Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

αγαπη μου!!!!!!!!!!!! τι φατσα ειναι αυτη βρε!!!!!!!τι φρυδια,ματια χαμογελο!!!!!φτου σου κοπελιτσα μου!!νομιζω Νατασσα οτι κατι σου φερνει κι εσενα σιγα σιγα...αλλα κυριως μπαμπας!!!!!!!!!!

ρε σεις!! εχουν αλλη γλυκα τα κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιπερια δεν του εχω βαλει μεσα στο φαγητο του αλλα του εχω δοσει γεμιστα πιπερια..Τωρα σπανια θα του μαγιρεψω χορια φαγητο. Την Τεταρτη που εκανα τσιπουρες για εμας εκανα ψαροσουπα για τον Τριανταφυλλο και εφτυχος την εφαγε.....

Μαριεττα τα παιδια διασκεδασαν και αυτο εχει σημασια, εγω δεν ξερω ακομι και πολους απο εκει οποτε δεν ειχα και κατι καλιτερο να κανω απο το να κινιγαω τον Τριανταφυλλο. Ηταν ο μικροτερος εκει μεσα και ξετρελαθικε με τις σαρπαντινες.

Κοριτσια ηταν τελιος σαν μικρος zorro, το ζουζουνι μου...

Αναστασια πως μεγαλωσε το Σοφακι, κοπελαρα κανονικη...Εσυ εκοψες την φραντζα καλε???? Την αλη φορα να μην την κανεις τοσο κοντη...

Μαριεττα οντος τα κοριτσια ειναι διαφορετικα, ειναι πιο κολπαδορες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια νυσταξα...

παω να κοιμηθω!!!

φιλια κορες!!

Νατασσα πες στον αντρα σου να σου κανει εντριβη με οινοπνευμα και να σου ρηξει βεντουζες!!

μη γελατε!!!

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου το λένε κι άλλοι πλέον φιλενάδα ότι κάτι φέρνει κι από μένα.

Και ο δικός εχει ομορφύνει επικύνδινα... Αν ήταν η Σοφούλα αύριο στην συνάντηση είμαι σίγουρη ότι θα του ορμούσε γιατί έχει και ένα φετίχ με τους ντροπαλούς :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλησε η κομμωτρια τωρα Νατασσα...οποτε σουζα εσυ!!!

Καληνυχτα !!!!!!!!!!!!!

Νατασσα τωρα ειδα το μηνυμα σου!!το παιδακι μου ειναι ομορφο γιατι μοιαζει απο τον μπαμπα του..και δε κανω πλακα..ουτε γυρευω κοπλιμεντα...

το IQ το δικο μου θελω να εχει μονο και τι στον κοσμο!!! :lol::lol::lol:

στην επομενη συναντηση μπορει να εχουμε ειδυλλιο...ποιος ξερει!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα επιτέλους μετά απο 3 εβδομάδες ο Δημήτρης δεν έχει αγώνα και ακόμα καλύτερα δεν θα πάει αυριο στο γραφείο και έτσι θα τον ευχαριστηθούμε λίγο γιος και μάνα...

Ο Επαμεινωνδας επεσε για υπνο στις 9 - με το ζόρι τον κρατούσα για να χωνέψει λιγο το φαγητο και να πιει το γαλα του. Όμως κοιμάται μόνο το μεσημέρι απο τις 12-2 και μετά κατευθείαν το βραδυ μέχρι το πρωι στις 8-9.

Έυη κανόνισε να μην τρως σωστά και έχεις άλλα προβλήματα μετα. Κρέας δεν τρως καθόλου? Αυριο την σαλατα να την φας με τσιτσι και να αφήσεις τις εξαντλητικες διαίτες γιατί μετά και λιγο να τρως θα τα ξαναπάρεις ολα.

Νατάσσα τι γλύκα είναι αυτή? Φτού σου Σοφάκι!!Εισαι αστέρι τρελό και εσύ!! Πραγματικά χαρούμενο παιδάκι.Μαριέττα τα κορίτσια είναι τελειώς διαφορετικά σε χαρακτήρα απο το αγόρια. Είναι πολυ !πιο έξυπνες και τσαχπίνες.

Εμένα ο Νώντας έχει μάθει με παιδάκια και του αρέσουν πάρα πολύ αλλά σιγουρα στην αρχή αύριο θα είναι κρυμμένος μέσα στα πόδια μου.

Εννοείτε πως είναι και αυτός μεγάλη ψωνάρα, οποτε κλαίει τον βάζω μπροστά στον καθρέπτη και τα ξεχνάει όλα. Επιπλέον ζουζουνίζει απίστευτα όταν κοιταζόμαστε στον καθρέπτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Εύη εγώ της την έκοψα :oops::oops::oops: και όντως εκ των υστέρων κατάλαβα ότι της τα πήρα πολύ κοντα. Δεν το ξαναδοκιμάζω. Απλα είπα να γλιτώσω το ρεζιλίκι στο κομμωτήριο γιατί την πρώτη φορά που την κούρεψα μετά την βάφτισή της μας άκουσε όλη η περιοχή όχι μόνο το κομμωτήριο.

Έβγαλες φωτογραφίες από το πέρτυ σήμερα;;; Βάλε μας τα παιδιά ρε συ με τις στολές!

Μαρριετάκι καληνύχτα. Το σκέφτηκα κι εγώ για την αντριβή και τις βεντούζες. Αύριο θα του το ζητήσω μου φάινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ τι μου θιμιζεις τωρα με το οινοπνευμα......Μονο που τον αντρα μου τον ετριβαν με πετρελεο οταν τον γνορισα και ειχε αρρωστισει μια φορα στης αρχες, και κατι αλα χαζα εκαναν αλλα δεν σας τα λεω γιατι θα ξερασετε...

Το κακο ηταν οτι τοτε μολις ειχαμε γνοριστει και εμενε στο σπιτι μου και μολις ακουσε η μαμα οτι το παιδακι της 25 χρονον μαντραχαλος ειναι αρρωστος πιρε τηλεφωνο για να ετιμαστει να ερθει ο μπαμπας του να τον παρει :evil::evil::evil::evil::evil: Αλλα δεν ειχε καταλαβει με πιον ειχε να κανει η κυρια...

Τον πιρε και τον σικωσε τον αντρουλι μου εκεινη την ημερα και του ειπα οτι αν φιγει να μην ξαναγιρισει πισω...Τι καλα την πιρε τηλεφωνο και της ειπε οτι τον φροντιζω μια χαρα και δεν θελει να φιγει. :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαριεττα καληνυχτα, ονειρα γλυκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω και εγώ για υπνο κοριτσάρες γιατί αύριο οι κύκλοι θα έχσυν φθάσει μέχρι το στόμα. Καλή ξεκούραση σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτογραφιες δεν εβγαλα κοριτσια γιατι το βουρλο ειχα ξεχασει να φορτισω την μηχανη και το κινιτο μου ειναι μαπα οποτε βγαζει και μαπα φωτογραφιες...

Ευγενια δεν κανω εξαντλιτικη διαιτα μην ανισιχεις.Τροω κοτοπουλο και ψαρια αλλα κοκκινο κρεας εχω να φαω απο τοτε που αρχισα διαιτα..Τροω και αβγα οποτε νομιζω πος ειμαι καλιμενη απο σιδιρο...

Νατασα καληνυχτα, περαστικα και παλι..

Ευγενια τωρα ιδα και εσενα που καληνυχτεις.. Αντε παω και εγω...

ονειρα γλυκα κουκλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιιιιιιιιιι!!!!! Σοφούλα μου γλυκιά πόσο μεγάλωσες! φτου σου κοπελάρα μου! έχω να την δω και 4 μήνες, κι εμένα μου φαίνεται αλλαγμένη Νατάσσα. Σε όποιον και να μοιάζει, σημασία έχει οτι είναι μια κούκλα! Καληνύχτα και περαστικά.

Συμπεθέρα μόνες μας μείναμε; θα σε αφήσω κι εγώ γιατί νυστάζω. Είδες, με τα παιδιά δεν χρειαζόμαστε και γυμναστήριο, 2-3 εξορμησεις την εβδομάδα, κυνηγητό και θα βγούμε φέτες στην παραλία!!

Μαριέττα με την Α αν καταφέρουμε να έχει κοιμηθεί πριν τις 12 είμαστε ευχαριστημένοι!! είναι νυχτόβιο το παιδάκι μου αλλά δεν με πειράζει, προλαβαίνω να την χαρώ γιατί γυρίζω κατά τις 6 το νωρίτερο σπίτι, και επίσης μπορώ να πάω και κάπου χωρίς να έχω το άγχος να γυρίσω νωρίς. Θα προτιμούσα όμως να ήταν στις 11 στο κρεβάτι αντί για 12! το παλεύω και πιστεύω να προσαρμοστεί.

Σήμερα ήταν τόσο κομμάτια που μετά από πολύυυ καιρό αποκοιμήθηκε πίνοντας γάλα! είναι η αγαπημένη μου στιγμή όταν το κάνει αυτό, τρελαίνομαι να την χαζεύω να κοιμάται στην αγκαλιά μου. Βρήκα επιτέλους ευκαιρία και της έκοψα κι εγώ λίγο τη φράντζα γιατί όλο έμπαινε στα ματάκια της. Το πρώτο της "κούρεμα" μετά τη βάπτιση!

Ασχετο αλλά φτιάχτηκε το λάπτοπ μου είμαι πολύ χαρούμενη!

Κοριτσάρες τα λέμε αύριο, καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γράψατε πάλι….? Δεν έχω χρόνο δεν το καταλαβαίνετε?

Καλημέραααα!

Ο Σπύρος κοιμήθηκε ευτυχώς… ξύπνησε μόνο τις 3 για γάλα κ μετά 7 που σηκωθήκαμε!! Βέβαια όπως πάντα δεν συγχρονιζόμαστε οπότε υπήρχε άλλο θέμα!!! Θα τα πούμε από κοντά ( στις υπόλοιπες θα το πω την Κυριακή)!!

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω….

Μόνο στο Μαράκι να πω κ εγώ πως το στίγμα δεν δημιουργεί πρόβλημα (μόνο όπως είπε η Ελένη όταν θα κάνει οικογένεια να πάρει γυναίκα άνευ … αν γίνεται…) κ επίσης ξέρω πως αν έχει το παιδί στάνταρ έχει ένας από του 2 γονείς.. είναι κληρονομικό. Άρα αν δεν έχει ο Αλέξης έχεις εσύ! Τώρα για να είσαι σίγουρη πρέπει να κάνεις ειδικές εξετάσεις όπως κ ο Μανωλάκης!

Κ να πω ακόμη στην Ελένη πως ούτε από το γιό μου κινδυνεύει η Α.. 1ον γιατί προτιμά μεγαλύτερες κ 2ον γιατί συνήθως τις τρώει από τα κορίτσια κ δεν βγάζει κιχ!!!

Αυτάάά…. αν δε με δείτε να τριγυρνάω εδώ μέσα κ θέλετε κάτι πάρτε τηλ…

Φιλιά….

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπου έπεσε το μάτι μου κ διάβασα για όσπρια….. Ελένη κ εσύ στο κλάσιμο θα μας έχεις??

Σας την φέραμε όμως γιατί τελικά κ εμείς φακές οικογενειακώς φάγαμε!!

;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα κρίμα που έτυχε αυτό… μπορούμε όμως να κανονίσουμε πάλι… κ άμα κερδίσει κ τα 5 η Ευγενία θα φέρουμε κ τα κορίτσια μας που είναι μακριά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη σημερα εχουμε συναντηση στον θαλαμο αεριων;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))

μονο εμεις δε φαγαμε οσπρια γαμωτο!!! αλλα οπως κι ο Νωντας,ετσι κι ο Ηλιας δε τα εχει δυσκολα τα αερακια του!!!!

ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα κρίμα που έτυχε αυτό… μπορούμε όμως να κανονίσουμε πάλι… κ άμα κερδίσει κ τα 5 η Ευγενία θα φέρουμε κ τα κορίτσια μας που είναι μακριά!!!

Τι καλά που θα 'ταν!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

ΚΑΛΕ τι κοπελα καλη ειναι αυτη τι τσακπινα γυναικα??Κουκλιτσα ομορφη!Δε λεω οτι τα αγορακια δεν ειναι ομορφα αλλα και αυτη η τσακπινια ειναι αλλο πραγμα!

Ενταξει δεν ηθελα να το πω αλλα και εγω την εκοψα την φρατζα γιατι τα ματια δεν εβλεπαν!Ευη δεν γινεται να τρεχουμε κομμωτηριο για μια φρατζα συγνωμη!θα παω να γραφτω σχολη κομμωτικης τελος!

Ετοιμαζεστε :cry::cry::cry::cry::cry: !!Να βρειτε τροπο να συνδεθουμε μεσω skype ολες μαζι!!!

Αλλα και ο Μανωλης τι λοκατζης ειναι αυτος την τσουλιθρα την παιζει στα δακτυλα του ενος χεριου!!

Τι το παιδευεται με της εξετασεις αυτος ειναι αντρας και δεν εχει αναγκη θα παει φανταρος θα του βαλουν εμβολια εκει και θα ειναι παντως καιρου!

Αχ με την βρωμιαρα την ουρολοιμωξη χανουμε και τα εμβολια μας γμτ!!

Μαριεττα δεν μισω εσενα μισω τις δουλειες που προλαβαινεις και κανεις!Εσενα σ αγαπω :P

Παω να καθαρισω τα ψαρια μου τωρα που η μικρη ειναι στου γειτονες!

Σημερα θα ειμαι ολη τη μερα μεσα μονο με τη μικρη και χωρις αυτοκινητο.πνιγομαι.

Νατασα ωρα για ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταισα τον μικρο το φρουτο,αλλαξα διακοσμηση στα ραφια της κουζινας,πεταξα αχρηστα πραγματα και αδειασε τοσος χωρος!!! απο μικρη ειχα το συνηθειο να μη πεταω ποτε τιποτα...τωρα ομως!! ο,τι δεν εχει χρηστικη λειτουργια...στα σκουπιδια!! βαρεθηκα να βλεπω μικρα σκατολογιδια που πιανουν χωρο και σκονη!!

εστειλα τον Μανο στο σουπερ,χασαπη,μαναβη (αυτος δεν με αναβει καθολου!!! μπου χα χα χα χα!!!) =))=))=))=)) ,παω να σιδερωσω με τον Ηλια,φαγητο εχει απο χθες,εμεις κατι προχειρο...

μετα να φτιαξω λιγο την μουρη μου,γιατι αν παω το απογευμα στον Σπυρακο,το παιδακι θα νομιζει οτι ειμαι μασκαρεμενη και δε λεει!! :lol::lol::lol::lol:

Νατασσακι καλημερα!! πώς εισαι σημερα;

Ινα κι εγω σε αγαπαω βρε!!! οι δουλειες ειναι το αναγκαιο κακο της νοικοκυρας!!!! κι εγω τις μισω απιστευτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπριτσες μου καλημερα...σημερα ειναι η μεγαλη συγκεντρωση???αχ κακομοιρες μου και δεν βγαλετε χιλιαδες φωτογραφιες τα παντα...με κατι πρεπει να ασχολειθουμε και εμεις που κατουρησαμε στο πηγαδι και δεν θα ειμαστε εκει...και θα λειπει και η νατασσα σαν σκηνοθετης...νατασσακι καλα εισαι σημερα??να βγαλετε και βιντεο...να εχουμε αποδεικτικα στοιχεια στα χουφτωματα του ακη.. :P:P

τι ομορφη που ειναι η σοφουλα..μεγαλωσε το κοριτσακι μας...σαν τωρα το θυμαμαι τοσο δα σκατουλι να το μπερδευουν :shock::shock::shock: με το δικο μου σκατουλι...χαχαχχαχα

κοριτσια η νυφη μου θα περασει κανονικα απο ιατρικο ελεγχο...χαχαχχα ενταξει μια χαρα θα ειναι θα ειναι το παιδακι μου ακομα κι αν εχει η μανα μου παλι δεν ξερω γιατι απο χθες εχει πανικοβληθει και ολο κλαιει...μα γιατι το παιδι μας και γιατι το παιδι μας...ακομα και μεταγγειση αιματος θελει να του κανουμε :shock::shock::shock::?:?:lol::lol::lol::lol: ναι το ξερω ειναι τρελη η μανα μου αλλα οτι και αν της εξηγησα χθες σημερα που τον ειδε μεσω βιντεοκλησης παλι εκλαιγε...

σημερα το μενου γραφει σπανακορυζο..θα ειναι καμια μεσα σημερα η θα γινεστε ολες κουκλες???

φιλεναδα σκετος σιφουνας εισαι..και εγω εφτιαξα τις ντουλαπες του μανωλη το πρωι σχεδον...εβαλα λεει να ξεκαθαρισω τα ρουχα του ποια θα κρατησω ποια οχι αλλα εχω τρομερο προβλημα...τιποτα δεν θελω να διωξω...τον θυμαμαι σε αυτα τα μικροσκοπικα ρουχαλακια και με παιρνουν τα ζουμια...ποτε μεγαλωσε???θα κρατησω και ολα τα ουδετερα χρωματα για το επομενο που ευελπιστω να ειναι κοριτσι(κατσε πρωτα να το κανεις εε???σωστο και αυτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προειδοποίηση!!!

ΜΗ ΦΑΤΕ ΠΟΛΥ….. αφήστε χώρο!!! Είναι κ απόγευμα κ δεν θα έχετε χωνέψει…

Κανονίστε….. !!!

Αχχ δε σχολίασα τα αστέρια Μανώλη κ Σοφία!!!

Φτου φτου στο Μανώλη που είναι πολύ αντράκι…

Φτου φτου στο Σοφάκι που είναι για πασαρέλα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τα μωρά μου κοιμήθηκαν, έφτιαξα ένα latte machiato caramel, πήρα αγκαλιά το λάπτοπ και βγήκα μπαλκόνι να κάνω το τσιγαράκι μου και να σας διαβάσω. Ησυχία όμως βλέπω σήμερα, που είστε;;

Αλίκη τι κάθεσαι και φτιάχνεις καλέ;;; για παρέα είπαμε να έρθουμε και να γνωριστούμε, όχι για να φάμε! μόνο μια στρειδόπιτα φτιάξε για τη Μαριέττα που τη ζήτησε :D

Μαρία εγώ είμαι εδώ! εσύ όμως έφυγες ε; όχι δεν γίνομαι άλλο κούκλα, πόσο πιά μπου χα χα! Καλά, η μάνα σου παίζει να είναι ακόμα πιό υστερική από τη δικιά μου με το εγγόνι της. Καλέ γιατί κάθεται και κλαίει η γυναίκα;; τίποτα δεν έχει ο Μανωλιός! όσο για τα ρουχαλάκια, εγώ τα έχω κρατήσει όλα μέχρι στιγμής. Δεν ξέρω βέβαια αν θα καταφέρω να κάνω άλλο παιδί, αλλά θα τα κρατήσω μερικά χρόνια ακόμα και αν δεν... θα τα δώσω σε κάποιο ίδρυμα να πιάσουν τόπο. Εσύ αφού θα κάνεις δεύτερο γιατί να τα δώσεις, κράτα τα όλα! και κοριτσάκι να είναι μπορεί να φορέσει και τα μπλε. Εγώ που έχω κρατήσει όλα τα φορεματάκια αν κάνω γιό τι θα τα κάνω μου λες;

Ινα κι εμένα έχει καθυστερήσει σχεδόν 2 μήνες το εμβόλιό της :shock:

Από δουλειές δεν έχω κάνει σχεδόν τίποτα... μόνο σ/μ πήγα. Ξέρετε τι ώρα σηκωθήκαμε από το κρεβάτι μαμά και κόρη; στις 11.30!!! ξύπνησε το αστέρι μου από τις 7, την πήρα στο κρεβάτι μας γιατί δεν είχα κουράγιο να ξυπνήσω μπας και ξανακοιμηθεί, και κοιμήθηκε μισή ώρα μετά μέχρι τις 11.30. Ωραία ήτανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ρε φιλενάδες τώρα θα είστε στις Αλίκης με τα πιτσιρίκια σας στολισμένα και θα καμαρώνετε για τα καμώματά τους! Ανυπομωνώ να δω φωτογραφίες σας και να μάθω πως περάσατε.

Ο ι υπόλοιπες φιλενάδες μου που είναι;;;

Εγώ εδώ με τα τσιαγάκια μου και την μικρή μου που ευτυχώς παίζει με διάφορα και δεν θέλει αγκαλιές.

Την πήρα το πρωϊ και πήγαμε σουπερ μαρκετ και μετά από κάποιο σημείο που βαρέθηκε στο καρότσι του σουπερ μαρκετ αναγκάστηκα και την άφησα κάτω. Έ αρχικά έκανε ότι το έσπρωχνε κι εκείνη από το πλάι΄για λίγο όμως γιατί ξεθάρεψε γρήγορα και άρχησε να τρέχει. Έ, γίναμε ρεζίλι από εκεί και ύστερα. Εγώ άρχισα να την κυνηγάω με το καρότσι εκείνη μου έκανε "τσα", μίλαγε σε κόσμο, κηνύγαγε κάτι παιδάκια, ότι να ναι! Δεν το ξαναεπιχειρώ μόνη μου αυτό το πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...