Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

Χρυσανθη μου εσυ εισαι εμπειρη μανουλα,δεν σε φοβαμαι....φιλακια στα πατουσακια....δωσε σεεμας καμια συμβουλη τις νεες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια μου,ουτε εγω καταφερα ακομα να τον βαλω σε πτογραμμα να κοιμαται ιδιες ωρες καθε μερα..οποτε θελει κοιμαται και για οσο θελει και οποτε θελει τρωει..μην αγχωνεσαι..γιατι να αρρωστησει?μην το μελετας..μια χαρα ειναι η μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Αναστασουλα μια χαρα ειναι η φραουλιτσα, μην ανησυχεις κοπελα μου!οσο θελει τρωει η φραουλιτσα κοριτσι μου!κωσταντινα θα την πειτε?πολυ ωραιο ονοματακι!μ αρεσει!

Βανεσσακι,εμβολιο η μικρη δαναη ε?μια χαρα τα κιλακια της,μπραβο!

Αγγελικουλα μολις με ειδοποιησαν αυριο να παω να παρω το γυμναστηριο απο το acs courier!40 ευρω!καλο ειναι?ενθουσιαζεται ο μικρος οταν παιζει με αυτο?

Χρυσανθη κολικους ειχε η μικρουλα?αχ περαστικα!

Εμενα ρε κοριτσια η μικρη καποτε τρωει λαιμαργα και πνιγεται και αγχωνομαι!το παθαινουν και σας?

Ο Θεος και Η Παναγια να μας εχουν εμας και τα μπεμπακια μας καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω μιας και κοιμαται για λιγο τωρα μηπως δεν μπορεσω μετα...εμεις ειχαμε μια καλη νυχτα ξυπνησε μονο 2 φορες να φαει φαγαμε φορυτοκρεμα μισο μηλο και λιγο αχλαδι και το απογευμ ακανονικα το ρυζαλευρο ...εμας η γιατρος σε οσες θηλαζουν λεει απο 6 μηνων το ρυζαλευρο και σε οσες δεν θηλαζουν απο 5μιση εμεις ξεκινησαμε νωρις γιατι λογω ιλλιγγου η μικρη δεν επινε το ξενο γαλα με τιποτα δεν επιανε καννν μπιμπερο και απο το να ειναι ολη μερα νυστικια αρχισαμε λιγη κρεμουλα τωρα πλεον κανονικο γευμα και απο πεμπτη παρασκευη κανονικο γευμα και με τη φρουτοκρεμα αρχες του αλλου μηνα ξεκιναμε σουπιτσες..καλα το τι βαζει στο στομας της δεν λεγεται τα παντα αυτο με την κουβερτα δεε πολυ γελιο..ουρλιαζει μιλαει κανει τρελες εχει ανακαλυψει τα ποδια της και προσπαθει να τα βαλει στο στομα ααα παω και στην ομαδα να σας βαλω φωτο απο τις αποκριες...την εντυσα κιττυ κλασικααα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα, εγω ειμαι ικανοποιημενη απο το γυμναστηριο..στην αρχη ειναι μικρα και δεν πολυπαιζουν αλλα μετα καθονται και παρατηρουν τις φιγουρες και τα σχεδιακια..τωρα που ειναι πιο μεγαλος ο γιος μου παιζει περισσοτερο απ οτι παλιοτερα..μια χαρα θα το βολευτειτε..γιατι ομως το παρηγγηλες απο το ιντερνετ?εχει στην κωλονακιου τετοιο καταστημα..εγω δεν ψωνιζω απο ιντερνετ..ειναι αλλη η χαρα απο κοντα..

Τρωει λαιμαργα η μικρη?ειχαμε περασει κι εμεις απο μια τετοια φαση..πνιγοταν απο το στηθος να φανταστεις.´

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω για κολλικους λεω...θα δειξει μια φορα ηταν...σημερα ειναι ηρεμη

αχ αναστασια μου κ που εχω ενα ειναι σαν να ειμαι παλι πρωτη φορα μαμα....στον γιο μου δεν ειχα τοσο αγχος,τωρα εχω πολυ αλλα προσπαθω να μην το δειχνω γιατι θα το καταλαβει κ η μπουμπου κ θα ειναι ανησυχη...

αγκαλια κ πιαστικα ποναει ο ωμος μου σημερα αλλα χαλαλι της..την περιμενα 3 χρονια ακριβως την κουκλαρα μου...κ τον γιο μου αγκαλια τον ειχα αλλα ηταν πιο ευκολο τα πραγματα τοτε...τωρα τρεχω μονη μου να τα προλαβω ολα κ να παιζω κ με τον μεγαλο (ο αντρας μου ειναι στο αλλο δωματιο γιατι τον κολλησε μια εβδομαδα πριν ιωση ο γιος μου, τωρα του περασε αλλα αφηνουμε κανα 2-3 μερες να περασουν για σιγουρια..)οποτε δεν εχω βοηθεια καθολου...χτες ουτε τουαλετα δεν προλαβαινα να παω...σημερα παλι τα εχω κανει ολα...κ να πω την αληθεια μου θελω να την παρω αγκαλια κ ας κοιμαται... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε κορίτσια, εγώ κάθε πρωί κλαίω απ' τους πόνους στην πλάτη μου και σηκώνομαι με τρομερή δυσκολία απ' το κρεβάτι... Μαρτύριο είναι...

Κι ο δικός μου βάζει συνέχεια τα χέρια στο στόμα εδώ και λίγες μέρες, και την κουβέρτα του επίσης... Τα γεμίζει όλα σάλια. Ρώτησα σήμερα τον παιδίατρο και μου είπε ότι δεν είναι απαραίτητο να είναι δόντια, είναι απλά μια φάση που περνάνε όλα τα μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια,κι εγω με δυσκολια σηκωνομαι απο το κρεβατι ..νιωθω οτι μου κοβεται η ανασα απο τον πονο ενω το βραδυ που ξαπλωνω μολις ακουμπησει η μεση κι ηπλατη στο στρωμα κανουν παρτυ οι πονοι....μπορει να ειναι κι απο τον θηλασμο βεβαια....

Ευη καλα η μιλα ειναι θεα hello kitty ..

Για ρυζαλευρα κτλ εγω ακομα δε καταλαβα τι παιζει..υποτιθεται οτι τα δινουν ποτε και σε ποια παιδακια?γιατι δεν ακολουθουν ολοι οι γιατροι της ιδια γραμμη να μην μας μπερδευουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, απ' τον θηλασμό γιατί να πονάνε η πλάτη και η μέση; Αν κάθεσαι σωστά, δεν έχεις φόβο. Εγώ στην αρχή δεν καθόμουν σωστά, καθόμουν μισοξαπλωμένη στην πολυθρόνα, γιατί νόμιζα ότι είναι πιο άνετα έτσι, και με έπιασε η μέση μου. Μετά άρχισα να κάθομαι ορθή γωνία, και είναι πολύ βολικά.

Όσο για τις στερεές, σιγά μην κρατούν όλοι οι παιδίατροι ίδια γραμμή. Ο κάθε παιδίατρος λέει τα δικά του, και φυσικά, παίζει ρόλο και η προμήθεια που παίρνει από τις διάφορες εταιρείες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια εγω θηλαζω οπως να ναι..και ξαπλωμενη ακομα ..ειδικα το πρωι που σηκωνεται ο αντρας μου τον παιρνω στο κρεβατι να κοιμηθει μαζι μου και θηλαζει..

Οσο για τους γιατρους και τις εταιρειες αυτο ειναι μεγαλη ιστορια..απο την γιατρο μου δεν εχω παραπονο, με ενθαρρυνει για τον θηλασμο..θα μπορουσε πολλες φορες να μου πει με τον τροπο της να κανουμε το ενα η το αλλο..

Βρε κοριτσια, θελω τα φωτα σας..εχεις που εχετε ηδη παιδακια θυμαστε μηπως αν παρατηρουμε κατι πριν σκασει το δοντακι?

Ο δικος μου σας εχω πει οτι εχει συνεχεια σαλια και χερακια μεσα στο στομα..μας ειχε πει η πδ οτι ειναι πρησμενα τα ουλακια του. Σημερα το πρώι ηταν λιγο πιο κοκκινα απ ουι συνηθως και τωρα παρατηρω μια κοκκινη γραμμη (οχι σαν αυτη της θεοδωριδου) κατω αριστερα..βαζω το δαχτυλακι μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω..λετε να ετοιμαζεται να σκασει δοντακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο ξαπλωτός θηλασμός δε με βόλεψε καθόλου, ούτε τον Αντρέα. Μόνο στο νοσοκομείο βόλεψε πάρα πολύ, γιατί δεν μπορούσα να σηκωθώ να τον θηλάσω, και τον θήλαζα αναγκαστικά ξαπλωμένη. Όταν γυρίσαμε σπίτι επεχείρησα ένα πρωί να τον πάρω στο κρεβάτι να θηλάσει ξαπλωμένος, και πιάστηκε η πλάτη μου. Δε βολευόμουν καθόλου, και μόλις τελείωσε το φαΐ ο μικρός αντί να κοιμηθεί άρχισε να κλαίει, οπότε αναγκάστηκα να σηκωθώ και να τον ξαναβάλω στο στήθος καθιστή για να ηρεμήσει.

Κι ο δικός μου παιδίατρος είναι πολύ υπέρ του θηλασμού και γενικά είναι πολύ ενθουσιασμένος που θηλάζω αποκλειστικά. Για τις κρέμες, όμως, δεν ξέρω τι θα πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου ο χριστοφορος τα περασε χαλαρα τα δοντια και δεν θυμαμαι τωρα στη μικτη βαζω δαχτυλο να δω αν θα γρατζουνισει...σαλια πολλα δαγκωνει και τετοια..αλλα τπτ ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφη το εχω ακουσει κ εγω αυτο. αλλα δε θα πιασει στον δικο μου

θα αρχισει να ουρλιαζει οτι χαλασε η πιπιλα κ θα εχουμε ακομα μεγαλυτερα δραματα

θα περιμενω λιγο καιρο κ μετα θα κανω κατι για να την πεταξει μονος του, να ειναι δικη του αποφαση

βανεσσακι τι πηρε παραπανω κ παρακατω, αφου πειναει το κοριτσι! ας πιει οσο γαλατακι θελει, δε νομιζω να εχει να κανει με το οτι την ταιζες το βραδυ, αν δεν πεινουσε δε θα το επινε

αχ εφη κ εμενα θελει να κοιμαται με καλυμμενο το κεφαλι του :? κ ψιλοφοβαμαι

χρυσανθη να παρεις γαντια με βαμβακερη επενδυση απο μεσα, εγω τετοια βαζω κ τα χερια μου ειναι αθλια καταματωμενα κ ολο πληγες. εχω εκζεμα ομως εχεις κ εσυ τετοιο θεμα?

αγγελικουλα ναι! σα μια μικρη κοκκινη γραμμουλα φαινεται στην αρχη κ μετα ανοιγει σιγα σιγα

μαλλον θα βγαλετε δοντακι!!

επισης μετα τους 2 μηνες να ξερετε οτι ολα τα μωρακια μπαινουν στο στοματικο σταδιο, αρχιζουν οι ενοχλησεις τις οδοντοφυιας κ περνανε τα παντα απο το στομα τους

ετσι μαθαινουν κιολας την υφη των πραγματων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι εγω στο χριστοφορο εκρυψα τις πιπιλες και οσο και να ηθελε δεν του εδωσα μια εκπαιδευτικος που γνωρισα μετα που ειχε 2δυμα μου ειπε το εξης δεσανε την πιπιλα σε ενα μπαλονι με ηλιον να την παει σε αλλα μικρα παιδακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου,μακαρι να βγαλει δοντακι..φανταζομαι μετα θα ηρεμησει καπως..

Δεν ξερω αλλα τις τελευταιες δεκα μερες εχει παθει μια εμμονη με το στηθος..εκει που ειχαμε ηρεμησει καπως και θηλαζαμε σαν φυσιολογικα μωρα καθε τρεις με τεσσερεις ωρες,ξαφνικα θυμηθηκε τα παλια και καθε λιγο και λιγακι στο στηθος..και τραβαει και τα αφτακια του την ωρα που θηλαζει..

Ταλαιπωρειται ο αναστασακος ο γλυκας μωρε..

Αληθεια πως τα παει με τον δημητρακη?

Ευη εσεις εχει καιρο που ξεκινησατε τα σαλια?η πδ βασικα λεει οτι αυτα ειναι και λιγο κληρονομικα..αν οι γονεις εβγαλαν νωρις συνηθως βγαζουν και τα παιδια..μακαρι να μην ταλαιπωρηθει η μικρη μιλα με τα δοντακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη ποσο ηταν ο χριστοφορος?

γενικα ο αναστασης εχει ενα παθος με την πιπιλα, ερωτα μεγαλο

γιαυτο θελω να ειναι δικη του αποφαση το ποτε θα την πεταξει κ οχι να τον ζορισω

βασικα δε σας κρυβω οτι το μετανιωσα που του την ξαναδωσα

αλλα ειλικρινα δεν αντεχα αλλο τη γκρινια κ το οτι δεν κοιμοταν το βραδυ

αγγελικουλα προφανως βρισκει ανακουφιση στο βυζι το καλο μου..

ο αναστασης με τον μικρο γενικα τα παει πολυ καλα, τον σκεπαζει οταν του φευγει η κουβερτα κ αλλα τρυφερα. γενικα δεν εχουν προβλημα αλλα νομιζω οτι ειναι νωρις ακομα

φτου φτου μην το ματιαξω το παιδι μου :P

αυτο για τα δοντια κ την κληρονομικοτητα δεν το ξερω. ο αναστασης το πρωτο δοντι το εβγαλε 8 μηνων ακριβως. ε γενικα απο τον 4-5ο μηνα ακουω οτι βγαζουν το πρωτο δοντι αρκετα μωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου μια χαρα θα τα πηγαινουν, δυο τρια χρονακια ειναι καλη διαφορα..θυμασαι που οταν ησουν εγκυος ειχες αγχος για το πως θα το παρει ο αναστασης?!

Εγω ηξερα οτι ειναι ενας γλυκας και δεν θα δημιουργουσε προβλημα :D

Εγω δοντι εβγαλα 14 μηνων (περπατουσα κι ημουν φαφουτακι :lol::lol: ) κι ο αντρας μου 6 ..αν παει ετσι δεν νομιζω να βγαλει πριν τον εκτο αλλα ταλαιπωρειται εδω και δυο μηνες ο καημενουλης..ειχαν φουσκωσει τα ουλακια του απο τοτε που ηταν 2 1/2 μηνων..της παιδιατρου μου εβγαλε 3 1/2 μηνων το μωρο της δοντι..

Φιλεναδα, ποτε ληγει η αδεια σου?θα παρεις τωρα την ανατροφης η σεπτεβρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ξερω ποτε εβγαλα δοντια αλλα ο χριστοφορος στον 6ο τα 2 και 8ο μηνα τα αλλα 2 Λενα ο χριστοφορος ειναι 5 αλλα 1.5 χρονων την κοψαμε την ειχε ολη μερα στο στομα και μονιμος χαναμε πιπιλες και ηθελε μονο της chicco τη σταγωνα με σιλικονη την οποια επρεπε να παω τζαμπο να τη βρω δεν ειχε στην ερετρια εε μια μερα την εχασε παλι και ειχα μια στο αυτοκινητο αλλα λεω ασε τον τελικα το βραδυ κοιμηθικαμε μαζι και μου κραταγε το χερι το οποιο το κανει ακομα την εψανχε βεβαια και φωναζε και την ειχα βαλει στο ψυγειο αυτη που ειχα στο αμαξι μηπως τη χρειαστω και μια φορα την κουνησα και ακουσε το θορηβο καπως κανει το μπροστα της πιπιλα που ειναι για το κλιπ και τη ζητησε και λεω δνε ειναι και συνηθησε μπιμπερο ομως τωρα τα χριστουγεννα το κοψαμε..τον ειχα αφησει μονο το γαλα επινε εκει οχι νερο και τετοια οποτε λεω ασε τον..ειδα και επαθα με την κουπα και καομα δηλαδη αλλα τωρα δεν θελει με τιποτα το μπιμπερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη συγνωμη, τωρα εκοψε το μπιμπερο?καλα εχρι ποτε πινουν απο μπιμπερο?την πιπιλα την κοψατε σε "καλη " ηλικια γι αυτο εν ειχατε προβλημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τωρα το εκοψε?

εμενα ο αναστασης το μπιμπερο κ την πανα τα εκοψε παρα πολυ ευκολα σα να μην τα χρησιμοποιησε ποτε ηταν το μπιμπερο με το που του ειπα οτι ειναι η τελευταια φορα που πινει εκει το γαλα του ουτε καν το ξαναζητησε 2.5 κοντευε κ την πανα λιγο μετα τα 2. την πανα την 3η μερα ειχε μονο 2 ατυχηματα κ αυτο του εφευγαν λιγο τα τσισα

γενικα εμαι της αποψης οτι τις "κακες" συνηθειες τους αυτες καλο ειναι να τις κοψουν μολις ειναι ετοιμα

χωρις να τα πιεζουμε υπερβολικα

απλα εγω αυτη την πιπιλα δε μπορω να τη βλεπω αλλο

ισως βιαστηκα κιολας λιγο, ηταν συντομα μετα τη γεννηση του μικρου..

θα το επιχειρησω παλι μετα απο κανενα διμηνο κ θα σας ενημερωσω :P

φιλεναδα η αδεια μου ληγει μεσα μαρτη

αλλα κατα πασα πιθανοτητα θα παρω τωρα την αδεια ανατροφης

αν κ εχω καποιο θεμα με το γραφειο.. σκεφτομυον να γυρισω τωρα

αλλα φοβαμαι πολυ μην κουβαλησω καμια παιδικη αρρωστια στον μικρο καμια ιλαρα η τιποτα τετοιο

γιατι ειναι κ δημοτικο κ πολλα τα περνανε ακομα

περσυ ο αναστασης ηταν μονιμως αρρωστο το πουλακι μου, κουβαλουσα ενα σωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο..θα μεταφερεις πολλες ιωσεις.. Ακομα ειναι πολυ μικρουλης μωρε..

Εμας πιπιλα δεν θελει και συχνα ο μικρος..πολυ σπανια κι ζητημα αν την κραταει δυο τρια λεπτα..

Και δεν πιστευω οτι ειναι θεμα πιπιλας γιατι του εχω παρει και της nuk και της chicco αλλα και της bibi και δεν θελει καιμια..κανει ενα ...πλουτς και την φτυνει τοσο χαριτωμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα καλα θα μας τρελανει η φραουλιτσα......μια χαρα κοιμηθηκε παλι και συνεχιζει!!! Απλα εχει λιγο γκρινια πριν αλλα ολα οκ.Εχει αλλαξει αρκετα και βλεπω προς το καλυτερο!!!

Παω να κανω καφεδακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!

Μπραβο αναστασουλα στη φραουλιτσα!ετσι θα μεινει η μικρη,μην ανησυχεις!φρονιμουλα!

Αγγελικουλα και μενα αρχισε να χει τρελα σαλια μετα τους 2 μηνες!

Δεν ξερω ποτε εβγαλα πρωτο δοντι οντας βρεφος!αμαν,δηλαδη τελειωνουν οι κολικοι κι αρχιζουν τα δοντια?αχχχχ!

Σημερα θα βγουμε με τη μικρουλα,θα παμε σε μια ξαδελφη μου!να ξεδωσουμε λιγακι!

Φιλακια σε ολες!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!

Εδώ γίνεται ένας κακός χαμός.....το σπίτι όλο ένα χάλι μαύρο, ξέρετε πώς είναι όταν μετακομίζεις, κούτες....πράγματα πεταμένα, εφημερίδες για τύλιγμα, τα έπιπλα άδεια, οι τοίχοι επίσης άδειοι!!!! Πόσο χαίρομαι που φεύγωωωωωωωωωωωωωωω..........ενημερώσαμε την σπιτονοικοκυρά και μέχρι να μπεί ο Μάρτης θα την έχουμε κοπανήσει!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω τώρα....ξύπνησαν τα ταλιμπανούδια μου, πάω να τα ταϊσω και να τα αλλάξω γιατί δεν προβλέπεται να ξυπνήσει ο άντρας μου για βοήθεια κι επιστρέφω για σχολιασμό!!!!!!!

Αααααα θα μπώ να γράψω συνταγή και στην ομάδα.....καινούριο φαγητό, χθεσινό βέβαια...... :mrgreen:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...