Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

http://www.ploigos.gr/libero/index.html

Καλημέρα κοριτσάκια !!!!!!!!!!!!

... για όσες μένετε Αθήνα .... Libero Day... μου είπαν ότι είναι ωραία ....

Εμείς έχουμε φούλ βήχα... τόσο πολύ που χτες το βράδυ ρίξαμε κι ένα εμετούλι από το πολύ γκούχου γκούχου ... μετά τρώγαμε μέλια να μαλακώσει ο λαιμός ... αλλάζαμε σεντόνια μες τη νύχτα... ομορφιά μεγάαααλλληηη !!!!!!!!!!!

Εμένα ευτύχώς δεν μου ξαναβγήκαν σημαδάκια άλλα.... έτσι αφού μου έχουν φύγει πια τα παλιά μόλις ακύρωσα το ραντεβού με το δερματολόγο... κ βλέπουμε.... ελπίζω μόνο το καλό που τους θέλω να μην ξαναεμφανιστούν!!!! :twisted:

Βέβαια θα κάνω ένα καθαρισμό του στρώματος (έστω για τα ακάρεα) ... που ούτως ή άλλως πρέπει να το κάνουμε συχνά .. αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ... !!! :oops:

... φιλάκια χρυσές μου ... θα τα πούμε στη συνέχεια γιατί δεν προλαβαίνω τώρα .... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρακι περαστικα σασ :cry::cry: τα περασαμε κ καταλαβαινω!

συμπεθερουλα τη γλυτοσεσ τελικα τυχερη :mrgreen: δεν σε ξαναβλεπω να πασ στο χωριο :lol::lol: δεν σε θελει ουτε αυτο :lol:

εμεισ τελοσ τα σχολειο για τα μεγαλα...ο ιασονασ εχει κ τον ιουλιο ευτυχωσ....με τη δουλεια στο τσιπουραδικο ενασ χαμοσ γιατι ζηταν εμενα κ το αφεντικο τα χει παρει που φευγω κ ξεσπαει στη γυναικα του κ σημερα πλακωθηκαν ασχιμα αφου εφυγα εγω.

δεν ξερω τι να κανω ,δεν παει καλα το μαγαζι οταν λειπω γιατι εγω τουσ εχω στα οπα οπα τουσ πελατεσ ενο αυτοσ (αφεντικο) δεν πολυασχολητε αφου του ειπαν να μου βαλει ενσημα για να μη φυγω :shock::lol::lol: ναι εγω μονο γι αυτο φευγω απο εκει νομιζει :lol::lol::lol::lol:

τεσπα θα δουμε,αντε να με παρουν τηλεφωνο να δω τι ποστο θα εχω εκει στο δημο(μαλον πεζοδρομιο θα κανω με τη σκουπα) :lol::lol:

τον ιασονα δεν μπορω να τον γραψω στο δημοσιο παιδικο ακομα ,μου ειπαν πρεπει να κλεισει τα 2,5 κ μετα ,δεν εχουν βγει κ τα ΕΣΠΑ να τον στειλω βρεφηκο! θα τον εχω αμανατι το χειμωνα :?:?

αυτα τα λιγα

βρε η αλεκα που ειναι?? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΑΑΑΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ :?

ΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΕΣ!!! ΗΘΕΕ ΝΑ ΣΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ Γ ΜΙΚΡΗ :lol::lol::lol::lol: ΤΩΡΑ ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ Κ ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΕΙ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ :lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ!!! ΕΜΕΙΣ ΟΚ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟΣΟ Κ ΕΣΑΣ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΤΛΑ ΣΟΥ ΝΤΙΜΗ Μ!!!!

ΜΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΕΝΑΜΕ ΧΕΙΜΩΝΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΜΑΣ ΡΑΝΤΙΖΟΥΝ :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα.............

Χάθηκα???????????

Περαστικά στα αρρωστούλικα μας.........πολύ δύσκολο με τόση ζέστη και πυρετούς.........Εμείς χτύπα ξύλο δεν κολλήσαμε ακόμα!!!!!!!!

ΜΙΚΑ μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου να την χαίρεσαι..........να ναι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη.........

Μαράκι μου υπομονή......θα περάσει και αυτό........για την κρέμα που με ρώτησες........βάζεις την κρέμα γάλακτος και την κτυπάς πολύ καλά να πήξει και μετά προσθετεις τη νουτέλα. Γίνεται αφράτη και πηχτή.....Είναι τέλεια....Θα την φτιάξω και γω αύριο να χουμε να τρώμε!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι ζεστη είναι αυτή??????????

Εμείς όλα καλά.........έχουμε ένα κόλλημα με το μπάνιο......όλη μέρα θέλει να είναι μέσα..........και μόλις φτάσει το νερό λίγο ψηλά μας λέει ΠΝΙΚΗΚΕ Η ΠΟΥΛΛΟΥ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στις υπολοιπες φιλάκια πολλα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !!! ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ !!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ, ΕΠΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΝ ΦΥΓΕΙΣ. ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΡΑΧΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΕΣΥ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ? ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ? ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΜΑΣ. ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΠΕΣΑΝΕ ΠΟΛΛΑ. ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΚΑΙ ΠΟΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ. ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ. ΜΠΡΑΒΟ, ΜΠΡΑΒΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΕΜ ΚΟΡΙΝΟ ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ. ΜΑΛΛΟΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ. ΘΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ. ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ MEDITERRANEAN. ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ? ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΚΙΟΛΑΣ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΑ ΑΚΟΜΗ. ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΟΤΕΡΑ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ. ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΠΑΝΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

40άρι (στη θερμοκρασία) χτυπήσαμε σήμερα στην Κύπρο και έχω πεθάνει...με έχει πιασει δυνατός πονοκέφαλος και είμαι κομμενη..κουρασμενη χωρίς να κουραστώ!!!Ο μικρός μου είναι καλύτερα ευτυχώς..ελπίζω μόνο να μη μας ξαναπιάσει..φτου φτου φτου!!!Το θετικό είναι ότι γλυτώσαμε την αντιβίωση..δεν ηθελα να τον παω στο γιατρό μας στην Κύπρο γιατί θα μου εδινε αντιβιωση..η κουμπαρα μου πηγε τον μικρό της και της εδωσε και υποθετα για τον πυρετό γιατί παρε παρε φαρμακα δεν το επιαναν ουτε τα αντιπυρετικα το παιδακι, και αντιβιωση..εγώ πηρα το γιατρό μας στην Πατρα και μου είπε αντιπυρετικα μονο..και "αν κανει και λίγο πυρετό, δεν πειραζει..καντου ενα δροσερό μπανακι" μου είπε!!Ετσι και εγινε..την περασαμε με ντουσακια και αντιπυρετικα..φυσικα το θετικό ήταν ότι με αυτα του επεφτε ο πυρετός γιατί αλλιώς δε θα γλυτώναμε την αντιβιωση..παντως είμαι πολύ χαρουμενη και περήφανη που το καταφεραμε..!!! ;)

Ρενατακι μξου θα μας λείψεις, να προσεχεις!!Φιλια στο Νικολάκη!

Μαρίνα μου εγώ τα έβαλα όλα μαζί και τα χτυπησα ταυτόχρονα και δεν αφρατεψε τόσο..γιαυτό μαλλον...θα την ξαναφτιάξω γιατί ενθουσιάστηκαν όλοι!!!Οπως ειπες να χουμε να τρώμε!!Ο Ορεστης μας τί κανει?Θεική ατακα με τον πνιγμό!!! :lol::lol::lol:

Ελενα μου τί κανεις εσύ? πως είσαι? Ο Χρησταρας μας?

Θενα μου πως είσαι? τα μικρα σου? κοιτα να καβαντζώσεις δουλεια και τώρα που σε έχουν αναγκη, εκμεταλλευσου το..μην είσαι χαζή!!

Ντίμι μου περαστικα σας...ευτυχώς που σου περασε και ευχομαι να μην ξαναεμφανιστουν..φιλια στην κοριτσαρα σου!!

Μαριγώ μου εσύ πως είσαι? είδες η μικρουλα σου? μπραβο μπράβο!!!

Μικα που είσαι εσύ? τί κανεις?

Ζετα? Ηλιάννα? Αλέκα? Τα φιλια μου και σε εσάς!!

Εμένα ο άντρας μου πηγε Λευκωσία για κατι εξετασεις γραπτες,και θα αργήσει..θα παω σε λίγο το ζουζουνι στο γήπεδο να παιξει μπαλα..του το υποσχεθηκα!! Α!!Κανουμε κανονικά πεντάλ στο τρίκυκλο!!!!και θελει να το πηγαίνει μονος του,να μην τον σπρωχνω από πίσω..έχει πολύ πλακα!!!

Αντε, σας φιλώ όλες γλυκα για την ώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΠΟΙΟ ΒΑΡΙΑ Κ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑΤΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΝ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ Κ ΣΚΟΥΠΑ Κ ΔΕΝ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΚΕΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ :lol::lol::lol::lol: ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ (ΡΕΝΑΤΑ ΣΤΟ ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ) Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ :D:D:D ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΕΙΑ ΕΠΑΙΖΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΗΣΥΧΟ ΗΣΥΧΟ Κ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ!!!! ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΛΑΤΣΑ ΠΛΟΥΤΣΑ :lol::lol::lol: ΒΓΗΚΑΜΕΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΡΜΗΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ Κ ΜΠΗΚΕ ΜΟΝΟΣ :D ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΑ ΠΟΛΛΥ!

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑΜΕ Κ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ :lol::lol::lol: ΒΡΕΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ :P

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ! Ε ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ :D

ΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.... ΠΗΓΑ ΨΗΦΙΣΑ ΜΕ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ :lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΑΛΑΞΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΥΤΕΡΟ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΘΙΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΥΒΕΡΝΙΣΕΙ :?:?:?:? ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Εμείς δυστυχώς στερηθηκαμε το μπανιο το ΣΚ γιατί εγώ από Παρασκευή ήμυον πολύ χαλια..ποναγε το κεφαλι μου, τα ματια μου και ενιωθα πολυ κομμενη..Σαββατο δεν είχα όρεξη ουτε για δουλειες και πιεζόμουν να τις κανω παρόλο που ποναγε παλι κεφαλι, κοκκαλα κλπ..το απόγευμα είχαν μια συναντηση οι λογοθεραπευτες και επειδή δεν πηγαινω σχεδόν ποτε, και μιας και ήταν σε ξενοδοχείο κοντα μας πιεστηκα να παω..είχαν το κλιματιστικό στο φουλ, και για δύο ώρες παγωσα..αυτό ήταν΄΄'ηρθα σπίτι και κρύωνα ενώ εκανε καυσωνα και μεχρι το βραδυ είχα 39 πυρετό..και δεν με εφτανε αυτό, είχα και τον μικρό ιδιότροπο ο οποίος ξαναβαλε αργά τη νυχτα ένα 38..ευτυχως χτες ήμασταν καλυτερα, απύρετοι και σήμερα ακόμα καλύτερα..απλά εμενα με ποναει ο λαιμός μου, σαν να έχω κατι μεσα και να μην μπορώ να καταπιώ..ενω παθαίνω τακτικά φαρυγγολαρυγγιτιδες, αυτό δεν το ξανανιωσα...και ετσι αναγκαστικα προσεχω..εκοψα και τα παγωτάκια.. :( τεσπα..μακαρι αυτα να ναι τα προβληματα μας!

Εσεις πώς είστε όμορφες? Του πηρα του Κωνσταντινου για τη θαλασσα κατι flip flop σαγιοναρες και τις φοραει και εχει πολλή πλακα!!!! :lol::lol::lol:

Α!!Και ακούστε τί έμαθα!!Υπαρχουν (στην Κύπρο, σε καταστηματα αθλητικών ειδών) φανελίτσες παιδικες, ειδικες για τη θαλασσα..για να τη φορανε όσο καθονται έξω και να μην καιγονται..Είναι ψιλοακριβουτσικες, δηλ.γυρω στα 25 ευρώ αλλά είναι αθανατες!!Είναι το ύφασμα του μαγιώ και στεγνωνουν πολύ ευκολα και το παιδί δεν την έχει πανω του βρεγμενη..και να σας πω και το τιπ του καλοκαιριου?

Για εγκαυμα από τον ήλιο, βαλτε καθαρό οινοπνευμα..θα ανακουφιστείτε και δε θα ξεφλουδίσετε κιόλας!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o περαστικα σασ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΜΥΓΔΑλιτιδΑ κ ΕΣΥ???? ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΙΩΣΗ ΙΟΓΕΝΗΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!! :?

ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΧΕΙ Κ ΕΔΩ!!! ΣΕ ΜΛΠΟΥΖΑΚΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΟΛΟΣΟΜΕΣ ΦΟΡΜΕΣ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!

ΟΧΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΙΑ Κ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟ!!!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

ΕΓΩ ΚΑΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ Κ ΤΣΟΥΖΩ :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ. ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ MARINOPOYLOS ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΗΛΙΑΚΑ -50%!!

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΒΑΤΖΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ :D

Α ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ Η ΚΑΡΦΟΥΡ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ :roll::roll::roll::roll::roll:

http://www.tovima.gr/finance/article/?aid=462650

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφούλες μου!!! τι κάνετε? δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω κάτι, εύχομαι όμως να είστε όλες καλά κι εσείς και τα παιδάκια σας!!! εγώ τρέχω σαν τον βέγγο και είμαι ένα όρθιο πτώμα :cry::cry: λείπει και το παιδάκι μου από την κυριακή :cry::cry: την έχουν μαζί οι γονείς μου στο χωριό και κάνει μπανάκια, ούτε που με έχει αναζητήσει καθόλου :cry::cry: θα έρθουν την κυριακή :D:D σαββάτο γύρισα από τη δουλειά, έκανα μπάνιο, έφτιαξα μαλλί και μετά έφτιαξα την βαλίτσα της δήμητρας και βγήκαμε με ένα ζευγάρι για φαγητό. κοιμήθηκα 2:30 και 7:30 ξύπνησα, πήγα ψήφισα, ετοίμασα την μικρή για το ταξίδι και μετα φύγαμε κι εμείς για τη βαφτιση στη λαμία. γυρίσαμε 1:30 και 7:30 ξύπνησα για δουλειά :o:o:o γύρισα 3:0 και μέχρι τις 10:30 με διάλειμμα μιας ώρας που ήρθε η κουμπάρα μου έκανα δουλειές :roll::roll: τώρα πάω να ξαπλώσω λίγο για να ξαναπάω για δουλειά...ελπίζω κάποια στιγμή να προλάβω να σας διαβάσω.. σας φιλώ :-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.........

Μαράκι μου περαστικά σου..........χάλια να είσαι άρρωστος με τόση ζέστη..........

Εμείς είμαστε καλά δόξα σοι ο Θεός......τα ίδια, δουλειά, σπίτι, EURO και ξανά απ' την αρχή........

ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ..........Να κερδίσουμε τους Γερμανούς να μάθουν!!!!!!!!!Η Αγγελα δεν θα είναι στο ματς.........κάτι της έτυχε............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν ήταν θα τρωγε βρυσίδι.........να πάει καπνός!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες και περαστικα σας..και μεις ειχαμε μυξες αρχες του μηνα κ βηχα...ακομα δεν την πηγα για μπανιο αλλα λεω οπου να σαι να ξεκινησουμε. Ειδατε σας εβαλα φωτο απ τα γεννεθλια μας! Ζετα φορτωμενο προγραμμα..επιστρεφω σε λιγο....συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...συνεχεια...η Μαρια κοιμαται εκανα ολες μου τις δουλειες ,μαγιρεψα , εκανα μπανακι και εβαψα και νυχακι! τωρα ξεκουραζομαι..η Ηλιανα που χαθηκε? οποτε μπαινω εγω ουτε μια δεν ειναι μεσα Ελενα αρχηγε που εισαι? φιλια σε ολες να προσεχετε και να περνατε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε ΜΙΚΑ!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει κορίτσι μου να ναι παντα γερη και ευτυχισμένη............Πολύ ωραίες οι φωτο σας!!!!!!!!!!!!Μπράβο μπράβο!!!!!!!!!!!

Που χαθηκατε καλε???????Όλες τρέχετε για μπάνια?????????

Εμείς εδώ τα ιδια δουλειά σπίτι.............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...αυτό το κάθομαι και ξεκουράζομαι ... πολύ καιρό έχω να το πω ρε κορίτσια.....!!!!!!!!!!!

Μπράβο ρε Μικάκι !!!! Πανέμορφα φαίνονται όλα !!!!! Και του χρόνου να είστε καλά να τα ξανακάνετε !!!!!!!!!!!!!

Εμείς πάμε παιδίατρο σήμερα γιατί δεν έχει περάσει εντελώς ο βήχας 11η μέρα σήμερα ... (χωρίς αντιβίωση βέβαια) μόνο σιροπάκι...

Εγώ με λαιμό, μύξες, μπούκωμα ... ο άντρας το ίδιο !!!!!!!!! ΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ :evil: :evil: ... βαρέθηκα πιαααααααααα............. μπάνιο δεν έχουμε κάνει ακόμα ..... πάλι καλά που βουτάμε στη πισίνα ........

Σήμερα έχει σπανακόρυζο, και ετοιμάζομαι για φασολάδα (χειμωνιάτικο αλλά αγαπημένο φαγητούλι) !!!!

Σας φιλώ... καλή συνέχεια κ καλά μπάνια ε΄σείς οι τυχερές !!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου να στε καλα!!!!!! Και σεις να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας! Σημερα ειμαι αρκετα κομμενη δεν μπορω να παρω τα ποδια μου, παρ ολα αυτα εκανα ολες τις δουλειες και μαγιρεψα...τωρα η ωρα του καφε. Η Μαρια και σημερα μεσα στην τρελη γκρινια να κυλιεται στα πατωματα και να φωναζει αγκαλια...συνεχεια...βγαζει τους τελευταιους τραπεζιτες της πανω κατω και να δω πως θα περασει το καλοκαιρι. Χθες απογευμα πηγαμε στο Μαντρακι για βολτουλα με το καροτσι. Καθως νυχτωνε αρχισε να αστραφτει κ να μπουμπουνιζει. Και ριχνει μια μπορα οι σταλες ηταν σαν καρυδια χοντρες. μουσκεψα κατεβασαμε την κουκουλα απ το καροτσι για να μην βραχει η Μαρια...μωρε καλοκαιρι τρελαθηκε ο καιρος...Ελενακι που εισαι? Ντιμακο καλα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...