Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΝΤΕ ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ ΜΗΝΗΜΑ!!!!

ΝΑΙ Η ΑΛΕΚΑ ΤΟ ΘΕΡΙΟ :lol: ΕΧΕΙ ΑΚΤΙΝΕΣ Χ!!!! ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΕΞΩ :lol::lol::lol:

Α ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΗΤΑΝ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ??? ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΤΕ ΝΑ ΧΕΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ ΚΜΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΙ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΣΑΣ

ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΝΑ ΦΥΣΙΞΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Μ ΦΕΡΝΕΙ Κ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΟ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΛΑ ΑΜΑ ΔΩ ΝΑ ΜΑΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΛΑΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΧΕΡΕΤΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 5 ΔΟΥΛΕΥΩ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ εγώ ήρθα συμπεθερούλα μου!!! τι κάνει το κοκκινομάλικό μας? η δημητρούλα ξάπλωσε αγκαλιά με τον μπαμπά της, δεν ήθελε στην κούνια της...περνάει τη φάση του μπαμπά τώρα και θα τα πάρω :twisted::twisted::twisted::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μαρη εκανες κονε με τη ρενατα να σου στειλει κωδικο??? φτου σου μωρη ο επομενος δικος μου!!!

ζετουλα μου αχ ποσο θαθελα να παω διακοπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΣΣΑΞΑΤΕ ΜΕ ΤΟ L.A. ΕΙΠΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΦΑΤΕ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ?

ΜΑΡΗ ΤΡΕΛΛΗ ΑΓΡΙΝΙΩΤΙΣΑ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ? ΜΕ ΑΚΤΙΝΕΣ Χ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ?

ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ. ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΩ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ. ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΜΑΣ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ. ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΞΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΒΩ ΝΑ ΞΑΝΑΟΔΗΓΩ. ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΘΕΤΑΙ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ. ΚΑΛΩΣ, ΚΑΚΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΨΕΜΜΑΤΑ ΝΑ ΠΩ ?

ΕΛΕΝΑ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ, ΑΦΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ 4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΘΗΝΑ ΜΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΥΧΡΑΙΨΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ. ΜΗΝ ΣΦΑΧΤΕΙΤΕ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονή αλεκάκι μου και ελπίζω του χρόνου να καταφέρεις να πας!!! για την ώρα ο σκοπός είναι ιερός (ολόκληρος κολοκύθας όχι αστεία)...σκέψου ότι πιθανότατα όταν εσύ θα χαλαρώνεις γιατί θα τα έχεις ''ξεπετάξει'' τα παιδάκια σου, εγώ ίσως είμαι με το βυζί απ'έξω γιατί θα έχω κάνει το δεύτερο ;););) εννοείται ΔΝΤ θέλοντως :lol::lol::lol::lol: ρενάτα μου κι εγώ μαζί στο LA σε παρακαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε όχι ρε ρενάτα μου να κάθεσαι ακόμα μαζί του πίσω στο αυτοκίνητο :o:o:o:o:o:o πάω κι εγώ μιας και κοιμάται η πριγκηπέσσα μου να κάνω το μπανάκι μου :D:D:D φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα δε πας καλα... ενταξει το οικονομικο ειναι κατι που και εμενα καμια φορα με κανει να μη περνω το αυτοκινητο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να με εκτρεπει το γεγονος να βαλω τη σαντυ μεσα!!!!

απο την ωρα που γεννηθηκε μεχρι και τωρα σχεδον παντα μονη μου οδηγαω με την κυρια και αν ειναι να την παω στο χωριο 1ωρα αποσταση παλι δεν με πειραζει! αν μας παει ο μπαμπας καπου κοντα απλως δεν της βαζω το καρεκλακι προσπαθω να τη μαθω στη κανονικη ζωνη(μακακιες λεω βαριεμαι να βγαζω το καθισμα απο το δικο μου)! βρε και αγρινιο να μου πουν να παω με τα παιδια θα πηγαινα δε κολωνω!!!

το μονο δεν ξερω τωρα πως θα αντιδρασει η σαντυ να ειναι διπλα της το πορτμπεμπε με το πετρακη!

οταν εισαι στο σουπερμαρκετ και κουνησεις λιγο τη συσκευασια στο φως βλεπεις αναποδα το κωδικο... τοτε βγαζεις κινητο και στο περιπου βγαζεις τα γραμματακια!!!! στις τρεις συσκευασιες που θα δω τους κωδικους στις 2 τον εχω γραψει σωστα!

ζετα μου ΔΝΤ θελοντως θα πιασουμε το τζοκερ της ελενας!!!! :lol::lol::lol:

παω και γω για νανι λοιπον φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γειά σας !!!!

Τι διαβάζουν τα μπιρμπιλωτά μου μάτια???? ... δυο μέρες σας αφήνω κ δεν σας διαβάζω και κάνω άλλη μια για να ενημωρωθώ .... ουφφφφ....

Μαράκι μου εννοείται έχεις έναν από τους καλύτερους αντρούληδες που υπάρχουν πια πάνω στη γη... Πρόσεχε για να έχεις λέει μια παροιμία... άρα θα συμφωνήσω με τις υπόλοιπες κοπέλες που ήδη απάντησαν... Κάτσε να μιλήσεις στη μαμά σου, κ τόνισέ της όλα αυτά που μας είπες... Και ξεκαθάρισε ότι δεν πρέπει να υπάρχει επόμενη φορά που θα συμπεριφερθεί με τρόπο που της έχεις ζητήσει να μην το κάνει... !!!!!!!!

Κοριτσάκια μου .. εγώ πολύ ευχαρίστως πάντως έρχομαι όπου μου πείτε για την επόμενη συνάντηση...τι στον τρίτση (που δεν εχω ιδέα που είναι... ) τι στον Λεωνίδα (στη Λαμία) .... αλήθεια πότε θα το ξανακάνουμε ??? χιχιχιχιιχχι ,.... με τρώει ο πισινός μου.... χαχαχχαχαχχαχα

Θενούλα καλορίζικο !!!!!!!!!!!!!!! Ηρθε ηρθε ?????? περαστικά στον όμορφό μας !!!!!!!!!!!

Αλεκάκι αν εσύ σκας με τα 12 κιλά εμείς τι να πούμε με τα 10 ... ???? ΕΕΕΕλλλεεεος πια λέω.. αυτό το παιδί μόνο κοιλιά τούμπανο έχει πάντα χωρίς να τρώει !!!!!!!!!!!!!! Πως γίνεται αυτό... ???

Ζετούλα μου ... ομορφούλα μου ....

(είσαι πολύ ομορφη στη φωτο)

με την κούκλα τη Δημητρούλα σου .... κ τα μπουτάκια της τα αφράτα .... να είστε καλά κ να ξαναπάτε στη Ρώμη μαζί με το παιδάκι σας αυτή τη φορά !

Ηλιανούλα μου χάθηκες...!!! Μας λείπεις...

Ελενάκι έχει ο μπαμπάς μου στο χωριό κάτι φυτά που κανουν για φράχτη (σκέτη πρασινάδα που ψηλώνει σχετικά γρήγορα) εμείς πάντως έχουμε κρυφτεί από τους δίπλα,.... θα τον ρωτήσω πως τα λένε αν ξέρει... να σου πω.... αλλιώς για πρώτη πρόχειρη λύση

κάνε δώρο στη γειτόνισα μια μαύρη κουρτίνα!!! Θα το πιάσει το υπονοούμενο ... ;):lol: τι λες ???

.... Δεν θυμάμαι κάτι άλλο.....

Εμείς .... έχουμε πάλι λίγο βηχαλάκι και από την Παρασκευή που παραπονιόταν για τη κοιλίτσα της ... κ δεν έχει όρεξη καθόλου για φαγητό!!!!

Παρόλα αυτά νομίζω ότι σήμερα θα καταφέρουμε να πάμε στη γιορτή του σχολείου μας ντυμένοι γατοτιγράκια !!!!!!!!!

Περαστικά κ σε όλες τις αρρωστούλες .... .!!!!!!!!!!!!!!

Κατά τ΄αλλα εδώ στην Αθήνα όπως είπε κ η Ρενάτα, πάλι βρέχει αλλά εμένα μ αρέσει ο Χειμώνας πολύ ... αντιθέτως δεν αντέχω με τίποτα τη ζέστη κ τους καύσωνες.... αλλά σίγουρα μου λείπουν τα ουζάκια κ τα ταβερνάκια πάνω στη θάλασσα καθώς και τα μπανάκια κ τα πλατσουρίσματα !!!!!!!!!!!!!

φιλάκια καλές μου .... τα λέμε.... πάω .... με φωνάζουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αλέκα μου αθεόφοβη, όχι μόνο κάνεις λαμογιές αλλά δίνεις και συμβουλές στους άλλους πώς να κανουν τα ίδια :lol::lol::lol::lol::lol: εμείς ευτυχως έχουμε δύο καθισματάκια ένα για το δικό μου αυτοκίνητο κι ένα για του άντρα μου!!! το καλύτερο βέβαια είναι ότι δεν πληρώσαμε κανένα από τα δύο...ένα μας το έδωσε η κουνιάδα μου και το δεύτερο μια ξαδέρφη μου!!! Δήμητρά μου σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...κι εγώ θέλω μαμαδοσυνάντηση άμεσα κιόλας!!! άλλωστε δεν προλάβαμε να γνωριστούμε πολύ καλά την προηγούμενη φορά...να οργανωθούμε λοιπόν ;);););) α μήπως θέλετε ένα δυό κιλάκια από την δημητρούλα που τα έχει περίσσευμα? :lol::lol::lol::lol::lol: πάντως εντάξει τι περίμενες κοριτσάρα μου? κι εσύ πολύ αδύνατη είσαι, είχε και πήρε η κουκλίτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αυτοκινητο δοξα το δντ ειναι στα χερια μασ ...τωρα περιμενουμε κοκκινεσ πινακιδεσ

μαρακι μου ο καλοσ καλο δεν ειχει στη θεση του αντρα σου θα τησ εκανα μουτρα για λιγο καιρο κ μετα απλα θα ειμουν λιγο'βαρησ' κ δεν θα σηκωνα πολλεσ κουβεντεσ :mrgreen: ετσι κανω εγω κ μετα καθοντε ολοι σουζα, τουσ ψαρωνω :lol::lol::lol::lol:

ζετουλα πολυ ωραι φωτο αυτη αντε βαλε κ αλλεσ να ζηλεψουμε :mrgreen:

αα δε σασ ειπα...θυμαστε που ειχα βαλει αγγελια οτι ζηταω μωρο για φυλαξη? εεε με πηρε μια κοπελα χθεσ κ τι φανταζεστε με ηθελε????????????????????????? να δουλεψω στο καφενιο-τσιπουραδικο τησ αχαχαχαχαχαχαχα ναι ναι δεν ηθελε ντα ντα τσιπουρατζου ηθελε . τελικα πλακα πλακα πηγα κ ισωσ αρχισω ,τι να κανω απο το τπτ ασ γινω κ καφετζου. :lol::lol::lol::lol::lol:

ειναι κ σε ενα χωριο 15 χιλ απο μενα αλλα οπωσ ειπα αφου δεν βρισκω κατι ασ παει να κανω την τυχη μου εκει κ βλεπουμε :mrgreen:

30 ευρουλακια δεν ειναι λιγα την ημερα κ καθε μερα , οσο για τισ ωρεσ πρωινα κυριοσ μου ειπε αλλα σαββατα βραδυ θα τα δουμε στην πορεια ,κ αυτη τελη απριλη ειχε γεννησει δικια μασ ειναι :D

συμπεθερααααα που εισαι μορε χαθηκαμε φιλακια πολλα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω βοηθεια ψαχνω να βρω μπορντουρες σε στυλ καστρο ή δρακους για το δωματιο τους αλλα δε βρισκω πουθενα βρισκω μονο για κοριτσακια και οχι για αγορακια... :((:((:((:((:((

post-12053-13873938871813_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.cosycorner.gr/el/category/αγόρια/κάστρο-ιππότες-αυτοκόλλητα-τοίχου/

http://toysshop.gr/walter-p-2191.html

http://www.perizitito.gr/product.php?productid=182005 αυτο ειναι στενσιλ ;)

http://www.perizitito.gr/product.php?productid=190065

δεν ξερω αν σε βοηθησα αλλα μπορντουρεσ δε βρηκα

εγω παντοσ στη θεση σου θα εκανα μια πλευρα κοριτσιστικη κ μια αγοριστικη ακομα κ το χαλι θα εβαζα 2 (1κ 1) θα ηταν πρωτοτυπο κ θα ενιωθαν σαν να εχουν το δικο τουσ χορο αεργοτερα που θα μεγαλωσουν ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θενα επειδη μετα θα μπει κουκετα κρεβατι και απο πανω θα κοιμαται η σαντυ θα γινει απο πανω ροζ και απο κατω μπλε... το χαλι δεν με πολυνοιαζει απο τωρα απλως επειδη βρηκα και αγοριστικο καστρο ιδιο με της σαντυς ελεγα στο διαχωριστικο χρωμα των τοιχων να βαλω μπορντουρες ενα κομματι αγοριστικο ενα κομματι κοριτσιστικο.... πως σου φαινεται???

μπηκα σε ολα αυτα τα σαιτ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ακουγτε...

ποιο σου αρεσε τελικα?

οταν βαλεισ γραφεια θα κανεισ το κατω μεροσ μπλε κ την βιβλιοθυκη ροζ? :lol::lol::lol:

καλυτερα κανα ουδετερο χρωμα σε ολα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσε να σου βαλω φωτο τα χρωματα που θελω να κανω το δωματιο...τωρα τη βιβλιοθηκη την εχω φουξια ενω το υπολοιπο δωματιο ροζ! και λεω να κανω (απο το ταβανι και προς τα κατω) ροζ μετα μια λωριδα γκρι-ασημι(σα διαχωριστικο) και μετα μπλε και τη βιβλιοθηκη ολη γκρι-ασημι!!!! τι λες???

post-12053-13873938872544_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα βασικα χρωματα αλλα το γκρι δεν μου αρεσει ...καλυτερα λαχανι η πρασινο παλ :roll:

ταυτοχρονα φτιαχνω τυροτιγανιτεσ κ γι αυτο αργω να απαντησω :D

παω για μπανακι τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παραπονιεται Κ Η ΝΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΕ 3 ΜΕΡΕΣ Κ ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ!!!!

ΜΑΡΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΛΕΙΨΑ 4 ΩΡΕΣ Κ ΒΡΗΚΑ 3 ΣΕΛΛΙΔΕΣ :lol::lol::lol::lol: ΤΡΕΛΕΣ :lol::lol::lol:

ΝΤΙΜΗ ΠΕΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟ ΦΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΗ ΝΟΜΙΖΩ!!! Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΚΩΔΙΚΟ!!! ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙΣ Κ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΚΤΙΝΕΣ Χ! :lol::lol::lol::lol:

Α Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΓΚΡΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ!!! ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΕΣΥ ΡΙΓΕ ΜΕ ΜΠΛΕ Κ ΡΟΖ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ!!!! ΕΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ???? ΑΝ ΝΑΙ ,ΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΠΡΑΣΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ

ΘΕΝΑΚΙ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ!!!!!ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΕΤΣΙ?????????

Κ ΕΜΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΜΥΞΑΣ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΒΗΧΑΣ :cry::cry::cry: ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ :oops::oops::oops: ΕΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ε????

ΑΜΑΝ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕ ΕΣΑΣ Η ΣΤΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 7ΜΗΝΙΤΙΚΑ!!!! ΤΩΡΑ ΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΑ 10 ΚΙΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ :lol::lol::lol:

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια :mrgreen:

ελενακι ενοητε οτι θα το δεισ απο κοντα ..τωρα δεν ξερω αν εμεισ θα δουμε την αλεξανδρια η εσεισ τα γιαννενα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

σημνερα παω για δουλεια οπωσ σασ ειπα...το κακο ειναι οτι απο χωριο που μενω εγω θα παω σε αλλο χωριο :roll: κ εγω ειμαι για κοσμο πωσ να το κανουμε δεν μπορω αλλα προβατακια κ κριαργια να βλεπω :?:lol: απο τοτε που εφυγα απο το σπιτι μου στο κεντρο κ εγινα νυφη εδω στο χωριο ...τι να πω οτι δουλεια κανω ολο εκτωσ ειμαι .... με τραγανε τα κερατα φαινεται :lol::lol::lol::lol::lol:

παω να ετιμαστω,θα δουλευω 11-6 να ξερετα να μη με περιμενετε για φαγητο :lol::lol:

τα αγορια ακομα χαλια ιδικα ο πυρετοσ του γιωργου τι να πω εχει ριζωσει για τα καλα ανα 2 ωρεσ ανεβαινει :cry: ....ο ιασονασ πνηγετε στα φλεματα κ στη μυξα κ το βραδυ το εβαλα υγραντιρα κ καπωσ καλυτερα ειναι σημερα :roll:

αααα ελενακι τισ σταγονεσ να τισ αποφευγεισ, μονο σε περιπτωση εντονου βηχα ,ασταματιτου κ συνεχομενου σαν κριση ενα πραμα αλλιωσ το πιο αθωο ειναι το αερολιν οι εισπνοεσ που θα τον καλυτερεψει ;) εγω δεν του εδοσα καθολουσταγονεσ αλλα λιγο αερολιν.

φιλια σε ολεσ κ καλη μου επιτυχια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους............κατάφερα να σας διαβάσω................

Από χτες το παλεύω!!!!!!!!!!!!!Πόσα καλέ γλωσσούδες????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δε θυμάμαι και πολλά!!!!!!!!!

1ον Μαράκι μου καλό.........εξήγησε στη μάνα σου ότι τον πληγώνει τον γαμπρό της που δεν τον έχει για άξιο να τα κάνει όλα αυτά που κάνει............και ότι ήρθατε στην Κύπρο για να είστε κοντά της και αν ειναι να συμπεριφέρεται έτσι θα αλλάξετε γνώμη!!!!!!!!!!Και η δική μου τα κάνει αυτά και μάλιστα στο δικό μου σπίτι λέει τι να κάνουμε........ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν της λέμε τίποτα αλλά καμιά μέρα θα γίνει πόλεμος........ :lol::lol::lol::lol: Τελικά χτίσατε το φράχτη???Μη ξοδεύετε τα λεφτά σας έχετε σπίτι να χτίσετε..........Οπότε δε θα υπάρχει πρόβλημα..........αν ήμουν ο άντρας σου θα έκανα ότι δεν μου περνάει τίποτα!!!!!!!!!!Όχι να τα φτιάχνω όλα και να με ειρωνέυοντα!!!!!!!!!!!

2ον Αμάν βρε Αλέκα και παίρνεις τα πανιά και τα βάζεις στο φως???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μεγάλη επιστήμη.....και τι κερδίζεις με τον κωδικό?????50% ΈΚΠΤΩΣΗ????

3ον Ρενάτα μου εσύ κάθεσαι στο πίσω κάθισμα με το μωρό????Δεν θυμάμαι.......Εγώ προσπαθώ να κάθομαι μπροστά αλλά κάποτε φωνάζει και πάω πίσω........Πάντα εγώ οδηγώ και ο Ορέστης στο κάθισμα του......Μόνο αν πάμε καμιά βόλτα Σαββ/ριακο με τον άντρα μου οδηγάει αυτός.................

4ον Θέλω και γω ταξιδάκι αλλά με τέτοια κατάσταση δεν το βλέπω............που είναι το χρήμα οεοοοοοοοοο?????????

5ον Θένα μου με γεια το αυτοκίνητο σας καλοτάξιδο!!!!!!!!!!!!!Και περαστικά σας!!!!!!!Ελπίζω να ναι καλή η δουλειά και να σ' αρέσει!!!!!!!!

6ον Ο Ορέστης κοιμότανε στο κρεβάτι μας μέχρι πριν λίγες μέρες!!!!!!!!!Το κρεβάτι του είναι στο δωμάτιο μας αλλά δεν ήθελε να κοιμάται εκεί.....Προσπάθησα σιγά σιγά να τον βάζω να κοιμάται στο δικό του.......Έχουμε καταφέρει να κοιμάται μόνος του αλλά κατά τις 2 η ώρα ξυπνάει και κλαίει να έρθει στο δικό μας.........Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Δεν ξέρω τι να κάνω...........Πρέπει να φτιάξω το δωμάτιο του νομίζω αλλά είναι μεγάλο το σπίτι και είναι σαν τιμωρία να κοιμάται στο δωμάτιο του...........

7ον Πήραμε καθισμα για την τουαλέττα.....δοκίμασα το πρωί να τον βάλω αλλά έκλαιγε.........για να δούμε στη συνέχεια.......

8ον Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!1 :D:D:D:D

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ????????????????????????????????

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ Κ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!!!!!! Ε ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΟΨΙΔΙ Κ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ :D:D:D:D

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ...... Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΠΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΒΗΧΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ :(:(:(:(:( ΞΥΠΝΟΥΣΕ Κ ΕΚΛΕΓΕ ΑΟ ΤΟΝ ΒΗΧΑ!!!! ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΦΟΡΡΑ ΠΟΥ Μ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ Κ ΕΠΕΙΣΗΣ Μ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙΑ ...ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΟΙ 2 ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ !ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΠΟΙΟ ΒΑΡΙΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!! ΓΙΑ ΠΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ??????

ΜΑΡΙΝΑΙ ΜΟΥ/1!!!!! ΜΕΤΡΗΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΕΙΕΣ!!!! ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕ!!!! ΠΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΑ ΛΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Κ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕΣ!!!! Η ΜΗΠΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ???????????????????? :o:o:o:o

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ Η ΕΡΜΗ ΜΑΝΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΙΟΓΙΟ!!!! ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΤΟ ΕΧΩ!!! :mrgreen: Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΚΕΙ Κ ΟΚ ΤΑ ΠΗΓΕ!!!! ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ Κ ΕΚΕΝΕ Κ ΚΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!! :shock: ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ!!!!!!!! Η ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ Κ Λ ΛΕΕΙ ΚΑΠΕΛΟ) :roll::roll::roll::roll:

ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ !!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ !!!!

ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΕ ΒΡΑΚΑΚΙ ΠΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΛΕ ΒΓΑΛΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΜΑ!!!!!!! Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ Κ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙΙ!!!!

ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΥΓΑ (ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ) ΑΛΛΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΛΗ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ!!!

Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ!!!!!!!!!!

ΦΙΛΩ ΟΜΟΡΦΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!! ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μολις τελειωσα με τις δουλειες και ειπα να σας διαβασω τωρα που ηρεμησα... εβαλα και τορτελινια να βραζουν μια χαρα...

εκανα μια αλλαγη στο δωματιο της μικρης για να το καθαρισω και εκεινη την ωρα ηρθε ο αντρας μου και του αρεσε πολυ ετσι που το εβαλα το κρεβατι και μου ειπε οτι τωρα ειναι πιο ομορφο και θα βαφτει και 2 χρωματα καθετα και πιο μετα θα ειναι καλυτερο στο να μπει 2κρεβατι και οχι κουκετα....

σας το εβγαλα φωτο αλλα θα ψαξω να βρω και πως ηταν πριν για να μου πειτε ιδεες!!! θα σκασω αν δεν βγαλω ακρη γιαυτο σας θελω τις εμπειρες διακοσμητριες!!!

θενουλα μου καλη δουλιτσα αντε και μολις γεννησω και ερθω να πιω και εγω τα τσιπουρακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η φωτο ειναι αυτη τωρα λεμε εκει που ειναι το κρεβατι να το κανουμε ροζ και να μεταφερουμε τα αυτοκολλητα ολα εκει και εκει που ειναι η κουνια να γινει μπλε και η βιβλιοθηκη να γινει ενα φυλλο μπλε ενα ροζ....

η κουρτινα η ψιλη θα παραμεινει με τις πεταλουδες (ειναι ασπρη με πεταλουδες ροζ και γκρι) γιαυτο ηθελα το γκρι να τα ταιριαξω απλως εξωτερικο φυλλο θα βαλω μπλε με γκρι ή ασημι για να ταιριαξουν και να μη ξεπαραδιαστω στις κουρτινες!!!

ακουω συμβουλες!!!!!

post-12053-13873938876607_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΠΩ ΠΩ ΠΩ...ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΒΑΛΑΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ.

ΑΛΕΚΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΠΩΣ ΚΛΕΒΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ. ΕΥΓΕ !!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑ. ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΩΝ PAMPERS. ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΚΡΙ ΚΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΕΝΑ ΕΝΙΑΙΟ, ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑ. ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ. ΣΑΝ ΙΔΕΣ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΧΡΩΜΟ. ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ? ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ ?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΝΑΙ , ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΠΕΣΑΝΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΦΑΝΕ.

ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟ. ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ? ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΩΝ. ΑΚΟΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΝΩ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ. ΧΘΕΣ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΣΤΑ ΜΟΥ ΞΕΣΗΚΩΘΗΚΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ. ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ. ΠΕΣ ΜΑ, ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΛΕΝΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΒΗΧΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΙΡΟΠΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΒΗΧΕΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΣΙΡΟΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΗΡΑΤΕ ΦΩΤΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ. ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΞΑΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ. ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ ΕΔΩ ΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΚΑΙΡΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΟΥΧΛΑ. ΕΧΩ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΕΣ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΣΑΛΑΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλωσσούδες μου!! τι κάνετε? θένα μου καλοτάξιδο το αμαξάκι σας και καλή αρχή στη δουλειά!!! επίσης περαστικά στα παιδάκια σου αλλά και στον χρηστάκη μας!!! για σιρόπια και σταγόνες δεν ξέρω να σας πω γιατί προς το παρόν δεν έχουμε χρειαστεί κάτι :P:P:P αλέκα μου επειδή κι εγώ ένα παιδικό έχω αν κάνω δεύτερο και βγει αγόρι μάλλον κάτι ουδέτερο θα κάνω, όπως είπε και η ρενάτα. Αλλά αφού θες να το αφήσεις σαν ιδέα καλή μου φαίνεται αρκεί να μην είναι πολύ έντονα τα χρώματα... μαρίνα και συμπεθέρα υπομονή το γιογιό σας το είπα θέλει δουλίτσα, πρέπει πρωτα να συνηθίσουν να κάθονται και μετά θα ακολουθήσουν και οι ανάγκες τους :lol::lol::lol: μαρίνα μου πόσο μακριά είναι το δωμάτιο του ορέστη? εγώ τη δήμητρα την έχω από 20 ημερών στο δωμάτιό της. μέχρι ενάμιση χρονών περίπου έβαζα ενδοεπικοινωνία αλλά δεν μου χρειάζεται καθώς με το παραμικρό που θα κάνει την ακούω και σηκώνομαι...εγώ πήγα σήμερα σε ενδοκρινολόγο για τον θυρεοειδή μου. μου είπε ότι ενώ τα κιλά μου είναι φυσιολογικά έχω παραπάνω λίπος από όσο θα έπρεπε, στην κοιλιά, και έχω και πολύ αργό μεταβολισμό :(:(:( θα πρέπει λοιπόν να ξεκινήσω γυμναστική :?:?:?:? επιπλέον μου είπε ότι μου λείπει νερό καθώς η αλήθεια είναι πως τώρα τον χειμώνα πίνω ελάχιστο... έκανα και εξετάσεις αίματος και την παρασκευή θα παρω τα αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...