Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!

Αναστασουλα της φραουλιτσας της αρεσει ο περιπατος ε?

Αγγελικουλα οχι δεν πηγαμε στην παρελαση,πηγαμε λιγο τη μικρη να τη δει η γιαγια μου και μετα πηγαμε για φαγητο στα fridays!ωραια περασαμε,ξεσκασαμε λιγακι!

Βανεσσακι οταν κοιμαται και μενα λιγο παραπανω πηγαινω και κοιταζω να δω αν ειναι καλα!

Μαρακι και μενα μου γινε εμμονη το φαγητο,μια οτι τρωει αρκετα, μια οτι δεν τρωει πολυ, αμαν ησυχια δεν βρισκουμε!

Δωρουλα μου εβαλε εμβολιακι η μικρουλα ε?αχ θα περασει.!τελειο το καθισματακι της!

Ρε κοριτσια κι εγω νομιζα πως κρεμουλες δινεις νωριτερα!

Εμενα λιγο ανησυχη ηταν σημερα το πρωι, τωρα κοιμαται βεβαια!

Φιλακια κοριτσκια μου!

Ο Θεος και Η Παναγια να μας προσεχουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας!

Σας διάβασα απ' το πρωί, αλλά κρατούσα τον μικρό και δεν μπορούσα ν' απαντήσω. Τώρα κοιμήθηκε, να δούμε πόσο θα μείνει.

Βανεσσάκι, την άλλη Τρίτη επιστρέφω στο σχολείο. Δευτέρα ξεκινούσα, αλλά πέφτει Καθαρά Δευτέρα!

Τη μικρή γιατί την ξυπνάτε το βράδι για να φάει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δώρα, κι εγώ νόμιζα πιο νωρίς αρχίζουν οι στερεές.

Εγώ δεν αγχώνομαι καθόλου για το φαγητό. Για ποιο λόγο να αγχωθώ; Ο Αντρίκος είναι φαγανό παιδάκι, αλλά άλλο φαγανός κι άλλο παχύσαρκος. Δε νομίζω να γίνεται κανένα παιδάκι παχύσαρκο με το μητρικό γάλα, τα φρούτα και τα λαχανικά. Κρέμες δε θέλω να δώσω, να δούμε τι θα πει ο παιδίατρος και τι ο άντρας μου (=η μάνα του). Α, ο ανηψιός του άντρα μου ήταν έξι μηνών το καλοκαίρι και άρχισε κρέμες τότε και είπε η μάνα του ότι "ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ από τόσο νωρίς!". Τέλος πάντων, παντού θα χωθεί, κατά τα άλλα, απλά ΛΕΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ.

Πάντως, αν μάθουμε από νωρίς να λέμε "όχι" στο παιδί για το φαγητό, προλαβαίνουμε πολλά...

Αγγελική, κι εγώ θα ήμουν περίεργη να δω αν είχε κόρη η πεθερά μου πώς θα έβγαινε. Μου φαίνεται αδιανόητο να έβγαινε σαν κι αυτήν, γιατί δεν μπορώ να φανταστώ μια νέα κοπέλα να είναι τόσο σιχαμερή, να μην πλένεται, να μην πλένει τα δόντια της, να μυρίζει, να τρώει με τα χέρια και με πολύ σιχαμερό τρόπο, να ρουφάει συνέχεια τις μύξες της με αηδιαστικό τρόπο, και πάει λέγοντας. Ελπίζω η εγγονή που ουσιαστικά μαζί της μεγαλώνει, να μην βγει έτσι, γιατί είναι κρίμα τόσο όμορφο και έξυπνο παιδάκι...

Αφήστε που ο άντρας μου θεωρεί ότι η μάνα του είναι το πλέον κατάλληλο άτομο να μεγαλώσει παιδιά! Αφού μου έλεγε χτες ότι σίγουρα κάποιο καρναβάλι θα πάμε στην Πάτρα και γιατί ανησυχώ; Θα αναλάβει η μάνα του τον Αντρέα!!!!!! Τώρα που το έθεσε έτσι, τρέχω να κόψω εισητήρια.

Αχ, τι ωραία που πήγατε όλες βολτίτσες... Μόνο εμείς έχουμε κλειστεί στο σπίτι, γιατί "ο Στέφανος το μωρό το βγάζουν μόνο για να το πάνε στον παιδίατρο". Η αλήθεια είναι ότι έκανε πάρα πολύ κρύο αυτές τις μέρες και φυσούσε και τρομερά, οπότε δεν ήταν κι ό,τι καλύτερο για βόλτες. Ελπίζω αυτή η βδομάδα να είναι πιο ζεστή και κυρίως χωρίς αέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι άστα τον ετοίμασα το πρωί και μόλις βγαίνουμε από την πόρτα ψιλόβρεχε.....και ξαναμαζευτήκαμε....χαλάστηκε και γκρίνιαζε μετά.

Τέλειο το καρεκλάκι σας!!!

Εμάς μας το έκανε δώρο η κουνιάδα μου.

Άστα έχω να γράψω μια συνταγάρα για το μπαμιοζεύγαρο μόλις βρω χρόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγγελικούλα τελικά δεν έκανα ψαρόσουπα γιατί έβρεξε και με το καρότσι δε μπορούσαμε να πάμε...

Έκανα μια τηγανιά με πατάτες και εγώ έφαγα ελάχιστη...

Άστα και ο δικός μου χτες νούμερα έκανε το βράδυ....

5!!!!!!!φορές τον κοίμισα και τον έβαζα στην κούνια και χτυπιόταν, τον έβαλα στο κρεάτι διπλα μου και δε κοιμόταν, και στις 3 τον πήγα στην κούνια του έκλαψε, τον άφησα και κοιμήθηκε τελικά.

Σήμερα τίποτα όρθιος και γκρινιάρης!!!!!!!

Βασούλα δεν αγχώνομαι για το φαγητό ειδικά του μικρού απλά εγώ πάντα είχα άγχος με τα κιλά μου!

Φιλάκια στη κούκλα!!

Άννα Μαρία άσε και η δική μου πεθερά απλά τη γνωμη της λέει........!!!!!!!!!!!!

Και κάθε φορά μας λεει να πάμε κάπου για να κρατήσει το παιδί...χα χα χα δε σφάξανε.....τον ανηψιό μου, της κόρης της το παιδί, μέχρι 1 χρονού το κρατούσε αγκαλιά μόνο, ρε παιδιάαααααα ΟΛΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, μην σας φαίνεται απιστευτο, και έτσι εγώ δε θέλω να τον αφήσω , τουλάχιστον για την ώρα, θέλω να απασχολείται και με άλλα , να παίζει, να κάθεται μπρούμυτα, να του μιλάς, να του διαβάζεις παραμύθια, αν κάθεται αγκαλιά τι θα κάνει από όλα αυτά;;;;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω!!!η δαναη απο προχτες ειναι ενα αγγελακι(μην τη ματιασω).τελικα μαλλον ισχυουν τα αλματα αναπτυξης!!!μολις περασαμε την 12η που διαβασα οτι τοτε περνανε αλμα!!!κυριολεκτικα ηταν ενα θηριο την προηγουμενη!!!βεβαια βλεπω ακολουθουν απανωτα αλματα στη συνεχεια αλλα δεν πειραζει!!!να ειναι καλα τα μωρακια μας και ας μας ταλαιπωρουν!!!

αννα μαρια καλη επιστροφη και σε σενα στο σχολειο!!!την ξυπναμε να την ταισουμε γιατι μας εχει πει η πδ να μην την αφηνουμε πανω απο 6 ωρες νηστικη.εχουμε φτιαξει λοιπον με βαση τα ml που πρεπει να τρωει ανα 24ωρο ενα μινι προγραμμα...την ταιζουμε καθε 4,5 ωρες κατα τη διαρκεια της ημερας και το βραδυ την αφηνουμε 6ωρο...μπερδεμα!!!ετσι αν εχει κοιμηθει π.χ στις 7 το απογευμα, την ξυπναμε στις 11.30 να φαει.ξανακοιμαται και σε6 ωρες, δηλαδη στις 5.30 το πρωι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε????...πώς εισαστε???.....εμεις καλα.... :P:P:P:P ...δεν εχω χρονο να σας γρψω πολλα, γιατι εχω δουλεια (γραφω μια αγωγη) και την μικρη μου στην αγκαλια......στα κενα ψαχνω ιδεες για την βαπτιση.....χαμοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

σας ελειψα?? :P

τι κανετε, εχω χασει κανενα νεο?

δωρα πολυ ωραιο το καρεκλακι σας!

αναστασακο ηρεμησε καθολου η μικρη?

αννα μαρια πως τα πας με το θηλαστρο? ευκολα ειναι?

βανεσσακι κ αννα μαρια ερωτηση (αν κ δεν ξερω αν ειναι τα ιδια στην κυπρο)

τωρα που θα γυρισετε στη δουλεια, πατε στην οργανικη σας? εχετε οργανικη?

η πατε οπου υπαρχει λειτουργικο κενο? ξερετε?

γιατι εμενα μου ειπαν απο το γραφειο οτι δε μπορω να γυρισω στην οργανικη μου, αλλα θα παω σε καποιο σχολειο στο νομο, δε μπορω να γυρισω στη θεση μου μετα απο αδεια μεσα στη σχολικη χρονια..

εμεις ειμαστε καλα, πολυ καλα! σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, εύκολα είναι με το θήλαστρο, το θέμα είναι να άρει το μπιμπερό ο μικρός. Την Παρασκευή έγινε χαμός και ήπιε ελάχιστο γάλα. Χτες του έδωσε 60 μλ ο άντρας μου και άδειασε τελείως το μπιμπερό. Από σήμερα πήρε και πιπίλα, ενώ πριν ούτε να τη φτύσει. Μάλλον τον ενοχλούν τα ούλα, γιατί βάζει όλη την ώρα τα χέρια και τα τρώει και ήταν πάρα πολύ ανήσυχος από προχτές, ενώ όλη την ώρα ήθελε στήθος, αλλά δεν έτρωγε, πιπίλιζε. Από σήμερα που πήρε την πιπίλα, ηρέμησε!

Να σας ρωτήσω. Όταν αποστειρώνω το μπιμπερό, μέσα μένει νερό από τον ατμό. Κι εσάς έτσι γίνεται; Τι κάνετε σ' αυτήν την περίπτωση;

Βανεσσάκι, εγώ δεν τον έχω ξυπνήσει ποτέ για να φάει. Ο ίδιος ξέρει καλύτερα πότε θέλει να φάει, οπότε όταν πεινάσει θα ξυπνήσει!

Λένα, δεν έχω ιδέα γι' αυτό που λες, εμάς εδώ είναι τελείως διαφορετικό το σύστημα. Είμαι διορισμένη σ' ένα σχολείο και θα επιστρέψω σ' αυτό.

Λυδία, κουράγιο με τη δουλειά... Τι ιδέες ψάχνεις για βάφτιση; Εγώ δεν πρόκειται να κάνω στολισμούς, ενώ δε συμφωνώ ούτε με τις βαφτίσεις με θέμα. Ένα απλό μυστήριο θα είναι και μετά ένα τραπέζι.

Γιώταμαρία, σας τα χάλασε ο καιρός; Αχ, κι εμάς εδώ κάνει πολύ κρύο. Είχαν πει και καλά θα ανέβει η θερμοκρασία από σήμερα, αλλά δε μου φάνηκε καθόλου ανεβασμένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια τιναζεις οσο νερο μπορει να βγει κ μετα το κλεινεις κ το βαζεις στο ψυγειο

εγω ετσι εκανα τουλαχιστον, τι αλλο μπορεις να το κανεις?

κ εγω ειμαι διορισμενη σε ενα σχολειο κ ηξερα πως οταν τελειωσει η αδεια μου θα επιστρεψωεκει. αλλα με πηρε μια απο το γραφειο κ μου ειπε πως οταν τελειωσει η αδεια μου (ειτε λοχειας ειτε ανατροφης) δε θα μπορω να επιστρεψω εκει γιατι θα εχει αναπληρωθει ποα καποιον αλλο. κ πως θα παω οπου εχει λειτουργικο κενο στο νομο

αλλα μια κοπελα μου ειπε προχτς πως δεν ισχυει αυτο κ πως ξερει ατομα που μετα απο αδεια επστρεψαν κανονικα στις οργανικες τους

βανεσσακι ουτ εγω τον ξυπναω για να φαει

λυδια κουραγιο με τη δουλεια

για βαφτισεις ολο διαβαζω, εμεις ακομα νονο δεν εχουμε βρει :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, στις οδηγίες του θηλάστρου έλεγε ότι τα βράζουμε/αποστειρώνουμε και τα σκουπίζουμε με μια καθαρή πετσέτα, κι αυτό έκανα, αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, είναι λίγο χαζομάρα. Σήμερα έκανα κι εγώ αυτό που λες.

Εδώ δεν υπάρχουν οργανικές θέσεις όπως τις εννοείτε εσείς. Η οργανική μου θέση είναι καθηγήτρια επί δοκιμασία, πέρσι ήταν επί συμβάσει. Έχει να κάνει με το καθεστώς του διορισμού και όχι με τον τόπο του διορισμού. Να διοριστείς σ' ένα σχολείο και να σε στείλουν σε άλλο μετά από άδεια, δεν παίζει ούτε με σφαίρες, εδώ τουλάχιστον.

Εγώ πριν λίγο επικοινώνησα με την αντικαταστάτριά μου, και θα την πάρω στο τέλος της εβδομάδας να με κατατοπίσει. Είναι η ίδια που με αντικατέστησε τον Γενάρη του 2010 που είχα σπάσει το χέρι μου! Αφού τους έλεγα ότι η δουλειά της δεν είναι γενικώς αντικαταστάτρια, αλλά δική μου αντικαταστάτρια! Απορώ πώς της ξέφυγα πέρσι και στείλανε άλλη όταν πήρα άδεια το Μάιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα....τι κανετε?εμεις καλα μεγαλωνουμε κ αφρατευουμε....

Αννα Μαρια εγω που ειχα ρωτησει τον παιδιατρο μου ειπε να τα αφηνω λιγο σε μια σιδερωμενη πετσετα...αλλα μονο πιπιλα αποστειρ κ δεν την ακουμπαω με την θηλη.Εγω δεν εχω αποστ.τα βραζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, εμείς για πολύ καιρό δεν αποστειρώναμε τίποτα, αφού ούτε πιπίλα έπαιρνε, ούτε με μπιμπερό τον ταΐζαμε. Αλλά τώρα μπλέξαμε με τα θήλαστρα και τα μπιμπερό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θυμαμαι....οταν εκανε το πρωτο εμβολιο 2 μηνων ειχε σημειωσει ο γιατρος οτι ελεγε αγκου...θυμααμαι οτι με ρωτησε κ εγω του απαντησα...τωρα γιατρε περασαμε σε δυσκολοτερες λεξεις..λεμε αμπουκου....απλα δεν θυμομουν αν ηταν στον 1ο ή στο 2ο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα στο πρώτο εμβόλιο το είχε ήδη πει! Κι εμείς τώρα περάσαμε σε άγκουτου και διάφορα τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω κάτι άσχετο. Κάνει να είναι ο μικρός στον ίδιο χώρο που σιδερώνω; Συνήθως σιδερώνω στην κουζίνα και τον Αντρίκο τον έχω στο σαλόνι. Έχουμε μια απόσταση γύρω στα τρία μέτρα. Λέτε να πειράζει; Γιατί τώρα με τα βρογχικά τρόμαξα. Από τότε που γυρίσαμε απ' το νοσοκομείο δεν έχω σιδερώσει, μόνο την Πέμπτη ήρθε η γυναίκα και σιδέρωσε δύο λεκάνες ρούχα, αλλά τον Αντρίκο τον είχαμε στο δωμάτιό του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω να σου απαντ.αλλα εγω οταν σιδερωνα κ τον ειχα κοντα μου, μετα εβαζα σκουπα κ αεριζα (σκονες απο τα ρουχα κ απο την σκουπα).τωρα σιδερ στον διαδρομο κ τα ε χω στα δωματια το ενα στο παιδικο το αλλο στηηνν κρεβατοκ κ τα βλεπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δε βολεύει αλλιώς. Αλλά δεν τον έχω δίπλα μου, είναι αρκετά μακριά. Δεν το λέω για τις σκόνες, άλλωστε, όπως και να το κάνουμε, όσο και να καθαρίζουμε, πάντα θα υπάρχει σκόνη στην ατμόσφαιρα. Το λέω για τους ατμούς από το σίδερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leνακι εγω δεν εχω οργανικη,ειμαι στη διαθεση. το γεια σου χρυσανθη!!εμενα ειπε αγκου ακριβως μετα το σαραντισμο.

ρε κοριτσια δεν ξερω μου φαινεται πολυ να φαει πχ στις 9 το βραδυ και μετα ξανα το πρωι, δεδομενου οτι δεν ξυπναει κατα τη διαρκεια της νυχτας!!!

λυδιακι κουραγιο!!!

ασχετο, η χριστινα γιατι δε μπαινει καθολου???

αννα μαρια εγω οταν σιδερωνω την αφηνω επιτηδες κανενα 5 λεπτο στον ιδιο χωρο για να ανοιγει η μυτουλα!!!για παραπανω δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, αν πεινάσει θα ξυπνήσει! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Το σκέφτομαι για το σίδερο, αύριο που θα πάμε στο νοσοκομείο να εξετάσουν τον Αντρέα, θα ρωτήσω κανένα γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι αυτο αννα μαρια!!!οσο για το φαγητο ,εχεις δικιο, αλλα με αγχωσε η πδ που μου ειπε να μην την αφηνω πανω απο 6 ωρες!!!αυριο παμε για εμβολιο οποτε θα την ξαναρωτησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς ο παιδίατρος μας είχε ρωτήσει κάθε πότε τρώει ο μικρός, του είπαμε ότι τρώει όποτε το ζητήσει και είπε ότι κάνουμε πάρα πολύ καλά που ακολουθούμε αυτήν την τακτική.

Εμείς να δούμε πότε θα βάλουμε εμβόλιο. Ήταν να το κάνει στις 10 Φλεβάρη και μας χάλασε το πρόγραμμα η βρογχιολίτιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε, σημερα που δεν μπηκα και πολυ μαζευτηκατε..

Αννα μαρια, για τους ατμους του σιδερου εγω ξερω οτι ειναι οκ, κανουν πιο υγρη την ατμοσφαιρα και ανοιγει η μυτουλα τους να αναπνευσουν καλυτερα..εγω σιδερωνω κανονικα μεσα στο δωματιο μου αλλα ειναι εχουμε κι μεις καπου στα τρια μετρα αποσταση..για το μπιμπερο τιναξε το λιγο κι ειναι ενταξει, ετσι κι αλλιως αποστειρωμενο νερακι ειναι αν μεινει και λιγο μεσα δεν πειραζει..

Βανεσσακι κοιμαται εννια και ξυπναει εξι η δαναη?εχω ακουσει κι αλλα μωρακια που το κανουν..εμενα μια φορα το εκανε μετα το πρωτο εμβολιο και ανησυχησα γιατι δεν το ειχε ξανακανει και τον ξυπνησα και θηλασε λιγο και ξανακοιμηθηκε..πραγματι ειναι πολλες ωρες αλλα καλυτερα ρωτα την πδ σου..

Χρυσανθη, ο δικος μου ειπε αγου μολις σαραντησε..μετα ξεκινησε τα αμπου,αμπουγκου ,απου κι αβου..τωρα προσπαθω να τον μαθω να λεει μαμα..

Λενακι, τι κανουν τα ζουζουνια σου?φιλια πολλα !

Λυδιακι,φιλια στην κουκλιτσα σου..

Η χριστινα πραγματι εχει πολυ καιρο να μπει..η μυριαμ επισης ,η μαρια σαραντοπουλου ,η γιωτα, η νια,

Η κατερινουλα,η αποστολια νανσυ, ..ειναι μεγαλη λιστα με τις απουσιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω να εχω γραψει ενα χαλιιι νααααααααααααααααααααα και να αλλαζει σελιδα μονο του να αυτα κανει και τα παιρνω κρανιο πως να τα ξανα γραψω οολα

Αναστασια φαση περναει..την επρναμε και εμεις αλλα κανα 2 μερες τωρα ειμαστε καλυτερα

Αννα Μαρια φυγε ελα ελλαδα να μην σε βρει η προνοια...

Νασια μου δεν ηξερα οτι το λενε βαθυσκοπιση...το κακομοιρο 2 μερες δεν εβλεπε πηγαμε παλι σημερα γιατρο εχει 2.5 σε καθε ματι και 1.20 αστιγματισμο σε καθε ματι..πρεπει σε 2 χρονια να κανει μια εξεταση γιατι ειδε λεει εκει πισω στη μελανινη κατι..τωρα τιιι δεν εχω ιδεα ααα..και την τεταρτη θα εχει γυαλακιααα αντε γιατι ολο λεει εσεις εσετεε εγω οοχι τωρα που πηγε γιατρο καταλαβε οτι δεν βλεπει οταν του το ελεγα μου ελεγε οχι ΔΛΕΠΩ ,ΜΑΜΑ ΔΛΕΠΩ..τωρααα κλεβει τα γυαλια μου και εχω λιγοτερο απο αυτον χαχα

ρε κοριτσια ολα καλα τη φωτο με τις μπαμιες τι την θελατεεε ιουυυ

καλε Αννα Μαρια το μπανιο τι το θελετε σε λιγο θα βαπτιστει χαχαχαχ

Αναστασια εγω εχω ενα της φισερ πραις απο το χριστοφορο και το εχω πανω στον καναπε δεν το βαζω κατω..τωρα θα το βαλω στο παρκο μεσα γιατι εχει αρχισει και κωλοτουμπιαζει αυτη και φοβαμαι μην πεσει

καλα η ατακα με το γαλα με σκονη διαμαντι μεσααα εγραψεε πεθανα

φιλεναδες 3 σελιδες εμειναν να διαβασω αλλα δεν μπορω ηρθε ο αντρας μου και με νευριασε και δεν μπορω τωρα να εχω την ηρεμια μου..ο λογος ειναι τοοσο χαζος που απορω σανο εχουν στο κεφαλι τους ωρεεε....θελι αυριο το πρωι να παμεεε ολοι μαζι εκτος απο το χριστοφορο που εχει σχολειο στο ικα για να γραψουμε τα γυαλια και λεω εγω γιατι να σηκωθω πρωι πρωι με ενα μωρο να παω στο ικα με τοοοσους αρρωστους και λεει γιατι ειναι δικια σου η ασφαλεια και λεω μα του παιδιου θα δωσεις και λεει ειναι δικια σου μα τοσος κοσμος παει του αντρα θειου ξαδερφου δεν μπορει ο πατερας νξα δωσει του παιδιου θα τρελαθουμε εντελω.ς.. να παω εκει με μωρο παιδι οιυ ειδικα το πρωι τρωει συωνα μερχι τις 11 που πρεπει να φαει φρουτο και αντε να παρεις χαρτι και αντε να περιμενεις οχι ειμαι παραλογη τωρα??δεν μπορω πιαα ολοι πρεπει για να παμε καπουτοσο πολυ βαριουνται μονοι τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...