Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Κου κου σου κάνουμε κ εμείς καψόνια!!!

Κάνω ένα σωρό δουλειές συγχρόνως γιατί αύριο δεν θα έχουμε ρεύμα μέχρι το μεσημέρι!!!

Έρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευγενία,τι γέλιο έριξα με τον άντρα σου!!! :lol::lol::lol::lol:

Ήρθε κατά δω ε?Είδες τι έγινε με τις καφετέριες? (Enigma & Cutti shark)??Το έδειξαν και στις ειδήσεις....Κρίμα...ήταν οι πρώτες και οι πιο δημοφιλείς καφετέριες στο Χαϊδάρι!

Αλίκη,σε ταλαιπωρεί το μικράκι ε??Δεν πειράζει,αξίζει!!!Σε μερικά χρόνια θα αναπολούμε αυτές τις στιγμές!

Ελίζα,εμείς δεν θα κάνουμε κάτι αύριο...πρώτον είμαι χορτοφάγος :mrgreen: και δεύτερον ο πεθερός μου θα ανοίξει το μαγαζί για αύριο μπας και βγάλει κανένα φράγκο και ο Γιώργος θα πάει να βοηθήσει!

Μαριέττα,να τον βγάλεις έξω τον Ηλία να σφυρίζει στα κοριτσάκια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια..

Τι κανετε?? Σε γενικες γραμμες καλα εεε??? Εγω δεν ξερω τι εχω παθει αυτες τις μερες ρε κοριτσια αλλα δεν εχω διαθεση για τπτ.......

Εχθες το βραδυ με επιασε μια απογοητευση ενα ψυχοπλακομα. Κιτουσα το σπιτακι μου και σκεφτομουν οτι σε λιγο καιρο θα πρεπει να το αφισω αλλα οσο το σκεφτομε καταβαθος δεν θελω.....

Πιγα και χοθικα στο κρεβατι της Φλωρας την πιρα αγγαλια και εσθανθικα λιγο καλιτερα (ο αντρας μου δουλευε)...

Μολις με πηρε η Ινα τηλεφωνο και μιλισαμε λιγο...Ευχαριστω πολυυυυυυυ κοριτσια που νιαζεστε για μενα, αν δεν ειχα και εσας τι θα εκανα .... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σας αφινω τωρα για να μαζεψω τον χαμο που εκανε ο μικρος με το κουλουρι που του εδωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευούλα μου άμα η ζωή δεν ήταν τόσο δύσκολη, κάποιες στιγμές της δεν θα ήταν μαγικές κ μοναδικές!! Καμιά φορά ο φόβος για κάτι που έρχεται είναι μεγαλύτερος από αυτόν που νιώθουμε όταν αυτό το κάτι φτάνει!

Όταν όλα πάρουν το δρόμο τους σίγουρα θα πεις «αυτό ήταν??»!!!

Μη κλείνεσαι στον εαυτό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαριέττα..εγώ σου κάνω μπου χα χα που μου το εχεις κολλήσει!! :P:P

Εγώ δεν θέλω να δουλέψω σήμερα-χθες μου βγήκε η πίστη να μαζέψω τις δουλειές μου στο γραφείο και έκατσα και μια ώρα σχεδόν παραπάνω...σημερα θέλω να δουλεψω χαλαρα. Και αυτό το αφεντικό δεν πάει πουθενά - κάθε μέρα στο γραφείο!!

Άννα την προηγούμενη εβδομάδα ήμασταν στο enigma για καφεδάκι. Ήταν η αγαπημένη μου καφετέρια..Παλιά ήμασταν συνέχεια Χαιδάρι. Δεν τις είδα απο κοντά..Ολοσχερώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκο,ανέβα λίγο!!!!Είναι και ο καιρός έτσι που δεν βοηθάει την διάθεση!Όλα θα πάνε καλά!! :D

Ευγενία,ναι ολοσχερώς και οι 2!Μαύρα χάλια!!Βέβαια σώθηκε η καινούρια το The bar by enigma με αρκετές ζημιές βέβαια... :? Ξεκαθάρισμα λογαριασμών από όσο έμαθα...εγώ στεναχωριέμαι για τα παιδιά που έχασαν την δουλειά τους καθώς και για το cutti shark που δεν έφταιγαν σε κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πέρασα διπλα το bar by enigma και δεν είδα τπτ, οπότε δεν κατάλαβα ότι ήταν αυτές οι καφετέριες. Εγω βασικά ουτε το ειχα ακούσει, ο Δημήτρης μου το έλεγε την ώρα που ερχόμασταν και ψάχναμε να βρούμε ποια είχαν κάψει. Είναι διπλα το cutty και δεν μπορούσε να την γλιτώσει..κριμα κρίμα για τα παιδιά που δούλευαν εκεί..

Έυη μου γιατί είσαι έτσι μοντέλο μου? Τώρα που έχεις χάσει και 5 κιλά? Όλα καλά θα πάνε και μην σε πέρνει απο κάτω..θα την βρείτε την άκρη όπου και αν πάτε, ότι και αν κάνετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευούλα μου άμα η ζωή δεν ήταν τόσο δύσκολη, κάποιες στιγμές της δεν θα ήταν μαγικές κ μοναδικές!! Καμιά φορά ο φόβος για κάτι που έρχεται είναι μεγαλύτερος από αυτόν που νιώθουμε όταν αυτό το κάτι φτάνει!

Όταν όλα πάρουν το δρόμο τους σίγουρα θα πεις «αυτό ήταν??»!!!

Μη κλείνεσαι στον εαυτό σου!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

κι οπως λεει ο κοσμος: τροφη για σκεψη!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο Αλικη...αυτο θα ειναι το σημερινο μας μαθημα...οι φοβοι μας και πώς τους αντιμετωπιζουμε!!

θα σε λεω:ΔΑΣΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα πατατες μπλουμ για σημερα φακες φαγαμε χθες!!Φαβα δεν εχω φαει ποτε μου ουτε ξερω πως γινεται!

Μαριεττα αυριο τσικνα κανενα μπιφτεκακι στο φουρνο καμια πανσετουλα με φατατες φουρνο!Γενικως κρεας στο φουρνο!

Ειπα να κανω και χωριατικο λουκανικο αλλα ο αντρας μου ειναι πολυ μπανανας και πηγε και εβαλε στην καταψυξη τρια κιλα λουκανικο κομματακια μαζι!Γιατι του ειπα κοψτο καμματια και βαλτο ΑΛΛΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ!!

μαριεττα η αλικη ειναι δασκαλα :shh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ειναι δυσκολο να αποχωριστεις ενα μερος που σου αρεσει και το αγαπας και να πας σε μια χωρα αλλη .

Σκεψου ομως

Να πηγαινει το παιδι σου σχολειο και να μην μαθαινει τιποτα γιατι η δασκαλα λεει γιαυτα τα χρηματα που περνω τοσα πρεπει να μαθω το παιδι σου.

Για να μπορεσει να μαθει κολυμβηση μπασκετ ποδοσφαιρο πρεπει να κανεις δευτερη δουλεια για να πληρωνεις

Να θελεις να πας σε γιατρο και πρεπει να δωσεις ενα καρο χρηματα για γινεις καλα αλλιως ο γιατρος του τεβε δεν θα σηκωθει ουτε απο την καρεκλα του με τα 10€ που του δινει το τεβε

Να βγανεις στο δρομο και να μην ξερεις τι μπορει να παθεις γιατι ο εργολαβος που εκανε το εργο εφαγε τα μισα λεφτα σε μιζες και εφτιαξε ενα δρομο αστα να πανε

Να μην νιωθεις ασφαλεια γιατι ο αστυνομικος περνει 600 μισθο οποτε καθετε για καφε αντι να κανει κατι αλλο.

Να ζεις σε μια χωρα που η θερμανση και το φως στο σπιτι σου θεωρειτε πολυτελεια

Να πληρωνεις ενοικιο για το σπιτι που ειναι δικο σου

Για την θαλασσα που σε λιγο δεν θα ειναι δικια μας η για τον ηλιο που θα του βαλουν φορο?

Μπορω να σου πω και αλλα αν θες.Εγω ψαχνω να βρω δουλεια στον αντρα μου και τους φιλους του στο Καμερουν.Οι μαυροι ψαχνουν για ασπρους να τους κανουν δουλειες!Θα τον στειλω εκει τελος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα τελείωσα τον πρώτο γύρο!!! Με περιμένει κ άλλος!

Λοιπόν ο Ηλίας είναι ποοοολύ μπροστά!!! Άκου σφυρίζει…. τέλειοοοο!!! :lol::lol:

Ευγενία γι’ αυτό δεν κάνω ρομαντικές εκπλήξεις….. !!!

Βέβαια έχω κ το άλλο…. εγώ συνήθως τον ξεχνάω σε γιορτές, αυτός όχι!!

Μπράβο Ελιζάκι… σήμερα θα πάει καλύτερα!! Εμείς εχθές είχαμε πιλάτες ζευγάρια λόγω Αγίου Βαλεντίνου!! Έπεσε πολύ γέλιο!!

Άννα κοίτα σε μερικά χρόνια έτσι κ αλλιώς δεν θα θυμάμαι τίποτε λόγω ηλικίας….

Ίνα τώρα φαντάζομαι θα έχεις φάει για να σου απαντήσω….. αλλά κ εγώ είμαι της μακαρονάδας ή αυγά με σάλτσα!!!! δεν τα κάνω τηγανιτά… φτιάχνω την σάλτσα (απλή κ ελαφριά) κ λίγο πριν στύψει βάζω τα αυγά να σφίξουν κ τέλος!

Μαριέττα κιμά? Μοσχαράκι με λαχανικά? Ή κανένα λαδερό….

Κορίτσια έτσι είναι…. σε όλους τους τομείς της ζωής μας.. δεν είναι φιλοσοφία είναι μια πραγματικότητα!!!

Εγώ νομίζετε πως φοβάμαι λιγότερο….. οοοοοχιιιιι

αλλά ξέρω πως έτσι χάνω το σήμερα για κάτι που είτε θα έρθει κ θα το αντιμετωπίσω με θάρρος, γιατί έτσι πρέπει ή δεν θα έρθει από φόβο κ θα είναι ΛΑΘΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φάγατε καλέ????εγώ μαρουλάκι με τόνο σε λίγο...το ετοιμάζει ο αντρούλης μου.αχ αύριο τσικνοπέμπτη...πόσο θα ήθελα να φάω τόνους ψητό,τζατζίκι κ μπυρίτσα πολυ πολύ ή κρασάκι .......αλλά δεν θα το κάνω λογω εγκυμοσύνης είμαι μπλιαχ.....να φάτε κ για εμένα αυριο ε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! σας διαβάζω αποσπασματικά και έχω χαθεί λιγάκι... τι κάνετε κοριτσάρες;

Ινα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Τα είπες πολύ πολύ σωστά, δυστυχώς έτσι ακριβώς είναι η κατάσταση και το χειρότερο είναι ότι όλα αυτά μας φαίνονται φυσιολογικά!

Οπότε συμπεθέρα, σκέψου τα όλα αυτά και αποφάσισε αν θέλεις να τα αφήσεις πίσω ή όχι. Βέβαια όσο και να μας πληγώνει αυτή η χώρα συνεχίζουμε να την αγαπάμε, αλλά οι λάθος αγάπες πολλές φορές μας καταστρέφουν (βλέπε Whitney Hiouston). Μα τι φιλοσοφία μας έχει πιάσει σήμερα :lol: ;;; Μην κλείνεσαι όμως στον εαυτό σου, να μας τα λες να ηρεμείς χειρότερα να τα κρατάς μέσα σου.

Ευγενία ούτε εγώ θέλω να δουλέψωωωωω :(( . Παραπάνω κάθομαι σχεδόν κάθε μέρα, άλλες φορές λίγο άλλες πολύ περισσότερο αλλά μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς;

Νατασσάκι που είσαι;;; είδα στον ύπνο μου τη Σοφούλα!!! και τη Μαριέττα με τον Ηλία!! είχατε έρθει λέει σπίτι μας να παίξουμε, οι υπόλοιπες δεν ξέρω γιατί δεν ήρθατε βρε;;; Και έκανε μια χαρά η Αφροδίτη μόλις είδε τα παιδάκια άλλο πράγμα!!!

Χμμμ.... τώρα που το σκέφτομαι, λέτε να είδε και η κόρη μου το ίδιο όνειρο και ξύπνησε στις 4.30 μέσα στην καλή χαρά και ήθελε να παίξουμε;;;; :-?:evil: Εγώ να κοιμάμαι όρθια και αυτή να λέει "μαμά, κάτω"!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φάγατε καλέ????εγώ μαρουλάκι με τόνο σε λίγο...το ετοιμάζει ο αντρούλης μου.αχ αύριο τσικνοπέμπτη...πόσο θα ήθελα να φάω τόνους ψητό,τζατζίκι κ μπυρίτσα πολυ πολύ ή κρασάκι .......αλλά δεν θα το κάνω λογω εγκυμοσύνης είμαι μπλιαχ.....να φάτε κ για εμένα αυριο ε!!!!!

Μηπως δεν κανει να τρως τονο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλικη εισαι δασκαλα;μου εχει ξεφυγει κατι;κανενας ποντος;το καλσον κυρια μου!!!μπου χα χα χα!!

κοριτσια θελει αισιοδοξια,χαμογελο και δυναμη ψυχικη!!εγω απο την φυση μου ειμαι απαισιοδοξος ανθρωπος και μελαγχολικος συναμα...αλλα απο τοτε που ηρθε στην ζωη μου ο Ηλιας,εχω αλλαξει παρα πολυ σαν χαρακτηρας...για χαρη του παιδιου,θελετε ενστικτο,θελετε ωριμανση..ο,τι ειναι τελος παντων,εχω αλλαξει και παιρνω δυναμη απο την σκεψη του και μονο!!!

για αυτο και μου αρεσε τοσο πολυ αυτο που διαβασα Ευη:κουρνιασες διπλα στο παιδι σου και γυρεψες αγκαλια ζεστη κι ΑΛΗΘΙΝΗ!!!

τι να λεμε τωρα!!!

ειχα ξεχασει οτι αυριο ειναι τσικνοπεμπτη!!! φαντασου,στον κοσμο μου!!

καλη σας χωνεψη για οσες φαγατε....εγω απο το πρωι εχω ενα πακετο κριτσινια και μασουλαω..απογευμα φακες και επειδη θα πρηστω,μαλλον τιποτα μετα....αντε κανενα μηλο....

το απογευμα με περιμενει σιδερο και μαγειρεμα για τον Ηλια...

ρε συ Αλικη! εσυ εγραψες οτι καθε μερα πινει ο Σπυρος 800ml γαλα;γιατι τοσο πολυ;

ποσες φορες του δινεις;μηπως κατι δεν κανω καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη κοριτσια χθες γιορταζε ο ΒΟΗΘΟΣ του Αγιου Π....;;;;;

μπου χα χα χα χα χα χα!!!!

τωρα μου ηρθε η σκεψη κι ειπα να το μοιραστω μαζι σας...και τα καλα και τα ασχημα,ετσι δε λενε στον γαμο;

πω πω!! η αγαμια εχει χτυπησει τελειως κοκκινο!!!!

πώς να βοηθησω την κατασταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...