Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Αααα κατάλαβα πως από όταν ξεκίνησες τον σίδηρο έχεις υπνηλίες ενώ πριν είχες αϋπνίες !!! :roll::roll::roll:

Κ εγώ θέλω να ξαναζήσω αυτήν την περίοδο ( δεν ξέρω πως θα την παλέψω με τον Σπύρο) αλλά τελευταία μου έχει καρφωθεί στο μυαλό πως δεν θα συμβεί….!!

Την πρώτη φορά παρά τις δυσκολίες κάπου μέσα μου πίστευα πως θα έρθει… τώρα δεν ξέρω γιατί δεν νιώθω έτσι….!

Σε 1 μήνα γεννάει κ η κουνιάδα μου......!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η αναστασια περνει τον υπνακο της , η ψαροσουπα τελειωνει σε λιγο, δοξα το θεο ειμαστε καλα!!

Βγηκα εξω εχει λαϊκα και πηρα μια ψαρουκλα και ξαναμπηκα μεσα γιατι εχει ψωφο!!

Οταν βγηκα εξω παραλιγο να μου πεσει τι κεφαλι απο την παγωνια και εχουν τα παιδακια εξω βολτα, πως μπορουν???

Αλικη ελπιζω να την περασετε ελαφρα!αλλα παρε και ενα τηλ τον παιδιατρο μηπως του δωσει κανενα φαρμακακι και περσει πιο γρηγορα!

Οσο για το στριπτιζ να ζητησεις ποσοστα απο τον οδοντιατρο γιατι του ανεβαζει την πελατεια

Ελενη εμενα που με εχει συνεχεια εχει γινει ατιθαση, οποτε μπορει και να της κανεις καλο που λειπεις καποιες ωρες.Ειναι δυσκολο και σκληρο αλλα μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε διαφορετικα!!Ευχομαι αυτα που περναμε να ειναι τα χειροτερα και να μην ερθουν αλλα και αναγκασουμε να τα αφησουμε στους παππουδες και να παμε μεταναστες οπως καναν παλια!!

Τωρα το εξαμηνο που εδεινε ο οαεδ ισχυει η το κοψαν και αυτο?

Και μενα μου λειπει η περιοδος της εγκυμοσυνης!Οταν ειχε λοξιγγα οταν, ενιωθα ποδαρακια, οταν αλλαζε θεση, οταν ακουγα καρδουλα??Ακομα και τον πρωτο καιρο που ημουν σαν ζομπι και ατο μου λειπει!

Θα ηθελα να ηξερα αν θα καταφερουμε να κανουμε δευτερο παιδακι αλλα κανεις δεν μου λεει!

Ελενη αυτο με τα παιχνιδια πιανει για καμια βδομαδα αλλα τα κρυβω για κανενα μηνα!Αλλιως δεν τα ακουμπαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα κατάλαβα πως από όταν ξεκίνησες τον σίδηρο έχεις υπνηλίες ενώ πριν είχες αϋπνίες !!! :roll::roll::roll:

Κ εγώ θέλω να ξαναζήσω αυτήν την περίοδο ( δεν ξέρω πως θα την παλέψω με τον Σπύρο) αλλά τελευταία μου έχει καρφωθεί στο μυαλό πως δεν θα συμβεί….!!

Την πρώτη φορά παρά τις δυσκολίες κάπου μέσα μου πίστευα πως θα έρθει… τώρα δεν ξέρω γιατί δεν νιώθω έτσι….!

Σε 1 μήνα γεννάει κ η κουνιάδα μου......!!

Ηταν το πρωτο και το θελαμε πολυ!Τωρα το θελουμε παλι αλλα τα πρωτα καλυπτουν βασικα κενα, και στο βαθος του μυαλου μας εχουμε επιγνωση των επιπτωσεων.Τυχερες οι μανουλες που κανουν παιδακια εκει που δεν το περιμενουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!τελευταια μαυρη πετρα εχω ριξει ρε κοριτσια αλλα που να προλαβω??χθες ταχτοποιησα τα ρουχαλακια της μπουμπους μας ο γιαννης κατι σα να'χει παρει πρεφα και πεταει τα ρουχαλακια κατω :lol::lol::lol::lol: εφτιαξα και βαλιτσες μαιευτηριου γιατι σε δυο βδομαδες μπαινω στο μηνα μου :shock::shock::shock::shock: ποτε περασε ο καιρος???'καθε βραδυ με πιανουν συσπασεις πονακια και η μικρη με πιεζει πολυ προς τα κατω χθες νομιζα οτι θα πεταχτει εξω τοσο που πιεζε :shock: .αυριο εχω το doppler στο μητερα οποτε θα ξερουμε κατα καποιον τροπο τι σχεδια εχει η μικρη.ελπιζω να ειναι ολα καλα εχω μεγαλη αγωνια.

συνηλθατε λιγο απο τις ιωσεις ε??αυτο καταλαβα απο τα λιγα που διαβασα.

ευη και αννα εχετε θεμα με γειτονες ?στο φατσομπουκι το διαβασα..κι εμεις διπλα εχουμε ενα ζευγαρι φοιτητες και εχουμε ενα ψιλοθεματακι...αλλα οχι και τρυπανι μεσ τη νυχτα βρε ευη!!!θα τους ειχα πετσοκοψει!

τελευταια ο γιαννακης περπατα μονος του αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν του αφησω τη κουκουλα ποτε και ειμαι παντα πισω του.αυτο οχι γιατι φοβαμαι μη πεσει αλλα γιατι παααντα οταν παει να πεσει πεφτει με το κεφαλι,ακομα και προς τα πισω βαζει το κεφαλι πρωτα και αυτο ειναι πολυ επικυνδυνο.αμα βλεπω οτι δεν θα χτυπησει πολυ τον αφηνω και πεφτει και χτυπαει και λιγο το κεφαλακι μπας και καταλαβει.αλλα τιποτα...τινα κανω??το κανανε και τα δικα σας αυτο?

οπως καταλαβαινετε δε προλαβαινω και παλι να σας διαβασω...αμα γινεται κατι σημαντικο να μου το λετε ε?μη με αφηνεται στην αγνοια!

για το σπιτι που λετε τωρα κι εγω ημουν υστερικη και στην αρχη με το παιδι δεν ενιωθα καλα που δεν ειχα στη πενα το σπιτι τωρα ομως μουτζωνω χιλιες φορες τον εαυτο μου που εχανα τοσο χρονο στις δουλιες....δεν αξιζει ρε κοριτσια...δε πα νανε βομβαρδισμενο το σπιτι.αμα δε κοιμηθει ο γιαννης δεν κουναω το χχερακι μου να μαζεψω τιποτα.γενικη μια φορα τη βδομαδα και τις πιο πολλες φορες οσα βλεπει η πεθερα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ευχομαι γρηηηγορα να σας ερθει σπορακι αφου το θελετε τοσο!!!!φουυυυ γκαστροσκονη στελνω σε ολο το μαμμυ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την τυχερη μανουλα!Κοιτα μην μας περιγραφεις και πολυ τι κανεις με τα ρουχακια της μπουμπουκας σου γιατι ειμαστε και μεις σαν το Γιαννακη!

Κατερινα εχει να παρει πολλες βουτες ακομη οποτε κανε πετρα την καρδια σου μην βγαλεις την μπουμπου στο σαλονι διπλα στο Γιαννακη που κλαει γιατι χτυπησε το κεφαλι του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί βρε Ίνα…. εντάξει σίγουρα δεν είμαι χάλια όπως την πρώτη φορά αλλά το θέλω το ίδιο!!! Ζηλεύω τα κορίτσια που ζουν την έκπληξη…. Δεν το περίμεναν, δεν τους πέρασε από το μυαλό…..!! Εγώ ξέρω κ τις μονάδες που θα δείξει η χοριακή… χαχαχαχαχα

Πήγαινε κάθε μήνα για μετρήσεις, δες αυτό, δες το άλλο, πάρε φάρμακα….τη άλλη φορά με πιάσανε τα κλάματα μιλώντας με τον άντρα μου… μου λέει πως δεν καταλαβαίνει γιατί είμαι απαισιόδοξη…… γιατί κ την πρώτη φορά μου έλεγε πως φταίει το άγχος κ τελικά μόνο το άγχος δεν ήταν το πρόβλημα!!

Τεσπα καλά να είναι τα μικρά μας!!!

Κατερινάκι μη χάνεσαι για πολύ καιρό….. αγωνιούμε!!!

Έχει να φάει το κεφάλι του ο Γιαννάκης ουκ ολίγες φορές!!! Όλα έτσι είναι….

Φύσα, φύσα Κατερινάκι!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες!!!!!!!! τετοια ωρα καλυτερα να πω: καλη ορεξη για μεσημερι!!!

καλε αφηστε τις παρλες περι γενικης στο σπιτι,παρτε τα μωρα σας και παιξτε και παρτε τα μεγαλα μωρα σας και παιξτε μαζι τους το βραδυ!!!

τι σας εχει πιασει σημερα;αντε ρε ηλιε!!! βγες γαμωτο μπας και αλλαξουμε διαθεση,γιατι με τις συννεφιες δε μας βλεπω καλα!!!

Κατερινα!!! ζηλευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα ζηλεύεις κυρία μου ξέρεις τι να κάνεις……. ή μήπως όχι???

Μελισσούλες….. λουλουδάκια…….!!!!!

Εγώ προσωπικά έχω ξεκ*^#@$εί στο παιχνίδι….. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μ'αυτα που λετε νιωθω λιγο ασχημα που λεω για τα δικα μου.ομως βρε κοριτσια εχετε τα αγγελουδακια σας εεε???δε λεω αλλα γιατι οποιος ειναι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια ξερει....τι να πω ευχομαι γρηγορα να ερθουν και αλλα σπορακια...θα ερθουν...ΤΟ ΝΙΩΘΩ!

οσο για τον γιαννη για να καταλαβαιτε πως πεφτει αμα προχωραει και παει να πεσει πισω δε πεφτει με το κωλο...τεντωνει ολο το κορμι και βαζει το κεφαλι πισω...ινα ετσι βλεπω να γενναω αυτη τη φορα χωρις πλακα!κρατοντας το γιαννη απο τη κουκουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα καλα σου λεει η αλικη!

καλα καθιστε σε λιγο που θα σας περιγραφω το πακετο που θα εχω φαει με δυο μωρα μεσα στο σπιτι...και θα δουμε αν θα θελετε ολες ακομα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχουμε μελλον ακομα...επιλοχιες καταθλιψουλες ορμονικα σκαμπανεβασματα μετα τη γεννα..αν κρινω απο τη προηγουμε αυτη τη φορα που θα εχβ ηδη ενα μωρο θα μας δειξουν οι ειδησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες!!!!!!!! τετοια ωρα καλυτερα να πω: καλη ορεξη για μεσημερι!!!

καλε αφηστε τις παρλες περι γενικης στο σπιτι,παρτε τα μωρα σας και παιξτε και παρτε τα μεγαλα μωρα σας και παιξτε μαζι τους το βραδυ!!!

Δασκαλε που διδασκες και λογο δεν εκρατεις?(ετσι δεν το λενε)

Μαρριετα γιατι νιωθω οτι το μεγαλο σου μωρο δεν το παιζεις καθολου????

Η αλλα μας λες για να μας ριχνεις σταχτη στα ματια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί βρε Ίνα…. εντάξει σίγουρα δεν είμαι χάλια όπως την πρώτη φορά αλλά το θέλω το ίδιο!!! Ζηλεύω τα κορίτσια που ζουν την έκπληξη…. Δεν το περίμεναν, δεν τους πέρασε από το μυαλό…..!! Εγώ ξέρω κ τις μονάδες που θα δείξει η χοριακή… χαχαχαχαχα

Πήγαινε κάθε μήνα για μετρήσεις, δες αυτό, δες το άλλο, πάρε φάρμακα….τη άλλη φορά με πιάσανε τα κλάματα μιλώντας με τον άντρα μου… μου λέει πως δεν καταλαβαίνει γιατί είμαι απαισιόδοξη…… γιατί κ την πρώτη φορά μου έλεγε πως φταίει το άγχος κ τελικά μόνο το άγχος δεν ήταν το πρόβλημα!!

Τεσπα καλά να είναι τα μικρά μας!!!

Κατερινάκι μη χάνεσαι για πολύ καιρό….. αγωνιούμε!!!

Έχει να φάει το κεφάλι του ο Γιαννάκης ουκ ολίγες φορές!!! Όλα έτσι είναι….

Φύσα, φύσα Κατερινάκι!!! χαχαχαχα

Παω να μαζεψω τη κορη μου απο τους γειτονες να την ταισω και θα γυρισω να σου απαντησω μη φυγεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Κατερίνα τι λες….. εγώ χαίρομαι που ζεις αυτές τι υπέροχες στιγμές κ ονειρεύομαι μαζί σου!!!

Εμείς τα λέμε έτσι για να τα βγάλουμε από μέσα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δασκαλε που διδασκες και λογο δεν εκρατεις?(ετσι δεν το λενε)

Μαρριετα γιατι νιωθω οτι το μεγαλο σου μωρο δεν το παιζεις καθολου????

Η αλλα μας λες για να μας ριχνεις σταχτη στα ματια???

Ρε λες να σπάει ρεκόρ κάθε βράδυ κ να μην μας τα λέει για να μην αισθανόμαστε άσχημα???????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλικη μου το ξερω!! εννοειται οτι μας απασχολει να το λεμε εδω πρεπει να βγαινει απο μεσα μας...ρωτα και τις υπολοιπες τι εχουν τρεβηξει για κανα εξαμηνο μετα που γενισα απο τα ορμονικα μου σκαμπανεβασματα και αγχη!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω γενικα εχω τα κατω μου με τη διαιτα.....κανω οοοτι μπορω και τα παω καλα με το ζαχαρο..να πω την αμαρτια μου ομως το βραδυ σηκωθηκα και εφαγα ψωμι με φιλαδελφια και το πρωι που μετριθηκα νηστικη ειχα ζαχαρο.κατι τετοιες στιγμες νιωθω

εντελως ακαταλληλη για μανα!αληθεια σας λεω η θα σκοτωνα η θα ετρωγα εκεινη την ωρα!

βεβαια να σημειωσω οτι εχω ζαχαρο στο οριο οποτε οι παρασπονδιες ειναι εκ του ασφαλους αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ρεκορ της αγαμιας εχω σπασει...δεν τον παιζω γιατι ειναι ζαβολιαρης...γιατι δεν σεβεται τους κανονες και γιατι τα μαρτυραει ολα στην μανουλα του..μπου χα χα!!!

παντως με τοση αποχη,πώς και δεν εχω γεμισει σπυρακια,δε μπορω να καταλαβω..πριν γεννησω τον μικρο,αν ειχαμε καιρο να το κανουμε γεμιζα σπυρακια...τωρα η επιδερμιδα μου λαμπει!!!! :lol::lol:

ειναι το παιδι μου που μου κανει καλο!!!!!

θα ξαναμπω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα τι του κανεις του ανθρωπου λεγε!μαλλον γι'αυτο θελει τη μαμα του συνεχεια τον εχεις φοβερισει τον ανθρωπο :lol::lol::lol::lol:

εγω το τελευταιο τριμηνο εχω ...πως να το πω εχει ανεβει η λιμπιτο κατακορυφα....επρεπε να ειμαι με τη κοιλια στο στομα για να εχω ορεξη εγω!τι να πω....παω να βαλω στον μικρο να φαει του εφτιαξε η γιαγια φασολαδα σημερα...ελπιζω να του αρεσει γιατι τελευταιες μερες ειναι δυσκολος με το φαι.

φιλακια τσουπρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα κι εγω πριν ξαναμεινω εγκυος δεν ειχα καμιιιιιιια ορεξη για σεξ.μια το προσπαθησαμε ειπα μπας και "τρωγοντας "μου ερθει η ορεξη...και οριστε τα αποτελεσματα τωρα.

παωωωωωωω ελπιζω να ξαναμπω σημερα!!!μου εχετε λειψει!και εχασα ρε γαμωτο και τη συναντηση στης αλικης...αντε τωρα να σας ξαναδω ...τεσπα ξεμυαλιζομαι παωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε μωρέ τη ζάμπα που θέλει κ τσόντα…..!!!

Να πάει να αγοράσει καμία βιντεοκασέτα ( που την θυμήθηκα?)

Σπυράκια έβγαζα πριν την περίοδο αλλά άλλες στιγμές ποτέ… ο άντρας μου όμως βγάζει… αν έρθει κανένας σπόρος θα βγάλει ανεμοβλογιά πάλι!!

Δεν πειράζει από μία φορά Κατερίνα μου….. !!! Συνέχεια να μην τρώς αυτά που απαγορεύονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι κανετε??τα λεω στα γρηγορα γιατι τον ακουω και οπου ναναι θα ξυπνησει και παλι δεν θα προλαβω...

κατερινακι μου γλυκο τι κανεις??περιμενεις τωρα με αγωνια εε??ποτε περασε ο καιρος αληθεια..και μην ανυσηχεις τωρα με δυο παιδια δεν θα προλαβαινεις να παθεις καταθληψη.. :lol::lol::lol::lol: και οσο για το φαι αμα θες να φας φαε μην νοιωθεις ενοχες..ξερεις πως οταν θα αποφασισεις να χασεις κιλα θα το κανεις..οταν ομως νοιωθεις να τσιμπισεις καντο και φυσικα μην λες οτι δεν αμφιβαλεις αν εισαι καλη μανα επειδη κανεις μια ατασταλια...εχεις δυο αγγελους εναν στην αγκαλια σου και εναν στην κοιλιτσα σου και ο κοσμος να χαλασει θα σου δινουν δυναμη να προχωρας...

εγω κοριτσια ορεξη για σεξ εχω απεριοριστη ο αλεξης παλι οχι.. :(:(:(:( εχθες παρολο που ειχαμε κοσμο εκανα ενα σωρο ετοιμασιες μαζεψα το σπιτι και πηγαμε στο κρεβατι γυρω στις μια ειχα τρελα κεφια(ειμαι και στις μερες μου βεβαια)και τσουκου τον καταφερα γυριζω καποια φαση και του λεω πες μου καλε μου τι σε φτιαχνει πως ανεβαινεις..δεν εχω κατι συγκεκριμενο μου λεει οπως μου ερθει...καμια φορα ειμαι κουρασμενος και εχω πιο πολυ ορεξη αλλες παλι δεν θελω ουτε διπλα μου να εισαι..τι να του κανω τωρα εγω??αμα τον αφησω θα το κανουμε μια φορα το δημηνο..και πως γινεται οταν εχει ορεξη να μην ειναι οι καλες μερες μου δεν ξερω...

μαριεττα..ελπιζω να κανεις πλακα εε??δεν πιστευω να πηγαινει στην μανουλα και να κανει παραπονα εεε???

δεν σας ειπα εχθες μιλησαμε με την ειρηνη..τι καλη τι γλυκια που ειναι..και βρε κοριτσια πως γινεται να νοιωθεις τοσο κοντα με εναν ανθρωπο που ποτε δεν εχεις δει εεε??σας αγαπω πολυ πολυ..ειμαι τυχερη που σας εχω εστω και εδω...

ηθελα να πω και κατι αλλο αλλα δεν θυμαμαι..επαρχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί βρε Ίνα…. εντάξει σίγουρα δεν είμαι χάλια όπως την πρώτη φορά αλλά το θέλω το ίδιο!!! Ζηλεύω τα κορίτσια που ζουν την έκπληξη…. Δεν το περίμεναν, δεν τους πέρασε από το μυαλό…..!! Εγώ ξέρω κ τις μονάδες που θα δείξει η χοριακή… χαχαχαχαχα

Πήγαινε κάθε μήνα για μετρήσεις, δες αυτό, δες το άλλο, πάρε φάρμακα….τη άλλη φορά με πιάσανε τα κλάματα μιλώντας με τον άντρα μου… μου λέει πως δεν καταλαβαίνει γιατί είμαι απαισιόδοξη…… γιατί κ την πρώτη φορά μου έλεγε πως φταίει το άγχος κ τελικά μόνο το άγχος δεν ήταν το πρόβλημα!!

Τεσπα καλά να είναι τα μικρά μας!!!

Κατερινάκι μη χάνεσαι για πολύ καιρό….. αγωνιούμε!!!

Έχει να φάει το κεφάλι του ο Γιαννάκης ουκ ολίγες φορές!!! Όλα έτσι είναι….

Φύσα, φύσα Κατερινάκι!!! χαχαχαχα

βρε αλικη ακριβως το ιδιο ειμαι και εγω..το ποσο θα ηθελα να πω ειμαι εγκυος εκει που δεν το περιμενω..ειναι σαν απωθημενο...και φυσικα και ο αλεξης στην κοσμαρα του..εχουμε το μανωλη μου λεει το αλλο οποτε ερθει..αλλα αμα το αφησω ετσι δεν προκειται να γινει..θελω να κυνηγησω..και εγω λιγο περιεργο για μενα αυτην την φορα ειμαι πιο αισιοδοξη απο την πρωτη φορα..πριν δηλαδη τον μανωλη ελεγα αποκλειεται να κανω παιδι..τωρα ομως λεω πως θα ερθει και το δευτερο με τον ενα η τον αλλο τροπο..απλα εκεινο που με νοιαζει ειναι να ερθει γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αχ Κατερινάκι μου τι ωραία, ετοίμασες τη βαλιτσούλα σου ε; αααχχχ μου τα θύμισες πάλι τι όμορφες στιγμές... παρά το άγχος (εγώ είχα και πολύ, έλεγα πολλές φορές ότι μέχρι να το δω γερό στην αγκαλιά μου δεν θέλω να πιστέψω ότι θα κάνω παιδί!!), ήταν όλα τόσο όμορφα, τόσο μαγικά!! και το καλύτερο σε σένα είναι ότι έκανες πρώτα αγοράκι και μετά κοριτσάκι, θα έχει τον μεγάλο αδερφό να την προσέχει, αλλά θα είναι και για άλλο λόγο τυχερή: θα γνωρίζει τους φίλους του :lol: . Μη χάνεσαι να μπαίνεις έστω για να δίνεις το παρόν καθημερινά από εδώ και πέρα, γιατί πλησιάζει ο καιρός και θα σε έχουμε όλο έννοια!

Ευγενία, Μαριέττα, Αλίκη, Ινα & Μαρία καλησπέρα και τα φιλιά μου :-*:YMHUG::YMHUG:

Δεν έχω ώρα να σχολιάσω τα υπόλοιπα, έχω πιάσει δωμάτιο-δωμάτιο και κάνω γενική, τώρα μου έμεινε το δωμάτιο της μικρής και στις 3.30 θα τους αφήσω να πάω κομμωτήριο.

Τα λέμε αργότερα λοιπόν!

ΥΓ: Εύη; Αννούλα; Γιώτα; πέρασε το τριήμερο και πλέον οι απουσίες σας είναι αδικαιολόγητες! για εμφανιστείτε! Νατάσσα κι εσύ! περιμένουμε τα νέα της Σοφούλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως Μαριεττάκι δεν είσαι μόνο εσύ που «αγα#*&@σαι» Εμείς σταματήσαμαι το Πάσχα του 2010 κ ξεκινήσαμε τν Ιούνιο του 2011 κ αυτό όχι από ευχαρίστηση!!!

Γειά σου Μαράκι!!!!!

Όταν είδα τα κορίτσια στη συνάντηση ήταν σαν να τις γνώριζα χρόνια…… φαντάζομαι εσείς που είστε κ τόσα χρόνια εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κοριτσια μου. Καλη εβδομαδα.🩷🤍  θα ηθελα παρακαλω να μου απαντησετε αν καποια απο εσας εχει εμπειρια εξωσωματικης  απο το πανεπιστημιακο νοσοκομειο λαρισας ή εστω αν εχετε επισκεφθει καποιο γυναικολογο εκει! Καθε πληροφορια χρησιμη
    • Σε ευχαριστώ πολύ για τον  χρόνο που αφιέρωσες να μου γράψεις το μήνυμα!!  Αναφορικά με τα πεθερικά ήταν η τελευταία ευκαιρία που τους δώσαμε με τον άντρα μου, καθώς έχουν γίνει τραβηγμένα σκηνικά και στο παρελθόν. Μου το ανέφερε μόνος του ότι οφείλει να προστατεύσει την οικογένεια του (εμένα και τα παιδιά μας) και για το λόγο αυτό ήταν η τελευταία φορά που πήγαμε εκεί.  Για το αίμα, σήμερα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη... Θα μπορούσα να πάω στον γιατρό μου το απόγευμα εκτάκτως να με δει, αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και αισιόδοξη,  οπότε θα περιμένω μέχρι αύριο που έχουμε την αυχενική. Εξάλλου σήμερα έχω απειροελάχιστη ποσότητα και καθόλου πόνο. Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει, δεν είναι στο χέρι μου δυστυχώς...  Καλημερα κοριτσάκι μου! Θα έρθει η μαμά μου σήμερα και αύριο και θα ξεκουραστώ. Ευτυχώς όταν έρχεται την αναλαμβάνει 100%, μόνο να τη θηλάσω μου την δίνει 😂. Κ γω πιστεύω λόγω κούρασης και βάρους που σηκώνω όλη μέρα έγινε αυτό. Ο γιατρός και εμένα μου είπε να μην σηκώνω πάνω από 5κιλα και η μπέμπα είναι 9.  Προσεύχομαι για όλες μας να πάνε όλα τέλεια, όλες οι γυναίκες είναι στις προσευχές μου, είτε εγκυουλες ή στην προσπάθεια για μωράκι ♥️♥️🙏🙏
    • Κοριτσιααα πάω για το doppler σήμερα ..άντε περιμένω πως και πως..
    • Ομοιοπαθουσα αλλά εντάξει απ' την άλλη λέω άστα να παίξουν κι ο δικός μου παρέα θέλει..μόνος του είναι ε.... Αλλά άν δεν είχα ήδη παιδί δεν το συζητώ δε θα το δεχομουν
    • Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση!!! Πες μου κιόλας ότι πέτυχε!!! Σ ευχαρτιστώ πάρα πολύ!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...