Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Κάρμα Μαριέττα!!!!

Είναι πολύ καλά παιδιά…..!!! Στην ίδια πολυκατοικία ήμαστε!!

τι λεμε τωρα!!!!!!!!!!!!! δωσε χαιρετισματα απο την τρελη!!!! ετσι με λενε :oops::oops: ο Χρηστος δηλαδη!! με τον Χρηστο εχουμε απιστευτη χημεια...εχει πολυ καλο χιουμορ!! η Μαρια ειναι ψυχουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι λεμε τωρα!!!!!!!!!!!!! δωσε χαιρετισματα απο την τρελη!!!! ετσι με λενε :oops::oops: ο Χρηστος δηλαδη!! με τον Χρηστο εχουμε απιστευτη χημεια...εχει πολυ καλο χιουμορ!! η Μαρια ειναι ψυχουλα!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα!!! Οκ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε πιασατε τις βαριες συζητησεις?

Εγω ειπα να ξαραχνιασω χθες γιατι μου το θυμησατε ειχε περασει ενα δεκαημερο και ειπα να μην ξεχασουμε το σπορ?(λιγο το κρασι λιγο τα αλμυρα λουκανικα)

Του Ασκιτη αν του πουμε για δυο φορες το μηνα τι θα μας πει?

Βεβαια η μικρη μας εβγαλε το λαδι μετα με το κοιμησου ξυπνα και τωρα νυσταζω!

Μαριεττα τελικα εισαι η ΙΟΝ ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ ΤΗΣ τι αλλο θες να κανει η γυναικα!! :-*=((

Το μικρο μου το ζουζουνι ξυπνησε απο τις 6.30 σημερα και τωρα κοιμηθηκε εγω τι να κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου τα είπε….. !!

Καλά τα λέει ο Ασκητής αλλά δεν ξέρω αν τα κάνει κ καλά!!! χαχαχαχα!!

Έλα Ίνα ….. παίξε καμία πασιέντζα ρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρος με το που τον αφισα κατο γιρναει προς την κρεβατοκαμαρα λεει ενα "μπα" και τροχαδι εφιγε για να ξιπνισει τον μπαμπα του :lol::lol::lol::lol: Τωρα τον ταιζει ο μπαμπας.....

Ρε Αλικη το ακουσες με τα αυτια σου να λεει 3 φορες την ημερα????

Αν ειναι ετσι ειναι πολυ καραγκιοζης....

Ινα γιατι ετσι η Αναστασια ???? Αυτη κοιματε σαν πουλακι σινιθος εεε???

Εφαγες το λουκανικο σου και εσυ εχθες εεεεε?????? Και δεν ενοω το χωριατικο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ηταν αλμυρα τα λουκανικα δεν φταιω εγω!Λες να μου τα ταισε επιτηδες?

Τις κατσικες για να κατσουν στους τραγους τους δινουν αλατι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήμασταν σχεδόν όλες γρήγορες απο ότι εχω καταλάβει..τέτοια κορίτσια πως να μας αφήσουν να φύγουμε!! όσοι έχουν μυαλό φυσικά..

Εγώ έχω εξοχικό στην Σαλαμίνα. Όταν ήμασταν μικρά ο άντρας μου ερχόταν και έπαιζε στο σπίτι ακριβώς δίπλα μου σε κάτι φίλες του που ασχολιοντουσαν και αυτές με το πινγκ πονγκ. Μια μέρα αρραβωνιασμένοι όταν ήμασταν βλεπει ξαφνικά τον γείτονα (ο πατέρας των κοριτσιών) και τον αναγνωρίζει. Του λέω από τότε με είχες μπανίσει αλλά περίμενες μέχρι να μεγαλώσω...(αρκετά αλλά δεν το λέμε δυνατά!!) κάρμααααααααααα

και κάμαααα σούτραααααα και ότι άλλο θέλετε!!

Εμείς χθες μαζευτήκαμε στο σπίτι μου η κουμπαροπερέα μου (έλειπε και ένα ζευγάρι) και ήμασταν αισίως 8 μεγάλοι και 4 πιτσιρίκια..φάγαμε τα αρνιά στην σούβλα, κοντοσούβλια, πατατούλες, πιτούλες, σαλατούλες και για το τέλος είχαμε γαλακτομπούρεκο...διαίτα του ανανά δηλαδη ή της πάπιας....και έχω ένα ταψί με καταιφάκια ακόμα και λίγο γαλακτομπούρεκο...αααα και σοκολατάκια μπολικα...μαριέττα - ξέρω τι δώρο θα σου κάνω!! Μια σοκολάτα 1 μέτρο!! Ξεκίνα το sex και εσύ για να γλιτώσεις τις σοκολάτες!!

Εγώ κορίτσια όρεξη για σεξ έχω μπόλικη, χρόνο δεν έχω και αντοχές για να το κάνω..και περισσότερο δεν έχει ο άντρας μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλάτι εεεε? Να θυμηθώ να πάω να πάρω κανένα..Θέλει φρέσκοτριμένο ή κάνει και το έτοιμο? :P:P

Τρεις φορές την ημέρα ούτε όταν ήμουν διακοπές και ελέυθερη δεν έκανα..όχι τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ηταν αλμυρα τα λουκανικα δεν φταιω εγω!Λες να μου τα ταισε επιτηδες?

Τις κατσικες για να κατσουν στους τραγους τους δινουν αλατι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ινα μου ποσα ξερεις, ποσα ξερεις =))=))=))=))=)) Δεν εχω μπερδεφτει ποτε με γιδια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβγαλε ήλιο….. αν ερχόταν η αδερφή μου θα της έδινα το Σπύρο να τον πάει έξω για να κάνω καμία δουλειά!!

Καλημέρα Ευγενία!! Τώρα που είπες κάμα σούτρα εχθές μας έφεραν κ το ημερολόγιο με μία διαφορετική στάση κάθε μέρα!!!! χαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πα πα πολυλογούδες πρωί πρωί με την τσίμπλα στο μάτι :lol: !

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ! γλυστρίδα φάγατε καλέ χθες αντί για κοψίδια;

Εύη, τώρα που ο Τριαντάφυλλος ξύπνησε τον μπαμπά, λες να αρχίσει να σε κυνηγάει για αγκαλίτσες; Αχ τι ωραία που η Φλώρα μαθαίνει παραδοσιακούς χορούς!!! κι εγώ έκανα χρόνια, σταμάτησα λίγο πριν μείνω έγκυος και μου λείπουν πολύυυυυ. Αλλά στην ομάδα που είχαμε στράβωσε το κλίμα και αποχωρήσαμε γιατί ξενερώναμε. Εχεις καταγωγή από Ανατολική Θράκη ε;;; τρελαίνομαι για Θρακιώτικους χορούς, ποντιακούς, ανατ.Ρωμυλία, Μακεδονία... αν ήμουν εκεί βόρεια όπου στεκόμουν και όπου βρισκόμουν θα χόρευα!!

Τρεις φορές την ημέρα;;;; κάθε μέρα;;;; ναι ακριβώς, και ήταν που λέτε ο Τοτός....

Αλίκη πάλι αϋπνίες είχε ο Σπύρος; έκανα ένα γέλιο με τα παιδάκια όχι παιδάκια.... χα χα χα! για τα διαλυτικά, πατάς shift και τόνο και μετά το γράμμα που θες.

Μαριέττα είσαι σπίτι σήμερα; πως κι έτσι; :lol:

Ινα εύγε κορίτσι μου! μπράβο που τα τίμησες τα λουκάνικα. Εμείς να δούμε πότε... αν και φάγαμε κι εμείς λουκάνικα χθες, αλλά δεν ήταν αλμυρά!

Ευγενία, που στη Σαλαμίνα έχετε εξοχικό; πήγαινα κι εγώ χρόνια στο εξοχικό της θείας μου, στα Βασιλικά είναι, και για μπάνιο στην Ηλιακτή (τότε που ήταν ακόμη καθαρή...). Και της θείας του άντρα μου είναι στην Κακή Βίγλα και στη Γυάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι προς Αιάντειο και ο άντρας μου είναι ντόπιο πράγμα..απο την Κούλουρη, αλλά από μικρός ζούσε στην Αθήνα λόγω πρωταθλητισμού που έκανε.

Εκεί προέκυψε και το αίσθημα με τον καλό μου..είχα πάει για ΣΚ με τις κολλητές μου και βγήκαμε μάζί του για ένα καφέ, ο καφές έγινε φαγητό, το φαγητό εγινε επίσκεψη στο σπίτι και εκεί σταματησε. Δεν είχε κάτι άλλο η βραδυα....πονειρά μυαλά!!! Ο άντρας μου ήταν ο γυμναστής μου περίπου για ένα χρόνο ήδη..ε με το που τον γνώρισα σταμάτησα την γυμναστική!!!

Έυη πιάσε τα αλάτια και ασε το σχόλια...εκεί να δεις πόσες θερμίδες καίς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρελοκομεία!!!!Πρωί πρωί το μυαλό σας στο ΣΕΞ ε??!!!!Πονηρούλες!!!!Πάντως δεν παίζει 3 φορές κάθε μέρα...κι εγώ ξέρω 3 φορές την εβδομάδα που συνήθως το τηρούμε! ;)

Μαριέττα,πήγα να σε πάρω τηλ. και ανακάλυψα ότι μας το έκοψαν,περιμένουμε να πληρωθούμε να το πληρώσουμε από Δευτέρα μάλλον!Ο άντρας μου δούλεψε χθες στο μαγαζί του μπαμπά του και έβγαλε ένα 50ευρω οπότε είμαστε οκ για αύριο!!Ποιες θα είμαστε τελικά??

Εγώ με τους άντρες μου,

η Μαριέττα με τους δικούς της,

η Ελένη με το άντρα και το κοριτσάκι της,

η Ευγενία με τα αντράκια,

η Νατάσσα αν δεν είναι άρρωστη...Ξεχνάω κάποια??!!

Εύη,μπράβο,καλά έκανες και την έγραψες στους χορούς,έχει μπόλικη ενέργεια να βγάλει,μήπως ηρεμήσει κιόλας!

Ίνα,περασες καλά χθες ε??!! :mrgreen: Βρε τα λουκάνικα τι κάνουν.....

Εγώ κορίτσια ως γνωστόν είμαι χορτοφάγος οπότε δεν τιμάω την Τσικνοπέμπτη και το Πάσχα!

Εγώ με τον άντρα μου γνωριστήκαμε στο facebook!Είχα κόλλημα με μια μηχανή,σκόπευα να την πάρω κιόλας και μπήκα στην σελίδα της στο φατσομπούκι,είδα την φάτσα του Γιώργου,με τράβηξε,του έκανα αίτημα φιλίας,δέχτηκε,μιλήσαμε λίγο,ανταλλάξαμε τηλ.μιλούσαμε επί 1 μήνα κάθε μέρα 2-3 φορές από μισή και μια ώρα,μετά ήρθα 3ημερο Αθήνα Χριστούγεννα,γνώρισα όλο του το σόι,μετά ήρθε αυτός 10 μέρες Θεσσαλονίκη,γνώρισε τους δικούς μου και μετά μου έκανε πρόταση να έρθω να μείνω μαζί του (να μην με χάσει κιόλας γιατί είχα διάφορους να με περιτριγυρίζουν :oops: ) και έτσι το αποφάσισα σαν αυθόρμητη που είμαι και πήγα..μετά από 6 μήνες κοινού βίου αποφασίσαμε να κάνουμε πολιτικό γάμο αλλά δεν ξέραμε ότι είμαι έγκυος!! :shock: Το μάθαμε όταν ήμουν 8 εβδομάδων!! :shock: Και έτσι παντρευτήκαμε στον 4ο μήνα εγκυμοσύνης!!!

Αυτά θυμάμαι,ξύπνησε το μαναράκι μου!!!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε το φρουτο,αλλαξαμε σεντονια στα κρεβατια με τον Ηλια πανω σε καθε κρεβατι..πώς τα καταφερα,εγω το ξερω!!

τωρα μαγειρευω και παω για πλυντηριο..

κοριτσια εχω μαθει στον Ηλια να βαζει το δακτυλο στην μυτη και μετα να κανει με τα δακτυλακια του οτι πεταει τις μυξες κατω!! εχει τοση πλακα!! επισης του λεω να ροχαλιζει και ροχαλιζει σαν τον μπαμπα του..καταλαβαινετε πώς θα κομαμαι σε λιγα χρονια!! μονο με ωτοασπιδες!!!!!!

παω κι ερχομαι γιατι ο μικρος αλωνιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα άλλοι το έχουν στο μυαλό τους κ άλλοι στο κρεβάτι τους!!!

Εντελώς χορτοφάγος…? Να μην ξεχάσω να σου πάρω ένα μαρούλι …. χαχαχα

Μόνο εγώ έκανα 8+ χρόνια να παντρευτώ με τον άντρα μου? Ήταν μια «ώριμη» απόφαση σε λίγο θα μας έθαβαν με νυφικό κ γαμπριάτικο!!

Ελένη ευχαριστώ για τη βοήθεια…. τα έψαχνα καιρό τώρα!!

Μαριέττα ο Σπύρος μου τα σηκώνει τα σεντόνια κ μου τη σπάει το σκατόπαιδο!!

καταλαβαίνω τι πέρασες!!

Το βράδυ ο άντρας μου πήγε να κοιτάξει την ώρα στο κινητό του κ τράβηξε φωτογραφία!! Πάλι καλά που δεν έστειλε μμς…..

Μη νομίζετε πως θα γνωρίσετε κανένα σοβαρό άνθρωπο!!

Ευγενία χρειάζεσαι κάτι? Το μήνυμα το πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη το πήρα το μήνυμα..

Η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι 5.000.000 € (το έχω ξαναναφέρει), ένα μαύρο αράπη ταμ ταμ ταμ ;);) , ένα μήνα διακοπές και βάλε.. θα θυμηθώ και άλλα και θα σου πω..

Σήμερα εχει φασολάδα - ετοιμαστείτε αύριο ! Εχετε να φάτε πολύ κλανίδι!!!

Αλίκη εμείς είμαστε οι σοβαρότεροι άνθρωποι του κόσμου - θα το διαπιστώσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη, μόλις το συνειδητοποίησα:

Το μόνο κοριτσάκι στη συγκέντρωση θα είναι η Αφροδίτη;;;;;;;; :o:o:o

Αγορομάνες, το νου σας!!! και κυρίως στον Ακη τον γυναικά πάει αυτό!! ΦΡΟΝΙΜΑ Ε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατασσα πώς εισαι σημερα;εχεις πυρετο κλπ;

κοριτσια τα εχωωωωωωω παιξει εντελως!!!

μαζι με τον Ηλια δουλειες στο σπιτι και να ανοιγει ολα τα ντουλαπια,με απορρυπαντικα και ρουχα κι εγω με την ηλ.σκουπα να τον κυνηγαω και να γελαει και να απλωνουμε ρουχα και να τραβαει τα μανταλακια και να ανεβαινει σε καναπεδες και πολυθρονες.....απλα δε παιζει!!!!!!

καμια φορα λεω καλυτερα στο γραφειο....αλλα μετα το μετανιωνω!!!

παω να τον ταισω κι ερχομαι...εγω ειμαι με ενα καφε κι ενα τοστ με φετα...

α!!! σημερα μιλησαμε με την Αννα!! ακουγοταν ο ποδοσφαιριστης απο μεσα!!!!Ακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...