Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Αλικη δεν νομιζω να τη γιορταζουν πολλοι αυτοι τη γιορτη!Ειναι ομως μια ευκαιρια για σ ε χ .Το δωρο που επερνα παλια, τωρα μου το εχει κοψει και αυτο, ηταν κιντερ αυγο γιατι ειχε τη χαρα της σοκολατας και με εξτρα δωρο!

Το μενου μου τις τελευταιες μερες ηταν το ιδιο γαλα το πρωι τραχανας το μεσημερι και γαλα το βραδυ βεβαια εφαγα και δυο γαλακτοφετες κιντερ και λιγο τσουρεκι για να παρω δυναμεις!

Εχω χασει απο την αρχη -3.3 θελω αλλα -2.8 για να μην ειμαι υπερβαρη και συνολικα θελω να χασω αλλα 6 κιλα για να ειμαι χαρουμενη.Βεβαια το ιδανικο βαρος που μου δινει ειναι τα 55 αλλα δεν νομιζω να τα καταφερω και τα 59 θα ειναι τελειαααααααααααα.

Πειραζει που δεν πηρα στολη στο κοριτσακι μου!Δε νομιζω να παμε πουθενα!Τι να κανω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νατάσα χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα με πολλά πολλά παιδάκια..

Κορίτσια ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!! Είτε είσαστε ερωτευμένες με τους άντρες σας είτε με τα παιδάκια σας..η μεγαλύτερη καψούρα είναι αυτά!! Καμιά φορά σκέφτομαι πως δεν υπάρχει περίπτωση να αγαπήσω ποτέ τον άντρα μου όσο αγαπάω τον γιό μου..

Εγώ ξύπνησα και δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί η ημέρα. Έχω πονοκέφαλο και υποψία κοψίματος..αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο μέχρι στιγμής.

θελω να πλακώσω όλο το λογιστήριο (5 άτομα)...έχουν παραγγείλει: μπουγάτσα με κρέμα και από πάνω λιωμένη μερέντα...τυρόπιτες, κλπ

Εγώ κρατηθηκα στο παρα πέντε να μην πάρω μια τυροπιτούλα. Το βράδυ ίσως βγούμε με τον άντρα μου για φαγητό και θέλω να φάω όλη μέρα φρουτάκια και σαλατούλα.

Σήμερα μέχρι στιγμής γάλα με all bran και καφεδάκι..μετά μήλο και το μεσημέρι λέω μαρουλοσαλάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΒαλεντινος σου ειναι ιδιος εσυ!!!Πονηροφατσα!!

Ηθελα να παρω και γω τετοια κουνια αλλα φοβομουν!Ειναι σταθερη?

Αυτο δεν ειναι μπουγατσα να τους πεις!!!!!!!Να πανε να παρουνε καμια Βαφλα! :x:x:x:x ακου μπουγατσα με μερεντα!!

Χαλια θα ειναι καλα κανεις και δεν τρως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο δεν ειναι μπουγατσα να τους πεις!!!!!!!Να πανε να παρουνε καμια Βαφλα! :x:x:x:x ακου μπουγατσα με μερεντα!!

:lol::lol::lol:

Είναι πολύ καλή κ σταθερή, άμα δεν έχεις κ πρόβλημα με τις κασαδούρες τότε στην προτείνω ανεπιφύλακτα!! Είναι μέχρι 4 χρονών!

Ο Βαλεντίνος μου ίδιος εγώ???? Είσαι το μοναδικό άτομο που μου το λέει… μμμ είναι λίγο μακρινή η φώτο!!

Ευγενία καλά να περάσετε…. Καλά κάνεις κ δεν τρως σίγουρα το μενού το βράδυ θα είναι καλύτερο!!

Ίνα αν είναι έτσι τότε εμείς γιορτάζουμε τον Άγιο Βαλεντίνο κάθε μήνα στις γόνιμες! Άρα σήμερα δεν έχει σεξ… δεν έχω σκοπό να κουραστώ κ να μου την φέρει πάλι ο άντρας μου με δεύτερη φωτοτυπία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γεια σας...μια χαρα ειμαι εγω αν εξαιρεσετε το ιντερνετ μου που μαλλον γ@#$@#ται... :twisted::twisted::twisted:

χρονια πολλα ερωτευμενακια μου..να μας αγαπανε και να μας προσεχουν παντα γιατι μαυρο φιδι που τους εφαγε..τι γλυκομιλητη που ειμαι ομως εε??

γεια σου ρε σπυρο αεροπορε..πολυ μαρεσει αυτο το παιδι...μεσα στο κεφι ειναι παντα..

ευγενια θα συμφωνησω με την ινα..μονο μπουγατσα δεν ειναι αυτο που τρωνε..

ινα θα σχολιασω μονο οτι εισαι καλυτερα και θα αφησω τα κιλα στην ακρη... :evil::evil::evil:

μαιρουλα μου εσυ τα σπορια σου να προσεχεις και οταν θα ερθει εκεινη η ωρα..κανε λογαριασμους..η μαλλον βαλε τους αλλους να κανουν γιατι εσυ θα εχεις τρια ζουζουνια να προσεχεις..αχ παναγια μου τι ευτυχια ειναι αυτη???φτου φτου

μαριεττα αποφασισες να δουλεψεις??υπομονη κοπελια μου θα περασει..ποσο μενει ποια για την συνταξη να ηρεμησεις και εσυ...χαχαχχαχαχαχα..το πιο συντομο ανεκδοτο:συνταξη..χαχαχαχαχα και επισης ειπαμε να σε κανω συμπεθερα οχι νυφη εεε??ειναι ομως πειρασμος το παιδι μου..σε καταλαβαινω...

κατερινακι μου φανταζομαι και εσενα στα ροζουλια..τελικα ποιος ειναι ο ερωτας ο μεγαλος??η κορη η ο γιος...ναι ναι και τα δυο τα αγαπαμε και δεν τα ξεχωριζουμε αλλα ποιο ειναι το γουτσου γουτσου μας ε??

σημερα το μενου γραφει αρακα..και αν κλεισω και τωρα το ιντερνετ θα προλαβω να κανω και μια ανοιχτη πιτουλα...σημερα θα ερθει η μαμακα μου και η αδερφη μου..αντε λιγη αγαπη εδω μεσα...μην ρωτατε αν θα γιορτασω τον βαλεντινο σημερα..εχει μπαλα... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς να τους δεχτείς Μαράκι!! Καλά να περάσετε!!

Χαχαχα σήμερα είναι δύσκολη μέρα… πολύ μουρμούρα θα πέσει…άμα έχει μπάλα!

Συνδυασμός... ρομαντικό δείπνο στο σπίτι με champions league!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου! χρόνια σας πολλάααα! ω ναι θα συμφωνήσω κι εγώ παρότι έχω κόρη, ότι μεγαλύτερος έρωτας από τα παιδιά μας δεν υπάρχει!!!

Νατασσούλα διπλά χρόνια πολλά για εσένα, μιας και έχετε και την επέτειό σας! να είστε πάντα μαζί, γεροί και ευτυχισμένοι και να απολαμβάνετε κάθε στιγμή της ανατροφής της κορούλας σας!! (και των αδερφών της αν θέλετε να έρθουν με το καλό!!)

Ααχ σας διαβάζω κλεφτά από το πρωί, τώρα έχω πάθει ένα αλτζχάιμερ όμως...

Να σας πω το δικό μου νέο πρώτα: κοιμηθήκαμε όοοοοοολη νύχτα \:D/ \:D/

Δεν θυμάμαι άλλο νέο μας, μόνο αυτό έχει σημασία, χαχαχα!!!

Αλίκη τι γλύκας που είναι ο Σπύρος!! πραγματικά πρέπει να είναι κι αυτός πολύ χαμογελαστό παιδί! σαν το λουλουδάκι μου! (χι χι, να παινέψω κι εγώ τον μεγάλο μου έρωτα μέρα που είναι!!). Φοβερή κούνια θέλω κι εγώωωωω! αφού δεν βγαίνει που δεν βγαίνει το καημένο ας κουνιέται μέσα στο σπίτι.

Ευγενία όντως δεν ήταν μπουγάτσα αυτή, αλλά αφού είχε σοκολάτα μωρέ εγώ θα την τσάκιζα! μπράβο που αντιστάθηκες βρε θηρίο!!

Μαρία καλώς να τους δεχτείς να περάσετε σούπερ!

Κατερινάκι μου με γειά τα καινούρια σας ροζ ρουχαλάκια!!! αχ αχ τι ωραία που είναι αυτά τα ψώνια!! πως είναι ο Γιαννάκης σήμερα; για το βήχα πέρα των φαρμάκων, βράζω σε ένα γκαζάκι στο δωμάτιό της νερό με λάδι ευκαλύπτου, νομίζω ότι την βοήθησε κι αυτό λιγάκι.

Ινα 3,5 κιλά μείον; μια χαρά! βλέπω όλες τα καταφέρνετε και πολύ χαίρομαι που αποδίδουν οι στερήσεις σας.

Μαριέττααααα! δουλεύουμε σήμερα ε; καλά, η πεθερά σου μεγάλη περίπτωση τελικά....

Συμπεθέρα, για να σου λύσω την απορία, τα λατρεμένα μου τζιν έχουν δικό τους χώρο στην ντουλάπα γιατί εννοείται ότι δεν θα χωρούσαν πουθενά κρεμασμένα ή σε συρτάρια. Τα έχω λοιπόν σε ράφι, στοιβαγμένα το ένα πάνω από το άλλο σε 2 στοίβες. Και θα το πιστέψεις ότι μπορώ να τα ξεχωρίσω χωρίς να τα ανοίξω;;; :lol:

Αννούλα που είσαι εσύ σήμερα; τι κάνει ο Ακης μας;

Ελίζα και Αλίκη θέλω κι εγώ γυμναστήριοοοοοοο :( . Είμαι τόσο αγύμναστη που αν πάω ποτέ, για 1 εβδομάδα θα πρέπει μείνω στο κρεβάτι σε πλήρη ακινησία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μεγαλος ερωτας της κορης μου ειναι η φακη!Εφαγε μια πιαταρα σε χρονο ρεκορ και φωναζε να φαει κι αλλο!Τωρα καθετε κατω απο την κατσαρολα και φωναζει φακη!

Δεν υπαρχει αλλος ερωτας εκτος απο τον ερωτα για το παιδι σου!

Εμεις σημερα αντε να μοιραστουμε κανενα τσαι!!με παπαρα φρυγανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαλιάδα: Ισόβια στους γονείς που σκότωσαν στο ξύλο το αγγελούδι τους!ενα 23μηνο παιδακι..

οι γονεις χρηστες ναρκωτικων και δε συμμαζευεται....

κοριτσια εχω ανατριχιασει!!! σε τι κοσμο ζουμε ρε πουστη μου;

τι ζωα ειμαστε οι ανθρωποι;τα μεγαλυτερα τελικα!!!!!!!!

τωρα το διαβασα στο yahoo και το μυαλο μου εχει σταματησει εντελως!!!

συγνωμη κοριτσια,αλλα δεν εχω λογια για τιποτα αλλο...

θα σας δω το απογευμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Μαριέττα γαμώτο.... μα είναι να μη σταματήσει το μυαλό σου;;; κι εγώ το ίδιο έπαθα τώρα. Το χειρότερο που ακόμα όταν το σκέφτομαι βουρκώνω το είχα ακούσει κοντά όταν γεννήσαμε, που ένας παΤΕΡΑΣ βίασε το 1-2 ετών κοριτσάκι του μέχρι θανάτου... θυμάμαι δεν μπορούσα να σταματήσω να κλαίω...

Δυστυχώς υπάρχουν πολλές αντίστοιχες ιστορίες και ίσως είναι αμαρτία που το λέω, αλλά γιατί ο Θεούλης στέλνει παιδιά σε αυτά τα τέρατα και άλλοι που προσπαθούν και θέλουν τόσο πολύ ένα παιδάκι να μην τους το στέλνει ποτέ; :(

Τελοσπάντων όχι άλλα τέτοια δεν αντέχω να τα σκέφτομαι άλλο. Μπήκα να σας πω ότι με πήρε η γυναίκα πριν 1 ώρα και μου είπε οτι η μικρή έπεσε από τον καναπέ στο δωμάτιό της... ευτυχώς που είναι χαμηλός. Είχε φρικάρει η καημένη και έτσι το έπαιξα κι εγώ ψύχραιμη για να μην την αγχώσω κι άλλο. Ευτυχώς η μικρή φαίνεται καλά, ανυπομονώ να γυρίσω σπίτι να την κάνω μια μεγάααλη αγκαλίτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια στα γρηγορα και θα τα πουμε καλυτερα το βραδυ δεν ητανε σπορακι κρυωματακι ηταν τελικα για αυτο μαλλον καθυστερησε...φιλακια και χρονια πολλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε??φιλιεστε φιλιεστε??? :oops::oops::oops::oops: ολες εχετε τα αντρακια σας διπλα...μονο εμενα λειπει ως συνηθως..το μεσημερι τον εστειλα να μου παρει λουλουδια και ΔΕΝ ΠΗΓΕΕΕΕΕΕΕ :((:((:((:((:((:(( καοοοοοοςςςςςς... αχ μηδεν ρομαντικοτητα...

λοιπον εγω αυριο εχω τρεξιμο το πρωι θα παω τον μανωλιο μου να κανουμε την επαναληπτικη εξεταση αιματος και ειμαι προετοιμασμενη για κλαμα...και μετα θα συναντηθω με την κοπελα που θα αναλαβει την βαφτιση....δεν κρατιεμαι..τα προσκλητηρια ειναι σχεδον ετοιμα....την πεμπτη θα παω ηρακλειο θα κανω και κανα δυο ψωνια...θελετε κατι?? ;););)

λοιπον σας αφηνω και θα τα πουμε αυριο παλι...καλα να περασετε σημερα ολεεεεεςςςς... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι κι άλλη μόνη κι έρημη εδώ!!! έχω βέβαια την κοράκλα μου παρέα οπότε εντάξει! τι επαναληπτική εξέταση θα κάνεις στον Μανωλιό, συμβαίνει κάτι; αααχχ κι εγώ το σκέφτομαι μόλις γίνει καλά θα την πάω κι εγώ για εξετάσεις, έχει να πέσει κλάααμα.... καλά ψώνια αύριο!!

Οι υπόλοιπες όντως, που είστε; γιορτάζετε τον Αγιο ε; μπράβο κορίτσια μου!

Εμείς τα τελευταία χρόνια δεν τη γιορτάζουμε αυτή τη γιορτή, παλιότερα όμως την τιμούσαμε δεόντως! μια χρονιά π.χ. μου είχε κάνει έκπληξη και μου είχε μαγειρέψει γκουρμέ γεύματα, γλυκό, είχε στολίσει παντού κεριά και γενικά ήταν πολύ ρομαντικά... πάνε όμως αυτά! έλεγα μπας και του έκανα εγώ κάτι αντίστοιχο σήμερα αλλά εκτός του ότι θα γυρίσει αργά, δεν με αφήνει και η μπουμπού.

Αντε με έπιασαν οι νοσταλγίες μου :P . Για το γαμήλιο που συζητούσατε τις προάλλες, το είχε κανονίσει μόνος του και δεν μου έλεγε που θα πάμε, και πήγαμε σε ένα εξωτικό νησί στην Ταϋλάνδη αχ πόσο ωραία ήτανε! μακάρι να μας αξιώσει ο Θεός να είμαστε καλά και να ξαναπάμε παρέα με το παιδάκι μας κάποια στιγμή. Ή και μόνοι μας μπας και ανανεωθούμε λιγάκι από τη ρουτίνα!

Πάω να παίξω με τη μικρή που μου παραπονιέται! τα ξαναλέμε αργότερα θέλω να δω κιόλας μήπως σε αυτό το λάπτοπ έχω φωτογραφίες από τα γενέθλιά της να σας βάλω. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και εχω να βγω εξω απο το σπιτι απο την προηγουμενη εβδομαδα!Οα αντρουλης μου πηγε εξω για καφε!Εσενα Μαρακι δουλευει ο ανθρωπος.

Μια χαρα ολες με τα εξωτικα ταξιδακια σας!τουλαχιστον εχετε να θυμαστε.Εγω παλι φοβομουν να παω τοσο μακρυα περιοριστικαμε στας Ευρωπας, μπορεις να γυρισεις πισω και με τα ποδια.

Εχει πεσει πολυ η ομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νοσταλγίες σας έπιασαν….?

Εμένα ούτε χρόνια πολλά δεν είπε αλλά ούτε κ του είπα!

Πάω έχουμε μπανάκι , γαλατάκι , ύπνο κ μετά θα ξεραθώ κ εγώ γιατί ο γιός μου θα πάει για μπεκάτσες… με ξυπνάει από τα άγρια χαράματα!!

Αύριο κούκλες τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!! :x:x:x Και κυρίως στο Νατασσάκι μας!!!!

Εμείς δεν κάνουμε κάτι σήμερα αν και πρότεινα στον αντρούλη να κάναμε ένα ντουζάκι παρέα με κεριά αλλά αύριο αρχίζει κάτι σεμινάρια και είναι λίγο αγχωμένος!Θα κάνει 10 μέρες σεμινάρια και θα δώσει εξετάσεις για να πάρει πιστοποίηση για να γίνει ασφαλιστής και αν όλα πάνε καλά,από Μάρτιο ξεκινάει δουλίτσα...για να δούμε...

Μαριεττάκι,μου μαύρισες την ψυχή ρε σύ...κι εγώ αναρωτιέμαι γιατί???!!! :cry::cry::cry:

Ελενάκι,πως είναι η Αφροδιτούλα μας?Χτύπησε πολύ???Και ο Άκης χτύπησε σήμερα στην γωνία του καλοριφέρ,ευτυχώς δεν λειτουργούσαν και δεν κάηκε!Δεν έκλαψε όμως και δεν κατάλαβα ότι το μπαμ ήταν το κεφάλι του...είδα μετά την μελανιά! :shock:

Ίνα,μπράβο που είσαι καλύτερα!Και μπράβο για τα κιλάκια!!!

Αλίκη,ο Σπύρος είναι μια γλύκα!!!!Και τι ωραία κούνια!!!Με γεια!!!Τελικά με τους εμετούς τα βράδια τι έγινε?

Μαράκι,τι ωραία που ετοιμάζεστε σιγά σιγά για το μεγάλο γεγονός!!Μπράβο,όλα θα πάνε όπως τα σχεδιάζεις και θα είναι όλα τέλεια!!!!!!!!!!!Όσο για το πιο είναι γουτσου γουτσου...νομίζω για τις μανάδες τα αγόρια και για τους μπαμπάδες τα κορίτσια....

Γιώτα δεν πειράζει,τον άλλο μήνα πάλι!!

Μαιρούλα,όλα θα πάνε καλά,εσύ να εστιάσεις τώρα στην εγκυμοσύνη σου και στο μωρό σου και όταν έρθει η ώρα,θα ασχοληθούν οι άλλοι με τα του νοσοκομείου!

Τι άλλο διάβασα?Δεν θυμάμαι...Σας βάζω να καμαρώσετε το δικό μου αλητάκι που βάφτισε τα βυζιά μου "τσίτσι" έρχεται και με αγκαλιάζει και λιώνω!!!!!!

Φιλάκια!

post-13601-13873938805214_thumb.jpg

post-13601-13873938806168_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου μωρέ ένας κούκλος μίνι ποδοσφαιριστής!!! :D

Τσίτσι ε; :lol::lol: ! Καλή επιτυχία στον Γιώργο! αγχώνεται γιατί θέλει να σας φροντίσει και οικονομικά, αλλά δεν πειράζει θα το γιορτάσετε διπλά και τριπλά μη σου πω μόλις περάσει τις εξετάσεις ;) . Η Αφροδίτη δεν φαίνεται να έχει χτυπήσει κάπου από το πέσιμο, ούτε καρούμπαλο έπιασα στο κεφαλάκι της, πάντως ευτυχώς ούτε εμετό έκανε ούτε τίποτα οπότε όλα οκ. Τράκαρε και ο Ακης με το καλοριφέρ ε; η μικρή με το καλοριφέρ όχι ακόμα, αλλά το τραπεζάκι σαλονιού και το πάτωμα το τιμάει με το κεφαλάκι της!!!

Ινα πες του αύριο ότι θα κάτσει εκείνος σπίτι με την Αναστασία και θα πας εσύ για καφεδάκι αυτή τη φορά!

Η μικρή έχει ξεφύγει εντελώς στο θέμα του ύπνου από τότε που αρρώστησε, δεν θέλει με τίποτα να την βάζω να κοιμάται και ας έχουν περάσει μεσάνυχτα. Ηταν που ήταν νυχτόβια τώρα παραέγινε αλλά θα την στρώσω, που θα μου πάει!

Αντε πάω να συναντήσω κι εγώ τον Ορφέα που θα αγκαλιάζει τη Μαριέττα, φιλιά πολλά καληνύχτα!

ΥΓ: και μιας και η μέρα που πέρασε ήταν νοσταλγική, σας έβαλα φωτο προφίλ το μωράκι μου μασκαράκι από πέρσι 4/3 στα πρώτα μου γενέθλια ως μανούλα πλέον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ελένη,τι όμορφο κουνελάκι είναι αυτό???!!!Αχ λιώνω..........Ευτυχώς δεν χτύπησε πολύ η μικρή σου!

Ίνα,καλά σου λέει η Ελένη,άφησε τον σύζυγο με την μικρή και βγες να ξεσκάσεις! ;)

Φιλιά πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!

Ο γιός μου σήμερα δε φτάνει που δεν με άφησε να κλείσω μάτι, δεν φτάνει που με σήκωσε από το κρεβάτι 7 παρά 15 τώρα θέλει να του βάλω στο PC τραγούδια… όχι στο cd στο PC κ μου φωνάζει τσαντισμένος!! Θα μου πείτε ποιο είναι το πρόβλημά μου…? Κάθομαι στο μικρό κ θέλει να του βάλω στο μικρό, πάω εγώ στο άλλο κ θέλει κ εκεί!

Γιώωωτα κ εγώ θέλω να τον πετάξω από το μπαλκόνι……..!! :D:D

Ελένη μου ο Σπύρος είναι ένα χαρούμενο παιδάκι που δίνει πολύ χαρά στους γύρω γιατί είναι πολύ κοινωνικός κ από την πρώτη στιγμή που βλέπει κάποιον είναι σαν να τον γνωρίζει καιρό! Αλλά έχει κ τα σοβαρά του κ τη γκρίνια του σε καθημερινή βάση!

Να πάρεις την κούνια είναι πολύ καλή!! Εχθές κάθισε 40 λεπτά εκεί χαζεύοντας στον υπολογιστή τραγουδάκια κ πηγαίνοντας πέρα δώθε!!

Τέλειο το κουνελάκι σου! Μια γλύκα!!!!

Με το καλό Μαράκι μου τα προσκλητήρια… κ καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σας!

Αννούλα τρέλα είναι ο Άκης σου! Μπράβο που κάθεται να του φορέσεις σκούφο… ο δικός μου είναι για ζουρλομανδύα έτσι κ του βάλεις κάτι στο κεφάλι!!

Με τους εμετούς καλά πάμε…. Του δίνω λιγότερο γάλα πριν πέσει για ύπνο κ είμαστε οκ! Βέβαια μετά πεινάει κ ξυπνάει πιο συχνά… πίνει 800μλ γάλα κ βάλε από το βράδυ ως το πρωί!

Ίνα καλύτερα?

Μαριέττα τις ντουλάπες τις έφτιαξες….. σεξ έκανες?

Έεεεεεευηηη που είσαι? Όλα καλά?

Κατερίνα τι κάνετε με του πυρετούς??

Λοιπόν σήμερα είναι Τετάρτη κ σε λίγο θα έρθει το ΣΚ κ επειδή ακόμη δεν έχουμε καταλήξει κάπου, παρακαλώ την Νατάσσα κ την Κατερίνα να μας δώσουν μία απάντηση για τη συνάντηση!

Η Ελένη κ η Άννα μπορούν στις 25/2, η Ευγενία μπορεί αυτό το ΣΚ, η Μαριέττα μπορεί κ τα 2 ΣΚ αρκεί να βγάλω την πεθερά από τη μέση κ η Ελίζα δεν κατεβαίνει Αθήνα αν κατάλαβα καλά! Η Κατερίνα δεν μπορεί αυτό το ΣΚ αλλά δεν μας είπε για το επόμενο!!

Οπότε κοριτσάκια μου κάντε τον κόπο να μας πείτε αν θέλετε να συναντηθούμε κ πότε σας βολεύει για να κανονίσουμε! Να προετοιμαστώ κ εγώ εεεε?

Σήμερα έχει πρασόρυζο που αρέσει στην Ευγενία! Το βράδυ γιαουρτάκι…. Τα υπόλοιπα τα ξέρετε! Γάλα, καφέ, φρούτα!!

Όσο για τα τέρατα που θέλουν να αποκαλούνται γονείς δεν έχω να σχολιάσω κάτι, αλλά όχι Ελένη δεν είναι αμαρτία να το λες… κάποιοι θα έδιναν κ τη ζωή τους για να αποκτήσουν ένα παιδάκι κ δεν μπορούν…αυτό είναι αμαρτία για μένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες!!

ειμαι γραφειο (ναι ξαναπηγα :lol::lol: )...

χθες δε προλαβαινα ουτε να χ...σω..συγνωμη κιολας πινετε καφε!!!οποτε μπηκα να σας διαβασω και ξεραθηκα...

ειμαστε καλα!!

Αλικη ο Σπυρος ειναι ΚΟΥΚΛΙ!!!!!!!!!!!εντωμεταξυ με τρελαινει το υφος του!!! ειναι πολυ αριστοκρατικο μωρο!!!

Ακη!!!!!!!!!! ποδοσφαιριστη μου εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αφροδιτουλα εισαι τρελα με την κοκκινη κορδελα!!!

Υ.Γ. σεξ δεν εκανα γιατι πολυ απλα: βαριεμαι!!!! πρεπει να τρωω οτιδηποτε αφροδισιακο γιατι δε με βλεπω να το πιανω το σπορ!!!

φιλια κορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα..εμείς είπαμε να το γιορτάσουμε λίγο - βγήκαμε για φαγητό στα μέρη της Αννούλας. Άννα στο Διαχρονικό ήμασταν!! Μην φανταστείτε ότι το γιορτάζουμε ποτέ. Απλά ήταν ευκαιρία να βγούμε λιγο οι δυο μας. Ετσι και αλλιώς στο θέμα ρομαντισμού ο άντρας μου δεν υπάρχει...θα σας πω μια ιστορία : κάποια στιγμή, πριν μείνω έγκυος στον Νώντα, είπα να κάνουμε κάτι διαφορετικό με τον άντρα μου. Γέμισα την μπανιέρα με νερό, γεμισα με κεριά όλο το μπάνιο, μπήκα και τον φώναξα να έρθει..ανοίγει η πόρτα, ανάβει το φως και μου λέει καλα τι κάνεις στο σκοτάδι...είσαι γίδι του απάντησα!!! :lol::lol::lol: Έτσι τον φώναζε και η πρωην κουνιάδα μου..Τυχαίο? Δεν νομίζω!!!

Γιορτές, γενεθλια, αν του το θυμήσω μπορεί να μου πάρει ένα μπουκέτο λουλούδια. Για δώρα δεν παίζει. Χθες πήρε φανταστείτε δώρο στον εαυτό του και όχι σε εμένα.

Μαριέττα, πραγματικά είμαστε τα χειρότερα ζώα. Δεν μπορώ και εγώ να καταλάβω πως μπορούν και το κάνουν αυτό. Η τιμωρία τους όμως είναι γνωστή και δίκαιη για εμένα - θα τους φάνε στις φυλακές. Δεν με ενδιαφέρει αν ήταν πρεζάκια. Το παιδί τους ήταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!

ειμαι γραφειο και βαριεμαι....ομωσ μετα εχω γυμναστηριο να παω να ξεπιαστωωωω!

Καλε Αλικη κουκλος ο Σπυροσ και η κουνια τελεια!οσο για αθηνα χλωμο το βλεπω ρε Αλικακι.

Αννουλα και το δικο σου αλητακι σουπερ!αχου μωρε τι κουκλακια που ειναι ολα!

Αυριο τσικνοπεμπτη..τι θα κανετε κοριτσια?εμεισ θα παμε για φαγητο με φιλουσ και τα παιδια τους!

παω να κανω μια δουλιτσα και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ολο το ξεχναω να σας το πω:ο Ηλιας εδω και μηνες σφυριζει!!! κανονικα ομως και δυνατα!!!

το βραδυ οταν τον ταιζω το γαλα του,ετσι οπως τον εχω αγκαλια στο σκοταδι,μου σπρωχνει το χερι μου,βγαζει το μπιμπερο και φωναζει:Μπαμπα!! Κακα!!!(δεν εχει κανει βεβαια,αλλα εχει συνηθισει που τον ξεσκατιζει τα απογευματα ο μπαμπας του και μονο στον Μανο καθεται!!! ;);) )

τελικα αυτο που καταλαβα απο χθες το βραδυ,ειναι αυτο που λεει κι η Νατασσα:οταν ξυπναει και κλαιει,δεν ειναι ουτε δοντια ουτε ονειρα...απλα θελει αγκαλια και θελει να με δει...χθες ξυπνησε κατα τις 02:00 μισοεκλαιγε,τον πηρα λιγο αγκαλια και τον ξαναεβαλα στο κρεβατι του..περιμενε να τον σκεπασω και μετα γυρισε πλευρο και κοιμηθηκε σερι μεχρι το πρωι που τον ταισα!!

ρε!! μας κανουν καψονια!!!!

θα ξαναμπω!!!

Ευγενια,Αλικη,Ελιζα και Ευη!! σας βλεπω!!κου κου!!!Καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...