Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Λοιπόν, έχω κι άλλα:

Ο Σπύρος ήταν ντυμένος... Ελβις! όλα τα λεφτά!!

Η Αλίκη σας παραμυθιάζει... δεν χρειάζεται καθόλου δίαιτα!!

Η Αννούλα δεν σας παραμυθιάζει... χρειάζεται αντι-δίαιτα.

Η Μαριέττα ούτε αυτή σας παραμυθιάζει... χρειάζεται ζουρλομανδύα.

Η Ευγενία μια χαρά νορμάλ κοπέλα είναι, δεν χρειάζεται τίποτα. (εκτός από τα 5 εκ.που τα χρειαζόμαστε όλοι μας)

Οι άντρες είναι μια χαρά όλοι τους! ασχολούνται πολύ με τα μικρά και μια χαρά τα πήγαν μεταξύ τους.

Αυτά προς το παρόν, δεν έχετε παράπονο;;; όλα σας τα είπα!!

Πάω γιατί η Α χέστηκε.... από τη χαρά της μάλλον!

Πάτησα υποβολή και είδα και την Ευγενία! και ο Νώντας χέστηκε;;;; :lol:

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Ε από μένα πήρε φυσικά το παιδί :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι εγώ το ίδιο. Αύριο θέλω να δω τα ζουζούνια σε φωτογραφίες ε;;;;;

Αντε καληνύχτα τώρα!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε η Αλίκη να πάρει 2 κιλά πρέπει και όχι να χάσει!! Μας δουλεύει κανονικα!!!Εμείς δεν νομίζω να είμαστε πουθενα. Τα μωρά όμως σιγουρα θα τα δείτε αύριο..

Ευη μακάρι να ήμασταν όλες κοντά να μπορουσαμε να σας δούμε και εσας live. Ξέρετε τι θα κάνουμε?? θα μαζευτούμε σε κάποιο σπίτι και θα σας μιλησουμε μεσω skype!! Εμένα το σπίτι μου είναι ανοιχτό για όλες σας. Όποτε θέλετε κάνουμε συγκέντρωση εδω. Είναι καλύτερα από το να πάμε για έναν καφέ εξω. Να γινουν καλά και τα υπόλοιπα παιδάκια. μανούλες και δεν θα το κανονίσουμε. Είσαστε όλοι σας παρα πολύ καλοι άνθρωποι..

Καληνυχτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουουφφφ... μόλις κοιμήθηκε η μπουμπού!!

Εφαγε και μια ωραιότατη τούμπα, χτύπησε τον αυχένα της στη γωνία του τραπεζιού, συγκεκριμένα στην μοναδική που δεν έχω βάλει προστατευτικό.

Ναι ρε γαμώτο, έπρεπε να συνδεθούμε μέσω Skype!!! κρίμα.... την επόμενη φορά όμως θα το κάνουμε!

Αλίκη τώρα τελείωσες με το χάος που αφήσαμε πίσω μας; ο Σπυράκος κοιμήθηκε μόλις φύγαμε ή το ξενύχτησε κι εκείνος;

Νατάσσα, η Αφροδίτη είχε ντυθεί δεινοσαυράκι. Και δυστυχώς παρατήρησα ότι, παρότι κοριτσάκι, ήταν πιό ζωηρή από τα αγοράκια! Ε ρε τι έχει να μας κάνει η τσαούσα...

Αχ με έχει πιάσει λογοδιάρροια και θέλω κι άλλα να σας πω αλλά πρέπει να πάω για ύπνο, αύριο θα λείπουμε το μεσημέρι και έχω και δουλειές γαμώτο, μιας και σήμερα δεν έκανα τίποτα.

Αλίκη και πάλι σε ευχαριστούμε για απόψε, ήταν όλα υπέροχα! Οπως άλλωστε και όλοι οι παρευρισκόμενοι!

Φιλάκια κούκλες, καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα ολη μερα!!!!!

Αλικη για αλλη μια φορα σας ευχαριστουμε για την ομορφη βραδυα που περασαμε μαζι σας!!ειστε κι οι τρεις υπεροχοι και γλυκυτατοι!!!!!!

Ο Σπυρος ειναι παρα πολυ γλυκο αγορακι!! εχει ενα τελειο γλυκο χαμογελο και δυο ματακια πανεξυπνα και χαμογελαστα!! μαλλον ομως ειχε χασει τον μπουσουλα με τοσο κοσμο στο σπιτι και ειχε λιγη γκρινια,αλλα δεν τον αδικω καθολου!!παντως κι οταν ακομα γκρινιαζε,το εκανε πολυ χαριτωμενα!!!!!!!κολλημενος με την μαμα,αλλο πραγμα ομως!!!!!!

Η Αλικη κι ο Πανος πολυ καλα παιδια και ζεστοι οικοδεσποτες!!!

Ελενη,Στελιος,Αφροδιτη σουπερ οικογενεια!!κοριτσια η Α.ειναι πολυ τσαχπινα,πανεξυπνη και απο λεξουλες αλλο πραγμα!!βρηκε τον φιλο της τον Ακη,εκαναν καποιες αγκαλιτσες,αλλα οχι και πολλα πραγματα :lol::lol: στο τελος βρηκε και τον γιο μου και του εσκασε κι ενα φιλακι!!!μπου χα χα χα!!μου αρεσει η Α.γιατι εχει νευρο το παιδι!!!! φτου φτου!!

Γιωργος,Αννα,Ακης..τα λογια περιττα!! ο Ακης κοριτσια(οπως λεει κι η μαμα του με ερωτευτηκε :lol::lol::lol: )...το παιδακι!! :oops::oops: τρωγανε μαζι με τον Ηλια το γιαουρτακι τους,ο Ακης σε χρονο dt,o Hλιας με το ζορι για πρωτη φορα (ειχε χασει κι αυτος τον μπουσουλα λιγο και κοιτουσε γυρω γυρω...ο Ακης εχει κι αυτος απιστευτο χαμογελο κι ειναι να τον πιεις σε ποτηρι κρυσταλλινο!!! τρεχει,σκαρφαλωνει και κλοτσαει την μπαλλα!!!!!

Ευγενια,Δημητρης,Νωντας..απλα υπεροχοι!!!!!! Ο Νωντακος ειναι παρα πολυ ομορφος!!εχει πολυ αριστοκρατικη φατσουλα κι ενα ηρεμο προσωπακι...ειναι να τον ζουλας συνεχεια!!τιγρακι μονο στην φορεσια,γιατι κατα τ'αλλα..σκετη γατουλα!!!!!!!

ο Ηλιας κοριτσια εφαγε για πρωτη φορα ψωμι απο τα χερακια της Ευγενιας(μη με βρισετε!!φοβομουν να του δωσω,για τυχον πνιγμο...ενταξει ειμαι ηλιθια,το ξερω :oops::oops: )..κοριτσια η Ευγενια ταιζε μια τον Νωντα και μια τον Ηλια...κι ο δικος μου γλυκαθηκε και πηγαινε συνεχεια κοντα της...μας εκανε απο μακρυα Νοστιμο με τα χερακια του και στο τελος!!!πηγε στα ποδια της,τον πηρε η Ευγενια αγκαλια και κουρνιασε πανω της!!!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o ενιωθε τοση ηρεμια στην αγκαλια της!!!!!!!!πρωτη φορα ο Ηλιας παει σε ανθρωπο που τον δεν τον εχει ξαναδει και μαλιστα να κουρνιασει πανω του!!ειναι αγκαλιτσας τελικα!!

τωρα που το σκεφτομαι...λετε να του αρεσουν οι μεγαλες οπως λεει κι η Αλικη για τον Σπυρο!!!

Ευγενια :YMHUG::YMHUG:

η ατιμη κοριτσια εφερε ενα ταψι ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΑΛΜΥΡΑ!!!!!! =))=))=))=)) για ποιον αραγε;;;; :lol::lol::lol: το τι γελιο εκανα!!!!!!!!το ειπε και το εκανε το θηριο!!!!!!!!

επισης χλαπακιασα κανονικοτατα κι επεισης καταβροχθισα ενα τεραστιο κομματι σοκολατοπιτα και οχι,δε ντρεπομαι να το πω!!ειδατε τσουπρες;δε κρυβομαι!!!

ηταν οντως πολυ ομορφα!!!!!!!!!χαρηκα που γνωρισαμε την Αλικη με την οικογενεια της και που ξαναειδα την Αννα,Ευγενια,Ελενη με τους αντρες και τα θηριακια τους!!!

με την πρωτη ευκαιρια θα μαζευτουμε και στο δικο μας σπιτικο!!!να κανονισουμε με Νατασσα και Ευγενια για να το παμε σερι!!!!

φιλια κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μετα χαρας ο γιος μου γαμπρος σου!!!!!!

αν κι η Μαρια εχει εκφρασει την ιδια επιθυμια!!!!!!!

κοριτσια ο,τι ειναι τυχερο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω πως ναι… την ώρα που μπήκα εχθές το βράδυ, τελείωσα με το σπίτι γιατί οι προκομμένες ήρθαν μου έκαναν το σπίτι στάβλο κ μετά έφυγαν κ δεν με ρώτησαν αν θέλω να μου κατεβάσουν μια σακούλα σκουπίδια!!! Ντροπή τους!!!

Μετά να σας πω πως η μία ήταν χειρότερη από την άλλη….άσχημες, χοντρές…. απαπαπα γι’ αυτό το παιδί μου έκλαιγε… τι είδαν τα μικρά του ματάκια!!

Αντιπαθητικές αυτές κ οι οικογένειες τους!!!

Λοιπόν καλημέρα οοοοολη μέρα που λέει κ η Μαριέττα!!!!

Δεν ξέρω πραγματικά τι να πρωτοπώ…

Πρώτη ήρθε η Άννα… ο Άκης με το χαμόγελό του χρειάστηκε 10 δευτερόλεπτα για να γνωρίσει τον Σπύρο κ να αρχίσει να εξερευνεί το σπίτι!! στην αρχή όλα καλά κ Σπύρος χαρούμενος κ ήρεμος χώθηκε στην αγκαλιά της Άννας κ της χαμογελούσε.. μέχρι που ο Άκης τον ξεκίνησε στα φιλιά κ στα χάδια… μετά από 30΄ άρχισε να δυσανασχετεί κ να γκρινιάζει!! Ο Άκης δεν μασάει κορίτσια, ένα δευτερόλεπτο δεν μένει κάπου ακίνητος… απίστευτο παιδί! Ο μπαμπάς κ η μαμά είναι πανέμορφοι!!

Επόμενη οικογένεια της Ευγενίας…. Αυτό το κορίτσι με τα τόσα προβλήματα είναι πανέμορφη, κούκλα…. Κορίτσια δεν κάνω πλάκα όταν την βλέπεις δεν σταματάς να την κοιτάζεις… δεν έχω λόγια ήξερα πως θα έβλεπα ένα όμορφο κορίτσι από τα λεγόμενα όσων την γνώριζαν αλλά ξεπερνά κάθε σκέψη κ φαντασία η ομορφιά της!! Ο Νώντας είναι ένα κουκλί κ πολύ καλό παιδάκι αλλά με τέτοιους γονείς δεν γίνεται να είναι κάτι άλλο!!!!!!!!!!!! γιατί κ Δημήτρης είναι πολύύύ καλός!

Μετά έφτασε η Μαριέττα με τους υπέροχους άντρες της!! Ο Ηλίας κλέβει καρδιές κορίτσια…από ομορφιά κ καλοσύνη! Εννοείται πως έχει πάρει από τους γλυκύτατους γονείς του που τον κοιτούν κ λιώνουν!!! Η μαμά του είναι πολύ ερωτευμένη με το γιόκα της… αλλά κ ο μπαμπάς είναι υπέροχος κ σαν μπαμπάς κ σαν σύντροφος…

Κ τελευταία μαντέψτε… ποια? Η υπέροχη Ελένη με την οικογένεια! Η Αφροδίτη μπορεί να ήρθε δεινοσαυράκι αλλά είναι μια πριγκίπισσα σωστή!! Είναι κορίτσια μια τσαούσα που δεν υπάρχει άλλη… Εύη να τη χαίρεσαι τη νύφη σου ρε… έχεις να τραβήξεις από δαύτην… Στέλιος Ελένη κούκλοι… καλά η Ελένη μοντέλο δεν το συζητώ!

Να πω πως οι μπαμπάδες δεν σταματούσαν να μιλούν κ να χαζεύουν τα μικρά τους…. είναι όλοι πολύ στοργικοί κ φροντίζουν τα πιτσιρίκια καλύτερα κ από τις μαμάδες!

Το ευχαριστώ πάει σε εσάς που δεχτήκατε την πρόσκλησή μου χωρίς να με γνωρίζετε κ πραγματικά χάρηκα που μου δόθηκε η ευκαιρία να σας γνωρίσω. Είστε όλες υπεροχές κ έχετε άλλο τόσο υπέροχες οικογένειες!!

Όποτε θέλετε το σπίτι μου είναι ανοιχτό για όλες σας είναι μεγάλη χαρά για μένα! Άλλωστε μας αρέσει η καλή παρέα οικογενειακώς…. εντάξει ο Σπύρος πραγματικά δεν ξέρω τι έπαθε.. συνήθως σας το λέω αλήθεια είναι πολύ κοινωνικός κ πάει σε όλους από την πρώτη στιγμή… τώρα το κωλόπαιδο βλέπει καρναβάλι κ έχει τρελαθεί στο χορό… για να με βγάζει ψεύτρα!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα φτιάξει ένα σωρό πράγματα κ οι κυρίες θυμήθηκαν εχθές πως έκαναν δίαιτα….

Ξέσκισαν ένα ταψί σοκολατόπιτα κ σνόμπαραν την ελαφριά μου panna cotta με καραμέλα!!

Εγώ μην τις ακούτε δεν ακούμπησα τίποτε!!

Καλημέρα Μαριέττα… τώρα τις περνάω…. Ρε συ μόνο τα πιτσιρίκια έχουν βγει κ άντε σε καμία γωνία εμείς!!! Θα τον κανονίσω τον Άντρα μου!!

Ο Ηλίας κοιμάται? Ο δικός μου 7.30 είχε εγερτήριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησα 07:00,εφτιαξα το γαλα του Ηλια,τον ταισα και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 09:00...μαγειρευω για τον μικρο,σιδερωνω,ο Ηλιας αλωνιζει με σερπατινες και το μεσημερι θα παμε στης μαμας μου..θα ειναι και τα ανιψακια μου(της αδελφης μου τα μικρα)...οποτε δε μαγειρευω για μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα κ εγώ μόνο για το Σπύρο θα μαγειρέψω… εμείς έχουμε να τρώμε για ένα μήνα!!! Ευτυχώς τελείωσε η σοκολατόπιτα κ δεν έχουμε πειρασμούς στο σπίτι μας!!

Τουλάχιστον γλυκοσοκολατένιους!!!

Αυτό που δεν σας είπα είναι πως το Σάββατο για να κουνηθώ πήρα κάτι χάπια κ έκανα κ μία ένεση…. Ο πόνος στην πλάτη καλά κρατεί κ σήμερα όμως…

Δεν σας είπα τίποτε γιατί θα μου λέγατε να το ακυρώσουμε κ κάτι τέτοιο δεν έπαιζε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Δεν χορταίνω να τα βλέπω τα ζουζούνια μας!!!!!!!!!!!!

Τι ομορφιές είναι αυτές;;;;;;

Χαιρομαι που περάσατε καλα, λυπάμαι που δεν ήμουνα κι εγώ και η Σοφούλα.

Όμως δεν θ' αργήσουμε να το ξανακανονίσουμε. Σε λίγες μέρες σε μένα και μετά στης Ευγενίας και έπεται συνέχεια.

Εχει δίκιο η Ευγενία καλύτερα σε σπίτι παρά έξω για καφέ.

Ελενάκι αν η δικιά σου ήταν μόνη της ζωηρή που να έμπλεκε και με την δικιά μου. Θα είχανε λουφάξει τα αγοράκια!

Αλικάκη κουράστηκες ε; Ξέρω πως σίγουρα άξιζε τον κόπο και όλα τα έκανες με την καρδιά σου αλλά δεν θα ήταν άσχημα να δεχόσουν και λίγη βοήθεια που σου είπαν τα κορίτσια χθες.

Πως θα την παλέψεις σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα μου δεν κουράστηκα από τις ετοιμασίες…. ίσα ίσα με ξεκουράζει να ασχολούμαι με τέτοια όμορφα πράγματα!!

Έχει την τελευταία εβδομάδα που η πλάτη μου τα έχει παίξει από το παιδί! την Παρασκευή ξεκίνησε πάλι κ το Σάββατο δεν μπορούσα να πάρω ανάσα από τον πόνο… με την ένεση έφτιαξα, μόνο που ο Σπύρος εχθές μου έβγαλε το λάδι κ σήμερα πάλι τα ίδια!!

Βοήθεια εννοείται δέχομαι με χαρά αλλά εντάξει ένα ΣΚ που έχετε εσείς που δουλεύετε δεν ήθελα να ασχοληθείτε με άλλα!! Άλλωστε όπως είπα με ξεκούρασε η προετοιμασία!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Μαζεύτηκα κι εγώ η ανεπρόκοπη επιτέλους! έγινε καλά η Αφροδίτη και έχουμε πάρει τους δρόμους, πήγαμε το πρωί επίσκεψη στη θεία του Στέλιου και μετά στη γιαγιά μου με τους δικούς μου για φαγητό. Επειδή όμως το σπίτι μου είναι άνω κάτω άφησα τη μικρή στη μάνα μου για να καταφέρω να συμμαζέψω. Αλλά αντ'αυτού... είμαι εδώ και χαζεύω :lol::lol:

Μα πως να μη χαζέψεις... ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!! φτου φτου όλα κουκλάκια είναι!!

Η δικιά μου γιατί φαίνεται στραβωμένη σε μία;;; χα χα χα!!

Αλίκη ναι, εγώ θα ήθελα μερικές φωτογραφίες!! για να μην παιδεύεσαι με cd, να σου στείλω το e-mail μου να μου τις στείλεις εκεί ή είναι μεγάλες λες και δεν θα έρθουν;

Εννοείται ότι θα σου λέγαμε να το αναβάλουμε αφού ήσουν τόσο χάλια, γιατί δεν μας το είπες;;; και παρόλα αυτά είσαι τόσο ευγενική που δεν μας έδωσες να καταλάβουμε τίποτα! ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα.

Νατάσσα και η δικιά σου είναι ζωηρή; μεταλλάχθηκε το ασθενές φύλο ε; τουλάχιστον εσένα δεν πειράζει πράγματα, η Α δύο κομπιουτεράκια είχαν έξω τα παιδιά και τα εντόπισε και τα δύο :shock: . Ξετρελάθηκε με την κούνια του Σπύρου, όλο από εκεί πήγαινε και φώναζε "μπέλα" (επειδή της τραγουδάμε κουνια μπέλα). Το μάτι της κόβει τα πάντα, μέχρι και κάτι μπισκοτάκια στον πάγκο της κουζίνας ψηλά εντόπισε το ζουζούνι. Α πα πα....

Εχουν πολύ πλάκα να τα βλέπεις όλα μαζί! είναι και με διαφορά ημερών στην ηλικία και αυτό είναι ακόμη καλύτερο. Βλέπεις το καθένα να κάνει το δικό του γιατί ακόμα δεν καταλαβαίνουν να παίξουν μαζί, και που και που να βρίσκονται, να αρπάζουν ο ένας τα παιχνίδια του άλλου, να χαϊδεύονται, να φιλιούνται... αφασία!!

Αχ πάω να κάνω καμιά δουλειά... ουφ βαριέμαι αλλά πρέπει. Τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε μοντέλα μου? (έτσι θα σας φωνάζω)

Τι κάνετε?

Εμείς πήγαμε βολτίτσα κ ο Σπύρος ξανά έφαγε τα μούτρα του μέχρι τη μύτη… του πρήστηκε κ το χειλάκι του…. απλά στεναχωρήθηκα γιατί έφταιγα εγώ!!

Ελένηηηη δεν είναι η μέρα τους… η Α καλά είναι τώρα?

Μαριέτταααα δεν ξέρω γιατί στο έφερε το λουκάνικο η Ευγενία :roll::roll: αλλά εγώ το τίμησα δεόντως!!! ΕΧΑΣΕΣ!!! Τελικά άλλος το θέλει, άλλος το τρώει!!!

Τώρα σε είδα Ελένη….

Νομίζω πως είναι καλύτερα το cd γιατί είναι μεγάλες… αν θες όμως σου στέλνω κάποιες κ σου γράφω κ ένα να τις έχεις!!! Τι κόπος παιδί μου? Έχω κ βίντεο… θα σας φτιάξω κ από αυτό!!

Καλέ ήμουν μια χαρά… το βράδυ της παρασκευής κ το Σάββατο το πρωί ήμουν χάλια αλλά μετά πετούσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια η πρώτη φώτο που έβαλα δεν είναι σαν την διαφημιστική αφίσα των Ρουβά – Ονιράμα – την άλλη δεν θυμάμαι ??? χαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...