Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Καλημερα !!

Την πιο ωραια νυχτα την ειχαμε εμεις!!!!!Ανεβασαμε πυρετο στις 5 το απογευμα και μετα το βραδυ κατα τις εννια!Μεχρι να παρουμε ολα μας τα σιροπια (για τα φλεματα ,αντιβιωση, για τον πυρετο)και να συνελθουμε κιολας πηγε 11.Μετα χωροπηδουσε αντε ποση ωρα μεχρι να κοιμηθουμε.Κατα τις 2.30 38.2 πυρετο το σιροπι δεν μπορουσε να το κατεβασει απο τα φλεματα που ειχε.Οποτε πηγαμε στο υποθετο, αντε μετα παλι μεχρι να την παρει ο υπνος!!Παραλληλα εγω να πνιγομαι στον βυχα!!!

Μπορειτε να μου πειτε πως ειναι αρρωστη καθε βδομαδα???Δεν πλησιαζουμε αλλο παιδακι δεν παμε πουθενα σε κλειστο χωρο εκτος απο τις γιαγιαδες.Οταν βγαινει εξω ειναι καλα ντυμενη και μεσα στο σπιτι το βραδυ 22 και τη μερα 23.Που στα αναθεμα τις βρισκουμε τις βρωμιαρες τις ιωσεις?????

θελω ενα καφε και ενα μαξιλαρι για υπνο!!!

οσο γι αυτα που λεγατε για σπαταλες και οικονομια εγω ειμαι του πρωτου.Απο τοτε που σταματησα την δουλεια και ηρθε και η μικρη η οικονομια μας πηγε περιπατο.Η δουλεια του μπαμπα παει σκατα και τα ετοιμα τελειωνουν.Εχουμε και πιστωτικη και βαζουμε μεσα κατι τις που και που!!

Ειμαστε απο τους νεους νεοπτωχους ,τι θα γινει δεν ξερω ελπιζω να βρω μια δουλεια μπας και σωθουμε.Βεβαια εχουμε περιορισει ολα τα εξοδα μας εκτος απο τη δεη που δεν περιοριζετε.θα δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κόλλησε το μαμμυ….!!!

Ειρήνη πως είναι ο μικρός?? Καλύτερα??

Τώρα τελειώσαμε τα φρούτα μετά από μία ώρα… έχω άδικο που θέλω κοπέλα για να τον ταΐζει????

Ευγενία αφού είναι καλά ο Δημήτρης έχει ντίσκο το Σάββατο!!!

Αν δεν θέλει το γάλα αυτές τις μέρες δεν πειράζει…. θα έχει το λόγο του!!

Ίνα επειδή με τις αντιβιώσεις πέφτει το ανοσοποιητικό, η μία κολλάει την άλλη μάλλον!!! Πρέπει λίγο να απομονωθείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντίσκο δεν έχει ...δεν πλησιάζει κανένας τον Δημήτρη!! Ήταν και η μια κουμπάρα μου με την ιδια ιωση όλη την εβδομάδα, τώρα έχει την βαπτιστηρα μου με 39 πυρετό. Ο νονός του Νωντα δεν έχει που να αφήσει τον μικρό, οπότε κορίτσια εχω ενα 10αρι τραπεζι στο ΒΙΝΥΛΙΟ. Όποιος θέλει μπορεί να πάει με την παρέα του!!! Εμείς δεν θα κάνουμε τπτ. θα πάρω τον γιο μου αύριο, θα τον ντύσω και θα τον πάω βόλτα εξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..πριν λιγο γυρισαμε απο το εμβολιο μας..ενταξει καλα πηγε μονο 15 λεπτα εκλαιγε..οση ωρα περιμεναμε ηταν μια χαρα μολις μπηκαμε στο ιατρειο εβαλε τα κλαμματα και δεν σταματησε...το παιδακι μου...αλλα ειμαστε ολοκληροι αντρες 10900 και 90 ολοκληρους ποντους...το ντερεκι μου ολοκληρος αντρακλας εγινε..(σταματηστε με την κουκουβαγια)μπηκαμε στο αμαξι και κοιμηθηκε αμεσως...

χαλια ο καιρος σημερα ειλικρινα εχουν σπασει τα νευρα μου...

μαριεττα και μενα μου κανει σουτ...ειναι φιρμες τα παιδια μας και εχουν απαιτησεις..

ευγενια για να μην πινει γαλα εχει τους λογους του..μου το κανει και μενα κατα καιρους...αλλαξες γαλα?αν τρωει τυρακι και γιαουρτι δεν πειραζει μολις του ερθει η ορεξη θα ξαναπιει..ποσο ευκολα χαλανε τα σχεδια ομως με τις κωλοαρρωστιες...αμαν πια φετος...δεν πειραζει μωρε να γινετε ολοι καλα και θα ξαναβγειτε...

ο σπυρος ειναι υπεροχος...σαν μεγαλο παιδι καθεται το μαναρι μου..ο δικος μου ετσι μονος του δεν καθεται..πρεπει να τον εχω αγκαλια για να ειναι ηρεμος και αν μεινει μονος θα ειχε ηδη σκαρφαλωσει πανω στο γραφειο να κατεβασει τα παντα κατω... :?:?:?:?:? αλικη εσυ αφωνια σημερα...σσσσσ...μην μιλας.

ειρηνη μου μακαρι να στρωσει ο καιρος..ειμαι σιγουρη πως τις χρειαζεσαι αυτες τις βολτες οσο τιποτα...

αχ μωρε ινα...τι ταλαιπωρια και αυτη...υπομονη κοριτσακι μου..εχεις ευαισθητο παιδακι αλλα θα φτιαξει μεγαλωνοντας..εγω δεν θυμαμαι να περασα ποτε πρωτοχρονια σαν παιδακι και να μην εχω πυρετο...

σημερα το μενου γραφει ομελετα φουρνου..οποτε ειμαι χαλαρη ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα επειδή με τις αντιβιώσεις πέφτει το ανοσοποιητικό, η μία κολλάει την άλλη μάλλον!!! Πρέπει λίγο να απομονωθείτε!!

αυτο δεν παιζει κοιμομαστε σε μονο κρεβατι και αυτη πανω στ μαξιλαρι μου.ολα τα κανω με ενα χερι.αρχιζουμε και μασκεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει Ευγενία…. κρίμα που το περίμενες αυτό το Σάββατο αλλά κανονίζετε για ένα άλλο να το ευχαριστηθείτε!!!

Ένα τσιμπηματάκι ήταν Μανωλάκη….!!!!!! Μια χαρά το παιδάκι σου Μαρία μου!!!

Ααα Ίνα… να σε δω τι θα κάνεις όταν θα φύγει να ζήσει με τον καλό της!!!! :lol::lol:

Εγώ θα το πω κ εσείς κοροϊδέψτε με….

Γι’ αυτό το μήνα είχαμε πει να πάμε χωρίς χάπια λόγω κ βιοχημικής!!! Τελικά όμως επειδή η ωορρηξία φαινόταν καλή ο γιατρός με ξεκίνησε πάλι ορμόνες οι οποίες με πειράζουν εκτός των άλλων! Εχθές επειδή ένιωθα λίγο πρησμένη είπα να ζυγιστώ….

κ έχω πάρει πάλι ότι έχασα!! :((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια μου!!!εμεις ειμαστε καλυτερα ουτε αυτακια πονανε ουτε πυρετο εχει εδω και 2 μερες.

τι θα κανετε καθαρα δευτερα??εμεις μεχρι κυριακη τιποτα.μετα λεμε να ψησουμε με τον κουμπαρο και λιγους φιλους στη βεραντα κανενα ψαρικο,ταραμαδες λαγανες και τα σχετικα και φυσικα πλαστικα πιατακια και ποτηρακια για να μην εχω τιποτα να πλενω!!!

πολλα αρρωστουλικα μωρακια βλεπω!

ινα κι εγω αυτο αναρωτιεμαι τελευταια,απο κει που δεν αρρωσταινε καθολου τωρα...συνεχεια αρρωστος μου ειναι τον εχει λυπηθει η ψυχη μου τον κακομοιρη.ασε που κι εμεις τωρα παιρνουμε αντιβιωση...ελπιζω μετα να μη μου κολαει τα παντα και γινει ευαισθητουλης.

συμπεθερα περαστικα σας!τι γινεται στη δουλεια εχω χασει επεισοδια ε?

αλικη ο σπυρακος ειναι θεος!!!

αναστασια κι εμενα το πρωι βλεπει ντορα του αρεσει πολυ αλλο πολυ να κοιταξει 5 λεπτα μετα θελει να κατεβει να τα δυαλυσει ολα..ναι καλα ακουσατε παει ο παλιος ησυχος γιαννης που σας ελεγα εχει γινει ενα ταρζανακι που δε βαζει κολο κατω.....στο λαπτοπ κι εμενα λυσαει..και κανω αυτο που κανει και η ελενη του βαζω ενα δυο τραγουδακια και μετα ηρεμει λιγο..αλλιως ειναι ικανος να χτυπιεται ολη μερα!

μαριετακι βαλε μας μωρε καμια φωτο τον μικρο με τη σαλοπετα του να τον καμαρωσουμε!

αννουλα βρηκε ο αντρας σου δουλεια απ'οτι καταλαβα???μακαρι να ειναι ετσι!

ελενη ο η μικρη σου ειναι τελεια με αυτα τα γυαλακια στο εχω ξαναπει???τις προαλες που την ειδαμε τη φωτο με τον αντρα μου ειχαμε λιωσει στο γελιο ειναι τρελη φατσα!

μαρια ο μανωλιος εκλαψε μονο 15 λεπτα??ειναι αντρας πολλα βαρυς!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κι εμεις τελευταια εκει που ειχαμε στρωσει με τον υπνο μας κανει τσαλιμια γιατι καμια φορα οταν ψηνοταν στο πυρετο τον επαιρνα στο κρεβατι.τωρα σηκωνεται γυρω στις 2 και θελει να ερθει σε μας ο κυριος...αντε πεστε μου που να βρω το κουραγιο να τον ξανακοιμησω τετοια ωρα στο κρεβατι του και να υπομενω την γκρινια...πρεπει ομως να το κανω μη ξαναγυρισουμε στα παλια!

ευη :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη καλημερα!! με τον καλο τον λογο στο στομα σου ρε μουλαρα!! κοπροσκυλιαζουμε ε;

απλωσαμε με τον Ηλια τα ρουχα,καθαρισαμε τζαμια μαζι,φαγαμε φρουτο,καθαρισαμε την κουζινα,στρωσαμε κρεβατια,αερισαμε δωματια και περιμενουμε την κοπελα!!

εχει πολυ ωραιο ηλιο!! ο Ηλιας αλωνιζε στην βεραντα και κυνηγουσε τα περιστερια που καθονταν στα καγκελα...τι προβλημα με τα κωλοπεριστερα κι αυτο;εχετε εσεις θεμα με τα περιστερια;εγω μεγαλο!!

Αλικη η χοντρη θα φτιαξει παστιτσιο...δυο φαγητα ξερει και φτιαχνει..παστιτσιο και γιουβετσι...τιποτα αλλο!! ειπαμε,στις φακες βαζει ζαχαρη,οποτε καταλαβαινεις περι τινος προκειται!! :lol::lol: η πλακα ειναι οτι θελει να δινει απο τα φαγητα της στον Ηλια και εγω ειμαι σκυλα σε αυτο!!!

στα αλλα εγγονια της τα ταιζε λουκανικα,χοτ ντογκ και γαριδακια!!!!

φευγω!! τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου άντε να γίνετε εντελώς καλά να ηρεμίσετε…..

Ούτε εμείς θα κάνουμε κάτι…. αλλά κ ο καιρός λένε πως θα είναι πάλι χάλια!!!

Οπότε μαγείρεμα από το Σάββατο κ Κυριακή….. κ τη Δευτέρα σπίτι!!!!

Όχι Μαριέττα με περιστέρια δεν έχω πρόβλημα….. με άλλα πουλιά έχω θέμα!!!!

Εσύ ούτε τα περιστέρια δεν θέλεις να βλέπεις??????? :lol::lol::lol::lol:

Παστίτσιο???? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η παιδιατρος μας εδωσε το οκ να βγουμε εξω αμα εχει καλο καιρο οποτε τον πηγε τωρα λιγο η μανα μου στις κουνιες.

μαριετα με βρηκες στο Fb ε?σε ειχα και παλια??ο ειχα σβησει καποιους μηνες γιατι ειχαμε κατι ζηλιτσες εδω σπιτι :roll: τωρα οκ ομως!

εχω ενα πακο σιδερωμα ρουχαλακια για τη μπεμπα και απο δευτερα θα βγαλω και τα υπολοιπα πραγματα να πλυνω καλυματα!βλεπω τα ρουχαλακια βρε κοριτσια και αναρωτιεμαι αν ποτε χωρουσε εκει ο γιαννης....δεν τον θυμαμαι ποτε τοσο μικρουλη κι ας εχει περασει μονο ενας χρονος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια....

Σημερα βγικαμε απο νωρις στην γιρα και καναμε την βολτα μας, πιγαμε και στο παρκο αλλα πολυ αερα ρε γμτ. Και απο οτι ακουσα την Κυριακη χαλαει παλι ο καιρος, ερχοντε βροχες...Ουτε τον αετο μας δεν θα καταφερουμε να πεταξουμε την Δευτερα μου φενετε :roll::roll::roll:

Ο αντρας μου σημερα ειναι απυρετος αλλα δεν βγικε για δουλεια και τον αφισα να κικλοφορει με μασκα μεσα στο σπιτι γιατι βαρεθικε λεει σινεχια στην κρεβατοκαμαρα...

Οι πιο πολλες καθεστε σημερα εεε??? Μια χαρα, να ξεκουραστιτε λιγο...

Η Φλωρα δεν εχει καθολου μαθηματα για το 3ημερο και εφιγε στην γιαγια της :ymparty::ymparty: Ας παει να τους κανει και το δικο τους κεφαλι καζανι για λιγο δεν πιραζει...

Εμεις την Δευτερα θα φαμε στην Πεθερα αλλα εγω το μαγηρεμα δεν θα το γλιτωσω γιατι θα πρεπει να κανω κατι για μενα...

Αχχχχ κοριτσια σορρυ αλλα θα παω να την πεσω και θα σχολιασω το βραδυ....Ο αερας με εκανε κοματια και εχω μια νυστα, θα κοιμηθω πανο στο πλικτρολογιο σε λιγο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου άντε να γίνετε εντελώς καλά να ηρεμίσετε…..

Ούτε εμείς θα κάνουμε κάτι…. αλλά κ ο καιρός λένε πως θα είναι πάλι χάλια!!!

Οπότε μαγείρεμα από το Σάββατο κ Κυριακή….. κ τη Δευτέρα σπίτι!!!!

Όχι Μαριέττα με περιστέρια δεν έχω πρόβλημα….. με άλλα πουλιά έχω θέμα!!!!

Εσύ ούτε τα περιστέρια δεν θέλεις να βλέπεις??????? :lol::lol::lol::lol:

Παστίτσιο???? :shock:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα ολα το πρωι τα ειπατε???? Νομιζω πως σας προτιμω οταν δουλευετε :lol::lol::lol::lol::lol:

Ειστε πιο ομιλιτικες....

Ευγενια αν θελεις να πανε ολα στραβα κανε σχεδια για βολτες και εξοδους και ολα θα γινουν μπαχαλο...

Αντε στην επομενη 5ετια θα καταφερετε να πατε σε κανενα club [smilie=sad5.gif][smilie=sad5.gif][smilie=sad5.gif]

Μαρια μοντελακι ο Μανωλης, 90 ποντους ειναι το ντερεκι :-bd:-bd:-bd

Ινα τι εγινε με εσας ρε παιδι μου, παλι αρρωστη η Αναστασια ?? Περαστικα σας...

Αρχισα να γραφω, ενδιαμεσα ταισα τον Τ τραχανα και τωρα φεβγω παω Jumbo για κατι ψωνια...

Θα σινεχισω μετα.....Μιλαμε εξω εχει τυφονα (που λεει ο λογος) πολυ αερα γμτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το παιδι μου δεν λεει να κοιμηθει σημερα...εδω γυρω ειναι και τριγυριζει...παντως εγω εναν υπνο ανετα θα τον εριχνα..γιατι δεν παει να κοιμηθει μπας και την αραξω και εγω καμποσο??

εγω αυριο φευγω μαλλον παω στην μανουλιτσα μου...εκει θα κανουμε καθαρη δευτερα..φετος αποφασισα να νηστεψω και τις 40 μερες βεβαια δεν θα νηστεψω και το ωμο κρεας αλλα τι να κανω??ειναι για καλο σκοπο εε???χθες και σημερα δεν εχει σταματησει να βρεχει ελπιζω τουλαχιστον την δευτερα να εχει καλο καιρο...

κατερινακι ποσο τελειες ειναι αυτες οι ετοιμασιες θυμαμαι οταν ετοιμαζα κι εγω δεν ηθελα κανενας να με βοηθησει και ηταν τοσο συγκηνιτικο οταν εφτιαχνα τοσο μικρουλακια ρουχακια και ανυπομονω να τα βγαλω παλι στην φορα...

την παρακατω φωτο την αφιερωνω σε ολες...η σχεδον ολες....λεω να το κανω πανο μπας και καταλαβει και η δικια μου πεντε πραγματακια....

O6lzq.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια και χαρα και αερα στα πανια!!!(ο αερας για την Ευη και τα πανια για την Μαρια)...να τα συνδυασουν μπας και συναντηθουμε καποτε ολες μαζι!!!!!!!!

αυτο σκεφτομουν το απογευμα:οταν τα παιδια μας φτασουν ηλικια γαμου (που λεμε!),εμεις θα εχουμε επικοινωνια μεταξυ μας;με μελαγχολει που μαλλον θα χαθουμε..τωρα μας ενωνουν τοσα πραγματα...οταν η ζωη των μικρων μας αποκτησει αλλες συνισταμενες,εμεις θα εχουμε τα ιδια κοινα μεταξυ μας;

ρε!! να μη χαθουμε!!! μαλιστα σκεφτομουν να προτεινουμε στις νυφες μας ή στις κορες μας (αναλογα),να γινουν μελη σε αναλογο φορουμ σαν το δικο μας και να αποκτησουν εκει φιλιες με ολη την σημασια της λεξης!!! ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!

εμεις καλα ειμαστε,ηρθε ο Μανος νωρις απο το σερβις,ειχα τελειωσει το μασαζ και πηγαμε βολτα στον Φλοισβο..εκανε κουνια,τσουληθρα ο Ηλιας,περπατησε στα χωματα,ετρεχε...κι ειχε κι εναν γαματο ηλιο,αλλο πραγμα..γυρισαμε,φαγαμε,κοιμηθηκαμε οικογενειακως και το απογευμα περιμεναμε τον κολλητο του Μανου,αλλα δεν ηρθε τελικα γιατι ειχε κολλησει στο γραφειο του με ενα σωρο μαλακιες της τελ.στιγμης...

καναμε μπανιο,ηπιαμε το γαλα και τωρα η μαμα μιλαει με τις φιλες της!!

Ινα περαστικα ρε συ!! μηπως να παιρνεις καμια βιταμινη για δυναμη;

Μαρια το πανο το θελω κι εγω!!!!!!!!!! τι σουπερ γαματη ιδεα το τικερ σου; :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ρε συ!! μπασκεμπολιστας θα γινει ο Μανωλακης!! φτου φτου!!!

Ευη σας πηρε και σας σηκωσε ο βαρδαρης; το Φλωρακι στην πεθερα ε; καλα της εκανες(της πεθερας!!!)μπου χα χα χα!!!

Σπυρακο εισαι λουκουμακι στην πολυθρονα σου!!! Κύριέ μου!!!!!!!!!

Κατερινα να ερθω να βοηθησω με τα μωρουδιακα; ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!!!!! κοριτσια ετσι μου ερχεται να τον βαλω κατω τον Μανο και να κανω κι αλλο μωρο!!! κατι με εχει πιασει τον τελ.καιρο...

Ευγενια σας ματιασαμε με το Vinilio...sorry!!! 8-}8-}8-}8-}

πειναω γαμωτο!! Ευη να φαω φρυγανιες με λιγη μαρμελαδα;δε βαζω βουτυρο ομως,δε μου αρεσει..να φαω τρεις; ειμαι ολη μερα με εναν καφε,ενα σουβλακι κι ενα κομματι μηλο που περισσεψε απο το φρουτο του Ηλια...α!!και τρεις κουταλιες απο την κοτοσουπα που του ειχα το μεσημερι...

παω να φαω κι ερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια? Που είσαστε καλέ? Αγκαλιτσα με τα μωρά σας? Μεγάλα ή μικρά!!!

Εγώ άραξα λιγο το κορμί στον καναπέ με μια πανέμορφη μασκα στην μούρη...δεν μπορω να κυκλοφορώ άλλο ετσι. Ο Νώντας κοιμήθηκε εδώ και μια ωρα - σε λιγο θα πιει το γάλα του. Πήγαμε βόλτα το μεσημέρι στην πλατεία και στον πεζόδρομο και ήταν πολύ χαρούμενος που επιτέλους βγήκε βόλτα. Τον είχε βγάλει και η γιαγία του το πρωι και το κατευχαριστήθηκε. Αυτό θα κάνουμε και αύριο που θα εχει καλή ημέρα γιατί απο Κυριακή ξαναχαλάει. Ο Δημήτρης απύρετος αλλά με τρελη καταροή.

Ειρήνη ο μικρός εχει βγάλει μικρές κοκκινιλες στα χερια του και στην πλατη. Πρεπει να τις εχει κανα 2 ημέρες αλλά εγω σημερα τις είδα που τον είχα λιγη ώρα απο εδω. Η μάνα μου δεν τα είχε δει λογω προσβυωπίας. Υπάρχει περίπτωση να είναι απο το εμβόλιο ιλαράς που έκανε πριν 1 μήνα? ήξερα οτι το πολύ σε 10 ημέρες εμφανίζονται τα σπυράκια ή πρέπει να το ψάξω για αλλεργία?

Εμείς νυστεύουμε το ωμό κρέας εδώ και μέρες θέλουμε δεν θέλουμε!! Να δω ποτε θα εχουμε ανάσταση!! Σήμερα αδιαθέτησα οπότε εχουμε μέρες ακόμα!! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Μαρριετάκι μ' έκανες να μελανχολήσω κι εγώ ρε συ.... Ούτε εγώ θέλω να χαθούμε. Πρέπει σόνι και ντε όμως να συμβεί αυτό; Εδώ παίζουν συμπεθεριά, κολλητιλίκια δεν γίνεται να χαθούμε!

Ευγενάκι δεν ξέρω τι μπορεί να είναι οι κοκκινίλες του Νώντα αλλά αύριο το πρωί θα δω την Ειρήνη και θα της πω να μιλήσετε. Γιατί λες ότι πρέπει να τις έχει κανα δυο μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μάσκα ομορφίας..μάσκα για να μην κολλήσω την γρίπη του Δημήτρη..Εγώ τις τελευταίες μέρες πεινάω σαν τρελή και δεν μπορούσα να κρατηθώ καθόλου.Οπότε δίαιτα γιοκ τον τελευταίο καιρό.. :oops::oops::oops::oops: Ελπίζω να φταίει που περίμενα να αδιαθετήσω.... :mrgreen::mrgreen:

Για το βινύλιο με φάγατε κακούργες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαριέττα ξέρω ότι θα είναι πολύ δύσκολο να κρατήσουμε επικοινωνία αργότερα - που ξέρεις όμως μπορεί. Πάντα θα μας ενώνει η αγάπη για τα παιδιά μας΄.. Μακάρι...εγώ σκέφτομαι πόσες έχουν έρθει κατά καιρούς και μετά έχουν εξαφανιστεί. Το Μαράκι το Καναδέζικο, η Ρεβέκκα, η Ρούλα πραγματικά ποιυ είναι? Η Δήμητρα απο την Γερμανία, το Καταιφάκι. Το Ναταλάκι είναι μια άλλη υπόθεση και μακάρι το κορίτσι να είναι καλά και να χαίρεται την υπέροχη οικογενεια της..Δεν θυμάμαι πόσες άλλες είχαν έρθει...

Νατάσσα είχε κατι λίγες και στο πρόσωπο που τις είχα δει αλλα δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Και δεν είναι εξάνθημα - είναι εσωτερικο στο δερμα - φαίνεται σαν να περνάει τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυγενια κι εγω νομιζα μασκα ομορφιας!! :lol::lol: γιατι να φορας εσυ κι οχι ο Δημητρης παρακαλω;

Νατασσακι τι κανεις;

ρε σεις! τρεις φορες πηγα στο δωματιο του μικρου να τον δω και τις τρεις ειχε αλλαξει θεση απο το προσκεφαλο στα ποδια...με κοιταξε που τον εβαλα στην θεση του και εκανε με το χερακι του σαν να με σταυρωνει!!(οταν τον βαζω για υπνο,λεω απο μεσα μου το Πατερ Ημων και κανω το με το χερι μου τον σταυρο)...τι σου ειναι τα παιδακια!!!!

Ευγενια κι εγω την αλλη εβδομαδα περιμενω και εχω κι εγω τρελες πεινες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Ευγενία μου να μην είναι τίποτα. Ευχομαι το πρωί να μην δεις καμία κοκκινίλα.

Πραγματικά που πήγαν αυτές οι κοπέλες; Κι εγω τις σκέφτομαι κατα καιρούς. Και η Παναγιώτα έχει χαθεί.

Η Είρηνη νομίζω μου έχει πει ότι έχει μετακομίσει σε επαρχία και μένει.

Με την Μελισσούλα (την Βαγιούλα) έχω μιλήσει κανα δυο φορές στο facebook.

Με την Μαρία από το Καναδά δεν έχουμε μιλήσει αλλά παιζουμε το ίδιο παιχνίδι στο facebook και έτσι ανταλλάσουμε δωράκια :D:D:D .

Μαρριετάκι είναι απίστευτο το παιδί σου!!!!

Μία σου κάνει σσσσσσ, μία σε σταυρώνει! Θα έχει πολύ πλάκα να το βλέπεις να τα κάνει αυτά ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα πραγματικα με κανει και γελαω απιστευτα ο μικρος!

ειδικα οταν του λεω να παρουμε την γιαγια (την μαμα του Μανου) κανει με το στοματακι του οοοο!!!που σημαινει οχι!!! ενω οταν του λεω να παρουμε την Κικη(την μαμα μου την λενε Βασιλικη κι ειναι ευκολο να το λεει) κανει ΚΙΚΚΚΚΚΗ!!!

σημερα τον ηχογραφησαμε να λεει λογακια,εκανε μια μιξη ο Μανος και εχει τοσο γελιο!!!

θα δω αν μπορω να το βαλουμε στο youtube και να σας το στειλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...