κ γενικα δεν πολυβαφομαι (καλα τωρα με το μωρο ειδικα καθολου) κ δεν εχω βαλει αρωμα 3 χρονια σχεδον

αποψη μου ειναι οσο μπορεις να τα αποφευγεις, μεχρι να μεγαλωσει λιγο ο μικρος

με γεια το μαλλι!!

αναστασακο εγω στον ανασταση σα συμπληρωμα (οοοοοοοοοοοοοοοταν εδινα) εδινα το φριζολακ κ δεν ειχεε προβλημα ο μικρος -νομιζω

χρυσανθη εχεις κεραλοιφη? η την κρεμα της μεντελα για τις θηλες? τις δοκιμασες? εμενα με βοηθανε παρα πολυ. εχω πολυ μεγαλο προβλημα κ εγω, παρα πολυ.

περαστικα σας

λυδια βαφτιση στον μαιο πρεπει να ειναι τελεια!

εμεις προς σεπτεμβρη το κοβω.. ακομα νονος γιοκ

πω πω νασια η μετακομιση ειναι που ειναι φρικη, κ με 2 παιδια..

τουλαχισοτν θα ξεμπερδεψετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λενα θα δοκιμασω για τις θηλες που λες...ευχαριστω ευτυχως εχει 1,5βδομαδα ο ζουζουνος μου που ειναι καλα...

πολυ κοιμαται...μηπως εκανε κανενα εμβολιο?εχεις πολυ ζεστη στο σπιτι?δες κ αυριο πως θα ειναι κ παρε τον παιδιατρο σου...αν εχεις ζυγαρια καλο ειναι να τον ζυγιζεις για κανα δυο μερες...

ααα αν εχεις πολυ ζεστη κανε τον ενα μπανακι για να ξυπνησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι εμβολιο δεν εκανε ακομα

κ δεν ξερω τι θα κανουμε με αυτο το θεμα γιατι ο αντρας μου δε θελει να κανυομε κανενα εμβολιο

το σπιτι γενικα εχει ζεστη

με το μπανιο ξυπναει, τρωει κ με το που θα τον αφησω κατω κοιμαται!

τον ζυγισαμε χτες 6 κιλα λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουρτσούδια μου!!!!!

......φανταστείτε, από το πρωί που έγραψα ΤΩΡΑ μόλις ξαναέκατσα :shock::shock::shock: Ήρθε ένας γνωστός και μας είπε για μια προκήρυξη στον Δήμο και από κείνη την ώρα τρέχαμε να προλάβουμε να κάνουμε τα χαρτιά μας ο άντρας μου κι εγώ (αν είμαστε τυχεροί τουλάχιστον ο ένας από τους δύο αν και δεν το πιστεύω γιατί ήδη γίνεται σφαγή...είναι μόνο μία θέση)!!!!!!!! Ζητούσαν ένα κάρο χαρτιά και ξέρετε πως είναι το σύστημα (χαίρε ελληνικό κράτος αθάνατο), φέρε αυτό το χαρτί.......πήγαινε για επικύρωση, ξαναφέρτο, ξαναπήγαινέ το για υπογραφή.....μιλάμε πρέπει να έκαψα 5000 θερμίδες σήμερα τόσα σκαλοπάτια που ανεβοκατέβηκα!!!!!!!!! Και όταν πια τελειώσαμε και θα καταθέταμε όλη την χαρτούρα ανακαλύπτουμε ότι ο άντρας μου έχασε ένα πιστοποιητικό που χρειαζόταν οπωσδήποτε :o:o:o και άααααααααααντε φτου κι από την αρχή!!!!!!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Ειλικρινά μου 'ρχόταν να του σπάσω το κεφάλι εκείνη την ώρα!!!!!!!!!! Μετά πήγαμε στην μαμά μου και όταν γυρίσαμε πια στο σπίτι καταπιάστηκα να μαζεύω πάλι πράγματα...ύστερα ήρθαν οι καινούριοι κουμπάροι (που θα μας βαφτίσουν την μπεμπίκα)......πτώμα είμαι!!!!!!!!!!!

......και αύριο θα ξαναπάμε να κάνουμε αίτηση και για άλλη προκήρυξη, εεεεεεεε μα δεν μας τα λένε όλα μαζί να τελειώνουμε!!!!!! Ας όψεται η ανάγκη........

Άννα Μαρία μεγειά η καινούρια κούπ! Περιμένουμε φωτο ε???????

Βασάκι μου όντως τα υποαλλεργικά γάλατα έχουν πολύ χάλια γεύση.......μακάρι το κοριτσάκι σου να το συνηθίσει αφού πρέπει να πίνει αυτό!!!!!!! Κι όχι τίποτα άλλο....το πληρώνετε και χρυσάφι ρε γμτ!!!!!!!! Πάντως κι εγώ το frisolac που παίρνω την μεγάλη συσκευασία 22 ευρώ το κουτί την πληρώνω!!!!!!

Γιωτάκι12 τελικά δεν πρόλαβα να γράψω συνταγή στην ομάδα.....θα σας τα γράψω όλα μαζεμένα αύριο (θα έρθουν επίσκεψη.....όχι οι μπάμιες.....)! Πάντως έπεσε χωσίδι.......σιγά μην μασούσα!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαϊμουδάκι μου τρελό κόλλημα ο Αναστάσης με την πιπίλα......δύσκολα κόβεται η άτιμη!!!!!!!! Ευτυχώς η Μαρία μου την έκοψε πανεύκολα, έτσι κι αλλιώς δεν την είχε ποτέ ιδιαίτερη συμπάθεια........εμείς με το κόψιμο της πάνας προβλέπω να έχουμε δυσκολίες!!!!!!!!!!

Χρυσάνθη κι εμένα τα χέρια μου έχουν γίνει αίσχος!!!!! Εχθές πια παράγινε το κακό......κάθε φορά που ανοιγόκλεινα τα δάχτυλα, σκίζονταν και μάτωναν οι κλειδώσεις! Ούτε κι εγώ είδα χαϊρι με τις κρέμες κι έκανα το εξής.....έβαλα αντί για κρέμα, βαζελίνη (μπόλικη) και φόρεσα χειρουργικά γάντια όλη την νύχτα!!!!!! Το πρωί η διαφορά ήταν καταπληκτική........πιστεύω ότι αν το κάνω μερικά βράδια ακόμα θα έχω θεαματικά αποελέσματα!

Δωράκι μου μούρλια ακούγονται τα βαπτιστικά σας!!!!!!!!!! Με το καλό!!!!!! Εμείς κλείσαμε τελικά για τις 6 Μαϊου (Κυριακή) στις 12μιση το μεσημέρι.....κι εμείς κορωνίτσα και πριγκιπισσούλα έχουμε θεματάκι!!!

Αγγελικάκι μου, τέλος Μαρτίου ήταν να μετακομίσουμε (δεν είχες καταλάβει λάθος) αλλά σφάχτηκαν (πάλι) ο άντρας μου με τον πεθερό μου - αυτός είπε ότι μας ταϊζει κτλ. - και επισπεύσαμε την μετακόμιση για να γλιτώσουμε και το ενοίκιο του Μαρτίου!!!!!!!!

Για τα σάλια που λέγατε.....πωπωωωωωωωω κι εμείς τα ίδια!!!!!!! Πολύ λούτσα βρε παιδί μου......μούσκεμα όλα, χέρια, ρούχα, κουβερτάκια, ποδιές........Σήμερα την κράταγε αγκαλιά ο νονός της και του άφησε τόσα σάλια επάνω του (δεν είχα προλάβει να βάλω ένα πανάκι όπως κάνω πάντα) που μετά κάναμε πλάκα ότι η μπέμπα τελικά βάφτισε τον νονό της :lol::lol::lol:

Πωπω καλέ, τί άπλωσα πάλι?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου καλη επιτυχια....ειναι πολυ δυσκολα.κ εγω πρεπει να ψαξω για δουλεια σε κανα μηνα γιατι ολο κοβουν απο το συζηγο...ελεος πια

οσο για την βαζελινη εχω βαλει...βεβαια με γαντια οχι...αν θυμηθω να παρω γαντια θα το δοκιμασω

λενα μου δεν ξερω τι να σου πω...δες κ αυριο πως θα ειναι κ ενημερωσε τον παιδιατρο σου...τα κιλα του ειναι μια χαρα δες κ για κανα δυο μερες γιατι συνηθως αμα τα τριγυρναει κατι χανουν ή δεν περνουν βαρος...

η ζεστη τα βυθιζει παντως...

αννα μαρια ενα κεικ απλο εφτιαξα κ επειδη ο γιος μου ηθελε να βαλουμε κ μπανανα (το ειδε σε ενα παιδικο) στο τελος λυωσαμε 2 μπανανες με το πιρουνι κ το ριξαμε στο μιγμα....κ κρατησα κ λιγο μιγμα κ εβαλα κακαο...ωραιο εγινε φαγαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιεςς εδω και εγω...εβαλα τη μικρη για υπνο 10.30 και 11.30 ξαναξυπνησε εφαγε κασι τραγουδαει...καλα δεν φτανει που ειναι απαχο το γαλα μου εχει και αλκοολ μεσα μου φαινεται..χαχαα τωρα ριχνει πρρρρρρρρ κακα μυριζομαι...Αναστασια καλα και εγω στους καταλογους που μου ερχονται μολις δω φραουλα εσενα σκεφτομαι..χαχαα...νεακια δεν εχω και πολλα πειραζει και η μικρη τον υπολογιστη..αα εβαλε γυαλια ο χριστοφορος παω να ανεβασω φωτο στην ομαδα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδάκι μου όντως κοιμάται πολύ ο μπέμπης αλλά νομίζω ότι όλα τα μωράκια την περνάνε αυτή τη φάση...εκτός από το δικό μου βρυκολακάκι που δεν κοιμάται πάνω από 10 ώρες το 24άωρο!!!!! Τα κιλάκια του είναι πολύ καλά για την ηλικία του (εμείς είμαστε 6500 και σας περνάμε και 2 μήνες) οπότε δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι.....για καλό και για κακό όμως ρώτα και τον παιδίατρο αν δείς ότι το συνεχίζει 2-3 μέρες ακόμα!!!!

Χρυσάνθη δοκίμασε με τα γάντια.....μην τα βγάλεις όμως όλο το βράδυ, αν πάρεις αυτά που έχουν τάλκ μέσα γύρνα τα μέσα έξω γιατί το τάλκ δεν βοηθάει!!!!!!!! Εγώ θα εφαρμόσω το ίδιο κόλπο και στις φτέρνες μου που επίσης έχουν γίνει σκ@τ@!!!!!!!!!!!!! Το έκανε και μια φίλη μου και σήμερα έβλεπα τις φτέρνες τις και δεν το πίστευα.......τί πεντικιούρ και αηδίες, εδώ μιλάμε οι φτέρνες της έγιναν σαν του μωρού!!!!!!!!!!!

Μεγειά τα γυαλάκια του Χριστοφορίνου Εύη μου........νομίζω ότι θα του πάνε πολύ!!!!! Θέλω να δώ και φώτο τις ζουζούνας ως hello kitty!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Δωσατε ρεσιταλ χθες μετα που βγηκα:-)εμεις ξυπνησαμε απ τις 5μιση,φαγαμε,κοιμηθηκε κανενα μισαωρο και τωρα την εχω εδω στο καναπε και βλεπει ενα πσιγνιδι που γυριζουν αρκουδακια με μουσικη και εχει τρελαθει το μωρο μου!γελακια ριχνει,κλωτσαει,βγαζει κραυγες:-)

Νασια μου ναι χρυσαφι τα υποαλλεργικα γαλατα!αχχχ!καλα να ναι τα μωρακια μας απ Τον Θεο και Την Παναγια!Καλη επιτυχια και με τις αιτησεις που κανατε!

Αννα μαρια πολυ κρυο,χρονια να κανει τετοιο χειμωνα εδω στην κυπρο!τον σιχαθηκα το χειμωνα!

Αναστασακι μου τα κολπακια τους κανουν οι μικρες μας:-)

Μαιμουδακι μου μια χαρα ειναι τα κιλα του μικρου!ισως κοιμαται παραπανω ωρες αν εχετε θερμανση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααααααα

Με ταραξε χθες η μικρη το βραδυ ααπο της 9.00 μεχρι τις 12 ειχαμε χαζογκρινια, δεν κοιμοταν....μετα ευτυχως κοιμηθηκε......ηλιο σημερα...βολτουλα λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες..τι κανετε?πως ειναι τα μωρακια μας?

Εγω ειμαι χαλια..ειναι η τριτη μερα σημερα και δεν βλεπω καμια βελτιωση..ακομα η μυτη τρεχει,εχω πονοκεφαλο και ζαλιζομαι,πονανε ολες μου οι αρθρωσεις..πυρετο εγω δεν κανω ποτε ρε γμτ κι αυτο ειναι ασχημο..εφτασε ομως καποια στιγμη 37,5 κι αυτα τα δεκατα για μενα ειναι ο τι χειροτερο..τα φταρνισμα συνεχιζεται και ξεκινησε κι ο πονολαιμος..

Φοβαμαι μην κολλησω και το μωρακι μου..ευτυχως ειναι ο αντρας μου να με βοηθησει αλλα και το μωρο θελει εμενα γιατι θηλαζει..εχει και μια απιστευτη γκρινια λογω δοντιων..

Σας διαβασα στα γρηγορα αλλα δεν θυμαμαι και καλα..

Δωρακι μόυ πηρατε τα βαφτηστικα?βαλε καμια φωτο..φιλια στην κουκλιτσα μας..

Αναστασακι παρε την μικρη και βγειτε αμα εχει καλο καιρο..

Βασουλα, πραγματι κανει πολυ κρυο για τα κυπριακα δεδομενα..κι εγω παρακαλαω να τελειωσει ο χειμωνας..

Γιωτακι τρεχεις στην εκθεση?ο θανουλης τι κανει?

Νασιουκο, μακαρι να κατσει τιποτα καλο στην με αυτες τις αιτησεις που κανατε..καλο κουραγιο για την μετακομηση..ποτε λετε να φυγετε?

Λυδιακι μου φιλια πολλα..

Βανεσσακι, ευη, χρυσανθη,αννα μαρια, εφη..τα φιλια μου..

Παω γιατι πλανταξε παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!

Τι κάνετε;;;;

Τα μωράκια σας;;

'Ηλιο βλέπω σήμερα για να δούμε ...θα πάμε καμιά βόλτα και το απογευμα στην έκθεση.

Άννα Μαρία με γεια το κούρεμα!!!!

Χαρούμενα μηνογενέθλιαααααααααα!!!!!!!!!

Βανεσάκι πώς τα πας φιλενάδα, τρέχεις;;

Πρέπει να διαβάσω και συνταγές γιατί έχω μέρες.....

Η μικρή σου καλά;; να μου τη φιλήσεις!

Συμπεθερούλα η νυφούλα μου ηρέμησε ε;;; άντε μπράβο!!!!!! φιλάκια

Βασούλα πήρες γυμναστήριο στην Ιωάννα, με γεια, εμένα έχει τόσα αλλά γυμναστήριο θέλω να πάω να πάρω ένα με πολλές δραστηριότητες ....

Αν ξέρει κάποια ρε κοριτσια να μου προτείνει ένα καλό, ενοώντας να διεγείρει τις αισθήσεις του μωρού...

Χρυσάνθη έμεινε καθόλου κέικ σοκολάτα;;;εχω και εγώ μια πολύ ωραια συνταγή κέικ σοκολάτα με μπανάνες....είναι και τοαγαπημένο μου φρούτο!!!

Λυδιάκι κάνατε και τη βόλτα σας και τα ψώνια σας και κυρία η εκπληξούλα σου!!!

Και εμείς έχουμε για την ώρα φωτογράφο,εκκλησία και αίθουσα.

Με τα ρουχαλάκια δε θα ασχοληθώ καθόλου είπα στη κουμπαροξαδέρφη μου να πάρει ότι θέλει (ευτυχώς γούστο έχει) και να μην χαλάσει αρκετά χρήματα άνευ λόγου.

Λυδιάκι τι προσκλητήριο και τι μπομπονιέρα διάλεξες;;; Θα μας πεις ή είναι έκπληξη;;; χα χα χα

Άσε που θα βαφτίσουμε την ίδια μέρα!!!!!!!! Στη γιορτή σου 20 Μαίου, εμείς 11.00 το πρωί γιατί πιο αργά ήταν ήδη κλεισμένες....

Νάσια μου καλή επιτυχία, η γραφειοκρατία θα μας φάει!!!!

Πώς πάει το πακετάρισμα φιλενάδα;;;

Η μικρή σου σάλια ε; και εμένα γίνεται μούσκεμα συνέχεια...

Χρυσάνθη μου εγώ βάζω στα χέρια μια φαρμακείου και μόνο με αυτή έχω δει προκοπή!Λέγεται CERA di CUPRA / MANI και στεγνώνει πολύ εύκολα γιατί εγώ τις σιχαίνομαι τις κρέμες στα χέριααααααα

Αγγελικούλα περαστικα σου φιλενάδα!!

Πακέτο να είσαι αδιάθετη και να γκρινιάζει και ο μικρός λόγω δοντιών!!!!!!!

Τρέχω και στην έκθεση φιλενάδα, ο Θανούλης καλά είναι , τωρα σε λιγο θα φάμε και θα τον πάω και καμιά βόλτα..!!!!!!

Φιλάκια στον Χαρούλη σου!!!!!!!

Λενάκι μου τι κάνουν τα βλαστάρια σου;;

Φαντάζομαι τον Αναστασάκο με τα γυαλάκια του και την πιπίλα του, θα είναι αξιολάτρευτος!!!!!!!!!!!!

Ο δικός μου σε κιλά είναι 5.820 και η παιδίατρος μου είπε ότι είναι μια χαρά και ότι έτσι είναι η ιδιοσυγρασία του και το dna του....

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΕΙΡΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif]

Και πολύ πυκάντικάαααααααα [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!

Γιωτάκι Μαράκι πολύ πικάντικη η μαγειρική σου πράγματι!!!

δεν το περίμενα να κάνεις τέτοια βαριά κουζίνα....

φιλιά στο Θανούλη!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου περαστικούλια!!!φιλιά στο αγοράκι μας!!!

Νασιούλα καλή επιτυχία και στους δυο σας μέσα από την καρδιά μου!!

μακάρι φιλενάδα να σας έρθουν όλα τα καλά και δουλειές και να φύγετε

από εκεί και ότι άλλο επιθυμείτε!!

σας φιλώ προς το παρόν, ξυπνήσαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεσμενη σημερα η κινηση..εβγαλε ηλιο και την κοπανησατε :lol:

Σε λιγο θα παμε κι εμεις βολτα..Με εχει ριξει πολυ η ιωση αλλα δεν προκειαι να μιζεριασω..

Γιωτακι,παιρνεις και τον θανουλη στην εκθεση?μαγειρεψες?πικαντικα?? [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

Κοριτσια ο δικος μου εχει ξεπερασει τα 8 κιλα..

Τα λεμε μετα..

Δωρακι μου καλο, φιλια..θα μπω μετα να τα πικαντικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...

εγω κανω δουλειες.. εφτιαξα τσιπουριτσα στο φουρνο με πιλαφι.

λενακι εβαλα κρεμα για το στηθος...σωθηκα...μπορω κ τα κλεινω...

ο μικρος σου πως ειναι σημερα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι είδες πικάντικη μαγειρική;;;;

Άσταααααααααααα.........

Είπα να το κάψω το ρημάδι........το φαγητό!!!!

Φιλάκια στη μπέμπααααααα.

Αγγελικούλα καλά θα κάνεις να βγεις έξω! Θα πάρεις τα πάνω σου!

Μια βγάζει ήλιο μια συννεφιά......ουφφφφφφφφ και αυτός ο καιρός!

Τον μπεμπάκο τον παίρνω μαζί στην έκθεση, τον ταίζω εκεί......και να ήθελα να τον αφήσω δε θα γινόταν ώσπου να πήγαινα εκεί και να γύριζα θα ήταν η ώρα να φάει, άσε που κάνουμε παρέα και στον μπαμπάκα του!

Χρυσάνθη ψαράκι σήμερα, στη ψηστιέρα μου αρέσουν πολύ!

Τα μωρά σου καλά;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ εγω ηθελα βολτιτσα αλλα φυσαει πολυ....ενω εβγαλε ηλιο κρυφτηκε παλι :cry:

να δω ποτε θα ερθουν ζεστες μερες για βολτιτσα

μαρια μου καλα ειμαστε...εσεις?ετοιμαζετστε για βαπτιση...εμεις λεμε για σεπτεμβρη αλλα εκει που θα το κανω (εχω κανει ταμα στον Αγιο Ραφαηλ στην Μυτηλινη) δεν θα ερθει κ κανεις οποτε δεν θα εχω κ πολλες ετοιμασιες..λιγα ατομα θα ειναι...θα μιλησω κ με την νονα αν μετα εδω στην αθηνα θα κανουμε κανενα τραπεζι...θα δουμε..βεβαια πρεπει να παρω να μιλησω με την εκκλησια τι γινετε εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου ναι λέμε πρώτα ο Θεός 20 Μαίου, έχουμε κλεισει εκκλησία, αιθουσα και φωτογράφο.

Εγώ ήθελα να κάνω την βάπτιση στον Άγιο Εφραίμ, αλλά τόσες φορές που πήγα και ρώτησα μου είπαν ότι δε κάνουν βαπτίσεις. Και έτσι αλλαξαν τα σχέδια.

Μυτιλήνη εσείς;; Άντε με το καλό !

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!

Αγγελικουλα μου ασχημο πραγμα η γριππη και ειδκα η ιωση!δεν μπορεις να κουνηθεις!περαστικα σου κοριτσακι μου!

Ψαρακι βλεπω μαγειρεψες μαρακι μου!τσιπουριτσα?και μενα μ αρεσει!

Για βαφτισεις λετε ε?εγω μαλλον 21 απριλιου γιατι η μια απ τις 2 νονες ειναι φοιτητρια στην ελλαδα και θα ρθει απριλη και μετα αυγουστο!δεν μ αρεσει το κατακαλοκαιρο και ετσι,πρωτα Ο Θεος ειπαμε για απριλιο!για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκατε καλε? Εδω εγω με την φραουλιτσα βλεπουμε τηλεοραση...και λεει λογακια και με τρελαινει....ελπιζω να κοιμηθει κατα τις 23.00!!!!

Καλο βραδυ σε ολες φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δεν είναι με δοτρια.Ειναι δικές μου βλαστοκυστες με ωοληψια γονιμοποίηση και όλη την διαδικασία.
    • Κορίτσια μου καλημέρα!! @Barbiee τέλεια νέα!! Μπράβο το μωράκι σας!! Μεγάλωσε πολύ!  @Elk εγώ στις 32 βδομάδες θα πάω. Μου είπε ο γιατρός να είμαι ανάμεσα στις 32 και 33 εβδομάδες οπότε θα πάω 32+1! Εγώ σήμερα πήγα στο cosmos και με έπιασε ζάλη δεν μπορούσα να συνέλθω τι χυμό ήπια τι αλμυρό έφαγα, ήμουν ένα ράκος. Πέρασε κανένα μισάωρο για να συνέλθω. Ευτυχώς ήταν μαζί μου ο άντρας μου!!  Κατά τα άλλα αρχίζουμε λίγο πιο εντατικά ετοιμασίες. Θα διαλέξουμε χρώματα και θα βάψουμε από βδομάδα! Και άρχισαν να μου φέρνουν και φίλες που είναι ήδη μαμάδες πράγματα για το μωρό   
    • Καλή επιτυχία σου εύχομαι με μεγάλη χοριακη.  Μου έδωσε την medrol 4mg 2 χαπακια κάθε μεσημέρι και ελπίζω να μην έχω θέματα. Σε αυτή τη φάση πιο πολύ τα φάρμακα με αγχωνουν παρά η εμβρυομεταφορα. Για ψυχολογικούς λόγους και να μην αγχώνομαι λέω κάθε βήμα την φορά.
    • ηθελε να μου δώσει φωτογραφία....αλλα δεν μας αφησε ο μπέμπης... οπότε δεν μας έδωσε...το ζορισε λίγο μηπως αλλάξει θέση αλλά τίποτα αυτός...και μετά της είπα και εγώ να το αφήσει αν είναι! νομίζω το ντοπλερ γίνεται απο 30 μεχρι 34 εβδομάδων... οπότε μην αγχώνεσαι!
    • Παλιά έβαζα bioshout..τώρα έχω πάρει ένα του drbeckman προπλυσης-αφαιρετικο λεκέδων λέει..το βάζω σ όλα τα ρούχα .όπου έχει δύσκολους λεκέδες δηλαδή..κι όταν μεγαλωσε λίγο και το παιδί που ξεκίνησα να τα πλένω όλα μαζί με τα δικά μας έβαζα και στα δικά του... Εμένα 3d δεν μου έδωσε πάντως...το περίμενα γιατί ούτε στις άλλες δυο μου είχε δώσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...