Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Πρέπει να ηχογραφήσω κι εγώ την δικιά μου όταν πέρνει το κινητό μου και κάνει ότι μιλάει.

Έχει πολυ πλάκα! Λέει στην αρχή με σοβαρό ύφος και δυνατά "Ναι" και μετά πάει περα δόθε με το τηλέφωνο στο αυτί και λέει τσαντισμενα κάτι αλαμπουρνέζικα και σταματιμό δεν έχει.

Προσπάθησε ρε συ να το περάσεις να τον ακούσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα σας αφήσω φιλενάδες (βλέπω το Μαράκι και την Ευούλα εκτός απο την Μαρριέτα στο θεματάκι μας).

Πάω να κουρνιάσω στην αγκαλιά του αντρούλη μου να παρακολουθήσουμε μια ταινία που έχει η ΤV.

Καληνύχτα! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα Νατασσακι και ονειρα γλυκα!!

υποσχεση:να φτιαξει για τα καλα ο καιρος,δηλαδη να λεμε οτι εχουμε ανοιξη,να αλλαξει κι η ωρα,νομιζω τελη Μαρτιου ειναι;και θα ερθετε σπιτι μου!!

να ειναι απογευμα και να εχει φως!!!να αλωνιζουν τα παιδακια και στην βεραντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα οπουδηποτε και αν βρισκεται και ακουσει τηλ.φωναζει γιαγια(την μανα μου δηλ.)μολις με δει στο τηλ.το παιρνει και αρχιζει και κουβεντιαζει με την τετε..που ειναι η αδερφη μου η κατερινα...ωρες καθονται και μιλανε...

μαριεττα εγω πιστευω πως παντα θα υπαρχουν θεματα να πουμε και να κουβεντιασουμε...εεε βεβαια μετα απο καποια χρονια θα εχουμε και το θεμα της ηλικιας δεν θα βλεπουμε δεν θα ακουμε λετε να συναντηθουμε σε καμια εκδρομη των καπη??? :?:?:?:?:? εχουμε και το φατσομπουκι και ετσι ακομα και το μαμμυ να αφησουμε θα μιλαμε εκει..εχω και μια ιδεα να κανουμε μετα μια ομαδα και θα λεγομαστε οι πεθεροπληκτες πεθερες...ε ρε θαψιμο που εχουν να ακουσουν οι νυφουλες και οι γαμπρουλιδες μας... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι ομορφος που εισαι βρε ηλια...

καληνυχτα νατασσακι...καλα να περασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους καθισα.....

Νατασα φεβγεις???? Αχχχ δεν σε προλαβα....Καληνυχτα ονειρα γλυκα.

Μαριεττα μες στο μυαλο μου εισαι Φιλεναδα, και εγω αυτα σκεφτομουν της προαλες οτι δεν θελω να χαθουμε και φανταζομουν τα παιδακια μας να ειναι μεγαλα και φισικα πετυχιμενα στην ζωη τους...Ισως και καπιος να ειναι διασημος και εγω να λεω στους γνωστους μου με καμαρι, "Τον βλεπεις αυτον?? Τον ξερω απο τοτε που ηταν σπορος στης μαμας του την κιλιτσα ."

Απο φαντασια δεν μποριτε να πητε...... ;;);;);;) Ντιπ για ντιπ βλαμενω ....Μπου χα χα χα

Σινεχιζω σε αλο ποστ γιατι μεχρι να τα γραψω ολα θα φηγετε και οι ιπολιπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κανεις και γελαω βρε φιλεναδα!! μια χαρα θα ειμαστε:και θα ακουμε και θα βλεπουμε και θα τρωμε με τα δικα μας δοντια :-?:-?:-?:-?:-?:lol::lol::lol::lol::lol:

και εκδρομες με τα καπη θα πηγαινουμε και θα περναμε τελεια!!

ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια κυρια Μαρια:ταδε εφη Ηλιας!!!

Μαρακι παω να την πεσω σιγα σιγα!!(μη με ακουσει κανενας :lol::lol::lol: ) μπου χα χα!!

φιλια φιλεναδα και καληνυχτα!!!! :-*:-*

Ευη!! αντε πες τα γιατι θελω να κανω νανι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα μπα τα κοριτσάκια!!

Είχα μία επίσκεψη κ τώρα έφυγε!!! Έφτιαξα ένα τοστάκι να φάω γιατί κ εγώ λύσσαξα της πείνας!!!

Εύη το έριξες στις βόλτες τελικά!!!

Μαρία λες το εμβόλιο να είχε καφείνη???

Μαριεττάκι μου τι σε έπιασε βρε κ μελαγχόλησες….. σώπα ρε συ, εδώ θα είμαστε οι αγορομάνες να βρίζουμε τις νύφες μας κ οι κοριτσομάνες τους γαμπρούς!! Όχι μωρέ τα κοριτσάκια μας κ τα αγοράκια μας, σιγά μη δεν τα αγαπάμε! Κ αν ζεί κ καμία πεθερά ακόμη (φτου φτου κ μακριά) όλες μαζί την πεθερά!!!

Άντε παιδί μου να κάνεις άλλο ένα μωρό…..

Κ εγώ όλο φυλάω πράγματα του Σπύρου κ αναρωτιέμαι πότε θα τα ξανακατεβάσω…. αν και δεν έχω χώρο κ θα με έπιανε αμόκ για το πού θα τα βάλω!!

Ευγενία εγώ νόμιζα μάσκα ομορφιάς πως κάνεις…..!!!

Χώρια κ απόψε με τον Δημήτρη??

Γεια σου Νατάσσα… κοιμάται η κοκόνα σου??

Το μεσημέρι ήρθε η αδερφή μου κ πήρε τον μικρό βόλτα στις κούνιες…. Έμεινα μόνη κ δεν ήξερα τι να πρωτοκάνω!!

Κ τώρα με περιμένει ξέρετε…… ο Μορφέας!! Πάω να τον αγκαλιάσω πριν φωνάξει ο Σπυράκης!!

Μέχρι να τα πω έχετε γράψει τα κέρατά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μονη μου θα μιλαω παλι???

Αφου εχετε αδια γιατι δεν το ξενυχταμε οπως παλια??? Θα σκασει μιτη και η σημπεθερα μου οπου νανε δεν μπορει...Αυτη δεν ειναι απλα βραδινη αλλα αν δεν πιασει 12 δεν ανιγει καν το λαπτοπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μονη μου θα μιλαω παλι???

Αφου εχετε αδια γιατι δεν το ξενυχταμε οπως παλια??? Θα σκασει μιτη και η σημπεθερα μου οπου νανε δεν μπορει...Αυτη δεν ειναι απλα βραδινη αλλα αν δεν πιασει 12 δεν ανιγει καν το λαπτοπ...

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) δεν εχεις αδικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Ηλιας αλλα και ο Σπυρος ειναι κουκλοι...

Τον Σπυρο τον κοβω να κανει δουλεια γραφιου παντος, το εχει το παιδι....

Ο Ηλιας εχει ενα υφος που με τρελενει, ολο μυστιριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τετοια μυαλα που κουβαλαμε ολες μας εδω θα ειμαστε να γραφουμε οχι στα μωρακια χειμωνα 2010-2011 αλλα στα φανταρακια 2028-2029...ποπο τι χρονολογιες ειναι αυτες???πως λετε να ειμαστε σε 18 χρονια???

αλικη εισαι τυχερη...που εχεις την αδερφη σου διπλα σου...μεγαλη υποθεση..ελεγα παλιοτερα πως απο την στιγμη που κανεις παιδια πρεπει να εισαι εκει αφοσιωμενη πιστη και να αφηνεις τον εαυτο σου πισω...τελικα τωρα πια μπορω να καταλαβω πολλες μαμαδες που λενε θελω χρονο για μενα..και εχουν δικιο...

μωρε να παω κι εγω???ναι θα φυγω γιατι εχουμε και δευτερο ημιχρονο ;);););););)

καληνυχτα μανουλια..ηρεμη και υσηχη να ειναι η νυχτα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα καλα το λεω εγω......

Θα πιασω ενα αζμα για να ξεχαστω.....

Πιο καλη η μοναξιααααααα, απο σ'ενα που δεν φτανωωωωω

Μια σε βρισκω μια σε χανωωωωω, πιο καλη η μοναξιαααααα.....

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττααααα έλα πιτσούνιαααααα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καληνύχτα όμορφες!!

αμα ελεγες πιτσινια θα χτυπουσα ηδη το κουδουνι της πολυκατοικιας σου!!

μπου χα χα χα χα χα χα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καληνυχτα!!

Αλικη εσυ την καληνυχτα θα την δεις οταν θα μας πεις...ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

μπου χα χα χα χα!!!

Ευακι ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια!! εχει μυστηριο το υφος του ε; δεν το ειχα καταλαβει...παντως ειναι σοβαρος σαν τον μπαμπα του...για την μαμα του εχετε αποψη!!!!

Ευακι λεγε ο,τι θες λεγε!! και ξανα: λεγε ο,τι θες λεγε!! εγω θα σε αγαπω!!!(τραγουδια δε θες!!!)

φιλεναδα σε αφηνω μωρε..φιλια πολλα και ονειρα γλυκα!!! ποτε θα αγκαλιασεις τον αντρουλη σου;οποτε αγκαλιασει κι η Ευγενια τον Δημητρη!! να συννενοηθειτε ομως!!!

σε φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανερχομαι για να θεσω μια ερωτηση στην Κρητικια:ποσες φορες την ημερα το κανετε με τον αντρα σου;δευτερο ημιχρονο...τι λεμε τωρα;ποσο θερμοαιμοι ειναι πια οι Κρητικοι;

μεταξυ μας, τα ειχα με εναν Κρητικο προ χριστου εποχης και ηταν γαματος στο κρεβατι!!φωτια και λαυρα!!

αντε καληνυχτα τωρα!!Ευη σε σενα το λεω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα μανουλια μου....Ονειρα γλυκα :-*:-*:-*:-*:-*

Στελνω και ενα μινιμα στην Σημπεθερα μου γιατι πρην δεν προλαβα....

Σημπεθερα ακους, οβερ......Μην κανεις την βλακια και αφινεις την νυφουλα μου (οσο χαριτομενη και αν ειναι) να κοιματε στο κρεβατι σας γιατι μετα θα την εχεις εκει μεχρι να βρει αντρα (δλδ τον Τ)....Οβερ.

Αχχχχ πολυ οξυγονο ανεπνεφσα σημερα μου φενετε και με βαρεσε κατακουτελα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!!!!

Έκανα κ εγώ μία μαλακία Εύη…. Όχι μία, δυο!!!!

Πήρα τον Σπύρο πριν 2 μέρες στο κρεβάτι μου κ χθες το βράδυ ξανά!!! Λες να το συνηθίσει??? Όλη τη νύχτα!!!!

Άσε που έχω κ το λαιμό μου ακόμη κ μπορεί να τον κολλήσω πιο εύκολα!!!

Όλα τα ζουζούνια της παρέας είναι κουκλιά!!!

Αααα είδαν τις φώτο η αδερφή μου κ μία φίλη μου…. μου είπαν πως δεν έχουν ξαναδεί τόσο όμορφα παιδάκια!!!

Σας έχω πει πως όταν με έβγαλαν από το χειρουργείο είπα 2 πράγματα στον άντρα μου….

Το 1ο ρώτησα αν είναι όλα εντάξει με το μωρό, το 2ο αν θα φτιάξει καθόλου το παιδί…..?? :o

Χαχαχα ακόμη μου το χτυπάνε!!!

Μαρία μου είναι πολύ σημαντικό να έχεις έναν άνθρωπο δικό σου κοντά σου να βοηθάει αλλά αυτή δεν είναι σίγουρα η αδερφή μου!! Μέχρι τις γιορτές έτσι κ αλλιώς δεν μπορούσε να βοηθήσει γιατί δούλευε…. Τώρα είναι άνεργη κ έρχεται για να πηγαίνω γυμναστήριο!!! Με γκρίνια όμως κ αν δεν έχει κανονίσει τίποτε με την παρέα της!! Εγώ είμαι πάλι άνθρωπος που δεν μ’ αρέσει να παρακαλάω για κάτι οπότε τις περισσότερες φορές δεν έχω βοήθεια!!!

Μαριέττα άμα αποφασίσεις να κάνεις δεύτερο θα δεις πόσα ημίχρονα θα παιχτούν….

θα ξεχάσεις τον πονοκέφαλο κ τα ντεπόν!!!! Ελπίζω να αντέξει ο Μάνος………. :roll:

Σήμερα είναι ωραία μέρα κ θα ήθελα να βγω λίγο…. ο λαιμός όμως χειροτερεύει κάθε μέρα από λίγο… τι να κάνω?? Να πάω για κανένα καφέ που μας είπαν κάτι φίλοι ή να μείνω μέσα??

Η κοντή πότε θα έρθει? Περιμένει μαζί με την άλλη κοντή να πάω για καμία χοριακή πάλι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να μαγειρέψω σήμερα ρε γαμώτο???

Από όταν γεννήθηκε ο Σπύρος 3 – 4 φαγητά τρώμε που γίνονται εύκολα κ γρήγορα!!!

Κανονικά πρέπει να φάμε ψάρι γιατί τις τελευταίες 2 εβδομάδες δεν έχουμε φάει!!!

Θα αργήσει όμως να ξεπαγώσει κ θέλω να το κάνω ψητό με χόρτα…..

Η Εύη μιλάει μόνη της το βράδυ κ εγώ το πρωί….. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη γιουβαρλακια που κανουν και για το λαιμο!!

Ειπα να σας γραψω πριν αρχισω να δινω σιροπια και να κανω μασκες!!

Ζουμε ενα δραμα παραπονιεται οτι της ποναει ο λαιμος οποτε δεν μπορει να φαει, πυρετο εχουμε μεχρι 38!Ως και τηγανιτες τις εκανα χθες μηπως φαει!Περνουμε τρια σιροπια και δυο μασκες, τα ματακια της μελανιασαν και τα δικα μου απο την αυπνια!!

Ειναι κριμα γιατι εχει ωραια μερα και δεν θα παμε βολτα!!

Μεσα σε ολα πηγαμε το αυτοκινητο για σερβις και μας ζητησαν 750 μου κοπηκαν τα ποδια!!και η αναπνοη και 250 η εξεταση της αναστασιας και 100 τα φαρμακα που πρεπει να παω να γραψω.Η γκατεμια μας παει καλα.Ας γινει το μωρομου καλα και μετα να παρακαλατε να βρω δουλεια σας παρακαλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα το σέρβις δεν μπορεί να περιμένει??

Υπομονή…. όλα θα φτιάξουν!! Θα βρεις μία δουλειά δεν μπορεί!!!

Γιουβαρλάκια φάγαμε πριν 2 μέρες για 2 μέρες!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...