Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φάγαμε ένα πιάτο γιουβαρλάκια κ τώρα ρίχνουμε κ ένα χε..μο με το συμπάθιο!!!

Αυτό είναι ευχαρίστηση…..!!!

Σπυρο!!!!!!!!!!!!!!!!!! πιφ πιφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσοκοπάνες!!!!! δεν σας προλαβαίνωωωω! πρέπει να δουλεύω και παράλληλα γαμώτο :lol:

Ευγενία, σε ιδιωτικούς σταθμούς μπορείς να βάλεις το παιδί για λίγους μήνες αν θες. Στους δημόσιους νομίζω ότι δεν μπορείς, ειδικά στα μέσα της σεζόν. Αλλά όπως είπες, πρέπει να είναι βρεφονηπιακός. Και εγώ αυτό θα έκανα, δεν θα άντεχα να το αποχωριστώ τόσους μήνες! τουλάχιστον τώρα που είναι μικρούλι, σε 2-3 χρόνια νομίζω ότι θα μπορούσα :D

Αλίκη, κατανοητό και απόλυτα σεβαστό να έρθει η πεθερά να δει τον μικρό... η κουνιάδα γιατί πρέπει να κουβαληθεί και αυτή;;;; ξουτ παλιογκαντέμω πες της!!

Ασχετο, μόνο εγώ της μαγειρεύω ακόμα δικό της φαγητό;;; χμμ... μάλλον πρέπει να σταματήσω!

Καλέεεεε! α πάει, το έχασα το παιχνίδι δεν σας προλαβαίνω! είδα όμως τα μείον 6 κιλά της συμπεθέρας, μπράβο ρε Εύη!!!! τι ωραία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη, κατανοητό και απόλυτα σεβαστό να έρθει η πεθερά να δει τον μικρό... η κουνιάδα γιατί πρέπει να κουβαληθεί και αυτή;;;; ξουτ παλιογκαντέμω πες της!!

Ασχετο, μόνο εγώ της μαγειρεύω ακόμα δικό της φαγητό;;; χμμ... μάλλον πρέπει να σταματήσω

Γιατί αυτή η κότα δεν μένει Αθήνα κ κάποιος πρέπει να φέρει τη μαμά….

Βρε το κορίτσι μπορεί να τρώει από το δικό σας γιατί να ταλαιπωρείσαι?

Ίνα όλα καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO GIRLSSS

Αλικη χορτασατε?η θελετε κι αλλο?

Εμεις καλα, βαριεμαι.Η διαιτα πηγε μια βολτα αλλα μου ειπε θα επιστρεψει.Χθες εκανα ενα τυροψωμο για να τρωει η αναστασια και το εχω τσακισει.Φαγητο εμεις κατι μπριζολες της Κυριακης για να μην πανε για πεταμα η μικρη χθεσινη κοτοσουπα αλλα εχουμε ΦΡΕΣΚΙΑ τουρτα σοκολατα γιατι ο daddy εχει γενεθλια σημερα και θα κανει φου το κερακι.

Η αναστασια ξετρελαθηκε να γλειφει τα δακτυλακια της αφου τα εβαζε πρωτα στο μπολ με τη σοκολατα.

Εμεις δεν λιωνουμε τιποτα τρωμε μεγαλα κομματια ψωμι, και το αγαπημενο της να εχει κομματια μηλο να περπαταει και να τρωει.Επισης τρωμε οτι υπαρχει στο πατωμα σε οτι μεγεθος και σχημα ειναι!!(τι θα κανω?????)

Μαριεττα ασε τον ανθρωπο να φαει ψωμακι τι να του κανει το ψωμι του τοστ!

Το μονο προβλημα μας ειναι τα λαδερα και σε αυτο φταιω εγω που δεν κανω συχνα, γιατι δεν τα τρωει ο μπαμπας της.

Ελενη η κορη σου ειναι μια μικρη ΜΠΡΙΤΖΙΤ ΜΠΑΡΝΤΟ τελος!

Γιωτα την επομενη φορα να εισαι ξυπνια παρακαλω εν ωρα συνουσιας!!

Ειρηνη ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

Ευγενεια ο παιδικος δεν ειναι ευκολος θελει τουλαχιστον ενα μηνα μεχρι να μαθει να πηγαινει!Υπαρχουν και βρεφονηπιακοι σταθμοι που θα μπορουν να το αλλαζουν αλλα δεν ειναι ευκολο να μαθει το παιδακι να καθετε 9 ωρες.Πρεπει να σκεφτεις και το ενδεχομενο μιας κοπελας τουλαχιστον για τον επομενο χρονο.Και αν παει στη Μηλο και δεν καθετε κλαιει εσυ ποσο γρηγορα μπορεις να πας?

Μαριεττα να πατε με τη χοντρη στη Πατρα!Ποτε δεν ξερεις τι γινεται μπορει να χαθει μεσα στο πληθος ετσι απλα!!

αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

χρονια πολλα για τον αντρα σου!! να τον χαιρεστε οι δυο τσουπρες που εχει στο σπιτι του!!

να τον κανακευετε και να του φτιαξετε απο αυριο φασολακια ή μπαμιες ή αρακα ή τουρλου λαχανικα!!

θα ειναι το καλυτερο δωρο που θα παρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαίρεσαι Ίνα μου!!!!!!!!

Της σοκολάτας το κάγκελο αυτές τις μέρες!!!

Κάνε λαδερά μόνο για την Αναστασία….

Ναι έσκασε στο φαί…. Τώρα μου φωνάζει εντο ντο κ βάζει το χέρι στο κεφάλι…. θέλει να του βάλω hippo singing !!

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κανει ο ανθρωπος εφαγε υπιε θα ριξει και ενα χορο να μην σκεφτεται τι εχει να πληρωσει στο ΔΝΤ.

Παντως Αλικη εχετε πολλους λογους να μετακομισετε Κερκυρα!Θα ειστε λιγο μακρυα απο τη θεια αλλα δεν πειραζει!!

Εμενα εχει λιωσει στον υπνο απο τις μια παρα σε λιγο θα ξυπνησει και θα ειναι ντουρασελ!!!

Αλλα θα την παω στην πεθι και γω θα παω για καφε στη φιλεναδα μου.

Για τη δουλεια με πειραζει πολυ γιατι με βλεπω να κουβαλαω κιβωτια σε κανενα σουπερ μαρκετ και δε μου αρεσει πολυ η ιδεα!Ηταν κριμα και αδικο να μην την προλαβω!!Αλλα εχω το ζουζουνι μου να ξεχναω τα παντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το ξαναγράψεις…?

Ο Σπύρος κοιμήθηκε γύρω στις 11 για 2 ώρες….. φτάνει για σήμερα!!

Καλά θα ήταν αλλά θέλουν να έρθουν κ αυτοί εκεί…. Είπα αμάν μέχρι να φύγει από Αθήνα κ τώρα έρχεται πιο συχνά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχχχχχ αμαν αμαν......Ηρθε ο αντρας μου απο την δουλεια με 39 πυρετο και λοξιγγα (4-5 ωρες εχει λοξιγγα)...

Ειναι να μην θελω να παω βολτα εγω, τοτε θα πανε ολα στραβα ρε πουστη......

Ινα να τον χαιρεσαι τον αντρουλι σου....

Ξιπνισε και ο Τ. ουτε προλαβα να φαω και τωρα εχω νευρα......Γγρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα και μολις μας εκοψαν το νερο και ο Τ. σιγουρα ειναι χεζμενος γιατι δεν εκανε ολη μερα και τωρα ειναι η ωρα του........Γμτ την γκαντεμια μου μεσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη!!!!!!! τον ματιασαμε τον μικρο με τις σταφιδες!!!!

της τρελης!!!!!!!μωρομαντηλα για την ωρα ρε συ!!!

βαλε την Φλωρα να φτυνει χαρτι μεχρι να το μουσκεψει....

τωρα η Ευη θα με βριζει!!!

Τι εκανες του ανθρωπου καλε;τον αφησες ξεσκεπαστο και κρυωσε;

ο λοξυγγας τι σχεση εχει με το κρυωμα;

ειμαι ηλιθια πολυ;

λιγο ε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή Εύη κ περαστικά…. ο λόξυγκας γιατί?? Τον μελετούσες??

Νομίζω πως κ εγώ δεν πάω καλά…. με πονάει ο λαιμός περισσότερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη!!!!!!! τον ματιασαμε τον μικρο με τις σταφιδες!!!!

της τρελης!!!!!!!μωρομαντηλα για την ωρα ρε συ!!!

βαλε την Φλωρα να φτυνει χαρτι μεχρι να το μουσκεψει....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξι τον καθαρισα με μαντιλακια #:-s#:-s#:-s

Ο λοξιγκας δεν εχει σχεση με το πυρετο αλλα σας το ειπα γιατι μου φανικε πολυ να εχει 5 ωρες λοξιγκα...

Αφιστε τα πιρα μαζι του γιατι και το πρωι που σικωθικε ειχε λεει 38,3 αλλα εφιγε για δουλεια...

Εεεεε ειπαμε κριση κριση αλλα μην τα γ.....με ολα πια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρα της Ευης πώς εισαι;καιγεσαι απο πυρετο ή μηπως απο ποθο για την γυναικα σου που εγινε ΘΕΑ;

Τριανταφυλλακι σε επλυνε τελικα η μαμα σου;τα κακακια σου ειχαν σταφιδες μεσα ή ειχαν ζυμωθει για τα καλα στο εντερακι σου;

Αλικη πώς ειναι ο λαιμος σου;

Σπυρακο πώς ειναι τα χειλακια σου;

Γιαννακη πώς εισαι σημερα;

Νωντα τα εβγαλες τα δοντακια να ησυχασεις κι εσυ κι οι γονεις σου με την σειρα τους;

ποιοι αλλο ειναι αρρωστοι γαμωτο;δε θυμαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη τι έγινε; του πέρασε του ανθρώπου ο λόξυγγας;

Μαριέττα καλή ιδέα, πάρε την πεθερά στην Πάτρα και, ωπ, τι κρίμα ρε γαμώτο, χάθηκε ανάμεσα στο πλήθος, ας επιστρέψουμε Αθήνα Μάνο μου γιατί κουράστηκε και το μωρό και θα πάρει το ΚΤΕΛ να γυρίσει :lol: (αν είσαι και ακόοοομα πιό τυχερή θα βρει κανένα μεθυσμένο τυφλό γεροΠατρινό, θα παντρευτούνε επιτόπου και θα μείνει εκεί για πάντα)

Ινα να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου!! πολύχρονος! ευχαριστώ για το κοπλιμέντο σου για την Α!

Αλίκη εσύ πως είσαι; λες να αρρωσταίνεις;

Εγώ όνειρο ζω μη με ξυπνάτε... μετά από πολλέεεεεεεες μέρες η Α κοιμήθηκε!! δεν κοιμήθηκε καλά το μεσημέρι, την έβαλα πριν ένα μισάωρο και κοιμήθηκε! όχι δεν θα το πάει σερί, αλλά και 1 ωρίτσα καλά είναι! και έτσι κάθομαι χαλαρή στον καναπέ και χαζεύω στο ίντερνετ, μέχρι και στο φατσομπούκι λέω να μπω μετά από ένα δίμηνο...

Αυτά, αφού λείπετε όλες πάω να χαζέψω αλλού :D

ΑΑΑ! γειά σου Μαριέττα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα τον Σπυράκο μπάνιο γιατί ήρθε κ κούρνιασε στην αγκαλιά μου κ έκλεισε τα ματάκια του!! Θα πιει κ το γάλα του κ ελπίζω να πέσει ξερός.. μην αρχίσει πάλι τα δικά του!!!

Εγώ είμαι σκατά γαμώτο… με πονάει ο λαιμός μου!!!

Του Σπύρου του φτιάχνει το χειλάκι… τώρα του έφυγε το σκληρό πάνω από την πληγή…. Το έβγαλε δηλαδή!!

Ελένη μήπως δεν πρέπει να την αφήνεις να κοιμάται απόγευμα ( όχι σήμερα γενικά μιλάω)… μπορεί να έχει αλλάξει το πρόγραμμά της κ να χρειάζεται λιγότερες ώρες ύπνου!!! Λέω τώρα!!

Ρε σεις που να χαθεί αυτή στο πλήθος….. για να δει τα άρματα πρέπει να αδειάσει η πλατεία του Αγίου Ανδρέα!!! Η δικιά μου που είναι κοντή σίγουρα μπορεί….. :-?

Άντε καληνύχτα κοριτσάρες κ όνειρα γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...