Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,

έχω ξεκινήσει κάποιες αγορές και έχω κάποιες απορίες αν κάποια ξέρει να με βοηθήσει.

Σκοπεύω να αγοράσω λίκνο (να σημειώσω ότι θα γίνω για 1η φορά μανούλα :) ).

Η απορία μου είναι η εξής. Κάπου διάβασα ότι καλό είναι η προίκα που θα πάρω για το λίκνο να κάνει και για το κρεββατάκι του αργότερα. Οι προίκες όλες είναι ίδιες? Δηλαδή αν πάρω οποιαδήποτε προίκα θα κάνει και για το λίκνο και για το κρεββατάκι ή μήπως έχουν διαφορετικές διαστάσεις και την πατήσω. Γιατί σκεφτόμουν αν κάνει και για τα 2 τότε να δώσω κάτι παραπάνω να πάρω μία καλή.

κοριτσακι εγω ειχα παρει δυο δεν ειχα βρει να κανει κ για την κουνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο καιρος ειναι απιστευτος κ εγω δεν μπορω να παω πουθενα με την αποκολληση...ελπιζω την τριτη που θα παω στον γιατρο να αλλαξουν τα δεδομενα κ οχι οσο βαραινω να μην χειροτερευει η κατασταση..το θετικο ειναι οτι δεν ξαναειδα αιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mou!!!ti mou kanete;;;lil mou mexri 4 itan to orio kai esu eixes parapanw aptis times pou dinoun sto ergastirio;emena mou eixe pei i aimatologos oti analogws ta kila auxanetai i dosi,an einai katw apto orio stin auxanoun an einai panw apto orio stin meiwnoun giati einai polu i dosi.egw simera ekana anti xa ante na doume giati tin proigoumeni fora eixa katevasmeno 0,30 to orio kai eixa 0,28 trellathika alla me iremise i aimatologos efoson kaneis eneseis den exeis provlima exallou to parakolouthoume min agxwnesai!!!ti eneseis kaneis ;egw xekinisa me o,35 kai twra 0,5 den xreiazetai na kaneis 2 eneseis sou dinei alli enesi me megaluteri dosi rwtise tin.min agxwnesaikatholou!!!!!!!!!!! re koritsia ti epatha xhes :?:?:o:o pigame sto litw na doume gia kounia etsi mia matia kai egine listeiaaaaaaaaaaaaaaaaa irthe enas me oplo kai pire lefta kala milame ta eida ola fovithika trellathika paw na sas diavasw sas filw oles :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες μου, δεν ειναι πολύ ωραια μέρα η σημερινή αχ να μεινει έτσι ο καιρός δεν μπορώ αλλο χειμώνα.

Εγώ έκανα την πρωινή μου βολτα με την μικρή ήθελα και να αγοράσω και ένα δωράκι και αν και ειναι λιγο δράμα να την κουβαλάω μαζί μου στα μαγαζιά τα καταφέραμε. Με έχει πιασει απιστευτη πεινα τις τελευταιες μέρες ολο θέλω να τρώω και φαγητό και γλυκά... μου φαινεται τσίμπησα και ένα κιλό ακομα :roll::roll:

tsevoula μαλλον ειναι το μωράκι σου, λιγο υπομονή και τις επομενες μέρες θα σιγουρευτεις.

Ανθή αυτο το σάββατο βρήκατε να έχετε ενημέρωση...που έχει και τοσο ωραια μέρα...Απο βήχα καλύτερα εισαι βλέπω άντε να συνέλθεις τελειως.

Ναταλια και εσύ χάλια υπνο κάνεις ελπίζω να βοηθάει το μαξιλάρι βρειτε μια στάση που βολευει γιατι έχουμε δρόμο ακομα.

rapanaki μια χαρά τα κατάφερες με τα γενέθλια των αγοριών σου με μια γιορτούλα και ξεμπέρδεψες, άντε τώρα στην κορη θα τα κάνεις μονη της ;)

Κατερινάκι ξέρω οτι τα οστρακοειδή καλό ειναι να αποφεύγονται και κάποια μεγάλα ψάρια που πιθανον να περιέχουν υδράργυρο οπως ο γαλέος, ο τονος και ο ξιφίας. Για το χταπόδι δεν έχω ακουσει κάτι και απο όσο θυμάμαι τα χταποδια και τα μαλάκια (σουπιες καλαμάρια) δεν περιέχουν υδράργυρο. Εγώ πάντως την Καθαρά Δευτέρα έφαγα χταποδάκι στιφάδο.

Νάνσυ υπομονή μέχρι την Τριτη ολα καλά θα ειναι.

Νατάσα τι έζησες και εσύ, φαντάζομαι ποσο θα τρομαξες!!

Σας χαιρετώ για την ώρα, φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παλι φτερνιστηκε η κορη μου στο λαπτοπ και κολλανε τα πληκτρα :lol::lol: ευτυχως εφαγε και τωρα της εχω δωσει κρανμπερις και γαριδακια για να με αφησει να σας διαβασω!!!

εστε μου δεν ταιριαζει η προικα του λικνου με τη κουνια πρεπει να παρεις αλλο για την κουνια! εεεε και μη χανεσαι εμεις εδω ειμαστε πες μας τα νεα σου!

πασχαλιτσακι εγω τρωω τα παντα και χταποδι!!! απλως να προσεχω απο που τα περνω ή πως τα μαγειρευουν!

νατασαμαρια επαθα πλακα τωρα... πηρε και απο εσας λεφτα? δε πιστευω να πειραξε κανεναν?

καγκουρακι μου και εμενα μου ξεκινησαν οι πεινες... να τωρα θελω να φαω παστελι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νatasamaria μου εγω κανω τις clexan o,4 και μεχρι ο,4 ειναι στη προληψη στο εργαστηριο και εγω πηγα 0.48...θα μου αυξησει τη δοση μαλλον? Εσυ τωρα αν καταλαβα καλα κανεις ο,5??

Αυτο με τα κιλα το ξερω και εγω, αλλα ποιος ξερει δεν μπορουμε να το αποφυγουμε δεν θα παρουμε λιγα ακομη κιλακια μεχρι το τελος???Τι να πω... :-?

Θα παω και στη αιματολογο την Τεταρτη να δουμε.Καλα αποτελεσματα και σε εσενα!!!

Παρομοιο σκηνικο με ληστεια μου εχει συνβει και σε εμενα.

Σχολουσα 10 το βραδυ απο τη δουλεια παραμονη πρωτοχρονιας, και πηγα να παρω μια τουρτα του αντρα μου που την ειχαμε παραγγειλει ,γιορταζε, σε ενα ζαχαροπλαστειο στα βορεια προαστια.

Την ωρα που ζυγιζανε την τουρτα ημουν μπροστα στο ταμειο για να πληρωσω και πισω μου στη σειρα ηταν αλλα 4 ατομα.Ερχετε ενας μας σπρωχνει και βγαζει το οπλο , πεσαμε ολοι κατω στις βυτρινες

πηρε τα χρηματα και εφυγε. Παρ ολο που ειχα την κοπελα με το οπλο στο ενα μετρο μπροστα μου ευτυχως ειμαι πολυ ψυχραιμη σε κατι τετοια.

Για να μην σας πως πριν παντρευτω στο σπιτι μου ημουν μεσα και τους ειδα μεσα και ημουν και μονη μου...

Τελος παντων προσπαθω να μην τα σκεφτομαι ,περασαμε πολλα και με πολλες απωλειες γιατι θα ειχαμε τρελαθει,ο θεος να βαλει το χερι του!!

Πασχαλιτσακι εγω εφαγα χταποδακι ξυδατο του δωσα και καταλαβε!

Παντως για τα μεγαλα ψαρια το εχω ακουσει και εγω.

Τι πλακα η μικρουλα σου Αλεκακι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα δεν βρηκα χρονο να σας διαβασω και να σχολιασω :(:(:(:(:(:(:(

Σας καληνυχτω και σας ευχομαι καλη εβδομαδα. Θα τα πουμε πρωτα ο θεος σε μια εβδομαδα με τα νεα απο το μπεμπακι μου και τους γιατρους.

ΣΑς φιλω ολες και σας λεω προκαταβολικα οτι θα μου λειψετε πολυ....... Μην σας πιασει γλωσσοδιαρροια και γραψετε καμια 50αρια σελιδες, ε?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!! Pali polla grapsate apo xtes pou exw na mpw...tha sxoliasw oti thumamai!

Aleka euxaristw polu! Megalwse h koilitsa ligo! Mia xara se briskw!

Anthi mou s'euxaristw kai esena! Nai upnarou mou bgike h mpempa kai elpizw na einai etsi kai otan bgei aptin koilitsa!!

Maximaki kai sena h koilitsa megalwse!! Teleia fwto!! Kai emena ponaei h mesi mou otan ksaplwnw, ase mexri to prwi allazw thesi ekato fores.

Rapanaki s'euxaristw kai sena! Kale apo pou ta peires ta soutien? Prepei kai egw na agorasw kainouria epigontos, exei arxisei kai me sfugei kai to kainourio pou eixa parei, alla me enoxloun kai oi mpaneles.

Lil kai Natasa den kserw apo auto to problima alla elpizw suntoma na ta ruthmisete kai na min exete problima. Kale Natasa ti itan auto pali pou epathes??? Kai ante meta na meineis psuxremi se tetoia katastasi!!! Kala kai esu Lil mpikan spiti sou? Genika eimai polu psuxraimi kai egw alla den nomizw oti an eblepa kapoious na exoun mpei mes to spiti mou oti tha mporousa na meinw psuxraimi....auto to senario to exw skeftei polles fores eidika twra teleutaia pou akoume polla tetoia kai den kserw katholou pws tha antidrousa.

Nancy euxomai h peripeteia sou na perasei suntoma...kane ligo upomoni.

Pasxalitsaki, mallon sou apantaw arga stin erwtisi, alla gia mellontika...den pathaineis tipota apolutos me oti thalassino kai na fas, apla sou lene na prosexeis gia na min patheis dilitiriasi. Egw otan rwtisa to giatro, mou eipe oti ola pou tha akouseis einai muthoi, apla prepei na prosexeis gia dilitiriasi pou to pathainoun sunithws apo xalasmena mudia, stridia kai tetoia. Egw exw faei ap'ola kai polles fores kiolas, apla an ta faw eksw prospathw na paw mono se magazia pou kserw ti exoun.

Kangaroo kala kanate kai bgeikate boltoula!!! kai emeis tin kaname ti boltoula mas simera...oso gia ta kila, kai emena polu mou exei anoiksei h oreksi kai gia fagito kai gia gluka...simera ektos apo fagito eksw efaga kai tsikeik kai meta efaga kai mia sokolata! Alla mallon to ekana auto giati skeftomoun oti apo Deutera tha arxisw na prosexw pali.

Auta apo sxolia, ta nea mou einai ta idia...boltoula simera itan teleia...kai aurio to programma exei kai alli boltoula!

Filia koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι καλα να περασετε στα πατρια εδαφη!!!!!!!ελενα κ αλεκα κ εσεις ωραιες κοιλιτσες εχετε!στρογγυλες! αχ νανσυ τι τραβας κ εσυ..μεσα απ'την καρδια μου περαστικα κ ευχομαι την τριτη που θα πας στον γιατρο να ειναι ευχαριστα τα νεα!να προσεχεις.. :);) σημερα το μεσημεριμερακι(( απεναντι μας εχουμε ενα οικοπεδο που εχει χορτα κ δεντρα...και πανε κ πετανε τις σταχτες απο τα τζακια,,,,)))το αποτελεσμα???????πηραμε φωτια!!!! προσπαθουσαν ολοι να την σβησουν αλλα χειροτερα γινοταν γιατι παρολο τον ηλιο που ειχαμε ειχε και υπερβολικο αερα..σε χρονο ντετε,ειχε καει ολο το οικοπεδο..η γειτονισσα που ειναι διπλα στο οικοπεδο τρελαθηκε..φοβηθηκε να μη καει το σπιτι της..η πυροσβεστικη εκανε σχεδον μιση ωρα κ παραπανω να ερθει ..ευτυχως ολα καλα τελειωσαν.. τα λεμε αυριο κοριτσια!!!!! φιλουδια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egrafa mia wra kai svistike;;;pou pige;; :x lia mou min agxwnesai kai emena mou eixe katevei kai mou auxise tin dosi kanw 0,5 kai oxi olokliri vgazw ligo,xekinisa me 0,3, mas kaluptei i enesi tha stin rumhisei kai ola ok!!uparxoun eneseis mexri 0,7 ara den xreiazetai na kaneis 2 tin imera mporei na sou dosi alli me megaluteri dosi farmakou suzitise to mazi tis.egw tin kanw kathe prwi me to pou anoigei to mati asta upomoni prostateuontai ta mwrakia mas etsi.wate gia ta kila makari namin pername alla alla duskolo.perases kai esu listeies e to xeirotero einai sto spiti se pianpoun fovies meta telos pantwn min ta skeftomaste aleka mou eutuxws den mas peiraxe oute mas pire emas tipota pire ta lefta apto logistirio kai efuge mas ekane noima na meinoume isixoi!!elena kai emena einai upnarou :lol::lol: filakia se oles :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Κουράστηκα σήμερα πάαααρα πολύ γιατί είχαμε ενημέρωση γονέων στο φροντιστήριο και τα έπαιξα..Προς το τέλος με έπιασε και ζαλάδα γιατί πεινούσα και δεν μπορούσα ούτε να φάω, ούτε να φύγω :?:?:? Τέλος πάντων, πάει και αυτό....

Ραπανάκι αυτό που λέει ο λαός "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις" με βρήκε :?:?:? Έλεγα ότι ο Πάνος δε ζηλεύει ε;;;; Αχ.....κούνια που με κούναγε......Σήμερα λοιπόν είπε ότι η αδερφή του είναι χαζή και δεν την αγαπάει :shock::shock::shock::shock: Έτσι για να μάθω να λέω...Μετά πήρα μια οικογένεια playmobil με μαμά, μπαμπά, μικρό αγοράκι και μωράκι και έκανα ολόκληρες ιστορίες...Το άγοράκι (και καλά ο Πανούλης) κρατούσε το μωρό από το χεράκι και το μωράκι του έλεγε πως τον αγαπάει και άλλα τέτοια..Στο τέλος ο Πάνος άλλαξε γνώμη και είπε να το αγαπάει το αδεφάκι του.Μάλιστα μίλαγε και στην κοιλιά μου...Ε ρε τι με περιμένει...

Ωραία που έχουν ίδια μέρα γενέθλια τα αγόρια σου! Η...κόρη σου θα είναι καλοκαιρινή! Εύχομαι λοιπόν να κάνεις και ένα κοριτσάκι αφού το θες!

este δεν έχουν την ίδια διάσταση οι προίκες για κούνια και για λίκνο...Είναι και λογικό γιατί η κούνια είναι πολύ μεγαλύτερη από το λίκνο....

Πασχαλιτσάκι μου εγώ πάντως την Καθαροδευτέρα το τσάκισα το χταποδάκι...Ελπίζω να μην έπαθε κάτι το νινί.....

NATASAMARIA ληστεία μπροστά στα μάτια σου;;; Παναγία μου :?:?:? Σε τι κόσμο ζούμε πια;;; Στης Αγ. Παρασκευής τα ΛΗΤΩ;;;;;Φαντάζομαι την ταραχή σου...

Κατερινάκι μου μας έφαγαν το Σάββατο..Ο άντρας μου βγήκε βόλτα με το μικρό κι εγώ ενημέρωνα γονείς :cry::cry::cry::cry: .......Κουράστηκα και πάαααρα πολύ....Αυτό με την πείνα άστο καλύτερα...Δεν αντέχω άλλο να πεινάω ΣΥΝΕΧΕΙΑ....Τα νεύρα μου....Άντε να γεννήσουμε με το καλό να βρούμε ξανά τους ρυθμούς μας!

Βρε DELPHINE μα τι μυαλό έχουν πια οι γείτονες και πετούν στάχτες στο οικόπεδο με τα δέντρα;;; Έλεος πια..Ευτυχώς που τέλος καλό όλα καλά....

Έλενα λένε ότι όπως είναι στην κοιλιά θα είναι και έξω το μωρό...Ο γιος μου κουνιόταν και κλωτσούσε όποτε το θυμόταν....Φαίνεται κοιμόταν συνέχεια..Ήταν πολύ καλό μωράκι όταν γεννήθηκε..Συνέχεια κοιμόταν το σκαθαράκι. Από 2 μηνών 8ωρα έκλεινε!!!

Αυτά κοριτσάκια!!!! Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koilitses mou omorfes :D:D:D kserw xathika ligaki alla eixame trexamata (kala mhn tromazete)kai an kai empena kai sas diavaza den prolavaina na grapsw..loipon epigramatika tha sas pw oti kleisame hmeromhnia gia to gamo thn paraskevi 30 martiou to apogevma stis 7 tha mpoume sto club twn pantremenwn kiemeis :D:D:D meta tha kanoume mpoufe edw sto spiti me filous kai stenous suggeneis :D:D:D:D eimai polu xaroumeniiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!xthes phga me th mama mou kaipswnisa forema papoutsakia(kala pira kati therata takounia giati ta latrevw alla kserw oti mono sto dhmarxeio thanteksw na ta foresw meta mpalarinakia!!xaxaxaxaxa)kai meta pigame kai eidame kati kounies kai trelathika...re koritsia ama ksekiniseis na vlepeis pragmatakia se pianei trela leme!!!ta ithela ola....alla kapoia itan entelws aplisiasta!!!pwpw axxx makari na eixame pio pola leytakia na paroume to kalytero gia to nini mas alla distixws....pantws tha psaksw na tou vrw kati polu omorfo gia krevataki!!legate gia xronia sxesis..emeis me to niko mou gnwrizomastan kamia 10ria xronia mias kai itan kollitos tou ksaderfou mou alla prin 3 xronia mas vgike o erwtas...kai arravwniastikame ton septemrio tou 10 kai perysi to kalokairi ftiaksame to spitaki mas kai siga siga mphkame mesaaaaeixame skopo na pantreytoume stis 3 fevrouariou me politiko gamo logw twn oikonomikwn alla to mwraki mas mas allakse ta sxedia kai mas phge ligo pio pisw alla de mas peirazei katholouuuuuu!!!aytaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D elpizw na mi sas zalisa polu....twra na sxoliasw oti thymamai kai sigxwresteme ou upoloipes pou sigoura tha ksexasw...

nansy mou stenaxwrithika polu me ta nea peri paokolisis...meta skepsou pigaina synexeia sthn toualetta otan eniwtha ugra na dw mipws exw aima...elpizw panagia mou na einai ola kala thn triti pou tha pas sto giatro kai ola na einai kala me ta ninakia sou kopelara mou mesa aptin kardia mou...kane ligo upomoni me tin ksapla se katalavainw kaiposo mallon pou exeis kiallo paidaki alla skepsou toti einai gia to kalo twn mpempakiwn sou

pasxalitsa mou bravo pou eniwses to mwraki sou!!!teleio sinaisthima e???an kai to exeis ksnaniwsei fantazomai tha trelathikes!!!ante kales klwstoules twra!!! :D:D:D:D

anthi mou keskourasou twra oso mporeis meta aptin talaipwria pou perases!!!na exeis mia omorfi kiriaki..

karolinaki kai katerinaki twra pou anoikse o kairos elpizw na mhn ksanaxalasei kai na mporesoume ayti ti vdoamada na pioume kafedaki!!!

vlepw allaksate kai fwto stis koilitses sas e??bravo vlepw proodo!!!wraiaaaaaa!!tha valw kiegw avrio an mporesw!!!

sas filw oles polu polu stis koilitses kai paw gia kafedaki mias kiexei poluuuuuu omorfi meraaaaaa!!!!smoutssssssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ!!ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΒΓΑΛΑ ΑΙΜΑ Κ ΠΗΡΑ ΘΑΡΡΟΣ.ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΙΤΑΛΙΔΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ.ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΠΕΒΑΛΕ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ Ε ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ..ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΣΕΦΕΡΛΗ Κ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ..Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΞΕΡΑΘΗΚΕ Κ ΜΕΙΣ ΑΡΠΑΞΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Κ ΠΑΡΟΟΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΣΕΦΕΡΛΗΣ(ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ)ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΩ Κ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ.

ΤΟ ΧΙΛΙΟΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!!!ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ..ΧΑΧΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΞΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΙΣΤΗ..Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΝΤΑΞΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΟ.ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ..ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΕ ΕΒΑΛΛΑΝ ΤΑ ΚΑΤΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΡΘΙΑ..

ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΣΤΑ ΜΩΡΑ Ο ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΧΩΡΟ ΜΙΛΑΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα απο την ηλιολουστη θεσσαλονικη!!!!!!!! χριστινακι η ωρα η καλη!!!!!!!!!! :):):):x:x:x κ εμεις την τριτη στις 13 μαρτιου 11 το πρωι...μετα αν προλαβουμε(γιατι δουλευει το μεσημερι ο ανδρεας) θα παμε για φαγητο με τους μαρτυρες το οποιο ειναι η κολλητη μου κ ο κολλητος του ανδρεα.. νανσυ αν εισαι καλα,,καλα εκανες κ ξεσκασες λιγο!!! αρκει να προσεχεις κ ηρεμες κινησεις να εχεις.. ;) βλεπω παντως κοριτσια εχει πολυ ησυχια στο ποστακι μας,μαλλον βολταρετε ε?? τα λεμε σε λιγο.. παω να κανω κανα καφεδακι να πιουμε με τον αντρουλη μου! ~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αλλα νυσταζω τρελα..... κουραστηκα αρκετα σημερα και ουτε καφε δεν ηπια.... φιλακια αυριο θα σας σχολιασω με την ησυχια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i wra i kali kai se sena maraki mou :D:D:D axxx nai mallon voltaroun oi gastroules mas!!kiemeis prin ligo epistrepsame eimastan ston koumparo gia kafe kai faghto sti glifada pou eixe wraia mera:)kai twra akoma na xwnepsw den to vlepw kala to stomaxaki mou..entometaksi shmera den to exw niwsei akoma to skoulikaki mou alla fantazomai einai fysiologiko giati einai mikrouli akoma kai mallon den tha to katalavainw kathe mera to idio e??thn trith exoume kai giatro na to doumeeee!!!kai na doume kai ti einai epiteloussssss!!eeexwwwwww skasei!!!xaxaxaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω χριστινα!!!!!!!!!!!!λογικα θα το μαθετε το φυλο αυτη τη φορα :):);) ειναι και νωρις να το νιωθεις συχνα.. κ εμεις πηγαμε σε ενα καφε εξω τελικα για να δουμε κ τον παοκ!! η μπεμπα δεν σταματησε να κλωτσαει κ να σπρωχνει!!!! μολις τελειωσε η μπαλα σταματησε κ αυτη.. :) αλεκα καλη ξεκουραση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια,τι κανετε;εγω χτες εκανα παρα πολλες δουλειες στο σπιτι(με επιασε η λυσσα με τις δουλειες)και απο χτες το απογευμα υποφερω απο τηνμεση μου.δεν μπορουσα ουτε να σηκωθω να παω μεχρι το μπανιο.το πρωι τα ιδια και το μεσημερακι καπως μου περασε και ειπα με τον αντρουλη μου να πιουμε εναν καφε στην παραλια !μετα που γυρισαμε ξαπλωσα λιγακι!ελπιζω να ειμαι καλυτερα αυριο..

να σας κανω μια ερωτηση ρε κοριτσακια ....λιγο ακαταλληλη !!!μεχρι ποιον μηνα μπορουμε να κανουμε 'ελευθερα 'αγκαλιτσες ξερετε;;;;

νανσυ να προσεχεις και να μην κουραζεσαι!!!!

αντε χριστινακι να σας δειξει το φυλο το ζουζουνι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Σήμερα είχα πολλή διόρθωση και σίδερο και τα έπαιξα λιγάκι. Κάθε Κυριακή όμως έτσι περνάω..Τέλεια :?:?:?:? ...Τέλος πάντων..Το γιο μου τον πήγε η μαμά μου στο λούνα παρκ μαζί με την ανιψιά μου κι έτσι δεν τον έφαγε η κλεισούρα μια που είχε πολύ καλή μέρα!

Xtinaki μου με το καλό να παντρευτείτε στις 30 Μαρτίου! Φέτος είναι η χρονιά σου λοιπόν! Όσο για το ψηλοτάκουνο χαρά στο κουράγιο σου που θα το βάλεις έστω και στο δημαρχείο μόνο...Στο γιο μου είδα ότι έχω αγοράκι στις 16 εβδομαδες. Σε πολλές κοπέλες το λένε και στη Β επιπέδου. Έχει σημασία και η θέση του μωρού. Νομίζω όμως ότι αυτή τη φορά θα μάθεις!!! Μμμμμμμ..για να κάνω πρόβλεψη...Λέω πως θα είναι...αγοράκι! Να σου πω βέβαια ότι πέφτω πάντα έξω :lol::lol::lol: Ακόμα και στη δική μου περίπτωση έξω έπεσα και τις 2 φορές :lol::lol: Και ύστερα σου λένε για μητρικό ένστικτό :lol::lol: Εσύ έχεις κάποια προτίμηση;;; Εννοείται ότι πάνω απ' όλα γερό να είναι θέλουμε..Απλά αν κλίνει προς τα κάπου η σκέψη σου..

Νάνσυ μου αφού νιώθεις καλά και δεν κουράζεσαι καλά κάνεις και βγαίνεις βολτούλες! Παρόλ' αυτά όμως ρώρα και το γιατρό σου! Την Τρίτη όλα καλά θα είναι τα νέα!!!

Delphine τον ζούσε η κόρη σου τον αγώνα ε;;;; Πάοκ από κούνια..ή μάλλον από κοιλιά :lol::lol::lol::lol:

Άλέκα ξεκουράστηκες;;;Κοιμήθηκες;;;;; Είχες δουλίτσες;;;

Άννα ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του στα πάντα. Εμένα ο γιατρός μου λέει μέχρι τον όγδοο, άλλοι λένε μέχρι το τέλος...Επίσης άλλοι λένε όχι το πρώτο τρίμηνο, άλλοι αφήνουν...Ο δικός σου τι λέει;;

Ρε κορίτσια ο δικός μου ο άντρας και την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος και τώρα κολλάει να κάνουμε "αγκαλίτσες"....Τα νεύρα μου σπάει :evil::evil::evil::evil::evil: Και ακόμα δεν έχω και καμία κοιλιά υπερπαραγωγή....Τι να πω;;; Να υποθέσω ότι μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό;;;;

Αυτάαααααα. Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη βδομαδα να εχουμε πω πω τι γραφετε μπηκα λιγο να πω την καλημερα μου απο την δουλεια και το μεσημερακι θα σας διαβασω ολες που θα εχω χρονο για να σας σχολιασω

χι χι χι χιχ χι ιχι ι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και καλη εβδομαδα κοριτσακια μου!τι κανετε;εγω δουλιτσα !!δυσκολο το σημερινο ξυπνημα!!χχχχ

ανθη μου και ο δικος μου αντρουλης ειναι πολυ διστακτικος και φοβαται.....!!!!αλλα τον βρισκω καμια φορα λιγο πιο χαλαρο και....

τον γιατρο μου τον ειχα ρωτησει πριν αρκετους μηνες και μου ειχε πει προς το τελος θα σου πω,τωρα οταν θα παω θα τον ξαναρωτησω για πιο συγκεκριμενα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! ανθη κ αννα για να πω την αληθεια ο γιατρος με αφησε να κανουμε κανονικα,αλλα με ηρεμο τροπο παντα.δεν εχω παραπονο σε αυτο. δεν ξερω,αλλα εχω ορεξεις κ θα με πειραζε να μου οχι..δεν το υπερβαλουμε κιολας με μια φορα την βδομαδα!! :);) κ εγω κοριτσια εχω προβλημα με την μεση..με πεθαινει στον πονο κ δεν ξερω τι να κανω..χτες που πηγαμε για τον αγωνα 2 ωρες πιαστηκα στο καναπε.. δεν μπορουσα να περπατησω ... :(:( αντωνια που εισαι εσυ?? χαθηκες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες και καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

Σημερα σηκωθηκαμε νωρις για να παμε να κανουμε τις εξετασεις αιματος και ουρων που κανουμε καθε μηνα, γινοταν ενας χαμος στη βιοιατρικη, και εχει και ενα καιρο χαλια παλι...ουφ.

Εφαγα και δυο κλωτσιες πρωι πρωι την ωρα που μου επαιρνε αιμα η κοπελα :lol: :lol: Δεν ειχα ξανανιωσει ετσι το μωρακι τοσο εντονα!

Και εμεις που ρωτησαμε το γιατρο για το ντοιν ντοιν , μας ειπε μπορουμε στο χαλαρο και το ξεκινησαμε μετα τον τριτο μηνα γιατι την εκτη εβδομαδα ειχα αιμοραγια, αλλα ολα οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπάσχουσες και καλή ενδομάδα.

Αλήθεια δεν κάνει να τρώμε τόνο?? Όχι ότι τρελαίνομαι αλλά πρόσφατα μου είχε πάρει ένα σάντουιτς με τόνο η μητέρα μου και το έφαγα. Ο γιατρός δεν μου έχει πει κάτι για τα ψάρια.

Μην μιλάτε για πείνες και λιγούρες γιατί ΠΕΙΝΑΩΩΩΩ και επειδή έχω ζάχαρο δεν μπορώ να φάω παρά μόνο αυτά που μου έχουν δώσει στη δίαιτα. :cry:

Νανσυ είχα πάθει κι εγώ αποκόλληση στον 3ο μήνα και έμεινα περίπου 1μιση εβδομάδα ξάπλα. Οι μέρες δεν περνούσανε με τίποτα όμως. Τώρα είμαι 25η εβδομάδα και λέω πως πέρασε τόσο γρήγορα ο χρόνος.

Η δική μου ιστορία είναι η εξής: Προσπαθούσα περίπου 4 χρόνια και με την 2η εξωσωματική έμεινα επιτέλους έγκυος. :ymparty:

Περιμένουμε τον μπέμπη μας γύρω στις 22 Ιουνίου. Είμαι στην 25η εβδομάδα όπως είπα και παραπάνω και έχω πάρει 12 κιλά :shock: . Τώρα με την δίαιτα όμως για το ζάχαρο πιστεύω ότι δεν θα πάρω πολλά τους επόμενους μήνες. Το μόνο που ελπίζω είναι να παραμείνει το ζάχαρο σε φυσιολογικά επίπεδα με την δίαιτα και να μην χρειαστώ ινσουλίνη (αν και αυτό ακόμα δεν είναι κάτι τραγικό αλλά...). Το Σάββατο το βράδυ μου φέρανε προφιτερόλ κάτι φίλοι που δεν προλάβαμε να ενημερώσουμε και τους έβλεπα όλους να τρώνε το προφιτερολ και μου ερχότανε να λυποθυμήσω @-) χαχαχα.

Από δουλιές άλλο τίποτα. Σε 2 εβδομάδες θα έχω μαστόρους και δεν ξέρω ακόμα που να πάω και πως να μαζέψω όλα αυτά τα πράγματα που με κόπο μάζευα τόσα χρόνια στο παιδικό :lol:

Όσο για τις αγκαλίτσες κοντεύω να τις ξεχάσω τελείως. Λόγω δυσκολίας σύλληψης και εγώ αλλά ακόμα περισσότερο και ο καλός μου ούτε να τις σκεφτόμαστε δεν θέλουμε παρ'΄ολο που ο γιατρός μας το είχε επιτρέψει από νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...