Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Koριτσάκια μου εδώ είμαι κι εγώ αλλά δεν είμαι και στα καλυτερά μου. Μαλλον έχω πυρετό. (τώρα θα βάλω θερμόμετρο) Πονάει ο λαιμός μου και βήχω. Την άρπαξα μάλλον την Κυριακή που έκανα δουλειές στο σπίτι και το είχα διαπλατο ανοιχτό.

Ευχαριστώ για τις ευχές σας. Εύχομαι κι εσείς να είστε πάντα καλά με τις οικογένειές σας!

Αλικάκι συγνώμη που δεν έχω απαντήσει ακόμη στην πρόσκλησή σου. Έμπαινα βιαστηκά αυτές τις μέρες.

Λοιπόν εγώ εάν και εφόσον δεν είμαι τίποτα κρυωμένη (θα πάω απ' την οικογενειακή μου γιατρό αύριο να με δεί) με βολεύει αυτό το Σάββατο γιατί την Κυριακή θέλουν να έθουν οι νονοι της Σοφίας να την δουν και το άλλο Σ/Κ κατα πάσα πιθανότητα θα λείπουμε με τον Βασίλη.

Εαν τελικά συναντηθουμε αυτό θα μου δωσεις το τηλ όμως να μου εξηγήσεις πως θα έρθω γιατί δεν σκαπάζω γρι από εκεί που μένεις.

Εχτές περάσαμε πολύ όμορφα. Πήγαμε για φαγητό στο Περιστέρι με τα κουμπάρια μας, φάγαμε του σκασμού και γελάσαμε μέχρι δακρύων. Δεν πτοούμαστε με τίποτα εμεις. Ούτε με κρίσεις ούτε με δυσκολιές. Καλή διάθεση να υπάρχει και υγεία και όλα γίνονται.

Ινα μου με την δικιά μου την Σοφία δεν λες ότι μοιάζει η Αναστασούλα σου; Και έμένα μου φάνηκε να σου πω την αλήθεια! Κούκλα και τσαχπίνα φαίνεται και η δικιά σου! Φτού,φτου!

Μαράκι καλή επιτυχία αυριο με τις εξετάσεις του Μανωλιού. Οι φωτό που έβαλες από την θάλασσα είναι πολύ νοσταλγικές! Πολύ θα ήθελα να είμαι μαζί σας και να κηνηγούσαμε πάνω στην άμμο τα παιδάκια μας!

Ελενάκι μου και η δικιά σου με τα αυτάκια και τα γυαλιά είναι μούρλια! Κάθεται να της τα φοράς όλα αυτά ε; Μωρε μπράβο! Η δικιά μου με το ζόρι κρατάει το σκουφί όταν είμαστε έξω.

Αχ ωραία θα ήταν το όνειρο που είδες να ήταν πραγματικότητα να παίζαν τα παιδάκια μας.

Αννούλα και ο Άκης είναι μια πονηρόφατσα!! Αχ θέλω να τον φάω! Δεν σε έχω ξεχάσει με τα ρούχα. Σήμερα θα τα φτιάξω τελικά γιατί την Κυριακή με τόσες δουλειές που έκανα δεν είχα κουριάγιο.

Αλικάκη έχουμε κι εμείς τέτοια κούνια και της αρέσει πολύ της Σοφούλας να κουνιέται. Ο Σπυράκος σου ένας κούκλος! Και φαίνεται ότι είναι ψιλό παιδάκι!

Μαρριετάκι αμ τι νομίζεις ότι έχουν κάτι; Καψόνια μας κάνουν ρε συ.Εγώ το έχω διαπυστώσει πολλές φορές. Μπράβο στον Ηλία σου που σφυρίζει! Εγώ είμαι πόσο χρονών και δεν μπορώ ακόμα. :oops::oops::oops:

Μαιρούλα μου μην ανυσηχείς θα φάμε και για σένα αύριο. Εμείς μάλλον θα τσικνήσουμε στο τζάκι μας με ένα φιλικό ζευγάρι. Θα ψήσουμε διάφορα κρεατικά.

Αυτά προς το παρόν κι από μένα. Θα τα πούμε πάλι το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια γεια σας...δεν σας εχω διαβασει..μπηκα μονο να σας στειλω γλυκα φιλια..ολα πηγαν καλα με τα της βαφτισης 1200ευρωζητανε για φωτο-βιντεο...και γυρω στα 800 η διακοσμηση με τις μπομπονιερες.....το παιδι μου...παλι πλανταξε στο κλαμα με την ενεση...αγορακι μου..ελπιζω να ειναι φισιολογικα τωρα και να μην τρεχουμε..οι πρωτες επειδη ηταν αυξημενη μια μοναδα πιθανως απο τον πυρετο των δοντιων ειπε η γιατρος να την ξανακανουμε...λοιπον σας αφηνω τωρα μωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοκόνες!

Μαριέττα είμαι η δασκάλα με τα χρυσά μαλλιά…. αλλά ευτυχώς δεν σου έχει ξεφύγει τίποτα σημαντικό!! μπου χα χα χα

Το έχουμε χ….σει το θέμα??

Εκπαιδευτικός είμαι…..

Κ ναι επίσης εγώ έγραψα για τα 800 μλ γάλα κ αν θέλεις το ξαναγράφω…..

μια χαρά σωστά τα κάνεις όλα….. ο Σπύρος έχει θέμα… περάσαμε τα πάνδεινα για να πιεί μια σταγόνα γάλα κ τώρα ξεζουμίζουμε αγελάδες!!

Πίνει πριν κοιμηθεί, 1 ή 2 τη νύχτα κ το πρωί !

Ρε συ να σου στείλω μύδια? ;)

Νατάσσα μου ωραία αν φαίνεται ψηλός αργότερα θα του προτείνω να στέλνει τις φωτογραφίες του σε ραντεβού με κορίτσια! Πρέπει να είναι ο πιο μικροκαμωμένος εδώ μέσα! χαχαχα

Κ βέβαια θα σου δώσω τηλ. αλλά μη νομίζεις πως εγώ ξέρω που μένω… χαχαχα!! :lol:

μην σε ανησυχεί!!

Μάλλον το βλέπω για αυτό το Σάββατο…. αν μπορέσει κ η Ευγενία να πάρει την Άννα, τότε νομίζω πως βολεύει περισσότερο… αχ κορίτσια βοηθείστεεεε!

Ελπίζω να μην στεναχωρηθεί η Ελενίτσα που εύχομαι να είναι καλά η Αφροδιτούλα κ να έρθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.Aλικη θελω να ξαναγραψεις οτι ο Σπυρος πινει 800ml γαλα

2.γιατι το εχουμε χεσει το θεμα; :roll::roll::((:((:((

3.για τι ωρα υπολογιζεις;εννοω για το παρτυ...

4.οι γονεις πρεπει να ειναι μασκαρεμενοι;η Μαριεττα δε μπορει περισσοτερο!!!

5.εδω μπαινει το "ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ"

6.Μανωλακη ευχομαι ολα να ειναι καλα(που θα ειναι..μεταξυ μας:ασε τους γιατρους να λενε!!)οταν εσυ σφυζεις απο ζωη,τυφλα να εχουν οι ιατρικες εξετασεις...

7.η μαμα σου θα εχει τρελαθει απο την χαρα της για τα βαπτισια σου!!!

8.μετα την βαπτιση,η μαμα θα σε παει κομμωτηριο;

κοριτσια παω να συμμαζεψω κι επανερχομαι...αφηνω ανοιχτα για να μπει αερας...δε κλεινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη αν με μισεις στειλε και μυδια και στρειδια....

ασε καλυτερα φιλεναδα!!! αν ειναι να φαω απο αυτα...δε του βαζω τσιμεντο να κλεισει τελειως!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη αν με μισεις στειλε και μυδια και στρειδια....

ασε καλυτερα φιλεναδα!!! αν ειναι να φαω απο αυτα...δε του βαζω τσιμεντο να κλεισει τελειως!!! :lol::lol:

=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.Aλικη θελω να ξαναγραψεις οτι ο Σπυρος πινει 800ml γαλα

2.γιατι το εχουμε χεσει το θεμα; :roll::roll::((:((:((

3.για τι ωρα υπολογιζεις;εννοω για το παρτυ...

4.οι γονεις πρεπει να ειναι μασκαρεμενοι;η Μαριεττα δε μπορει περισσοτερο!!!

5.εδω μπαινει το "ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ"

6.Μανωλακη ευχομαι ολα να ειναι καλα(που θα ειναι..μεταξυ μας:ασε τους γιατρους να λενε!!)οταν εσυ σφυζεις απο ζωη,τυφλα να εχουν οι ιατρικες εξετασεις...

7.η μαμα σου θα εχει τρελαθει απο την χαρα της για τα βαπτισια σου!!!

8.μετα την βαπτιση,η μαμα θα σε παει κομμωτηριο;

κοριτσια παω να συμμαζεψω κι επανερχομαι...αφηνω ανοιχτα για να μπει αερας...δε κλεινω!!!

1. ο Σπύρος πίνει 800μλ γάλα

2. ερώτηση έκανα

3. φαντάζομαι μία ώρα που να είναι βολική για τα μικρά… απογευματάκι? Πείτε κ εσείς…… άντε……

4. αυτό δεν το είχα σκεφτεί….. αν δεν είναι καλή η φυσική σας στολή εεεε βάλτε κάτι…. ότι βρείτε….

5. να ξανακάνω την ερώτηση? μπου χα χα !!!

6. –

7. –

8. –

δεν απαντώ ερωτήσεις άλλου…

Αέριζε, αέριζε… αλλά να ξέρεις αλλού έχει αραχνιάσει!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάω να κάνω τον μικρούλη μπάνιο κ να ξεκινήσει η διαδικασία ύπνου…..

Σήμερα είμαι όλη μέρα μόνη κ τα έχω παίξει….. θέλω να ξεραθώ!!!!

Σας καληνυχτίζω!!!

ΥΓ Μαριεττάκι πλάκα έκανα εννοείται…. εεεε!! :D

Άλλωστε αν δεν ήταν από ανάγκη εμένα θα είχε κλείσει από μόνο του!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Αλίκη και Μαριέττα,να΄στε καλά που με κάνετε και γελάω!!! :lol::lol::lol: ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ!!! :lol::lol::lol:

Νατασσάκι,μην αγχώνεσαι για τα ρούχα,όποτε μπορέσεις! ;) Περαστικούλια κιόλας,ελπίζω να είσαι καλά μέχρι το Σάββατο!Θέλω να σε γνωρίσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και εννοείται το γλυκό Σοφάκι!

Μαράκι,τσούζουν οι τιμούλες ε??!!Αλλά δεν πειράζει,θα το απολαύσετε και θα τα ξεχάσετε αυτά!

Μαριέττα,θέλω να σε πάρω τηλ.μια μέρα αλλά δεν ξέρω ποιες ώρες είσαι διαθέσιμη!!!Α!Και πρέπει να κάνει σεξ είπαμε!Τι περιμένεις??!!! :-p:-p:-p

Αλίκη,προτείνω να γίνει απογευματάκι λίγο νωρίς δηλαδή γύρω στις 6-7 γιατί εμείς κοιμόμαστε 8-8:30...άντε να το πάει μέχρι 9:30 το πολύ!

Άντε κορίτσια να οργανωθούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε φιλενάδες;

Κοιμησα την Σοφούλα αλλά με βλέπω να πέφτω κι εγώ για ύπνο νωρίς γιατί πονάνε τα κοκκαλάκια μου.

Τελικά είχα δέκατα το απόγευμα και τώρα έχω και μπούκωμα. Ευελπιστώ κι εγώ το Σάββατο να είμαι καλά. Θα δούμε αύριο τι θα μου πει η γιατρός μου.

Αλικάκη κι εγώ για απογευματάκι λέω 6 με 6.30 για να έχουμε μπροστά μας ώρα να παίξουνε τα παιδάκια. Και μένα 9.30 κοιμάται. Όπότε κατά τις 8.30 θα πρέπει να μαζευόμαστε.

Εγώ τρελένομαι για μύδια και για στρείδια! Οπότε άμα δεν τα θέλει η Μαρριέτα τα πάιρνω εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάω να κάνω τον μικρούλη μπάνιο κ να ξεκινήσει η διαδικασία ύπνου…..

Σήμερα είμαι όλη μέρα μόνη κ τα έχω παίξει….. θέλω να ξεραθώ!!!!

Σας καληνυχτίζω!!!

ΥΓ Μαριεττάκι πλάκα έκανα εννοείται…. εεεε!! :D

Άλλωστε αν δεν ήταν από ανάγκη εμένα θα είχε κλείσει από μόνο του!! :shock:

λοιπον κοριτσια για να καταλαβει κι η Αλικη οτι δεχομαι και με το παραπανω τις πλακες!!!!! απο δω και περα θα με λετε spiderwoman!!

Aλικη καλο;

ρε συ!! αν ηταν να παρεξηγιομασταν μεταξυ μας,τοτε να μην ανοιγομαστε και να μη μιλαμε για οσα νιωθουμε και να λεμε τα τετριμενα...α!!! δε μπορω!!! η ζωη θελει καλοπεραση κι επειδη δε μας παιρνει και πολυ στο οικονομικο...τουλαχιστον απο χιουμορ ειμασε ολες πλουσιες!!!!!

Αλικη!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια, να με και εγω :D

Ποσο σας αγαπαω κοριτσαρες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Καλα που ειστε και εσεις να διαβαζω τις φοβερες ατακες σας(Μαριεττα- Αλικη) και να γελαω.....Αυριο τσικνοπεμτη εεε?? Ουτε που καταλαβα ποτε περασε ο καιρος. Σε λιγο θα ερθει το Πασχα και χαμπαρι δεν θα το παρω..Εγω τσικνοπεμτη εχω γιορτασει 1 φορα ολο και ολο απο τοτε που ηρθα, δεν ξερω πιος με γκαντεμιασε αλλα ο αντρας μου παντα τυχενει να δουλεβει τσικνοπεμτη, αν και φετος και να μην δουλεβε δεν θα πιγεναμε πουθενα λογο διαιτας. Και αυτο ακομι για την Σουηδια το κανω περισοτερο (δεν γινετε μια χοντρελο να ψαχνω δουλεια, πιος θα με προσλαβει??)

Νατασα δεν σου ευχιθικα και για εχθες κοπελα μου. Να ειστε παντα τοσο χαρουμενοι και ευτυχιζμενοι οσο ησασταν εχθες με τον αντουλη σου και να καμαρωνετε το Σοφακι σας μεχρι τα βαθια γεραματα...

Αλικη ο Σπυρος ειναι σκετη γλυκα και δεν μου φενετε καθολου μικροκαμομενος εμενα, μια χαρα ζορικο αντρακι ειναι..

Οσο για το μεγαλο αστερι του ποδοσφερου δεν εχω λογια, ειναι για ζουλιγμα (Ακη για σενα το λεω)

Μακαρι Αννα να βολεφτει ο αντρας σου απο δουλεια και να μην χριαστει να ξεσπιτοθιτε...

Σημπεθερα η νυφουλα μου ειναι μια κουκλα αλλα θελουμε και πιο προσφατες φωτογραφιες εεε....Δεν εχουμε ολοι την τυχη να σας βλεπουμε live και θελουμε να μας βαλεις και πιο προσφατες...

Ααααα και τωρα που ειπα φωτογραφιες, το Σαββατο θελω να βγαλετε πολεεεεεςςςςς φωτογραφιες να σας δω και εγω...

Κοριτσια σορρι αλλα δεν θιμαμε τπτ αλο αυτην την στιγμη, παω να ετιμασω και το βραδυνο μου...

Σημερα εφαγα τσιπουρα στον φουρνο με σαλατα και αυριο θα φαω παλι τσιπουρα γιατι η Φλωρα την εκανε με ελαφρα πρως τους παππουδες και περισεψε η δικια της..Ευτυχος που μ'αρεσουν τα ψαρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες.ο γιαννακης καπως συνηλθε απο πυρετο.σημερα ηταν εντελως απυρετος αλλα εχει πολλα φλεμματα σε σημειο που δε μπορει να κοιμηθει και βουλωμενη μυτουλα.ηρθε παιδιατρος και τον ειδε,ευτυχως δεν εχει ακροαστικα αλλα του εδωσε σιροπι τρεμπον για τα φλεμματα και ορο με αλατονερο για να μην εχουμε παρατραγουδα.εχω εξαντληθει......οχι μονο ειναι αρρωστος...εχει και γκρινια αμα δε του κανουμε τα χατηρια γινεται χαμος...ειναι εκνευρισμενος που δε μπορει να ανασανει το μαναρι μου.δε θα συνελθει ομως??τοτε θα δει τι εστι βερικοκο με τα καψωνια που μου εχει κανει τελευταια :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασακι συμπασχουσα μαζι σου ειμαι κι εγω αρρωστουλα.περαστικα σου κοπελα μου.καλα κανετε που δε πτοειστε ουτε με κριση ουτε με τιποτα.κι εγω ετσι ειμαι.οχι οτι δεν εχουμε θεματα οικονομικα κι εμεις...αλλα επιλεγω να ειμαι στη καρακοσμαρα μου 8-}

μαρακι τι ενεση εκανε καλε ο μανωλιος????

ελενη καλυτερα η αφροδιτουλα ε???μπραβο στο κοριτσι!

αλικακι αμα ειναι αυτο το σαββατο δε μπορουμε μου ειπε να τον κρατησω μεσα μεχρι και τελος βδομαδας.κριμα μωρε :cry: ηθελα πολυ να σε γνωρισω και να ξαναδω και τις υπολοιπες.δε πειραζει τη επομενη φορα!!

συγχωρεστε με που δε τα σχολιαζω ολα.διαβασα μονο τα τελευταια γιατι δε τη παλευω ειμαι κομματακια...παω να βαλω πλυντηριο πιατων γιατι μπιμπερο για το πρωι γιοκ και παω να ξεραθω!

τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τωρα θα τα θιμαμε ολα με δοσοις....

Περαστικα Νατασα ελπιζω να γινεις γριγορα καλα και να πας και εσυ στην Αλικη, τι εχει γινει φετος με τις αρρωστιες?? Αλλα και ο καιρος ειναι εσχος οποτε δικεολογιμενα κικλοφορουν τοσες ιοσοις...

Μαρακι η Βφτιση σας θα ειναι πολυ ωραια σιγουρα. Καπος τσιμπιμενη η τιμη για τον Φωτογραφο μου φανικε αλλα παιζει ρολο και τι θελεις...

Γεια σου spiderwoman :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατασσα περαστικα!! πινε κανενα depon και στυβε πορτοκαλια!!!

Αννα μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο ΔΕ-ΠΕ απο τις 18:00 το απογευμα μεχρι τις 22:00 που τον βαζω για υπνο και

Παρασκευες (που ειμαι σπιτι κι οχι γραφειο) απο τις 09:30 που γενικα ξυπναει μεχρι τις 15:00 που παει για υπνο(παει!!λεμε τωρα!!εγω τον βαζω στην κουνια του :lol::lol::lol: )...να πω μπου χα χα ή καταντησε αηδια;;; και απογευμα παλι το ιδιο ωραριο!!!

θα χαρω πολυυυυυυυυυυυυυ να σε ακουσω!!

εννοειται το τηλεφωνο μου ειναι διαθεσιμο και για το υπολοιπο κοινο...επισης δεχομαστε καλες τηλεφωνικες φαρσες!!

θα συμφωνησω με τα κοριτσια για την ωρα του παρτυ..18:00-18:30 ειναι μια χαρα...

κι εμεις το αργοτερο 22:00 πεφτουμε στα κρεβατια μας!!!

Αλικη θες να φτιαξουμε κι εμεις απο κατι για να μοιραστει η δουλεια;

μεταξυ μας φτιαχνω πολυ καλο μυδοπιλαφο!!! =))=))=)):ymsick::ymsick::ymsick:8-}8-}8-}:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Spiderwoman είσαι τρελλοκομείο εντελώς!!!

Εννοείται πως δεν παρεξηγιόμαστε μεταξύ μας! Τι σόι παρέα είμαστε αν δεν έχουμε χιούμορ και δεν πηραζόμαστε;

Ευάκι μου σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου. Ευχομαι κι εσείς να είστε πάντα αγαπημένοι και χαρούμενοι.

Τσιπούρα ε;;; Μιαμ, μιαμ. Εγω έφαγα σπανακόρυζο πριν λίγο.

Κατερινάκι περαστικά και σε σας κοπέλα μου. Φαντάζομαι τι ταλαιπωρία θα είναι να έχεις τον Γιαννάκι άρρωστο και να είσαι κι εσύ άρρωστη εγκυμονούσα γυναίκα. Είναι πολύ κρίμα ρε γαμώτο αυτό. Κανε κουράγιο και θα περάσουν όλα.

Κορίτσια πάω να την πέσω. Μου την έχει δώσει που τρέχει η μύτη μου.

Να δω πως θα κοιμηθώ...

Καληνύχτα κούκλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα Κατερινακι!!! εισαι της ζωης το μερακι!!(ετσι δεν ελεγε καποιο τραγουδι ή μαλακια θυμαμαι παλι;)ειπαμε η αγαμια...

περαστικα στον Γιαννακη και σε σενα!! μαρτυριο αυτο με τα φλεγματα...σου κανει εμετο καμια φορα;

Ευη!!!!!! Θεα!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-* α!!! επισης: [-([-([-([-([-( ειχες πει πως θα μου τηλεφωνουσες!! και 24:00 κι ουτε ενα τηλεφωνημα!!!! :-p:-p:-p:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα!!! χιλια συγνωμη για τις ευχες!!χιλια χρονια να ζησετε!! ευτυχισμενοι και αγαπημενοι μαζι με τα παιδακια σας και τα εγγονακια σας!!!!!!!

(καταλαβες τωρα!! τοσα μυδια που θα φας πώς να πανε χαμενα!!!!!!!)

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριεττα το τραγουδι παει, Κατερινα Κατερινακι εισαι της ζωης τ'αερακι..Περαστικα σας Κατερινα, κουραγιο λιγες μερες ακομι και μετα θα ειστε και παλι περδικια, ναι εχει δικιο η Μαριεττα μπορει να σου κανει εμετο για να βγαλει τα φλεματα (μην πανικοβλιθεις)...

Μαριεττα το ξερω οτι ειπα πως θα παρω τηλεφωνο και δεν πιρα ποτε :oops::oops::oops::oops::oops: Φτου μου ειμαι γιαδουρα το ξερω, αλλα οταν πιανω το τηλεφωνο στο χερι ο μικρος μου ορμαει για να το παρει και γινετε μαχη κανονικη καθε φορα...

Οταν ειναι εδω ο αντρας μου δεν θελω γιατι θελω να μιλαω ελεφθερα χωρις να με ακουει, οχι οτι εχω κατι να κριψω αλλα αλιος μιλας οταν εισαι μονη (σαν την ανεμονη)...

Αναστασια καληνυχτα καλη ξεκουραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Μαριεττα, ονειρα γλυκα...

Παω και εγω να απλωσω ενα πλιντιριο που μολις θιμιθικα οτι εχω.....

Μονο να ξερατε μως βαριεμε τωρα να απλωνω ρουχα #:-s#:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και χαρά σας!

Συμπεθέρα με σύγχισες βραδιάτικο!!! ακούς εκεί "ποιός θα προσλάβει μια χοντρέλω"!! τέτοιες βλακείες βρε κάθεσαι και σκέφτεσαι και στενοχωριέσαι; Και δεν το κατάλαβα, για να βρεις δουλειά στη Σουηδία πρέπει να έχεις αναλογίες 90-60-90;;; Αν δεν δουλεύει αύριο ο αντρούλης σου και βγείτε μπορείς να φας ψητό κρεατάκι με σαλατούλα, μια χαρά είναι για τη δίαιτα. Εμείς δεν βγαίνουμε πλέον τσικνοπέμπτη επειδή παντού γίνεται χαμός και σου σερβίρουν άψητα κρέατα πολλές φορές από τη βιασύνη τους. Ετσι λοιπόν θα ψήσουμε στο σπίτι της μάνας μου παρέα με οικογενειακούς τους φίλους, χαλαράαα που λέτε κι εσείς εκει πάνω!

Αλίκη ούτε εγώ έχω πρόβλημα για αυτό το Σάββατο, απλά πρότεινα το επόμενο από φόβο μήπως η Αφροδίτη κολλήσει κανένα παιδάκι αλλά δεν παίζει κάτι τέτοιο πλέον. Οπότε θα το τσεκάρω αύριο και με τον άντρα μου μήπως έχει ήδη κανονίσει κάτι και θα σου πω! μη στενοχωριέσαι για μένα ότι βολεύει τους περισσότερους!

Νατάσσα πήρες εσύ σειρά τώρα γαμώτο; περαστικά σου και γρήγορα.

Κατερίνα κι εσύ πρέπει να τραβάς τρελόοοο ζόρι τώρα, και άρρωστη, και άρρωστο παιδί, και η κοιλιά τούρλα! Ελπίζω να έχεις βοήθεια από τον άντρα σου και τη μαμά σου για να ξεκουράζεσαι κι εσύ και το εμβρυάκι ε;

Μαριέττα.... ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΡΓΕΛΟ!!!! ΤΕΛΟΣ!!! :lol:

Μαρία όλες καλές θα είναι οι εξετάσεις του Μανωλιού, το ζωηρό παιδάκι μην το φοβάσαι που λέει και η γιαγιά μου! Για πες γιατί με ενδιαφέρει, στη γενική αίματος βρήκανε ψηλό δείκτη; γιατί είχα κάνει και στη μικρή όταν ήταν μηνών ακόμα και είχαν βγει πολύ ψηλά κάποιοι δείκτες αλλά δεν θυμάμαι τώρα, τα λευκά αιμοσφαίρια ήτανε δεν είμαι σιγουρη, αλλά μου είχαν πει ότι μέχρι 2 ετών είναι φυσιολογικό να δείχνουν έτσι. Μήπως σε ανησυχήσανε τσάμπα; ξεκίνησες κι εσύ τις ετοιμασίες για τη βάπτιση, τι ωραία!! όντως πολλά πήρε ο φωτογράφος αλλά φαντάζομαι εκεί δεν έχεις και πολλές επιλογές ε;

Εγραψα τη βραδινή μου έκθεση και σας καληνυχτίζω κι εγώ, φιλάκια πολλά όνειρα γλυκά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας καλημερίζω!!!

Σήμερα δεν έχω ρεύμα κ θα κάνω οικονομία μπαταρίας υπολογιστή…..

Spiderwoman είσαι όργιο….. κ τώρα που έβαλες τα τηλέφωνά σου σε κοινή θέα, ετοιμάσου να σε πάρουν μέλη κ επισκέπτες….. να σε πάρουν τηλέφωνο εννοώ…. γιατί είστε κ πονηρές!

Ααα είμαι χαρούμενη που κ η Ελενίτσα μπορεί [smilie=blob10.gif]

κ είμαι χαρούμενη που κ η Εύη επανήλθε [smilie=blob6.gif]

Λυπάμαι για το Κατερινάκι που δεν μπορεί αλλά να ξέρετε πως το σπίτι μου είναι πάντα ανοιχτό για συναντήσεις κ παρεούλα!

Ευχαριστώ για την προσφορά για βοήθεια αλλά θα προτιμήσω να αναλάβω εξ ολοκλήρου την ευθύνη…. Μη πάθει καμία τίποτα από αυτά που θα φέρετε κ τα βάλετε μαζί μου!! Άσε…..

Όχι βρε να σας περιποιηθώ θέλω!! Θα σου φτιάξω κ στρειδόπιτα!!! :roll:

Για τη βάπτιση του Μανωλιού ξέχασα να πω πως εμείς 1000 πληρώσαμε σε φωτογράφο με ψηφιακό άλμπουμ κ βίντεο! Για διακόσμηση ανέλαβε η νονά μου κ έτσι δεν ξέρω τιμές αλλά ήταν τέλεια όλα… θα σας βάλω φώτο να δείτε!

Τι άλλο?

Αααα ναι… κ για μένα οκ 18.00 – 18.30 οπότε κλείνει…. Ένα οκ από Ευγενούλα περιμένουμε!

Αααα κ συμφωνώ απόλυτα με την Spiderwoman για την αισιοδοξία, το χαμόγελο κ την ψυχική δύναμη…. Σας παίρνει πολύ από κάτω βρε κορίτσια!! Άντε ανεβείτε….. ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ να έχουμε κ τα υπόλοιπα εύκολα, δύσκολα όλα υπέροχα είναι!! Κάποτε ήμουν αισιόδοξη μέχρι αηδίας, μετά πέρασα μία φάση κατάθλιψης κ άλλαξαν όλα, αλλά όταν το ξεπέρασα κ αυτό ξαναπήρα τη ζωή στα χέρια μου!! Μου αρέσει η ζωή… δεν μου αρέσει να βαριέμαι κ όσο πιο δύσκολή είναι τόσο λιγότερο βαριέμαι….. εντάξει δεν είμαι κ μαζόχα κ λίγη βαρεμάρα δεν είναι κακή…. :roll:

Ρε συ Μαριέττα τι είσαι ντυμένη στη φώτο?? Πάντως ο Ηλίας είναι ένας κούκλος!!!

Όχι βρε κ εσύ είσαι ΘΕΕΕΕΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...