Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κι απο μενα..τι κανουν τα αστερακια μας?

Αναστασια μου, καιρος ηταν να ηρεμησει η φραουλιτσα..τι γαλα της δινεις τωρα?

Βασουλα μου θα πατε βολτα,ε?ειναι καλος ο καιρος σημερα..σκεφτομαι κι εγω να παμε καμια βολιτσα πιο μετα..δεν ειναι απαραιτητο μολις σταματησουν οι κολικοι να ξεκινησουν να δοντακια..εχει παιδια που περνανε ηρεμα και ανωδυνα την οδοντοφυια..

Νασιουκο μου, τι κανεις?ειχα την εντυπωση οτι θα φευγατε τελος μαρτιου..μπερδευτηκα μαλλον..το πατρικο σου το ετοιμασατε?φανταζομαι φιλεναδα θα εισαι πολυ χαρουμενη..

Τι θα μαγειρεψεις?μπαμιες?οι μπαμιες το ξερουν οτι θα φυγετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα ακομα το humana δινω....δεν ξερω τι να πω....το πινει σε 3 δοσεις καθε γευμα....το γαλα δεν την αρεσει αλλο,κατι αλλο την ενοχλει....δεν ξερω.....πως να το καταλαβω....ξεκινα τρωει το γαλα και μετα αρχιζει και κανει την πιπιλα τσιχλα χωρις να τρωει,το βγαζει,γκρινιαζει....ξανα το βαζω τρωει....και παλι τα ιδια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα και παλι...κοριτσια με το μπιμπερο τον αφησα λογω δικου μου αποθημενου που μου το εκοψε η μαμα μου...του αρεσε να κοιμαται και να πινει και δεν ηθελα και τωρα που γεννηθικυ η μικρη να το κοψω αποτομα και τον αφησα και ετυχε η νονα του να του παρει κουπες μακουιν δωρο και το κοψαμε...πεθαινα να τον βλεπω να κοιμαται και να του δινω το μπομπερο και να ανοιγει το στομα σαν πουλακι και να πινει...Λενα μηπως λογω του μωρου να μην την κοψεις ακομα και του κακοφανει??ενας συμμαθητης του χριστοφορου τωρα στα 5 την εκοψε πηγαινε σχολειο με την πιπιλα...μωρε μωρακια ειναι..δεν ενοχλει κανενα στο κατω κατω//.εμεις παθαμε και το αλλο πεταξα ενα μπουκαλι που ειχα πλαστικο γιατι ηταν χαλια..αλλα αυτο ηθελε και το τζαμπο δεν το ξανα εφερε και δεν επινε γαλα και το εδινα οταν κοιμοτανε κρυφα και συνηθισε το αλλο μπουκαλι...μιλαμε το σχεδιο ηταν το προβλημααα ασεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες. Τί κάνετε;

Η μπεμπούλα παίρνει έναν υπνάκο στο ριλάξ, οι φακές βράζουν, η καρυδόπιτα που έφτιαξα χτες σιροπιάστηκε, όλα καλά λοιπόν. Αν μ' άφηνε να κάνω και καμιά άλλη δουλίτσα η μπεμπούλα καλά θα ήταν. Αλλά δεν πειράζει. Τις κάνω το απόγευμα που την απασχολεί ο νάντρας μου. Τί να κάνουν κι αυτά, παρεούλα θέλουν!!! :)

Αναστασία, άντε να ηρεμήσετε λίγο!!! Ελπίζω η μπεμπούλα σου να συνεχίσει έτσι. Πόσα ml τρώει τη μέρα περίπου;

Νάσια μου, δύσκολη η μετακόμιση, αλλά αν είναι για καλύτερα... Κι εμείς το καλοκαίρι θα ξαναμετακομίσουμε, είτε θα αλλάξουμε πόλη λόγω μετάθεσης είτε μόνο σπίτι λόγω υγρασίας και θέρμανσης!!!

Άσχετο, αλλά κορίτσια σας ζηλεύω πολύ που θηλάζετε. Και τι δεν θα δινα. Δεν συγκρίνεται αυτό το συναίσθημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου φιλενάδες!!

δεν μπήκα εχθές καθόλου γιατί έτρεχα με τον κουμπάρο μου να βρούμε

βαπτιστικά.Τελικά βρήκαμε ένα καταπληκτικό κουτί άσπρο ξύλινο με

μια ροζ κορωνίτσα και κάτι μωβ εσωρουχάκια με μωβ λεπτομέρειες από

το petit bateau(αν το λέω καλά) με 70% έκπτωση.τέλεια!!

επίσης έχουμε καταλήξει και στο φουστανάκι αλλά περιμένουμε να μας

βρουν νούμερο και ελπίζω να μην πάθουμε καμιά λαχτάρα!!

λαμπάδα και μαρτυρικά θα αυτοσχεδιάσουμε....θα τα κάνουμε όσο το δυνατόν

πιο απλά!πάντως είναι κρίμα να παίρνεις κάτι πανάκριβο ενώ μπορέις να το

πάρεις με έκπτωση!!

Αναστσάκο μπράβο στη φραουλίτσα!!!΄διάβασα έφτιαξε πολύ το προγραμματάκι της,

φτου φτου!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου ο γαμπρούλης μας έχει τα ουλάκια του!!ουφ το αγοαρά

μας, ΄να μου το φιλήσεις!!πως είσαι;διιάβασα, την άρπαξες;περαστικούλια!!

Λενάκι μας έλλειψες!!φιλιά στα αγοράκια σου και άσε τον τρυφερό Αναστάση να κόψει

την πιπίλα όποτε έιναι έτοιμος!

Άννα Μαρία ο Αντρεάκος τέλειος διαβάζω, μπράβο το αγοράκι σου!!έγώ όταν αποστειρώνω

απλά τιμνάζω τα πραγματάκια να φύγουν τα νερά, δεν σκουπίζω

Γιωτάκι Μαράκι μάλλον το αγοράκι σου είχε ανησυχία από το εμβόλιο προχθές,το

περάσαμε και εμείς.φιλιά στα πατουσάκια!!

Νασιούλα σε καμαρώνω με τη μετακόμιση, άντε καλό μου να ησυχάσεις!!!

Εφούλα είσαι χρυσοχέρα!!μην στεναχωριέσαι που δεν θήλασες καλή μου, θα θηλάσεις

το επόμενο παιδάκι σου!!!

ωχ κάτι ακούω....

θα επιστρέψω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα φιλενάδες μου!!!!

Τι κάνουν τα όμορφα μωράκια μας;; φιλάκια σε όλααααα!!!!

Απουσιάζω λίγο γιατί τρέχω και στην έκθεση.....

Άννα Μαρία και ο δικός μου συνέχεια τα χερια τα βάζει στο στόμα και ότι φυσικά βρεθεί μπροστά του είτε αυτό είνα κουβέρτα είτε παιχνίδι.

Και η δική μου παιδίατρος συνέχεια μου επικροτεί το ότι τον θηλάζω αποκλειστικά!!!!Είναι πολύ υπέρ του θηλασμού, ευτυχως!

Αγγελικούλα και η δική μου μέση πονάει πότε πότε...όποτε το κρατάω αγκαλιά παραπάνω...γιατί τελευταία σπάνια ευτυχώς δε κάθεται να παίξει.

Να θηλάσω ξαπλωμένη δε βολεύτηκα ποτέ, ούτε και ο μικρός μου , το αντίθετο, εκνευριζόταν!!!!

Λενακι νομίζω ότι έπραξες σωστά με την πιπίλα, να βρεις ένα τρόπο σαν να είναι δική του απόφαση να μην την θέλει και να την κόψει, γιατί του ήρθε απότομα!

Εύη κούκλααααααααααα η Μίλαααα!!!!

Συμπεθέρα μια χαρά η φραουλίτσα σου διαβάζω, ηρέμησε το μαναράκι σου!!!!!!!! Μπράβο!

Νασιούλα επιτελους φτάνει η στιγμή της μετακόμισης!!!!!!

Θα μπω να διαβάσω και την συνταγή!!!!!!!!!

Εφούλα φακές;;;;

Εγώ σήμερα κάτι απλό, μακαρόνια με σάλτσα.

φιλιάααααααααα

Δωράκι από την περιγραφή των βαπτιστικών που έκανες έχω την εντύπωση ότι είναι τέλειαααααα!!!!!!!

Και ότι συνδύασες τιμή με γούστο ακόμα καλύτερα!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου τρωει το 24ωρο περιπου 700 με 800 ml ,παιρνει κανονικα βαρος μας ειπε ο γιατρος.....απλα δεν ξερω σε τι φαση ειναι τωρα.....η δικια σου ποσο τρωει?τι γαλα της δινεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο παιδιατρος ειπε οχι στο φριζολακ,μονο στην κλινικη το εδιναν....δεν ξερω γιατι....εκει παντως το επινε το μωρο!!!

Δωρακι μου καλα παμε με την φραουλιτσα,φιλακια στα πατουσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα και κουρεύτηκα!!! Απαλλάχτηκα από τη μαλλούρα!!!!!!! Επιτέλουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς!!!!!!!!!!!!!!!! Του άρεσε και του άντρα μου το καινούριο κούρεμα.

Μετά πήγα σούπερ μάρκετ και πήρα διάφορα πραγματάκια. Ο άντρας μου έμεινε σπίτι με τον Αντρίκο. Τους είχα αφήσει γάλα, του το ζέστανε και του το έδωσε. Πρέπει να έφαγε χαλαρά 200μλ. Εσάς πόσο τρώνε σε κάθε γεύμα ρε κορίτσια; Γιατί, άντε τώρα έφυγα για μιάμιση ώρα. Από βδομάδα που θα λείπω από τις 4.45 μέχρι τις 10; Πόσο γάλα ν' αφήνω;

Δώρα, τέλεια ακούγονται τα βαφτιστικά. Εμείς θα τα πάρουμε μόνοι μας, αφού ο νονός, ο αδελφός μου δηλαδή, είναι εκτός Κύπρου.

Για τις πιπίλες που λέτε, ο δικός μου δεν την έπαιρνε, αλλά από προχτές την παίρνει, και τον παίρνει ο ύπνος από μόνο του! Δεν ήθελα να μάθει την πιπίλα, αλλά αφού τον βοηθά, τότε γιατί να μην του τη δίνουμε;

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!τι εγινε, μολις γυρισα εγω στη δουλεια θυμηθηκατε να γραφετε ατελειωτες σελιδες???? ;) ας σχολιασω ο,τι θυμαμαι... :?

εφη κι εμενα πινει συβδυασμο frisolac kai frisolac comfort φγιατι δεν εκανε συχνα κακακια, αλλα με αυτο το συνδυασμο ειναι οκ.αναστασια γιατι σου ειπε οχι φριζολακ???εμενα αυτο επεινε απο την αρχη και δεν το αλλαξαμε ποτε!!!της εκατσε μια χαρα!!!

αννα μαρια, μεγεια το κουρεμα!!!βαλε φωτο να σε δουμε!!!

αναστασια και εφη(αληθεια ποσο ειναι η δικια σου) λιγο τρωνε εσας!!!εμενα τρωει 180 μλ 5 γευματα!!!γι αυτο μου παχυνε λιγο παραπανω!!!αλλα τωρα δεν την ξαναξυπναω το βραδυ!!!

λενακι, καλυτερα να την παρεις τωρα απο αποψη ιωσεων βεβαια, γιατι απο την αλλη αποψη δε συμφερει αφου θα χασεις το καλοκαιρι!!ολα για το καλο των μικρων μας ομως!!!

δωρακι τι κανετε εσεις???

αγγελικουλα, ο χαρουλης μας???

ευη πολυ ομορφη η μικρη μιλα!!!!!

μαρακι -γιωτακι τι κανει το κουκλακι μας????

νασιουλα ποιος τη χαρη σου!!!!αντε με το καλο να φυγετε απο κει να ησυχασετε!!παω να διαβασω καμια συνταγη τωρα!!!φιλακια!!!

α , εμεις προς το παρον οκ με το εμβολιακι.δεν εχει κανει πυρετουλι.ελπιζω να μην κανει το ζουζουνακι μου

πολλες απουσιες βλεπω!!!!μαντυ, ηλιαννα, μαρια σαραντοπουλου, χριστινα...που ειναι ολες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι εσενα καλε εχει προγραμμα,μια χαρα.....εμενα οτι να ναι ακομα....ανα 1,5 ωρα πειναει,ανα 2 ωρες....μονο το βραδυ χτυπαει 6ωρο υπνο και τρωει μετα!!!Συνηθως το γευμα της ειναι απο 70 μεχρι 150,αναλογα την ωρα που εχει να φαει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςκορθτσακια!

Πηγαμε τη βολτουλα μας και γυρισμαε!

Καλε εχει αλλαξει παλι οκαιρος,κρυο αρχισε να κανει παλι!ουφ!

Αναστασια μου και εμενα τρωει με δοσεις τωρα που της αλλαξαμε γαλα και δινουμε υποαλλεργικο γιατι δεν της πολυαρεσει!την αναγουλιαζει και της δινουμε λιγο λιγο,καποτε 80 καποτ 100 αλλα πιο συχνα γευματα!τρωει και μενα τοσο οσο και σενα το 24ωρο!το βραδυ και μενα κτυπα 6ωρο και το πρωι τρωει παραπανω γιατι πειναει τοσες ωρες νηστικη!

Αννα μαρια με γεια το κουρεμα!

Δωρακι μου τελεια πρεπει να ειναι τα βαφτιστικα σας!ποτε η βαφτιση?

Βανεσσακι τυχερουλα που το τρωει ολο μαζι το γαλα!και εμενα το προηγουμενο γαλα μια χαρα ολο μαζι το τρωγε!τωρα μας κανει κολπα!

Αγγελικουλα πηρα το γυμναστηριο και το συναρμολογει ο αντρας μου!θα περασω απ το καταστημα να της παρω κι αλλα παιγνιδακια να απασχολειται το μικρακι μου!

Εφακι μου και γω πολυ ζηλευω αυτες που θηλαζουν!δεν τα πολυκαταφερα εγω αν και το ηθελα τοσο πολυ!

Φιλακια σεολες!

Ο Θεος και Η Παναγια να μας εχουν καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

εμεις σημερα ειμαστε πολυ ησυχες..δεν κλαιγαμε καθολου...απο τις 10 το πρωι μεχρι τις 6 το απογευμα κοιμηθηκε μονο 1.5ωριτσα αλλα ειμαστε κυριες...

λενα μου κ σουπερ μαρκετ πηγε ο αντρας μου κ ξεχασα τα γαντια...για το μπανιο εχω τετοια που λες τωρα τα πιατα τα επλυνα ετσι...αχ απο το πολυ πλυσημο κ το αντισηπτικο τα διελυσα,δεν ειχα ποτε προβλημα αλλα τι να κανω ειχε 39 πυρετο ο γιος μου..εντωμεταξυ ακομα πληγες εχουν, ενα σωρο κρεμες βαζω κ τιποτα.

τωρα για την πιπιλα δεν μπορω να σου πω τιποτα...ο δικος μου δεν πηρε οποτε δεν αντιμετωπισα κατι παρομοιο.

εφτιαξα μια πιτσα κ τρωω τωρα κ φτιαξαμε κ ενα κεικ σοκολατα μπανανα με τον μικρο μου..περιμενουμε να γινει να το φαμε κ αυτο...πολυ πεινα σημερα.5 κιλα μου εχουν μεινει...μεχρι το καλοκαιρι πιστευω οτι θα τα εχω χασει ολα...

αναστασια μου υπομονη..παντως αμα περνει βαρος να μην αγχωνεσαι.

Αννα Μαρια μεγια το μαλλι..

ασχετο ειναι καμια νηπιαγωγος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να σας ρωτήσω... Εσείς στα μαλλιά σας βάζετε τίποτα; Εγώ κανονικά βάζω αφρό, αλλά απ' όταν γέννησα δε βάζω τίποτα, γιατί βάζει τα μούτρα του μέσα ο μικρός. Τώρα που κουρεύτηκα, νομίζω πάει να βάζω αφρό. Λέτε να πειράζει;

Χρυσάνθη, κέικ σοκολάτα-μπανάνα; Για δώσε συνταγή!

Εμείς θα κάνουμε λουκουμάδες, μια που έχουμε και τα μηνογενέθλια του Αντρίκου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκές μανούλες και μωράκια καλησπέρα...;)

τί κάνετε?...πώς είσαστε?.....σας διάβασα και χαίρομαι που όλα είναι καλά...;)...εμείς μια χαρούλα, σημερα κάναμε την πρώτη μας βολτούλα με το καρότσι έξω και πραγματικά περάσαμε υπέροχα..;)...πήγαμε είδαμε βαπτιστικά, έκλεισα προσκλητήρια, φωτογράφο και το ΄Σάββατο θα κλείσουμε και τα ρουχάκια της μικρής μας (περιμένουμε να δούμε αν υπάρχει το φορεματάκι που μας άρεσε)...:)....τί ωραία...!!!...ευτυχώς που έχουμε αποχή μέχρι τέλος του μήνα και είμαστε χαλαροί.....ουφφφφφφφφφφ...;))......

Άννα Μαρία μου και εγώ στην αρχή μετά την αποστείρωση σκούπιζα με μια πετσετούλα τους υδρατμούς αλλά μετά όταν κατάλαβα ότι έτσι ακύρωνα την αποστείρωση το σταματησα....απλά τινάζω τα μπουκαλάκια και τα εξαρτ'ηματα και όλα καλά...:)

να σας πω επίσης ότι και η μικρή μου έχει τρελαθεί να βάζει τα δάχτυλα στο στόμα και να τα γεμίζει σάλια...χαχαχαχα....τί γίνεται..:).......

Αγγελική μου....πολλά γλυκά φιλάκια..;)

Γιωτάκι μου πώς είναι το αγορ'ακι σου?

Δωρ'ακι μου ετοιμάζεις και εσύ την βάπτιση της πριγκίπησσας σου?

Αναστασάκι μου γλυκό ηρέμησε η φραουλίτσα σου?....

Λενάκι μου πολλά φιλάκια στα αγοράκια σου..;)

Βανεσσάκι μου τί κάνει η Δανάη σου?...

Σας φιλώ όλες πολύ γλυκά..;_)

Άννα Μαρία εγώ βάζω και αφρό, και λακ...και μεικαπ και τα πάντα...;).....δεν ενοχλεί τίποτα....τα μωράκια μας μεγάλωσαν....;))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου να σου πω, ότι και εγώ είμαι πολύ αρνητική στους στολισμούς κτλ γενικότερα....ούτε στον γάμο μου 'έκανα τ'ετοια πράγματα.....όταν αναφερόμουνα στο θέμα εννοούσα τί σχέδιο να έχει το προσκλητήριο και η μπουμπουνιέρα.....:)....αλλά τελικά κατέληξα....βέβαια να πω στην γλυκιά μας Αναστασία ότι είδα τόσα πολλά πράγματα με θέμα την φράουλα που συνέχεια την σκεφτόμουνα....χαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι ομορφα,ολες βγαινετε βολτουλα!Βασω μου εμεις παμε μαζι στις μικρες,τα ιδια κανουν!! :D

Χρυσανθουλη μια χαρα σας βρισκω,εσαι υπεροχη μανουλα!!

Αννα Μαρια μεγια το κουρεμα...κι εγω σκεφτομαι ενα καλο μποτε στο μαλλι...δεν θηλαζω,οποτε ισως το αλλαξω χρωμα,καμια ανταύγεια,θα δουμε!

Λυδακι κι εμενα το ιδιο κανει η μικρη,σαλια και χερια στο στομα!Ολες βλεπω ετοιμαζεστε για βαφτησια..εμεις ακομα δεν αποφασισαμε....αλλα μαλλον κοντα στο Πασχα!Μαλλον θα βαλω θεμα φραουλες και πασχαλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς Αναστασάκι μου θα την βαφτίσουμε στις 20 Μαίου....εκείνη την ημέρα γιορτάζω κιόλας....;)))......

πάντως αν βάλεις ως θέμα τις φράουλες θα έχεις πολλέςςςςςςςςςς επιλογές....:)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, ν' αρχίσω κι εγώ να βάζω λίγο αφρό, μη μοιάζω ότι μόλις βγήκα απ' το παρθεναγωγείο!

Λυδία, κι εγώ στο γάμο μου είχα μόνο δυο ανθοσυνθέσεις. Στη βάφτιση δεν πρόκειται να στολίσω. Τις προσκλήσεις σκέφτηκα να τις κάνω μόνη μου, σκέφτηκα και το σχέδιο, αλλά ξέχασα να κάνω προσχέδιο! Το είχα ξεχάσει τελείως! Καλά που μου το θύμισες! Όσο για μπομπονιέρες, επίσης δεν έχω κοιτάξει καθόλου... Πάντως, θέμα στη βάφτιση δεν πρόκειται να έχω.

Πω πω ρε κορίτσια, πολύ κρύο αυτές τις μέρες. Το βράδι πέφτει περίπου 4-5 βαθμούς η θερμοκρασία, αλλά και τη μέρα, ενώ έχει 15-16 βαθμούς, μέσα στο σπίτι κάνει κρύο... Ουφ, να τελειώσει ο παλιοχειμώνας... Δεν τον αντέχω άλλο... Πρώτη φορά μετράω τις μέρες να φύγουν οι μήνες που κάνει κρύο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου συμφωνώ μαζί σου...άντε να φύγει ο χειμωνας, να έρθει η υπέροχη ανοιξη να απολαύσουμε όμορφες στιγμές με τα μικρά μας...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, δεν αντέχω άλλο. Συνέχεια είμαι σκυμμένη επειδή κρυώνω. Και το βράδι πηγαίνω πάρα πολύ νωρίς για ύπνο, μήπως και ζεσταθώ κάτω απ' τα σκεπάσματα. Και τον καημένο τον Αντρίκο τον έχουμε ντυμένο και συνέχεια τυλιγμένο με κουβέρτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...