Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

άστα συμπεθέρα :(:(:(:( κι εγώ για πουθενά δεν είμαι αλλά έχει λυσσάξει ο άντρας μου να πάμε :twisted::twisted::twisted::twisted: τουλάχιστον θα πάρουμε το λαδάκι μας ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ. ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΤΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΟΜΕΙΣ. ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΝΤΥΣΕΙ ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ. ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΤΑΝ 5-

6 ΧΡΟΝΩΝ ΟΠΟΤΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΠΡΩΧΝΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑ ΦΟΒΟΤΑΝΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ, ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΗΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ. ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Ο ΝΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΜΗΝΩΝ. ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΒΟΥΡ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ. ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ, ΒΡΗΚΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ. ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ. ΣΚΕΠΤΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΡΑΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΑ ΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΓΙΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ. ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΣΑΝΤΥ ΠΟΣΟ ΥΨΟΣ ΕΧΕΙ ? ΜΕ ΤΟΣΟ ΦΑΙ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΡΡΑΠΑΧΗ Ή ΠΟΛΥ ΨΗΛΗ. ΜΗΠΩΣ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ?

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΣΠΑΡΤΗ. ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ.

ΕΛΕΝΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΑ. ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ. ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΟΥΖΟ ΚΑΙ ΨΑΡΟΜΕΖΕΔΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας!!! είπα να μπω να διαβάσω τα νέα σας μιας και περιμένω τα μπιφτέκια να ψηθούν για να φάω, αλλά μόνο η ρενάτα έδωσε το παρόν :roll::roll::roll: ρενάτα μου κι εγώ πεθύμησα ταβερνούλα και θαλασσίτσα αλλά μέρες σαν την καθαρά δευτέρα προτιμώ να τρώω σπίτι μου...πολύς κόσμος μηδέν εξυπηρέτηση :x:x:x τι να πρωτοπρολάβουν και αυτοι οι δύσμοιροι που όλοι πλακώνουν για φαγητό :o:o:o:o εμείς και σήμερα όπως και χθες περάσαμε πολύ όμορφα... είδαμε ήλιο και ξεμυτίσαμε μετά από πολύ κλεισούρα :?:?:? σήμερα πήγαμε στο πάρκο του τρίτση. είχαμε από το φθινόπωρο να πάμε και η μικρή ενθουσιάστηκε με τις πάπιες :lol::lol::lol: είχε πάααααααααρα πολύ κόσμο, πολύ καροτσάδα αλλά ευτυχώς ήπιαμε το καφεδάκι μας και φάγαμε και τους λουκουμάδες μας ;););) τώρα η δημητρα κοιμάται και ο άντρας μου έφυγε για δουλειά οπότε μοναξιές... δεν πειράζει όμως, θα κάνω καμιά δουλιτσα και ελπίζω να μπει και καμιά να τα πούμε...εδώ γύρω θα είμαι ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ψαρομεζεδες ποσο τους πεθυμησα....!!!! θα φαω ομως καθαρα δευτερα και θα τους απολαυσω ουζακι δε πινω αλλα το κρασακι μου θα το τιμησω δεοντως!!!

σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα εκανα αστρακι ζυμαρικο (της μικρης δε μου αρεσει ο φιδες), εκανα και το μπανακι μου και ηρεμησα...τωρα νανι γιατι μετα εχω παραλαβει της πεθερας μου απο το αεροδρομειο μιας και ο αντρας μου ειναι ακομη χαλια αφου ξενυχτησε ο κακομοιρης ολο το βραδυ με διαρροια συνεχιζει ακαθεκτος και σημερα... η μικρη στο κοσμο της.... ρενατα μου ειναι 89ποντους αλλα απο κιλα 12 σταθερα, στην αρχη νομιζα οτι λογω του θυροειδη δεν εβαζε βαρος αλλα δεν ειναι αληθεια απλως δε βαζει ευκολα κοκετα! παντως τρωει και τρωει κανονικα τσιμπαει οτι δεν της αρεσει και το καλο της ειναι οτι δοκιμαζει τα παντα και αυτη αποφασιζει αν θα το φαει ή οχι! αλλα γιαυτο που τρελενεται ειναι δαμασκηνα και τυρογαριδακια!

ρενατουλα μου πραγματικα στο ευχομαι ολοψυχα να σου πανε ολα καλα και να αποκτησεις και ενα δευτερο ή και τριτο μωρακι... αν και δεν ειμαι πολυ της εκκλησιας (μη πω ψεματα) πιστευω οτι ο θεος βοηθαει και γιαυτο μου εστειλε το γιο που τοσο λαχταρουσα... εδω στο νησι εχουν την παναγια τη τσαμπικα που βοηθαει τις γυναικες που θελουν να μεινουν εγκυες....

ζετουλα μου εγω τρελενομαι για εκδρομουλες ξερω ειναι και κουραστικες και δαπανηρες αλλα εστω λιγο ξεφευγουμε!!! κοιτα να την απολαυσεις!!!

ελενα μου εσυ απολαυσε το κηπο σου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια που περασατε ζετουλα μου εγω ακομη κλεισμενη μεσα... ο κωλος μου εκανε βαθουλωμα στο κρεβατι!!! τα μπιφτεκια σου μου μυρισαν για τσεκαρε τα!!! απο δουλειες αυριο θα κανω το δωματιο της μικρης!!!

ελενα τωρα που ξεριζωθηκαν τα δεντρα βαλε ενα τερματακι να παιζει ο χρηστακης μπαλιτσα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΝ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΑΣΙΚΑ Τ Ι Π Ο Τ Α!!!!!!!!!! :( ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!!

ΗΛΙΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ 4 ΒΑΘΜΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΑ!!

ΕΚΑΝΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΤΑ ΤΣΑΚΙΣΑΜΕ!!! :?

ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ 13800 ΤΟΣΟ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ ΜΕΝ ΤΡΕΛΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΥΓΕΙΗΝΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ :roll::roll::roll: ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΟΣΠΡΙΑ ΚΤΛ ΑΛΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΤΟΜΑΤΑ Η ΣΑΛΑΤΑ Κ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΣΤΟ ΚΡΕΑΣ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ!!!!! ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΠΙΕΖΩ ΑΛΛΑ ΜΠΑΑΑ!!!!

ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΕΑΣΤΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ!!!! :D:D:D ΖΗΛΕΥΩ!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΥΜΗΘΙΚΕΣ ΤΟΝ ΤΡΙΤΣΗ??? ΧΑΧΑΧΑΧ ΕΧΕΙ Κ ΠΑΡΚΟ????? :D:D:D

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΤΕΡΜΑΤΑΚΙ Μ ΛΕς????? ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ!!!! :o:o:o

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΖΑΡΑ Η ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΦΥΤΙΟ ΚΑΤΙ ΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΥΚΝΟ ΦΥΛΛΩΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαχανικα ναι οσπρια μονο φακες!!! γλυκα μονο ανθος αραβοσιτου ή φαρινα ή ασπρη κρεμα! καθολου της υγιηνης δεν ειμαστε και ιδιαιτερα κρεατακι μονο κοτοπουλο στη σχαρα το τσακιζει και πολυ ψαρι!βαλε

ειμαι ασχετη απο φυτα και ανθη δεν μου αρεσουν παρα πολυ ουτε ξερω να τα φροντιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κι εμείς της υγιεινής είμαστε, η κόρη δηλαδή όχι εγώ :lol::lol::lol: τρελαίνεται για όσπρια, λαδερά και σούπες...το κρέας το φτύνει μόλις το βάλει στο στόμα της, μόνο αν είναι πολύ ψιλοκομμένο μπορεί να φάει λίγο...μάλλον βαριέται να μασήσει η τεμπέλα...πάντως και μένα μπισκότα και άνθος αραβοσίτου τα τσακίζει κανονικότατα :o:o τα μπισκότα τα αποφεύγω και όταν φτιάχνω άνθος αραβοσίτου δεν βάζω καθόλου ζάχαρη μέσα...τελευταία έχουμε καθιερώσει για απογευματινό γιαουρτάκι κανονικό από το δικό μας με μέλι, το λατρεύει!!!! αφου κατα τις 7 αρχίζει μεμεμέλι μαμά!!! χαχα το ζουζούνι μου!!! συμπεθέρα κι εγώ από λουλούδια δεν σκαμπάζω...έχω κάτι γλάστρες με μεγάλα φυτά στο μπαλκόνι μου αλλά απλά τα ποτίζω, όταν πρέπει να αλλαχθεί το χώμα φέρνω ενισχύσεις την μάνα μου :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΟ.

ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ. ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΟΛΛΕΙΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΚΟΠΙΤΤΑ ΚΙΑ ΚΡΕΑΤΟΠΙΤΤΑ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ.

ΑΧ ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΒΟΛΤΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ. ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΟΜΩΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΚΕΦΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΖΗΛΕΨΑΜΕ !!!! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΥΣ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ !!! ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ, ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ..... ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ. ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΩΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΛΑΔΑΚΙ. ΕΓΩ ΤΟ ΖΩΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΕΠΕΙΣΚΕΦΘΕΙ. ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ, ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΓΙΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ.

ΕΛΕΝΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΝΑ ΦΥΤΕΨΕΙΣ ΚΑΤΙ. ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΦΥΤΩΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑΜΕ ΦΥΛΛΩΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΗ ΜΕΤΑ. ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ? ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΒ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΑ LIBERO 50%. EXETE ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ? ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΕ ΠΜ ? Ή ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΑΠΟΚΟΜΜΑΤΑ ? ΕΧΩ 2 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πο πο ποσα γραψατε καλε!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o

εγω θα το παιξω ομωσ' δεν ξερω δεν απαντω' :lol::lol::lol:

γι αυτο θα πω τα δικα μου στα γρηγορα :mrgreen:

ο ιασονασ ξανα κυλισε :? παλι πυρετο μετα απο 5 μερεσ που ηταν καλα προχθεσ ξανα μανα :twisted: εχουμε κ βηχα κ πολυ μυξα αυτη τη φορα...κ σημερα κ ο Γιωργοσ!!!! αχ ο επομενοσ παρακαλω ποιοσ θα ειναι οεο!!! :roll::roll:

πηγε κ αντρασ μου σημερα ηγουμενιτσα να παραλαβει το αυτοκινητο απο το καραβι που ερχεται κ ακομα να φανει απο τισ 1 το μεσημερι :roll::roll::roll:

αυτα τα λιγα φιλια σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια

Περαστικα σε όλες τις άρρωστες μανούλες, παιδάκια και συζύγους!

Είμαι σκ@τ@..έχω κατι νευρα από χθες..σκοτώνω άνθρωπο..και συγκεκριμένα τη μανα μου...

Δεν ξερω τί έπαθε και αν νομίζει ότι επειδή θα χτισουμε σπίτι εδώ , εδεσε το γαιδαρο της και θα της μείνω εδώ αλλά είναι πολύ γελασμένη...

είπαμε μεγαλη γυναικα είναι, της στοιχισε πολύ που εχασε τον πατερα μου, αρχισε καποια χουγια και ιδιοτροπίες, είπαμε δειχνουμε κατανόηση σε ΟΛΑ.Όταν ήταν στην Πατρα που ήρθε να με βοηθησει οταν θα γεννούσα και ζούσαμε εκει όλοι, δεν ανοιγε το ΄στόμα της να πει κουβεντα..τωρα που ήρθαμε εδώ, στο δικό της εδαφος, μου εσπασε τα νευρα..και για ΟΛΑ κανω υπομονη και σκαω..αλλά όταν μου ειρωνευεται τον αντρα μου, ε γίνομαι σκύλλα...Ο αντρας μου στη τελικη την ανεχεται για να μη χωριστεί μανα με κόρη, αφού δεν εχω άλλα αδελφια, να είναι κοντα στο εγγόνι της..ήταν Πατρα και πηγαιναμε ταξίδια και ο κυριοτερος λόγος ήταν για να δει μερη που δεν ξαναείδε η μανα μου..εκκλησίες, προσκυνηματα κλπ..τα εισιτηρια της κυπρο -ελλαδα ο γαμπρός της τα πληρωνε..όχι ότι ειχαμε απαιτηση να τα πληρώνει, και φυσικα μας τα εδινε αλλά εμεις δεν τα παιρναμε..ενταξει δεν εμενε πανω της, και στο παιδί ψωνιζει, και για το σπίτι και τωρα την αφήνουμε να πληρώνει γιατί αμα δεν την αφήσουμε μυξοκλαίει ότι δεν αισθανεται καλα...τη συνταξη της τη χαλαει όλη καλα να είναι..

ο αντρας μου του περνανε όλα..από ηλεκτρικα, υδραυλικα, χτισιματα..πιανει το χερι του...απο καιρό τωρα που λεει ο αντρας μου ότι στο σπίτι θα δουλεψει αυτός για να γλυτώνει μεροκαματα, η μανα μου τη βλεπω που κανει κατι ειρωνικα γελακια πισω του και καλα ότι δεν τα καταφερνει..με κανει ταυρο αυτό..της τη λεω με τροπο, αλλα δε θελω να τσακωθουμε για να μην αναγκαστω να πω στον αντρα μου το λογο και πληγωθει...από όταν ηρθε ο αντρας μου στο πατρικό μου, επειδή ο πατερας μου πεθανε εδώ και 6 χρόνια και η μανα μου δεν είχε την οικονομικη δυνατοτητα να φερει μαστορους, πολλα πραγματα θελανε φτιαξιμο..ήρθε ο αντρας μου, της ελεγε θα σου φτιαξω σιδερενια πορτα στο γλαραζ να κλειδώνει..η μανα μου γελαγε..της την εφτιαξε μονος του και ολοι παθανε πλακα..ήθελε το σπίτι βαψιμο, της το εβαψε μονος του ενω αυτή ήθελε να φερουμε μαστορα..της κλαδευει τα δεντρα...της εβαλε μπριζες και λαμπες στην αυλη και τον κήπο, γενικα το σουλουπωσαμε πολυ το σπίτι..εδω και καιρό η βρυση στην κουζινα δεν ειχε πολυ νερο και ενω εφερε υδραυλικό η μανα μου παλια της είπε ότι δεν έχει πιεση το νερό να ανεβει, επιασε ο Χαρης και την ανοιξε και την εφτιαξε προχθες.. της εβαλε κλιματιστικα σε ολο το σπίτι και αν και στη αρχή εκανε τη δυσκολη τώρα μια χαρα της αρεσουν...και φυσικα δεν την αφησαμε να πληρωσει τιποτα..ο αντρας μου αλλο που δε μου λεει..μεγαλη γυναικα η μανα σου, εμας έχει μονο, να της σταθουμε και είναι καθηκον μας να τη φροντίσουμε...ρε κορίτσια καναμε το γαμο μας με λεφτα δικα μας..λεφτα που δουλεψε ο άντρας μου..από τους δικους μας δεν ζητήσαμε τίποτα γιατί ξεραμε ότι δεν μπορουν να δωσουν..ποια η εκτίμηση για αυτό το γαμπρό? κληρονομησε η πεθερα μου ένα χωράφι από τον παππου και θα το δωσει στα τρία της παιδιά και ο άντρας μου της είπε, απευθείας να το μεταβιβασει σε μενα το μερίδιο του...είναι πολλοί οι αντρες που δεν αφήνουν τίποτα γιαυτούς? τελοσπαντων...τα καγκελα της αυλής είναι παλιά και σαπια και ειπαμε με το Χαρη να παραγγείλει τουβλα και να φτιαξει ένα μικρό τοίχο, μια μαντρα, να φτιαξει και 2 καγκελα καλά, να βαλει και δυο φαναρακια πανω, και πιο όμορφο να γίνει το σπίτι και πιο ασφαλισμενο για το παιδί..η μανα μου από καιρό λεέι "σπιτι σας να κανετε ότι θελετε", υποτίθεται με καλη διαθεση το λεει για να μη χαλαμε λεφτα στο παλιο σπίτι αφου θα φτιαξουμε καινουριο..της εξηγησα, ότι θα το κανουμε και για το παιδί, αφου μενουμε εδώ, αλλά και ο αντρας μου που μενει εδώ, πολλοί είναι οι συγγενείς που λενε "ε γιατί δεν τα φτιαχνεις αφου καθεσαι τώρα?"τίποτα αυτη΄..."στο σπιτι σας αυτά, στο σπίτι σας"...της ξαναεξηγώ ότι ακούγεται ασχημο και ότι μας κανει να νιωθουμε ξενοι και τον άντρα μου θα τον πειράξει πολύ άμα ακούσει κατι τετοιο..τίποτα αυτή..και όταν παραγγειλαμε τα τουβλα, η μανα μου γυρναει με μια ειρωνεία και λεει, και ποιος θα φτιαξει τον τοιχο? και της λεει ο αντρας μου "εγω" και αυτή χαμογελασε ειρωνικα...προχθες, αφου ήρθαν τα τουβλα, ετοιμαζόταν ο αντρας μου να βγει εξω να αρχίσει δουλεια και μου είπε ότι μια πρασιναδα που είχε εκει θα την εκοβε για να μπορεσει να δουλεψει..τί ήταν να τον ακούσει η μανα μου, και άρχισε να φωναζει μην της κοψει τα λουλούδια..της είπε, μα μαντρα θα σου φτιάξω..πως θα δουλεψω? αμα δε μπορω θα κόψω και κατι..και ρε κορίτσια, παιρνει ένα ύφος η μανα μου και του λεει εντονα "ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ"... Τσαντίστηκε πολυ ο Χαρης, βγήκε έξω και δεν της απαντησε...τον καταλαβα εγώ ότι ήταν ετοιμος να εκραγει και παραξενευτηκα πως καταφερε να κρατηθεί..τελικα βγηκε και η μανα μου εξω και της λεει "να σου πω? θελεις να σου το φτιαξω ναι η όχι? τα τουβλα δεν πανε χαμενα,θα φτιαξω μαντρα στο άλλο σπίτι" και γυρισε να του πει ότι θα έπρεπε να της το ζητησει ευγενικα να κοψει τα λουλουδια και όχι να το ανακοινωνει έτσι, και ότι εχει και αυτή εγωισμό και κατι βλακειες..μολις ακουσε ο άντρας μου για τον εγωισμό, του ανεβηκε το αίμα στο κεφαλι..της τα πε ένα χερακι και το ευχαριστήθηκα προσωπικα..της μιλησε βαρια αλλά ρε κορίτσια της άξιζε..δηλαδη άμα μου τα κανε εμενα η πεθερα μου αυτά, δεν ξερω τί θα κανα..ειλικρινα...όχι αυτά που κοροιδευουμε να τα κανει η μανα μου..της τα χωσε πολυ καλα και ειχε όλο το δικαιο μαζί του...αυτή δεν ξαναμίλησε, βουρκωσε..αλλά και εγώ και ο Χαρης, απο χθες δεν της μιλαμε καθολου και αυτή το ιδιο σε εμας..σήμερα της είπα ενα ψυχρό καλημερα εγώ και δε μου απαντησε..είπα "ετσι είσαι? θα σε φτιαξω εγώ καλα..." Ο αντρας μου στεναχωριεται για μενα, δε θελει να με βλεπει χαλια και να τσακωνομαι με τη μανα μου γιαυτόν, αλλα κορίτσια η μανα μου έβγαλε και το σκοινι έβγαλε και το παλουκι, που λεμε και στην Κύπρο..Δηλαδη, άφησε δουλεια και μανα πατερα ο άλλος για να ρθει εδώ, να εισαι κοντα με την κορη σου, να μη στερηθείς το εγγόνι σου, να φτιαξει σπίτι και κανεις και μαγκιες από πανω? τη θελει τωρα να της πω φευγω μονιμα ελλαδα ή δεν τη θελει?

Τα είπα..σας έπρηξα αλλα ξαλάφρωσα..τί θα κανατε στη θεση μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρία μου τελικά δεν τραβάνε και λίγα οι άντρες από τις πεθερές τους και ας λένε μόνο για τις πεθερές από την μεριά των νυφών ;););) καταρχήν να σου πω ότι έτσι όπως τα γράφεις μάλλον έχεις για άντρα ένα κομμάτι μάλαμα ;);) αν είναι τόσο καλός όσο λες και μαζί σου αλλά και με τη μαμά σου τότε του αξίζουν πολλά μπράβο γιατί σπανίζουν τέτοιοι άνθρωποι στις μέρες μας...προσωπικά επειδή και μένα η μαμά μου δεν πολυσυμπαθούσε τον άντρα μου όταν αρραβωνιάστηκα, είχαμε δώσει απειρες μάχες σε σημείο να της πω ότι θα φύγω από το σπίτι και δεν θα με ξαναδεί, τελικά αναγκάστηκε και το δέχτηκε... τώρα πια είναι πολύ καλά οι δυό τους, δεν ξέρω αν εξακολουθεί να μην τον πολυσυμπαθεί αλλά τουλάχιστον δεν δείχνει κάτι...το θέμα είναι ότι δεν φτάσαμε σε σημείο να ανταλλάξουν λόγια μεταξύ τους γιατί τότε θα είχαμε θέμα... ότι ''στραβό'' βλέπω το λέω εγώ οπότε κι αν τσακωθούμε εμένα είναι μάνα μου και θα τα ξαναβρούμε ενώ αν τσακωθεί με τον άντρα μου κάποια στιγμή θα υπάρξει ρήξη στη σχέση και δε θέλω να βρεθώ κάπου ανάμεσα γιατί η μία είναι μάνα μου και ο άλλος είναι άντρας μου. Οπότε κατά τη γνώμη μου θα πρέπει εσύ να μιλήσεις στη μαμά σου και να της πεις πώς αισθάνεσαι με αυτή της τη συμπεριφορά και να της κάνεις ξεκάθαρο ότι αυτόν τον άνθρωπο διάλεξες για να περάσεις τη ζωή σου μαζί του και δεν της πέφτει λόγος...όσο για τα μαστορέματα αφού ρε κοριτσάκι μου δεν εκτιμάει τίποτα κρατήστε τα λεφτάκια σας αλλά και τη διάθεσή του ο άντρας σου για να τα επενδύσετε στο δικό σας σπίτι ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ξεκινησαν τα ζορια.... το θεμα ειναι οτι δεν προκειτε να σταματησουν γιατι δε θα σας βγει σε καλο και θα επιστρεψετε ελλαδα στα σιγουρα... το ιδιο περναει ο αντρας μου αλλα με την ιδια του την οικογενεια και τη μανα και τις αδελφες... ωσπου που τραβηχτηκαμε μακρυα τους εντελως και ηρεμησανε(τα πεθερικα μου τουλαχιστον).. κρατα τα λεφτουδακια σου και αν η μανουλα σου ριχνει μπιχτουλες ριξε και εσυ αλλα κρατα το αντρα σου μακρυα οσο και να θυμωνει και να τσαντιζετε εσυ πρεπει να τις τα χωνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεύρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted: όλο με πετάει έξω :twisted::twisted::twisted::twisted: θα μείνω στη μία φωτό λοιπόν κι ελπίζω να μπορέσω κάποια στιγμή να βάλω κι άλλες... α ρενάτα μου στο πάρκο είναι πολύ ωραία και μακάρι τώρα που θα μπει η άνοιξη να μπορέσουμε να κανονίσουμε και μια μαμαδοσυνάντηση εκεί, τα πιτσιρίκια θα ξετρελαθούν :D:D:D:D πού είστε όλες καλέ? σήμερα που μπήκα εγώ αργά βρήκατε να εξαφανιστείτε?! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o ΚΑΛΕ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ?????????????????????

Κ ΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΨΑΤΕ?????????????????????

ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΕΙΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΨΕ ΕΤΣΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑ Κ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ?????

ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ :o:o:o:o ΤΙ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ??? :lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥΠΕΡ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ!!!!! :D KALE ΛΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΟΥΝ VEGETERIANS? NA ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΝΑ ΚΟΨΙΔΙ Κ ΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ ΚΙΟΛΑΣ????

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ!!! :lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!! ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΕΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΡΟΠΟ! ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΞΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΡΑΜΕΝΟ ΤΑΓΙΕΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΚΟΙΟΤΩΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Κ ΠΩΣ ΚΑΘΕΤΕ Η ΔΙΠΛΑΝΗ!!

ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΧΕΤΗ ΩΡΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ!

ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΑΝ ΠΟΛΛΥ ΟΙ ΑΓΙΟΙ Κ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΝΑΤΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ!! Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΝΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΕ ΠΜ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ Κ ΓΡΑΦΕΙ ΛΙΜΠΕΡΟ ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ!! ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΟ ΜΑΡΚΕΤ@

ΘΕΝΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ Η ΤΟΝ ΑΗΔΟΝΗ :lol::lol::lol: ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΒΩ :lol::lol::lol::lol: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΑΣ!!!!

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΕΤΑΛΑΞΗ ΕΠΑΘΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ??? ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΤΩΡΑ Κ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΜΑΓΚΑΣ????

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ 2 ΠΡΑΜΑΤΑ ΘΑ ΠΩ!!! ΠΡΩΤΟΝ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΗΛΙΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΞΥΝΗ Κ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΠΙΚΡΑΙΝΟΣΟΥΝ... ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΤΗΣ!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ!

Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΟΥ!!!!!!! ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ!!!! ΜΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΞΥΝΕΣ ΜΙΑ ΤΩΡΑ!!!! ΠΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΑΠΕΙΙ Ο ΑΜΟΙΡΟΣ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΣΤΗΝ ΧΑΡΙΒΔΗ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΚΛΕΚΕΙΣΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΠΑΛΙ!!!!! ΚΑΛΕ ΠΕΡΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΡΙΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΠΕΛΑΤΗ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΡΟΛΑ :roll::roll::roll::roll:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!! :D:D:D:D

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 7,30 Κ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕ ΜΑΜΑ ΜΥΞΑ ΜΑΜΑ ΜΥΞΑ ΜΜΑΜΑ ΜΥΞΑΑΑΑΑΑΑΑ :shock: ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΩΩΩΩ ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΦΟΥΛΑΡΙΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΥΞΑ!!!!!

Ε ΠΟΣΟ ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΣ ΠΗΓΕ???? ΚΑΤΣΑΜΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑ Κ ΦΤΟΥ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΩ ΓΙΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΕΣ !!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΑΜΠΡΟ ΜΑΛΑΜΑ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΖΕΤΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ? ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ Η ΖΕΤΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.......

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ.....ΜΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ? ΕΛΙΩΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ? ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΣΧΕΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΗΓΑΙΝΩ, ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΚΙ ΟΤΑΝ ΝΟΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΩ.

ΡΕ ΣΥ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ? Ή ΤΟ BAR CODE ? LIBERO CLUB ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ. ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΗ. ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΦΩΤΟ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ, ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ ? ΕΚΑΝΕΣ ΕΥΧΗ ΣΤΟ ΣΥΝΤΙΒΑΝΙ ?

ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ. ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΑΥΤΗ Η ΒΡΟΧΗ. ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ? ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ. Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΣΤΟ L.A. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σε κοβω για LA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΗΡΕΣ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΕΣ ΑΓΑΠΗΤΗ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ!!!!! ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑΝ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΕ ΔΙΠΛΑΝΑ ΔΩΜΑΤΕΙΑ Κ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΗΤΣΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΟΥΤΕ ΠΟΡΤΕΣ ΟΥΤΕ ΣΗΚΩΝΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ!!!!! ΤΗΝ ΓΑΙΔΑΡΑ :lol::lol::lol: ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΗΘΕΛΕ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ. ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ. ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ, ΣΤΑ ΜΟΥΛΩΧΤΑ ?

ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΛΟ ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ? ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΒΩ. ΛΕΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ?

ΜΟΥ ΚΑΛΟΑΡΕΣΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΡΑ ΤΑΞΙ ΣΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΑΗΔΟΝΙ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΒΟΞΥΛΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακου η ρενατα που θελει και LA??? βγες απο το σπιτι πρωτα και μετα μας λες!!!! :lol::lol::lol:

συγνωμη οδηγουσες και τωρα με το μικρο δεν οδηγας??? δε πας καλα!!! ασε εμενα ειμαι πολυ μουλωχτη δεν εισαι εσυ για τετοια!!!

εγω κανω δουλειες απο το πρωι γιατι ψιλοχαλαει ο καιρος, τωρα θα βγω σουπερμαρκετ για ψωνια γιατι αυριο το απογευμα υποδεχομαι το τεκνο μου!!!! ειπα και σημερα να μεινει εξω αφου ο μπαμπας μας δε λεει να συνελθει(αντρες!!!)...

αχ ελενα μου και η σαντυ λεει το μυξα και τι ωραια που το λεει!!!! ωραιο ονειρο ειδες και εσυ αντι να δεις τους αριθμους του τζοκερ!

θενα μου σιγουρα το εχετε παρει ηδη το τουτου σας...καλοταξιδο... παντως ισως με το καινουργιο τουτου(ειναι και ευρυχωρο) να ανανεωσετε τη σχεση σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...