Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Kαλημερα κοριτσια, καλημερα Αλικη.....

Μαριεττα συγχωρεση να ζητας μονο απο τον Θεο, εγω τι να σε συχγωρεσω καλε?? Επιδι κανω εγω διαιτα δεν θα τρωει καμια σας....

Εγω δεν τσικνισα φισικα και οχι λογο διαιτας αλλα γιατι ο αντρας μου δουλεβε και ημουν σπιτι με τα παιδια...

Ο μικρος ξιπνισε στης 5 και εκλαιγε, απο τοτε ειμαι ξιπνια και ποναει το στομαχι μου γιατι ειναι αδιο αλλα δεν θελω να φαω πρωινο απο τωρα γμτ..

Παω να κανω και εγω ενα τσαγακι να γεμισω την μπανγκα μπας και μου περασει ο στομαχοπονος...

Ευη καλημερα!! φαε και καμια φρυγανια να τραβηξει τα υγρα...οχι σκετο τσαι!!!

αμαν κι εσυ!! χειροτερη απο την γκεσταμπο εγινες!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευη καλημερα!! φαε και καμια φρυγανια να τραβηξει τα υγρα...οχι σκετο τσαι!!!

αμαν κι εσυ!! χειροτερη απο την γκεσταμπο εγινες!! :lol::lol:

Δυστυχος το εχω αυτο το κακο, η που θα τα κανω ολα σωστα η που θα τα κανω ολα λαθος με την διατροφη μου....Τωρα ειμαι στον σωστο δρομο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καιρος πως ειναι στην Αθηνα??? Εδω εχουμε γινει τα ανεμοδαρμενα υψοι...Σημερα βρικε ο κολοκαιρος να χαλασει παλι, για να μην μπορω να βγω με το παιδι το απογεβμα να παμε στον χορο της Φλωρας :evil::evil::evil::evil:

Σαε ειπα οτι την εγραψα σε σηλογο να μαθενει παραδοσιακους χορους??? Οχι εεε??

Εχει καναδυο εβδομαδες που την πηγενω και σημερα θα κανουν αποκριατικο παρτι και ελεγα να ντισω και τον μικρο για να παμε ολοι μαζι αλλα θα εχει ψοφοκρυο και δεν ξερω τι να κανω τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στο Φλωρουλινι!! ε ρε τσαμικα και καλαματιανα!! θα αναστεναξουν τα πατωματα!!

εγω αναλαμβανω να την μαθω νησιωτικα!!καταγωγη μπαμπα απο Μυκονο...δεν ειμαστε τυχαιοι!!!

να τον ντυσεις και να τον παρεις μαζι σου!!

κι εδω φυσαει και κανει κρυο...μπρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε εμφανιστήκατε όλες ?? Έναν καφέ έφτιαξα!!

Καλημέρα καλημέρα όμορφα κορίτσια…..

Κι εμείς εδώ στον αγώνα με το Σπύρο….. πως θα μεγαλώσει αυτό το παιδί αν δεν κοιμάται μου λέτε??

Spiderwoman.. ήσουν σε καμία αποστολή εχθές το βράδυ? Ξέρεις τι εννοώ…..

Εύακι δεν πρόλαβα να διαβάσω το άρθρο ακόμη!! Θα το κάνω!!

Τι είχε ο Τριαντάφυλλος ? Κοιμάται τώρα?

Από περιοχή σε περιοχή αλλάζει…. Εδώ Ζωγράφο, που σου γράφω….χαχαχα….. έτσι κ έτσι!!

Ορίστε Παλιό Φάληρο άλλα!! Όταν έρθεις Μαριέττα φέρε κ κανένα κοντομάνικο για καλό κ για κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη μενεις πααααααααρα πολυ κοντα στο οδοντιατρειο της αδελφης του γαμπρου μου!!

οταν διαβασα την διευθυνση σου,τρελαθηκα!!εκει στην πλατεια ειναι και το ιατρειο!!

μπορει και να πηγαινεις στην Μαρια ή στον Χρηστο (τον αντρα της)που ειναι κι αυτος οδοντιατρος!!

τι λες τωρα!!!

δε καταλαβα:τι εχει ο Τριανταφυλλενιος;μαλλον θελει την μαμα του οπως κι ο Ηλιας κι ο Σπυρος!!!

εγω αυτο καταλαβα:ουτε δοντια,ουτε ονειρα..μονο αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι οτι θα παμε με το καροτσι γιαυτο το σκεφτομε και φισαει οχι αστια...

Ο τριανταφυλλος τα κανει αυτα κατα καιρους, ξιπναει μες στην νυχτα και θελει χαδια και αγγαλιες..Προχθες ξιπνισε στης 3 και δεν κοιμοταν με τπτ. Τον αλαξα τον ταισα τον χαιδεψα και μετα ξανακοιμηθικε...

Τωρα κοιματε, και ο μπαμπας εδοσε εντολη να τον ξιπνισω το πρωι να κανουμε αγγαλιτσες.........Αλλα βαριεμε :roll::roll::roll:

Τελεφτεα αυτο το σπορ δεν με εκφραζει ιδιετερα...Μαριεττα μπενω στο club τον spiderwoman με δοξα και τιμη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα ξεχάσει πως εχθές ήταν Τσικνοπέμπτη…. Όχι ότι θα κάναμε κάτι!!!

Το βράδυ όμως πήραμε σουβλάκια κ παιδάκια… όχι παιδάκια παιδάκια…. Πως διάολο μπαίνουν τα διαλυτικά??

Όλη μέρα δεν έφαγα τίποτα γιατί δεν πρόλαβα….. με γυμναστήρια κ γιατρούς ασχολήθηκα εχθές!

Εύη καλά έκανες κ την έγραψες χορό… όταν πάω Κέρκυρα θα γράψω τον Σπύρο μουσική να μάθει όργανο…. άλλο όργανο όχι αυτό που ξέρει να παίζει τώρα…. :roll::roll:

Τώρα που το θυμήθηκα…. καλά εσύ έφαγες σοκολάτα που σου έδωσε η πεθερά σου?

Ρισκάρεις να ξέρεις..!!!

Πες μου πως είναι τα παιδιά που είναι στον κάτω όροφο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη εγω απο τοτε που γεννησα,θες οι ορμονες,θες η κουραση,θες γιατι κοιμομασταν χωρια για να ημουν κοντα στο μωρο οσο θηλαζα...απομακρυνθηκαμε..κακως βεβαια,αλλα εγινε!!

και πραγματικα,χωρις πλακα,ειναι το τελ.πραγμα που εχω στο νου μου...να κανω σεξ...παλια δε μου αρεσε η εκφραση κανω σεξ,ελεγα κανω ερωτα!! τωρα ουτε σε αυτο δε δινω σημασια!! :oops::oops:

βαριεμαι ρε συ!!την ολη διαδικασια εντελως!!ειναι πολυ ασχημο,αλλα ετσι νιωθω..θελω παλι το παραμυθι απο την αρχη,αλλα πού καιρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη με κάνεις να πάω να κοιτάξω όνομα… την κοπέλα την λένε Μαρία το παιδί δεν είμαι σίγουρη αλλά νομίζω Χρήστο…. Έχουν μαζί ιατρείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη εγω απο τοτε που γεννησα,θες οι ορμονες,θες η κουραση,θες γιατι κοιμομασταν χωρια για να ημουν κοντα στο μωρο οσο θηλαζα...απομακρυνθηκαμε..κακως βεβαια,αλλα εγινε!!

και πραγματικα,χωρις πλακα,ειναι το τελ.πραγμα που εχω στο νου μου...να κανω σεξ...παλια δε μου αρεσε η εκφραση κανω σεξ,ελεγα κανω ερωτα!! τωρα ουτε σε αυτο δε δινω σημασια!! :oops: :oops:

βαριεμαι ρε συ!!την ολη διαδικασια εντελως!!ειναι πολυ ασχημο,αλλα ετσι νιωθω..θελω παλι το παραμυθι απο την αρχη,αλλα πού καιρος!!!

Το θεμα δεν ειναι οτι δεν εχω ορεξη αλλα οταν εχω η που δεν θα ειναι εδω ο αντρας μου η δεν θα μπορουμε λογο τον παιδιον και εγω σεξ με ραντεβου δεν μπορω να κανω, δεν μου βγενει πως να το κανουμε...Βεβεα δεν ειναι δικεο για τους αντρες μας αλλα να το κανω απο ιποχρεωση???

Και μετα λεμε γιατι βρισκουν γκομενα???? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσιολογικό είναι ρε κορίτσια…. εγώ βγάζω σπυριά όταν πλησιάζουν οι μέρες!!!

Τώρα ας πούμε έχω σπυριά.. θα τα δείτε!!

Λίγο η ηλικία, λίγο το παιδί…. κ εχθές μου είπαν στο γυμναστήριο πως πρέπει να το κάνεις 3 φορές τη μέρα, κάθε μέρα άμα θες να είσαι καλά με το σύντροφό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ο κοζμος ειναι πολυ μικρος κοριτσια....

Εγω οταν γνορισα τον αντρα μου (με πιρε στο ταξι ενα βραδυ) και αρχισαμε να βγενουμε ανακαλιψαμε οτι ειχαμε πολα κινα..

Καταρχην η καταγογη απο τους παππουδες μας ηταν απο το ιδιο μερος (ανατολικη Θρακη (στην Τουρκια), οταν ηταν ακομι Ελληνικη) Ο παππους μου ειχε ζησει καποτε στο χωριο τους και τον ηξεραν οι παππουδες του αντρα μου..Πολυ μικρο τον παπου μου τον ειχαν αραβονιασει με την γιαγια του κολιτου του αντρα μου, αλλα ο παππους μου δεν την ηθελε και εφηγε απο εκει..Ηταν ορφανος και μεγαλωνε με καπιον θειο του αλλα ηταν και ελεφθερο πνευμα οποτε δεν τους εκατσε το προξενιο... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 φορες την μερα; :-o:-o:-o:-o:((:((:((

ναι καλα!! αν αυτοι που το λενε δεν εχουν παιδια,ας ερθουν να μας το ξαναπουν οταν θα κανουν!!!!

αντε γιατι ωραια τα λογια,αλλα οι πραξεις εχουν αποτελεσμα..

ο Ηλιας ξυπνησε,ετοιμαζω το κοτοπουλακι του σιγα σιγα...

δε κλεινω,ειπαμε να ξε-αραχνιασουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσιολογικό είναι ρε κορίτσια…. εγώ βγάζω σπυριά όταν πλησιάζουν οι μέρες!!!

Τώρα ας πούμε έχω σπυριά.. θα τα δείτε!!

Λίγο η ηλικία, λίγο το παιδί…. κ εχθές μου είπαν στο γυμναστήριο πως πρέπει να το κάνεις 3 φορές τη μέρα, κάθε μέρα άμα θες να είσαι καλά με το σύντροφό σου!!

Αντε ρε σι πιως μαλακας τα λεει αυτα????? 3 φορες την ημερα καθε μεραααα??????????????

3 φορες την εβδομαδα ναι αλλα οχι 3 φορες την ημερα............

Εκτος και αν δεν εχεις αλες δουλειες και ολη μερα καθεσε και το ξινεις, αλλα με παιδια στο σπιτι αυτο δεν ειναι εφικτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κάρμα…. Εμείς πάλι πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο ( κ γυμνάσιο κ λύκειο) αλλά δεν γνωριζόμασταν! Τον θυμάμαι λίγο 2α κ 3η λυκείου που μου καθόταν στο λαιμό γιατί με το που χτυπούσε το κουδούνι τον έβλεπα μπροστά μου κολλημένο με την κοπέλα του να φιλιούνται… πόση ώρα κρατούσε το διάλειμμα.?.... τόση ώρα ήταν κολλημένοι… για πολλά χαστούκια μιλάμε!

Τελικά μια μέρα στην Ιταλία μπήκε σπίτι μου!!! Τον έφερε ένας κοινός φίλος κ είπα εεεε όχι αυτός εδώ!!! Τελικά από τότε μέναμε μαζί κ 5 χρόνια μετά γίναμε ζευγάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη!! καρμα!!! που θα ελεγε κι η Ρεβεκκα!!!

Ναι ρε σι αν ειναι κατι να γινει δεν θελει πεδεμα...10 Νοεμβριου γνοριστικαμε και σε εναν μηνα μεσα μου ζητισε να το παμε σοβαρα, Χριστουγεννα γνωρισα τα πεθερικα μου και Ιουλιο αραβονιαστικαμε (και αυτο γιατι περιμεναμε τους γονοις μου αλιος μπορει να γινοταν και νωριτερα)

Ο μπαμπας μου πεταξε την σκουφια του οταν εμαθε οτι ο γαμπρος ειναι απο την ρατσα του...

Να φανταστεις εχει εναν αλο κολιτο (κανουμε παρεα οικογενιακος τωρα) που η μαμα του εχει το ιδιο επιθετο με εμενα, εχουμε καπια μακρινη σιγγενια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορίστε το ίδιο λέμε Μαριέττα… κάρμα!!

Ο μαλάκας που τα λέει είναι ο Ασκητής… ποιός άλλος?

Ααααα φιλεναδα εδω θα σε διαψεφσω η αυτον που στα ειπε τουλαχιστον...

Επιδι ειμαι φαν του Ασκητη και καθομε να τον ακουσω οταν μιλαει τον εχω ακουσει να λεει,

3 φορες την εβδομαδα οχι 3 φορες την ημερα...Μηπως αυτος που στα ειπε ηταν αντρας γιατι οι αντρες τα λενε κατι τετια????

Ξιπνισε ο Τριανταφυλλενιος, αρχιζει το προγραμα της ημερας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...