Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Νατασσα αυτο με τις ντουλαπες κι εμενα με αγχωνε κι ολο ελεγα τωρα θα το κανω και τωρα θα το κανω και ποτε δε την επαιρνα την αποφαση...οποτε σημερα μετα το φρουτο του Ηλια κι αφου ειχε φαγητο για σημερα απο χθες,τα κατεβασα ολα και τα ξαναεβαλα...το τι χωρος δημιουργηθηκε για τον Ηλια..δε λεγεται!!

αυριο θα κανω ομως την δικη μου...ειπα να μη την γραψω την κυρια τοοοοοοοσο!!!

εκει να δεις τι εχω να πεταξω!!το πιστευεις οτι δεν εχω ρουχα να φορεσω;τα της εγκυμοσυνης τα εδωσα στην αδελφη μου,τα πριν εγκυμοσυνης μονο δυο παντελονια μου κανουν...απο φουστες ετσι κι ετσι...παλι καλα που υπαρχουν τα κολαν και τα πλεκτα φορεματα...

Ευη ακομα τρως;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηρθα και εγω....

Μαριεττα τι ιδιποδιο καλα κρατει βλεπω... :evil::evil::evil: Καλα και ο Μανος με την τσιμπλα στο ματι αμεσος την μαμα του σκεφτικε..... :?: ΑΑΑΑΑΑΑΑ φιλεναδα σου βγαζω το καπελο εισαι ηρωας....

Αν δεν της κοψει τον βηχα ο Μανος δεν προκιτε να αλαξει τπτ, το θεμα ειναι οτι αυτο δεν προκιτε να γινει ποτε γιατι και αυτος ειναι εξαρτιμενος απο την μανουλα του...

Μιπος να στιλεις τον Μανο για θεραπια καλιτερα μπας και κοψει τον ονφαλιο λορο καποτε????

Εγω εφαγα 2 φριγανιες με γαλοπουλα, cottage cheese και ντοματουλα με μπολικη ριγανη απο επανο..

Δοκιμαστε το ειναι πολυ νοστιμο και μονο 200 θερμιδες :ymsmug::ymsmug:

Νατασα πατισα υποβολη και σε ιδα....Απο οτι ξερω ειναι ο καιρος τους τωρα και μεχρι τα 3 περιπου που βλεπουν παρα πολλα ονειρα...Γιατι ο δικος μου το κανει πολες φορες στον υπνο του και οταν παω αυτος κοιματε και δεν χριαζετε ουτε να τον σικωσω..

Αφιστε με καλε να πατισω υποβολη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ενα κωλοβηχα χοντρο απο την περασμενη Τριτη και δε φευγει με τιποτα..πινω το BISOLVON και συνεχεια φτυνω...αλλα φοβαμαι μηπως μου κανει ακροαστικα...εχετε καμια ιδεα για βοτανα που βοηθανε στην αποχρεμψη;επινα γλυκανισο οταν θηλαζα για να ειχα περισσοτερο γαλα και ακουσα οτι βοηθαει και στον βηχα με βλεννες...καμια ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θέλω κι εγώ cottage cheese και ντοματίνια! Α ρε Εύη μερακλού τι μου κάνεις που μου έχουν τα μεζεδάκια μου. Την Δευτέρα πάω σουπερ μάρκετ.

Αύριο θα τις πιάσω κι εγώ τις ντουλάπες πάει και τελείωσε!

Μαρριέτα μήπως να έκανες ένα shoping therapy πριν τελειώσουν οι εκπτώσεις κιόλας;

εγώ ευτυχώς πήρα λίγα λίγα από τότε που γέννησα και ανανέωσα την γκαρνταρόπα μου.

Εγώ να δεις τι έχω να δώσω από ρούχα. Δεν τα πετάω. Τα δίνω σε φίλες ή στην εκκλησία της γειτονιάς μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου εγω αυτο λεω παντα:

ο Μανος εχει το πιο σημαντικο προβλημα..αν εκεινος εβαζε ορια στην μαλακω κι αν συνειδητοποιουσε οτι οι προτεραιοτητες ειναι αλλου πια,τοτε κι εγω θα ημουν πιο ηρεμη και η κυρια θα το επαιρνε το μηνυμα καλυτερα κι ολα καλα κι αγια..

ελα μου ομως που ο Μανος δεν!!!

φαντασου οτι το απογευμα στεναχωριοταν που θα καθοταν η μανα του μονο μια ωρα!!!

επειδη ξυπνησαμε αργα...

να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο κι αυτο να γυρναει πισω γιατι ειναι τζουφιο!!!

κι οπως πολυ σωστα με συμπληρωνει η Αλικη: ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην να κοψεις το καπνιζμα κυρια μου αν εχεις βηχα :-w:-w:-w Εγω δεν ξερω κανενα βοτανο περαν του χαμομιλιου που ειναι αντισιπτικο και μαζι με μελακι κανει θαβματα...Οταν ημουν εγκυος στην 18η εβδομαδα με επιασε τρελος βηχας και το ξεπερασα ετσι πινοντας τσαγακι ολη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Trebon Mαρριέτα! Μια και έξω για το βήχα και την απόχρεμψη. Δεν είναι βότανα βέβαια αλλά κάνει δουλειά και είναι ακύνδυνο. Είναι κάτι φακελάκια με σκόνη που τα διαλύεις στο νερό και έχουν γεύση λεμόνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα πρεπει να το κανω...αλλα ολο το αφηνω για κατι αλλο!! και δε βοηθαει κι ο κωλοκαιρος τις Παρασκευες να παιρνω τον Ηλια και να πηγαινουμε για ψωνια!! γιατι τις υπολοιπες μερες σιγα μη τρεχω για ψωνια!!!το μωρο μου θελω!!!

το σιχαινομαι το cottage cheese!!! πώς το τρωτε ρε κοριτσια;

παντως τυρι και γιαουρτι να εχω και τιποτα αλλο!!μπορω να φαω μισο κιλο φετα και χωρις ψωμι!!και παχαινει η μουλαρα!!αλλα ανθοτυρο και μανουρια δε μπορω!!με αηδιαζουν!!!μπλιαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη τωρα με τον βηχα κανω το πολυ τρια την ημερα...

Νατασσα θα το παρω την Δευτερα...νομιζω αυτο μου ειχε πει κι η νταντα να παρω,αλλα επειδη δεν το ειχα ξανακουσει,πηρα το BISOLVON...αλλα αφου το λες εσυ!!! ;);)

αυριο τι θα κανετε κορες;

γαμωτο βρεχει ο κωλοκαιρος εξω!!αν βρεχει κι αυριο θα τα τιναξω τα μυαλα μου!!θελω καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μπήκα να σας πω ένα γεια κ να πάω να την πέσω γιατί είμαι κομμάτια!!!

Πήγα να σας γράψω κ πριν αλλά ξύπνησε ο μικρός κ τον νανούριζα ξανά! Τι θα γίνει με αυτό το τροπάριο δεν ξέρω!!! Τι όνειρα, τι δόντια? Έχω να κοιμηθώ 14 μήνες! Δεν αντέχω αααλλοοοοο!!!

Σήμερα πήγα κ του πήρα στολή…. Θα ντυθεί Έλβις!!! Χαχαχαχα

Τι γέλιο μας έπιασε όταν του βάλαμε την περούκα…. Θα σας βάλω φώτο!

Εύη είσαι πραγματικά όμορφη….!!! Σαν ελληνίδα θεά είσαι!!!

Νατάσσα θα ξεκολλήσει….. κάθε φορά που μπαίνεις κάνε ένα αίτημα, εγώ αυτό κάνω!! Έχω το ίδιο πρόβλημα κ με την Κατερίνα!!

Μαριέττα να σταματήσεις αυτές τις μέρες το κάπνισμα το σκέφτηκες?? Να το μειώσεις έστω!!! Πολλά ζεστά με μέλι!

Ο Σπύρος έχει φάει κ φλούδα από ρόδι… γενικά είναι εύκολος στο φαί!! Κ εννοείται φλούδα από μανταρίνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εμένα αυτο με τις Παρασκευές και το μειωμένο ωράριο γενικά τελειώνει Μαρριέτα μου τέλος του μηνός και τι θα κάνω η μαύρη που πρέπει να σηκώνομαι από τις 6 και για τις πέντε μέρες της εβδομάδος....

Κλάψτε με από τώρα. Θα μου κακοφανεί πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ εμενα μου αρεσουν τα ανθοτυρα και το μανουρι, ιδικα με κανενα παξιμαδακι και μετα μελακι απο πανο η μεσα σε τοστ... =p~=p~=p~=p~ Πολυ φετα δεν μπορω να φαω γιατι ειναι αλμιρη και παθενω "αλμιριαση" οπως λεει και η Φλωρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το cottage δε μπορω να παρω ενα κουταλι και να φαω ολο το κυπελακι...

Δυστyχος θα εχει παλιοκαιρο για αρκετες μερες ακομι απο οτι μπανισα τον καιρο στην tv....

Ακομι και εγω που μου αρεσει ο χειμονας τον εχω σιχαθει πλεον......ΘΕΛΩΩΩΩ ΗΛΙΟΟΟΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη είσαι πραγματικά όμορφη….!!! Σαν ελληνίδα θεά είσαι!!!!

Κοπελια που ειπαμε οτι μενεις????? Για να σου στιλω αυτα που σινφωνισαμε ξερεις εσυ ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικάκι καλή ξεκούραση κορίτσι μου. Που θα πάει θα στρωσει και ο Σπυράκος.

Αυτό κάνω με το αίτημα κάθε φορά που μπαίνω που να το πάρει και να το σηκώσει!

Βάλε μας φώτο αύριο ε; Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη καλον υπνο!!! σε περιμενα!!!αχ μου την εκανες,αλλα καλα τα πηγα!!

Ευη ρε!!ξεχασα να σχολιασω για την φωτο σου!!!τι μουλαρα που ειμαι;ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ!!!μηπως η Φλωρα σου μοιαζει σε αυτην την φωτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια νύσταξα... και αύριο με περιμένει και φασίνα σε όλο το σπίτι. Πάω να ξεκουράσω λοιπόν το πονεμένο μου κορμάκι (τι δραματική που είμαι Παναγία μου). Σας φιλώ θα τα πούμε το πρωί. Πρώτα καφεδάκι και μετά δουλειές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη καλον υπνο!!! σε περιμενα!!!αχ μου την εκανες,αλλα καλα τα πηγα!!

Ευη ρε!!ξεχασα να σχολιασω για την φωτο σου!!!τι μουλαρα που ειμαι;ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ!!!μηπως η Φλωρα σου μοιαζει σε αυτην την φωτο;

Αχχχχ καποτε ημουν σαν μπουμπουκι και τωρα σαν κακτος :cry::cry: Εκει που τα περνω στο κρανιο ομως ειναι οταν χριαζετε να διξω ταυτοτιτα, (ειναι απο το 2000 που ηρθα) Κανις δεν πιστεβει οτι ειμαι εγω X(X(X(

Η Φλωρα δεν μου μιαζει και πολυ, πιο πολυ απο το σοι της πεθερας μου τραβαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάτησα δημοσίευση γιατί δε σας προλαβαίνω.. έχουν πέσει οι μπαταρίες!!

Κ συνεχίζω… έφαγα μία φέτα ψωμί με λίγο τυράκι (φέτα Κεφαλονιάς)!

Πεινούσα!!!

Την αλήθεια λέω!!

Έμπλεξα στη κίνηση γαμώτο!

Καληνύχτες κοριτσάρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα τα δυο μας μιναμε παλι....

Εκτος και αν με πουλισεις και εσυ??????

Αναστασια αντε πανε να απλωσεις την κορμαρα να ξεκουραστεις...Φιλια...

Αλικη καλα εκανες, πως θα κλισεις ματι με το στομαχι να γουργουριζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι,αλλα δε με βλεπω για πολυ...

ρε συ!γιατι εσυ εισαι πχ on line και σε βλεπω στην οθονη δεξια,αν παω κατω στην οθονη βλεπω κι αλλες κοπελες που ενω ειμαστε φιλες,δε φαινονται οτι ειναι οn line!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω γιατι το κανει αυτο αλλα και σε εμενα ετσι ειναι....

Ασε που καπιες φορες διχνει αλο στο avatar και αλο στο πινακακι κατο...Οι λιτουργιες του μαμμυ ειναι μπερδεμα καπιες φορες....Οπως με τα κοριτσια που παιδεβοντε με το ετιμα φιλιας ποσες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...