Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το καρναβαλακι μου!!!!!!!!!!

μπου χα χα χα χα!!!!

πηγαμε το μεσημερι στης μαμας μου κι εκεινη ειναι πιο τρελη απο μενα...οποτε βλεπετε τι εγινε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειστε απιστευτες...και τι ομορφες φατσουλες ηταν αυτες???δεν ξερεις ποιον να πρωτοκοιταξεις..δεν υπαρχουν λογια..εγω ευχομαι να γινουν και τα παιδια κολληταρια και να συνεχισει αυτη η παρεα...εμεις θα ημαστε σαν τους φτωχους συγγενεις αλλα δεν πειραζει αμα ειναι στο καρμα σου οπου κι αν εισαι βρισκεις τον δρομο σου..

οι στολες σας ειναι υπεροχες ζουζουνια η μια καλυτερη απο την αλλη για δαγκωμα ειστε ολα...φτου φτου...και εσεις κοριτσια κανετε υπεροχη δουλεια χιλια μπραβο και σε σας...και στους μπαμπαδες μωρε καλοι ειναι και αυτοι...

σημερα εβγαλα και εγω το παιδι μου για καφε..πηγαμε στο μαγαζι που ειναι απεναντι απο το μαγαζι εγω ο μανωλης και ο κουμπαρος μου...το μαγαζι ηταν γεματο παιδακια 9ουτε συννενοημενα να ηταν)και ξεσαλωσε το παιδακι μου δεν ηξερε σε ποιαν να πρωτοπαει γιατι ηταν 4κοριτσια και 2αγορια αυτα ηταν πιο μεγαλα και δεν εδινε και πολυ σημασια αλλα με τα κοριτσια ηταν συνεχεια διπλα της..η μια ηταν πολυ μικρη μπεμπουλα και πηγαινε συνεχεια και της εκανε σουτ να κανουμε δηλαδη υσηχια για να κοιμηθει..αχ το παιδακι μου ηταν τοσο χαρουμενο...και εχω παρατηρησει πως ειναι πιο διαχυτικος με τα αλλα παιδια οταν ειναι εξω απο το σπιτι παρα οταν ειναι στον χωρο του..γιατι αραγε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mανωλακη πες στην μανουλα σου οτι οταν εισαι σπιτι κι ερχονται αλλα παιδακια,πολυ απλα σου την δινει να μοιραζεσαι τον χωρο σου και τα παιχνιδια σου και λες απο μεσα σου:ξου! ξου! τωρα!!

ενω οταν εισαι εξω,δε σε νοιαζει τιποτα απο τα παραπανω και απλα,χαιρεσαι την ωρα σου με τους αλλους...που δε θα ερθουν μετα σπιτι σου!!

καταλαβες μαμα ή θες να κανω και κακα μου;

(οπως καταλαβες,σου δινω την δικη μου παιδικη εξηγηση...ετσι ενιωθα οταν ημουν μικρη!!)....

μπου χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα εεε εχω παθει πλακα με τα μωρα μας :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Σας χαζεβα ποση ωρα το απογευμα και αλη τοση ωρα τωρα και ακομι δεν σας χορτασα..Τι κουκλια ειναι αυτα, τι παιδια τελεια για φιλιμα, τι καρναβαλακια φοβερα ??????

Ρε Μαριεττα ποσο καλο μωρο ειναι ο Ηλιας που καθετε να τον μασκαρεβετε και να μην διαμαρτιρετε καθολου????

Αγαπηηηηηη μουυυυυ, δες εκει φατσα θα τρελαθω με τον σουλτανο μας ειναι να τον φας με το κουταλι..

Μαρια τι εγινε αρχισε και ο Μανωλιος τα σαλιαριζματα με τα κοριτσακια???? Πως να μην χαιροντε τα ζουζουνια μας με τα αλα παιδακια, ο καθενας με την ιλικια του τεριαζει πως να το κανουμε...

Κοριτσια παω για υπνο γιατι ειμαι πτομα, τα ιπολιπα θα τα πουμε αυριο....Φιλια... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε και εγω αυτο πιστευω τα βλεπει λιγο καχυποπτα τα αλλα παιδακια..και μαλιστα τρεχει να παιξει πρωτος αυτος για να μην παιξουν αλλοι αλλα οταν δεν προλαβαινει καθεται και κοιταζει το παιδακι συνεχεια του στυλ...τωρα σε υπνωτιζωωωω ασε αμεσως το παιχνιδι μου :?:?:? ....αλλα αμα του ζητησεις κατι αμεσως στο δινει αρκει να πεις ευχαριστω μετα...να σου πω???αραβας ειναι ντυμενος ο ηλιας εε???αραβα θα τον ντυσω και εγω..τυχαιο???? :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μαλλον κατι τετοιο παιζει γιατι κατα εναν περιεργο τροπο καταφερνουν και συννενοουνται..παντως αυτο που διαπιστωσα ειναι πως τα κοριτσακια πλεον ειναι πολυ ξεπεταγμενα..εκτος κι αν ο δικος μου ειναι πολυ χαλβας...μπα δεν νομιζω...μαλλον τους εκανε τον καλο για τους παρει το μπισκοτο...

να ρωτησω ρε κοριτσια..ο μανωλης οταν βλεπει αλλο παιδακι το πρωτο πραγμα που κανει ειναι να του χαιδεψει τα μαλλια η να το πιασει στο κεφαλι και μετα προσπαθει να πιασει το ματι του παιδιου..το κανουν και εσας??και γιατι το κανει αυτο???δεν προκειται να το χτυπησει αλλα λεω τωρα θα του βγαλει το ματι και με μαλλιοτραβηξει η μανα του... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα...καληνυχτα ευακι..με βλεπω να την κανω κι εγω..καληνυχτα πανεμορφα μωρα μας...και υπεροχες μανουλες..

ηρεμη και υσηχη να ειναι η νυχτα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια κι ο Ηλιας βαζει το δακτυλο στα ματια μας και προσπαθει να το βγαλει,αλλα μονο σε μενα και στον Μανο..το περιεργαζονται μαλλον!!εχω και μια κουκλα μου παιδικη,πολυ παλια και την πιανει να της ξεριζωσει τα μαλλια και να της βγαλει τα ματια...αρχισε το παναρχαιο ενστικτο της φυσης μαλλον!!! μπου χα χα!!

Ευη ειναι οντως καλο παιδακι!!αλλα ηταν το πρωτο μισαωρο που πηγαμε στης μαμας μου,οποτε μεχρι να αρχισει να εγκλιματιζεται και με τα αλλα παιδακια,ειχε παγωσει λιγο,οποτε το εκμεταλλευτηκαμε και του φορουσαμε περουκες!!μετα ουτε να τις δει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσαροι!!!!

Κουραστήκατε το ΣΚ?

Εμείς κοιμηθήκαμε νωρίς εχθές αλλά 1 ξυπνήσαμε κ μέχρι να ξανακοιμηθούμε πήγε 2+…. Μετά πάλι 5 παρά αλλά τον πήρα στο κρεβάτι μας γιατί δεν άντεχα να τον κουνήσω….μέχρι να κοιμηθεί μας έβγαλε το λάδι!!

Τα χειλάκια του είναι σημαδεμένα…. Να δούμε πότε θα του φύγει!!

Μαράκι τα παιδιά αυτής της ηλικίας έτσι είναι…. Δεν τους αρέσει να μοιράζονται το χώρο κ τα πράγματά τους… έξω είναι αλλιώς!!

Επιβεβαιώνω πως ο Ηλίας είναι ένα απίστευτα καλό παιδί κ πως για ένα μισάωρο κάνει κύκλους μόνο γύρω από τον εαυτό του χωρίς να αντιδρά…. Όλα τα λεφτά!!!

Οφείλω να πω πως κ ο Νώντας είναι απίστευτα καλό παιδί… δεν κάνει γύρους αλλά κάθεται δίπλα στη μαμά του χωρίς να βγάζει άχνα…είναι τέλειος!

Για τη νύφη σου την τσαούσα σου είπα…. ας τολμήσει να μην της κάνει χατίρι ο Τριαντάφυλλος ….. κ ο Άκης, εντάξει τρέχει μαραθώνιο το παιδί!!

Τα κορίτσια που έχουν χαθεί μέρες τώρα που να είναι? Η Κατερίνα, η Ελίζα, η Γιώτα….?

Σήμερα θέλω να φάω μία σαλάτα μόνο….. μπούχτισα κ μόνο που τα βλέπω όλα αυτά που έμειναν!!

Εσείς τι τρώτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!ναμαι επιτελουσ!

Τα νευρα μου ολο το σαβ.κο προσπαθουσα να γραψω αλλα ταχει παρει το pc μου μαλλον χρειαζεται αναβαθμιση.Τωρα ειμαι γραφειο αλλα και αυτο γενικο σερβισ θελει μου φαινεται.

Καλα θα τρελαθω τι κουκλια ειναι ολα τα παιδακια!!!!!!!!!Περασατε σουπερ ε?Αρε χρυσοχερα Αλικη.Παντωσ σας εκανα συμπαρασταση εφαγα και εγω το Σαβ.κο ολο επισκεψεις ειμασταν!

Παω να τα διαβασω με την ησυχια μου τωρα που μπορω και θα ξαναμπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Ελιζάκι είπαμε να πας γυμναστήριο αλλά όχι κ να εξαφανιστείς…… χαχαχα!

Καλά έκανες κ μας έκανες συμπαράσταση….!!!! Έπρεπε να έρθετε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας τι μου κανετε???ξερω ξερω χαθηκα μην φωναζετε ετρεχα αυτες τις μερες...δεν προλαβαινω να σας διαβασω τωρα γιατι εχασα πολλεεεεεεεες σελιδες....ας μου πει καποια τα νεα κανενα σπορακι καινουριο εχουμε????

Εμεις ειχαμε το παρτυ για τα γενεθλια μας...περασαμε τελεια απλα λιγο η μικρη ειχε μπουκωμα και φλεγματα κρυωμενη την ειχα αλλα τι να κανω...ηταν και αυπνη εκεινη την ημερα και γκρινιαζε λιγο...αλλα κατα τα αλλα πολυς κοσμος 22 μικρα και 53 μεγαλοι..χαμος ολοι ηρθανε και πολυ χαρηκα που μας αγαπανε και μας τιμησανε με την παρουσια τους...θα προσπαθησω να σας διαβασω αλλα πολυ τρεξιμο ρε κοριτσια οσο μπορω θα μπαινω γιατι κανω κατι ψιλοαλλαγες στο σπιτι και τρεχω και με το μωρο...βαζω κανα 2 φωτο απο το παρτυ αν και δεν ειναι και τοσο καλες αφου δεν καθοταν ο μπομπιρας να βγει καμια καλη.

post-15884-13873938812472_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τη χαίρεστε Γιώτα μου τη ζουζούνα σας!!!!

Έχει κ φιόγκο στο κεφάλι….. θα τρελαθώ!!!

Εγώ θα σκάσω από τα νεύρα μου…. η αδερφή μου είναι άρρωστη κ δεν μπορεί να κρατήσει το Σπύρο!! Πάει το γυμναστήριο κ έχω κ γιατρό πάλι ρε γαμώτο…. Που να τον αφήσω οεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι τελεια μωρακια πραγματικα εχω παθει πλακα....αχ ζηλευω ωραια να ειμασταν και εμεις εκει!

Γιωτα μου να την χαιρεστε την κουκλιτσα!

Αλικη εγω θα παω γυμναστηριο το μεσημερι...ευτυχωσ θα τα κρατησει η μαμα μου με γκρινια βεβαια γιατι ταχει παιξει!ο μικρος εχει γινει πολυ ζορικος...ρε κοριτσια αν τον αφησω ολη μερα να κανει οτι θελει πιστευω οτι δεν θα κοιμηθει ποτε...δεν θελει με τιποτα να κοιμηθει ...πως αλλαξε ετσι αυτο το παιδι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλάς σε μία πονεμένη μάνα…. Η μόνη περίοδος που κοιμόταν πολλές ώρες κ δεν με κούραζε ήταν στη κοιλιά μου!!! :D:D:D

Υπομονή βρε Ελίζα…τι άλλο να κάνεις?

Δεν πειράζει αρκεί που τον κρατάει…. Ας γκρινιάζει!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Χθες δεν τα κατάφερα να σας γράψω αν και σας διάβασα γιατί το μανάρι μου δεν είναι καλά. Έχει φουλ μύξες και του έσκασε και το 12ο δόντι (4ος τραπεζίτης). Και Σάββατο βράδυ και χθες κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα. Μόλις τον έβαζα στην κούνια του σπάραζε στο κλάμα και ήθελε να είναι σε εμάς. Ειδικά Σάββατο βράδυ έκλαιγε και στην αγκαλιά μου ασταμάτητα από τον πόνο.. Βέβαια χθες και την βολτίτσα του στον πεζόδρομο την έκανε και για καφεδάκι πήγαμε. Εγώ έχω πιαστεί στον αυχένα και δεν μπορώ να γυρίσω δεξία. Για τα μπάζα είμαστε οικογενειακώς.

Αλίκη ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά μάλλον τίμησες τα κρασιά που σου έφερα...και αγαπούσες όλο τον κόσμο!!! Είσαι υπερβολική όπως και με τα κιλά σου!!! μπου χα χα. Τα κρασία να ξέρεις δεν είναι για το φαγητό..Είναι απεριτιφ...αφρώδες για πολλές τρέλες μετά!!! ;););) Εχεις και τα λουκάνικα που δεν ήθελε η Μαριέττα...

Γιώτα μου να την χαίρεστε!! Είναι μια γλύκα η Μίνυ σου!!

Οι δικές μου φωτο δεν είναι πολύ καλές - πρέπει να αλλάξω μηχανή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω βρε παιδια τα νευρα μου !!!!Εχω ποσο καιρο παω καθε μερα στον οαεδ για καμια δουλεια ψαχνω αγγελειες παντου και δεν πηγα αυτη την εβδομαδα λογου οτι δεν εβγαινα απο το σπιτι και δεν μπορουσα να αφησω και τη μικρη και ειχε μια δουλεια ακριβως οπως την προηγουμενη που εκανα και πηρα τηλεφωνο σημερα και την πηρε αλλη.Δεν μπορω να σταματησω το κλαμα απο τα νευρα μου .Μας κατεστρεψαν τη ζωη μας και των παιδιων μας του μισω να πεθανουν απο τη πεινα οπως τοσος κοσμος τα καθικια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου ακόμη δεν το τίμησα το κρασάκι σου!!! Ναι το είδα ότι είναι για κέφι….

Τα λουκάνικα πάντως δεν ξέρω για τι χρήση ήταν αλλά εγώ τα έφαγα…μπουχαχα

Κ όχι καθόλου υπερβολική δεν είμαι….. κ λίγα λέω!!

Να δώσεις φιλάκια στο αστέρι σου που υποφέρει!!

Ανέκδοτο έχουν γίνει τα κιλά μου….. :)

Ινάκι μου μην στεναχωριέσαι…. ο επιμένων νικά!! Αν βρήκε αυτή, θα βρεθεί κάτι άλλο κ για σένα!! Αφού ήσουν άρρωστη τι να κάνεις….??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σκάσω από τα νεύρα μου…. η αδερφή μου είναι άρρωστη κ δεν μπορεί να κρατήσει το Σπύρο!! Πάει το γυμναστήριο κ έχω κ γιατρό πάλι ρε γαμώτο…. Που να τον αφήσω οεο??[/quote

στειλτον εδω!Εδω η καλη βαβυσιστερ καθετε ολη μερα μεσα και τα παιδακια σας θα ειναι ησυχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ζουζουνια σας ηταν πολυ ομορφα και σκετη γλυκα ολα!!!!Αστερια ολα ενα ενα!!

Γιωτα να σου ζησει η κουκλιτσα σου !Υπεροχα πρωτα γενεθλια και τα επομενα να ειναι ακομα πιο ομορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...