Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Κορίτσια ούτε που ξέρω τι γράψατε….. με άρχισαν στα τηλέφωνα κ δεν με έχουν αφήσει να πάρω ανάσα….

Άννα επειδή δεν ξέρω πως λειτουργούν τα πάντα στο μαμμυ σου απαντώ εδώ!

Θα τις στείλω αλλά θα πρέπει να βρώ λίγο χρόνο… κάνε λίγο υπομονή!

Επίσης οι φώτο είναι πάρα πολλές κ δεν μπορώ να τις στείλω όλες μέσω μέιλ…

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπα μπα τι βλεπουν τα ομορφα και μπιρμπιλοτα ματακια μου ;;);;);;);;);;);;)

Ρηνιωωωωω ντε φτας????? ολοι καλα? Η φαμιλια σου??

Ευγενια δυσκολο πολυ το δηλιμα σου...Εγω προσοπικα δεν θα μπορουσα να το αποχοριστω το παιδακι μου τοσο καιρο, με τπτ ομως [-x[-x[-x[-x[-x Ας ηταν και στα καλητερα χερια και ας περνουσε ζωη και κοτα που λενε....Για τον παιδικο κανονικα δεν δεχοντε τοσο αργα στην σεζον αλλα με την κριση τωρα μπορει να εχουν κενες θεσοις και να μην υπαρξει προβλιμα....

Σημπεθερα και εσυ σταφιδου εεεε??? Νοστιμες ειναι οι ατιμες αλλα παχενουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν έλεγα Μαριέττα μακάρι να κανονίζαμε…. Μόνο που η δικιά μου θέλει να έρθει να δει το μικρό γιατί έχει να τον δει από τα γενέθλια!!! Κ δεν θα με αφήσει ο Πάνος να τον πάρω….. πάρτε με όμως εμένα μαζί σας παρακαλώ αλλιώς να έρθω να καθίσω να κρατάω τη χοντρή τη δικιά σου παρά να κάτσω με την κοντή τη δικιά μου….οοοοχι άλλη γκαντεμιά!!!!!

Εύη φτάνει το παιδί δώσε του κ λίγο νεράκι… θα σκάσει!!!

Τη χοντρή θα την πάρουν για να δέσουν τον χαρταετό πάνω της…?

Καλώς επέστρεψες Ειρήνη….. περαστικά σας κ καλά να πάει το ιατρείο!!!

Ευγενία σταθμό για τις μέρες που θα είναι στη Μήλο οι δικοί σου εννοείς?

Ή για 6 μήνες?

Ελένη να πάς να τον μελώσεις τον γαμπρούλη σου γιατί μετά από την κόρη σου, μόνο σταφίδες δεν θα φάει…χαχαχαχαχα ναι αλλά τι κορίτσι παίρνει θα μου πεις!?!?! Σαν τα κρύα τα νερά…..θεάάάά!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη θες να κανουμε ανταλλαγη;να ερθω σε σας,να ερθεις σε μας,οποτε καμια απο τις δυο μας δε θα δει ουτε χοντρη,ουτε κοντη!!!

μπου χα χα χα χα!!!

κορες ο Ηλιας ξυπνησε κατα τις 02:30..εκλαιγε,τον πηρα αγκαλιτσα,αλλα στο κρεβατι του με τιποτα...τον πηρα στο καναπε-κρεβατι και κοιμηθηκαμε μαζι...απο το να ξυπναω συνεχεια και να τον ηρεμω,καλυτερα μαζι και να κοιμηθουμε κιολας...κατα τις 05:00 νιωθω ενα χερακι πανω μου να μου χαιδευει τα μαλλια!!ξυπνσησα,με ειδε,μου χαμογελασε κι εκανε:ω!!!

τον πηγα στο κρεβατακι του και ξανακοιμηθηκε...

σημερα το πρωι,δεν ηθελε να φυγω..εκλαιγε γαμωτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη έλεγα Απρίλιο-Μαιο να πάει και να συνεχίσει και εκεί του χρόνου, αλλά απο ότι είδα περνουν παιδιά πάνω απο 2. Και αυτή η πεθερά μου είναι χούφταλο για να τον κρατήσει...τι ήθελα και πήρα μεγάλο άντρα (οπότε και μεγάλη πεθερα)...δεν μου εκαναν τα τεκνα!!! :lol::lol:

Αλικη σε εσένα θα αναφέρεται το google στον όρο χοντρή!!! μπου χα χα!!! =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια ειναι το οικογενειακο επιδομα...κατεθεσα στον ΟΑΕΔ τα δικαιολογητικα(βεβ.απο εργοδοτη,βιβλ.υγειας,ενσημα,ταυτοτητα,βιβλ.καταθεσεων σε Εθνικη) και μπηκαν τα 98€...

μια φορα τον χρονο,μεχρι να παει ο Ηλιας 18 χρονων!!

εγω απο σποντα το εμαθα,γιατι ο εργοδοτης του Μανου του ειχε δωσει τον περασμενο Νοεμβρη μια βεβαιωση οτι και καλα δεν εχει ξαναπαρει οικογ.επιδομα..μου το εφερε στο σπιτι,πηρα στο δικο μου λογιστηριο της εταιρειας που εργαζομαι κι επειδη δεν ειμαστε παντρεμενοι,επρεπε εγω να κανω την δηλωση στον ΟΑΕΔ..επειδη εγω ασφαλιζω το μωρο...

για παρε στον ΟΑΕΔ που ανηκεις μηπως γινει κατι!!η τελ.προθεσμια ηταν μεχρι τελη Γεναρη,αλλα ποτε δε ξερεις...στην χειροτερη,φτιαχνεις τα χαρτια σου για του χρονου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη σε εσένα θα αναφέρεται το google στον όρο χοντρή!!! μπου χα χα!!! =))=))=))

:D:((

:lol::lol::lol::lol:

Οπότε τι θα κάνεις…. Θα μείνουν οι δικοί σου?

Ήθελες ώριμο άντρα τι να σου κάνω πάρε κ σάπια πεθερά!!!!!

Μέσα Μαριέττα… αν κ σε μένα τώρα που το σκέφτομαι μάλλον θα είναι κ η κουνιάδα κ δεν μου φταις σε τίποτα…..

Πάντως χωρίς πλάκα σκέφτομαι να φύγω για μερικές ώρες δεν αντέχω να με βρει τίποτε άλλο… μετά θα ρίξω λίγο Αγιασμό κ ο Θεός βοηθός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ο Ηλιας θα φαει ψαρι...καθε φορα το φτυνει...να δουμε τι θα κανει σημερα!!!

αυριο να του φτιαξω φακες;απο λαδερα τι δινετε στα παιδακια σας;τι ειναι της εποχης περα απο αρακα;δεν ειναι λιγο βαρυς για τα μωρα;να μου πειτε,οι φακες ειναι ελαφρυτερες;την Παρασκευη που θα ειμαι σπιτι θα φτιαξω σπανακορυζο να φαμε οικογενειακως..αλλα αυριο τι λαδερο να του φτιαξω;

Αλικη βαζεις κατι στα χειλακια του Σπυρου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείς για το χτύπημα? Όχι

Το ψάρι του αρέσει κ ο αρακάς του αρέσει κ το πρασόρυζο του αρέσει!!

Φασολάκια τον έχεις δοκιμάσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ απο εδω και περα κομενες οι πλακες για χοντρες για να μη χεστουμε ετσι :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: Για τις κοντες να λετε οτι θελετε σας αφινω....Μπου αχαχαχαχαχα

Εγω εχω μια καλητερη ιδεα κοριτσια....Διαφιμιζει στην egean κατι φθινα ισιτιρια Θεσ-Αθη. και προτινω να παρετε το πρωινο αεροπλανακι και εγω θα σας παραλαβω απο το airport και θα σας εχω στα οπα οπα μεχρι το βραδυ που θα ξαναπαρετε το αγεροπλανο και θα πατε σπιτακια σας :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:((

:lol::lol::lol::lol:

Οπότε τι θα κάνεις…. Θα μείνουν οι δικοί σου?

Ήθελες ώριμο άντρα τι να σου κάνω πάρε κ σάπια πεθερά!!!!!

Μέσα Μαριέττα… αν κ σε μένα τώρα που το σκέφτομαι μάλλον θα είναι κ η κουνιάδα κ δεν μου φταις σε τίποτα…..

Πάντως χωρίς πλάκα σκέφτομαι να φύγω για μερικές ώρες δεν αντέχω να με βρει τίποτε άλλο… μετά θα ρίξω λίγο Αγιασμό κ ο Θεός βοηθός!!

μακρυα απο κουνιαδα!!!ξου ξου!!!και σκορδα και φυλαχτα και κομποσκινια!!

εγω χωρις πλακα,πριν κανενα μηνα ειχα φερει παπα στο σπιτι να μας κανει αγιασμο...αλλα με την χοντρη δεν επιασε!!!! το μονο που μας μενει ειναι εξορκισμος,αλλα αυτον πρεπει να τον κανει εκεινη!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω καούρες...ούτε στην εγκυμοσύνη δεν είχα τέτοιες..καθε φορά που με ενοχλεί ο λαιμός μου υποφέρω με το στομάχι...και δεν έχω λιγο ψωμί να συνέλθω... πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

με ακούει κανεις??????????

Μαριεττα σούπα του το κάνεις ή του το ψήνεις. Εμένα το ψητό δεν το γουστάρει τρελά ενώ την σούπα την τσακίζει..γενικά του αρεσουν οι σούπες. Κατι άλλο να σας ρωτήσω. Τα παιδάκια σας μασάνε καθόλου? Εμένα ρύζι πχ το κατεβάσει κάτω χωρίς να το μασήσει λίγο έστω και με τα λίγα δοντια, ούλα..Αν είναι μόνο κρεας κομματι το κρατάει λιγο στο στόμα. Κιμα με μακαρόνι..κατευθείαν στομάχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικος μου τις φακες δεν τις τρωει και του κανω φασολαδα. Την ψαροσουπα της προαλες την καταβροχθισε και το παστιτσιο το τσακισε..Απο λαδερα του εχω δοσει σπανακοριζο και το εφαγε αλλα πρασοριζο και αρακα με τπτ. Εχθες και σημερα του εχω κοτοσουπα που επισις την τσακιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια σουπα του το φτιαχνω...ψητο δεν το κανω γιατι βρωμαει το σπιτι μετα :lol::lol:

χθες το απογευμα ετρωγα κριθαρακι και του εδινα με το κουταλι κι ετρωγε!!το κρεας ομως το κραταγε πολυ ωρα στο στομα μεχρι να το καταπιει...

ο Μανος την Κυριακη του εδωσε σιγα σιγα μια φετα ψωμι του τοστ!!!κι ελεγε:Ευγενια πού εισαι να μας δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια να αγορασεις Malox plus τα μασομενα χαπακια...Εγω τετια τροω οταν με πιανει καουρα και εχω σοθει. Ασε που σου κοβουν την ορεξη προσορινα, 2-2 τα περνω...

Μαριεττα εχω ακομι δρομο για να γινω θεα, γιατι θα γινω το εχω παρει αποφαση αυτο....

Σας ειπα οτι αλαξα τα παντελονια μου γιατι μου ειχαν γινει σαν βρακες τα αλα :ymparty::ymparty:

Ευτυχος που εχω απο ολα τα μεγεθοι ρουχα στην ντουλαπα μου και δεν χριαζετε να αγοραζω καινουρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μασαει κανονικα δεν αλεθω τπτ. Μονο τα φρουτα αλεθω και αυτα οχι παντα...

Τις τελεφτεες μερες του βαζω το φαγητο μπροστα του και του δινο πιρουνι..Ο ατιμος δεν τρωει απο το δικο μου πιρουνι πλεον θελει να το κραταει μονος του, αλλα δεν μπορει να το τσιμπισει καλα και του τσιμπαω εγω το φαγητο και αυτος το βαζει στο στομα μονος του...Θελω να τον εκπεδεφσω να μαθει να τρωει μονος του γιατι αν παμε Σουηδια και μπει στο παιδικο θα πρεπει να ξερει να τρωει αλιος θα μενει νυστικος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντή, κοντή κοντή κοντή κοντή…

Κάνε Παναγίτσα μου να μην έχει πάρει ο Σπύρος μου γονίδιο γιατί όλα εδώ πληρώνονται!

Εύη είσαι ελληνίδα θεά κ έχεις τις καμπύλες σου!!

Κ ο δικός μου τρώει πιο πολύ τις σούπες…. Του αρέσουν!!!

Στο μάσημα σε δουλειά να βρισκόμαστε…. Μασάει κ το νερό!

Αν δεν έχει πρόβλημα χώνεψης ο Νώντας κάτι θα μασουλάει δεν μπορεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυη προσεξε τα χαπια....μη κανεις βλακειες και σου τρυπησουν το στομαχι!!!

ειπαμε αλλα εσυ το παραχεζεις!!

ενημερωσε μας για το ειδος των κακακιων του Τριανταφυλλου σημερα παρακαλω!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω μολις ζηγιστικα και ενιμερωσα το τικερακι μου......-6,3 κιλα παρακαλο :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

6 κιλα ειναι ενα νουμερο στα ρουχα γιαυτο μου ειχαν γινει σαν βρακες \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Μαριεττα μην στεναχοριεσε ρε σι, τα μαλοξ δεν μπορουν να μου τριπισουν το στομαχι με τπτ, το αντιθετο μαλιστα. ειναι για να μην εχω καουρες..Εδω μπορουσα να παρω μεχρι 7 την ημερα οταν ημουν εγκυος τωρα θα με πιραξουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...