Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου...........

Μαράκι να σας ζήσει να τον χαίρεστε και να ναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Θα θέλαμε πολύ να ρθουμε!!!!!!!!!!Πρέπει να το κανονίσουμε............

Την Κυριακή πήγαμε Πρωταρα και ήρθαμε ψες αργά!!!!!!!Πολύ ωραία περάσαμε..........Ξεφύγαμε λίγο από τις δουλειές και το σπίτι...........Μαράκι μου σε σκέφτηκα ότι ήσασταν κοντά αλλά ξέχασα το φορτιστή στο μαγαζί και ήμουν 2 μέρες χωρίς κινητό και δεν είχα το τηλ σου........διαφορετικά θα σε επιανα να ρθειτε και σεις μια βολτα να γνωριστούμε επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρενάτα καλωσόρισες...........μακάρι να πάνε όλα καλά με τη δουλειά............

Θάλεια μου έχασα επειδόδια????????Μετακομίσατε???????Κατι διαβασα στο φατσοβιβλίο αλλά δεν κατάλαβα...........

Θένα μου περαστικά σας και ευτυχώς που σε κυνηγάνε όλοι!!!!!!!!!!!!Αφού είσαι αναντικατάστατη φοβούνται μη σε χασουν!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά και καλό μήνα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΧΤΕΣΙΝΑ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΤΡΑΠΕΖΙΤΙ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΝΑ ΠΙΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μια πο τα ιδια περασα

δεν μπορουσε να φαει κ να πιει τπτ κ ολο τον πονουσε κατι στο στομα φυσικα μαζι με τα σαρανταρια αλλα απο χθεσ ειναι καλυτερα

περαστικα χρησταρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικούλια κοριτσάκι μου !!!!!!!!!!!

Θα το περάσετε κι εσείς ... ελπίζω να γίνετε γρήγορα καλά .. Υπομονούλα θέλει.

Δυστυχώς το περάσαμε κ εμείς την περασμένη εβδομάδα (έχασε 1,5 κιλό) με το ζόρι τις έδινα λίγο γάλα γιατι έπινε depon Ponstan εναλλάξ κάθε 4-5 ώρες.

3 μέρες ακριβώς μας κράτησε.Ίωση είναι πάλι να ξέρεις πολύ πιθανόν. Στο σχολείο όλα έχουν κολλήσει κ το ίδιο μου είπε κι ο γιατρός μας.

Εμείς αυτή την εβδομάδα καλά. Ξαναπήγαμε παιδικό μετά από μια ολόκληρη εβδομάδα απουσίας (λόγω της ίωσης). Σήμερα θα πάμε μια πισινούλα να δροσιστούμε λέμε. Εγω έχω παθει μια αλλεργία στα μάτια μου κι είμαι με κολύρια και ορούς και βλέπουμε.... Εϊναι κ δυό μέρες τώρα που έχω βγάλει κ κάτι (σαν τσιμπηματάκια) στην κοιλιά ...κι έχω πανικοβληθεί... κ δεν ξέρω τι είναι... Θα δείξει... Τώρα τα σημάδεψα χτες για να δω αν σήμερα θα βγούν κι άλλα... αλλιώς έχει δερματολόγο άμεσα.....

Αυτά τα ωραία.... Την Κυριάκή έχουμε κι ένα παρτάκι παιδικό...

Φιλάκια χρυσούλες μου !!!!!!!!!!!!!!!!! Καλή συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ....

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΡΗΚΑΝΕ ? ΕΜΕΙΣ ΣΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΑΝΑΜΕ ΠΥΡΕΤΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΗΤΑΝ. ΓΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣ ? ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ. ΑΥΡΙΟ ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ.

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΘ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥ...........ΜΕΓΑΛΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΙ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΕΝΩ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΟΡΓΙΑΖΕΙ. ΕΧΩ ΚΑΛΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΨΑΧΝΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ. ΙΔΩΜΕΝ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΥΡΕΤΟΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ :ympray::ympray::ympray:

ΑΛΛΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΟΤΑ!!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΑΝΤΙΣΥΠΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΣΤΟΜΑΤΙΤΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΛΩΝ!!!!

3 ΣΠΥΡΙΑ ΕΧΕΙ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΣΙΡΙΖΖΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΝΕ!!!!

ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ Κ ΟΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ Κ ΗΡΘΕ Κ ΕΔΕΣΕ!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

3 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΣ 3-4 ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ :cry:

ΤΕΣΠΑ ΑΦΟΥ ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ Κ ΗΠΙΕ Κ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΕΛΤΕΙΩΝΟΜΑΣΤΕ!

ΑΧ ΘΕΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ Ε????

ΝΤΙΜΗ Κ ΕΣΕΝΑ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ?????? ΝΑΙ ΙΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΔΩ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΟΝΟ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ!!!!!

ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ 15 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ :oops::oops::oops::oops: ΑΠΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΜΗΝ ΑΦΥΔΑΤΩΘΕΙ :roll:

ΚΑΛΟ ΔΡΟΣΙΜΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ!!! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ :ympray: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑΑ :?

ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατάκι μου κι από μένα ότι καλύτερο για την συνέντευξη!!!! Να πάνε όλα καλά ... όπως τα έχεις υπολογίσει ΄στο μυαλουδάκι σου!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι μου όχι... δεν είχαμε στοματίτιδα εμείς ... μόνο πυρετό που δεν έπεφτε... αφαγία κλασσικά ... πονοκέφαλο λογικά πρέπει να είχε με τον πυρετό... αλλά ευτυχώς έπινε νερό (το ζήταγε μονη της μόλις της έπεφτε λίγο ο πυρετός.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου γεια σας!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχες σας!! Να στε παντα καλα και εσείς και τα παιδάκια σας!!Καναμε ένα μικρό παρτάκι 20 άτομων και μια χαρα ήταν..κατσαμε και για φαγητό κανονικά απλα δεν καναμε πολλά φαγητά ως συνήθως, επειδή είχα και αρκετα γλυκα..θα σας βαλω φωτο μολις τις περασω..

Ελενα μου πως είναι ο Χρηστακος μας?

Αχ κοριτσακια μου τί στεναχωρια είναι αμα αρρωσταίνουν...

Ρενατα μου τί ακούω? συνεντευξη? μακαρι Ρενατα μου, μακαρι να παρουν εσένα..σου το ευχομαι ολόψυχα..κορίτσια σας καταλαβαίνω τις άνεργες..στενεψανε και τα δικα΄μας οικονομικά 'όρια και τωρα εγω θα σταματήσω και θα παιρνω ανεργιακό, το οποίο είναι μικρό από ότι μου είπαν και είμαι χαλια..ο άντρας μου ακόμα το παλεύει με τη δουλεια..τώρα αρακολουθεί κατι σεμιναρια και ευχομαστε να έχουν αποτελεσμα..το αεροδρόμιο ακόμα του λενε περίμενε, και ότι είναι σιγουρος για να τον παρουν αλλα μας έχουν τοσο καιρό στο περίμενε.. :( και κατα τα άλλα βαλαμε και μεσον... :|

Αχ να σας πω και το άλλο? Ο Κωνσταντίνος ξύπνησε το πρωί με τα σεντόνια μες τα αίματα και τα ρουθούνια του το ίδιο..ματωσε η μυτούλα του το βραδυ και πλυμμηρισε..αλλα μιλαμε για πολύ αίμα..πήρε ο άντρας μου τον παιδιατρο εδώ τηλ.γιατί εγώ το μεσημερι που γύρισα το έμαθα,και του είπε δεν είναι τίποτα..συμβαίνει στα παιδάκια και να παρουμε μια κρεμα για να καυστηριάσουμε τη μυτη..στεναχωρέθηκα..άμα δείτε πόσο αίμα έχουν τα σεντονια και το μαξιλάρι...δεν πηρα την κρεμα, θα παρω τηλ.και τον παιδίατρο αμς εκεί να δω τι θα μου πει και αυτός..σας έχει ξανατύχει?

Αχ κορίτσια συγχωρεστε με που δε σας σχολιαζω όλες..

Καποια θα ξεχασω όπως είμαι τώρα, και δε θελω..εχετ όλες τα φιλια μου και την αγάπη μου..

Περαστικα σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια!!!

Και Ντίμι μου περαστικα και σε σενα με τα ματια σου!

Αχ Μαρίνα μου ήταν ευκαιρία να συναντηθούμε!!Πού θα παει? Θέλω να σε ρωτήσω και κατι για την κρεμα με τις maltizers..την εφτιαξα και ήταν τελεια αλλα η πανω κρεμα, η γαλακτος με τη νουτελα, που την έβαλα σχεδόν όλη, δεν έπηξε καλα..γιατί? 'ηθελε περισσότερο χτύπημα? καλή ήταν αλλα΄δεν "στεκόταν" ..κατάλαβες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΜΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΚΕΠΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΖΗΤΑΝΕ 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΘΕΣΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ, ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΘΕΣΗ. ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ. Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΜΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ 5 ΑΤΟΜΩΝ(ΣΥΝΟΛΙΚΑ). ΚΙΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ. ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΔΕΝ ΤΗΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΝΑΙ 9-5. ΑΝ ΦΕΥΓΩ ΣΤΙΣ 6 ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ. ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia Κοριτσια

μαρακι πριν 10 μερεσ το επαθε κ εμενα ο ιασονασ (καλε τι συμτωσεισ εχω με εσασ εδω μεσα :mrgreen: ) ολο το σεντονι κ η πιτζαμα μεσ τα αιματα! μια φορα ομωσ αν κ ειχε δωσει κατι διγματα γιατι για μερεσ εβγαζε λιγο αιμα αλλα κ αυτοσ το δαχτυλο μεσ τη μυτη ολη την ωρα αλλα απο τοτε τελοσ :?:?

ρενατα μακαρι ολα να σου πανε καλα ,οι ωρεσ ειναι πολλεσ καποτε που ειχα τον γιωργο μονο ετσι δουλευα κ στεναχοριομουν που δεν τον εβλεπα(κ εγω σε λογιστηριο)ξυπναγα 6:30 κ γυρναγα 5-6 το απογευμα κ αμεσοσ δουλειεσ κ φαγητο μεχρι που εμεινα εγκυοσ στη δαναη κ σταματησα,αλλα τωρα δεν ειναι κεροσ για τετοιεσ πολυτελειεσ!

εγω σασ ειπα?? με πηρανε στον δημο μασ :D:D:D η θεση ειναι γενικων καθηκωντον :? αυριο θα παω να καταθεσω τα χαρτια κ θα μαθω περισσοτερα.....το μονο που φοβαμαι ειναι αν θα μασ πληρωνουν η θα τα γραφουμε στο τεφτερι :shock::roll::mrgreen: κ λεεω να κρατησω κ την δουλεια που εχω τωρα καβατζα γιατι ποτε δεν ξερεισ!

αυτα τα νεοτερα αυριο φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα γλυκούλες μου!! τι κάνετε? καταρχήν να ευχηθώ γρήγορα περαστικα στον χρηστάκο μας μιας και απ'ότι διάβασα τα υπόλοιπα αρρωστούλικα γίνανε ευτυχώς καλά!!! συμπεθερούλα μου ελπίζω να είναι καλύτερα το καμάρι σου σήμερα και να ξεκουραστείς κι εσύ λιγάκι...εμείς δόξα τω θεό είμαστε καλά :ympray::ympray: μην μας ματιάσω παναγία μου... βρε ντιμάκο μου 1,5 κιλό έχασε η κουκλίτσα σου? πόσο έφτασε πια?! γρήγορα να επανέλθει το κοριτσάκι μας... μαρία μου ούτε εγώ εχω παρόμοια εμπειρία, εμένα μου άνοιγε συνεχώς η μύτη σαν παιδί αλλα σε μεγαλύτερη ηλικία όχι στα δύο. Πάντως κι εμένα που με είχαν πάει οι γονείς μου σε γιατρό τους είχε πει πως δεν είναι κάτι και πως αν γίνεται συνέχεια θα το καυτηρίαζε αλλά ως δια μαγείας σταμάτησε να ανοίγει μετά από λίγο καιρό. ρενάτα μου ελπίζω να σε πάρουν για δουλειά, εγώ δυστυχώς έχω προυπηρεσία σε τραπεζα και οι τράπεζες όχι προσλήψεις δεν κάνουν αλλα έχουν ξεκινήσει να μην πληρώνουν κιόλας :cry::cry: εγώ μέχρι τις 15 ιουλίου θα δουλεύω σε ένα μαγαζί με ρούχα δευτέρα με σάββατο. Ήδη ξεκίνησα αύτή τη βδομάδα, πολλή ορθοστασία ρε κορίτσια αλλά τι να κάνουμε ας όψεται το οικονομικό :?:? σε καταλαβαίνω ρενάτα μου αλλά μόλις βγεις πάλι στην αγορά εργασίας θα συνηθίσεις. εγώ ήμουν σπίτι μέχρι να πάει η δήμητρα 14 μηνών, μετα΄δούλεψα στο μαγαζί των γονιών μου και τώρα στα ρούχα, στην αρχή μου φάνηκε γολγοθάς αλλά πολύ γρήγορα συνήθισα και εγ'ω αλλα και η μικρή.Τώρα ζορίστηκα λίγο πάλι γιατί τρίτη - πέμπτη δεν την είδα μιας και σχόλασα 9 το βράδυ, γύρισα και ίσα που πρόλαβα να την βάλω για ύπνο αλλά της εξηγώ ότι η μανούλα πρέπει να δουλεψει για να της φέρει το γάλα της και αυτή η μαϊμουδίτσα μου απαντάει ''ναι εγώ θα πάω στη γιαγιά, η μαμά στη δουλίτσα να φέρει λάλα'' και μετά συμπληρώνει ''χέλω και πέγιλα και λιούχα και κοκάκια να φέρεις μαμά'' σε μετάφραση θέλω και πέδιλα και ρούχα και κροκσάκια (crocs) :lol::lol::lol: ευτυχώς λατρεύει τη μαμά μου, μεταξύ μας ζηλεύω λίγο, αφού μόλις ξυπνάει μου λέει πάμε στη γιαγιούλα αλλά είμαι πολύ ήσυχη όταν λείπω!!! χθες τη ρώτησα ποιον αγαπάς περισσότερο από όλους και μου απάντησε τη μανούλα πρώτα και μετά τη γιαγιούλα μου :x:x:x:x:x:x ευτυχώς έχω ακόμα προτεραιότητα :lol::lol: σήμερα το απόγευμα δεν θα δουλεψω γιατί έχω να πάω σε έναν γάμο. πάω τώρα να κάνω μπάνιο γιατί στις 5 θα έρθει η κομμώτρια να με χτενίσει και μετά έχω να κάνω μπάνιο τη δήμητρα και να βαφτώ. μονότερμα σας έπιασα αλλά είχα μέρες να μπω :oops::oops::oops: σας φιλώ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΒΛΕΠΩ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ...ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΑΣ ΠΙΑ. ΕΛΑΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΒΑΤΖΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΙ ΕΣΥ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΜΑΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ. ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ, ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΘΑ ΕΤΡΕΧΑ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ. ΑΡΚΕΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ. ΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Η ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ. ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΗ. ΕΓΩ ΑΝ ΒΡΩ ΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΘΑ ΛΑΛΗΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ. ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ? Η ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΗ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ?

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ Η ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΜΕ, ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΜΕΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ. ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΦΑΕΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΧΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΧΥΛΟΠΙΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΑΜ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΚΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ.....ΠΤΩΜΑ ΕΓΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκούλες μου!!! πώς είστε? τι ζέστη είναι αυτή?! ρενάτα μου στο γάμο περάσαμε πολύ καλά. η Δήμητρα παρότι κοιμάται στις 9:30 άντεξε ωραιότατα και χωρίς καμία γκρίνια μέχρι τις 1:30 όπου φύγαμε :o:o:o:o είχε και άλλα παιδάκια και έπαιζε, αφού όταν της είπα ότι φεύγουμε έβαλε τα κλάματα και έλεγε ''όχι θελω να παίξω΄''. ευτυχώς το τραπέζι ήταν δίπλα μας στην πάρνηθα κι έτσι σε 5 λεπτά ήμασταν σπίτι, ήπιε ένα μπουκάλι γάλα και έπεσε ξερή!!! προς το παρόν καλά είναι στη δουλειά αλλα όπως λες κι εσύ για λίγο...καταρχήν δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα στο σπίτι και από χθες το μεσημέρι έχω ξεπατωθεί να κάνω δουλειές...την επόμενη κυριακή πουέχω κενό έχουμε μια βάφτιση στη λαμία οπότε πρέπει λίγο να προσέξω το σπίτι γιατί θα βρωμίσουμε...τεσπα μόλις γυρίσουμε από διακοπές θα αρχίσω πάλι το ψάξιμο και βλέπουμε...σήμερα είμαι όλη μέρα μόνη μου :(:(:(:( ο μπαμπάς μας δουλεύει από το πρωί μέχρι το βραδυ στις 10:30 :o:o:o:o πήγαμε λίγο βέβαια με τη μικρή στη δουλειά του μιας και σήμερα έχει γενέθλια και του πήγαμε μια τουρτίτσα αλλα κατι άλλο δε μπορούμε να κάνουμε :cry::cry::cry: συμπεθέρα πώς είναι το παιδί? μπες να μας πεις... νομίζω διάβασα ότι αύριο γενναει και η αλέκα. καλή λευτεριά εύχομαι κοριτσάκι μου, με το καλό να κρατήσεις έναν υγιέστατο μπέμπαρο!!! αν και μασ έχεις ξεχάσει εμάς εδώ :(:(:(:(:( φιλιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσαρεσ μου!!!!!

ΑΧ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΙΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΕΙΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ!!!

ΜΟΛΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ :shock::shock::shock::shock::shock: ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ ΜΑΤΣ!

ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΒΛΕΠΩ.... ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΣΑΠΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ!!!

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!

ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ :cry:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΧΑΖΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ1!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΚΟΡΙΝΟ??? ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΤΕ???? Ε ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ Ε????

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΘΑΥΤΗ!!!! ΕΕΕΕΕ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ;)

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ........ ΜΩΡΗ ΚΟΥΦΑΛΑ ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΜ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΜ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΣ???

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΠΕΤΕΡ!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΔΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΆΛΛΑ ΤΗΣ ΔΩΣΑΝ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑ ΟΥΡΑ ΚΤΛ Κ ΑΦΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙ!!!

ΣΕ 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΗΓΕ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σημερα εχω γιορτη γιορταζει η Μαρια μου γινετε 2 ετων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! την λατρευω την αγαπω ειναι ολη μου ζωη!!!!!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ ευτυχισμενη αλλα και συγκινημενη!!!!τελειωσα 3.30 τις δουλειες (τα ξημερωματα) και απ την υπερενταση μετα απο καμια ωρα με πηρε ο υπνος....αλλα χαλαλι. ολα ειναι τελεια Δοξα Το Θεο!!!!!!!! Ψηνω κιμαδοπιτα και σε λιγο τυροπιτα, φουσκωσα μπαλονια στολισα! σημερα πρεπει να παω και σε μια συνεντευξη για μια δουλεια θα σας πω αυριο η μεθαυριο τα νεα μας. δε μπορεσα να σας διαβασω καλα αλλα στα πεταχτα. μολις ξεκουραστω θα επανελθω με φωτο!!!!!!!!! φιλια πολλα! αααααααα ξεχασα να σας πω χθες ειχαμε μεγαλο σεισμο γυρω στα 6 ριχτερ και διαρκεια 38 δευτερα ελεγα λεω δε θα βαρεθει να κουναει? σημερα πρεπει να γενναει το αλεκακι, ευχομαι ολα να ειναι ροδινα και να παρει στην αγκαλια της τον Πετραν το κολοκυθα! αντε και στις επομενες με το καλο Μαρακι Κω! εχουμε καμια αλλη γκαστρουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!! :D:D:D:D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙαΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ!!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΝΑΙ ΤΥΧΕΡΗ

ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΣΑΣ ΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Μίκα μου να τη χαίρεστε!! Να ναι παντα καλότυχη, υγιής και να έχει μια ζωή γεμάτη αγάπη!!Να στε καλά και εσέις να την καμαρώνετε!!!

Αλεκακι γεννας??? Γεννησες? Μες το καλό να κρατήσεις το Πετρο σου στην αγκαλια σου και να είστε και οι δυο σας καλα! Εμείς εδώ σου στελνουμε όλες την αγάπη μας και περιμενουμε νεα σου με ανυπομονησία!!!!

Ελενακι μου είναι καλύτερα ο φίλος μας? Μπράβο!! όσο για την ιδιοτροπία και μενα τα ίδια έκανε και χειρότερα μετα την αρρωστια που είχε περασει παλια...

Σήμερα είναι αργία στην Κύπρο για τα σχολεία και καθομαι σπίτι..ο μικρός είναι καλύτερα..βασικα δεν ξαναματωσε η μυτη του ευτυχώς, και ο γιατρός μας στην Πατρα με ρώτησε άμα ματωνε ή εμένα ή του άντρα μου γιατί παίζει ρόλο..του άντρα μου άνοιγε σε μικρή ηλικία οπότε μπορέι να ναι και κληρονομικό... :roll: Μου είπε ότι αμα συνεχίσει να του κανω εξετάσεις αίματος για αναιμία, αλλά φτου φτου είμαστε μια χαρα τώρα..μπουκωμενος είναι και αυτός και εγώ και υπαρχει και στην Κύπρο η ίωση αυτή με τους πυρετους και φοβαμαι μην την αρπάξουμε..

Χαθηκα λίγο γιατί καναμε γενική εκκαθαριση στην αποθηκη μας που είναι τεράστια.. πηραμε ένα μεγαλο καδο για τα μπαζα, και τον γεμίσαμε αχρηστα :oops: ..χτες ήρθε ο άνθρωπος και τον πηρε...

Θενα μου σε προασλαβανε ρε θηρίο? Μπράβο αλλα όπως λες και εσύ πανε οι χρυσες εποχές του δημοσίου..καλα έκανες και κρατησες καβαντζα την αλλη δουλεια αλλα πως θα τα βγαλεις περα με το ωραριο?

Ρενατα μου αντε θα περιμενουμε με ανυπομονησία τα αποτελέσματα..τρελλα ωραρια αλλα τί να κανεις? σου βαζουν βρε παιδί μου τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι και τους λεμε και ευχαριστώ... :evil: πού φτασαμε..αλλα ας όψεται η αναγκη ε??...

Ζετα μου καλορίζικη η νεα δουλεια..θα έχεις κουραση αλλα τί να γίνει..δεν είναι καιρός τώρα για πολυτελειες ..

αχ και μενα τώρα τελος του μηνα λήγει η σύμβαση μου...ααααχχχχχ......

Τεσπα κορίτσια μου σας αφήνω για την ώρα...

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΖΕΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΛΕΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΝΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΔΡΟΜΟ ΜΕΧΡΙ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΜΑΡΙΝΑ,ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ Η ΚΑΘΕΣΕ Η ΦΕΥΓΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΡΕΣΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΠΤ..ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΑ ΔΙΝΑ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΕ

ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΠΕΡΑΣΕ..ΛΕΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΘΩΣ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ 32 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ 35ΑΡΙ :o ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΕΙ 37...

ΘΕΝΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΙΑ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟΛΥΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΟΣΜΟ...ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ...

ΖΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΡΘΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΚΑΘΕΣΕ ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ...

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφοκόριτσάκια μου !!!!

Να το χαίρεσαι το Μαράκι Μίκα μου !!!!!!!!!! Χιλιόχρονο κ να το δεις όπως επιθυμείς!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι από Κω θα το παλέψεις μην ανησυχείς καθόλου!!!!

Ρενατούλα τι γίνεται με την συνέντευξη? Μη μας αφήνεις σε αγωνία... Περιμένουμε νέα σου!

Αν τα καταφέρω θα σε πάρω κανά τηλεφωνάκι ... κ σένα Ζετούλα μου σε έχω στο μυαλό μου συνέχεια που τρέχεις σαν τον βέγγο κ μου θυμίζεις πολύ εμένα... κι ευτυχώς να λες κ να κάνεις το σταυρό σου που έχεις κοντά τη μαμά σου κ μπορεί να βοηθήσει τη κατάσταση,..... γιατί αλλιώς .... (δες εμένα ... σε ένα γιατρό θέλω να πάω κ πρεπει να την έχω μαζί μου ... δεν έχω κανένα να την αφήσω - πάλι καλά που είναι ο αδερφός μου ο οποίος μονο την προσέχει, δεν αλλάζει πάνα, δεν ταίζει...) έστω για λίγη ώρα καλό είναι κι αυτό...

Τώρα που είπα γιατρό .. έχω μπλέξει με τους βρωμογιατρούς..... τη μία με τα μάτια μου.. .τώρα έβγαλα κάτι σημαδάκια εδώ κ μια βδομάδα στην κοιλιά κ κανά δυο στα μπούτια (σαν τσιμπήματα μου φαίνονται κ πρέπει να γίνονται νύχτα τηνώρα που κοιμάμαι) κ μου χουν μπει ιδέες για κοριούς (Θενούλα μου σώσε με .... !!!!!!!!!!!!!!! - Θέλω να φωτα σου ) .. έκλεισα δερματολόγο Πέμπτη να δει τα σημάδια να μου πει τι ακριβώς είναι... κ μετά θα δούμε τι θα κάνουμε....

Η μικρή τώρα έχει μύξες - βήχα με φλέματα ... και ησυχία δεν έχουμε .... Κατά τ άλλα ... δεν ξέρω.... νομίζω είμαι πολύ αλλά πολύ αγχωμένη με τη δουλειά .... απο μέρα σε μέρα νομίζω ότι θα με απολύσουν- βλέπω εφιάλτες.... δνε κοιμάμαι καλά ... χτες μαγείρευα μέχρι τις 11.00 το βράδυ.. γιατί νώρίτερα έκανα απολύμανση στην κρεβατοκάμαρά μου με χλωρίνες - άζαξ αλλά πάλι δύο νέα σημαδάκια τα βρήκα το πρωι.... :( Επεσα στο κρεβάτι κ με πονούσαν τόσο πολύ τα πόδια μου ... που νόμιζα ότι θα σκάσουν σαν βόμβα από τον πόνο... :?

ελενάκι μου εσείς πως πάτε? ο μικρός φανταζομαι καλύτερα... με τη δουλειά σου ίδια η κατάσταση να φανταστώ.. ?

Συμπεθερούλα μου.. .σοβαρά χρειάζομαι τα φώτα σου ... να δω αν είχες τα ίδια συμπτώματα με μένα με τους κοριούς κ τι κάνατε κ πως το αντιμετωπίσατε κλπ..... αν το δεις .. στείλε μου ένα τηλέφωνό σου να σε πάρω κ πες μουτι ώρα θα μπορείς να μου μιλήσεις... Φιλάκια στον γαμπρό μου !!!!!!!!!!!! έχω καιρό να τον δω .. βγάλτα όλα καμία φωτό ...

Οσες ξέχασα να σχολιάσω να είστε καλά ... κ να προσέχετε !!!! Σας ζάλισα αλλά δεν έχω χρόνο κάθε μέρα να σας τα λέω λίγα λίγα .....

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω ~~~~

ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ :D

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ!!!

ΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ!!! ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΕΡΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ!!! Η ΜΙΚΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΛΑΕΙ???

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ Μ ΛΕΣ!!!! ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΠΥΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ???

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΙ????

Η ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΔΡΩΤΙΡΙΑ???

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΓΚΟΥΓΚΛ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΝΤΟΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΣΑΝ ΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ!! ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΤΣΙΜΠΙΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΓΑΖΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ

ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΕΔΩ http://apentomoseis.blogspot.gr/2009/05/3500.html

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!! ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΙ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΔΙΩΞΟΥΝ??

ΕΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΩΝ Κ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗΣ Κ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ Κ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΕΤΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΤΣΙΠΡΑ ΔΑΓΚΩΤΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΑΣ Κ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΟΜΑΡΙ ΜΑΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!!!!!!!!!! ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΠΕΡΑΣΕ ΤΕΛΕΙΑ Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!!!! ΨΟΦΙΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ,ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΦΗΣΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΛΑΠΤΟΠ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΚΟΡΠΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΣΥΜΑΖΕΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΤΟ 3ο ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΦΥΣΑΕΙ ΕΝΑ ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΕΡΑΚΙ! ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΑΜΑΚΙΕΣ....ΘΕΛΟΥΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΕΞΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΚΟΣΜΟ. ΟΧΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΥΤΟ..ΑΠΑ ΠΑ! ΝΤΙΜΑΚΟ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΒΛΕΠΩ. ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΨΕΚΑΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΣΤΡΩΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ...ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ΚΛΑ ΕΙΝΑΙ? ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΩ(ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ) ΣΑΣΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Α ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΙ ΖΕΤΑ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑ ΝΥΣΤΑΖΩ...ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΦΩΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα, μπαίνω βιαστικα γιατί είμαικομματια..δε σας διαβασα και σας ζητω συγνωμη..τί σας έλεγα για την ιωση..από χθες ψηνομαστε στον πυρετό...σπαραζει η καρδια μου..και με την αρρωστια του προσκολληθηκε πανω μου και για να παω τουαλετα τον κραταω αγκαλια και αυτός δωστου γκρίνια του φταινε όλα..δε θελει τον αντρα μου..κανενα...καληνυχτα για΄τι είμαι κομματια, θα μπω αυριο για να σας τα πω καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΤΕ????????ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΝΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΝΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΑΙΝΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΞΕΦΟΥΡΝΙΖΕΙ :lol::lol: ΤΠΤ ΔΕΝ ΤΗΣ ΞΕΦΕΥΓΕΙ....

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ????ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ :( ΕΥΧΟΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ.....

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...