Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

NA MAI KORITSARES MOY!!! :roll::roll::roll::roll::(:(:(:(:(

MIKA MOY K PALI POLYXRONH H MIKRH!!! ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ Κ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ απλα υπεροχη!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ :cry::cry::cry::cry::cry: ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΩ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΙΣΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΑΛΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα!!

Μικα μου να τη χαρεστε!! Πολύχρονη και ευτυχισμενη να είναι παντα!! Τελειες οι φωτο σας, φανταστικός και ο μπουφες σας!!!

Ελενακι μου τί εγινε κοπέλα μου? μη μας αγχωνεις..από ότι καταλαβα, όλα καλα τωρα ε? αντε πες να μας πεις τα νεα σου...

Μαρίνα μου πως περνατε με τη ζεστη? πηγατε για κανενα μπανιο ή κανετε στην πισίνα σας?

Εμεις εδώ όλα καλα..γίναμε εντελώς καλα, για μπανιο ακόμα δεν πηγαμε..λεμε μπας και τα καταφερουμε αυτό το ΣΚ..τωρα κανω δουλειες και μπηκα πολυ βιαστικα..εκλεισε και το σχολείο, πηγα και υπεγραψα και για ανεργιακό το οποίο μου είπαν ότι επειδή έχω και παιδί είναι τα 2/3 του μισθού μου!!Κατι είναι και αυτό!!Εντομεταξύ εκαναν λαθος στο μισθό μου και μου εδωσαν γύρω στα 50 ευρώ λιγότερα..μιλησα με την κοπέλα της σχολικης εφορείας που με πληρώνει και μου είπε να μιλήσω με το υπουργείο..πηρα εκεί και δεν εβγαλα ακρη και πηρα τον ανθρωπο της συντεχνιας για τουςεργαζόμενους που είμαι γραμμενη και με βοηθησε..Δευτερα θα παμε μαζί να το ξεκαθαρίσουμε και μου είπε ότι δικαιούμε και 13ο μισθό γύρω στα 420 ευρώ!!Αν δεν ήταν αυτός δε θα ηξερα τίποτα και φυσικα η κοπελια στη σχολικη εφορεια θα εκανε την παπια.. :twisted::twisted: τα νευρα μου..θα της τα χωσω τη Δευτερα 'ομωςαν και είναι και χωριανη και την ξερω...

Πήρα και το πολυπόθητο βιβλίο!!!Θα το σκαναρω και θα βρουμε τροπο να το στείλω σε όσες ενδιαφερεστε!!Επιτρεπεται η ο,ποια αναδιατυπωση με την αδεια της συγγραφεος!!!!

Σας φιλώ γλυκα και τις παρουσες και τις απουσες και θα τα πουμε μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδια μου!!! τι κάνετε? εγώ λιώνωωωωωωωω...έχω ψοφήσει από τη ζέστη και τις δουλειές :?:? χθες έκανα δουλειές μέχρι τις 23:30 και σήμερα από τις 3:30 που γύρισα τώρα έκατσα για λίγο γιατί μετά έχω να συνεχίσω :cry::cry: έρχεται το παιδάκι μου απόψε και θέλω να τα έχω τελειώσει σχεδόν όλα έτσι ώστε αύριο που κάθομαι να την ευχαριστηθώ :D:D:D βέβαια έχω μαζέψει περίπου 5 πλυντήρια για σίδερο, 3 έβαλα σήμερα και έπεται συνέχεια αλλά σιγά σιγά δεν μπορώ διαφορετικά...πονάνε οι πατούσες μου ελεεινά από την ορθοστασία και η φλεβίτιδα που είχα στα πόδια έχει γίνει εντονότερη :o:o:o πάντως έχω χάσει 6 κιλά με την δίαιτα, άλλα 2 μένουν και επανήλθα πλήρως :P:P:P έλενα μου τι έπαθες κοριτσάκι μου? γιατί τρέχατε πάλι με το παιδί? ευτυχώς όλα είναι εντάξει και θα περιμένουμε να μας πεις τι συνέβη...μίκα μου χιλιόχρονη η πριγκηπέσσα σου!!! είστε πολύ όμορφη οικογένεια και η μικρή πιστό αντίγραφο του μπαμπά της, ούτε φιλική συμμετοχή δεν είχες φιλενάδα :lol::lol::lol: για τον μπουφέ δε θα σχολιάσω καθότι είμαι ακόμα σε δίαιτα και μου τρέχουν τα σάλια :lol::lol::lol: ελπίζω να αξιωθώ κάποια στιγμή να ξανάρθω ρόδο για διακοπές και τότε θα σε επισκεφτώ, θες δε θες, για να φάω από τα χεράκια σου μιας και από ότι έχω αντιληφθεί είσαι σούπερ μαγείρισσα!!!! μαρία μου δες τι μπορείς να κάνεις με το βιβλίο γιατί θέλω κι εγώ αντίγραφο :roll::roll: τα 2/3 του μισθού σου είναι το ανεργιακό?! βρε μήπως να έρθουμε κι εμείς κύπρο?! ο άντρας μου ήταν στην ΕΛΔΥΚ κι έχει ζήσει για λίγο στην κύπρο...είχα έρθει κι εγώ διακοπές!!! σας φιλώ γλυκούλες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!!

Ειχαμε παει σε ένα τραπέζι και απόψε εχουμε γαμο και βαριεμαι πολύ...είμαι πολυ κομμενη...

Ωραια τα πας Ζετα μου με τη δίαιτα!Μπραβο σου!!Εγω κανω γυμναστικη αλλα η κοιλίτσα ρε κορίτσια δε λέει να φύγει..σήμερα φόραγα ενα φορεμα και με ρωταγε μια γυναικα αν είμαι εγκυος.. :evil: αχ....διατροφή και παλι διατροφή αλλα είμαι πολύ των γλυκων...Το βιβλίο θα το σκαναρω και αν είναι θα σας το στείλω με email..θα ενθουσιαστείτε πιστευω..σας φιλω και φευγω για να ετοιμαστω..

Ελενακι μου περιμενουμε νεοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κ του χρονου Μικακι να στε καλα να την χαιρεστε :D την σγουρομαλλα σασ :mrgreen:

ελενα υποθετο επαθεσ καπιο σοκ με τα λεγομενα του παιδιατρου σασ τα οποια ηταν λαθοσ?! :twisted: ποσο εκνευριζομαι με ανθρωπουσ που θεσ να εμπιστευεσαι κ τελικα δεν ξερουν την τυφλα τουσ :evil::evil::evil:

οταν νιωσεισ καλα πεσ μασ τα νεοτερα

εγω κοριτσια ειμαι σε αναμονη για τη δουλεια στο δημο μασ κ με την αλλη δουλεια στο ουζερι εχω τελειωσει απ οτι βλεπω γιατι δεν με περνει τηλεφωνο να παω κ ολο αυτο γιατι οταν παω για δουλεια το αφεντικο θελει να διωχνει την γυναικα του (γιατι το ζηταν λεει οι πελατεσ) κ αυτη δεν θελει να φευγει οποτε προτημα να μην εχει δουλεια το μαγαζι(αφου λειπω) παρα να καθετε σπιτι :?

απο την μια εχει κ αυτη τα δικια τησ απο την αλλη πωσ θα ζησεισ! πρεπει να δουλεψει το μαγαζι κ απο την στιγμη που οι πελατεσ δεν νιωθουν ανετα με την αφεντικινα ασ κανει τισ βολτεσ τησ αλλου κ ασ αφυσει εμενα να βγαλω κανα φραγκο τουλαχιστων μεχρι να παω στο δημο :roll:

τεσπα .....

εγραψα τα παιδια σχολειο κ τωρα περημενο να βγουν τα ΕΣΠΑ να γραψω κ τον ιασονα γιατι αλλιωσ βλεπω να τον εχω αμανατι στο σπιτι.... :o:o:o

ο ιασονασ χθεσ βραδυ πεταξε την πιπιλα στα σκουπιδια κ κοιμηθκε ,για να δω σημερα τι θα κανει....οσο για τα τσισα δεν βλεπω φωσ ακομα! απο λεξουλεσ κατι λιγεσ λεει κ πολλεσ δικεσ του ακαταλαβιστικεσ :mrgreen: αλλα οσεσ λεει εχουν καταλιξη 'τακη'(αυτοκινητακη μηχανακη ποδηλατακι)ολα αυτα τα λεει ΄τακη' :lol::lol::lol::lol::lol: πεθαινω μαζι του, νομιζω οτι με τον ιασονα φχαριστιθηκα παιδι :oops::oops::oops: κ γελαω πολυ μαζι του κ με τισ σκανδαλιεσ του ,κατι που με τα αλλα θα νευριαζα!

το pc δεν το πολυ ανοιγω λογο ζεστησ ετσι χανω επισοδεια.....οσο μπορω απο το κινητω σασ διαβαζω ...σασ φιλω σταυροτα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!! Ελενα , Μαρια, Ζετα, Θενα σας ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ! Και σεις να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!!!! Ζετα ελα Ροδο και θα βρεθουμε πια!!!! Ελενα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ που ειναι καλα ο Χρηστακος σου, οποτε και αν θελεις μας λες ...ηρεμησε τωρα κοριτσακι μου...ειπα και γω λεω να χαθει η Ελενα μαλλον προβληματα με τη δουλεια θα ειχες...Βρε Θενα γιατι διωχναται τη γυναικα του αφεντικου? Και γω θα νευριαζα μεταξυ μας κιολας...μακαρι με το Δημο να σου πανε ολα καλα!!!!!

Σημερα πηγα και στο ΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ?????????

ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Αγκαλιες φιλια ετρεχε για κατι χαρτια ισα ισα που λιγο μιλησαμε ειναι μια χαρα και ο μπεμπης και η Σαντυ..θηλαζει τον Πετρακο και ειναι μια σουπερ μανουλα. της ειπα οτι μας ξεχασε...μπαινει πιο πολυ εκει με τις γκαστρουλες...αλλα την θελουμε και μεις!!!!!!!!!!!!

Ζετα μια χαρα με τα κιλα εχω πρεπει να εχω παρει γυρω στο 1,5 κιλο κ ξαναμπηκα σε διατροφη....τρωω σαλατα χωριατικη με παξιμαδι. ΑΑΑΑΑΑ δεν σας ειπα χθες πηγα στα επειγοντα ειχα για 3 μερες πονο στο κεφαλι και οταν πηγαινα να σκυψω πονο στα αυτια. Ισως λεει, ακου πια γιατροι ειδικευομενοι....ισως εχω ιγμοριτιδα τεσπα τωρα παιρνω αντιβιωση και ειμαι μια χαρα...αλλα και απο χθες πριν ξεκινησω την αντιβιωση ειμουν καλυτερα...δε ξερω τι ηταν...πηγε να εχω κ λιγο συναχι ..μαλλον κρυωμα και με χτυπησε εκει..μου εβγαλαν και ακτινογραφιες...ευτυχως ηταν μια κοπελα...το στηθος μου μετα την γεννα ειναι χαλια....πολυ χαλια ντρεπομαι πολυ...μικρο κ επεσε ενω πριν ηταν μπομπααααααααααααα! λεω μετα τη 2η γεννα να παω για ανορθωση αλλα φοβαμια κιολας....εσας πως ειναι οπως παλια??????? φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι αλλο η κορη μου λεει γαμ@το εγω το λεω συχνα...γμτ την ακουω και απο μεσα μου λυνω στα γελια το λεει πεντακαθαρα...να μην τη μαλωνω να την αφησω να το ξεχασει?????????? εχω αγχωθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσαρες μου!!!

δεν θα σας σχολιασω ν κ σας διαβασα ολες!!!

θα σας πωμονο για μας οτι εχω αγχωθει παραααα πολλυ οτι περναω πολλυ δυσκολα οτι ακρη με τουσ γιατρουσ δεν βρισκω οτι μπορει τελικα να μην ειναι τιποτα αλλα μπορει να ειναι και κατι και οτι εγω κοντευω να πεθανω :cry:

καντε καμια προσευχουλα για μας...μη μας ξεχνατε!

ευχομαι να τελειωσουν ολα και να κατσω να σασ τα ππω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου...........

Σας διαβάζω αλλά βαριέμαι να γράφω...........

Ελενάκι μου ηρέμησε κοπέλα μου........το πιο πιθανόν να μην ξέρουν τι τους γίνετε!!!!!!!!!!!Μια χαρά είναι ο Χρηστάκος και θα περάσουν όλα.........

Είμαι πολύ στεναχωρημενη.......Χτες χάθηκε ένα αγοράκι 13χρονών το οποίο είχε ίωση και έπαιρνε αντιβίωση!!!!!!!!!Απίστευτο..........Πολύ κρίμα.......Η μαμά του δούλευε με την πεθερά μου.........οι γιατροί δεν έχουν υπόθεση!!!!!!!!

Θένα μου δε θέλουν οι πελάτες την αφεντικίνα?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Άντε να σε πάρουν στο δήμο να τελειώνεις με το καφενείο.........δεν είναι καλή δουλειά!!!!!!

ΜΙΚΑ μου ο Ορέστηε λέει τη λέξη αυτή όταν βλέπουμε ποδόσφαιρο!!!!!!!!!!Το έχει συνδέσει γιατί το λέει ο άντρας μου άμα χαθεί καμιά ευκαιρία............δε δίνουμε σημασία για να το ξεχάσει αν και είναι πολύ αστείο........μην τη μαλώνεις θα το λέει επίτηδες...........

Εμείς εδώ ξέστη ζέστη ζέστη...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου δεν έχω να πω τίποτα άλλο εκτός από το ότι και να ναι... ας είναι περαστικό και γρήγορα !!!!!!!!!!!!

Εμείς ευχόμαστε ότι καλύτερο ... κ να τελειώσει (αν δεν έχει τελειώσει ήδη) η περιπέτειά σας χωρίς άλλα προβλήματα κ βάσανα !!!!!!!!! Μη στεναχωριέσαι όσο γίνεται κ να φροντίσεις να είσαι εσύ γερή κ δυνατή κ να μην καταλάβει το άγχος κ τη στεναχώρια σου ο Χρηστάκος (γιατί σε νιώθει κι ας μην μιλάς) !!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά κι όταν είσαι έτοιμη εμείς εδώ θα είμαστε ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κόρες??

Πως πάμε?? Εμείς μια από τα ίδια. Ακόμα να περάσει αυτή η βρωμοίωση, εγώ είμαι ακόμα με μυξομάντηλα όλη την ώρα - μου την έχει δώσει... :twisted::evil: Η μικρή ακόμα βήχει που και πού.... Ο μπαμπάς μας είναι με αντιβίωση για τις αμυγδαλές του ..... ΑΑΑΑμμμμμααααανννν πια !!!!!!! :!::!::!:

Σήμερα έχουμε τη γιορτή του σχολείου της. σε ένα θεατράκι 8 το βράδυ. Πάλι ξενύχτια θα έχουμε΄... ευτυχώς έχω φαγητό κ δεν έχουμε μαγειρέματα σήμερα.

Εβαλα ωραίες αγγιναρούλες στην κατσαρόλα με λαχανικά διάφορα (κρεμμύδι, πατάτες, κολοκυθάκια, καρότα, αρακά, πιπεριές, μαιντανό, άνιθο) και λεμονάκι στο τέλος κ έγινε σούπερ!!!!! Εχουμε κ τυρόπιτα χειροποίητη της μαμάς μου και καλά μας είναι. Εγώ να χάσω 2 κιλάκια θα ήθελα αλλά δεν κάνω προσπάθεια! Αρχίσαμε να συζητάμε κ για την άδεια του καλοκαιριού (κατά τις 10-11 Αυγούστου θα την πάρω για δυό βδομαδούλες) .. θα δούμε όμως ... γιατί φέτος τα πράγματα είναι δύσκολα... από πολλές απόψεις ... θα σας τα πω άλλη ώρα !!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας ... καλή συνέχεια!!!!!!!!!!

Ελενάκι ολα καλά ???? ματσ μουτσ πολλά ειδικά σε σένα !!!!! [smilie=icon_flower.gif]

Συμπεθέρα μου ευτυχώς τη γλύτωσα την αναστάτωση με τους κοριούς ... με φοβήθηκαν φαίνεται... χαχαχαα ... αλλά ένα καθαρισμό στο στρώμα για τα ακάρεα θα τον κάνω..... !!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ. ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΦΥΓΟΥΜΕ.

ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ? ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ. ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ. ΦΑΝΑΤΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ !!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΑΝ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΚΙ ΕΓΩ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ. ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΤΗ ΕΚΡΑΞΕΣ ΤΗΝ ΑΑΛΕΚΑ ? ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ?

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ, ΠΑΡΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΜΠΛΕΞΕΙΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ? Ο ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ ?

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΝΩ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΕ 4 ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΙ ΕΓΩ 6. ΕΙΧΕ ΒΟΡΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕ ΠΟΛΥ ΚΥΜΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΤΑ ΧΑΣΑΜΕ. ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ 10. ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ. ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΦΟΡΗΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΜΕ.

ΚΑΛΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ? ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΘΑΛΕΙΑ ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΞΕΧΝΑΩ ? ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΚΩ.

ΕΛΕΝΑ ΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ. ΟΥΤΕ ΚΑΛΟ ΟΥΤΕ ΚΑΚΟ. ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΗΡΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ. ΚΡΙΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΚΑΛΟΥΣΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ Ή ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΕΤΟΙΜΟ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από'δω!! τι κάνετε? εμείς είμαστε καλά, η μικρούλα μου γύρισε το σάββατο το βράδυ ανανεωμένη, λίγο μαυρισμένη και με σούπερ ολοκληρωμένες προτάσεις :D:D:D την κυριακή μου έκανε όλο αγκαλίτσες και φιλάκια κάτι που δεν το συνηθίζει...μάλλον της έλειψα!!! τώρα στις 15 ιουλίου θα φύγουμε όλοι μαζί στο χωριόγια 2 βδομάδες και αν εγώ δεν δουλέψω τον αύγουστο θα κάτσουμε και παραπάνω να ευχαριστηθούμε μπάνια, αλλιώς θα κάτσει μόνο η δήμητρα με τους γονείς μου. προχθές την πήγαμε νεροτσουλήθρες και καταευχαριστήθηκε η στρουμπούλο μου :P:P:P έμαθα και τα της εφορίας και μου έχει έρθει κόλπος...2000 ευρώ παρακαλώ θέλουνε, που θα τα βρω οεο?! σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την κάνουμε για έξω...να δουλεύουμε για την εφορία και τους μ@λ@κες?! τεσπα...συμπεθέρα είμαι σίγουρη ότι όλα είναι καλά, μην αγχώνεσαι όσο μπορείς φυσικά...εμείς εδώ θα είμαστε για να μας πεις τα ευχάριστα για τον χρηστάκη ;);) εννοείται έχεις όλη τη θετική μας σκέψη και ενέργεια όλων μας και της νυφούλας σου φυσικά ;);) ναι μικάκι γεωργία τζοίτη είμαι στο φατσοβιβλίο, έχω φωτό την 2η τούρτα της δήμητρας!!! ρενάτα μου κρίμα για τη δουλειά, το ξέρω από πρώτο χέρι...κι εγώ τώρα σ'αυτή τη δουλειά είμαι μέχρι 15 ιουλίου σίγουρα, μετα θα συζητήσουμε για το αν θα συνεχίσω, πιστεύω ότι θα συνεχίσω αλλά ποτέ δεν ξέρεις :?:? θένα ελπίζω γρήγορα να σε πάρουν και σένα στον δήμο και άσε τους άλλους στο ουζερί να κουρεύονται. Ντιμάκο περαστικά σας γρήγορα εύχομαι και μααράκι μην βαριέσαι να μπαίνεις :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΔΡΟΣΙΑ...ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ..ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΓΟΡΓΟΝΙΤΣΑ :D:D

ΕΛΕΝΑΚΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ :cry: ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΕΑ ΣΟΥ....

ΝΤΙΜΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΣΥΝΑΧΙ... :(

ΜΑΡΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ :lol::lol:

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ :D Η ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ...

ΖΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ :o ΕΙΔΙΚΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ... :lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΞΕΦΥΓΕΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΛΙΓΟ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΥΝΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΥΡΩ ΝΗΣΑΚΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ...

ΘΕΝΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΣ :lol::lol: ΚΑΛΕ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΙΑΣΟΝΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ :lol::lol:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Τί κανετε? Πως είστε?

Εμεις καλά είμαστε δόξα το Θεό!

Καναμε χτες το πρώτο μας μπάνιο, επιτέλους!!!!Ο Κωνσταντίνος έκλαιγε που φύγαμε..Το βιβλίο το διαβάζω και προσπαθώ να εφαρμόσω αυτά που λεει και γενικα νιώθω ότι ηρεμησε αν και δεν ήταν ποτε πολύ πολύ ζωηρος αλλά είχε φορες που με εφτανε στα άκρα, τώρα είναι πολύ πολύ συνεργασιμος..παρόλο που κανω και εγώ προσπάθειες όπως σας είπα, να εφαρμόσω αυτα που λεει το βιβλίο..ξεκινησα να το σκαναρω..μην ανησυχείτε..μολις το έχω ετοιμο θα σας το πω..Επειδη η συγγραφεας είναι Κύπρια, αναφερει πολλα για την κυπριακή οικογενεια, αλλα δεν διαφερουμε και πολύ..σχεδόν καθολου νομίζω!!!

Ελενακι μου θα σε περιμενουμε με αγωνια!Εχεις τις ευχες, τη θετική ενεργεια και τη στήριξη όλων μας..και εγω είμαι σιγουρη ότι δεν είναι τίποτα, αλλα το ψαξιμο δεν είναι κακό..

Μαρινακι μου μη βαριέσαι..μας λείπεις!!Το άκουσα με το παιδακι..τί κριμα ρε παιδί μου..και διαβασα σήμερα ότι προκειτε για θανατηφόρο ιο από τον οποίο πεθανε και άλλο παιδακι.. :shock::shock:

Μαρία μου μπραβο, όλα καλα βλεπω! Με το καλό, να τη δείτε τη γοργονίτσα σας!!

Μίκα μου και μενα ο Κωνσταντίνος λεει αυτή τη λεξη σπανια επειδή ακουει τον άντρα μου που τη λεει..αλλα δεν το σχολιάσαμε καθόλου και το αφήσαμε να περασει απαρατήρητο και γιαυτό το λεει και σπανια..αν δωσεις σημασία, την έβαψες!!Θα το λεει συνεχεια, αφου ξερει οτι σε ενοχλεί!!!Πάλι καλά που δεν είχες τίποτα και σου περασε και πριν την αντιβίωση..την ήπιες όμως? όσο για το στήθος..παντα ήταν μικρό το στήθος μου!!Φουσκωσε στην εγκυμοσύνη και μετα με το θηλασμό είχε γίνει τουμπανο αλλά τώρα ξαναμίκρυνε πολύ..αλλά δεν έπεσε! Κανω και κατι ασκήσεις με βαρη και μαλλον παιζουν ρόλο και αυτες!

Ντίμι μου περαστικα σας..πως σε καταλαβαίνω..το χειροτερο πραγμα είναι να είσαι αρρωστη μες το κατακαλόκαιρο..Πως ήταν η γιορτούλα σας? Πολύ συγκινητικό ε?

Ρενατα μου χαλαρωσες? ξεσκασες? Καλα εκανες αλλα μας ελειψες!!Ο Νικολής μας τί κανει?Για τη δουλεια κανε υπομονή...κατι θα βρεθεί..'οσο για τη πανα εγώ τον προσπαθω αραιά και που (νομίζω θελει σε τακτικό βαθμο) αλλα και εγώ δεν ξερω, νομίζω ότι είναι μικρός..αλλά στα 2.5 του θα είναι καταχείμωνο.. :roll::roll: να περιμενω μεχρι τα 3??? :roll::roll::|

Αχ βρε Ζετα μου..2000 ευρώ?? πω πω..μαυρισε η πριγκιπεσσα σου ε? φανταζομαι ναζακια και χαδια που θα σου κανε..!!! :)

Θενα μου τί εγινε με τη δουλεια? αντε και εγώ σου ευχομαι το καλυτερο για τη δουλεια στο δήμο να ξεμπερδευεις με τους καφενόβιους!!!

Ηλιαννα, Θαλεια πού είσαι????

Αλεκααααααααα??????

Εγώ σήμερα παρολίγο να κανω φονικό...σας ειπα για το μισθό μου που ήταν λιγότερος ε? Πήγα σήμερα στην κοπέλα και αυτή μου λεγε ενα σωρό βλακείες και τις ελεγε και ο ανθρωπος της συντεχνίας ότι εχω δικαιο και αυτή λες και θα τα βγαζε από της τσεπη της τα λεφτα, προσπαθούσε να βρει δικαιολογίες για να μου κόψει τα λεφτα..μα τόση εχθρα? τόση κακία? μα να της λεει και ο άλλος ότι αδικήθηκα και αυτή να προσπαθεί να μου κόψει..και να είναι και χωριανή μου ρε κορίτσια..και να την ξερω από μικρή...και να της λεει ο άνθρωπος "μα βρε παιδί μου, αυτό το υπουργείο, να της κόψει τη μια βδομαδα? λες και φταίει η Μαρία που αποφασισε το υπουργείο να κλείσουν τα σχολεία?" και τί γυρίζει και του λεει με υφακι? "Μα το ηξερε αυτό από την μερα της πρόσληψης της"..λες και ρε κορίτσια θα τα εκοβε από το μισθό της τα λεφτα...ελεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ!!!

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΑΚΟ!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΠΑΣ Κ ΞΟΡΚΙΣΩ ΤΟ ΚΑΚΟ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΑ ΕΤΣΙ ΜΠΑΣ Κ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ :?

ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΟΝΟ ΖΗΤΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

post-7474-13873939424102_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ? ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ. ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΜΑΣ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΑ 3 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΑΝ ΚΙ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΜΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ Ν ΠΑΙΞΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. Ο ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΑΛΛΗ, ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΣΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ. ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ, ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΜΠΑΛΑ. ΜΕΤΑ ΚΑΤΣΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΩΛ ΜΕ ΤΑ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ, ΦΕΡΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ. ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!

Ελενακι μου εχεις όλη τη θετικη μας ενεργεια, και είσαι στις προσευχες όλων μας!! Σε σκεφτόμαστε συνεχεια και σενα και το Χρηστακο μας..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΣΚΑΝΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ!!Ο,ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ ΠΜ ΤΟ EMAIL ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε κ εμεις!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ???

ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΘΕΤΙΚΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ

!!

ΚΑΤΙ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ! ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΒΙΒΛΙΟ!!! Σ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΜΑΙΛ Μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα βραδυνο γεια κ απο μενα κ μια θετικη σκεψη για το χρηστακο ;) ελενακι ολα καλα θα ειναι θα δεισ ,ειναι γερο σκαρι αυτοσ :D

εμεισ καλα ευτυχωσ αρχιζουμε κ μηλαμε κ εχει πολυ πλακα ,τρελενομαι σασ λεω να το ακουω :lol:

οσο για τον δημο ακομα περιμενουμε τηλεφονο κ κατι φιλεσ μου που μπηκαν ακομα να τισ παρουν κ αυτεσ :roll::roll: ισωσ οταν αρχισουν να περνουν τια αδιεσ τουσ κ θελουν απαλαγη :mrgreen: οσο για το τσιπουραδικο ουτε φωνη απο την παρασκευη που ειχα παει ουτε τηλεφωνο δεν με εχει παρει αυτη που καθε μερα με επερνε 4-5 φορεσ κ μηλαγαμε κ πανω απο ωρα!

μαρακι τι βιβλιο ειναι δεν παρακολουθουσα τι λεγατε,για πεσ!

αντε φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Θενα μου!!!

Υπομονη για το δήμο...

Είναι ένα βιβλίο μιας Κύπριας ψυχολογου, το οποίο μου το σύστησαν άλλοι και το πηρα και εμενα με ενθουσιασε!!Μπορεί εσας να σας φανει απλό ή ασχετο!!!Απλα λέει διαφορα για το πως να συμπεριφερόμαστε στα παιδια για να είναι ηρεμα, χωρίς να τους φωναζουμε ή να τα χτυπαμε, πως να τα μεγαλώσουμε σωστα, και λεει πραγματα που ενω όλοι τα ξερουμε,πιστευω, δεν ξερουμε πως να τα εφαρμόσουμε!!!

Και το εχω σκαναρει, και το στελνω στα κορίτσια..αν θες και εσύ, στείλε μου το email σου..

Παντως κορίτσια, οσες το πηρατε, αοφυ διαβασετε θα ηθελα να μου πεειτε πως το βλεπετε..εγώ προσωπικα, μπορω να σας πω ότι ηρεμησα καπως με τον μικρό και τον αντιμετωπίζω πολύ διαφορετικα..και όσες φορες είμαι τσιτωμενη παιρνω και διαβαζω κανα κεφαλαιο και ηρεμώ!!!Αλήθεια!!!

Εντομεταξύ σας ήρθαν σε σωστή σειρά οι σελίδες ετσι?

Καληνύχτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...