Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Κουμπαρούλα σε βλέπω! (ΖΕΤΑ)ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ!

Έχουμε μια επισκέπτηρια κορίτσια από άλλο θεματάκι και είναι κουμπάρα μου. Μ' έχει παντρέψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχεις και την κουμπαρα σου να σου κανει παρεα.Δεν συναντιεστε απο κοντα να πειτε τσαγακι παρεουλα!

Εμεις αυτο το παθαμε σε εμπορικο τα Χριστουγεννα δεν περπατουσε ετρεχε, και αντε πιαστην!

Θα τρωνε τα πουλακια μου τωρα και τιποτα κα τα δω καλα!!

Εμεις ειμαστε λιγο δυσκολα γιατι την μικρη την εχει πιασει βλακεια και κανει ολο βλακειες και τωρα κλαιει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες τι κανετε???νατασσα και ινα και κουμπαρα νατασσας δηλ.γιατι οι αλλες καθονται και μας κουτσομπολευουν μαλλον γιατι ειχα λοξιγγα...

λενακι οντως δεν αποχωριστικα πολλα τα φυλαω για το επομενο παντως ξεχωρισα τα πρωτα του τα πιο μικρουλια και τα εβαλα σε ενα κουτι να του τα δωσω οταν θα κανει και εκεινος το πρωτο του παιδι οταν θα γινω...γιαγια :shock::shock::shock::shock::shock::shock: και εγω..του εγραψα και ενα γραμμα..ελπιζω να μην μου τα φερει στο κεφαλικαι βγει αναισθητος σαν τον μπαμπακα..γιατι μετα με το δικιο μου θα τα ακουω απο την νυφη μου...

νατασσα εγω σημερα τον γυρισα με τα ποδια απο το μαγαζι οση ωρα ημασταν στην πλατεια με τα περιστερια ολα ηταν σουπερ..κυνηγουσε τα περιστερια χαιδευε τα αδεσποτα καθοταν κατω και επαιζε με τις πετρες..αστα χαλια μαυρα..μετα ομως επρεπε να τον σηκωνω αγκαλια γιατι βαριοταν να περπατησει...κοψομεσιαστικα...γιατι δεν ειχα καροτσι ειναι η σωστη ερωτηση εε??γιατι κατεβηκα με το αμαξι λογω κακου καιρου το πηρε μετα ο αλεξης να ερθει σπιτι αλλα κατεβηκε με την μηχανη γιατι εντωμεταξυ εφτιαξε ο καιρος..αρα...το βραδυ θα τον βαλω να μου κανει μασαζ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα μου τα είπαμε απ' το τηλέφωνο τώρα με την κουμπάρα μου γιατί έχει κι αυτή παιδάκι (ένα κοριτσάκι 7 μήνες μεγαλύτερη από την δικιά μου) και φοβάμαι να συναντηθούμε έτσι όπως είμαι άρρωστη.

Μαράκι κι εμένα μ' έπιασε η μέση μου μετά με τα ψώνια και την μικρή αγκαλιά άστα να πάνε.

Εσύ είχες μεγάλη απόσταση για να γυρίσεις αγκαλιά με τον Μανώλη; Δεν είναι ωραίο όμως που πλέον μας δίνουν το χεράκι του και πάμε βολτούλες μαζί.

Ωραίο αυτό που έκανες με το γράμμα και τα ρουχαλάκια. Θα είναι πολύ συγκηνητικό και συναισθηματικό φαντάζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ κοριτσια καλη η οικογενειακη βραδια αλλα το εγγεφαλικο μου κλινει το ματι :shock::shock::shock::shock::shock:

Η Φλωρα εχει ξεσαλωσει και ο μικρος ακολουθει απο πισο. Απο το πρωι ξεσκιστικα στις δουλειες και τωρα το σαλονι ειναι σαν βομβαρδιζμενω παλι ~x(~x(~x(~x(

Ο αντρας μου εχει κουκουλωθει με την κουβερτα στον καναπε και εγω τσιροκοπαω σαν την τρελη μπας και βαλω ταξη αλλα με εχουν γραμμενη.......Αααααααα τα νευρα μουυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ευη με τα θηριακια σου...ο τριανταφυλλος εχει τον καλυτερο δασκαλο νομιζω...ποπο...μεταξυ μας και εγω ενα τετοιο τρελαδικο σπιτι θελω...αχ θελω κι αλλο μωροοοοοο τωρααααααα....

νατασσα εγω την αποσταση την κανω σε ενα τεταρτακι με τον μανωλη στο καροτσι...σημερα το καναμε μισαωρο κανονικο...μεγαλωσαν τα μικρακια μας...εμενα θελει να τρεχει και δεν τον νοιαζει αμα πεσει...κανει νταντα τον δρομο που τον εριξε και συνεχιζει πιο γρηγορα...οταν κατσει πανω απο 5 λεπτα συγκεντρωμενος και ηρεμος καπου..κανω παρτι... :lol::lol: ποπο λετε να εχω θεμα με το σχολειο αργοτερα???ααα και κατι αλλο..εχει αρχισει και τσιριζει.μα μιλαμε σε τρελενει...δεν του δινω κατι τσιριζει..βαριεται τσιριζει...χαιρεται τσιριζει παιζει τσιριζει...τι θα κανω??? :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως Ευη μεχρι να μεγαλωσουν θα εχουμε πολλα τετοια!!Εμενα αρχισε να επαναλαμβανει τις ιδιες βλακειες οταν την μαλωνω για να γελαει και να την κυνηγαω.Κουτουλουσε το κεφαλι της σε ενα ντουλαπι με γυαλινη πορτα, εγλυφε το πατωμα, δαγκωνε το τηλεκοντρολ , και μετα γυρνουσε γυρω απο τον εαυτο της μεχρι να πεσει κατω.Σταματησε οταν της εδωσα πατατακια μπανιο γαλα υπνος και εχουμε ησυχια!!

Μαρια σου ευχομαι να δωσεις το κουτι σου στο εγγονι σου και να ξαναδεις τα ρουχακια και να γελας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα ποσα κιλα περνας τη μικρη?Θα εχετε και θεμα σε λιγο θα σε περνει αγκαλια!!|Και μενα ποναει πολυ η μεση μου αλλα ειναι προεορτια οποτε υπομονη!!

Μαρακι μην βιαζεσε ξερεις οταν περιμενεις κατι πολυ δεν ερχετε!Να εισαι σιγουρη οτι θα ερθουν τοτα παιδακια οσα θελεις!!

Του ΜΑνωλιου μπορεις να συνεχισεις να του μιλας ηρεμα για να το ξεπερασει.Τωρα αρχιζει και καταλαβαινει τι του γινεται και προσπαθει να τραβηξει την προσοχη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα μου δεν μπορει να την τραβιξει ποιο πολυ...δεν ποναει ο λαιμος του ηθελα να ηξερα???ποπο τερατακι εχω...εχεις δικιο παντως οταν θες κατι δεν ερχεται...ειναι ομως και αλλοι που υποστηριζουν πως οταν θες κατι μεσα απο την ψυχη σου παρα πολυ..ολοι οι δρομοι θα σε οδηγησουν εκει..εγω θα παρω την δευτερη αποψη με συμφερει πως να το κανουμε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ερωτηση ασχετη:γιατι ειναι τοσο θλιμμενα τα μοντελα ρε κοριτσια???μιλαμε τωρα βλεπω αντ1 και κοντευω να κλαψω...δεν εχουν σοβαρο υφος εχουν θλιμμενο υφος..κριμα τα κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μορε τι τερατα εχουν γινει τα μωρα μας, πρεπει να ειναι της ιλικιας τωρα δεν εξιγιτε αλιος...

Μαρια και ο δικος μου τσιριζει οταν δεν θελει κατι η εχει παρει κατι και του το ζιταω πισο..

Ινα η αγαπημενη μου ωρα της ημερας ειναι οταν κοιμουντε ολοι και εγω καθομε και χαλαρωνω αλλα εδω ολοι ειναι επι ποδος προς το παρον και τρωνε βαφλες με μερεντα (ο μικρος τις τρωει σκετες) εγω απλα τις μιριζω :((:((:((:((=p~=p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι κι εγώ αυτό έκατσα να δω τώρα. Έβαλα τη μικρή ταρζανίτσα μου για ύπνο και χαλαρώνω.

Μην ανησυχείς και το alter ego του Μανωλιού από εδώ τα ίδια κάνει. Τσιρίζει συνέχεια. Εγώ της λέω πολλές φορές "κοπέλα μου θα πάθεις φαρυγγήτιδα το ξέρεις;" :lol::lol: :lol:

Ίνα μου πραγματικά σε λίγο δεν θα μπορώ να την σηκώσω είμαι που είμαι μισός άνθρωπος έχω και πρόβλημα μέσης άστα βράστα...

Ευάκι γιατί πεδεύεσαι μωρέ με τις δουλειές μ'αφού θα ξαναγίνουν άστα και άραξε κι εσύ στο καναπέ και πάρτου και την κουβέρτα. Έγω έτσι κάνω όταν θέλω να του δείξω πως και γω ξέρω να καλοπερνάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Ευη που κρατας χαρακτηρα ,εγω δεν μπορω εφαγα το πορτοκαλι μου τωρα και πειναω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλα ειπα να τρωω κατι που μου αρεσει γενικως να τρωω μεχρι το μεσημερι το απογευμα ενα γιαουρτακι και το βραδυ ενα πορτοκαλι!!

Κρατηστε με .......................

ΔΕν ξεκολαει το μυαλο μου απο το φαγητο!!!

Ας ειναι γερα και ας κανουν παρτι καθε μερα ετσι.Αν δεν ειχαμε και αυτα οι στιγμες ησυχιας θα ηταν ανυποφορες ενω τωρα ειναι απολαυστικες!

Νατασα πρεπει να κρατησεις δυναμεις και για δευτερο παιδακι!Προσοχη στη μεση σου!

Αυτη η τηλεοραση ολο βλακειες εχει.

Μαρια ειναι δυστυχισμενες απο την πεινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα ολα ειναι στο μυαλο μας οπως το λες, και εγω μην νομιζεις οτι ειμαι καλιτερη απλα τωρα κατι εχω παθει κοριτσια και δεν σκεφτομε καθολου το φαγητο, εκτος απο αυτα που πρεπει να φαω...

Βασικα εχει κολισει στο μυαλο μου η οικονα της Ευης οπως θελω να γινει και με κραταει σταθερη οταν λιγουρεβομε κατι..

Ασ ειναι καλα δεν λες τπτ, ωρες ωρες οταν κοιμουντε καθομε και τα καμαρωνω :x:x:x:x ειναι η πιο ωραια οικονα που μπορω να φανταστω, τα παιδακια μου να κοιμουντε γαλινια και ασφαλοι στα κρεβατακια τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα μου δεν το βλέπω να έχω κουράγια για δεύτερο δεν το αποκλείω βέβαια.

Κι εγώ μόλις έφαγα (δεν σας λέω τι για να μην σας κολάσω) και πίνω ένα ποτάκι όσπου να σχολάσει ο αντρούλης μου.

Αυτή η τηλεόραση και μένα μου την δίνει φέτος. Δέν έχει τίποτα που να αξίζει.

Ευάκι δεν κοιμήθηκαν ακόμα;

Κι εμένα μ' αρέσει να χαζεύω την Σοφούλα όταν κοιμάται. Είναι σαν αγγελούδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους κοιμηθικαν τα τερατακια μου.....

Οι αλες μαλον το γλεντισαν για τα καλα στης Αλικης, καμια τους δεν μπικε ολο το απογεβμα-βραδυ...

Θα φαω και εγω το γιαουρτακι μου και θα την πεσω μου φενετε, αν και δεν πολυνισταζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κι εγώ περίμενα πως θα μπει καμια τους αλλά μπα....

Θα πάω να την πέσω κι εγώ μάλλον γιατί ούτε και ο άντρας μου έχει έρθει και έχω αρχίσει να κουτουλάω.

Σαν να βλέπω την Ευγενία να έρχεται ή μου φαίνεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πες, για πες πως περάσατε;;;; Πες τα μας όλα ε;;;; και μετά μας διαβάζεις. Δεν γράψαμε και τίποτα το σημαντικό άλλοστε έτσι για να περνάει η ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από εμένα!!

Πριν ένα μισάωρο μαζευτήκαμε κι εμείς!

Μπήκα να σας δώσω αναφορά :lol:

Λοιπόν, περάσαμε πολύ πολύ ωραία! τα περάσαμε όμορφα, όμορφα όμορφα λαλαλαλα....

Μάλλον με κόλλησε η κόρη μου ενέργεια, τι να σας πω βρε κορίτσια, κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο μέχρι να φτάσουμε και όταν ξύπνησε που της βγάζαμε το μπουφάν, από εκείνη την ώρα είναι ντούρασελ λες και είναι 12 το πρωί!!!!! Εεεε ρε γλέντια ευτυχώς που αύριο δεν δουλεύουμε!

Η Αλίκη και ο άντρας της είναι πολύ καλά παιδιά! είχε φτιάξει η άτιμη ένα σωρό πράγματα τα οποία οι μεγάλοι δεν τα τίμησαν όσο έπρεπε, τα μικρά όμως μια χαρά τα ευχαριστήθηκαν, ειδικά ο Ηλίας που έφαγε για πρώτη φορά... ψωμί!

Ο Σπυράκος φατσούλα φοβερή, πολύ όμορφος! Ηλίας, Νώντας και Ακης κλασσικά, αστέρια! Ο Ηλίας ήταν ντυμένος άραβας και ο Νώντας τιγράκι, του είχε βάψει η Ευγενία τη μύτη και πήγαινε η Αφροδίτη και του την έπιανε :lol:

Ο Ακης εντάξει, δεν την στρίμωξε πολύ την Α!! η δικιά μου όμως έσκασε φιλί στον Ηλία!!!!

Αχ τι άλλο;; αααααα ναι, η Μαριέττα έφαγε ένα ταψί σοκολατόπιτα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΙΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΕΙΣΑΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΕΣ!!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ!!

Κορίτσια περάσαμε πάρα πολύ καλά και φυσικά κρατήσαμε την δίαιτα!!! :lol::lol::lol:

Πιτσα, μπόμπες, κεφτεδάκια και στο τέλος φυσικα ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ !!! :oops::oops::oops:

Τα παιδια τρελαθήκανε στο παιχνίδι, μόνο ο Σπυράκος είχε νευριάσει λίγο που τοσα άλλα παιδάκια έπαιζαν με τα παιχνίδια του και που ο μπαμπάς πηρε αγκαλία τον Ηλία.. :cry::cry::cry:

Ήταν όμως μια γλύκα!! Αλίκη να τον χαίρεστε τον κούκλο σας!!

Ηλία θέλω το επόμενο παιδί μου να είναι κορίτσι και να στο δώσω για νύφη!! Το παιδί είναι ζεν.....

Ο Άκης φυσικά εκανε επίθεση στην Αφροδίτη μας αλλά και αυτή δεν το επαιξε καθόλου δύσκολη...βέβαια και ο Ηλίας είναι σιγανό ποταμάκι...

ο δικός μου είναι κολλήμενος με τα τουτού και δεν τον ενδιαφέρει τπτ άλλο...

Ελένη και Στέλιο η Αφροδίτη σας είναι μια κούκλα και πανεξυπνη. Απο ποιον να πήρε άραγε?

Ο δικός μου λίγο η σοκολατόπιτα, λίγο η παρέα, γέλαγε και χόρευε μέχρι τις 12 παρά. Κοιμήθηκε λίγο στο αμάξι, μετά τον ξυπνήσαμε για να τον αλλάξουμε και να πιει γάλα, και εκεί που ήταν έτοιμος να κοιμηθεί, έκανε κακά, τα έκανε όλα σκατά και αντε ξανά απο την αρχή αλλαγή όλα του τα ρούχα..Να δω τι ώρα θα ξυπνήσει αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγάλατε φωτογραφίες καλέ;

η Αφροδίτη, ο Σπύρος, ο Άκης τι ήταν ντυμένα;

Α! δεν τα λέτε όλα... και θα σας μαλώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...