Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Euxaristw Lia mou! Nai to dvd omws epeidi stamatage sunexeia na kanei metrisis de mou fainetai kai toso kalo, alla den peirazei. Egw ithela mia fwtografia profil alla de mas ekane ti xari h mpoumpou.

Oso gia to upotheto...to brexeis prin to baleis? Kai egw stin arxi den to xrisimopoiousa swsta kai den ekane douleia, twra kanei omws. To brexeis ligo kai prospatheis na to afiseis mesa ligi wra. Egw omws tha rwtisw to giatro kai gia auta ta fakelakia tanilas pou mas eipe h Anthi giati den paleuetai h katastasi!

Lia mou s'euxaristw polu! Ela erxetai kai h seira sou opou nanai!

Maximaki mou s'euxaristw! Kai ta loukanika mia xara ta briskw!!!

Nancy mou euxaristw!! Kai su ti na peis ontws dipli ligoura!!! Pwpw...fantazomai diladi pws tha einai afou egw idi thelw na ta faw ola twra!!!

Ebala kainouria fwto giati fouskwnei h koilitsa siga siga!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον το φαγακι βραζει........ το πλυντηριο πλενει..... ο πριγκιπας ειναι αλλαγμενος..... ωρα για κοτσομπολιο!!!!!

Καραρχην να σας γραψω τα δικα μου νεα.

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΛΩΤΣΗΣΕ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif] Ειμαι πολυ χαρουμενη. Ειχα μερες που νομιζα οτι το ενοιωθα αλλα δεν ημουν σιγουρη, ωσπου τα ξημερωματα κατα τις 5 πηγα για τσισακια και οταν γυρισα εβαλα το χερι μου και που εκανε 6 απανωτα χτυπηματακια. Σ' ευχαριστω Παναγιτσα μου που με αξιωνεις να το ξανανοιωσω αυτο το υπεροχο συναισθημα..... και σημερα το πρωι το ξαναενοιωσα, οποτε μαλλον το μωρακι μας θα αρχισει πλεον να κανει αισθητη την παρουσια του. Καρδια μου..... σ' αγαπω τοσο πολυ.......

Εμεις γνωριστηκαμε το 2006 τον Σεπτεμβρη σε διακοπες, μετα απο 5 μηνες λογοδοθηκαμε και αρραβωνιαστηκαμε. Τον επομενο χρονο μετακομισαμε στη Μυτιληνη και παντρευτηκαμε αμεσως με πολιτικο για επαγγελματικους λογους και αμεσως εμεινα τυχαια εγγυος, αλλα εκεινο το μωρακι παλλινδρομησε νωρις :cry::cry::cry::cry: το 2009 παντρευτηκαμε με θρησκευτικο γαμο και μετα απο 3 μηνες εμεινα εγκυος προγραμματισμενα. Αυτη η εγκυμοσυνη περιμεναμε να τη βιωσουμε αφου θα ερχομασταν στη στερια, ποτε τον Σεπτεμβρη που μετακομισαμε στην Καστορια διεκοψα τον θηλασμο και τον Νοεμβρη ειπαμε να δοκιμασουμε για μωρακι και εμεινα αμεσως εγκυος :):):):):) . Αυτα για το βιογραφικο μου. Συνολο 5,5 χρονια απο τη μερα που γνωριστηκαμε.

Οσον αφορα το πως θα αντιδρασει ο πριγκιπας με τον ερχομο του μωρου...... τωρα ακομη λεει οτι κανει "μα" το νινι και "καλο" την κοιλια μου. Αλλα ειμαι σιγουρη οτι το σοκ θα το παθει οταν με το καλο το φερουμε στο σπιτι. Απλα πρεπει να δωσουμε προσοχη στα μεγαλυτερα παιδακια, γιατι αυτα καταλαβαινουν και νοιωθουν την απορριψη ενω τα μπεμπακια στην αρχη θα ειναι μαμ-κακα-νανι.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ.

Kangaroo εμενα ο πριγκιπας ειχε απο πολυ νωρις λοξυγγα, σχεδον με το που τον ενοιωσα, απο την 17η εβδομαδα δηλαδη και οταν εκανε αυτα τα απανωτα χτυπηματακια τον πρωτο καιρο τρομαζα... νομιζα οτι κατι εχει παθει ωσπου μια μερα στον γιατρο ειχε λοξυγγα και του ειπα τι ειναι αυτο που εχει το μωρο!!!!! Απο τοτε με καθυσηχασε και το απολαμβανα :):):) Και τον καημενο τον επιανε συχνα, οπως και τωρα που ειναι εξω απο την κοιλια εχει πολυ συχνα λοξυγγα απο μικρουλης.

Ανθη μου πως εισαι? Εγινες καλα ή ακομη ταλαιπωρεισαι? Τουλαχιστον να μην κολλησει το μωρο και ταλαιπωρηθεις διπλα.

Το μωρακι μια χαρα!!!!! ΜΑλλον κοριτσακι εεεε??????????? Τι ωραια.....

Για να δουμε εγω τι θα κανω με την TSH......

Νανσυ μου καταρχην ελπιζω συντομα να ξεχασεις την περιπετειουλα σου :):):):):) Συμφωνω σε οτι ειπαν τα υπολοιπα κοριτσια. Ο καλος καλο δεν βλεπει, σου το λεω απο προσωπικη πειρα οποτε και εγω αρχισα να γινομαι αναισθητη και να σκεφτομαι οσο μπορω το οφελος της οικογενειας μου και το δικο μου. Οποιος κοιταξε τον εαυτο του δεν εχασε, πιστεψε με ;););););)

Ελενα πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με την εξεταση. Εφυγε ενα μεγααααααααααααααλο αγχος, ισως το μεγαλυτεροπου περναμε οσον αφορα τις εξετασεις.

Βετουλα μου περαστικα και σε σενα. Κανε υπομονη να περασουν οι μερες και ολα θα γινουν μια χαρα. Ευτυχως ο καιρος βοηθαει στην ξαπλα και την κλεισουρα!!!!!!

Τσεβουλα πολυ ομορφη η κουνια σας. Με γεια σας και με το καλο να υποδεχθει το πολυτιμο μωρακι σας. Οντως ειναι οικονομικη, εμεις τη δικια μας την ειχαμε αγορασει πριν απο 2 χρονια 500 ευρω!!!!! Πιστευω οτι λογω κρισης επεσαν οι τιμες.... μακαρι να πεσουν και στα μαιευτηρια :o:o:o

Καρολινακι περαστικα και σε σενα.

Venous το ενοιωσες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Τον πρωτο καιρο θα το νοιωθεις πιο αραια και αδυναμα.... αλλα μετα ετοιμασου για πολλες μπουνιτσες!!!!

ΥΓ. Μη με βρισετε για το μεγαλο μυνημα. Απο αυριο δεν θα σας ξαναγραψω μιας και θα φυγουμε για Βέροια, οποτε προκαταβολικα γεμιζω σελιδες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To deutero Lia pou eipa ennoousa LiL!!!

Pasxalitsaki mou euxaristw! Nai exeis apoluto dikio se auto...sou feugei ena terastio agxos giati ksereis oti ola ekei mesa pane kala kai mpaineis stin teliki eutheia!! Epeidi eisai kai esu agxwtiki sou euxomai suntoma na tin kaneis me epituxia, na sou perasei kai esena to agxos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia!!!! Molis diabasa ena arthro sto internet kai ta paiksa!! Mia gunaika stin India gennise 11 paidia (me mia genna). Twra auto einai dunaton??? Deixnei kai fwto apta mwrakia. Auto einai to site an thelete deite to.

http://tsekouratoi.blogspot.com/2012/03/11.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες μου!!!πω πωωωωωωω διαβαζα και διαβαζα κ τελειωμο δεν ειχε :):):):) !!!!!!!!!!!!! ελενα μπραβο...ευχαριστα τα νεα της μπουμπου σου!!!!! :):) τσεβουλα πολυ ομορφη η κουνια σας,,μεγια σας!!! νανσυ κοιτα τον εαυτο σου κ τα μωρακια σου... δυστηχως μερικες μαμαδες ετσι ειναι.. το ζω κ εγω απο πολυ κοντα σε δικο μου ατομο.. απαθεστατη :x:x ....... καρολινακι πιαστηκε η μεση σου?περαστικα σου κ να προσεχεις!!!καποια κοριτσια αρρωστησαν,περαστικα σας κ να γινετε γρηγορα καλα.. απιστευτος ο καιρος..μια ετσι μια γιουβετσι..πως να μην αρρωστενουμε μετα? να σας πω κ εγω τα νεα μου????? πια μερα διαλεξαμε να παντρευτουμε????????? οεοοοοοοοο???????????? τριτη 13 μαρτιου στις 11 το πρωι!!!σημερα καναμε τα χαρτια μας επιτελους κ μας ειπε η κυρια οτι κανει γαμους μονο τριτη και πεμπτη..εμεις διαλεξαμε την τριτη και 13ις ετσι για να σπασουμε την γρουσουζια των προηγουμενων γαμων..1 ο δικος μου κ 1 του Ανδρεα!! οποια κοριτσια ξεχασα σας στελνω τα φιλια μου!!!!!εδω ειμαι σημερα... τις αλλες μερες παλι τα ψυχολογικα μου ειχα..αλλο πραμα..δεν παλευετε :cry::cry: μιλαμε για πολυ κλαμα εχω ριξει μια βδομαδα..με το παραμικρο..τελος παντων..ευχομαι να μην με ξαναπιασει.. παρεπιπτοντως να σχολιασω κ λιγο τις κοιλιτσες?????? ειναι τελειες!!!!!!!!!!!!!!!!! πως περασε ο καιρος ε???? πως ξεκινησαμε κ πως ειμαστε τωρα..πολυ χαιρομαι που νιωθουμε πια ολες τα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι χαρά που εφτιαξε λίγο ο καιρός!Βγηκα βολτίτσα ποδαράτη ,μοναχούλα,και με είδε λίγο ο ήλιος,αλλα με πονεσε μεση και ποδαράκια στο γύρνα,πηγαινα σαν κότα!!!

Ελενίτσα το έβρεξα το άτιμο,και το αφησα πάνω απο μισάωρο!!χοχοχο...

Θα δοκιμάσω κάποια άλλη στιγμη.Μεγάλωσε η κοιλίτσα σου!

Πασχαλια μουΟυου!!!!Τι καλάααα!!!!!Το μωράκι σου δυνάμωσε!άντε καλά κλωτσομπουνίδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας έβγαλε ήλιο σήμερα και τώρα πρέπει να έχει ανέβει λιγο η θερμοκρασία γιατι το πρωί που βγήκα για να κάνω τις εξετάσεις μου ειχε πάλι 5 βαθμούς. Σήμερα ειμαι ακριβώς 20 εβδομάδων δοξα το Θεό φτάσαμε στα μισά και συνεχίζουμε κατεβαινουμε τώρα το βουνό. Σα να ειδα καινούριες φώτο με ομορφες κοιλιτσες!

Για το θέμα με τα πρώτα παιδάκια σιγουρα θα ζηλέψουν αλλά σε τι βαθμο εξαρτάται απο το κάθε παιδάκι και απο το πως θα το χειριστούμε και εμεις και οι υπολοιποι γύρω μας. Το σίγουρο ειναι οτι ειναι πανέξυπνα και δεν τα ξεγελάς με τιποτα. Στα πρώτα ειναι που αλλάζουν οι ισορροπίες τους τα δεύτερα έρχονται σε ένα περιβάλλον που υπάρχει ένα αδερφάκι. Εχω ακουσει οτι πρέπει να περνάμε αρκετο χρονο μαζί τους και μονο μαζί τους χωρις το μωρό οτι καλο ειναι να μην αλλάξει πολύ η καθημερινότητά τους. Μια ψυχολογος ειχε πει οτι για να καταλάβουμε πως νιώθουν τα πρώτα παιδάκια ειναι σαν να μας πει ο άντρας μας ξαφνικά: "ξέρεις αγάπη μου σε αγαπώ και θα συνεχισω να σε αγαπώ αλλά απο σήμερα θα έρθει να μεινει μαζί μας και μια άλλη γυναικα την οποια θα αγαπώ το ιδιο" :o:o:o:o:o .

Και η δικιά μου οπως τα δικά σας άλλες φορές δινει φιλάκια και του μιλάει άλλες αδιαφορει τελειως και άλλες ριχνει και καμια στην κοιλιά. Πάντως χθες στο άσχετο χωρις να μιλάμε για τον μπεμπη εκεινη την ώρα ειμασταν στο αυτοκινητο και μου λεει...τώρα να βγει ο μπέμπης και να μπω εγώ στην κοιλιά... :?:?

Νάνσυ ειδικά η δικιά σου θα πάθει το μεγαλύτερο σοκ αφου θα τις εμφανιστούν δύο μωράκια.

Αννα και Νατάσα μπορει να έχουν αλλάξει λιγο θέση και να κλωτσάνε περισσοτερο προς τα μέσα, σημασια έχει οτι κουνιούνται και τα καταλαβένετε έστω και λιγο μέσα στην ημέρα.

Αφροδίτη και Κατερινα δεν ειναι υπέροχο να νιώθεις οτι αυτο το πλασματάκι ειναι εκει μέσα και κάνει τις τούμπες του.

Ανθή μου περαστικά και πάλι, εισαι καλύτερα σήμερα? Οσο για την συνάντηση και εγώ θέλω πολύ να τα πουμε απο κοντά έχουμε τοσα κοινά άλλωστε...τι να πρωτοθυμηθώ τα κουταλοπιρουνα και τα απλωμένα ρούχα ή που τα παιδιά μας ήθελαν και τα δυο να ντυθούν 'γαιδαρος' :lol::lol::lol:

Αμαλια ακομα δεν γέννησες και σκέφτεσαι το δεύτερο καλή εισαι εγώ τουλάχιστον το σκεφτομουν με το που γέννησα, οποτε και σε 5 μήνες τα ιδια θα λες :D

Κικίτσα με γεια και η δικιά σας κουνια και με το καλό και οι θπολοιπες αγορές.

Ελενα περιμέναμε τα νέα σου, ολα καλά λοιπον με την κοθκλιτσα σου, 45 λεπτά την ευχαριστήθηκες!! Οποτε θα εισαι και εσύ πιο ήρεμη τώρα μέχρι το τέλος.

Αχ βρε Λια δεν βολεύεσαι στον υπνο δεν δοκιμάζεις να έχεις ενα μαξιλάρι αγκαλια ή ειναι οι καούρες?

Μαράκι η ώρα η καλή έτσι οπως τα λες θα σπάσετε την γρουσουζιά και θα στεριώσετε για τα καλά, πάντα ευτυχισμένοι!!!

Αλέκα που έχεις χαθει?

Πολλά έγραψα πάλι....Φιλάκια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οντως σημερα ηταν για βολτα!!!!! πολυ ωραια μερα ειχε!! καλη επιτυχια στις εξετασεις σου kangaroo!!!!! κατα τις 15 μαρτιου μου ειχε πει ο γιατρος να κανω εξετασεις μαζι με το ζαχαρο,αλλα θα φαω παλι γραφειοκρατια για να μπω στο βιβλιαριο του αντρα μου...οποτε το κοβω να πηγαινω στον γιατρο μετα τις 20 μαρτιου!! δεν πειραζει..αρκει που την νιωθω κ ξερω οτι ειναι καλα..χτες ηταν πολυ ησυχη παλι κ κουνουσα με τα χερια μου την κοιλια για να την ξυπνησω..ο ανδρεασ ολο μου ελεγε κριμα ειναι που την ξυπναω..αυτο που με τρελαινει ειναι που κανει κυματα η κοιλια οταν κουνιεται η πριγκηπεσσα μου!!!!!!!πασχαλιτσακι φανταζομαι την χαρα σου που επιτελους ηρθε η βδομαδα που την νιωθεις!!!!!!!!!!! θα κατσεις πολλες μερες βεροια? υπαρχει περιπτωση να ερθω βεροια αυτες τις μερες καποιο απογευμα βασικα..ο αντρας μου καθεται επιφιλακη στα κτελ κ ερχομαι κ εγω για παρεα κ παμε για κανα καφε..αν θελεις να βρεθουμε για καφε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Αντε ανοιγει ο καιρος και ανεβαινουμε σιγα σιγα.

Μια ερωτηση θελω να κανω.Απο οταν αρχισαν οι εμετοι(1ος μηνας) ωσπου και μου σταματησαν(4ος μηνας) εχω κατι σαν εναν κομπο στο λαιμο.Ειναι φυσιολογικο?? :? Ειναι σαν να ειναι μεχρι τον λαιμο το στομαχι και εχει κατσει το φαγητο. :shock: !!!!Δε θα επρεπε να φυγει εφοσον μου σταματησαν οι εμετοι????? :roll: heeeelp

Εν τω μεταξυ εχω μπερδευτει τοσο με την μπεμπα μου,αν την νιωθω ή αν ειναι το εντερο,αλλα να γουργουριζει διχωσ να πειναω???Αλλα καταλαβαινω κατι σαν "γρουπ" :o Καλα ισως και ναναι μικρουλα ακομα και να μη κανει ζωηρες κινησεις.

Εν τω μεταξυ ειμαι ψηλη για θηλυκο (ειχα παρει και κιλα λογω ορμονικων) κι ομως η κοιλια μου δεν εχει παρει "τα πανω της",μονο το βραδυ νιωθω καπως φουσκωμενη

Χαιρομαι που σας σας"ακουω" περισοοτερο κεφατες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine nai ola kala twra! Efuge to megalo baros!! Ante me to kalo na pantreuteite! Egw pisteuw oti an uparxei agapi den ginetai na einai goursouziki auti h mera!!! Ante me to kalo, kai emeis Triti kaname ton politiko gamo!! (giati prin to thriskeutiko gia logous douleias eixame kanei kai politiko).

Kale Lia toso polu to afises kai tipota?? Periergo kai auto...egw molis to bazw meta apo kanena 5lepto paw. Ti na pw den kserw! Emena to Doufalak de me boithise alla ektos auto, me epiasan tote kati ponoi kai to fobithika, mou eipe kai o giatros na to stamatisw...kai apo tote to fobamai kai den to pernw. Alla se kathe organismo dra kai diaforetika. Makari na broume kati giati den kanei kiolas twra stin egkumosuni na min energoumaste. Kai esena megalwse h koilitsa!!! Egw bgazw fwto kathe 2 ebdomades kai blepw diafora!!

Kangaroo mou nai ola kala, ante kai esu suntoma tha tin kaneis na feugei kai auto to agxos!!! Kala exw pathei plaka me tis atakes tis koris sou...polu m'aresoun...alla sokaristika kiolas me auta pou grafeis oti leei o psuxologos....fantasou pws niwthoun ta paidakia!!! Den to eixa fantastei etsi.

Tsevoula auto prepei na einai to mwraki sou...stin arxi etsi imoun kai egw, den imoun sigouri an itan auto h to entero....meta apo ligo kairo omws to ksexwrizeis kai ginetai kai pio entono!! Ypomoni, afou arxise twra den stamataei!!!!

Koritsia to Sabbatokuriako tha kanei kalokairia!!!! Edw katw 18-19 bathmous, opote kai pio boreia an oxi toso polu, sigoura tha anebei!!! Na bgeite na kseskasete kai na ftiaksoun oi diatheseis!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσακι ενιωσες το μωρακι σου τι καλα!!!

Ντελφιν με το καλο!!!

Tsevoula και εγω ετσι σαν την Ελενα ημουν στην αρχη δεν ημουν σιγουρη κι ελεγα οτι ηταν καποιο εντερακι.Μετα ομως εγινε πιο εντονο και σιγουρευτικα.

Κατερινακι καλη επιτυχια με τις εξετασεις!! Αυτο που λες με το μαξιλαρι με βοηθαει καπως αλλα κυριως οι αυπνοιες με κουραζουν.Και εγω ξεκινησα με τις μηνιαιες και κοντευω για τη Β επιπεδου.

Εκανα την εξεταση για την θρομβοφιλια που κανω καθε μηνα και το ΑΝΤΙ ha μoυ βγηκε λιγο ανεβασμενο.

Ειναι φυσιολογικο οσο προχωραει η εγκυμοσυνη να ανεβαινει? Απο 0.4 πηγε 0.48.Τρεμω στην ιδεα αν μου πει να κανω δυο ενεσεις την ημερα μεχρι να γεννησω και μετα.Πηρα τηλ. την αιματολογο και μας εκλεισε ραντεβου την Τεταρτη.Δεν θυμαμαι πια κοπελα κανει τις ενεσουλες, αν ξερει κατι που εχει θρομβοφιλια ας μου δωσει τα φωτα της...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ξερω χαθηκα αλλα εδω ειμαι μια χαρα ολοι μας μικροι μεγαλοι.... θα διαβαζω ανανεωνω λιστουλα και ερχομαι να σας πω τα νεα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλιτσες ομορφες δεν χορταινω να βλεπω τις κοιλιτσες σας καποια στιγμη πρεπει να βαλω και την δικια μου χι χι χι χι χι χι τι κανετε?

καταρχην ελενα αυτα ειναι πολυ ωραια νεα η μπουμπου ειναι μια χαρα αυτο εχει σημασια οσο αναφορα το οτι δεν την ειδατε και στο προσωπακι δεν πειραζει αφου κοιμοταν τι να κανει το παιδι......................αλλα και 170 ευρουδακια ...............χαλαλι ομως

delphine μου με το καλο να γινει και ο γαμος σας να εχεις μια εννια λιγοτερη ετσι να σπασεις την γρουσουζια τριτη και 13 ........................................

lia μου πρεπει να παραπερπατησες ξεκουραση και περαστικουλιαααααααα

kangoyraki μου 20 βδομαδων αντε στα μισα υπεροχααααααααα οτι λες για τα παιδακια συμφωνω απολυτα καμια μας δεν ξερει πως μπορουν να αντιδρασουν ειναι απροβλεπτα και μενα στην αρχη ηθελε να τον παρει αγκαλια αλλα μετα αδιαφορησε και εχεις απολυτο δικιο οταν λες οτι στο πρωτο μας παιδακι δεν πρεπει να του αλλαξουμε την ζωουλα του γρηγορα ετσι παραμελουμε δυστηχως το μωρακι λιγο παραπανω αν εχουμε και βοηθεια απο τις γιαγιαδες ωστε η προσαρμογη να γινει πιο ομαλη και σιγα σιγα και μενα τωρα θα τους δεις να αγκαλιαζονται αλλα και αλλες φορες οταν ο μικρος παει να του παρει ενα παιχνιδι γινεται ο κακος χαμος αλλα αυτα θα υπαρχουν μεχρι να μεγαλωσουν λιγο παραπανω

χαιρομαι για ολες που νιωσατε τα μωρακια σας φιλακια πολλα πολλα καληνυχταααααααααααααααλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργησα λιγο αλλα τα καταφερα! πληρη ανανεωση μεχρι φωτο σας εβαλα!!!

πρωτα απο ολα συγχαρητηρια στη ελενα που εκανες τη β'επιπεδου!!!! και καλα αποτελεσματα σε ολες για τις εξετασουλες σας!

βετα μου εσυ εισαι καλυτερα? εχεις ακομη αιμα???

νανσυ μου μπορει να μην εχεις αιμα αλλα καλο ειναι να ξαπλωνεις οσο γινεται περισσοτερο.... καλα μωρη στη κατασταση σου τι τις ηθελες τις επισκεψεις???? καλα η μαμα σου θεα στην ατακα... μηπως ειναι καλυτερο να της στειλεις με κουριερ οτι εισαι εγκυος και οτι εχεις και αλλο παιδι????μαλλον η γυναικα δεν ξερει :lol::lol:

αχ λιλ μου δεν ξερ να σε βοηθησω δεν μου εχει τυχει... παντως οτι και ναναι θα το ξεπερασεις τι μια ενεση τι δυο αρκει το μωρακι σου ναναι καλα!

και μενα ψιλο-ζηλευει η σαντυ το νινι αλλα αμα την πιανουν οι καλοσυνες της θα μου το ξεσκατιζει κιολας!!! αν και μικρουλα με βοηθαει πολυ!

λια μου και μενα βαραει συνεχεια και δεν με αφηνει να κοιμηθω... χθες που ειχε λοξυγκα κατα τις 1κοιμηθηκα! παντως για τη μανουλα που ρωτησε γιατι δεν το ακουει ειναι επειδη κοιμουνται αρκετα και πολλες φορες βολευονται σε μια μερια και δεν κουνιουνται με τιποτα!

επισης συγχαρητηρια σε οσες ακουσαν τα μωρακια τους! πασχαλιτσακι λες ναναι κοριτσακι και σου στελνει σημαδακια???

και εμενα ηταν εντελως αλλη εγκυμοσυνη απο τη πρωτη και ετσι ελεγα να ειναι αλλο φυλο... ο γιατρος επεμενε οτι αυτα δεν ισχυουν αλλα τελικα ηταν αλλο φυλο!!!! ολοκληρος κολοκυθας!

καγκουρο και καρολινα εεε δε σας μεγαλωσα απλως στην οθονη του λαπτοπ εβλεπα χαλβαδες!!!! :lol:

τσεβουλα με γεια με γεια τα πραγματακια σας πολυ μου αρεσε η κουνια σας.... να γεμισει το δωματιο κλαμα και φωνουλες!!!

κικιτσα αποφασισε γιατι στενευουν τα περιθωρια!!!!!

ντελφιν μου σε κρεμαμε και σενα.... τι εχει η μερα? δεν πιστευω σε αυτην την προκαταληψη μονο στα "ματια" που θα σας δουν εκεινη τη μερα.....

ανθη μου περαστικουλια σου ευχομαι γρηγορα να αναρρωσεις γιατι παιδι, δουλεια, γκαστρεια, κοριτσαρος δεν πανε ολα μαζι.... με τονοτιλ θα σε κραταμε!!!! :lol::lol::lol:

ραπανακι πς ειναι τα παιδακια σου καλυτερα??? βλεπεις φετος ηταν κλοχειμωνας για ολους και φυσικα παρτυ κανουν οι αρρωστιες

ρωτησατε για τις σχεσεις μας...... λοιπον δουλευαμε μαζι με τον αντρα μου ετσι γνωριστηκαμε, το 2006 παντρευτηκαμε, το 2009 ειχα μια παλλινδρομη, το 2010 απεκτησα τη σαντυ και το 2012 θα εχω τον κολοκυθα.... τα παντα ηταν προγραμματισμενα ηθελα τα παιδια μου να εχουν 2μηνες διαφορα αλλα μου την εσκασε ο κολοκυθας κατα ενα μηνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυούλες!!! Είστε καλά;; Εγώ αύριο το πρωί έχω ενημέρωση γονέων στο φροντιστήριο που δουλέυω και μόνο που το σκέφτομαι..ΦΡΙΚΑΡΩ :shock::shock::shock::shock::shock: Πάει η μία από τις 2 μέρες που έχω να κοιμηθώ...

Νάνσυ μου έτσι ακριβώς! Εσύ πρωινή κι εγώ βραδινή! Πώς αντέχω;; Είναι ένα συνήθειο που έχω από παλιά. Μόνο που παλιά αναπλήρωνα το πρωί..Ξύπναγα σαν μουλάρι..Τώρα, δράμα. Δεν μπορώ όμως να το αλλάξω. Άσε που κάθε μέρα σχεδόν διορθώνω μέχρι τη μία με δύο τα ξημερώματα :?:?:? Δεν έχω άλλη ώρα δυστυχώς..Ζηλεύει από τώρα η μικρούλα σου;;;;Ωχχχχ. Με τα διδυμάκια δεν θα ξέρει ποιο να πρωτοζηλέψει :lol::lol::lol: Αστειεύομαι! Όλα μια χαρούλα θα πάνε!

Καρολινάκι Τοξοτάκι;;; Τρελός συνδυασμός ο Ταύρος με τον Τοξότη (θυμάσαι τη σειρά με Βούρο;;;). Είναι και ο άντρας μου Τοξότης και ξέρω καλά :lol::lol::lol: Ζωηρή είνια η Λυδία σου;;;

Εγώ πάντως δεν σκοπεύω να μην παίρνω αγκαλιά το μωρό για να μη ζηλεύει ο Πάνος..Θα παίρνω το ίδιο και τα δύο..Πρέπει να καταλάβει ότι είναι ίσος με το αδερφάκι του. Πιστεύω ότι δε θα ζηλέψει..Δε ζηλεύει γενικώς. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις :roll::roll::roll::roll:

Ελενάκι πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!! Η Β επιπέδου είναι πράγματι μεγάλο άγχος....Υπναρού η μπεμπούλα σου ε;;; Καλό αυτό! Όσο για τα τανίλας το χαρτί γράφει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να χορηγούνται κατά την κύηση και επίσης ενδείκνυνται και για παιδιά. Παρόλ' αυτά εννοείται πως πρέπει να ρωτήσεις το γιατρό σου πρώτα για να είσαι σίγουρη. Μπορεί όμως και να μην τα ξέρει γιατί πήγα σε ένα φαρμακείο πριν λίγες μέρες και μου είπε ο φαρμακοποιός ότι ούτε έχει, ούτε καν ξέρει τι είναι αυτά τα φακελάκια :shock::shock::shock::shock: ...Ίσως να είναι καινούρια..Η κοιλίτσα σου φούσκωσε πολύυυυυυυυ!!!!!!!!!! Τέλεια κοιλίτσα!

Πασχαλιτσάκι μου είμαι πολύ καλύτερα ΕΥΤΥΧΩΣ!!!! Σ' ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! Κλώτσησε το ζουζούνι σου;;; Πολύ νωρίς! Τυχερή είσαι! Μακάρι και το δικό μου να δώσει σημεία ζωής τόσο νωρίς..Ανυπομονώ!!! Εσύ κοριτσάκι περιμένεις;;;

Delphine μου ενάντια στις προλήψεις λοιπόν ε;;; Με το καλό να παντρευτείτε κοπέλα μου και να αποκτήσετε το μωράκι σας!

Κατερινάκι γέλασα τόοοοσο πολύ με την Αγγελικούλα που ήθελε να μπει αυτή στην κοιλιά :lol::lol: Άπαιχτη η μικρούλα σου και ΚΟΥΚΛΑ!!!! Με κόλλησες πάντως με τον παραλληλισμό που έκανες με την άλλη γυναίκα στο σπίτι :shock::shock::shock::shock: Έτσι θα νιώσουν τα μικρούλια;;; Δε θα χαρούν που δε θα είναι πια τα μόνα παιδάκια στο σπίτι αλλά θα έχουν παρέα;;; Άμα πάντως είναι έτσι , η κορούλα της Νάνσυς θα σοκαριστεί γιατί θα είναι σαν να κουβαλά ο σύζυγος στη σύζυγο 2 γυναίκες :shock::shock::shock::shock: Γέλασα τόσο πολύ με τα μαχαιροπίρουνα που θυμήθηκες :lol::lol::lol: Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου!!!!

Αλέκα μου και η δικιά σου κοιλίτσα μεγάλωσε πολύ!!!! Εγώ ακόμα δεν έχω βγάλει φωτό αλλά δε φταίει που είναι δεύτερη εγκυμοσύνη γιατί και στο γιο μου έβγαλα φωτό με την κοιλιά σε προφίλ μια μέρα πριν γεννήσω..Αν δεν την έβγαζα και αυτή το παιδί θα νόμιζε πως είναι υιοθετημένο

:lol::lol::lol::lol: Η λιστούλα σου είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

Κατερινάκι και Αλέκα σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον !!! Είμαι πολύ καλύτερα!

Φιλάκια πολλά κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!!!! :):) σημερα η μερα ειναι τελεια,εχει ηλιο!!!!!!!!!! :D οσο για τα ζωδια,με το καρολινακι εχουμε την ιδια μερα γενεθλια :):) 24 Νοεμβριου..τοξοτινες..κ ο αντρας μου σκορπιος ειναι 11 Νοεμβριου..30 αυγουστου κλεινουμε τα 4 χρονια σχεσης..τα 3 χρονια συζουμε.. ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια!! :):):):):x:x κ εσεις οτι ποθειτε!!! με το καλο να κ τα μωρακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ti kanetai? ontws maraki exei polu wraia mera simera... ante vre irthe k i seira sou na kremasteis me to kalo koukla mou k na zisetai eutuxismenoi.... pasxaliaki mou ti wraia pou to akouses to mwraki sou ante kales klwtsies apo dw k pera...

tsevoula mou logika htan to mwraki sou k emena stin arxi etsi ekane k kathe mera tha to niwtheis k perissotero...

lil mou kaneis idi eneseis den thimamai? pantos an einai ligo min anxonesai des k ti tha sou pei i giatros egw nomizw anevokatevenoun oi times etsi itan k emena.....

katerinaki sumfwno me osa eipes gia ta paidakia to kathena antidra diaforetika, emena o mikros mou aderfos me zhleue emena ama kathomoun agkalia me tin mama mou ormouse na me ksemaliasei toso poli neuriaze.... kala ta megalutera paidakia sas me tis atakes tous me exoun trelanei egw den exw allo paidaki alla exw ton aderfo mou na mou petaei paromeies atakes....

oi koilitses sas megalwsan k eginan polu wraies tha valw k egw mia kainourgia twra...

kala apotelesmata se oses exoun eksetaseis k giatrous tis epomenes meres....

alekaki pou eisai esu kale se xasame? wraia i listoula mas mpravo sou...

emena koritsia to vradu pianete i plati mou k oli tin wra strifogurizw k exw arxisei na koimamai me maksilari alliws den palevetai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καοριτσακια τι κανετε?εχει πολυ ωραια μερα σημερα ιδανικη για βολτες

χτες πηγα και πηρα κατι καινουργια σουτιεν χωρις ραφες θεικααααααααααααααααααααα με βολεψανε απιστευτα τα φορεσα και στον υπνο και πιστευω οτι μεχρι και το τελος της εγκυμοσυνης δεν θα τα αποχωριστω επισης πηρα και μια ελλαστικη φανελα η οποια ειναι ακριβως σαν το σουτιεν αλλα εειναι και ελλαστικη και προσφερει τελεια στιριξη στην κοιλια

αλεκα μου καλημερα τα παιδακια μου ειναι ευτυχως καλυτερα αλλα αυτος ο χειμωνας οπς τα λες ολο ιωσουλες που θα παει θα περασει

αντε δεν θα ρθει και η σειρα μου να νιωσω για 3η φορα το μωρακι μου που εχω εκει μεσα πιστευω σε κανα 2 βδομαδουλες να κλωτσισει και να το καταλαβω χι χι χι χι χι χι αχ μωρε και μενα αυτη η εγκυμοσυνη δεν ειναι σαν τις αλλες 2 και καπου στο πισω μερος του μυαλου μου ευχομαι να ειναι κοριτσακι αλλα θα κανω υπομονη ισως στο τελος του μηνα μας αφησει και δουμε τι ειναι εμενα ουτε προγγαματισμενα να ταν τα 2 παιδακια μου ακριβως 2 χρονακια 12/12/08 και 12/12/10 τωρα το νεο μελος θα ναι καλοκαιρινο και λεων οι αλλοι 2 τοξοτακια εγω παρθενος και ο αντρας μου ιχθυεις χι χι χι χι χι χι εχουμε ποικιλιαααααααααααααχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

ανθη χαιρομαι που εισαι καλυτερα ευχομαι ο μικρος σου με την αφιξη του νεου μελους ολα να ειναι ροδινα απλα να εισαι επιφυλλακτικη και μενα δεν ζηλευε απλα η συμπεριφορα του αλλαξε λιγο και μην νομιζεις ειναι σοκ να ερχεται ενα τοσο δα μωρακι και ολοι να θελουν να το πιανουν και να το αγκαλιαζουν ευχομαι να τα καταφερεις και να τους δειξεις οτι και οι 2 θα ειναι ισοι

παω να κανω καμια δουλιτσαααααααααααααα και τα ξαναλεμεεεε φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ραπανακι!! καλα πως τα καταφερατε ιδια ημερομηνια τα αγορια σου?απιστευτο!!!2 βδομαδες εμειναν να νιωσεις το μωρακι σου!!! :):) με καισαρικη ειχες γεννησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα!!

Ποσο σε καταλαβαινω maxim με την αυπνοια!!

Το βραδυ , τα ξημερωματα δηλ. κοιμηθηκα στις 4 (-| (-| . Ειπα μηπως ειναι καλυτερα να κοιμαμαι πολυ αργα μηπως και με πηγαινει σερη παρα να πεφτω στη μια και να σηκωνομαι συνεχεια μεχρι το πρωι.Kαι εγω ετσι με το μαξιλαρι αγκαλια κοιμαμαι..

Αλεκακι τι ωραια κοιλιτσα , εχει μεγαλωσει αρκετα απο την προηγουμενη φορα.

Τωρα λεω να βγω καμια βολτιτσα που εχει καλο καιρο να ξεχαστω λιγο.... #:-s

Την Δευτερα εχω και εγω τις μηνιαιες εξετασεις.

φιλακια γλυκουλες μου και καλο σ/κ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delphine μου την πρωτη φορα εφτασα στις 40 βδομαδες και ετσι μπηκα με ραντεβου ξεκινησα για φυσιολογικο αλλα τελικα αφου περασα τα παντα καναμε καισαρικη στον δευτερο τυχαια εμεινα τον ιδιο καιρο εγκυος και ετσι επελεξα αφου θα γενναγα με καισαρικη να γεννησω την ιδια ημερομηνια χι χι χι χι χι χι χι χι ευτυχως ηταν πολυ καλη η δευτερη εγκυμοσυνη και ετσι ειχα το περιθωριο να την τραβηξω λιγο παραπανω ειχα αρκετα υγρακια και ο πλακουντας ηταν μια χαρα ασε που ηταν και κυριακη και ηταν ολα πολυ ηρεμα και ανεβηκα στο δωμματιο μου σε 1 ωρα και κατι ενω την πρωτη φορα περιμενα κατω 4 ωρες περιπου ειχε πολλες γεννες αστααααααααααααααααααααααααααααααα

τωρα στο τριτο η λεω να το γεννησω 15 αυγουστο στην γιορτη του αντρα μου η σαββατο 18 αυγουστου χι χι χι χι θα δουμε πως θα παμε μεχρι τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

έχω ξεκινήσει κάποιες αγορές και έχω κάποιες απορίες αν κάποια ξέρει να με βοηθήσει.

Σκοπεύω να αγοράσω λίκνο (να σημειώσω ότι θα γίνω για 1η φορά μανούλα :) ).

Η απορία μου είναι η εξής. Κάπου διάβασα ότι καλό είναι η προίκα που θα πάρω για το λίκνο να κάνει και για το κρεββατάκι του αργότερα. Οι προίκες όλες είναι ίδιες? Δηλαδή αν πάρω οποιαδήποτε προίκα θα κάνει και για το λίκνο και για το κρεββατάκι ή μήπως έχουν διαφορετικές διαστάσεις και την πατήσω. Γιατί σκεφτόμουν αν κάνει και για τα 2 τότε να δώσω κάτι παραπάνω να πάρω μία καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφοκοιλιτσες μου.

Ερωτηση γρηγορη και θα μπω αργοτερα να τα πουμε αναλυτικα ;););););)

ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΧΤΑΠΟΔΙ????????????????????? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΑΝΕ????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Άντε βρε κοριτσάκι μου!!! Μπήκες 14η!!!! Φτου φτου φτου το παιδάκι υγιές και ζωηρό να είναι!!!!  Ναι βρε! Μην αγχώνεσαι για το τράχηλο, πάνω από 3 είναι safe απλά να το παρακολουθείτε..! Και κανονικά η σωστή μέτρηση του τραχήλου γίνεται κολπικά.. ο γιατρός μου πριν 3 εβδομάδες το έβγαλε 3,5 κολπικά και στην αυχενική από τη κοιλιά 3,2.. δεν ανησυχησαμε στιγμή..! Απλά παρακολούθηση κάθε φορά που έχεις υπέρηχο.. Για μπάνιο στη θάλασσα από τη πρώτη στιγμή μου είπε μόνος του ότι μπορώ να πάω απλά να αλλάζω μαγιό, να μην αφήνω να στεγνώνει πάνω μου, να μην κάθομαι στην άμμο και να μην πηγαίνω μεταξύ 11:30 και 5:30.. άσχετα που δεν έχω πάει καθόλου ακόμα και λόγο των αιμορραγιών και του φόβου μου κυρίως.. βόλτα με αφήνει να πηγαίνω όχι όμως πολύ περπάτημα και όχι μέσα στον ήλιο.. Εμένα με έπιασε άλλη απορία να γελάσετε... Επαφές;;; Πότε θεωρείται ασφαλές να ξεκινήσουμε;; Εσύ Λίλη μου που είσαι και εσύ από εξωσωματική τα ξέρεις και καλύτερα.. 4-5 μήνες τώρα, πριν ακόμα την ετ, δεν είχαμε.. μη τυχόν κολλήσουμε τίποτα, μη το ένα μη το άλλο.. και χάσουμε τη προσπάθεια.. τώρα και με τις ορμόνες έχει βαρεσει μπιέλα..!!! Από την άλλη με το αιμάτωμα είμαι και χεσμεσμενη.. δεν άντεξα το ρώτησα χθες, μου είπε εφόσον δεν έχω αίμα μπορούμε να έχουμε αλλά ήπια πράγματα, όχι ακροβατικά και με προφυλακτικό γιατί πρώτον τα σπερματικά υγρά έχουν μια ουσία που μπορεί να μικραίνουν το τράχηλο και να προκαλέσουν συσπάσεις και πρόωρο τοκετό και δεύτερον για τυχόν μικρόβια να προσέχουμε.. όχι ότι θα κάνω κάτι άμεσα γιατί φοβάμαι ακόμα αλλά τουλάχιστον ξέρω ότι έχω το οκ από το γιατρό αν προκύψει.. Άλλη τρελή με τέτοιες απορίες ή μόνο εγώ;;;; 😂😂😂😂😂
    • Ολες οι γυναίκες που έχω στον περίγυρο μου καμία δν είχε έντονα συμπτώματα κ μια χαρά πήγαν οι εγκυμοσύνες! Θαρρώ είναι στον οργανισμό κ στην κύηση κάθε φορά.  η μαμά μου έκανε 5 κορίτσια  με φυσιολογικούς τοκετούς  σε 6.5 χρόνια κ σε καμία δν είχε συμπτώματα (η πιο μεγάλη είναι 30 η πιο μικρή 24)  Εγώ είμαι η δεύτερη στα 29 πλέον.    αρα δν είναι ανησυχητικό που δν έχεις ιδιαίτερα συμπτώματα είναι υπέροχο γιατί μπορείς να απολαύσεις αυτήν την εγκυμοσύνη στο έπακρο. ❤️ αυτό να σκέφτεσαι για να μην αγχώνεσαι! 
    • Μη στενοχωριέσαι, όλοι έχουμε τα πάνω μας και τα κάτω μας! Εμείς που πληγήκαμε από τον Ιανό δεν έχουμε πάρει τίποτα ακόμη..κι άντε ψάξε βρες τους..μας πήγε πολύ πίσω αυτό οικονομικά 😐 τουλάχιστον θα πάρεις ένα ποσό, κάτι είναι κι αυτό! Α! Ο μπαμπάς της μπουμπούς θα συμμετέχει στην ανατροφή της; Αα πολύ καλό αυτό, νόμιζα ότι δε θα είχε σχέση! Μακάρι να τα ρυθμίσετε όμορφα προς όφελος του μωρού!! Καλά έκανες και του έδωσες τελεσίγραφο πάντως να βρεθείτε, να είναι όλα ξεκάθαρα να μην υπάρχει άγχος απτην πλευρά σου! 
    • Ααα έχεις και τα δικιά σου εδώ που τα λέμε εκεί που είπες θα μπουνε σε μια σειρά τα πράγματα στράβωσε λογικό και εγω στην θέση σου θα είχε επηρεαστεί η ψυχολογία μου αλλά το καλό με εσενα (από ότι έχω καταλαβει) φαίνεται πως είσαι ένας αρκετά θετικός άνθρωπος 😊 που είμαι σίγουρη σε μερικές μερες θα πάρεις τα πάνω σου ξανά 🩷 ελπιζω να βρεθείτε και με τον μπαμπά της μικρής πριν φύγεις για Αθήνα γιατί αν κατάλαβα καλά μετά θα ξανά γυρίσεις με την Μπέμπα σου Λευκάδα δεν θα ξανά πας μέχρι να γεννήσεις 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις!! 🙂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...