Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Ωχ Ευάκο....χαλαράάάάάά!!!Μήπως να έκανες ντόινγκ να ξεδώσεις??!! :lol::lol::lol:

Δεν νομιζω Αννουλα, ο αντρας μου ειναι χαλια κουκουλωμενος στο κρεβατι και εγω δεν εχω καμια ορεξη να κολισω γιατι εγω δεν θα εχω αυτην την πολιτελια να αραξω και να με περιπιουντε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννα,Ευη εγω δεν κανω ντοινγκ...αλλα παιζω με τον γιο μου...τωρα παω να τον ταισω...ελπιζω να βρω καποια,αν οχι...καληνυχτα κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μη ξεχνατε:

μπου χα χα!!

Οι δύο τύποι, χαμένοι στο καζίνο, πιάνουν την κουβέντα.

"Πόσες φορές κάνεις έρωτα με τη γυναίκα σου την εβδομάδα;", ρωτάει ο ένας.

"Έξι".

"Και εγώ επτά. Έξι και επτά μας κάνει δεκατρία. Δεν παίζουμε το

δεκατρία να ρεφάρουμε;".

Παίζουν λοιπόν το δεκατρία, αλλά η μπίλια κάθεται στο... μηδέν.

"Ρε συ", λέει ο πρώτος, "άμα λέγαμε την αλήθεια, θα 'χαμε κερδίσει τώρα!". \

......................................................................................................................

Τι κοινό έχουν οι γυναίκες με τους τυφώνες;

έρχονται υγρές και ζεστές

φεύγουν με σπίτια και αυτοκίνητα...

..............................................................................................................

Μάνα :

- Αμα κοπείς στα μαθήματα της εξεταστικής, ξέχνα ότι είσαι παιδί μου !!!

Έρχεται το παιδί πίσω μετά τις εξετάσεις.

Μάνα:

- Πώς τα πήγες;

Παιδί:

- Συγνώμη, Γνωριζόμαστε;

.................................................................................................................

Κάθεται μια αλογόμυγα στην πλάτη ενός λυκόσκυλου

Ρωτάει απορημένη η αλογόμυγα

-Τι είσαι εσύ;

απαντάει εκείνος

...-Λυκόσκυλο , ο πατέρας μου ήταν λύκος και η μητέρα μου σκύλος.

-Εσύ , τι είσαι; ρωτάει το λυκόσκυλο.

-Αλογόμυγα.

-Α καλά , οι δικοί σου το παραχέσανε!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Τι έγινε ρε κοπελιές??

Εύη γιατί έχεις νεύρα? Τι σου έκαναν πατέρας κ κόρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ο Άκης είναι σε όλες τις φώτο με το ίδιο φατσόνι…. το φόντο αλλάζει!! :lol::lol::lol:

Έβαλα το μικρούλι για ύπνο… συμμάζεψα το χάος που είχε κάνει κ σε λίγο θα αγκαλιαστώ με τον…… Μορφέα….!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη με την κορη τα εχω παρει οχι με τον πατερα της....

Καθε μερα δεν ξερεις τι θα σου ξιμερωσει μ'αυτο το παιδι...Κιριος μαλωνουμε για το σχολειο, δεν διαβαζει δεν διαβαζει οτι και να πω, οσο και να την καλοπιασω, οσο και να την απιλισω (τα εχω δοκιμασει ολα μα ολα) .....

Μετα εχουμε τον καθιερομενο καβγα πρην τον υπνο, καθε μερα το ιδιο βιολι, εγω την στελνω για υπνο και αυτη χτιπιετε και φωναζει σαν δεμονιζμενο γιατι θελει να βλεπει σιριαλ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δύσκολη ηλικία…. θέλει γερά νεύρα Εύη μου!!

Τι να κάνεις, μόνο υπομονή κ να μην χάνεις την ψυχραιμία σου γιατί της δίνεις ικανοποίηση…αυτό θέλει να σε κάνει να αντιδράσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ που να τα βρω τα γερα νευρα, εχουν σπασει προ πολου...

Κανει οτι κανει και μετα ερχετε και μου λεει. " Μαμα το πρωι μπορουμε να ειμαστε αγαπημενες??? "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοινγκ ντοινγκ μας κανει η τυχη μας!! Εχω τον άντρα μου με 39,5 πυρετό, ο μικρός ήπιε το γάλα με το κουτάλι και στο τέλος έκανε και λιγο εμετο, εμένα με περιμένει σιδερο και μαζεμα το σπιτι...και υπομονή γιατί θα είναι δυσκολη και αυτή η νυχτα...θα κοιμηθώ με τον Νωντα σήμερα στο δωμάτιο του και θα έχω την ενδοεπικοινωνία στον άντρα μου για να τον ακούω...μια χαρά!!!

Θα πρεπει να ξυπνάω να του βάζω θερμόμετρο γιατί αυτός δεν θα ξυπνήσει μεχρι το πρωι καθόλου...

Μια ομορφιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυακι εχεις δικιο..ειπαμε η Φλωριτσα ειναι ατιθαση...κι εγω δεν ξερω αν θα ειχα τοση υπομονη οσο εσυ...γιατι εχεις!!!

Αλικη θα σε συνοδεψω στον υπνο...ειμαι κομματια...αλλα προτιμησα να μαγειρεψω μονο για τον Ηλια,να βαλουμε σκουπα μαζι και την υπολοιπη ωρα παιζαμε!!τωρα το κωλοπαιδο με ξενυχιασε στα νευρα του,για να μη πιει το γαλα...αλλα δε του περασε!!κι ορθιο ακομα κοιτωντας τις μαλακιες που εχουμε στους τοιχους του,ανοιγε το στομα κι ηπιε παρακαλω:200ml...δε ξερει με ποια εχει να κανει!!αλλα η νυχια στο προσωπο αλλο πραγμα!εβαλα bepanthol...ελπιζω να ειναι καλα το πρωι...

Αννα ο Ακης γλυκας!!!τελεια και παυλα!!!α ρε γκομενακια!! τι σας περιμενει!!!

κοριτσια λεω να την κανω...τελικα πιο πολλα γραφω απο το γραφειο,παρα απο το σπιτι...μπου χα χα

Υ.Γ.ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΑ:ΝΑΙ ΜΕ ΛΕΝΕ Melita Xatzi στο FB...μπορει να εχω εκατο ονοματα,αλλα θυμαμαι πού εχω βαλει το καθενα!!!! μπου χα χα χα χα!!!!!!!!

καληνυχτα κορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ που να τα βρω τα γερα νευρα, εχουν σπασει προ πολου...

Κανει οτι κανει και μετα ερχετε και μου λεει. " Μαμα το πρωι μπορουμε να ειμαστε αγαπημενες??? "

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-* ειδες πώς σε τουμπαρουν;τι κανεις μετα;εκει σε θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια σουπερ wow και εσενα η κατασταση βλεπω, περαστικα σας τι να πω....

Εμενα που σε γενικες γραμμες μου αρεσει ο χειμονας εχω μπουχτισει φετος, θελω να ερθει η ανοιξη επιτελους και να φιγουν οι κωλοαρρωστιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Ευγενια!! παρατα καταρχην το σιδερο,τουλαχιστον κανε τα απαραιτητα...

δωσε στον Δημητρη 2 depon να πιει μαζι...δε κανουν κακο...

και πηγαινε ξαπλωσε!!

τι επαθαν ολοι οι συζυγοι;να φοβαμαι τον Μανο;

μπα!!!κατι λενε για τα σκυλια που δεν ειναι καλα...το ξερετε; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

περαστικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει την προσοχή σου στραμμένη πάνω της με κάθε τρόπο, αλλά θέλει να είναι κ σίγουρη πως θα την αγαπάς το ίδιο!!!!

Γι’ αυτό είναι τα παιδιά για να μας τυραννούν!!! :D

Ευγενία καλό κουράγιο….

Ένας σηκώνεται, ένας πέφτει φέτος…

Μαριέττα εμένα μου έβγαλε το λάδι την ώρα του μπάνιου…ήθελε να τραβήξει καζανάκι κ ήθελε να βγεί από το νερό!!!

Πάω να πέσω γιατί τα έχω παίξει…..

Καληνύχτα όμορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα εστιλε η μητερα :evil: τα Panadol cold and flu η πως σκατα τα λενε για να τα περνει το παιδακι να γινει καλα.....Και προτινε να ερθει ο μπαμπακας να τον παρει να τον παει στο γιατρο αλλα της την εκοψα την φορα γιατι αλιος θα με πριζανε ολη μερα.......

Ευγενια ναι χαπακωσε τον και παρατα το σιδερο καλε βραδιατικα, και εγω ειχα σκοπο να σιδερωσω σημερα αλλα δεν προλαβα και μες στα σκοταδια δεν σιδερωνω ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα απαραίτητα θα κάνω - τα ρούχα του μικρού γιατί αυρίο δεν θα έχει να βάλει τπτ. Ο Δημήτρης πήρε 2 comtrex cold πριν κοιμηθεί...εγώ θα πιω ενα σφηνάκι ρακόμελο και θα είμαι σουπερ.

Έυη πραγματικά εχω βαρεθεί να βρέχει. Μέχρι τον Δεκέμβριο δεν είχε βρέξει καθόλου και απο εκεί και πέρα βρέχει κάθε μέρα!! Σήμερα δεν εχει σταματήσει ούτε δευτερόλεπτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια δίνω το παρόν και πάω να ξεραθώ. Θα προσπαθήσω να μπω αύριο από την δουλειά να σας γράψω.

Το μυαλό μου είναι κουρκούτι από την κούραση και τα μάτια μου κλείνουν.

Κατα τ΄αλλα καλά είμαστε. Η Σοφία χτυπιέται κι αυτή όποτε θέλει κάτι και δεν της κάνουμε το χατήρι.

Την αφήνω όμως και σε λιγότερο από λεπτό σταματάει και ασχολείται με κάτι άλλο.

Εχει δίκιο η Αλίκη αν φωνάξεις ικανοποιούνται ότι καταφέρανε να σε ταράξουν. Οπότε κι εγώ προσπαθώ να την μαλώνω με αυστηρή και σταθερή φωνή.

Ευγενια περαστικά στον άντρα σου.

Ευάκι πως είναι ο δικός σου συνήλθε καθόλου;;;;

Μανωλιό μπουκωσες μωρέ;;; Μην μασάς θα περάσει μαναράκι μου γλυκό γρήγορά. Περαστικά του Μαράκι.

Πάω πάω δεν σας βλέπω από την νύστα!

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη καλη νυχτα και καλη ξεκουραση....

Μαριεττα ονειρα γλυκα κα σε εσενα...

Αααααα μου φενετε πως ολες για φεβγαλα ειμαστε οποτε σας καληνυχτιζω ολες μαζι μια και καλη...

Φιλακια μανουλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!

Από το πρωί είχα το μάμυ ανοιχτό στη δουλειά αλλά δεν προλαβαινα... πολύ δουλειά σήμερα ένα σωρό απαιτήσεις της τελευταίας στιγμής, με αποτέλεσμα να φύγω στις 6 από το γραφείο :twisted: . Και το χειρότερο είναι ότι ημουν και μέσα στο άγχος, η μανα μου ειχε οδοντίατρο και δεν μπορούσε να πάει στη μικρή, ο άντρας μου ήταν στη δουλειά κι εγώ να είμαι με το άγχος να γυρίσω πίσω γιατί ήθελε να φύγει ο πατέρας μου...

Να σας γκρινιάξω κι εγώ λίγο, να το βγάλω από μέσα μου; ε;; μερικές φορές είμαι τόοοοσο αγχωμένη που δεν την παλεύω καθόλου. Οτιδήποτε και αν κάνω το κάνω με άγχος, δεν κάνω ΤΙΠΟΤΑ για μένα, ακόμα και το ντουζάκι μου πρέπει να πάει 12-1 το βράδυ για να ηρεμήσω να το κάνω, πίεση στη δουλειά-άγχος στο δρόμο-τρέξιμο στο σπίτι και μερικές φορές νιώθω ότι θα κάνω μπαμ. Αλλά μετά ευτυχώς μου περνάει, μου χαμογελάει η μικρή μου και παίρνω δύναμη και φτου και από την αρχή. Αυτά, σας τα είπα λοιπόν και ησύχασα, πάμε για άλλα!

Περαστικά στον συμπέθερο και στον Δημήτρη, κορίτσια προσοχή μη σας κολλήσουν. Ευγενία καλά θα κάνεις και θα κοιμηθείς με τον Νώντα.

Σπύρο και Ηλία κι εσείς 8 δοντάκια ακόμα ε; τα ίδια και η Αφροδίτη, πρησμένα όλα τα ούλα αλλά ακόμα τίποτα.

Ρηνιώ αν δεν θέλεις να παρεξηγηθείτε τηλεφωνικά με τον παιδίατρο, ακύρωσέ το αυτή την Παρασκευή με άλλη δικαιολογία (πχ ότι αρρώστησες εσύ) και όταν ξαναπάς του λες και για την αντιβίωση κλπ από κοντά. Δεν έκανες κάτι κακό! απλά κι εγώ όπως κι εσύ είμαι της γνώμης να το συζητήσετε από κοντά και όχι μέσω τηλεφώνου.

Μαρία περαστικά και στο Μανωλιό μας!

Εύη έχεις τα δίκια σου με τη Φλώρα... κουράγιο μάνα!

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο... είμαι λίγο πτώμα. Πάω να φτιάξω γάλα της μικρής και να την ετοιμάσω για ύπνο. Αν δεν σας βρω εδώ μετά... καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ταλαίπωρες μάνες!!!

Ελπίζω να είχατε μια ήσυχη νύχτα!! Όσο ήσυχη μπορεί να ήταν…

Με πονάει η μέση μου από το Σπύρο γιατί εχθές ήμασταν μόνοι στο σπίτι!!

Τη νύχτα ξύπνησε 12.30 κ μέχρι τις 2 δεν κοιμόταν…. Ήπιε το γάλα του αλλά τίποτα!!! τον πήρα στο κρεβάτι κ τελικά κοιμήθηκε μέχρι τις 8.15 σερί…..

Το λατρεύω το παιδί μου αλλά υπάρχουν κάποιες στιγμές -συνήθως είναι νυχτερινές -που θα ήθελα να το αλλάξω με ένα άλλο, που να κοιμάται λίγο περισσότερο…

Είμαι κακιά εεε? Κουρασμένη είμαι ρε κορίτσια…δεν προλαβαίνει να με πάρει ο ύπνος κ σηκώνομαι ξανά!

Ελένη σε καταλαβαίνω με το άγχος….. για μένα το ντους είναι πολυτέλεια όπως κ οι βασικές ανάγκες, ξέρεις κατούρημα, χ….μο κτλ sorry κιόλας :oops:

Κ το γυμναστήριο μη νομίζεις, με αφήνει πίσω σε υποχρεώσεις αλλά δεν έχει μείνει τίποτε άλλο για μένα ειδικά όσο είμαι σπίτι…οπότε φεύγω κ ξεφεύγω!!! Είναι 1 ώρα δικιά μου!!!

Ευγενία καλά ο Δημήτρης?

Εύη εσείς καλύτερα??

Μαριέττα μην αρρωστήσει ο Μάνος κ έρθει η μαμά σπίτι να του τραβάει βεντούζες….!! Πρόσεχε!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια......Πως περασε η νυχτα???? Εγω ετσι και ετσι.....

Σημερα θα παρω το μωρο και θα την κανω γιατι αλιος θα παρω τα βουνα.....Επρεπε να του ειχαμε παρει κενουρια παπουτσια εδω και μερες αλλα ολο το αναβαλαμε και τωρα δεν παει αλο με το ζορι μπενουν και φοβαμε μην τον πανανε ...

Πρεπει να περιμενω ομως να γιρισει ο αντρας μου απο τον γιατρο για να φιγω εγω μιπος και δεν προλαβει να ερθει και πρεπει να παω να παρω την Φλωρα απο το σχολειο (Βασικα στο νοσοκομειο εχει παει μιας και το ταμιο μας το διελισαν και δεν εχουμε πλεον γιατρους οπως παλια)...

Και σημερα 39 πυρετο εχει και φοβαμε να μην κολισει το μωρο γιατι ακουσα οτι η γριπη ειναι σε εξαρση αυτον τον καιρο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ταλαιπωρημένες μανούλες!!!!Τη νύχτα έγινε το θαύμα,ο μικρός ξύπνησε μόνο 1 φορά στις 3!!!!!Απίστευτο μου φαίνεται!!!!!

Αλίκη,βρήκα νέο τρόπο να κουνάω τον Άκη για να κοιμηθεί χωρίς να ζορίζεται η μέση μου,κάθομαι στο κρεβάτι και ακουμπάω την πλάτη μου σε ένα μαξιλάρι στο προσκέφαλο,παίρνω το παιδί αγκαλιά και με τα πόδια μου ασκώ πίεση στο στρώμα και πάω πέρα δώθε,έτσι γυμνάζω και τον πωπό!!! :lol:

Περαστικά στα άρρωστα παιδάκια και τα άρρωστα αντράκια!Εμείς δόξα το Θεό δεν είχαμε πολλά θέματα με αρρώστιες φέτος...μόνο εγώ ήμουν με βήχα και μπούκωμα για κανένα μήνα,ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι μέχρι το καλοκαίρι!!

Εύη,η Φλώρα όντως είναι πολύ ζωηρή όπως την έκοψα από κοντά και μ'αρέσει που το παραδέχεται κιόλας και γουστάρει που είναι ζωηρή,προσπάθησε να της δίνεις κίνητρα για να διαβάζει,π.χ. όταν τελειώσεις όλα σου τα μαθήματα,θα σου φτιάξω κρέπες/βάφλες,θα σου βάψω τα νύχια και ο,τι άλλο της αρέσει τέλοσπάντων!

Ελένη,όλες μας το νιώθουμε κατά καιρούς αυτό....Πιστεύω δεν υπάρχει μαμά που να μην ζορίζεται κάποιες στιγμές...

Νατασσάκι,κουράζεσαι πολύ με το νέο ωράριο ε?!!Υπομονή..μήπως να έπεφτες πιο νωρίς για ύπνο??Πότε θα πιούμε το καφεδάκι μας??!!!

Μαριέττα,μερσί για τα καλά σου λογάκια,μου λες κάποιες συμπεριφορές του Ηλία που δεν πιστεύω ότι συμβαίνει....ο Ηλίας να χτυπιέται και να φωνάζει?????εεεε όχι!!!! :lol:

Ευγενία,τέλος οι βροχές για το επόμενο 3μερο λέμε!! ;)

Φιλούρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη καθολου κακια δεν εισαι, εχουμε και εμεις τα ορια μας και εσυ εισαι αυπνη τοσους μηνες..Εδω ο δικος μου χαλαει το προγραμμα του μερικες μερες και σερνομε μετα....

Και εγω θελω να μπω να κανω ενα ντουζακι τωρα και το σκεφτομε αλλα δεν γινετε αλιος το μαλι θελει λουσιμο επιγοντος....Θα τον βαλω στο καρεκλακι φαγητου με μερικα παιχνιδια, θα του κανω κουκου τζα πισο απο την κουρτινα και ο θεος βοηθος....

Περιμενω να βρασει και η φασολαδα μου και φεβγω......

Αυτο ειναι το σχεδιο τουλαχιστον, αν μου βγει δεν ξερω :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...