Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Kαλημερα μανουλια....

Ετιμαζομε να παω λαικη και σουπερ μαρκετ αλλα ειπα να πω ενα γεια πρωτα...

Βρε Ινα τι σερβισε ειναι αυτο 750 ευρω???? Στο λεω γιατι ο αντρας μου εχει σοσει πολυ κοσμο απο μουφα σερβισε που διθεν χριαζετε το αυτοκινιτο...Με το ταξι εχει γνοριμιες παντου πανο στο θεμα αυτο και ειναι τσεκαριζμενοι οι μηχανικοι...

Η καιμενη η Αναστασια, πω πω ο πονολαιμος ειναι δυσκολος ακομι και για ενηλικα οχι για ενα μωρο...

Μακαρι να γινει γριγορα καλα......

Αλικη ο Σπυρος κοιματε αυτες τις δυο μερες δλδ ???? Αν μαθουν ειναι πολυ δυσκολο να τα βαλεις στο κρεβατι τους παλι...

Να φανταστεις ακομι και την Φλωρα αν την αφισω να κοιμηθει μαζι μου καμια φορα, μετα προσπαθει να ξανατριπωσει στο κρεβατι μας....

Εγω σημερα θα κανω σπανακοριζο, το σπανακι το εχω ζεματιζμενο απο εχθες οποτε θα ειναι πολυ γρηγορο το φαγακι μου..

Για αυριο θα παρω κιμα και μαλον θα κανω γιουβαρλοχορτοσουπα, χωρις αυγολεμονο....

Παω γιατι αλιος δεν θα προλαβω να παρω κανενα μαλακιο απο την λαικη για την Δευτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά θα κάνω πατατούλες κ αρακά!!!

Εύη ξυπνάει μία φορά πίνει γάλα κ μετά κοιμάται μέχρι το πρωί…. Αλλά το έκανε κ τη μέρα που κοιμήθηκε στην κούνια του μοναχούλης!!!

Δεν το ξανακάνω……!!!

Κ εγώ τα γιουβαρλάκια τα κάνω χωρίς αυγολέμονο κ βάζω κ πατατούλες μέσα…αυγοκομμένα δεν τα τρώει ο άντρας μου αλλά τελικά μου αρέσουν κ εμένα γιατί είναι πιο λάιτ!!!

Άντε να πάρεις τα μαλάκιά σου….!!!

Μαριέττα η χοντρή σου ετοιμάζει ένα παστίτσιο, μα ένα παστίτσιο……!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθαρισα απο πανω μεχρι κατω πλενει το τριτο πλυντηριο.μεσημεριανο γαριδακια και κοκα κολα .η αναστασια κλαιει συνεχως.Ευτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου γλυκά, τι κάνετε;

Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, μπήκα να δώσω το παρόν, να σας πω οτι είμαστε καλά (αν και σιγά μην ανησυχήσατε :lol: ) και να σας χαιρετήσω.

Γειά σας λοιπόν και αντίο σας, θα ξαναμπώ το βράδυ αν μπορέσω, φιλάκιααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν να διασκεδάζετε όλες αποψε και εξαφανιστήκατε!Εγω πνιγω τη πλήξη μου στη σοκολατα!!

Καλη διασκεδαση!Μαριεττα ελπιζουμε να εισαι καλα μετα το μεσημεριανό!Για τις υπολοιπες δεν ανησυχώ!Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ. Σήμερα είχα μια full μέρα!

Πήγαμε το πρωί για καφέ οικογενειακώς και με την Ειρηνούλα μας και τα μικρά μας ξεσάλωσαν!

Μπήκαμε μετά στα Jumbo (παρα λίγο να τα σηκώσουμε όλα, που λέει ο λόγος...) και γυρίσαμε μεσημεράκι.

Είχε πραγματικά πολύ ωραία μέρα. Μετά είχα επισκέψεις στο σπίτι κάτι φίλους και αράξαμε και είδαμε ένα dvd. Πριν λίγο τελείωσε και φύγαν τα παιδιά.

Η μικρή μου κοιμάται από τις 9.00! Έπεσε ψοφέγκλο σήμερα μιας και που για μεσημέρι είχε αρπάξει ένα μικρό υπνάκο στο καρότσι μόνο. Με το ζόρι την κράτησα μέχρι τις 8.30.

Αύριο θα έρθουν οι νονοί της για φαγητό. Τους μελετάει κάθε μέρα η σκατούλα. Τους έχει πάρει με πολύ καλο μάτι και τους κάνει και ότι θέλει από τώρα.

Αυτά τα νέα μας κορίτσια. Εσείς; Που είστε καλέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) δεν εχεις αδικο!!!

Μπήκα με σκοπό να διαβάσω τα νέα σας και να μη σχολιάσω τίποτα γιατί νυστάζω, αλλά αυτό δεν μπορούσα να το αφήσω ασχολίαστο!! ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩΩΩ :lol::lol::lol:

Εδώ είμαι λοιπόν, μεταμεσονύχτια όπως πάντα! είχαμε κι εμείς μια φουλ μέρα, η Α ξετρελάθηκε που μετά από τόσους μήνες βγήκε έξω (βασικά, 3 μήνες και κάτι περπατάει το κορίτσι μου και σήμερα ήταν μόλις η 2η φορά που βγήκε έξω να περπατήσει!!! :shock: ). Λεπτομέρειες θα σας πω αύριο, νυστάααζω...

Θα σχολιάσω μόνο οτι είναι ΘΕΪΚΟ το τικεράκι της Μαρίας, ο Σπύρος και ο Ηλίας ΚΟΥΚΛΙΑ, θέλω να πω στην Ινα να μην απελπίζεται όσο δύσκολο κι αν είναι (περαστικά και πάλι στην μικρή, σε νιώθω απόλυτα και η δικιά μου 3 μήνες όλο άρρωστη ήτανε), και να σχολιάσω επίσης ότι, αν το θέλουμε, εδώ θα είμαστε και σε 18 ή και σε 30 ακόμα χρόνια! Αφού το θέλουμε λοιπόν, δεν θα χαθούμε!

Φιλάκια κορίτσια, όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια γλυκά!!!!

Τι κάνετε?? Εμείς είμαστε καλά, δηλαδή ο Σπύρος…. εγώ έχω πάλι μία σταδιακή χειροτέρευση!!! Πως γίνεται αυτό δεν καταλαβαίνω!!!

Ο Σπύρος συνεχίζει να ξυπνάει μία φορά τη νύχτα για γαλατάκι κα μετά πάει σερί μέχρι το πρωί!!! Θα ήταν μία καλή ευκαιρία να ξεκουραστώ λίγο αλλά όπως πάντα δεν συγχρονιζόμαστε….. λόγω λαιμού δεν κοιμάμαι καλά!!

Εχθές ο Σπύρος τελικά κατάπιε ένα καπάκι από μπουκάλι κ πραγματικά τα χρειάστηκα!!! Έχασα πολλά χρόνια από τη ζωή μου… κ δεν είμαι κ πολύ νέα ρε γαμώτο!!!

Το απόγευμα πήγαμε για καφέ Βουλιαγμένη κ γυρίσαμε 21.30, κάναμε το μπανάκι μας, ήπιαμε γαλατάκι κ κοιμηθήκαμε!!

Τελικά Δευτέρα θα φάμε κ εμείς σπίτι με φίλους (1 ζευγάρι) τα σαρακοστιανά που θα μαγειρέψω….. αν δεν ήμουν κρυωμένη θα σας έλεγα να έρθετε, όσες δεν έχετε κανονίσει κάτι καλύτερο!!

Σήμερα θα κάνω τους γίγαντες κ σουπιές κρασάτες…. Αύριο ντολμαδάκια, ταραμοσαλάτα, γαρίδες (φρεσκότατες) τηγανιτές κ καμία σαλατούλα!!

Αααα μου ήρθαν κ οι φώτο σε χαμηλή ανάλυση από τη βάφτιση κ τα DVD!!

Θα σας βάλω να δείτε σε άλμπουμ στο προφίλ!!

Αφού δεν μου μιλάτε θα λέω τα δικά μου….. θα σκεφτώ κ άλλα!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα ολη μερα!!

Αλικη δε θελω να φανταστω αυτο που περασες!! πώς τα καταφερε το θηριο; :shock::shock::shock:

Εμεις χθες πηγαμε βολτα παλι στον Φλοισβο,επαιξε ο Ηλιας και πλησιαζε κι αλλα παιδακια...μετα ενα γρηγορο σουπερ μαρκετ,σπιτι για να ταισω τον Ηλια και μετα στης χοντρης μεχρι το απογευμα...γυρισαμε,εβαλα τον μικρο να κοιμηθει...μεχρι τις 20:00 κοιμοταν,αν δεν τον ξυπνουσα θα κοιμοταν κι αλλο!!

το απογευμα σιδερωσα,μαγειρεψα για τον Ηλια...τωρα μαγειρεω για εμας...

χθες κοριτσια δεν ειχα ορεξη να γραψω τιποτα...με ειχε πιασει ενας κομπος στο στομαχι αλλο πραγμα...μπορει να ηταν το γαμημενο παστιτσιο της χοντρης,κατι η υπερενταση που μου προκαλουσε και μονο που την εβλεπα...γινοταν χαμος και με τα ανιψια του Μανου,επαιζαν ξυλο με τον μπαμπα τους και γενικα επικρατουσε πανικος!! η χοντρη κοριτσια ειχε πιασει παραμασχαλα τον Μανο για να εξοικιωθει η ηλιθια με το καινουριο της κινητο...αφου δε το εχει,τι το προσπαθει!!! ουτε να μιλησει με τον αδελφο του δε προλαβε ο καημενος,ουτε να χαλαρωσει λιγο..στην τσιτα τον ειχε!!αφου οταν φυγαμε,εριξε ενα αι σιχτιρ που το ευχαριστηθηκε(για μενα μη τα ρωτατε :lol::lol::lol: )...

σημερα μαλλον θα παμε μια βολτα στο Πορτο Ραφτη και το απογευμα μαλλον θα ερθει κι ο κολλητος του Μανου με την κοπελα του...

θα σας δω αργοτερα!!!

φιλουρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρειάζεσαι ένα καλό ξεμάτιασμα….!!! Φτου φτου φτου κι όλα τα κακά σκορπά!!

Άσε γιατί όπου να ‘ναι θα μου πουν πως θα έρθουν κ οι δικές μου κ έχω ήδη χαλαστεί!!! Βέβαια αν είμαι ακόμη έτσι θα πω πως δεν γίνεται γιατί έχω γρίπη κακιά…..!!!

Ελπίζω να πιάσει!!!

Καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη ειπα να μη το γραψω,αλλα το επιασες!! πηρα τηλ την μητερα μου και της ειπα ριξε ενα ξεματιασμα...ειχα πολυ ματι,αφου δεν μπορουσα να παρω βαθια αναπνοη...θα εσκαγα!!

για τις δικες σου,αυτο να πεις και θα πιασει τελεια!! καλη τυχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, ειμαστε αγκαλια με τη σια και γραφουμε

αμα τη ρωτησεις πωσ σε λενε λεει σια

μαριεττα το φανταζομουν οτι κατι επαθες για να μην μπεισ καθολου

αλικη σου προτεινω να παρεισ μια αντιβιωση, αλλιως δεν περναει για να μην παθεισ οτι επαθα

το καπακι πως το καταφερατε?

οι υπολοιπες περασατε τελεια και δεν σχολιαζω, παντα τετοια. και γω θελω τζαμπο.

ειμαστε λιγο καλυτερα αλλα απο το πρωι πηραμε δυο φαρμακα και μασ μενει ενα σιροπι και μια μασκα μεχρι να τελειωσουμε αρχιζουν τα μεσημεριανα

αυριο θα μαγειρεψει η γειτονισσα και θα φερουμε παρεα και τους αλλους παππουδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να σου πω την αλήθεια ποτέ δεν πίστευα σε μάτι κ ούτε προληπτική είμαι….. αλλά όταν έμπλεξα με αυτούς κ είδα να τη ζωή μου ανάποδα κατάλαβα πως αν είσαι κακός άνθρωπος μπορεί κ να σκοτώσεις με το βλέμμα!!!

Όταν τους έλεγε ο Πάνος πως θα πάει στην τράπεζα, τους έβρισκε εκεί γιατί έλεγχαν μη πάει κ σηκώσει χρήματα για μένα βασικά!

Χρόνια με γλωσσοτρώγανε πως έχω σκοπό να κάνω παιδί κ θα γίνω εμπόδιο στην καριέρα του γιού κ αδερφού τους (εμείς δεν είχαμε σκοπό ούτε γάμο ούτε τίποτα τουλάχιστον για κάποια χρόνια). Έβγαιναν κάθε πρωί να με προλάβουν κ να μου υπενθυμίσουν να μην τολμήσω να κάνω κανένα μωρό γιατί αυτοί δεν αντέχουν τα φορτώματα…. Είχα φτάσει να κοιτάζω από το παράθυρο κρυφά για να δω αν μπορώ να βγω να πάω για δουλειά!!! Κ όταν έφτασε η ώρα να προσπαθήσουμε τα είδα όλα με τα προβλήματα που είχα… εγώ που δεν αμέλησα παπ, υπέρηχο, έλεγχο γενικά, από 17 χρονών!

Κ το καλοκαίρι πριν ακόμη ξεκινήσουμε για 2ο μου πέταξαν οι 2 κοντές σπόντα κ έτσι είπα ας ξεκινήσω από τώρα γιατί ποιος ξέρει πάλι τι θα βρώ… κ να πάλι καινούρια προβλήματα ανακαλύπτω!!

Δεν θέλω ούτε να τους ακούω, ούτε να τους βλέπω!!! Κ έχω γίνει επιθετική κ κακιά μαζί τους αλλά πραγματικά αδιαφορώ!!!

Τα είπα κ ξαλάφρωσα!!! Έχω κ άλλα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ίνα…..

Θα περιμένω λίγο γιατί αποφεύγω φάρμακα για λίγες μέρες….. ξέρεις!!

Τα καπάκια του τα παίρνω συνήθως αλλά αυτό μας ξέφυγε κάπου!!! Τώρα όμως τέλος κ με αυτό το χόμπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος μου ειχε πει τσαι χωρις μελι και γλυκαντικα γιατι ερεθιζει περισσοτερο παρε και κανενα ντεπον που ειναι αβλαβη.

Ειναι πολυ δυσκολο να εχεις τοση κακια διπλα σου, εγω δοξα το θεο δεν εχω τετοια προβληματα.Με την αδερφη του Αντωνη μιλαμε καθε μερα και για οτι δεν με ακουει ο Αντωνης το λεω στην αδερφη του και του το λεει.Βεβαια χωρις να το ξερει.

Εγω θα ειχα ξεκοψει μαζι τους θα τους μιλουσα μονο χριστουγεννα και πασχα.

Και για οσες ματιαζονται να πιανουν το φυλακτο τους, ετσι ελεγε η γιαγια μου για να μην πιανει το ματι (φυλακτο= παπι)οχι τα κιτρινα τα πλαστικα τα αλλα που εχουμε πανω μας τα κοριτσακια.

Η αναστασια κοιμαται και δεν ξερω τι να κανω να καθαρισω κουζινα να σιδερωσω η να κανω μπανιο??η μηπως να την πεσω για υπνο γιατι το βραδυ δεν θυμαμαι ποση ωρα κοιμηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αλικακι και γω ειμαι κοντη αλλα δεν ειμαι κακια!Να τις λεμε αλλιως!μαγισσες ,χαζες, κακιες τραγιά ,κατσικες ,καμηλες.οχιες ,γενικως ζωα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως δεν εχεις παραπονο σου κανω παρεα το πρωι!μονη σου εισαι.Εγω ναι, πηγε για δουλειες στο μαγαζι θα γυρισει καποια στιγμη, θα φαει θα κοιμηθει και θα παει για καφε!!αλλα μπορει να του αλλαξω τα σχεδια και να παω εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ο Σπύρος κοιμάται… τα έπαιξε!!! 2 μέρες έξω είναι!!!

Μάζεψα λίγο, τώρα θέλω να βάλω τους γίγαντες!! Έχω έτοιμα τα φρούτα του να τα φάει όταν ξυπνήσει!

Κ πρέπει να μαγειρέψω κ κάτι για μένα!!! Κιμά να μείνει κ για την Τρίτη!!

Αυτό είναι το φυσιολογικό, να αποκτάς άλλη μία οικογένεια, άλλη μία αδερφή!!

Ποτέ δεν φανταζόμουν πως θα έμπαινα σε μία τέτοια οικογένεια….

Σήμερα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα ειδικά μετά τη γέννηση του Σπύρου, αλλά είναι πολύ αργά για μένα!!! Περασμένα ναι, ξεχασμένα όχι…. Άλλωστε κανείς δε μου ζήτησε συγχώρεση για να την δώσω…..

Μέχρι να γνωρίσει η αδερφή του τον σύζυγο, παρόλα αυτά που μου είχαν κάνει, κάπου τους δικαιολογούσα γιατί έλεγα πως είναι γονείς κ μπορεί όντως από υπερβολική αγάπη να το έκαναν…. Όταν όμως είδα πόσο εντάξει ήταν απέναντι στο γαμπρό (άνεργος, τεμπέλης…. του πλήρωνε μέχρι κ το πάρκινκ που άφηνε το αυτοκίνητο του για να πάει να τη βρει) κοιτάχτηκα στον καθρέφτη κ αναρωτήθηκα γιατί έπεσα σε αυτήν την παγίδα, πως μπόρεσα να δικαιολογώ παλιοτόμαρα!!! Πέρασαν από μπροστά μου όλα τα χρόνια που με είχαν ξεφτιλίσει χωρίς καμία δικαιολογία πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε συ είμαι καθυστερημένη στο γράψιμο δεν σε γράφω!!

Μόνη είμαι κ θα είμαι!!! Δουλεύει σήμερα!! Μέρα παρά μέρα… πακέτο γιατί είμαι κ κάπως με το κρύωμα κ ο άλλος είναι κολλημένος πάνω μου!!

Ελπίζω να την γλιτώσει… αερίζω συνέχεια το σπίτι, πλένω χέρια μούτρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να κανω τιποτα γιατι θα κοιμηθω πανω στο τραπεζι.

Τα αγορια αναπτυσονται διαφορετικα απο τα κοριτσια .και κοντος να μεινει θα ειναι καλος ανθρωπος.γερος να ναι και αστες να κουρευονται θα το βρουν απο αλλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
    • Περαστικά κορίτσι, ταλαιπωρήθηκες πολύ!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια! Τα μικρά καλά είναι;
    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...