Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές.................να στε καλά και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!!!!!!!

Περάσαμε τέλεια καταπληκτικά!!!!!!!!!!!!!Το ευχαριστήθηκα, δεν ξέρω ο Ορέστης αν το ευχαριστήθηκε........ήταν σαν χαμένο το μωρό μου με τόσο κόσμο.............Είπαμε το happy birthday αλλά δεν ήθελε να σβύσει το κεράκι!!!!!!!!!!!Θα σας βάλω και φωτο μετά............

Η κρέμα με maltesers έκλεψε την παράσταση!!!!!!!!!!

Εδώ βρήκα τη συνταγή........http://www.sintagespareas.gr/sintages/k ... izers.html

Μαράκι μου εσύ που είσαι Κύπρο αντί για morfat βάζω 3 φακελλάκια dream topping........Στο blender έκοψα τα μπισκότα με τις maltesers και δεν έβαλα όλη τη nutella απλά να πάρει ένα χρωμα καφε ανοικτό.......Είναι τέλεια γιαμ γαμ..........

Έκανα και αυτή αλλά χωρίς maltesers.......http://www.sintagespareas.gr/sintages/k ... =relsinpar έβαλα ψιλοκομμένα καβουρδισμένα αμίγδαλα και έκανα στρώσεις μπισκότα, νουτελα, αμίγδαλα και σαντιγύ και στόλισα από πάνω τη σαντιγύ με νουτελα και αμύγδαλα........κι αυτή πολύ ωραία!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι έκανα τα ρολλάκια!!!!!!!!!!!!!!Νόμιζαν ότι τα πήρα έτοιμα...........Αυτά με τη φέτα ενθουσίασαν...........άπαιχτα!!!!!!!!!!!!!!Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!

Μικα μου γιατι ρωτας τι ειναι τα smarties???????Εγραψα smarties????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ZHΣΕΙΣ ΟΡΕΣΤΗ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!! ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΚΟΤΣΑΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ!!!!!!! :D

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΠΑΛΙ ΕΙΣΑΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΑ Η Η ΚΑΣΤΑΝΗ :oops::oops::oops::oops: ΜΑ ΜΟΙΑΖΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Σ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΠΙΤΑΚΙΑ ΜΟΥ :D

ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟΣ!!!! Η ΕΦΩ Η ΣΤΟ ΦΕΙΣ! :D ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΩ Κ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..............

Σε ευχαριστώ Ελενάκι μου...........Η κοκκινομάλλα είναι η αδερφή μου και νονά του..........Εγώ είμαι η καστανή..........Δε μοιάζουμε και τόσο............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δε μου μοιάζει ο πούρεκκος μου??????????Δεν έχω φωτο με το μπαμπα μας να τον δειτε...........

Θα βαλω θα βαλω..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!Τί κανετε?

Μαρίνα μου βάλε και εδώ να σας δούμε και εμείς!!!

Ευχαριστώ για τη συνταγή!!!

Εμείς τα ίδια..σήμερα ήμουν κομματια και κοιμήθηκα το μεσημερι και ξύπνησα πολύ κομματια..αύριο βραδυ θα είναι η γιορτή του νηπιαγωγείου και ηθελα να ερθει ο αντρας μου να τη δει με τον Κωνσταντίνο αλλά τελικά θα εχει δουλεια και δε μπορεί.. :(

Καλα κορίτσια να είστε από μια γωνια να βλεπετε τα πιτσιρίκια, θα ξεκαρδιστείτε από τα γέλια!!!Εχουν πολλή πλάκα!!!

Τωρα με φωναζει ο σύζυγος...φευγω..θα προσπαθήσω να ξαναμπώ και πιο μετα..τα φιλια μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει μαρινα ναι οντωσ σ αυτεσ τισ φωτο δεν μοιαζεται πολλυ αλλα σε αλλεσ που εχω δει παλιοτερα πααααρα πολλυ για αυτο μπερδευτηκα!!! :oops::oops::oops::oops:

ΝΟΜΙΖΩ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???? ΑΛΑΞΕ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΛΥ Η ΦΑΤΣΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Ε??? ΤΡΕΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!! ΑΧ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.........που είστε όλες??????????Δεν αρχισαν οι διακοπές ακόμα............

Σας βάζω και εδώ φωτο να μας δείτε.........

Ελενάκι μου άλλαξε?????Εμείς δεν το καταλαβαίνουμε..........εγω νομίζω σε μένα μοιαζει......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για πείτε οι υπόλοιπες.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γίνετε κοριτσάρες μου???

εμείς αρρωστήσαμε λιγάκι.... η ΑνναΜαρία από προχτές με πυρετάκο (χτυπάει κάτι 39άρια).. κι εγώ σήμερα το πρωί σηκώθηκα με κοκκαλάκια να πονάνε... κρυαδούλες... πονοκεφαλάκο... κομμένα γόνατα... κ είμαι για απόσυρση με λίγα λόγια σε συνδυασμό με το ότι δύο μέρες τώρα δεν έχουμε κοιμηθεί κανονικά κ ξυπνάω συνέχεια να την παρακολουθώ (γιατί δεν ξεπερνάμε τις 5 ώρες κ αρχίζει κ ανεβαίνει ο πυρετός).... αυτά τα ωραία ....

Τι γίνεται ??? καμία δεν έφτιαξε την κολοκυθοπιτίτσα??? Βρε Ελενάκι τεμπελάκι ... είναι μέχρι να συγκεντρώσεις τα υλικά πάνω στον πάγκο της κουζίνας... !!!

Ορεστάκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ με υγεία κ πάντα χαρούμενες εξελίξεις στη ζωούλα σου !!!!!!!!!!!!!!!!! Να τον χαίρεστε Μαρινάκι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η τουρτίτσα φαίνεται τέλεια !!!

Φιλάκια ... πάω να βρω καμία γωνία να ξαπλώσω γιατί δεν την παλεύω σήμερα .... κ δεν ξέρω αν θ αντέξω μέχρι τις 16.00 που σχολάω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από'δω!! τι κάνετε? μαρινάκι μου πολύ όμορφες οι φωτογραφίες σας, πολύ καλλιτεχνικές :P:P αλλα΄και το μοντελάκι σου γλυκύτατο και πολύ όμορφο αντράκι!!! είδα χθες στον ύπνο μου ότι είχαμε μαζευτεί όλες μαζί με συζύγους και παιδιά στης συμπεθέρας μου και τρώγαμε σε ένα τεράστιο τραπέζι :roll::roll::roll: ναι, εκεί έφτασε η χάρη μας!! ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται όπως καταλαβαίνετε, άτιμη δίαιτα :lol::lol::lol: εμείς πήγαμε λίγο στις κούνιες με τη μικρή και μετά γυρίσαμε, μαγείρεψα και τώρα μου μένει να πλύνω τον νεροχύτη :twisted::twisted: της πήρα και ένα φόρεμα που έχουμε έναν γάμο την άλλη παρασκευή και μια βάφτιση στις 17 και μόλις της το δοκίμασα καμάρωνε και έλεγε''κομί'' δηλαδή κορμί και ''είμαι όμοφη μαμά, κούκα'' το ψώνιο μου!!! γυναίκα τι να πεις? :lol::lol::lol: ντιμάκο περαστικά σας κοριτσάρα μου,δώσε στην άννα μαρία ένα φιλάκι από μένα και τη φίλη της τη δημητρούλα :-*:-*:-* μου φαίνεται πως το ποστάκι μας θα κλείσει σε λίγο, τρεις και ο κούκος μείναμε :(:(:( για μαζευτείτε, άσωτες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ///ΤΟ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ........ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ !!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ. ΚΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΝΤΙΜΗΣ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ !!!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΡΕΣΤΗ ΜΑΣ...ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ. ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΑΣ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ !!!

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ ΧΑΜΕΝΗ.ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ.

ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΣΤΕ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΩΜΕΝΟΙ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΥΡΙΟ. ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΕΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG: ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ :YMHUG: ΠΟΣΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ!!! Μ ΦΕΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!!

Ε ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙΣ!!!!

Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΛΥΜΗΡΙΣΔΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΟΙΚΟΠΕΔΑ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΟΛΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ!!!!!! ΠΟΛΛΥ ΒΡΟΧΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!3

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΥΦΗΗ ΨΩΝΑΡΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x ΛΙΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΗΣ!!!!! :D:D:D ΕΜΟΙΑΣΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ :D:D:D

ΕΕΕΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΣ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου..................

Ρενάτα καλωσόρισες!!!!!!!!!!!!!!Μας έλειψες............

Dimi μου περαστικά σας.........και σύντομα...........πάρε βιταμίνες πριν σε πιάσει για τα καλά.............

Έχετε δίκιο κορίτσια.........είναι καλλιτεχνικές οι φωτο μας τις έφτιαξε μια ξαδερφη μου που σπουδάζει γραφικές τέχνες στην Αγγλία και γι' αυτό ειναι τόσο τέλειες.............μόνο αυτη εβγαζε φωτο και η αδερφή μου αλλά αυτής ήταν χάλια............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ τα ίδια στη δουλειά...........

Ετοιμαζόμαστε για τον κατακλισμό!!!!!!!!!!!!!!!Αν και σε σας Ελενάκι ήρθε νωρίς............ :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΕΙΔΑΜΕ ΗΛΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΜΕΡΕΣ ΒΡΟΧΗΣ!!!!!! ΒΑΛΑΜΕ Κ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! :D:D:D

ΣΧΟΛΑΣΑΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΑΓΑΜΕ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΝΑΝΑΚΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟΟ ΑΚΟΛΟΥΘΩ Κ ΕΓΩ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ!!!!

WOW ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΟΝLINE ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :shock::shock::shock::shock::shock: ΒΛΕΠΩ ΑΛΕΚΑ ΜΕΣΑ???????? ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΗ ΣΟΥΡΤΟΥΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΒΟΛΤΕΣ ΓΥΡΝΑΣ ΑΚΟΜΑ????????????????3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες μου!!!

Ρενατα μου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Καλωσήρθες πίσω!!! Μας 'ελειψες!!!!

Τί κανετε κορ'ίτσια? εγώ είμαι κομματια..από ξενυχτι σε ξενυχτι το παω και το μεσημερι δε βρισκω ώρα να κοιμηθώ..προχθες πηγαμε να μιλήσουν οι κουμπαροι μας..εγω και ο΄αντρας μου και αυτοί οι 2...τί να πεις..κολλαγανε σε βλακείες..μπορόυσαν να το λύσουν το θεμα φτανει να εβαζαν στην ακρη τον εγωισμό.....ασχημο πραγμα ρε κοριτσια ο εγωισμός και ειδικα όταν εχεις και παιδια...τεσπα,το μονο που καταφεραμε ήταν να κατευνασουμε λίγο τα πνευματα..ας είναι...με αυτα και με αυτα κοιμηθηκα παλι 3 η ώρα και το πρωι 6 ξυπνω...

Και την Κυριακή θα κανουμε τα γενεθλια του Κωνσταντίνου!!Θα καλεσω περίπου 30 άτομα...θα δοκιμασω μαλλον και εγω τα λουκανοπιτακια της Ελενας γιατι με βαλατε σε πειρασμό Ελενα και Μαρίνα!!!

Μαρίνα μου εδωσες δωρακια στα παιδια? τί εδωσες? Η Ελενα μας είπε..οι άλλες που κανατε παρτυ τί δωσατε κορίτσια?

Χθες ηταν η γιορτή..τελεια ήταν..μου δσανε ανθοδεσμη και εμενα, ο συνδεσμος γονεων και η μαμα του παιδιου μου εφερε μια ορχιδεα σε γλαστρακι με καρτουλα ότι ήτσν από το μικρό..συγκινηθηκα!!

Κορίτσια εχω προβλημα και το εχω βαρος και θα σκασω..η καθαρίστρια του νηπιαγωγείου που είναι πολύ παλια, φαβταστεοιτε ότι ήταν όταν πηγαινα εγώ νηπιο, είναι πολύ τσαούσα..και χτυπαει τα παιδακια αμα τη θυμωσουν ή αμα είναι ζωηρα...δε μπορω να της την πω αλλα ουτε και να την καταγγειλω γιατί τα εχει καλα με τις δασκαλες...εχω σκασει, λυπαμαι τα παιδακια και δεν ξερω τί να κανω..θα σας πω περιστατικα που εγιναν πιο μετα γιατί τωρα ξυπνησε ο μικρός και με θελει...

τα φιλια μου σε όλες σας και μη χανεστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!Μαρίνα μου κουκλα είσαι και εσύ και κουκλος και ο Ορεστης σου!!φτου φτου..εγω τωρα νομίζω είναι mix!! Μοιαζει και στους δυο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι ΠΙΣΩ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΑ ΝΗΠΕΙΑ??? ΤΕΛΟΣ Κ Η ΔΟΥΛΕΙΑ???? ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ???

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΣΡΤΙΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΡΕΥΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΤΣΑΧΠΙΝΕΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΧΑΜΟΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ....

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ. ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ?

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΝΕ ?

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΑΜΕ ΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ. ΚΟΒΟΝΤΑΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ. ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑ. ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΩΣΟΥΛΑ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ, ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΗΧΑ. ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑΣ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΕ. ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ. ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ?

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΔΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΝΕΡΓΟΙ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΕΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ? ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ? ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ.

ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ. ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ Ο ΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΗ Σ ΤΗ ΖΩΗ!!!!!!! Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΛΥ Κ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ;););):x:x:x:x:x:x:x:x

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ :x:x:x:x ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΠΕΤΕΙΟ Κ ΚΛΕΙΝΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΚΑΛΕ ΕΔΩ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΠΕΛΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΕΤΡΑΕΤΙΑ ΚΑΙ ΑΛΑΖΟΥΝ.... ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΑΞΩ Κ ΕΓΩ??? :lol::lol::lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΜΗΛΑΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ!!!!! ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ :D ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΝΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΔΩ Κ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ!!!!! ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ ΛΕΕΙ!!!ΑΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενακι μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σου!!Να σαι παντα καλα, να χαιρεσαι την οικογενεια σου!! Να ζήσετε και να ειστε παντα υγιείς και αγαπημενοι με τον άντρα σου, να καμαρωνετε το Χρηστακο σας!!!Κατσε εκεί που είσαι με το σύζυγο..τις κυβερνήσεις τις βλεπεις που αλλαζουν..από το κακό στο χειροτερο παει η χώρα..!!! :lol::lol:

Εγω κανω δουλίτσες τωρα, σε λίγο θα παμε υπεραγορά και μετα τζαμπο! Τελικα ακυρο το παρτυ με τα 30 ατομα..ειναι αρρωστος ενα θειος μου και οι μισοι δε θα μπορουν να ερθουν και νιωθω και εγω αβολα να κανω παρτυ..αλλα θα ερθουν οι κουμπαροι, ο νονος του, και 2 ξαδερφες μου από την αλλη πλευρα να του κοψουμε μια τουρτα, να φαμε ενα δυο γλυκακια και τελειωσε η υπόθεση..στεναχωριεμαι που δε θα εχει παιδακια αλλα δεν πειραζει..του χρονου να είμαστε καλα από το Θεό...

Να ερθετε να σας κερασουμε!! Μαρίνα ακους???!!! :lol:

Το πρόβλημα μου ε΄πιναι ότι δεν καθεται να τον κουρεψουμε....είναι συεργασιμος σε όλα τα άλλα..αλλαγμα πανας, ντυσιμο, ξεντύσιμο, παπουτσια, μπανιο, νυχια, δόντια, αυτιά...αλλα μην του πεις για κουρεμα..θα προσπαθησουμε σήμερα που κοιμαται αλλιώς θα σας βαλω φωτο αυριο με το μαλλί και το κεφάλι σαν θαμνο.. :(

Τεσπα...Ελενα για τα παιδακι που είπες έτσι έκανα..βασικα δεν μίλησα σε μαμαδες αλλα σε ένα παιδακι..τη νυχτα της γιορτής η μανταμ επειδή δεν ακουγε το παιδακι το χαστουκισε στο πλαι της κεφαλής και το πηρε λίγο και στο ματι...το παιδακι τρόμαξε και πονεσε και η πονηρη τί του λεει για να του κανει πλύση εγκεφαλου? " Μη με κοιτας έτσι,γιατί δε σε χτυπησα..σε αγγιξα απλως για να γυρίσεις να με ακούσεις" :shock::shock::o:o:o Τη άλλη μερα πηρα το παιδακι και του είπα με τρόπο ότι πρεπει να το πει στη μαμα του, και ότι πονεσε πολύ...επεται συνεχεια..ελπίζω...τις προάλλες τί έκανε η βλαμενη?

τσακωθηκανε δυο παιδακια και το ενα πηγε και καταγγειλε το άλλο ότι το χτυπησε..και τρεχει αυτή και κανει το εξης ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ: Παιρνει το παιδακι το χτυπημενο και το βαζει να χτυπήσει και αυτό με τη σειρα του και με της ευλογίες της το άλλο...και το πρωτο δεν ήθελε και το έβαλε με το ζόρι να το κανει για να καταλαβει λεει ο άλλος..αυτο το ειδα μονο εγώ όμως...είναι να σκασω με αυτα που βλεπω..παιδακια είναι..είναι μερικα που είναι πολύ πολύ ζωηρα και ανυπακουα..αν εχεις ομως νευρα κυρα μου κατσε σπίτι σου και στην τελικη δεν είναι αρμοδιοτητα της..καθαρίστρια είναι αλλα αυτή το εχει κανει γκετο εκει μεσα..λύνει και δενει αυτή..Τις προάλλες φωναζει και ενα κοριτσακι δεν την ακουγε και το παιρνει από την κοτσιδα και το τραβαγε στην ταξη...μιλαμε ότι σκεφτομαι αμα ηταν το δικό μου παιδί και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι..εντομεταξύ καποιοι γονείς δεν την χωνευουν και ερχεται και κανει παραπονα στις δασκαλες για τον τροπο των γονιων απεναντι της και την πληρωνουν τα παιδακια...εγώ πολλες φορες ερχομαι στα όρια μου με καποια παιδακια αλλα σκεφτομαι αμεσως ότι αμα ήτνα η μαμα του παιδιου πισω μου και με εβλεπε, ή ο μπαμπας του, πως θα ήθελε να του συμπεριφερθώ? και αμέσως μαλακώνω και βρισκω τους σωστούς τρόπους διαπαιδαγώγησης...

Αχ...λίγος καιρός εμεινε να κλεισουμε να μην την βλεπω..Έλενα μου επειδή με ρώτησες..κλείνουμε σε περίπου 3 εβδομαδες..την προτελευταία Παρασκευή του Ιούνη..δεν ξερω γιατί κανανε τώρα την τελική γιορτή..τα πιτσιρίκα ήταν τρέλλα στη γιορτή, είχανε πολύ πλάκα!!!Εγώ αν με θέλουν οι γονείς του παιδιου που προσεχω (που με θέλουν ) θα συνεχίσω κανονικά από Σεπτέμβρη..τωρα Ιουνη θα διακοπέι η σύμβαση μου, θα παρω ανεργιακό και Σεπτέμβρη ανανεώνεται αυτόματα..

Τεσπα, κορίτσια, αργησα...παω να συνεχίσω και τα λεμε μετά!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και καλό μήνα να έχουμε!!! μαράκι μου να χαίρεσαι τον γιόκα σου, να είναι υγιής και χρόνια πολλά και στη συμπεθέρα μου!! να ζήσετε και να γεράσετε παρέα και άσε τις κυβερνήσεις βλέπεις πώς τα κάνανε.... ρενάτα μου γλυκιά καλωσόρισες!! το γάλα ακόμα τίποτα ε? δεν πειράζει τουλάχιστον να παίρνει το ασβέστιο από αλλού, δυστυχώς δεν πίνουν όλα τα παιδάκια γάλα. Όσο για τη δουλειά τι να πω? μακάρι να μην είναι ο άντρας σου μέσα σε αυτούς που θα απολυθούν... για το δεύτερο κι εγώ η αλήθεια είναι ότι όσο περναει ο καιρός τόσο πιο δύσκολο το βλέπω να κάνω...τώρα δεν μπορώ αφού ψάχνω για δουλειά -φαντάζεσαι να βρω δουλειά μέτα από τόοοσο καιρό και να μάθω ότι είμαι έγκυος?- και επειτα αν καταφέρω και βρω δεν μπορώ αμέσως να μείνω έγκυος θα με σουτάρουν...ηλικιακά μας παίρνει για αργότερα -εγώ είμαι 30 ο άντρας μου 31- αλλά δεν θέλω να έχουν τα παιδιά μου τεράστια διαφορά ηλικιας γιατί ποιό το νόημα μετά? οπότε μάλλον με το δημητρούλι μου θα μείνω!!! η οποια σαν τον ''άντρα'' της τον χρηστάκο δεν βάζει γλώσσα μέσα της!!! από προτάσεις άλλο τίποτα, ολόκληρα κατεβατά δημιουργεί!!! μιλάει ασταμάτητα ενταξει όχι πεντακάθαρα, καμιά φορά μου θυμίζει τον ντόναλντ όταν βιάζεται να τα πει όλα, αλλά 9 στις 10 την καταλαβαίνουμε εύκολα!!! μαράκι μου όσο για την ''κυρία'' πρέπει οπωσδήποτε να ενημερώσεις δεν μπορεί να φέρεται έτσι στα παιδάκια, άλλωστε αυτό ακριβώς που λες, αν ήταν και φερόταν έτσι στο δικό σου παιδί δεν θα ήθελες να το ξέρεις για να φερθείς ανάλογα? συμπεθέρα άλλαξε το τικεράκι σου, το ψίχουλό σου μεγάλωσε ;););););) φιλιάαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω γραψει 2 φορεσ κ μολισ παταω δημοσιευση μ βγαζει μια μαλακιαααααα!!!!

συμπεθερα το τικερ μ παει με τουσ μηνες....... νομιζω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ !!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !!! ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ !!! ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΙ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ. ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ. ΗΤΑΝ ΠΡΟΧΩ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ. ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ? Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ. ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΤΜΗΜΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΨΕΥΤΡΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ. ΤΩΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΞΑΝΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΠΟΥ ΦΘΑΝΕΙ 38,8. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΥΡΕΤΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia polla κωνσταντινε μασ ,εκατοχρονοσ κ του χρονου με ενα αδερφακι :mrgreen::mrgreen:

επισεισ χρονια πολλα γιαννη-ελενα να στε παντα καλα κ αγαπημενοι :):) κ εσεισ με ενα δευτερο ;)

ρενατα κ εμενα ο ιασονασ ξαφνικα εκανε 39 μεχρι 40 εφτασε :? αλλα σημερασ ειναι καλυτερα, ιωση ειναι ,κ στο σχολειο του ολα με πυρετο ελειπαν :cry:

εμεισ κατα τα αλλα καλα δεν πολυ μπαινω ειναι δυσκολο :oops::oops::oops: λιγο στο φατσοβιβλιο αργα το βραδυ! λιγο η δουλεια λιγο τα παιδια λιγο ο συζυξ που με κυνηγαει τελευταια πιο πολυ :mrgreen::lol::lol::lol: τι να κανω η μανα ποσο να αντεχω!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...