Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

θελω κι εγω disco!!!!!!!!!!!!!!!! ουτε θυμαμαι απο ποτε εχω να παω να χορεψω!!! κι ο Μανος δεν ειναι του χορου καθολου ομως!! παλια ειχαμε την αδελφη μου με τον γαμπρο μου που μας ξεσηκωνε...τωρα εχουν κι αυτοι οικογενεια,οποτε γεια σας!!

Αλικη περαστικα!!μαλλον χαβλιοδοντες ειναι!!!!μπου χα χα!!! =))=))=)) (πλακα κανω,ετσι;)

Ευγενια κι ο Ηλιας ειναι δυο μερες που το γαλα το αφηνει...πινει 180ml και μετα γιοκ!!

Γιαννακη!! μπραβο αγορακι μας!!!

Κατερινα κι εγω ειχα συσπασεις απο τον 5ο μηνα κι επαιρνα το yotapr...δε θυμαμαι ποια κοπελα το ανεφερε...μιλα με τον γιατρο σου...επισης επαιρνα και κανενα buscopan,γιατι ειχα πονους χαμηλα σαν κραμπες...

Μαρια!!! βαλε τον αντρα σου κατω και μεχρι την Ανοιξη,να δουμε...θα βαριεσαι;χαρμοσυνα θα εχεις και θα τρεχεις για ετοιμασιες!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Η Ευη πού ειναι;

θα μπω αργοτερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!Καλα τι παθανε τα παιδακια με το γαλα?και εμενα εχει 2-3 μερες που πινει γυρω στα 100μλ καθε φορα που του δινω και αυτα οχι με ορεξη!

Ευγενια τι ωραια και εμεισ την κυριακη θα παμε σ ενα μασκε παρτυ !

Λοιπον χθες εφαγα γιαουρτακι,φρουτα λιγα μακαρονακια απο γευμα τιποτα αλλα βραδυ εφαγα 2 σουβλακια :(

σημερα γιαουρτακι καφε,μεσημερι φακες,κανα φρουτακι και κανα γιαουρτακι το βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη περαστικα!!μαλλον χαβλιοδοντες ειναι!!!!μπου χα χα!!! =))=))=)) (πλακα κανω,ετσι;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό κ αν ήταν προσβολή…. Ευτυχώς που το διευκρίνισες γιατί θα παρεξηγιόμουν….. μπου χαχα!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο Ευγενία διασκέδασε κ για μας που μόνο για κανένα εσπερινό ήμαστε!!!

Αλήθεια η Εύη τι να σκέφτεται πάλι….??

αααα κ εγώ είχα συσπάσεις από πολύ νωρίς…4ο… κ μου έδωσε γιουτοπαρ…. αλλά δεν τα πήρα… :roll:

Καλημέρα Ελίζααα!! Θα δω τα ζώδια κ θα σας πω τι πάθανε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ευγενία είπες μια άγνωστη λέξη που θέλω σε παρακαλώ να μου μεταφράσεις: club-disco;; τι είναι αυτό; κάπου πρέπει να την έχω ακούσει γιατί κάτι μου θυμίζει αλλά δεν μου έρχεται τώρα :lol:

Καλά να περάσετε και αν ο Δημήτρης δεν είναι του ξενυχτιού ή του χορού, βάλτον σε μια καρέκλα και εσύ κάτσε να χτυπιέσαι στο χορό μέχρι το πρωί \:D/

Αντε Νατασσάκι συνήλθατε επιτέλους! σιδερένια! τι πίκρα να ξυπνας από της 6!! γιατί όμως τόσο νωρίς 8-4 είναι το ωράριό σου;

Αλίκηηηη! Μαριέτταααα! :YMHUG::YMHUG: .

Και ο Σπύρος τσιρίζει ε; άρα είναι η φάση της ηλικίας τους που μαθαίνουν να διεκδικούν και τεστάρουν τα όριά μας! Για την πεθερούλα έχεις δίκιο ότι έπρεπε να έχουν συνεννοηθεί από πριν και μαζί σας. Αλλά φαντάζομαι όταν λες ότι θα έρθουν εννοείς επίσκεψη για λίγο, όχι να μείνουν στο σπίτι σας ε;;;

Συμπεθέραααααα!!! που είσαι καλέεεεεεεε;;;;;;

Καλημέρα Ελίζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ο δικός μου πιει 180 είμαι σούπερ ευχαριστημένη. Στα 50 σταματάει, με το ζόρι χθες του εδωσα αλλα 30 και τον σήκωσα στις 12 μήπως ξαναπιει λιγο - άλλα 50. Σύνολο 120 με το ζόρι. Χθες το πρωι σταμάτησε στα 80 και τα υπολοιπα του τα εδωσε η μάνα μου με το κουτάλι....

Σήμερα δεν ξερω γιατί τον αφησα να κάνει νάνι...πόσο τον ζηλευω!!!!

Νατάσσα γιατί σταμάτησες από τωρα το μειωμένο? Επερνες τρεις ώρες την ημέρα?

Εγώ εδώ είμαι 9-3 για την ώρα ..κανονικά 9-5 που ποτέ δεν ήταν 5 αλλα αυτά κομμένα τώρα!!!ΜΜΜΜ λες και φεύγω τώρα 3!!!

Και εμένα τσίριζε εδω και καιρό απλά τώρα ουρλιάζει κιόλας σαν παιχνίδι...κάνει και φωνή σαν να τραγουδάει death metal και δεν μπορούμε...λιώνουμε στο γέλιο....

Βλέπω Νατάσσα, elisa, Έυη, Μαριέττα και Αλίκη!! Σχεδόν όλες μέσα!!! Φιλιά σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ελένη δεν είδες τι γινόταν με την κόρη σου κ το τρενάκι…? Πως δεν άρχισαν τα μπουκέτα (όχι λουλούδια… τα άλλα)!!

Φιλία Ευγενία!

Δε μπορούσε να κόψει κ ο δικός μου το νυχτερινό γάλα?? 2 φορές σηκώθηκα σήμερα για να του φτιάξω…. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλια......

Για να με αφισει ο μικρος να ασχολιθω και λιγο με το λαπτοπ μου τον εχω βαλει στο καρεκλακι φαγητου και του δινω σταφιδες αλλα αυτος τις καταβροχθιζει σε χρονο ντε τε και αρχιζω να αναροτιεμε αν εχει φαει παααρρρααα πολλες ιδι. Τι μπορει να παθει αν φαει πολλες σταφιδες??? Παιζει να τον πιασει κοψιμο????

Κοριτσια τα πιο πολλα τα διαβασα εχθες και δεν θιμαμε παρα πολλα αλλα μου εχει μινει η οικονα του Ελβις στο μυαλο με την περουκα την φοβερη (εριξα πολυυυ γελιο λεμε) και φισικα η νυφουλα μου η κουκλα η δινοσαβρινα που ειναι χαρμα οφθαλμον..Καλα σημπεθερα το ζευγαρι μας θα ειναι αχτιπιτο, οταν μεγαλωσουν θα ειναι Ρουβας Ζηγουλη ενα πραμα :oops::oops::oops::oops: Ολα τα παιδια μας ειναι κουκλακια βεβεα αλλα αν δεν πενεψεις το σπιτι σου :D:D:D:D

Γιωτα, Γιουλη, Παναγιωτα να σας ζησει η Φωτεινουλα σας, τωρα που σας ειδα ολους μαζι μπορω να πω και εγω πως ειναι ιδια ο μπαμπας...Το επομενο δικο σου μην μασας....

Κατερινακι περαστικα σας μορε, τωρα και οτιτιδα ο Γιαννακης??? Αχχχ ξεκουρασου οσο μπορεις γιατι θα καταρεφσεις και εχεις ακομι το δυσκολο κοματι μπροστα σου..Σε ειδα στο fb στις φωτογραφιες που ανεβασες και εισαι κουκλα πραγματικα αλλα η κιλιτσα σου ειναι τεραστια ρε σι, πω πω σε ιδα και κουραστικα :lol::lol::lol::lol:

Μπραβο και στον Γιαννακη που εκανε βηματακια, αντε καλα τροχαδια τωρα...

Κοριτσια τι θα κανετε το 3ημερο εχετε κανονισει κατι??? Εγω ειδα ηλιο και θελω να ξεχιθω στις εξωχες αλλα ο αντρας μου γιοκ..Με ξεσικωσε και ο κουμπαρος μου την Κυριακη να παμε Ξανθη για το καρναβαλι αλλα με το μωρο δεν νομιζω να ειναι το πιο καταλιλο μερος, τωρα μου καρφοθικε να παω στο χωριο μου για καθαρα Δευτερα αλλα ο αντρας μου θελει να παμε στο δικο του χωριο που ειναι πιο κοντα για να μην πλιρωνουμε ενα σορο λεφτα σε βενζινες :evil::evil::evil:

Καλε αφιστε με να πατισω υποβολη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την πεθερούλα έχεις δίκιο ότι έπρεπε να έχουν συνεννοηθεί από πριν και μαζί σας. Αλλά φαντάζομαι όταν λες ότι θα έρθουν εννοείς επίσκεψη για λίγο, όχι να μείνουν στο σπίτι σας ε;

ναι επίσκεψη…. νομίζω…. χμμμ τώρα που το λες…..?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι όχι άλλες σταφίδες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εμάς το 3ήμερο μας το χαλάει η Κυριακή που δουλεύει ο άντρας μου…. για Καθαρά Δευτέρα μάλλον τίποτα το ιδιαίτερο…. σπίτι να τρώμε σαρακοστιανά, άντε να πάμε κανένα καφέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυη!!!!!!!!! οχι αλλο καρβουνο!!!!!!!! :lol::lol::lol:

οι σταφιδες ειναι σουπερ καλο καυσιμο (οχι λιπαντικο)...μπου χα χα!! και αρκετα παχυντικες...

νομιζω ε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου!!!!!!!!

ο Μανος μου ειπε οτι την Παρασκευη θα παρει αδεια για να κανει σερβις στο αυτοκινητο...

θελει να μου την σπασει,επειδη μενω με το μωρο μονη μου...

ποιος θα τον αντεξει Πα-Σα-Κυ-Δε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εννοειται οτι αν κανουμε κατι το τριημερο,θα εχουμε και την μανουλα!!!!! μη χεσω!!

Αλικη!!! παμε καπου τα δυο μας (με τα μωρακια μας) και να αφησουμε τους αντρες με τις μανουλες τους;

δε κανω πλακα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη τωρα τον μπουκωνω με κριτσινια, οτι βρω για να κατσει φρονιμα :lol::lol::lol::lol::lol:

Ξεχασα να αμολισω την κοτα ομως και τωρα πρεπει να βαλω ιλεκτρικη..

Σημερα εχω μια ανισιχια θελω να ξεχιθω εξω και να γιρναω αλλα δεν το βλεπω να πιγενω πουθενα :(:(

Μαριετταααα λες να εχουμε κολοεπισοδιο???? Δεν γινετε να χεστουμε στο ταλιρο καλιτερα :lol::lol::lol::lol:

Οι σταφιδες ειναι παχιντικες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕεεειιιιιιι σταματιστε να κανονιζετε σηναντισοις, θελωωωωωω και εγωωωωωω :((:((:((:((

Μαριεττα η μανουλα τι θα κανει θα βγει να πεταξει χαρταετο????? Δες την πανο στον χαρταετο και μετα ριξτην σε κανενα καλοδιο της ΔΕΗ να γινεικαρβουνο ....ΜΠΟΥ ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕεεειιιιιιι σταματιστε να κανονιζετε σηναντισοις, θελωωωωωω και εγωωωωωω :((:((:((:((

Μαριεττα η μανουλα τι θα κανει θα βγει να πεταξει χαρταετο????? Δες την πανο στον χαρταετο και μετα ριξτην σε κανενα καλοδιο της ΔΕΗ να γινεικαρβουνο ....ΜΠΟΥ ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!

Ευη!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-?:-?:-?:-?:-?:ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

ναι ρε την μαλακω!!! απο τωρα παιρνει τηλ τον γιο της,για να βολιδοσκοπησει τι θα κανουμε...ο Μανος ελεγε την Κυριακη να πηγαιναμε Πατρα αυθημερον για το καρναβαλι...ο Μανος σπουδασε μαθηματικος Πατρα,οποτε το εχει καθε χρονο και πηγαινει...ταμα το κανει;λεμε να παμε,αλλα αν τυχον ερθει μαζι μας,θα το ακυρωσω...κατσε καλα χοντρη!!!!

εχω μια απορια:Γιωτα οοοοοοοοοοοοοολοι αυτοι οι καλεσμενοι,τι ωρα εφυγαν;το μωρο τι ωρα κοιμηθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η επιστροφη του Ασωτου............................

καλημερα παλιες και νεες φιλεναδες,δεν ξερω που ειχαμε μεινει.....που και που μαθαινω νεακια σας και χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!!!!!!

εμεις εχουμε ψοφισει με τις ιωσεις ,τις ωτιτιδες και το ξενυχτι

ανοιξα το ιατρειο στο Μενιδι ,προσπαθω να οργανωθω σωματι και ψυχη!!!!!

με το καλο τα νεα μας σπορακια και οσες θελουν να μεινουν εγκυουλες να ,μεινουν γρηγορα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα εμείς νευριάζουμε που δεν θα έχουμε τους άντρες μας...οχι επειδή θα τους έχουμε παραπάνω!!! :lol::lol::lol:

Δεν υπάρχεις!!!! Εμένα ο Μήτσος δουλεύει Σάββατο οπότε αυτόματα γίνεται διήμερο. Το διήμερο λοιπόν μετά την έξοδο μας στα clubs, δεν θα έχει τπτ το ιδιαίτερο μιας και την Κυριακή μάλλον θα το κόψουμε στον ύπνο. Την Κυριακή είπε 20 βαθμούς!! Αδεια θα πάρω αρχές μαρτιού για να φύγουν οι γονείς μου για κανένα 5ημερο στην Μήλο. Ήθελαν παραπάνω αλλά δεν νομιζω οτι θα μου δώσει το boss μια εβδομάδα άδεια..

Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας σε κάτι..οι γονείς μου κανονικά έμεναν 6 μηνες εδω και 6 μηνες στην Μήλο τα τελευταία χρόνια. Τώρα επειδή η μητέρα μου κρατάει τον Νώντα θα περιοριστεί ο χρόνος παραμονής τους στο νησί. Το παιδί όμως που να πάει? Με τους παππούδες στην Μήλο ή παιδικό και τον Αύγουστο που κλείνουν να πάει Μήλο.Εγω δεν μπορώ να τον αφήσω για τόσο καιρό αλλά δεν ξέρω αν δέχονται για τόσο λιγο καιρο στους παιδικούς. Επίσης δεν ξέρω αν εδώ υπάρχει βρεφονηπιακός - σε εναν καλο που ξερω κοντα σε εμένα έχω την εντύπωση ότι πέρνουν παιδάκια που έχουν βγάλει την πάνα και δεν ξέρω αν ο Νώντας θα έχει μάθει μέχρι τοτε να τα κάνει στο γιογιο..χλωμό το βλέπω γιατί ακομα δεν εχει μαθει να μιλάει και δεν θα μπορεί να μου πει οτι θελει κακα η τσισα...

Για γυναίκα στο σπίτι δεν εμπιστεύομαι...ούτε ξέρω καμια γνωστή μου να μπορεί να το κάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα εμείς νευριάζουμε που δεν θα εχουμε τους αντρες μας ολο το τριήμερο, όχι επειδή θα τους εχουμε παραπάνω μέρες!! Εμεις το βλεπω να την έχουμε μέσα στο τριήμερο την πεθερά σπίτι αλλά δεν πειράζει. Την αφήνω με την μάνα μου και πάω για καφέ!!! Μπου χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα καλά χάζεψα εντελώς!!! Γράφω τα ιδια και τα ίδια. Το αλτζχαιμερ μου εκανε επίσκεψη!!! Μαριεττα στο ειπά? Εμείς θελουμε τους άντρες μας!!! :lol::lol::lol:

Για αυτό κανόνισα να βγω μόνη μου την Πέμπτη με την φιλη μου την ελεύθερη και να πιουμε κανένα ποτάκι τοπικά...αν είμαι καλά γιατί μάλλον με κόλλησε ο Νώντας. Πονάει λαιμός, κοκκαλα και κεφάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ σταφίδες τρώει ο γαμπρούλης μου;; καρδιά μου! από την πεθερούλα του το πήρε! κι εγώ τρελαινόμουν για σταφίδες στην ηλικία του. Αφού η γιαγιά μου ακόμα μου το λέει ότι θυμάται την πρώτη εικόνα μου όταν κατεβήκαμε από το αεροπλάνο που ήρθαμε Ελλάδα (2 χρονών ήμουν), και κρατούσα ένα σακουλάκι σταφίδες στο χέρι... :D Δεν πήγαινα πουθενά χωρίς σταφίδες!

Αχ θέλω κι άλλα να σχολιάσω αλλά με τρέχουνε εδώ, σαν δεν ντρέπονται!

Ευγενία;;; εμένα με ξέχασες πριν :(:P

Καλέ σταματήστε να πατήσω υποβολή!

ΡΗΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! :-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα σε σκέφτηκα και εσένα αλλά δεν είμαστε και πολύ κοντα για να σου τον φέρνω. Σπίτι μου δεν μπορώ να αφήσω ξένο άνθρωπο - νιώθω ανασφάλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λαζαρε!

Ασωτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι αλλο; :-?:-?:-?:-?

ΕΙΡΗΝΗ!!!!!!!!!!!!

Μανα του Παναη και του Γρηγορη!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καλααααααααααααααααααααααααα

πολυ που σου ελειψα και εσενα....ουτε ενα τηλ ,ουτε ενα μηνυμα :(:(:(:(

καλα σου κανει μαρη η πεθερα....γιατι τι εχει η γυναικα και δεν την θελεις??????με το αγορακι της θελει να ειναι...τι πιο φυσιολογικο ?????? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ!!! Ελπίζω και εύχομαι να ήταν όλα περαστικά και σύντομα να βρεις του ρυθμούς σου.

Ελένη δεν ήσουν μέσα εκείνη την ώρα !!!

Φιλάκια λοιπόν σε Ελένη και Ειρήνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...