Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Xtinaki se katalabainw!!

Kai egw to prwto trimino parolo pou eixa anagoules eixa kai kati ligoures, asta na pane...

twra omws efugan oi anagoules kai oi ligoures paramenoun!!!! Oso gia to mwro kai egw etsi imoun...

sxedon sigouri gia koritsaki epeidi den to eidame polu nwris oute emeis....pernane oi meres koritsaki, tha matheis suntoma!!!

Mariagiorgos einai teleio to sunaisthima e? Twra tha to niwtheis olo kai pio polu!

Apolause to, einai h prwti mas epikoinwnia me ta mwrakia mas!

Wx eutuxws pou den xtupises polu. na prosexeis kai emena proxtes me eixan piasei kati taxupalmies kai kati taseis lupothumias...einai euaisthitos o organismos kai prepei an se pianei kati tetoio na min eisai moni sou. Pes to kai sto giatro sou. Bale kai kainouria fwto koilitsa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΙΑ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ;ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΛΙΠΟΘΥΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ;

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...

ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙ ΒΑΡΕΤΕς!ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Κ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΟ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.Κ ΤΣΑΜΠΑ!!ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΥ...ΑΧ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ;ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ;ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΓΛΥΚΟΖΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k pali... piga mexri ton oaed na ananewsw tin karta mou simera alla to zwon ksexasa na parw tautotita k o hlithios den mou to ananewse tha prepei na ksanapaw aurio.... :x:x:x:(:( alla pira ena guro k ton nterlikosa, den ftaiw egw to mwro to ithele k akoma exw ligoura....xixixi....eriksa k ena perpatima psofisa ligo.... koritsia otan perpatatai sas pianei sfaxtis stin koilia? i mono emena pianei? maria mou einai teleio sunaisthima.xaaromai pou to akouses...kale prosexe mallo exeis xamilo aimatokriti k se pianei etsi lipothimia pes to ston giatro sou... xtinaki upomoni egw an k ithela agoraki mesa mou eniwtha oti tha einai koritsaki alla telika agoraki einai... ston 6o me 7o einai nansu mou i kampuli egw twra tha tin kanw... i vlakeia einai oti kathe fora se tripame den to mporw auto... k me tpt den vazoun pia petalouda k na pernoun aimai apo kei... k kathesai k duo wres ekei pera....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou eimai polu xaroumeni ola pigan kala, ola kala koritsaki kai moiazei sto mpampa xaxaxaxaxxax i kardia mou pige na spasei mexri na akousw to ola kala ekana polu wra giati me esteile na faw tost kai sokolata giati to stomaxaki tis itan adeio kai ithele na kanei tis metriseis pou na vlepate ton mpampa tis koutsos o kaimenos na xoropidaei xaxaxax iremisaaaaa ante stis epomenes twra na einai ola teleia paw na xaplwsw giati den koimithika sxedon katholou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο απογευμα,κοριτσια

Ειχα και γω την περιπετεια μου και απο την Παρασκευη την προηγουμενη επαθα μια αποκολληση και τα ειδα ολα,ειχα πολυ αιμοραγια και ημουν ξαπλα στο κρεβατι .Ευτυχως ολα πηγαινουν καλα και πιστευω σε λιγες μερες να μπορω λιγο να ξεμουδιασω.Το ευτυχες ειναι οτι το ζουζουνακι μου ειναι καλα και κλωτσαει πολυ.

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες

Ανθή, αδερφή ψυχή συναχώθηκες περαστικά και να μην ειναι τίποτα. Ακομα δεν εχεις πιστει βλέπω για την κορη περιμένεις μηπως και αλλάξει και ευχαριστηθεί ο Πανούλης που θέλει αγοράκι. Την επομενη φορά θα περιμένουμε και εσενα για καφέ!! Οσο για το τικεράκι σου εγώ μια χαρά το βλέπω να δουλευει επειδή το έχεις πει και άλλη φορά. Την Αγγελική και εγώ την σηκώνω οχι συνέχεια και οχι στο δρομο, αλλά για να την αλλάξω και να την πλύνω δεν γίνετε διαφορετικά.

Νανσυ να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και να προσέχεις περισσοτερο απο ολες μας. Και η δικια μου άλλες φορες μου χαιδευει την κοιλιά και άλλες παλι μου λεει θα το μαλώσω τον μπεμπη και του ρίχνει καμια. Ποσο ειναι η μεγάλη σου, εχει κλεισει τα δύο? Τώρα ειδα οτι ειναι 25 μηνών θα την βοηθήσει η λογοθεραπεύτρια και θα δεις θα λυθει η γλώσσα της σιγά σιγά και θα σας τα πει ολα μαζεμένα. Τι θα κάνεις οταν έρθουν τα διδυμα θα την στειλεις παιδικό ή θα την έχεις σπίτι. Εμένα ειναι 26 μηνών και ψάχνω για παιδικό τώρα για να μην της π'εσουν πολλές αλλαγές μαζί απο το καλοκαιρι.

αριάδνη κουραση θα ειναι με τοσα πολλά παιδάκια τουλάχιστον ειναι νηπιαγωγειο αν θυμάμαι καλά και φαντάζομαι υπακουουν πιο ευκολα. Μετά το Πάσχα ξεκινάει η κανονική σου άδεια?

nene νομιζώ ειναι νωρίς για να έχεις γάλα απο τώρα, προς στο τέλος μπορει να βγαινει λίγο σιγουρα ομως θα έρθει αφού γεννήσεις.

Μαρια ενοιωσες και εσύ το μωράκι σου πρώτη φορά, ειναι απιθανο το συναισθημα και απο δω και πέρα θα κάνει ολο και πιο έντονη την παρουσία της. Να πάρεις γρήγορα τα αποτελέσματα και να δεις τι θα σου πει ο γατρος, σιδηρο πέρνεις?

Νατάσα μια χαρά λοιπόν πήγαν ολα, θα ηρέμησες φαντάζομαι αρκετά. Αχ αυτοι οι μπαμπάδες με τις κορες, ερωτας απο την κοιλιά!

veta ολα καλά να πάνε ξεκουράσου οσο μπορεις για το μωράκι σου!

Φιλάκια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αιματοκριτης ειναι 32 νομιζω ..χαμηλος πρπει να ειναι....σιδηρο δε παιρνω...γιατι κανω συνεχεια εμετους κ λεω αστο αφου θα το βγαλω....αλλα θα αρχισω να περνς οσο κρατιεται στο στομαχι εστω κ μιση ωρα μπορει να κανει δουλεια αυτο εκει μεσα..!!!

Ειναι τελειο συναισθημα αφου ανυπομονω να σχολασω να παω να την αραξω μπας κ την ακουσω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!! μαρια κ εγω 30 εχω αιματοκριτη..ευτηχως δεν χτυπησες..να προσεχεις κοριτσαρα μου!η αισθηση στο να ξαπλωνεις κ να το νιωθεις δεν υπαρχει.. :):):) δεν υπαρχουν λογια!!!!!!!ειναι τελεια!! νατασα περαστικα στον αντρα σου κ αλλο κακο να μην σας βρει. :( ειδατε κ το μωρακι σας?τι τελεια!!!!!! :):) αριαδνη χαρας στο κουραγιο σου με τοσα παιδια..η αληθεια ειναι,οντως οταν εχεισ καλη εγκυμοσυνη λες γιατι να παρεις αδεια?!!! καρολινακι κ κανγκαροο χαιρομαι που πηγατε για καφεδακι κ περασατε τελεια!!! Αλεκα θα περιμενουμε φωτο οταν το τελειωσεις το δωματιο! :) ναταλια μου ενα μυαλο εχουμε πες... :):) δεν πειραζει,θα πας μια βολτα κ αυριο!!σε δινουν σειρα εκει?η περιμενεις την σειρα σου? σημερα πηγαμε να κανουμε τα χαρτια για τον πολιτικο γαμο..πολυ χαρτουραααααααααααα................. ειχα παντρευτει οταν ημουν 18 χρονων κ χωρισα στα 30 μου.. μου ζητησαν χαρτι απο το γαλλικο προξενειο μια βεβαιωση οτι δεν εχω παντρευτει στην γαλλια.. μα τους λεω πως θα μπορουσα να το κανω αυτο αφου απο τοτες που μπηκα 18 ημουν παντρεμενη ολα αυτα τα χρονια? οχι μου λενε μπορει να παντρευτηκες κ εκει.. τι να πω? :x:x:x αυριο θα παμε για εφημεριδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veta να ξεκουραζεσαι, ευτυχως που περασε και ειναι καλα το μωρακι.

Νατασα πολυ χαρηκα που ολα πηγαν καλα, μπραβο γλυκια μου.Ξεκουρασου και κοιτα να το χαρεις τωρα!

Μαρια ακουσες το μωρακι, δεν ειναι πολυ συγκηνητικο?Και εμεις που το ακουσαμε προχθες και εβαλε και το χερι του ο καλος μου και το ενιωσε, ξετρελαθηκαμε!Καλο θα ηταν να ρωτησεις το γιατρο σου,για να παιρνεις σιδηρο.

Ανθη περαστικα σου.

Κατερινα και καρολινακι θα ειχατε πολλα να πειτε στο καφεδακι , και περασατε ομορφα.

Θα κανονισουμε αλλη φορα να μαζευτουμε περισσοτερες φουσκοκοιλιτσες.

Αλεκακι ειναι πολυ ωραιες οι μπορντουρες που διαλεξες.

Πηρα τηλ. την μαια του γιατρου μου τελικα, και μου αλλαξαν τις ημερομηνιες...

Β επιπεδου, 15/3

και για καμπυλη σακχαρου 19/3 μου ειπαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στο παρεακι...

Βετα μου να προσεχεις οσο μπορεις κ να ξεκουραζεσαι....προσεχε για το μωρακι σου..

Νατασα συγχαρητηρια για την Β επιπεδου...φανταζομαι ανακουφιση...κ φανταζομαι κ τον αντρουλη σου...αντε με το καλο ευχομαι να πανε ολα...

Μαρακι καλυτερα να το παιρνεις το σιδερο κ αυτες η τασεις λιποθημιας δεν ακουγονται κ πολυ καλες..να προσεχεις μην χτυπησεις...κ εχουμε αλλα...πολυ χαιρομαι αισθανθηκες κ ο μωρακι σου,,,δεν ειναι τελεια αισθηση...απεριγραπτη...απο δω κ μπρος ολο κ περισσοτερο θα το νιωθεις...

Ανθη σευχαριστω για τις πληροφοριες...θα παω φαρμακειο να παρω...οπωσδηποτε...τωρα οταν φτανω..σε απογνωση παιρνω ντουφαλακ...

Μαρακι-ντελφιν αμα μπλεξεις με χαρτουρα κ γραφειοκτατια αστα να πανε..ευχομαι γρηγορα να ξεμπλεξεις....

Σημερα οταν πηγα να παρω την κορη μου απο το λεωφορειο δεν κατεβαινε με τιποτα ρεζιλι μεκανε η σκατουλα...την παρακαλουσα 15 λεπτα κ δεν κατεβαινε...τι να σας λεω....ελεγε θελω βολτα με το λεωφορειακι θελω θελω....κ της ελεγα αυριο παλι κοριτσι μου παμε σπιτι να φαμε....οχιιιιιιιιιι...θεε μου κ ολα αυτα στα αγγλικα δεν ξερω αν σας το χω πει ποτε..μιλαω στην κορη μου αγγλικα απο τοτε που γεννηθηκε...κ ο αντρας μου της μιλαει ελληνικα....οποτε φωναζε...no mommy.....no...τελικα την εβγαλα με το ζορι κ εκλεγε κ εκλεγε ουτε εφαγε ουτε τιποτα ευτυχως καποια στιγμη την πηρε ο υπνος.....κ το απογευμα που ξυπνησε ειχε ακομα μουτρα...τι να πω....μια σταλια σκατο εχει τοσα νευρα...αμα μεγαλωσει τι θα γινει...ελπιζω να ειναι κατι παροδικο...για να δουμε αυριο τι θα γινει....

Αυτα τα νεα μου..ευχομαι να εχετε ενα καλο βραδυ...φιλακια...σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γλυκουλες μου.

Χαθηκα λιγακι..... ξεκουραστηκα τωρα που ηταν η μανουλα εδω, κοιμηθηκα και εκανα αποχη απ' ολα.

Γραψατε πααααααααααααααααααααλι πολλα και ειναι δυσκολο να σας σχολιασω ολες.

Θα πω επιγραμματικα οτι χαιρομαι πολυ για τις μανουλες που εκαναν εξετασεις και ειναι μια χαρα τα μπεμπακια τους, περαστικα σε οσες ειναι αρρωστουλες (και στις οικογενειες τους) και γενικα τις ταλαιπωρει καποιο προβληματακι και με το καλο οσες ειναι για εξετασεις τις επομενες μερες.

Σημερα πηρα τ' αποτελεσματα των εξετασεων. Η καλλιεργεια δεν εδειξε ουρωλοιμωξη ευτυχως και γενικα ειναι πολυ καλες, εκτος απο τον αιματοκριτη που εχει παρει τον κατηφορο (αναμενομενο.......) λογω στιγματος, πηγε 30,7 και φανταζομαι οτι η κατρακυλα θα συνεχιστει (!!!!!!!!!!!!!!!!) και ενα ακομη αποτελεσμα που με στεναχωρησε....... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Εκανα TSH και μο βγηκε ελαφρως ανεβασμενο με οριο το 4,2 εγω εχω 4,32. Η γιατρος που ειχα παει εδω στην ΚΑστορια μου ειπε οτι πρεπει να με δει ενδοκρινολογος και αυτος θα αποφασισει τι πρεπει να γινει.

Σας θυμιζω οτι ο γιατρος μου στη Βέροια δεν με ειχε βαλει να κανω εξεταση για θυρεοειδη. Οταν του τηλεφωνησα για το αποτελεσμα μου ειπε οτι γενικα η τιμη του TSH ανεβαινει κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης και κακως εδω η γιατρος με ανυσηχησε. Οτι αν ειναι ας κανω μια επισκεψη σε ενδοκρινολογο (θα παω στη Βέροια) και ας δουμε τι θα πει.

Εχει καμια απο εσας αντιμετωπισει προβλημα με το θυρεοειδη της? Ξερετε αν η συγκεκριμενη τιμη 4,32 θελει χαπακι?????????????????????? Αγχωθηκα πανω που ειχα ηρεμησει με τον πονακο (τελικα μαλλον ειναι εντερο ;););););););););) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσακι μου μην αγχωνεσαι , μπορει να σου πει να κανεις μια επαναληπτικη και το πολυ πολυ να σου δωσει καποιο χαπακι.

Εγω δεν εχω θυροειδη αλλα εχω την προδιαθεση γιατι την ειχα κανει την εξεταση προλυπτικα πριν μεινω εγκυος και εχω αυξημενα αντισωματα.Οι τιμες τις ΤSH συνηθως ανεβοκατευαινουν .Τη μια μου ειναι 2.70 την αλλη 1.84 την αλλη 2.20. Συνηθως οταν ειναι πιο πανω απο τριαμιση ζητανε μια επαναλυπτικη. Γι αυτο και μου εχει πει να την κανω τωρα που ειμαι εγκυος καθε δυο μηνες για να το παρακουλουθουμε και αμεσως αφου γεννησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

πω πω γράψατε πάρα πολλά...!!!Μέρες έχω να γράψω αλλά έμπαινα και σας διάβαζα! Δεν θυμάμαι πολλά για να σχολιάσω... veta να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και όλα καλά θα πάνε! Μαρίαγιωργος να προσέχεις με τις λιποθυμίες, να μην χτυπήσεις! Τι καλά που συναντηθήκατε βρε κορίτσια, μακάρι να ήμασταν πιο κοντά! Αλέκα πολύ ωραίες οι μπορντούρες! Και εγώ θα πρέπει να αλλάξω το δωμάτιο αν κάνω κοριτσάκι τώρα...αλλά ακόμα νωρίς είναι!

Εγώ πήρα σήμερα τις εξετάσεις τις αιματολογικές, τελικά δε γλυτώνω το σίδερο...ο αιματοκρίτης πρώτη φορά είναι στο 36 και κάτι και φερριτίνη στο 4 και κάτι....να φανταστείτε ότι στο πρώτο μου παιδάκι δεν χρειάστηκε να πάρω καθόλου και ο αιματοκρίτης δεν έπεσε κάτω από 37...αλλά το κακό είναι ότι τώρα κουράζομαι περισσότερο...!! Αυτές τις μέρες είμαι πολύ πιεσμένη, με την δουλειά, έχω να παραδώσω και κάτι εργασίες για το μεταπτυχιακό που παρακολουθώ, το βράδυ ο μικρός είναι ανήσυχος και έχω λαλήσει!!!! Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι εδώ και κάποιες μέρες νιώθω αρκετές συσπάσεις, νομίζω ότι είναι αρκετά νωρίς... ευτυχώς αύριο έχω να πάω στο γιατρό οπότε θα το συζητήσω μαζί του...

Φιλάκια πολλά και καλό βράδυ! Πάω να συνεχίσω το γράψιμο για τις εργασίες... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Διαβαζω τα νεα σας συχνα αλλα λογο κακοκεφιας δεν εγραφα κατι.

Εγω ακομα δεν την εχω νιωσει την μικρη μου,μονο κατι σαν γουργουρισματα αλλα δεν θα ναι το μωρο.

εμενα δεν μου εχει πει ακομα για θυροειδη,δεν θα επρεπε????λογικα αφου ηταν οκ το τριπλο τεστ παω για την β επιπεδου τον μαρτη

Η αμαρτια μου ειναι βρε κοριτσια οτι εκτος απτους υπερηχους που την βλεπω και που σιγουρευομαι οτι ειναι καλα,και εκτοσ απο τις σκεψεις μου ποσο πολυ θα ομορφυνει η ζωη μου μαζι της ......κατα τα αλλα δεν εχω απολαυσει κατι αλλο στην εγκυμοσυνη μου,ειμαι ολο κακοδιαθετη,με ενα κομπο στο λαιμο,αυτην την εβδομαδα δεν κανω συνεχεια εμετους αλλα ειμαι μεσα στην αναγουλα και την ανορεξια,με το ζορι τρωω και με το που τρωω αγανακτω,λεσ και βαζω τουβλα μεσα μου.ολο ξαπλωμενη,λες και εχω πεσει σε ναρκη. :roll: Ευτυχωσ δεν εχω αλλες υποχρεωσεις και ευτυχως που με βοηθανε πολυ οι δικοι μου,αλλιως δεν θα την παλευα!! :(

μονο να οδηγαω με τραβαει αλλα και αυτο το αποφευγω,γιατι μου αρεσε να παταω λιγο παραπανω το γκαζι αλλα τωρα.... :? απαγορευεται

(εν τω μεταξυ το αριστερο μου χερι ειναι συνεχεια πανω στην κοιλια μου,ασυνειδητα και οταν περπαταω εξω :shock:

κατα τα αλλα νιωθω οτι εχω ερωτευτει περισσοτερο τον αντρα μου ή απλα νιωθω πιο δυνατα τα συναισθηματα μου,αλλα και τα νευρα μου ειναι σε εσχατο σημειο!!!τα εχω παιξει εν ολιγισ.

Καλο βραδυ μανουλες αυριο θα παω για μια μικρη ερευνα αγορασ,να παρω και κανα φορμακι της μπεμπας(εχω ηδη παρει αρκετα),για να μου ανεβει η διαθεση....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΛΑΠΤΟΠ.ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΟ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΑΜΥ.ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ.ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΑ ΡΟΖ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΣΟΪ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ Ο ΠΑΝΟΣ ΘΑ ΧΑΡΕΙ.ΟΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΕ ΓΕΝΟΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟ...Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ;;

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΝΑΕΙ.ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΣΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΝΕΡΓΗ..ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΟΥΝ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΞΟΥΝ...ΔΡΑΜΑ Ε;;;ΘΑ ΠΑΘΩ ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ..ΜΕ ΚΟΒΩ...ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ;;;;

ΝΑΝΣΥ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ;;;ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ...ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ... ΦΥΛΟ ΕΙΔΑΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΑ;;;ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΤΙ ΕΝΑΙ;;;ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΙΔΥΜΑ.Η ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΕΝΑ,ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΡΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΕ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ..ΠΕΝΤΕ ΕΚΑΝΕ..ΣΟΚ ΕΠΑΘΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ.

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΤΑΜΑΤΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια οταν λετε για συσπασεις,τι νιωθετε δηλ??? :roll:

σορι αν ειναι κουλη η ερωτηση μου

Εμένα πετρώνει η κοιλιά μου όταν έχω συσπάσεις και στιγμιαία δεν κρατάει πολύ. Παίρνω μαγνήσιο γι'αυτό.

Καλημέρα σε όλες τις συμπάσχουσες :D

Είμαι ολοκαίνουριο μέλος. Σήμερα γράφτηκα αν και μπαίνω καιρό.

Πριμένω αγοράκι τον Ιούνιο. Είμαι στην 24 εβδομάδα. Κάναμε και β'επιπέδου όλα καλά.

Μόλις προσφατα ανακαλυψα ότι έχω πρόβλημα με το ζάχαρο. Έκανα καμπύλη και ενώ οι αρχικές μετρήσεις ήταν νορμαλ στο 2ωρο ανέβαινε αρκετά. Τώρα πρεπει να παω σε διαβητολόγο για διατροφή και μέτρηση ζαχαρου. Είχε κάποια ανάλογη εμπειρία? Θα ήθελα τα φώτα σας.

Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou.... veta mou polu ksekourash k na prosexeis xairomai pou telika ola einai kala me to mwraki sou....

natassa mou eides pou telika tsampa anxwnosoun ola kala pigan fantazomai pws ksetrelathikate...

maraki mou exei polu xatroura o politikos se eixa pei..... e epeidi den eixe kosmo mprosta mou mono mia kopela perimena alla mou irthe mia apo pisw k mou leei oi alloi apo pisw me afhsan eimai egkuos mporw na perasw lew k egw egkuos eimai alla entaksei k me koitaei me mia aporia ax den feneste mou leei... mou irthe na tin pw oute esu kathws fenontousan mono paxakia alla den kserw kiolas mporei k na itan...

tsevoula kane kamia voltoula pare pragmatakia gia to mwraki sou k na deis tha niwseis kalutera wreswres k egw etsi hmoun, auta ta gourgourismata mporei na itan k to zouzouni sou k egw stin arxi etsi to eniwtha...

anthi mou k emeis apo to soi tou antra mou kanenas den exei kanei koritsi akoma k epeidi o dikos sinexeia kanei tin diafora sto soi evelpistouse pws tha kanoume koritsaki alla pou.....

este kalws irthes stin parea mas k na sou zisei to mwraki sou... den exw kanei akoma kampuli mallon apo vdomada tha kanw k den kserw gia na sou pw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ(Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΟ ΑΔΕΡΦΟ Κ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΗ ΑΔΕΡΦΗ)ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΑΝΤΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΤΕΛΙΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΣ ΕΠΕΣΕ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΒΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΑΝ ΤΗΛ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΣΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ ΠΟΥ ΠΙΑΣΑΜΕ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΔΥΟ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΔΥΜΕΣ Κ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΔΥΜΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΒΓΑΛΑ 2 ΩΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΡΟΛΟ Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.

ΚΑΝΓΚΑΡΟΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΥΣΙ ΜΠΗΚΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΒΙΑΙΜΙΑ(ΕΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΣΙΨΑΙΜΙΑ)Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΞΑΝΑΜΠΗΚΕ ΜΕ ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ(ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΔΥΑΡΟΙΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ Κ ΜΕΤΑ.ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΙΩΣΕΙΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΩ Κ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΝ.ΤΗΣ ΞΕΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ Κ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΕΚΑΝΕ Κ ΠΑΡΑΓΓΕΤΙΣΗ.Κ ΤΩΡΑ ΜΟΝΙΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ Κ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΒΑΡΟΣ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ.

ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 3 ΠΑΙΔΙΑ.

ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΑΝ ΤΗΝ ΕΣΤΕΛΝΑ ΘΑ ΛΥΝΟΤΑΝ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ Κ ΘΑ ΜΙΛΑΓΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ (40-50ΠΑΙΔΑΚΙΑ)Κ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΙΟΣ ΗΝΙ Κ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΕΠΑΘΕ ΣΥΨΑΙΜΙΑ Κ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΡΡΕΑΣΩ ΟΜΩΣ ΜΑΣ ΡΑΝΤΙΖΟΥΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ..Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΠΗΓΕ 1,5ΧΡΟΝΩΝ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΛΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΤΙς ΤΕΛΕΥΤΑΙΕς ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΕΝΑ ΚΡΥΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕς.ΕΥΤΥΧΩς ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΥΡΕΤΟ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΡΡΟΗ ΚΑΙ ΛΑΙΜΟ!ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟ ΔΡΑΣΗ ΠΑΛΙ, ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙς 8 ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!(ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΗ ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ, ΤΟΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ 1/02)ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΥΥΥΥΠΕΡ!

ΒΕΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕ!ΜΗ ΚΡΕΒΑΤΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!ΚΡΙΜΑ!ΕΧΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ?ΤΙ ΣΟΥ ΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?

ΕΛΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ!ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ

www.buybaby.it/costumer/home.php

www.bimbomarket.it/it/en/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα!!!! εκανα λιγες δουλιτσες εκανα και καφεδακι και καθομαι να σας διαβασω! ναι γραψατε πολλα αλλα χαλαλι σας.... δεν πειραζει θα ανοιξουμε και το νουμερο3!!!

βρε μαριαγιωργος καλα δεν περνεις σιδερο??? ενταξει κανεις εμετους αλλα αμα δεν το πενεις καθολου εχεις λυποθυμιες και μη κακο χτυπησεις και πουθενα αλλου.... και βαλε φωτο κοιλιτσα

μαξιμακι μου εγω εντελως αναισθητη με ολα αυτες τις εξετασεις δε μπαν ν α μου παρουνε και 50φορες αρκει να μη τους βλεπω!!! στη κορη μου που κανουμε σχεδον ανα 3μηνο αιματος και ειναι πολυ δυσκολο να καθησει η μικρη ολοι κλαινε εκτος απο μενα!!!

νατασα μου συγχαρητηρια για την κορακλα σας.... ασε τον ερωτα που θα εχει μπαμπας και κορη θα παθεις πλακα... η πρωτη λεξη της σαντυς ηταν "μπαμπα μου"

βετουλα μου πως την επαθες??? κουραση? οταν εχουμε και αλλο παιδι στο σπιτι ξεναμε οτι ειμαστε εγκυες.... περαστικουλια σου ξεκουρασου γιατι το χεις αναγκη!

ανθη μου περαστικουλια σου και σε σενα... ελπιζω να μη τραβηξεις οτι τραβηξα!!! εισαι καλυτερα σημερα? εγω θα παω δουλεια αυγουστο γιατι δεν με περνει λογω ενσημων!!! τι να κανουμε το ενα στο παιδικο το αλλο με το μπαμπα

νανσυ μου γιατι την εχεις σε λογοθεραπευτρια??? η σαντυ ειναι 21μηνων λεει λεξουλες αρκετες και καμια φορα και προταση μικρη αλλα ευτυχως συννενοουμαστε!!! την εχω στο παιδικο απο 11μηνων, εχουμε κανει υποχρεωτικα το εμβολιο της γριπης και οταν ηταν ο Η1Ν1(και ημουν σε αυτη εγκυος) ειχα κανει και το εμβολιο(δεν ξερω αν παιζει ρολο) και σε πληροφορω η μικρη εκτος απο τη τριημερη γαστρεντεριτιδα που παθαμε ολοι μας δεν εχει παθει ποτε τιποτα(μη κακο μας).... αλλα ναι ο παιδικος ειναι εστια ιωσεων!!!

παντως εχετε φουλ κληρονομηκοτητα διδυμων αντε να σου βγουν και ζευγαρακι τα διδυμα.

αριαδνη μου βλεπω τη δασκαλα της μικρης (ενταξει στα μωρα ειναι) αλλα εκτος απο το ταισμα και το αλλαγμα τους φτιαχνει και καθε μερα εδω και 2βδομαδες μασκες και καπελα και θαυμαζω την υπομονη της... εγω δεν θα αντεχα ουτε μια ωρα με παιδια!

νενε μου περιπου 8ο μηνα ξεκινας να εχεις το γαλα τωρα βγαζεις σαν πυο το στηθος σου ή τιποτα!

ντελφιν μου αν ο αντρας μου δε θα κανει κινηση να το βαψουμε θα φερω τη νονα της μικρης και τη δασκαλα της στο παιδικο που ειμαστε καλες φιλες και θα το φτιαξουμε εμεις!!! παντως αν δεν το κανω μεχρι πριν μπω στον 7ο θα σκασω... θελω να τα εχω ολα ετοιμα!!! αντε με το καλο και σενα να σε "κρεμασουμε"

κοκονα μου στη σαντυ μιλαμε και οι δυο μας αγγλικα γιατι ετσι και αλλιως τα ελληνικα τα ακουει στις γιαγιαδες, η δασκαλα της στο παιδικο ειναι αγγλιδα και τραγουδακια στο youtube μονο αγγλικα και ιδιαιτερα εχουμε μια προτημιση στα ζωακια!!!

πασχαλιτσακι εγω εχω προβλημα με το θυροειδη μου το αποκτησα στη πρωτη μου τη εγκυμοσυνη και συνεχιζω ακαθεκτη το χαπακι μου και τοχει και η κορη μου και περνει χαπακι απο 2μηνων... δεν ειναι τιποτα για να αγχωνεσαι, δεν πειραζει πουθενα απλως το χαπι "ξεκουραζει" τον οργανισμο σου και ρυθμιζει το μεταβολισμο.... μονο ο ενδοκρινολογος θα σου πει τι θα κανεις κανενας αλλος να το ξερεις αυτο

venus μου να προσεξεις αν ειναι συσπασεις για να σου δωσει χαπι yotopan.... αντε καλο κουραγιο με τις εργασιες του μεταπτυχιακου σου

τσεβουλα μου υπομονη θα ηρεμησεις και θα επανελθει καποια στιγμη ο οργανισμος σου στα κανονικα του επιπεδα... ετσι ειναι στην αρχη και ιδιαιτερα οι συναισθηματικες μεταπτωσεις και τα πολλα κλαμματα! κανε shopping therapy βοηθαει ή αν μπορεις αλλαξε παραστασεις! οσο για τις συσπασεις νιωθεις να πετρωνει το κατω μερος της κοιλιας σου και να εχεις δυνατους στιγμιαιους πονους.... οταν θα ερθει η ωρα σου θα καταλαβεις ποτε ειναι συσπαση ή οχι

este μου καλωσορισες στο παρεακι μας!!! ειμαστε τρελες εμεις οι γκαστρωμενες!!! δωσε μου τα στοιχεια μου να περασεις και εσυ στη λιστουλα μας.... οσο για τη ζαχαρο που λες πρεπει να τη δει διαβητολογος και αυτος θα σου δωσει διατροφη να την τηρεις αυστηρα και φυσικα εκεινο το μηχανημα να τρυπιεσαι να μετρας μονη σου το ζαχαρο. δεν εχω αναλογη εμπειρια να σου πω την αληθεια αλλα ξερω πως ειναι... δεν σου μενει μετα την εγκυμοσυνη αυτο και να σου πω την αληθεια δεν περνεις και κιλα ετσι!!! μη φοβασαι ομως και μην αγχωνεσαι αυτο ειναι το κυριοτερο και το μωρακι σου ειναι μια χαρα!

κικιτσα μου χιλια συγνωμη το αλλαξα μη αγχωνεσαι.... αντε να ξαναδεις τη κοπελαρα σου!!!! πολλα κοριτσια που χω διαβασει τους αρεσε πολυ το bimbomarket και το θεωρουν πολυ εμπιστο... αλλα παντα να προσεχετε το χρονο παραδοσης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου της κανω λογοθεραπεια γιατι ειχαμε κολλησει μετα το νοσοκομειο κ δεν λεγαμε ουτε μαμα ουτε μπαμπα τα καταλαβαινει ολα αλλα δεν μιλαει.τωρα κατι γινεται αλλα μην φανταστεις πολλα πραγματα κ προτασεις δεν κανουμε.μονο προχθες που εβαζε το dvd κ αι δεν επαιζε ειπε"δεν παιζει γιαγια"αλλα γενικα οτι θελει μας τραβαει απο το χερι κ μας δειχνει.καποια στιγμη την πιεσα αλλα το αποτελεσμα ηταν χειροτερο δεν γελαγε κ κοιταζε χαμενη ποση ωρα.η λογοθεραπευτρια μου πε οτι δεν πρεπει να την πιεζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου το μωρακι μου... σοκαριστηκε απο το περιβαλλον του νοσοκομειου γιαυτο εεεε? οχι οχι μην την πιεζεις θα βρει το δρομο της και μη νομιζεις και στο παιδικο μπορει να γινοταν χειροτερα, ειναι μεγαλο σοκ και ο παιδικος που δεν εχουν τη μαμα τους μαζι.... μη φοβασαι ενταξει ειναι η κορουλα σου!

εμενα οταν δεν παιζει κατι μου λεει "παπαει μαμα" που σημαινει "παει τελειωσε χαλασε" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...